System rejestracji dostarcza STS-TIMING

PKO Bydgoski Festiwal Biegowy 2018

Lista startowa / Start List

Bieg na 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK WŁODZIMIERZ1961KAZIMIERZ BISKUPIPOLSKA
2ADLIS BARTOSZ1980BYDGOSZCZPOLSKA
3ALFUT GRZEGORZ1961SIERPCPOLSKA
4ALFUT GRZEGORZ1961SIERPCPOLSKA
5BAGROWSKI MAREK1962JANOWO/K/DABROWY CELMINSKIEJUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE RATUJE I BIEGAPOLSKA
6BARCZAK ŁUKASZ1978BYDGOSZCZPOLSKA
7BARCZAK ŁUKASZ1978BYDGOSZCZPOLSKA
8BARNIGIEL AGNIESZKA1969SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
9BARTKOWIAK MAREK1978LISI OGONCDISPOLSKA
10BĄBIŃSKI GRZEGORZ1962ZŁOTÓWPOLSKA
11BĄK BOGDAN1954BYDGOSZCZPOLSKA
12BĄKOWSKA JOLANTA1966WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLSKA
13BELDA-WOJTASIK DANUTA1973KOTUNPOLSKA
14BIEL MAREK1974MAŁE RUDY1 % DLA DARII BIELPOLSKA
15BIELAWSKA ANGELIKA1978BYDGOSZCZPOLSKA
16BIERNACKA JULIA2001BYDGISZCZPOLSKA
17BIERNACKA JULIA2001BYDGISZCZPOLSKA
18BRZEZINSKA-HAFFKE SYLWIA1976CEKCYNPOLSKA
19BUDASZ MIECIA1982KARCZOWKAPOLSKA
20BUDKIEWICZ RADOSŁAW198843ASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
21BUDZYŃSKA MAŁGORZATA1965RADOWO MAŁEPOLSKA
22CHMIELARZ KARINA199442-200POLSKA
23CHWEDORCZUK DIANA1993CHEŁMPOLSKA
24CIECHANOWSKI RADOSŁAW1994ŚWIEKATOWOŚWIEKATOWOPOLSKA
25CIECHANOWSKI RADOSŁAW1994ŚWIEKATOWOŚWIEKATOWOPOLSKA
26CIECHANOWSKI RADOSŁAW1994ŚWIEKATOWOŚWIEKATOWOPOLSKA
27CIEŚLIK IWONA1985BYDGOSZCZPOLSKA
28CYDEJKO KRZYSZTOF1971JUSZKOWOPOLSKA
29CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
30DADO EMIL1982BYDGOSZCZPOLSKA
31DAŃCZUK ADANCZUK1967BYDGOSZCZPOLSKA
32DEPKA AGNIESZKA1983BYDGOSZCZPOLSKA
33DOMISIEWICZ MICHAŁ1994BYDGOSZCZNIE MAM TEAMU TEAMPOLSKA
34DRAŻDŻEWSKI MARIAN1945BYDGOSZCZRTW LOTTO BYDGOSTIAPOLSKA
35DRAŻDŻEWSKI MARIAN1946BRTW LOTTO BYDGOSTIAPOLSKA
36DRAŻDŻEWSKI MARIAN1946BYDGOSZCZPOLSKA
37DUDKIEWICZ URSZULA1986BYDGOSZCZPOLSKA
38DURZYŃSKI PIOTR1986GDAŃSKEXACT SYSTEMSPOLSKA
39DURZYŃSKI PIOTR1986GDAŃSKEXACT SYSTEMSPOLSKA
40DURZYŃSKI PIOTR1986GDAŃSKEXACT SYSTEMSPOLSKA
41FELCZYŃSKA JANINA1963KRZYŻ WLKP.POLSKA
42FIGLER IWONA1972NIEMCZPOLSKA
43FORTUNA KINGA1997JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPOLSKA
44FRANK AGNIESZKA1980BYDGOSZCZPOLSKA
45FUSS DAWID1991BYDGOSZCZPOLSKA
46FUZ GABRIELA1974BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
