System rejestracji dostarcza STS-TIMING

TORUŃ MARATON / PÓŁMARATON

Lista startowa / Start List

TORUŃ MARATON

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BANAŚ ADRIAN1993BYDGOSZCZKLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZPL
2BARTOSIK PAWEŁ1971ŁASKRAJSPORT ACTIVEPL
3BARTOSIK PAWEŁ1971ŁASKRAJSTOPY ACTIVEPL
4BARTOSIK PAWEŁ1971ŁASKRAJSPORT ACTIVEPL
5BARTOSZEWICZ AGNIESZKA1967WARSZAWAPL
6BEDNAREK KRZYSZTOF1984TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMPL
7BELZYT PIOTR1982UNISŁAWPL
8BIAŁEK DAWID1989NAKŁO NAD NOTECIĄSPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPL
9BIAŁOŻYŃSKI MARCIN1978WARSZAWAMKB DREPTAKPL
10BILON BOGDAN1951SULECHÓWZBROJOWNIA SULECHÓWPL
11BŁAŻEWICZ-BARANOWSKA AGNIESZKA1983ELBLĄGPL
12BOCIAN RYSZARD1974OSIEA&RPL
13BOGDANOWICZ BEATA1977GDAŃSKPL
14BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFIA WOJSKOWA JW1440 TORUŃPL
15BORKOWSKI RADOSŁAW1975BIAŁA PODLASKATRANS KAMPANIA SP. ZO.O.PL
16BOROWIECKI JĘDRZEJ1992ZIELONA GÓRABIEGOSTACJA.PLPL
17BOROWIECKI JĘDRZEJ1992ZIELONA GÓRABIEGOSTACJA.PLPL
18BORUCKI DARIUSZ1965GOŁDAPŁOWCY PRZYGÓD GOŁDAPPL
19BORYSIUK ARKADIUSZ1986KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIPL
20BRODACKI WIESŁAW1961TYCHY40-LATEK TYCHYPL
21BRZOZOWSKA MARTA1978BIAŁYSTOKPL
22BUCZYŃSKI ARKADIUSZ1974MIĘDZYGÓRZEPL
23BURSKA MAŁGORZATA1982DOBRCZDOBRCZ BIEGAPL
24BYŚKINIEWICZ MONIKA1998WARSZAWAPL
25BZDAWKA TOMASZ1974WYSTĘPNAKIELSKI KLUB BIEGACZAPL
26CHEŁMIŃSKI GRZEGORZ1984SZCZYTNOAKB SZCZYTNOPL
27CHRUŚCIEL WALDEMAR1970TORUŃPL
28CHUTKIEWICZ JERZY1956RADOMSKOPL
29CIĘCIEL JĘDRZEJ1999ŁAGÓW LUBUSKIPL
30CIOSEK MAŁGORZATA1978WARSZAWAPL
31CZARNECKA LIDIA1985BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAM.PL
32CZARNECKI RAFAŁ1979BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAM.PL
33CZARNECKI RAFAŁ1979BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAM.PL
34CZARNECKI RAFAŁ1979BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAM.PL
35CZECHOROWSKI ANDRZEJ1975POSADAMARATHON TEAM KONINPL
36DABROWSKA ALEKSANDRA1992WROCŁAWPL
37DĄBROWSKI ARTUR1987ŁÓPL
38DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃPL
39DEMBOWSKI MARIUSZ1983LIDZBARKLIDZBARKPL
40DEPERAS ALEKSANDER1984TORUŃPL
41DĘBOWSKI MARCIN1976OLSZTYNIKS ATAK ELBLĄGPL
42DOBIES BARTOSZ1984WARLUBIEPL
43DOBRZYŃSKI MAREK1976WARSZAWARUN FORRESTPL
