System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Lista startowa / Start List

Eliminacje do Wielkiego Finału

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubRowerKraj
1BETHKE SLAWOMIR1989BYDGOSZCZBIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMSZOSOWEPOLSKA
2BIERNACKI PAWEŁ1988WARSZAWAJEDNYM TCHEMSZOSOWEPOLSKA
3BŁASZKIEWICZ MARCIN1987GRUSZCZYNSZOSOWEPOLSKA
4BORUCZKOWSKI DARIUSZ1967POZNAŃSZOSOWEPOLSKA
5BRODA DARIUSZ1975BYDGOSZCZDAROSZOSOWEPOLSKA
6CICHOŃ MACIEJ1980POZNAŃSZOSOWEPOLSKA
7CZARNECKI JAROSŁAW1979KALISZSHIMANO POLSKASZOSOWEPOLAND
8CZYŚCIECKI ADRIAN1989ZAMOŚĆSZOSOWEPOLSKA
9DADO EMIL1982BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
10DOBERSZTYN PATRYK1990JANOWIEC WIEŚSZOSA ŻNINSZOSOWEPOLSKA
11FABISZEWSKI DARIUSZ1974TORUŃSZOSOWEPOLSKA
12FAUSEK MARCIN1976TORUŃTTC BETETTA TORUNSZOSOWEPOLSKA
13FLORCZAK BOGUSŁAW1955CHOSZCZNOLUKS JF DUET GOLENIOWSZOSOWEPOLSKA
14GASENTZER JULIUSZ1986GORZEŃSPÓJNI BIAŁE BŁOTASZOSOWEPOLSKA
15GAWĘCKI MARCIN1977BYDGOSZCZSISU OWB TEAMSZOSOWEPOLSKA
16GORA KRZYSZTOF1974CHODZIEZSZOSOWEPOLSKA
17GÓRAL BORYS1990PIŁAKAMELEON TEAMSZOSOWEPOLSKA
18JOPPEK ŁUKASZ1989BYDGOSZCZINNEPOLSKA
19KŁOS MARCIN1979GDAŃSKSZOSOWEPOLSKA
20KOLMAJER RAFAŁ1981BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
21KUNDE TOMASZ1990LIPNIKIBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMSZOSOWEPOLSKA
22LASOTA CHRIS1954TORUŃTTC BERETTA TORUŃSZOSOWEPOLSKA
23LEWANDOWSKI FILIP2001OSOWIECSZOSOWEPOLSKA
24LIBERA ALEKSANDRA1994TORUŃSZOSOWEPOLSKA
25ŁAGANOWSKI BŁAŻEJ1990SIEKIERKI WIELKIEHERNIK TEAMSZOSOWEPOLSKA
26ŁUCZAK WŁODZIMIERZ1974BYDGOSZCZINNEPOLSKA
27MAŁAS MARCIN1999BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
28MASALSKI KRZYSZTOF1973PIŁAKAMELEONTEAMSZOSOWEPOLSKA
29MIKOŁAJCZYK MARCIN1980PIŁAKAMELEON TEAM PIŁASZOSOWEPOLSKA
30MIŁOGRODZKI ROBERT1968TORUŃTORUNSZOSOWEPOLSKA
31NOWACZYŃSKI JAN1978PELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKASZOSOWEPOLSKA
32NOWICKI MARCIN1986BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
33OŁDZIEJEWSKI MARCIN1975NOWY STAWSZOSOWEPOLSKA
34PACHURA MICHAŁ1989BYDGOSZCZBYDGOSKA MASA TURYSTYCZNASZOSOWEPOLSKA
35PIASECKI PIOTR1982WŁOCŁAWEKJUBILERMONIKA.PLSZOSOWEPOLSKA
36PIETRZAK GRZEGORZ1959KŁODAWAXXXSZOSOWEPOLSKA
37PIETRZAK GRZEGORZ1959KŁODAWAXXXSZOSOWEPOLSKA
38PIĘKNA MONIKA1980BYDGOSZCZINNEPOLSKA
39POMORSKI KRZYSZTOF1981SŁUPCASGR RACING TEAMSZOSOWEPOLSKA
40ROSOCHOWICZ ŁUKASZ1989TORUŃSZOSOWEPOLSKA
41SENGER ROBERT1982WARSZAWALTT LIPUSZSZOSOWEPOLSKA
42SITKIEWICZ ALEKSANDRA1987PŁOCKINNEPOLSKA
43SKIBA STANISŁAW1987OPALENICASTRZELECKASZOSOWEPOLSKA
44SŁOMSKI MIROSŁAW1998GOLUB-DOBRZYŃGTR GOLUB-DOBRZYŃSZOSOWEPOLSKA
45SOBCZAK MARCIN1983BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SMSZOSOWEPOLSKA
46SOBKOWIAK ARTUR1995PIŁAKAMELEON TEAMSZOSOWEPOLSKA
47STĘPIEŃ TOMASZ1974JARUŻYNSZOSOWEPOLSKA
48STRZELECKA OLA1990SOLEC KUJAWSKILPP TEAMSZOSOWEPOLSKA
49SZMYT ARTUR1982BYDGOSZCZNBIKE ACADEMYSZOSOWEPOLSKA
50TESTOWY7 JAKUB2000RYPININNEPOLSKA
51URBAŃSKA EWA1976ŁOCHOWOATOS / 3GRAVITY / TRISPACESZOSOWEPOLSKA
52WILIŃSKI PAWEŁ1975POZNAŃZGRUPKA TEAMSZOSOWEPOLSKA
53WRONA PATRYK1988WŁOCŁAWEKWSKG ROWERYJAMRÓZ KENDA TEAMSZOSOWEPOLSKA
54WRÓBLEWSKI KAROL1987SZUBINSISU OBW-TEAMSZOSOWEPOLSKA
55ZIELIŃSKI PATRYK1994SOPOTTDC RACINGSZOSOWEPOLSKA