47GADZIŃSKA ALEKSANDRA1976POTULICEPOLSKA
48GADZIŃSKA ALEKSANDRA1976POTULICEPOLSKA
49GAJDWPJG ADAM1985CZARNE BŁOTOZAKAPIORPOLSKA
50GAJEWSKI ADAM1985CZARNE BŁOTOZAKAPIORPOLSKA
51GALUS JUDYTA1986MOGILNOPOLSKA
52GĘSICKA MARTA1986BYDGOSZCZPOLSKA
53GORDON ROMAN1956BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
54GORDON ROMAN1956BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
55GRABYSA MICHAL1993OLSZTYNPOLSKA
56GROBELNA ANGELIKA1975NIEMCZBYDGOSZCZ NA STARTPOLSKA
57GROCHAL DAGNA1991SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
58GRZESZAK PATRYCJA1992BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
59GRZESZAK SŁAWOMIR1991ŁABISZYNASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
60GRZYBOWSKA ALICJA1987BYDGOSZCZBYLE DO METYPOLSKA
61GUDEL RAFAŁ1987BIAŁYSTOKPKO BANK POLSKIPOLSKA
62GUTOWSKA MONIKA1984ELGISZEWOPOLSKA
63GUTOWSKI MARIUSZ1983ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
64HABEL PIOTR1973BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
65HERMAN ARKADIUSZ1973SŁUPSKPOLSKA
66HERMAN KARINA1972SŁUPSKPOLSKA
67JANYSKA KRZYSZTOF198385-088POLSKA
68JARZYŃSKI MACIEJ1990BYDGOSZCZBYDGOSKI DZIKPOLSKA
69JAŻDŻYK KONRAD1997SIERPCPOLSKA
70JÓZEFIAK MAGDALENA1963OSIELSKOASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
71JSJSJSJ NDJSJS1984JXJDJJDKDJDJDDPOLSKA
72KAMIŃSKI ŁUKASZ1985NIEMCZQBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWAPOLSKA
73KAMPER MAŁGORZATA1976BYDGOSZCZPOLSKA
74KARWASINSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOLSKA
75KASPEROWICZ JACEK1977BYDGOSZCZJW 1515 BYDGOSZCZPOLSKA
76KAŹMIERCZAK PAWEŁ1976BYDGOSZCZPOLSKA
77KĘDZIORA PAULINA1992BYDGOSZCZPOLSKA
78KNIEĆ ZOSIA1981NOWEWOLNE STRZELCEPOLSKA
79KOCIŃSKI WOJCIECH1974TUCHOLAPOLSKA
80KOCZOROWSKI DANIEL1996KĘPADJPOLSKA
81KOPRAS BOGUSŁAWA1971NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKA
82KOSIŃSKI KRZYSZTOF1974BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
83KOSTECKA MARIOLA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
84KOWALIKOWSKI DANIEL1990CHOJNICEPOLSKA
85KOWALSKA MAŁGORZATA1976BYDGOSZCZPOLSKA
86KOZICKI MARCIN1978BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
87KOZUBOWSKA AGNIESZKA1976BYDGOSZCZPOLSKA
88KRAJEWSKI ADAM1966BYDGOSZCZPOLSKA
89KRUPIŃSKI MATEUSZ1986BYDGOSZCZ3GRAVITYPOLAND
90KRYSZTOFIŃSKA ANETA1990BYDGOSZCZAQUA ANETAPOLSKA
91KUBIAK DARIUSZ1994BEDOŃJEAPOLSKA
