# | Numer | Nazwa / Relay name | Zawodnik 1 | Zawodnik 2 | Zawodnik 3 | Zawodnik 4 |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | A"p"stynenci | KWASIBORSKI MARCIN (1983) | SOŁECKI PAWEŁ (1985) | WALCZAK TOMASZ (1974) | BOCIAN MARCIN (1983) | |
2 | BIG BULLS | KAWULA DAMIAN (1993) | OLKOWSKI BARTOSZ (1995) | BŁACH PIOTR (1988) | OLKOWSKI DAMIAN (1995) | |
3 | Crossfit Polna | PAWEŁ BAPRAWSKI (1992) | JĘDRYKA DAWID (1983) | REIWER TOMASZ (1976) | FIC MICHAŁ (1988) | |
4 | CSAiU | NAWROCKI PATRYK (1991) | OSIŃSKI KRZYSZTOF (1987) | KWIATKOWSKI KAMIL (1991) | DANISZEWSKI MACIEJ (1981) | |
5 | Karuzela fitnessu | SZAŁEK PAWEŁ (1993) | JĘDRZEJEWSKI PRZEMEK (1994) | KWIATKOWSKI MATEUSZ (1993) | WITKOWSKA ZUZANNA (1994) | |
6 | SPC | CENTKOWSKA EWELINA (1979) | BŁASIŃSKA ŻANETA (1972) | STANISZEWSKA JOANNA (1982) | WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ (1961) | |
7 | Strażak Płonne All Stars | SKOWROŃSKI DOMINIK (1986) | RUMIŃSKI DAWID (1991) | JACHOWSKI MARCIN (1991) | CHMIELEWSKI MICHAŁ (1994) | |
8 | Strażak Płonne junior | SZARSZEWSKI MICHAŁ (1996) | KĘPCZYŃSKI ROBERT (1995) | DRAWERT KAMIL (1995) | RUMIŃSKI SZYMON (1995) |
# | Numer | Nazwa / Relay name | Zawodnik 1 | Zawodnik 2 | Zawodnik 3 | Zawodnik 4 |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biegoholicy | KRZYWDZIŃSKA AGATA (1994) | RETKOWSKI RAFAŁ (1990) | ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ (1972) | DRAPIEWSKI MIROSŁAW (1982) | |
2 | BIG BULLS | GIERŁOWSKI KAROL (1992) | BŁACH PIOTR (1988) | OLKOWSKI BARTOSZ (1995) | OLKOWSKI DAMIAN (1995) | |
3 | Husaria Race Team | TOMASZEWSKI KRZYSZTOF (1982) | HOGA KLAUDIA (1986) | KOSSAKOWSKI PAWEŁ (1983) | MALISZEWSKI KAMIL (1989) | |
4 | Marmel 1/2 | SAMEREK DARIUSZ (1979) | STAWARSKA ELŻBIETA (1977) | JAKUBOWSKI PAWEŁ (1984) | KRYSZAK DOROTA (1982) | |
5 | Marmel 2/2 | WIELIŃSKI MICHAŁ (1981) | GRABARSKA MAGDALENA (1986) | BOGDAN WACŁAW (1969) | STACHOWIAK KAMILA (1994) | |
6 | Pędzące żółwie | FRAŚ KAROLINA (1994) | BACZYŃSKI JACEK (1983) | OGIENIEWSKA EWELINA (1994) | NAZARKO NATALIA (1997) | |
7 | Random Drinkers Team | PROKOP MICHAŁ (1985) | BORKOWSKI MICHAŁ (1985) | BRUKARZEWICZ MACIEJ (1984) | DUDKOWIAK MICHAŁ (1984) | |
8 | The Unknown Team | SIWICKI MACIEJ (1977) | WOJEWODA-SIWICKA SYLWIA (1978) | PEIMEL ANNA (1972) | LUBIEŃSKI TOMASZ (1969) |
# | Numer | Nazwa / Relay name | Zawodnik 1 | Zawodnik 2 | Zawodnik 3 | Zawodnik 4 |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ABLER SPORTS TEAM | BRUKARZEWICZ MACIEJ (1984) | ZIELIŃSKI SEBASTIAN (1980) | KOC DARIUSZ (1974) | MILEWSKI PIOTR (1991) | |
2 | Big Bulls | OLKOWSKI BARTOSZ (1995) | WALUKIEWICZ ZBIGNIEW (1989) | KAWULA DAMIAN (1993) | OLKOWSKI DAMIAN (1995) | |
