System rejestracji dostarcza STS-TIMING

DOZ Maraton Łódź

Lista startowa / Start List

Data imprezy
07.04.2019

DOZ Maraton Łódź

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK JAKUB1989KRYNICA-ZDRÓJPOLSKA
2ADAMSKI RADOSŁAW1964ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
3ALA ALA199560-681POLSKA
4BARANIECKI ZBIGNIEW1958POZNAŃ100 MARATHON KLUB POLANDPOLSKA
5BARAŃCZUK KAROL1976NOWA IWICZNAPOLSKA
6BARTNIK ZYGFRYD1990ŁÓDŹ1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJPOLSKA
7BAZYLUK BŁAŻEJ1992WRZĄCAGILLETTE RUNPOLSKA
8BĄBOL JUSTYNA1993WOLA MOSZCZENICKAPOLSKA
9BEŚKA RAFAŁ1983ŁÓDŹPOLSKA
10BĘBENISTA BŁAŻEJ1981ŁÓDŹBAZELASPORT.COMPOLSKA
11BIAŁCZYK JAROSŁAW1979SZAMOTUŁYJAROSŁAW BIAŁCZYKPOLSKA
12BLAŚKO JOZEF1981DŁUTÓWRAJSPORT ACTIVEPOLSKA
13BŁASZCZYK AGNIESZKA1975ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICELIRONMANPOLSKA
14BŁASZCZYK IWONA1982ŁÓDŹSUPERTEAMPOLSKA
15BŁASZCZYK ROBERT1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLSKA
16BŁAŻAŁEK ANNA1977ŁÓDŹSUPER TEAMPOLSKA
17BŁOCHOWIAK MAGDALENA1982MIEJSKA GÓRKAPOLSKA
18BŁOCHOWIAK TOMASZ1980MIEJSKA GÓRKAPOLSKA
19BOCEWICZ MARIA2000INOWROCŁAWPOLSKA
20BOJDOŁ ROBERT1983TYCHYPOLSKA
21BORKOWSKA ANNA1985ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
22BORKOWSKI ALEKSANDER1956SWINOUJSCIEPOLSKA
23BOROWSKI KRKRZYSZTOF1976ŁÓDŹPOLSKA
24BOROWSKI KRZYSZTOF1976ŁÓDŹPOLSKA
25BRAK JAKUB1998RYPINPOLSKA
26BRATOS EMIL1977RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
27BRATOS EMIL1977RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
28BROŻEK MARCIN1982WŁOCŁAWEKPOLSKA
29BRYTAN PATRYK1988SKIERNIEWICEREEBOK RUN CREW SKIERNIEWICEPOLSKA
30BRZOZOWSKI ANDRZEJ1954ZAMOŚĆADIDAS RUNERS WARSAWPOLSKA
31BULUK GRZEGORZ1981NAMYSŁÓWPOLSKA
32BUŁECZKA PAWEŁ1984ZDUŃSKA WOLARAJSPORT ACTIVEPOLSKA
33CALERO DARWIN1987LODZCLARIANTPOLSKA
34CEBULA STANISŁAW1991ŁĄCKOVISEGRAD MARATON RYTROPOLSKA
35CHMIEL PRZEMYSŁAW1978WARSZAWAALBATROSYPOLSKA
36CHODOROWICZ MARIUSZ1992ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWPOLSKA
37CHORZĘPA MARCIN1987JELCZ-LASKOWICEPOLSKA
38CHRAPOWICZ TOMASZ1984ŁOMŻAAKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻAPOLSKA
39CHRZANOWSKI CZESŁAW1960SOSNOWIECMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IPOLSKA
40CHYLIŃSKA AGNIESZKA1987ŁÓDŹPOLSKA
41CIECHOMSKI SEBASTIAN1975ŁÓDŹPOLSKA
42CIEPLIK MARCIN1983OZORKÓWPOLSKA
43CIESIELSKI BARTEK1985ŚWIDNICAPOLSKA
44CIEŚLAK MATEUSZ1989LODZPOLSKA
45CIRKOT JACEK1978PIOTRKÓW TRYBUNALSKIJACEKPOLSKA
46CIRKOT JACEK1978PIOTRKÓW TRYB.POLSKA
47CZECHOROWSKI ANDRZEJ1975WIERUSZEWMARATHON TEAM KONINPOLSKA
48CZUMA ANETA1990ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