44DRABIK MARCIN1971WROCŁAWWKB PIAST WROCŁAWPL
45DURYS JAROSŁAW1975ŻYCHLINROZBIEGANI-ŻYCHLINPL
46DYNASIŃSKA NIKOLA1998WYBCZPL
47DZIARNOWSKI WŁODZIMIERZ1960PŁOCKORLENRUNNINGTEAMPL
48FÁČEK MIROSLAV1966PETŘVALDSK ZAHRADA PETŘVALDCZ
49FÁČEK MIROSLAV1966PETŘVALDSK ZAHRADA PETŘVALDCZ
50FÁČEK MIROSLAV1966PETŘVALDSK ZAHRADA PETŘVALDCZ
51FÁČEK MIROSLAV1966PETŘVALDSK ZAHRADA PETŘVALDCZ
52GACKOWSKI KRZYSZTOF1973BYDGOSZCZPL
53GAWEŁEK PIOTR1990TYLICZPL
54GLOWINSKI BOGUSŁAW1964MOSZCZANKAPL
55GŁOGOWSKI ADAM1993GDYNIATRI WARRIOR/ATC-CARGO TEAMPL
56GRAPATYN PIOTR1976BYDGOSZCZBYDGOSZCZ NA STARTPL
57GREFKOWICZ PAWEŁ1974TORUŃTORUŃPL
58GREGROWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃPODGÓRZ TORUŃPL
59GROBLEWSKI EDWARD1960ORCHÓWRKS ŁÓDZPL
60GRZEJSZCZYK SEBASTIAN1986OŻARÓW MAZOWIECKIŻMUDA RUNNING TEAMPL
61GRZĘDZICKI RAFAŁ1981GRUDZIĄDZPL
62GWIZDAŁA ANNA1978OSIEA&RPL
63HAJDUK IRENEUSZ1969WŁADYSŁAWOWOBOWIL BIOTECHTEAMPL
64HAJDUK RAFAŁ1972WARSZAWAPL
65HENDRZAK SYLWESTER1885ŁUBIANKAPLUSZOWE NORNICEPL
66JABŁOŃSKI MICHAŁ1980BYDGOSZCZPL
67JACKSON CAROLINE1978READINGREADING ROADRUNNERSGB
68JAROSZUK KAMIL1978GDAŃSKINTERSPORTPL
69JAWORSKI MAREK1959TORUŃPL
70JĘDRZEJEWSKI ANDRZEJ1964OSTROŁĘKAPL
71KALECIŃSKI PIOTR1985BRWINOWPL
72KARLIKOWSKA-ANTOSIAK MAŁGORZATA1979ŁĘCZYCAPL
73KASIERSKA EWA KATARZYNA1948POZNAŃWKB META LUBLINIECPL
74KASIERSKA EWA KATARZYNA1948POZNAŃWKB META LUBLINIECPL
75KATULSKI RADOSŁAW1978INOWROCŁAW56 BAZA LOTNICZAPL
76KESLER ANNA1980STARE LUBIEJEWOWALNIĘTA Z KOPYTA STARE LUBIEJEWOPL
77KLIMEK PAWEŁ1990BYDGOSZCZPL
78KŁACZYŃSKI MARIUSZ1979GRUDZIĄDZPL
79KŁOS DARIUSZ1963TORUŃKLUB MARATOŃSKI UMK TORUŃPL
80KOCOŃ MARIUSZ1968OPOLEBOLKO OPOLEPL
81KOLIBCZYNSKI DARIUSZ1971PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPL
82KOMENDA LECH198530FB.COM/PANSZYBKOBIEGACZPL
83KORTAS KRZYSZTOF1981GDANSKPL
84KORTZ PATRYK1994POZNAŃPL
85KORZYCKI TADEUSZ1956SOSNÓWKAPL
86KOSEK PAWEŁ1991TYCHYWWW.PAWELKOSEK.COMPL
87KOSICKI RADOSŁAW1982WROCŁAWPL
88KOSMALA MATEUSZ1983KROSNO ODRZANSKIESĄSIEDZKA WATAHA KAMIEŃPL
89KOŚĆ KAROL1985ROCZYNYSTUKA PUKAPL
90KOWALSKI MACIEJ1986GDYNIAP&P VELOPL
91KOWALSKI ŁUKASZ1980GDYNIACOMPLEXSPORTSPL
92KRYPIAK TOMASZ1975WIĄZOWNAPL
93KRZESZEWSKA AGNIESZKA1975MUROWANIECPL
94KRZYSIEK MARIUSZ1981KRAKÓWPL
95KRZYŻANOWSKA DOROTA1980NOWY DWÓR MAZOWIECKIPL
96KUCZMARSKI ŁUKASZ1977TORUŃPL
97KUROWSKI SEBASTIAN1982GRYFICEJW 3937PL