92KUBIAK-KUJAWA JOANNA1985BYDGOSZCZATOSPOLSKA
93KUBOWICZ-KAMIŃSKA HANIA1986NIEMCZQBOWICZ RODZINNA MAFIA BIEGOWAPOLSKA
94KULCZYK SEBASTIAN1975ŁOCHOWICEPOLSKA
95KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃON THE MOVEPOLSKA
96KWASEK WOJCIECH1967BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
97KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
98LANGE MONIKA1976SICIENKOPOLSKA
99LEWANDOWSKI GRZEGORZ1966BYDGOSZCZWSBPOLSKA
100LODWIK MATEUSZ1992BYDGOSZCZGĄBIN BIEGAPOLSKA
101LUDWICKA-SIEKACZ KATARZYNA1993BYDGOSZCZPOLSKA
102LUZAK MAGDALENA1991BYDGOSZCZPOLSKA
103ŁOPUSZYŃSKI KRZYSZTOF1983BYDGOSZCZTEAMOCHALPOLSKA
104ŁUKASIEWICZ KRZYSZTOF1978BYDGOSZCZTAXI KOMFORT BYDGOSZCZPOLSKA
105ŁUKASIEWICZ KRZYSZTOF1978BYDGOSZCZTAXI KOMFORT BYDGOSZCZPOLSKA
106MACIEJEWSKA KAMILA1981BARCINŚLIMAKI BARCIN/BOSIRPOLSKA
107MAJCHRZAK JOANNA1986TORUŃPOLSKA
108MAJEWSKA MONIKA1982LUCIMPOLSKA
109MARACH RADOSŁAW1988BYDGOSZCZBOHAMET TEAMPOLSKA
110MARCINIAK JUSTYNA1980BYDGOSZCZPOLSKA
111MARCINIAK MAREK1974GNIEZNOPOLSKA
112MARCINIAK PAULA1991BYDGOSZCZPOLSKA
113MATUSZAK DOROTA1980BYDGOSZCZPOLSKA
114MATUSZAK DOROTA1980BYDGOSZCZPOLSKA
115MATYSZZCZAK DAMIAN1974INOWROCŁAW56 BLOT.POLSKA
116MICHALSKA ALEKSANDRA1972OLIMPINPOLSKA
117MOTYLEWSKI TOMASZ1983CHEŁMNOARMAR PROFIAUTOPOLSKA
118NAWROT WITOLD1988GDAŃSKPOLSKA
119NELKE MONIKA1974BYDGOSZCZPOLSKA
120NESKA DAGMARA1997OSTROŁĘKAPOLSKA
121NIEDBALSKI GRZEGORZ1958BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
122NOWAK PRZEMYSŁAW1985NOWA WIEŚ WIELKAKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
123NOWAKOWSKI TOMASZ1983BYDGOSZCZPOLSKA
124PAŁKA MICHAŁ1979BARCIN#SLIMAKIBARCINPOLSKA
125PAWŁOWSKI MARCIN1978INOWROCŁAWSKB DZIK POLICEPOLSKA
126PESTKA ANNA1983BYDGOSZCZPOLSKA
127PESTKA ANNA1983BYDGOSZCZPOLSKA
128PIECHOCKI RAFAŁ1999JARUŻYNPOLSKA
129POLAKOWSKI JAROSLAW1982TORUŃMARMELPOLSKA
130POLSKOWSKI JAROSLAW1982TORUŃMARMELPOLSKA
131PÓLKOWSKI BARTOSZ1985BYDGOSZCZFIRE HOUSEPOLSKA
132PRZYBYLSKA GRAŻYNA1964BYDGOSZCZPOLSKA
133PRZYBYLSKI MARIUSZ1962BYDGOSZCZPOLSKA
134RADZIKOWSKI MARCIN1984BYDGOSZCZXPLOPOLSKA
135RAK WALDEMAR1978BYDGOSZCZPKO BP SAPOLSKA
136RYŻYCKI TOMASZ1992CZARNEPOLSKA
137SADOWSKI MICHAŁ1981INOWROCŁAWBARTOLEKPOLSKA
138SIELSKI KAMIL1989BYDGOSZCZKS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONPOLSKA
139SKARBEK MAREK1969BYDGOSZCZPOLSKA