49DABROWSKI JAN1982ALEKSANDROW LODZKINORDEA RUNNERSPOLSKA
50DALECKA ELIZA1975LUTOMIERSKPOLSKA
51DĄBKOWSKI WOJCIECH1980SOLEC KUJAWSKIDĄBEK TEAMPOLSKA
52DĄBROWSKA AGNIESZKA1982ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIPOLSKA
53DŁUGOPOLSKI ROBERT1988WROCŁAWPOLSKA
54DŁUGOSZ RAFAŁ1978TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
55DOBROWOLSKA NATALIA1991ŁÓDŹPOLSKA
56DOMAGALSKI MARCIN1979GÓRNOKLUB SSA"LEGIA 1926"WARSZAWAPOLSKA
57DOMINIAK ARKADIUSZ1994SKULSKZMASAKROWANIPOLSKA
58DOMINIAK ARKADIUSZ1994SKULSKZMASAKROWNIPOLSKA
59DOMINIAK MICHAŁ1981OŻARÓW MAZOWIECKIOŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPOLSKA
60DONIEC MAREK1974PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA
61DORCZ ARKADIUSZ1976ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
62DROŹDZIK PAWEŁ1977NYSAWKB META LUBLINIECPOLSKA
63DUDEK MIROSŁAW1987JAWORZNOSNG WILD DUCKSPOLSKA
64DURAJSKA MAGDALENA1983PABIANICEINFOSYS RUNPOLSKA
65DZIĄG GRZEGORZ1983KOLUSZKIDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
66DZIECHCIOWSKI JACEK1976ŚREMDZIĘCIOŁ RUNNERSPOLSKA
67DZIEDZIC PAWEŁ1979KRAKÓWPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
68FERENC PRZEMYSŁAW1979ŁÓDŹPOLSKA
69FLORKIEWICZ SŁAWOMIR1967SOSNOWIECPOLSKA
70GAC KAROLINA1979ZAKLICZYNPOLSKA
71GAJDA JAKUB1981BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
72GĄSIOROWSKA ALEKSANDRA1986ŁÓDŹPOLSKA
73GĄSIOROWSKI DANIEL1980RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓWPOLSKA
74GIBA GRZEGORZ1971JASTRZĘBIE ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLSKA
75GŁOWACKA RENATA1971PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRIAKTYWNYPIOTRKÓWPOLSKA
76GNIDZINSKA KATARZYNA1985KSAWERÓWPOLSKA
77GONDZIA ROBERT1987KONSTANTYNÓW ŁÓDZKIPOLSKA
78GORZKOWSKI PAWEŁ1984SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLSKA
79GÓRNY MACIEJ1979GRUPAPACKMAN TEAMPOLSKA
80GÓRSKA TATIANA1969ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIRUNNING TETISPOLSKA
81GRABIASZ RADOSŁAW1982ZDUŃSKA WOLAKARTONPOLSKARUNTEAMPOLSKA
82GRYGIEL ANDRZEJ1984GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLSKA
83GRYGO KRZYSZTOF1960ŁOMŻAAKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻAPOLSKA
84GRZEGORZ CHROMIŃSKI1968ŁÓDŹCUDIMPOLSKA
85HAŁADUS DOMINIM1983CZĘSTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMPOLSKA
86HERMAN JACEK1962RUDA SLASKAMAXIMUSPOLSKA
87HETMANEK MONIKA1973PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
88HULEWICZ-DOLEWSKA ELŻBIETA1976GRUDZIĄDZPOLSKA
89HUTEK ANDRZEJ1984BYDGOSZCZ#UWIELBIEGACZPOLSKA
90JABŁONKA ELŻBIETA1975BEŁCHATÓWKB SPARTAKUSPOLSKA
91JAJUGA ARKADIUSZ1971ZDZIESZOWICEANTONTEAMPOLSKA