98KUROWSKI SEBASTIAN1982GRYFICEJW 3937PL
99KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPL
100KUSIAK PIOTR1965KIELCEKKL SPRAWNI-RAZEMPL
101KUŚMIERZ GRZEGORZ1979KRAKÓWPL
102KWIATKOWSKI MIKOŁAJ1985WARSZAWAPL
103L K1982OLSZTYNPL
104LEŚNIAK MICHAŁ1988TORUNPL
105LOREK JAROSŁAW1965MOGILNOLOREK TEAMPL
106LUBIŃSKA ANETA1975CIECHANÓWPL
107LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPL
108LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPL
109ŁAGÓD ŁUKASZ1995PAPOWO BISKUPIEWIGOPL
110MAJCHER PAWEŁ1973PĘDZEWOPL
111MAJCHRZAK TOMASZ1977LUBICZ DOLNYPL
112MAKOWCZENKO MARIUSZ1991TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4PL
113MAŁECKI SEBASTIAN1977OSIEK N/WISŁĄKLUB BIEGACZA T 2/4PL
114MARCZYK ANETA1983WARSZAWAPL
115MASALSKI ROMUALD1967CZERNIKOWOPL
116MASALSKI ROMUALD1967CZERNIKOWOPL
117MATUSEWICZ MONIKA1981WARSZAWAPL
118MAZERSKI BARTOSZ1976SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPL
119MEDEJSZO MARIUSZ1975NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPL
120MEDEJSZO MARIUSZ1975NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPL
121MENZEL ZOFIA1958ŚWIEBODZINBBL ŚWIEBODZINPL
122MICHALAK REMIGUSZ1981ŻYCHLINROZBIEGANI-ŻYCHLINPL
123MICZUGA ANDRZEJ1974WRZEŚNIANIGHT RUNNERSPL
124MIELCAREK MARCIN1988TORUŃPL
125MIJAS KRZYSZTOF1986KOŃSKIEKTA PASATPL
126MIKRUT REMIGIUSZ1979CHEŁMNOINICJATYWA AKTYWNE CHEŁMNOPL
127MIŚKO ANDRZEJ1980TORUŃPL
128MROZIŃSKI BŁAŻEJ1982WARSZAWARUNFOLLOWME.PLPL
129MRUK PATRYCJA1983SOLEC KUJAWSKIPL
130MRUK PATRYCJA1983SOLEC KUJAWSKIPL
131NIEMIRA MICHAŁ1984WARSZAWAMPK RUNNERSPL
132NIEVIAROUSKI KIRYL1975WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPL
133NOWAK PIOTR1992POZNAŃZGRUPKA TEAMPL
134NOWAK PIOTR1992POZNAŃZGRUPKA TEAMPL
135NOWOSIELSKI KRZYSZTOF1976DĄBIEMKS RUN TEAM DĄBIEPL
136ORZEŁ MICHAŁ1981WARSZAWARK ATHLETICSPL
137PACHOCKI MARIUSZ1970GRÓJECTRI SIGNOVUMPL
138PACYNO ADAM1975TORUŃSPODLADYPL
139PADUCH GRAŻYNA1974TORUŃPL
140PADYSZ AREK1974ZAMOSCPL
141PAWŁOWSKI MARCIN1978INOWROCŁAWPL
142PETKEVICIUS DAINIUS1969VILNIUSLT
143PIECHOWIAK JACEK1973SZUBINPL
144PIERZCHAŁA SŁAWOMIR1968GOLUB-DOBRZYŃPL
145PIETRZAK KATARZYNA1977KROSNIEWICEPL
146PIETRZAK KATARZYNA1977KROSNIEWICEPL
147PIONTEK RADOSŁAW1965WARSAWPL
148PIOTROWSKI MARIUSZ1981WROCŁAWARMAKS TEAMPL
149PIUS KRZYSZTOF1965BRWILNO K. PŁOCKABIEGAJ Z DYMKIEMPL
150PODSIADŁO ADAM1981KRAKÓWPL