140SKORECKI ALEKSANDER1990FSFSDFSDBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
141SMARUJ ARTUT1981BYDGOSZCZEUFORMAPOLSKA
142SOBIESZCZYK PAULINA1987BYDGOSZCZPKO BPPOLSKA
143STIOA MARTA1993BYDGOSZCZPOLSKA
144SUDOŁ KAROLINA1978BYDGOSZCZPOLSKA
145SZADKOWSKA ANNA1957INOWROCŁAWPOLSKA
146SZARLEJ MARCIN1983BYDGOSZCZPOLSKA
147SZATKOWSKI ARTUR1985ŁOCHOWOPOLSKA
148SZEWCZUK MAŁGORZATA1983BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
149SZEWCZUK SEBASTIAN1983BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
150SZOSTAK TOMASZ1969BYDGOSZCZMBANKPOLSKA
151SZPERA JOANNA1971BYDGOSZCZPOLSKA
152SZUBARGA JAKUB1991OLIMPINRUN OLIMPINPOLSKA
153SZUKALSKI PIOTR1998BYDGOSZCZDRIM TIMPOLSKA
154SZUKAY MARCIN1989BYDGOSZCZPOLSKA
155ŚWIĄTKOWSKI PAWEŁ1980TRZEMESZNOTEAMOCHALPOLSKA
156ŚWIRSZCZ ANDRZEJ1986MAŁOGOSZCZUNIA MAŁOGOSZCZPOLSKA
157TOBOLSKA MAŁGORZATA1985BYDGOSZCZPOLSKA
158TRZCIŃSKA ANNA1978BYDGOSZCZPOLSKA
159TWARDOWSKI WOJCIECH1968BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
160WALDOWSKI DANIEL1994BYDGOSZCZGŁOWAPOLSKA
161WAWRZYNIAK PIOTR1966KIEŁCZEWOPOLSKA
162WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAPOLSKA
163WIELGOSZ KRZYSZTOF1990BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
164WIELIŃSKI WOJCIECH1986BYDGOSZCZPOLSKA
165WIĘCASZEK MACIEJ1972BYDGOSZCZPRO-PAIN THE TRUTH HURTSPOLSKA
166WIĘCASZEK MACIEJ1972BYDGOSZCZPRO-PAIN THE TRUTH HURTSPOLSKA
167WIKA AGNIESZKA1985BYDGOSZCZPOLSKA
168WOJCIECHOWSKA KATARZYNA1990OSIELSKOZPIT ZIEMIA BYDGOSKAPOLSKA
169WOJCIECHOWSKI DAWID1995BYDGOSZCZPOLSKA
170WÓJCIK KINGA1982ŻAGAŃBBL ŻAGAŃPOLSKA
171WROBEL MATEUSZ1990FABIANKIPOLSKA
172WRZESIŃSKA KRYSTYNA1968WIĘCBORKPOLSKA
173ZABOROWSKA GRAZYNA1972BLOTO1POLSKA
174ZABOROWSKA GRAZYNA1972BLOTOPOLSKA
175ZABOROWSKI MACIEJ1974JAROCINOSP MIESZKÓW/16 BRLPOLSKA
176ZABOROWSKI MACIEJ1974JAROCINOSP MIESZKÓW/ 16 BRLPOLSKA
177ZABORSKI MIROSŁAW1980GRUDZIĄDZPOLSKA
178ZAMIATOWSKA KINGA1977BYDGOSZCZPOLSKA
179ZIENKIEWICZ MARCIN1982BYDGOSZCZI'M SIMPLY THE BEST!POLSKA
180ŻYLIŃSKA BERNADETA1976UJŚCIEPOLSKA

Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJEWSKA SYLWIA1988BYDGOSZCZPOLSKA
2AUGUSTYNIAK PRZEMYSŁAW1990GRYFINOWIECZORNE BIEGANIE W GRYFINIEPOLSKA
3BAGROWSKI MAREK1962BYDGOSZCZUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE JANOWO BIEGAPOLSKA
4BARANOWICZ MIKOŁAJ1983BYDGOSZCZPOLSKA
5BARANOWSKA MARTA1990BYDGOSZCZBYLE DO METYPOLSKA