92JAKUBOWSKI WALDEMAR1960ŁÓDŹPOLSKA
93JAKUBOWSKI WOJCIECH1974UNIEJÓWKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLSKA
94JANICKI ANDRZEJ1962ŁÓDŹPOLSKA
95JANICKI PIOTR1983BEŁDÓWAMARATOŃCZYCYPOLSKA
96JANKIEWICZ KASIA1982KIELCERYSIEPOLSKA
97JANKIEWICZ MICHAŁ1981KIELCERYSIEPOLSKA
98JATCZAK DARIUSZ1986ŁÓDŹKOLUMNA PARKPOLSKA
99JAŹWIŃSKI KRZYSZTOF1978ŻYCHLINROZBIEGANI ŻYCHLINPOLSKA
100JAŹWIŃSKI KRZYSZTOF1978ŻYCHLINROZBIEGANI ŻYCHLINPOLSKA
101JAŹWIŃSKI RAFAŁ1976ŻYCHLINROZBIEGANI-ŻYCHLINPOLSKA
102JĘDRZEJCZAK MATEUSZ1992OSTROWPOLSKA
103JOACHIMIAK MAREK1991INOWROCŁAWGT RATPOLSKA
104JOACHIMIAK MAREK1991INOWROCŁAWGT RATPOLSKA
105JOACHIMIAK MAREK1991INOWROCŁAWGT RATPOLSKA
106JOANNA KUHN-ZAWADZKA JOANNA1982PIŁAPOLSKA
107JOKINEN SATU1963TAMPEREFINLAND
108KACPRZAK PAWEŁ1969BEDLNOPOLSKA
109KACZMARCZYK DANIEL1978ŁÓDŹPOLSKA
110KACZOROWSKI JAKUB1976PABIANICEPOLSKA
111KALIŃSKI PRZEMYSŁAW1982WARSZAWABIEGAJ Z URSUSEMPOLSKA
112KALISZ DAGMARA1979LODZPOLSKA
113KANIOWSKI TOMASZ1983ŁÓDŹPOLSKA
114KARBOWNIK BOGUSŁAW1953ŁÓDZREEBOK RUN CREW LDZ.POLSKA
115KARCZ ARTUR1979MRZEŻYNORCI GDYNIAPOLSKA
116KARPIŃSKA ANNA1982POZNAŃPOLSKA
117KAŹMIERCZAK ELŻBIETA1974ŁÓDŹPOLSKA
118KĘPIŃSKI MARIUSZ1987PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA
119KLEKOWSKI MARIUSZ1978RADOMSKOPOLSKA
120KLIŚ WOJCIECH1991ŁÓDŹFUNDACJA IM. AKIBY RUBINSTEINAPOLSKA
121KŁAK WOJCIECH1977PIASKIPOLSKA
122KŁAK WOJCIECH1977PIASKIPOLSKA
123KŁOSOWSKI MICHAŁ1989ŁÓDŹPUB GRZAŁKA 55POLSKA
124KNAPCZYK-KANIA GABRIELA1974BIEŃKÒWKABIEŃKÒWKAPOLSKA
125KOBUS EWELINA1992KATOWICEPOLSKA
126KOCIOŁEK WITOLD1975KRAKÓWINŻYNIERIA BIEGANIAPOLSKA
127KOLEC DARIUSZ1986ŁÓDŹPOLSKA
128KOLIBCZYNSKI DARIUSZ1971PŁOCKPLOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
129KOLIBCZYNSKI DARIUSZ1971PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
130KOLMAJER RAFAŁ1981BYDGOSZCZPOLSKA
131KOŁLOWSKA ANNA1985PABIANICEPOLSKA
132KOPEĆ MARCIN1978ŁÓDŹCELIRONMANPOLEN
133KOPEĆ MIROSŁAW1974KRAKÓWMIRMARKPOLSKA
134KOPKA PIOTR1972LODZBRAKPOLSKA
135KOPROWICZ EWELINA1981JAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
136KORCZAK KRZYSZTOF1973PABIANICEPOLSKA
137KOSECKI KONRAD1977ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLSKA
138KOSIELSKI ROBERT1980ŁÓDŹPOLSKA
139KOSMALSKI SŁAWOMIR1970KĄKOLEWOPOLSKA
140KOSTUSIAK KRZYSZTOF1968ZGIERZPOLSKA
141KOT TOMASZ1979WARSZAWAPOLSKA
142KOTELUK TOMASZ1973KALINOWICEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKA
143KOWALCZYK WOJCIECH1961BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPOLSKA
144KOWALSKI TOMASZ199964-100AFDAPOLSKA
145KOWALSKI ŁUKASZ1980ŁÓDŹPOLSKA
146KRAKIEWICZ JOANNA1984IZABELINREGION CENTRUMPOLSKA