151POLAK KRZYSZTOF1976OLIMPINPL
152POTERA MARCIN1980STARA MIŁOSNAFUKS GARKIPL
153PRONOBIS MAREK1972WARSZAWAPL
154PRZYBYSZ BARTOSZ1996SOMPOLNOPL
155PYREK EWELINA1981NOWY DWÓR MAZOWIECKIPL
156REMBOWSKI JACEK1946ŁOWICZSTARZYŃSKIEGO BIEGA ŁOWICZPL
157RESTERNY JAKUB1986ZDUŃSKA WOLABBL ZDUŃSKA WOLAPL
158ROJEK ANDRZEJ1971OLSZTYNPL
159ROMAŃSKI KAZIMIERZ1964LEGIONOWOKB LEGIONOWOPL
160ROŚLICKI JAROSŁAW1980OZOROWICEEUROPA UBEZPIECZENIAPL
161RUTKE GRZEGORZ1975WARSZAWAPL
162RZEŹNICKI PIOTR1982ŁÓDŹPL
163SADOWSKI JAROSŁAW1970TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPL
164SAMEREK DARIUSZ1979TORUŃMARMELPL
165SAWICKI PIOTR1973CHEŁMŻAINVEST-TECHPL
166SHUMIK ALENA1985BRESTBY
167SMOCZYŃSKI RAFAŁ1978SALNO- GMINA GRUTAPL
168SMURAWA ALEKSANDRA1981MOSINAFLEXLINK RUNNING TEAMPL
169SOBCZAK GRZEGORZ1970WŁOCŁAWEKORLEN RUNNING TEAMPL
170SOBCZAK MARCIN1975ŻOŁĘDOWOTRISPACEPL
171SOBOCIŃSKA ADRIANNA1995TORUŃPL
172STAŃCZYK KRZYSZTOF1970TORUŃPL
173SUDOŁ JACEK1978BYDGOSZCZIPA BYDGOSZCZPL
174SZADŁOWSKI DARIUSZ1978CIECHOCINEKDRIM TIMPL
175SZCZERBAL AGNIESZKA1975POZNAŃTKKF MPK POZNAŃPL
176SZEWCZYK MAREK1955POZNAŃCYBINA TEAMPL
177SZMIT DAMIAN197573-1103 BLOGPL
178SZOSTAK MARIUSZ1973ROŻNO - PARCELEPL
179SZPERLING MAGDALENA1980KOSAKOWOPL
180SZTANDERA PIOTR1987PARSZÓWSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPL
181SZYMAŃSKI BARTOSZ1985GDAŃSKIMPULSPL
182SZYMAŃSKI GRZEGORZ1988TORUŃT2/4PL
183SZYMAŃSKI WALDEMAR1974ELBLĄGSPORTSART TEAMPL
184SZYPNIK ARKADIUSZ1975IŁAWAPL
185ŚCIBOR MARCIN1983KRASNYSTAWKB GALERIA WARSZAWAPL
186ŚLĘZAK ROBERT1976SZCZEKOCINYRYDZ TEAMPL
187ŚWIECAK ROBERT1980MIASTKÓW KOŚCIELNYWILGA GARWOLINPL
188TANDECKI GRZEGORZ1973CHOJNICZKIPL
189TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPL
190THAPA YAGGYA1984BELLMAWRUS
191TOMCZAK MARCIN1980PŁOŃSKPL
192TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPL
193TYNIEC ŁUKASZ1984JASTRZĘBIE-ZDRÓJKB MOSIR JASTRZĘBIE-ZDRÓJPL
194URBAŃSKI KRZYSZTOF1973TORUŃKROK ZA GROSZPL
195URLICKI LECH1950NOWA SÓLPL
196WANAY WACŁAW1946WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPL
197WANDZIOCH KRZYSZTOF1992SUWAŁKIWANDZIOCH TEAMPL
198WIELGOSZ LESZEK1963NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPL
199WILIŃSKI MAREK1959WŁOCŁAWEKDRUMET W RUCHUPL
200WIŚNIEWSKA KAROLINA1984RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓWPL
201WOJDAN MIREK1975GDYNIABOOT CAMP GDYNIA POLSKAPL
202WOLAŃCZYK JAN1996WROCŁAWPL
203WOLIŃSKI MICHAŁ1988CIECHANÓWDSO.PLPL
204WOLSKI WOJCIECH1977BRODNICAPL
205WRONOWSKI MARIUSZ1978LEGIONOWOPL
206WROTEK ARTUR1969TORUŃWROTKI RUN TEAMPL
207WROTEK MIROSŁAW1966WARSZAWAENTRE.PL TEAMPL
208ZACZYŃSKA ANNA1979LUBINKGHM ZG LUBINPL
209ZACZYŃSKA ANNA1979LUBINKGHM ZG LUBINPL
210ZALEWSKI MIROSŁAW1968WĄBRZEŹNOPL
211ZAŁĘSKI JACEK1969PŁOCKTKKF PŁOCKPL
212ZARAZ BĘDĘ!IERZCHOWSKI KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZPL
213ZBIERAJEWSKI PAWEŁ1985POZNAŃPL
214ZBYTEK PRZEMYSŁAW1973DRZEWCEBIURO TURYSTYKI ACTIVPL
215ZIELIŃSKI KAROL1985TORUŃSUPPORT RUNNERSPL
216ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOPL
217ZIMNICKI MARCIN1987ZABRZEPL
218ŻULEWSKI MICHAL1986TORUNPL

TORUŃ PÓŁMARATON

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1A A1984WROCŁAWPL
2ADAMOWICZ DANIEL1984SZCZECINKB PIONIER SZCZECINPL
3ANDRZEJCZAK RAFAŁ1986GRUDZIĄDZPL
4ASAKOWSKI GRZEGORZ1981ŁÓDŹMBANKPL
5BARWIKOWSKA BOGUSIA1974SOLEC KUJAWSKIPL
6BELZYT EWELINA1983UNISŁAWPL
7BŁAŻEJEWSKI PRZEMYSŁAW1990TULISZKÓWMVMPL
8BOCH JAROSŁAW1980TRZCIANKAPL
9BOGACHEV BORIS1991MINSKPL
10BRYMORA OLAF1974TORUŃPL
11BUCHA JAN1956TORUŃKYSUCKI MARATON CZADCAPL
12BUCHA JÁN1956ČADCAKKM ČADCASK
13BUCZKOWSKI MARCIN1986TORUŃPL
14CHYRUK ALEKSANDR1991KHERSONUKRAINĘUA
15CIAK JACEK1963BRZOZÓWKA, DOBRZEJEWICEPL
16CIEPCIELIŃSKI DAWID1985BRODNICQBIEGAM BO BIEGAMPL
17CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPL
18CIESIELSKI TOMASZ1974CIECHOCINPL
19CIEŚLAK MARTA1990CIERPICEPL
20DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWAPL
21DERĘGOWSKI SZYMON1983TORUŃBHOPL
22DOBIASZ HUBERT1980SZYDŁOWIECPL
23DOMAGALSKA ELŻBIETA1983WIELKA NIESZAWKAPL
24DOWNAR-ZAPOLSK RITA1973WROCŁAW@MD_RUNPL
25DRĄŻKOWKA KATARZYNA1976TORUŃPL
26DRĄŻKOWSKA KATARZYNA1976TORUŃPL
27DRĄŻKOWSKA KATARZYNA1975KROBIAPL
28DULSKI ZBIGNIEW1982TORUNPL
29FORDOŃSKA ALEKSANDRA1989TORUŃPL
30FRĄCKOWIAK DOMINIK1988NIETĄŻKOWOORZEŁ LIPNOPL
31GAJEWSKI ADAM1985CZARNE BŁOTORAJSKIE BŁOTOPL
32GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPL
33GŁUSZEK TOMASZ1983TORUŃPL
34GÓRZYŃSKA ANNA1975WARSZAWAPL
35GÓRZYŃSKA ANNA1975WARSZAWAPL
36GROMADZKA ANNA1988PARSZÓWSTS SKARŻYSKO-KAMIENNAPL
37GRUCA SŁAWOMIR1978CHOSZCZNOPL
38GRYGLEWICZ DONATA1982TORUNMARMELPL
39GUSEV STANISLAV1979TORUŃPL
40GUSEV STANISLAV1979TORUŃPL