6BĄKOWSKI MIKOŁAJ1977MROCZAPOLSKA
7BIAŁOWĄS DARIUSZ1973BYDGOSZCZR2GPOLSKA
8BIAŁOWĄS DARIUSZ1973BYDGOSZCZR2GPOLSKA
9BIERNACKI SŁAWOMIR1980BIAŁE BŁOTAPOLSKA
10BIERNACKI SŁAWOMIR1980LIONIKIPOLSKA
11BIŃKOWSKI DAREK1967BYDGOSZCZPOLSKA
12BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA
13BREDOW MAREK1959BYDGOSZCZPOLSKA
14BUTRYN NIKODEM1969BYDGOSZCZPOLSKA
15CHROBAK JACEK1994SOPOTPOLSKA
16CHRUŚCICKI WALDEMAR1972BYDGOSZCZPOLSKA
17CHUDAŃSKI HUBERT1985MAKSYMILIANOWOSP PSP BYDGOSZCZPOLSKA
18CIEMIECKA KRZYSZTOFA1980BYDGOSZCZPOLSKA
19CIEŚLIK RAFAŁ1985BYDGOSZCZPOLSKA
20CZAJKOWSKA MAŁGORZATA1974BYDGOSZCZPOLSKA
21CZECZOT GRZEGORZ1986BYDGOSZCZFIREHOUSEPOLSKA
22CZĘSZ WALDEMAR1974ZAMOŚĆPOLSKA
23CZYZEWSKA ANNA1984BYDGOSZCZPOLSKA
24DĄBROWSKI BARTOSZ1983WAŁCZPOLSKA
25DĄBROWSKI BARTOSZ1983WAŁCZPOLSKA
26DORSZEWSKI PRZEMYSŁAW1978PIŁAKS. ALBISIAPOLSKA
27DRZYCIMSKA KATARZYNA1993BYDGOSZCZPOLSKA
28DUDZIŃSKA ALEKSANDRA1968BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
29DURAJEWSKI MATEUSZ1989BYDGOSZCZDIRTY BOYSPOLSKA
30ETTINGER JUSTYNA1979NOWA WIEŚ WIELKARUN BYDGOSZCZPOLSKA
31FILIPIAK JAKUB1983BYDGOSZCZHANWOJPOLSKA
32FUZ MAREK1971BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
33GACKOWSKI JAREK1973BYDGOSZCZTRISPACE TRISTYLE.PLPOLSKA
34GACZKOWSKI ROBERT1975ŻNINRUN TEAM TEAMPOLSKA
35GŁOGOWSKI PIOTR1973BIEDRUSKOBIEDRUSKOPOLSKA
36GŁOWSKI DARIUSZ1975BYDGOSZCZPOLSKA
37GŁOWSLA MAGDALENA1991BYDGOSZCZPOLSKA
38GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
39GÓRAL ANNA1993WIĘCBORKPOLSKA
40GÓRSKA ALICJA1982BYDGOSZCZPOLSKA
41GRAPATYN PIOTR1976BYDGOSZCZBYDGOSZCZ NA STARTPOLSKA
42GRYGIEL MATEUSZ1984BYDGOSZCZPOLSKA
43GRZESIK EUGENIUSZ1966KOSZALINSTRAŻAK SAMPOLSKA
44HORYD JUSTYNA1978BYDGOSZCZPOLSKA
45JANKOWSKI DARIUSZ1988ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
46JARZYNA JAKUB1978BYDGOSZCZPOLSKA
47JESKE MAREK1971OSIELSKO/NIWYRUN BYDGOSZCZPOLSKA
48JESKE MICHAŁ1997OSIELSKO/NIWYRUN BYDGOSZCZPOLSKA
49JĘDRZEJEWSKA URSZULA1977SŁAWAWATAHAPOLSKA
50JĘDRZEJEWSKI ŁUKASZ1977SŁAWAWATAHAPOLSKA
51KACZOR MARCIN1975ŚWIĘCIECHOWAADJ KURSY JĘZYKOWEPOLSKA
52KANIEWSKI MACIEJ1977BYDGOSZCZRUN FOR FUNPOLSKA
53KANIEWSKI MACIEJ1977BYDGOSZCZRUN FOR FUNPOLSKA
54KASPRZAK EWA1978BYDGOSZCZPOLSKA
55KĘDZIERSKI ANDRZEJ1980SZCZECINEKPOLSKA
56KĘDZIERSKI ANDRZEJ19806POLSKA
57KISZKA MARCIN1983BYDGOSZCZRUN PASJAPOLSKA
58KLIMOWICZ-BODYS MAŁGORZATA1976WROCŁAWPOLSKA