Indywidualna jazda na czas

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubRowerKraj
1BARANOWSKA IZABELA1967INOWROCŁAWSZOSOWEPOLSKA
2BETHKE SLAWOMIR1989BYDGOSZCZBIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMSZOSOWEPOLSKA
3BIERNACKI PAWEŁ1988WARSZAWAJEDNYM TCHEMSZOSOWEPOLSKA
4BRUCKA ALINA1976BYDGOSZCZFOKAINNEPOLSKA
5BRUCKI DAREK1970BYDGOSZCZFOKAINNEPOLSKA
6DADO EMIL1982BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
7DAMSKI ŁUKASZ1982TRYSZCZYNGARDENFLORA MTB TEAMINNEPOLSKA
8DOBERSZTYN PATRYK1990JANOWIEC WIEŚSZOSA ŻNINSZOSOWEPOLSKA
9FIEGEL WOJCIECH1978BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
10GAWĘCKI MARCIN1977BYDGOSZCZSISU OWB TEAMSZOSOWEPOLSKA
11GLOWIK ADRIAN1991TRZCINIECKTK ŻNINIOKSZOSOWEPOLSKA
12KŁOS MARCIN1979GDAŃSKSZOSOWEPOLSKA
13LEWANDOWSKI FILIP2001OSOWIECSZOSOWEPOLSKA
14LIBERA ALEKSANDRA1994TORUŃSZOSOWEPOLSKA
15ŁUCZAK WŁODZIMIERZ1974BYDGOSZCZINNEPOLSKA
16MAŁAS MARCIN1999BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
17MASALSKI KRZYSZTOF1973PIŁAKAMELEONTEAMSZOSOWEPOLSKA
18MIŁOGRODZKI ROBERT1968TORUŃTORUNSZOSOWEPOLSKA
19NOWACZYŃSKI JAN1978PELPLINKLUB AKTYWNEGO PELPLINIAKASZOSOWEPOLSKA
20NOWICKI MARCIN1986BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
21OŁDZIEJEWSKI MARCIN1975NOWY STAWSZOSOWEPOLSKA
22PACHURA MICHAŁ1989BYDGOSZCZBYDGOSKA MASA TURYSTYCZNASZOSOWEPOLSKA
23PIASECKI PIOTR1982WŁOCŁAWEKJUBILERMONIKA.PLSZOSOWEPOLSKA
24PIKULSKI GRZEGORZ1968OSIELSKONOKIA BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
25ROSOCHOWICZ ŁUKASZ1989TORUŃSZOSOWEPOLSKA
26SIMIŃSKA ZUZANNA1993BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
27SITARZ PIOTR1987WROCLAWSZOSOWEPOLSKA
28SKIBA STANISŁAW1987OPALENICASTRZELECKASZOSOWEPOLSKA
29SKRZYPCZAK MARCIN1985BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
30SŁOMSKI MIROSŁAW1998GOLUB-DOBRZYŃGTR GOLUB-DOBRZYŃSZOSOWEPOLSKA
31STELMACH KATARZYNA2005CHEŁMŻASK KIJEWO KRÓLEWSKIESZOSOWEPOLSKA
32SZELISKI SZYMON1987BYDGOSZCZ25INNEPOLSKA
33TESTOWY7 JAKUB2000RYPININNEPOLSKA
34URBAŃSKA EWA1976ŁOCHOWOATOS / 3GRAVITY / TRISPACESZOSOWEPOLSKA
35WAWRZYNIAK MICHAŁ1979SOLEC KUJAWSKISAN ESCOBAR TRIATHLON TEAMSZOSOWEPOLSKA
36WŁODARCZAK TOMASZ1976BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
37WŁODARCZAK TOMASZ1976BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA

Wyścig dla dzieci 10-11 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubRowerKraj

Wyścig dla dzieci 12-13 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubRowerKraj
1BIAŁECKI REMIGIUSZ2005BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
2SZYMKOWIAK KRZYSZTOF2004BYDGOSZCZINNEPOLSKA

Wyścig dla dzieci 14-15 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubRowerKraj
1BEBEL ALEKSANDER2004BYDGOSZCZMKS EMDEKSZOSOWEPOLSKA
2DORSCH FILIP2004BYDGOSZCZNBIKE-ACADEMYSZOSOWEPOLSKA