41HOSSA ANDRZEJ1964RADZIEJÓWK.S.ZRYW RADZIEJÓWPL
42IRLA RADOSŁAW1982TORUŃPL
43JACENKO PAULINA1986KALISZPL
44JACENKO PAULINA1986KALISZPL
45JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW1962MALBORKLKS ZANTYR SZTUMPL
46JESZKA ADRIANNA1996TORUŃPL
47KACPRZAK PAULINA1984WARSZAWAPL
48KACZMAREK MICHAŁ1988GRUDZIĄDZPL
49KACZMAREK ROBERT1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPL
50KACZOROWSKI ŁUKASZ1989TORUŃSTRAŻ MIEJSKA TORUŃPL
51KALISZ ANDRZEJ1964CHELMZAMAK TEAMPL
52KARPIŃSKI MACIEJ1967BEZRZECZEBEZRZECZE TEAMPL
53KASPROWICZ MARCIN1979DZIAŁDOWOROZBIEGANE DZIAŁDOWOPL
54KLYTA BEATA1977TYCHYPL
55KOCĘBA JAROSAW1967KROBIAORANGE POLSKAPL
56KORDULA GRZEGORZ1974MIASTKOMIASTKOPL
57KOSECKI KONRAD1977ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWPL
58KOWALEWSKA EMILIA1986TORUŃPL
59KOWALSKA MAŁGORZATA1982TORUŃPL
60KOWALSKI BOGUSŁAW1969TORUŃKLUB WYSOKOGÓRSKIPL
61KRÁL PETR1960FRYDEK-MISTEKDUOKINGCZ
62KRÁLOVÁ YVETTA1964FRYDEK-MISTEKDUOKINGCZ
63KUROWSKA BEATA1987GRYFICEPL
64KUŻEL MARIAN1962PUCKPL
65KWIATKOWSKA MAŁGORZATA1976TORUŃKWIATKOWSCYTEAMPL
66KWIATKOWSKI MARCIN1979TORUŃKWIATKOWSKIPL
67KWIATKOWSKI MARCIN1976TORUŃKWIATKOWSCYTEAMPL
68KWIATKOWSKI MARCIN1979TORUŃKWIATKOWSKIPL
69LACKOWSKI ANDRZEJ1985NOWA WIEŚAIKIDO UMK TORUŃPL
70LESZCZYŃSKI PIOTR1970POZNAŃPL
71LEWANDOWSKI MIROSŁAW1978TORUŃPL
72LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃW OBŁOKACH CAFEPL
73LYSIUK VOLODYMYR1990KOROPKRASPOLUA
74ŁAWNICZAK -PIETRZAK DAGMARA1981ZBICZNOPL
75ŁUCZAK JANUSZ1968ŁÓDŹPL
76ŁUCZAK RADOSŁAW1979TORUŃPL
77MAJEWSKA PAULINA1989TORUŃPL
78MAJEWSKI ŁUKASZ1982TORUŃPL
79MAŃK BARTŁOMIEJ1981ZŁAWIEŚ WIELKAPL
80MATYSIAK KAROL1974DRUZYNA SZPIKU/ OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGUDRUZYNA SZPIKU / OLDSCHOOL HOOLIGANS W BIEGUPL
81MISZCZAK DAMIAN1974IMIELINIMIELIN-BIEGAPL
82MISZCZAK DAMIAN1974IMIELINIMIELIN BIEGAPL
83MITOWSKA DANUTA1971ŻUROMINPL
84MROZIEWICZ MARCIN1982PLOCKPL
85MULARZ JACEK1965GÓRSKPL
86NITKA ŁUKASZ1982BYDGOSZCZPL
87NOSOWICZ ULA1984ZALASEWODRUŻYNA SZPIKUPL
88NOWAK MICHAL1990ZGIERZPL
89NOWAKOWSKI MAREK1973WARZĄCHEWKA POLSKAORLEN RUNNING TEAMPL
90OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOPL
91PASTUCHA JULIUSZ1994TORUŃMOLTE VOLTEPL
92PBŁOCKI PIOTR1965LĘBORKUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKPL
93PEŻYŃSKI PIOTR1979BYDGOSZCZCHUCK ATTACKPL