59KLÓSKA JAREK1985BYDGOSZCZMAM TĘ MOCPOLSKA
60KOKOWICZ-NAWROCKA BEATA1979WŁOCŁAWEKPOLSKA
61KOLANOWSKA GRAŻYNA1962BYDGOSZCZPOLSKA
62KOWALSKA IWONA1981MOSTYWYMIATACZEPOLSKA
63KOWALSKA MAŁGORZATA1973OBROWOPOLSKA
64KRAIŃSKI PIOTR1975NAKŁONAKIELSKI KBPOLSKA
65KRAIŃSKI PIOTR1974NAKŁO NAD NOTECIĄNAKIELSKI KBPOLSKA
66KRAWCZYŃSKA JOANNA1985BYDGOSZCZPOLSKA
67KRUSZKA ŁUKASZ1977BYDGOSZCZPOLSKA
68KRYSZTOFORSKI WOJCIECH1985BYDGOSZCZPOLSKA
69KRYSZTOFORSKI WOJCIECH1985BYDGOSZCZPOLSKA
70KRYSZTOFORSKI WOJCIECH1985BYDGOSZCZPOLSKA
71KULIG RADOSŁAW1976GŁUCHOŁAZY10 BRYGADA LOGISTYCZNAPOLSKA
72KUPCZYK TOMASZ1982BYDGOSZCZPOLSKA
73KWIATKOWSKI MARCIN1987BYDGOSZCZPOLSKA
74KWIATKOWSKI MARCIN1976TORUŃKWIATKOWSCYTEAMPOLSKA
75LASKOWSKI MACIEJ1986BYDGOSZCZPKO BPPOLSKA
76LEWANDOWSKI FILIP1980BYDGOSZCZPOLSKA
77LEWANDOWSKI MARCIN1991STESZEWKOKEEEPERPOLSKA
78LEWANDOWSKI SEBASTIAN1985BYDGOSZCZPOLSKA
79LICZNIERSKA ALINA1982PLEWISKAGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
80LITWIN DAMIAN1997TORUŃPOLSKA
81LIWOCH GRZEGORZ1967OSIELSKOPOLSKA
82LUBISZEWSKI BARTOSZ1985BYDGOSZCZPOLSKA
83ŁESYK PAWEŁ1979SZCZECINAKW SZCZECINPOLSKA
84ŁUCZAK WŁODZIMIERZ1974BYDGOSZCZPOLSKA
85ŁUCZAK WŁODZIMIERZ1974BYDGOSZCZPOLSKA
86ŁUCZAK WŁODZIMIERZ1974BYDGOSZCZPOLSKA
87ŁYSZCZARZ RADOSŁAW1977BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
88MACIEJEWSKI MARIUSZ1967BYDGOSZCZPOLSKA
89MAJER DARIUSZ1980INOWROCŁAWPOLSKA
90MAJEWSKI WIESŁAW1966CIECHOCINEKMARMELPOLSKA
91MARKIEWICZ ALEKSANDRA1987BYDGOSZCZPOLSKA
92MATUSZAK PAWEŁ1978BIALE BŁOTADIAMOND TEAMPOLSKA
93MICHALAK WIKTORIA1996BYDGOSZCZPOLSKA
94MICHALSKA DARIA1982ZIELONA GÓRAPOLSKA
95MICHAŃCZYK SEBASTIAN1985GDAŃSKPOLSKA
96MOTYLEWSKI TOMASZ1983CHEŁMNOARMARPOLSKA
97MUSS KAROLINA1975BYDGOSZCZPOLSKA
98NADOLSKA MARTA1988BYDGOSZCZPOLSKA
99OBRZEŻGIEWICZ MAREK1963RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓWPOLSKA
100OKOŃSKA SANDRA19922POLSKA
101OLSZYŃSKI SEBASTIAN1977BYDGOSZCZSPARTANIE DZIECIOMPOLSKA
102OTT JOANNA1999RACIĄŻMLKS TUCHOLANKA TUCHOLAPOLSKA
103PAWLAK ROBERT1971BYDGOSZCZIPA BYDGOSZCZPOLSKA
104PERCZYŃSKI BOGDAN1959ŁOCHOWONIE ZRZESZONYPOLSKA
105PERLINSKI DAMIAN1985BYDGOSZCZMOŻE I POWOLI ALE ZA TO BYLE JAKPOLSKA
106PIECHOWIAK JACEK1973SZUBINPOLSKA
107POCZWARDOWSKA WIOLETTA1977DOBRCZPOLSKA
108PODROIKIN SERGII1978BYDGOSZCZPOLSKA
109PRIEWE PAWEŁ1983BYDGOSZCZDYNAMO SKARPAPOLSKA
110RACZKOWSKI DAMIAN1990GDAŃSKPOLSKA