3 | Bulls Women | GUŚCIORA MONIKA (1996) | BŁACH MAGDALENA (1989) | PAKUŁA EWA (1995) | GRODZICKA KLAUDIA (1999) | |
4 | Crossfit Torun | GROTOWSKI TOMASZ (1981) | ZIELIŃSKI ADAM (1978) | ZAKRZEWSKI MARCIN (1978) | RYBSKI KAMIL (1982) | |
5 | HRMAX TEAM | DRAPIEWSKI MIROSŁAW (1982) | ZIÓŁKOWSKI MARIUSZ (1972) | KMIECIAK ROBERT (1981) | GRABAN RADOSŁAW (1982) | |
6 | Marmel | SAMEREK DARIUSZ (1979) | KRYSZAK DOROTA (1982) | GRABARSKA MAGDALENA (1986) | REKOWSKI KACPER (1991) | |
7 | MARMEL Cwaj | MARACH PIOTR (1974) | WIELIŃSKI MICHAŁ (1981) | POLAKOWSKI JAROSŁAW (1982) | RACZKOWSKI ROBERT (1974) | |
8 | Nadaktywni Toruń | ŻELISZCZAK ARTUR (1986) | SZCZĘSNY PIOTR (1990) | WERNER KRZYSZTOF (1986) | RUMIŃSKI ARKADIUSZ (1991) | |
9 | Pluszowe Nornice | HENDRZAK SYLWESTER (1985) | OTRĘBSKI KAMIL (1987) | DOMBROWSKI DOMINIK (1995) | VOSS JAKUB (1995) | |
10 | PM Team | JANKOWSKA JOANNA (1988) | ROGOWSKI KRZYSZTOF (1979) | SOKAL ŁUKASZ (2018) | JÓZWIK RADOSŁAW (1990) | |
11 | RunBeerBoy | REIWER KRZYSTOF (1999) | BOROWIEC KRYSTIAN (1998) | KOPACZEWSKI MATEUSZ (1999) | GABRYSZEWSKI MICHAŁ (1998) | |
12 | SPC | CENTKOWSKA EWELINA (1979) | ŻBIKOWSKA MAŁGORZATA (1966) | LUDWIK KRYSTYNA (1966) | WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ (1961) | |
13 | SPC 1 | PODLASZEWSKI JACEK (1970) | NOWAK JAROSŁAW (1968) | ŻYTKOWSKI ADAM (1988) | PODLASZEWSKI RADOSŁAW (1993) |
# | Numer | Nazwa / Relay name | Zawodnik 1 | Zawodnik 2 | Zawodnik 3 | Zawodnik 4 |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | AKPB MARMEL | WIELIŃSKI MICHAŁ (1981) | GRYGLEWICZ DONATA (1982) | MARACH ANNA (1969) | KRYSZAK DOROTA (1982) | |
2 | CrossFit Torun | GROTOWSKI TOMASZ (1981) | LASSOTA TOMASZ (1982) | ZAKRZEWSKI MARCIN (1978) | RYBSKI KAMIL (1982) | |
3 | HRMAX TEAM | DRAPIEWSKI MIROSŁAW (1982) | KORPAL ŁUKASZ (1984) | KMIECIAK ROBERT (1981) | GRABAN RADOSŁAW (1982) | |
4 | Wiewióry | JAWORSKA-KACZMAREK SYLWIA (1978) | KACZMAREK ADAM (1980) | TYMIŃSKA BEATA (1985) | TYMIŃSKI ŁUKASZ (1985) |
# | Numer | Nazwa / Relay name | Zawodnik 1 | Zawodnik 2 | Zawodnik 3 | Zawodnik 4 |
---|
# | Numer | Nazwa / Relay name | Zawodnik 1 | Zawodnik 2 | Zawodnik 3 | Zawodnik 4 |
---|
# | Numer | Nazwa / Relay name | Zawodnik 1 | Zawodnik 2 | Zawodnik 3 | Zawodnik 4 |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bulls Women | PAKULA EWA (1995) | BŁACH MAGDALENA (1989) | GRODZICKA KLAUDIA (1999) | GUŚCIORA MONIKA (1996) | |
2 | nazwak | TESTOWY7 JAKUB (2018) | TESTOWY7 JAKUB (2018) | TESTOWY7 JAKUB (2018) | TESTOWY7 JAKUB (2018) |
# | Numer | Nazwa / Relay name | Zawodnik 1 | Zawodnik 2 | Zawodnik 3 | Zawodnik 4 |
---|