147KRAKIEWICZ JOANNA1984IZABELINREGION CENTRUMPOLSKA
148KRASKA SŁAWOMIR1988MOSZCZENICAPOLSKA
149KRAUL KLAUDIUSZ1985SMARDZEWICEMASTODONTY ŚMIERCIPOLSKA
150KRAWCZYK RAFAŁ1984ALEKSANDRÓW ŁÓDŹKIROSSMANNPOLSKA
151KROTOWSKA PAULINA2001ŁÓDŹPOLSKA
152KRUPIŃSKI MACIEJ1983ZGIERZAGB TORFYPOLSKA
153KUBICKI GRZEGORZ1971ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
154KUBICKI MARIUSZ1976KLUCZBORKKLUCZBORSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
155KUBIK MICHAŁ1984ŁÓDŹPOLSKA
156KUKULSKI PIOTR1956PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
157KUKULSKI PIOTR1956PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
158KUKULSKI PIOTR1956PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
159KURCIUS GRZEGORZ1982RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDŹIMY RAZEMPOLSKA
160LASOCKI LUKASZ1986ŁÓDŹRYSIEPOLSKA
161LEBIODA SEBASTIAN1987WICKOPOLSKA
162LEOŃCZUK ANDRZEJ1992BIAŁYSTOKPODLASIEPOLSKA
163LEWANDOWSKA MALGORZATA1966GNIEWKOWOT. G. SOKÓŁ. GNIEWKOWOPOLSKA
164LEWANDOWSKI KRZYSZTOF1977ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLSKA
165LEWICKI PIOTR1989ŁÓDŹREEBOKRUNCREW LDZPOLSKA
166LEWICKI TOMASZ1992ŁÓDŹPOLSKA
167LEWIŃSKI GRZEGORZ1966ŁÓDŹGILLETTE RUNPOLSKA
168LILLY JONATHAN1984ŁÓDŹBOSCORUNPOLSKA
169LILLY JONATHAN1984ŁÓDŹBOSCORUNPOLSKA
170LISEK ANDRZEJ1986POZNAŃLISEKPOLSKA
171LISIECKA DOMINIK1974ŁÓDŹPOLSKA
172ŁACH AGNIESZKA1972WARSZAWAPOLSKA
173ŁAWRENCZUK PAWEŁ1983ŁÓDŹHUSARIA RECE TEAMPOLSKA
174ŁAZOWSKI MARCIN1983BŁONIEPLUTON ALPHAPOLAND
175ŁUCZAK MARCIN1977TUREKŁUCZAK TIME RUNNERSPOLSKA
176ŁUSZCZYNA MAGDA1990ŁÓDŹPOLSKA
177MACHLOWSKI LUKASZ1986KRAKÓWKKB DYSTANSPOLSKA
178MAŁECKI JANUSZ1965BIAŁE BŁOTAPOLSKA
179MAŁOLEPSZY RADOSŁAW1980RADZIEJOWKS ZRYW RADZIEJÓWPOLSKA
180MAMCZAREK KRZYSZTOF1980KUTNOROZBIEGANI-ŻYCHLINPOLSKA
181MARCINKOWSKI SZYMON1975ŁÓDŹRETKINIA RUNPOLSKA
182MARCZAK JAROSŁAW1985NOWE CHRUSTYPOLSKA
183MARMURA MAREK1974CHORZÓWCHSBD W RUCHUPOLSKA
184MARMURA MAREK1974CHORZÓWCHSBDPOLSKA
185MAŚLANKIEWICZ BARTŁOMIEJ1993ŻARKIŚLĘZAK TEAMPOLSKA
186MATUSIAK SZCZEPAN1975ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
187MATUSZEWSKA AGATA1981WARSZAWAPOLSKA
188MAZURKIEWICZ JADWIGA1953ŁÓDŹAMARATOŃCZYCYPOLSKA
189MENCEL PIOTR1986ŁÓDŹMPK-ŁÓDŹPOLSKA
190MĘDRZYCKI PIOTR1989ŁÓDŹPOLSKA
191MICHAL ADAM1980APOLSKA
192MICHALAK SŁAWOMIR1972ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
193MIERZWA MARIUSZ1990JAROCIN3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJPOLSKA
194MIERZWA SŁAWOMIR1981MIRKÓW140MINUT.PLPOLSKA
195MIGODZIŃSKA MARIA1991ŁÓDŹPOLSKA
196MIGODZIŃSKA MARIA1991ŁÓDŹPOLSKA
197MIŁOSZ MAGDALENA1977SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