111RAUNEST ADAM1962BYDGOSZCZPOLSKA
112ROMPALSKI JAKUB1998TUCHOLATUCHOLANKA TUCHOLAPOLSKA
113RYCĄBEL BOGDAN1968LICZETRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
114SADECKI KAROL1988CHEŁMNOATOS TEAMPOLSKA
115SADKA STEFAN1974BYDGOSZCZJS DRUKPOLSKA
116SADKA STEFAN1974BYDGOSZCZJS DRUKPOLSKA
117SKORNIA ELIZA1996BYDGOSZCZPOLSKA
118SOBCZAK MONIKA1987ZAMOSCPOLSKA
119SOBIECKI JAROSŁAW1963BYDGOSZCZPOLSKA
120STANKOWSKI WITOSŁAW1973TORUŃPOLSKA
121STĘPNIAK KRZYSZTOF1978BYDGOSZCZOPONEOPOLSKA
122SUSKA SŁAWOMIR1984MOCHLEPOLSKA
123SZAJDA MAGDALENA1977PRZYŁĘKIPOLSKA
124SZCZERBA MACIEJ1972NIEMCZEJKUMKEJKUMPOLSKA
125SZCZERBAL AGNIESZKA1975POZNAŃPOLSKA
126SZCZERBAL AGNIESZKA1975POZNAŃPOLSKA
127SZCZERBAL AGNIESZKA1975POZNAŃPOLSKA
128SZCZERBAL AGNIESZKA1975POZNAŃPOLSKA
129SZCZĘSNY ARKADIUSZ1978BYDGOSZCZDYNAMO SKARPAPOLSKA
130SZCZĘSNY ARKADIUSZ1978BYDGOSZCZDYNAMO SKARPAPOLSKA
131SZPOTANSKI ZBYSZEK1954BYDGOSZCZPOLSKA
132SZULAKOWSKI TOMASZ1971ZIELONKAKURCZE JAK DALEKOPOLSKA
133SZULC MAŁGORZATA1977BYDGOSZCZPOLSKA
134SZULC MAŁGORZATA1977BYDGOSZCZPOLSKA
135SZYJA ANETA1990POZNAŃPOLSKA
136ŚPICA DOROTA1967BYDGOSZCZRECEPTA NA ZDROWIEPOLSKA
137ŚPICA LESZEK1969BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
138ŚPIEWAK RADOSŁAW1980ZIELONA GÓRAPOLSKA
139ŚWIDERSKI MACIEJ1986WARSZAWABIEGNIJ Z PROSERVICEPOLSKA
140TADROWSKI RAFAŁ1981BYDGOSZCZPOLSKA
141TARNOWSKA EWA1991TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
142TREPANOWSKI TOMASZ1968PRZYŁĘKIPOLSKA
143TYCZYŃSKI GRZEGORZ1968TORUŃZAPIERNICZANIN TORUŃPOLSKA
144TYLUTKI RADOSŁAW1983BARCINASSECO ACTIVE TEAM / ŚLIMAKI BARCINPOLSKA
145WALKOWIAK ARTUR1972ZAWADZKIEMAFIA TEAM LUBLINIECPOLSKA
146WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOLSKA
147WAWRZYNIAK ANDRZEJ1960BYDGOSZCZ22. ODNPOLSKA
148WĘGRZYNOWSKI SŁAWOMIR1968BYDGOSZCZKABEL TEAM BYDGOSZCZPOLSKA
149WŁOCH SYLWESTER1963BYDGOSZCZPOLSKA
150WNUCZYŃSKI ANDRZEJ1972BYDGOSZCZORANGE POLSKAPOLSKA
151WRÓBEL GRZEGORZ1983BYDGOSZCZBYLE DO METYPOLSKA
152YOKOKURA IWONA1973KOZIEGŁOWYPOLSKA
153ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF1965WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLSKA
154ZARZYCKA NATALIA1995SADKIPOZYTYWNIE YERBNIĘCIPOLSKA
155ZBIRANEK REMIGIUSZ1974BYDGOSZCZ1 BRYGADA LOGISTYCZNAPOLSKA
156ZDEB BOGUMIŁ1968BYDGOSZCZPOLSKA
157ZGLIŃSKI BARTŁOMIEJ1984WARSZAWAWKURW_TEAMPOLSKA
