System rejestracji dostarcza STS-TIMING

ENEA Bieg Nocny

Lista startowa / Start List

Data imprezy
8.07.2017
Godzina startu: 22:30

ENEA Bieg Nocny

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZEWSKA AGNIESZKA1975LUBANIEPOLSKA
2ANDRZEJEWSKI RYSZARD1948BYDGOSZCZPOLSKA
3BANASZAK MONIKA1983BYDGOSZCZRUN PASJAPOLSKA
4BARNIGIEL AGNIESZKA1969SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
5BINEK DARIA1994BYDGOSZCZPOLSKA
6BINEK PAULINA1998BYDGOSZCZPOLSKA
7BISKUPSKI RAFAŁ1981BYDGOSZCXPOLSKA
8BŁAŻEJAK KRZYSZTOFA1978BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
9BRALL MAGDALENA1999BYDGOSZCZPOLSKA
10CIEŚLIK IWONA1985BYDGOSZCZPOLSKA
11CZECZINSKA PAMELA1991BYDGOSZCZPOLSKA
12FOLERZYŃSKI DAWID1999BYDGOSZCZSPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOLSKA
13GARDZIEJCZYK DANIEL1983BIALYSTOKPOLSKA
14GASENTZER JULIUSZ1986POTULICESPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOLSKA
15GAWRYCH MARIA2000BYDGOSZCZPOLSKA
16GIPP MAŁGORZATA1986BYDGOSZCZPOLSKA
17GŁYSZ DAWID1978BYDGOSZCZPOLSKA
18GÓSKA DOMINIKA1994BYDGOSZCZPOLSKA
19HARACEWIAT CEZARY1961BYDGOSZCZPOLSKA
20HARASIMCZYK WERONIKA1991BYDGOSZCZPOLSKA
21HETEL ADAM1984BYDGOSZCZPOLSKA
22JAMRÓZ JOANNA1976MUROWANIECRUN PASJAPOLSKA
23JANKOWSKI TOMASZ MICHAŁ1966BYDGOSZCZPOLSKA
24JANUSZ TADEUSZ1957PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA
25JEŻEWSKI ADRIAN1981LIPNOPOLSKA
26KACZMAREK SANDRA1991BYDGOSZCZPOLSKA
27KALITA KATARZYNA1982GDANSKTRI MAMAPOLSKA
28KAMIŃSKA KASIA1986BYDGOSZCZULU I MOLUPOLSKA
29KAMIŃSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZULU I MOLUPOLSKA
30KARPACZ JAREK1988WITOSLAWPOLSKA
31KARSKI HUBERT1951BYDGOSZCZPOLSKA
32KLIMEK PAWEŁ1990BYDGOSZCZPOLSKA
33KŁOSIŃSKI DAMIAN1992BYDGOSZCZPOFIRME.PLPOLSKA
34KOPACZ HANKA1979BYDGOSZCZPOLSKA
35KOPIŃSKA - KRÓL MAGDALENA1976BYDGOSZCZTRISPACEPOLSKA
36KOSIŃSKA AGATA1993RYNARZEWOSZALONA BIEGACZKA Z SZUBINA LUBIĄCA PIERNIKI TORUŃSKIEPOLSKA
37KOSIŃSKA AGATA1993NAKO NAD NOTECIĄPOLSKA
38KOTOWSKA-KOWALSKA ANNA1981POTULICEGORZEŃ RUNPOLSKA
39KOWALSKA ANGELIKA1981PRZYŁĘKIPOLSKA
40KOWALSKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
41KOWALSKI JACEK1977BYDGOSZCZPOLSKA
42KOWALSKI JACEK1977BYDGOSZCZPOLSKA
43KOWALSKI JACEK1977BYDGOSZCZPOLSKA
44KOZUBOWSKA AGNIESZKA1976BYDGOSZCZPOLSKA
45KRASZKIEWICZ MONIKA199185-124POLSKA
46KRAUSE JACEK1977BYDGOSZCZPOLSKA
47KRUTUL KASIA1974MORZEWIECPOLSKA
48LEWANDOWSKI MARCIN1994SOLEC KUJAWSKIINDYWIDUALNIEPOLSKA
49LIWOCH GRZEGORZ1967OSIELSKOPOLSKA
50MELLEM ANNA1991BYDGOSZCZPOLSKA
51MICHALSKA MALWINA1993BYDGOSZCZPOLSKA