94PODOBIEŃSKI ADAM1992MAŁA NIESZAWKAPL
95PRÓCHNIAK NATALIA1983TORUŃMARMEL TORUŃPL
96PRZYBYŁO KAROL1990GDYNIAPL
97RACŁAWSKI DARIUSZ1973TORUŃWSPPL
98RACZKIEWICZ ROBERT1981WARSZAWAPL
99RADZIK WITOLD1961KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPL
100REINKE LIDIA1988GDAŃSKINVEST-TECHPL
101ROJEWSKI PAWEŁ1987ŁÓDŹPL
102ROŚLICKI JAROSŁAW1980WARSZAWAPL
103RUDNICKI KAROL1969INOWROCŁAWINOWROCŁAWPL
104RUDNICKI TOMASZ1980TORUŃORTOPEDIO.PLPL
105RUMIŃSKI ARKADIUSZ1991TORUŃNADAKTYWNI TORUŃPL
106RUNDKVIST OTTO1982ST.PETERSBURGRU
107SAK JOANNA1989INOWROCŁAWPL
108SANECKI PATRYK1990PASŁĘKKB BIEGAM BO LUBIĘ PASŁĘKPL
109SASAKI ISAO1972MATSUDO CHIBAJP
110SHKUGOL ALEXANDER1983MINSKVICTORIABY
111SIKUT ARKADIUSZ1974TORUŃ12 WOGPL
112SPRAWKA KATARZYNA1970NOWY DWÓR MAZOWIECKIROZBIEGAMY NOWY DWÓRPL
113SPRAWKA KATARZYNA1970NOWY DWÓR MAZOWIECKIROZBIEGAMY NOWY DWÓRPL
114STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAPL
115STAWICKA AGNIESZKA1986INOWROCŁAWPL
116STEMPEL TOMASZ1974WARSZAW-MARYSIN WAWERSKIMARYSIN WAWERSKI BIEGAPL
117STEMPEL TOMASZ1974WARSZAWAMARYSIN WAWERSKI BIEGAPL
118STĘPIEŃ MATEUSZ1994SANDOMIERZKLUB BIEGACZA T2/4PL
119SULECKI BARTŁOMIEJ1984UNISŁAWBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPL
120SUTUŁA MICHAŁ1984TORUŃKM UMK TORUŃPL
121SZATANIK SŁAWOMIRA1983ŁUBIANKAPL
122SZCZERBAL AGNIESZKA1975POZNAŃTKKF MPK POZNAŃPL
123SZCZERBAL AGNIESZKA1975POZNAŃTKKF MPK POZNAŃPL
124SZOTA PIOTR1990INOWROCŁAWT 2/4PL
125ŚWIECAK ROBERT1980MIASTKÓW KOŚCIELNYWWWPL
126ŚWIECAK ROBERT1980MIASTKÓW KOŚCIELNYWWWPL
127ŚWIECAK ROBERT1972MIASTKÓW KOŚCIELNYSSFSPL
128ŚWITALSKI HUBERT1994NAKŁO NAD NOTECIĄPL
129TALAREK RADOSŁAW1986KSIĄŻKIPL
130TERCJAK SEBASTIAN1976TORUŃPL
131TREPKOWSKI MATEUSZ1993GŁOGOWOTORUŃPL
132TROCHIMOWICZ ARTUR1961SZCZYTNOAKB GIMN 1-SP 2 SZCZYTNO TROHIM TEAMPL
133TUREK PAWEŁ1972PIASECZNOPL
134WENECKA JUSTYNA1986TORUŃPL
135WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃORANGE POLSKAPL
136WNUK OLGA1976NOWE GULCZEWOPL
137WRONOWSKI MARIUSZ1978LEGIONOWOPL
138WRÓBLEWSKI GRZEGORZ1978TORUŃABLER TEAMPL
139ZAGALAK RAFAŁ1971BYDGOSZCZTEAMOCHALPL
140ZAMBRZYCKA ELŻBIETA1978ŻUROMINPL
141ZÁVODNÝ TOMÁŠ1963FRYDEK-MISTEKSSK VITKOVICECZ
142ZÁVODNÝ TOMÁŠ1963FRÝDEK-MÍSTEKSSK VITKOVICECZ
143ZAWISZA BARTOSZ1985GÓRZNOGÓRZNO BIEGAPL
144ZGLIŃSKI BARTŁOMIEJ1984WARSZAWAWKURW_TEAMPL
145ŻMUDA MICHAŁ1977RASZYNŻMUDA RUNNING TEAMPL