158ZIELIŃSKI BARTEK1993GNIEZNODIRTTY SPARROWSPOLSKA
159ZIELIŃSKI KRZYSZTOF1972BYDGOSZCZASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
160ZUDZIN MARCIN1972ŻOŁĘDOWOPOLSKA
161ŻAROŃ SŁAWOMIR1961BYDGOSZCZEBUD-DOMPOLSKA

Rolkarski Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BĄKOWSKI RADOSŁAW1981KISZKOWOROLL4LIFEPOLSKA
2BOGUCKA BARBARA1970RAKONIEWICESKATE 2 CITYPOLSKA
3DOPIERAŁA MAGDALENA1966BYDGOSZCZONIA TEAMPOLSKA
4GINTROWICZ GRAŻYNA1970GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
5GOŁECKA BOŻENA1965BYDGOSZCZKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPOLSKA
6GOŁECKA BOŻENA1965BYDGOSZCZKLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZPOLSKA
7HILLER MARTA1994OSIELSKOLOK&ROLLPOLSKA
8JARKIEWICZ MARCIN1969WARSZAWALEGIA WARSZAWA MASTERSPOLSKA
9MAJORCZYK- NOREK KATARZYNA1990POZNAŃPLICHWYSCIG.PLPOLSKA
10MARKWITZ SERGIUSZ1982KONINPOLSKA
11MIKUŚ GRZEGORZ1982KRAKÓWKKSW KRAK ROLLERBLADEPOLSKA
12NOREK MIŁOSZ1969NOWY TOMYŚLSKATE2CITYPOLSKA
13NOREK MIŁOSZ1969NOWY TMYŚLSKATE2CITYPOLSKA
14OSINSKI STANISLAW1969GRUDZIĄDZPORTAL-TEMPOLSKA
15PIKULSKI GRZEGORZ1968OSIELSKOKS JASTRZEBIEPOLSKA
16PRAJSNAR ROBERT1970WARSZAWAPOLSKA
17SIUPKA PAWEŁ1995BYDGOSZCZPOLSKA
18STĘPIEŃ MAGDALENA1987GRODZISK WIELKOPOLSKISKATE2CITYPOLSKA
19SZUMLAS ARKADIUSZ2000MRZEZINOPOLSKA
20SZUMLAS DOROTA1978MRZEZINOJABRA RTFPOLSKA
21SZUMLAS JACEK1975MRZEZINOJABRA RTFPOLSKA
22TOMASZEWSKI ADAM1987ZALASEWOROLL4LIFE PLICHWYSCIG.PLPOLSKA
23ZDANCEWICZ PAWEŁ1977WARSZAWALEGIA WARSZAWA MASTERSPOLSKA
24ZIÓLKOWSKI JULIAN1967GDAŃSKSTOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYPOLSKA

Rolkarska 10

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHACHOWSKA MAGDA1982BYDGOSZCZJASTRZĘBIE BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWYPOLSKA
2FLEJSZER ŁUKASZ1983GOSTYNINU.K.S. ZWOLEŃ-TEAMPOLSKA
3HAJDAMOWICZ ILONA198472JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWYPOLSKA
4KLIMEK JOANNA1993BYDGOSZCZKLIMTEAMPOLSKA
5KLIMEK PRZEMYSŁAW1993BYDGOSZCZKLIMTEAMPOLSKA
6KUCHARSKA AGNIESZKA1997GOLINAPOLSKA
7KULCZYŃSKA JOANNA1964BYDGOSZCZPOLSKA
8LODWIK KAROLINA1996GĄBINPOLSKA
9STACHOWSKA KINGA1981MROCZAPOLSKA
10STACHOWSKA NATALIA2000MROCZAPOLSKA
11ZAMIATOWSKA KINGA1977BYDGOSZCZPOLSKA
12ZASTĘPOWSKI PAWEŁ1989KUSOWOSZURUSIE TEAMPOLSKA
13ZASTĘPOWSKI PAWEŁ1989KUSOWOSZURUSIE TEAMPOLSKA
14ZASTĘPOWSKI PAWEŁ1989KUSOWOSZURUSIE TEAMPOLSKA