52MIERZWA DAMIAN1988SĘPÓLNO KRAJEŃSKIERUN TEAM SĘPÓLNO KRAJEŃSKIEPOLSKA
53MILCZAREK AGNIESZKA1972PLONSK30MINUTPOLSKA
54MODRAKOWSKA EWELINA1986MAKSYMILIANOWOPOLSKA
55MOROSZCZAK BOGUMIŁ1974BYDGOSZCZSPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOLSKA
56MOROSZCZAK DOMINIKA1981BYDGOSZCZSPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOLSKA
57MRÓWCZYŃSKA JULIA2001INOWROCŁAWPOLSKA
58MRÓWCZYŃSKA JULIA2001INOWROCŁAWPOLSKA
59MRÓWCZYŃSKA KATARZYNA1976INOWROCŁAWPOLSKA
60MUCHA PAULINA1986POGÓRZETRIMAMA TEAMPOLSKA
61MYGELSKA SYLWIA198784-300POLSKA
62NALEWALSKA JUSTYNA1989BYDGOSZCZPOLSKA
63NIEMCZYK ULA1980CHOJNICEPOLSKA
64NOWICKA JUSTYNA1982BYDGOSZCZPOLSKA
65NOWICKA KATARZYNA1994BYDGOSZCZPOLSKA
66NOWICKI SŁAWOMIR1979BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SMPOLSKA
67OLECHNOWICZ TOMASZ1969BYDGOSZCZSPORT SMUKAŁA OPŁAWIEC JANOWOPOLSKA
68PAWLACZYK PAWEŁ1989BIAŁE BŁOTASPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOLSKA
69PAWLACZYK-MATELA EMILIA1982BYDGOSZCZBYDGOSKA GAZELAPOLSKA
70PIETRZAK EMILIA1992GALONKI KOLONIAPOLSKA
71PIŃSKA SYLWIA1982INOWROCŁAWINOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
72PISARSKI IGOR1992BYDGOSZCZPOLSKA
73PLOCIENNIK ANNA1977BYDGOSZCZTEAMPOLSKA
74PODEMSKA PATRYCJA1988BYDGOSZCZPOLSKA
75PRZERACKI MIROSŁAW1970BYDGOSZCZSZOSZONIPOLSKA
76PURWIN MARCIN1989GRUDZIĄDZPOLSKA
77QUAAS IZABELA1979BYDGOSZCZPOLSKA
78QUAAS ŁUKASZ1979BYDGOSZCZPOLSKA
79RATAJ MACIEJ1975ŁOCHOWOPOLSKA
80RATAJ MACIEJ1975ŁOCHOWOPOLSKA
81RYMARSKA OLGA1996BYDGOSZCZPOLSKA
82RZĘTKOWSKI ARTUR1997SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
83SCHULZ MILENA1983BYDGOSZCZCB163POLSKA
84SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZPOLSKA
85SKOLIMOWSKA AGNIESZKA1978MINSK MAZOWIECKIRDNTTEAMPOLSKA
86SPRAWKA MICHAŁ1995GĄDECZPOLSKA
87STASZKIEWICZ LUCYNA1967BYDGOSZCZSTASHKY TEAMPOLSKA
88SYPNIEWSKI PIOTR1996BYDGOSZCZPOLSKA
89SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
90SZALBIERZ ZUZANNA2000BYDGOSZCZPOLSKA
91SZALBIERZ ZUZANNA2000BYDGOSZCZPOLSKA
92SZARLEJ MARCIN1983BYDGOSZCZPOLSKA
93SZTURO LIDIA1981BYDGOSZCZPOLSKA
94SZWARC PAWEŁ1980BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
95ŚMIEJEK BARTEK1999BYDGOSZCZPOLSKA
96ŚWIĄTEK AGNIESZKA1991MEŁNOPOLSKA
97ŚWIĄTEK KAROLINA1994MEŁNOPOLSKA
98TESTOWY7 JAKUB1999RYPINPOLSKA
99TRZÓSŁO DOROTA1979WIĘCBORKTKKF WODNIKPOLSKA
100WALCZAK TOMASZ1977ŚWIECIEPOLSKA
101WEGNER ROMAN1963NIEMCZPOLSKA
102WIDŹGOWSKI PRZEMYSŁAW1978BYDGOSZCZPOLSKA
103WŁODARCZYK OLGA1996RUSZKOWICE#BANANATEAMPOLSKA
104WŁODARSKI PRZEMYSŁAW1983BYDGOSZCZFRIDAY STYLEPOLSKA
105ZIELIŃSKI STANISŁAW1982BYDGOSZCZGORDON RUNPOLSKA