198MISZTAL MARCIN1980HUTA NOWAPOLSKA
199MODRZEJEWSKI SZYMON2000WIELUNWIELUŃ BIEGAPOLSKA
200MOGIELSKI MARIUSZ1973ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMPOLSKA
201MOKROS ZUZANNA1993PABIANICERKS ŁÓDŹPOLSKA
202MORAWIEC ADRIAN1994RÓŻAKOJOTPOLSKA
203MOSIEJ IWONA1976CIECHANÓWKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPOLSKA
204MOSTOWA-MAŁECKA ANNA1962ŁÓDŹPOLSKA
205MOSZCZYŃSKA-GAPIŃSKA ANNA1968ZGIERZAMARATOŃCZYCYPOLSKA
206MOTYL RAFAŁ1985BEŁCHATÓWPOLSKA
207MROZIŃSKI ALBERT1975ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
208MULARSKI SŁAWOMIR1965ŁOWICZŁOWICZPOLSKA
209NIESYN ADAM1973GORZYCEZMITEK TEAM NOWA DĘBAPOLSKA
210NIETO LUIS1990LODZCLARIANTPOLAND
211NIKITIN LEV1967MINSKBELARUS
212NOIO NOII1956LOJGUYDREPOLSKA
213NOWAK JAN2000ALEKSANDRÓW ŁAAPOLSKA
214NOWAKOWSKA KASIA1980ŁÓDŹPOLSKA
215NOWAKOWSKI KRZYSZTOF1986RUDA SLASKAPGGPOLSKA
216ODROBINA RAFAŁ1989ŁÓDŹPOLSKA
217ODRZYWÓŁ VEL NAWENTURA WOJCIECH1980ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLSKA
218OGŁOZA MATEUSZ1990ŁÓDŹVERA RUNNING TEAMPOLSKA
219OLEJNICZAK MICHAŁ1982ŁÓDŹPOLSKA
220OLEJNICZAK ROBERT1976KONINPOLSKA
221OLKOWSKI PRZEMYSLAW1980OLESNICAPOLSKA
222OLSZEWSKI JAKUB2001ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
223OSIŃSKI PIOTR1997ŁÓDŹPOLSKA
224PARK JONG HAK1972WROCLAWPOLAND
225PASZEK JOANNA1986TYCHYPOLSKA
226PASZKOWSKA MARCELINA1986WARSZAWAPOLSKA
227PAWŁOWSKI JAKUB1985ŁÓDŹSNG WILD DUCKSPOLSKA
228PIECHOL SEBASTIANA1986SIERADZ1910POLSKA
229PIECZYKOLAN KAMIL1981ŁÓDŹPOLSKA
230PIETRASIAK JANUSZ1966ŁÓDŹPGE OBRÓT SAPOLSKA
231PIETRASZEWSKA OLA1975ŁÓDŹPOLSKA
232PIETRUSIŃSKI ROBERT1962ANTONIEWPOLSKA
233PINKOWSKI ARTUR1978PIŁA4 RUN TEAM PIŁA / SZKOŁA POLICJI W PILEPOLSKA
234PIOTROWSKI KRZYSZTOF1964SIERADZPOLSKA
235PIOTROWSKI KRZYSZTOF1964SIERADZPOLSKA
236PIWOŃSKA JOANNA1985PABIANICESLOW MOTION HEROESPOLSKA
237PŁOMIŃSKI MARCIN1977SKOTNIKISZAKALE BAŁUTPOLSKA
238PODRAŻKA DARIUSZ1981PARMALKS DAR PLACENCJAPOLSKA
239PODRAŻKA DARIUSZ1981PARMALKS DAR PLACENCJAPOLSKA
240PODRAŻKA DARIUSZ1981PARMALKS DAR PLACENCJAPOLSKA
241POGORZELSKA AGNIESZKA1980BRANIEWOPOLSKA
242POLAK JACEK1980WARSZAWAPOLSKA
243POLAK KRZYSZTOF1976OLIMPINPOLSKA
244POLAK KRZYSZTOF1976OLIMPINPOLSKA
245PORĘBSKI MAREK1971OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIM /SPEED TEAM BRZESZCZEPOLSKA
246PRUCHNIEWSKI KRZYSZTOF1976ŁÓDŹLUBOWIDZPOLSKA
247PRUCHNIEWSKI KRZYSZTOF1976STRÓŻALUBOWIDZPOLSKA
248PRZEGALIŃSKI MACIEJ1974ŁÓDŹPOLSKA
249PRZYBYSZ RAFAŁ1950ŁÓDŹPOLSKA
250PUDŁO PIOTR1987ŁUCZYNAPOLSKA
251PUDŁO PIOTR1987ŁUCZYNAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLSKA
252RADTKE ŁUKASZ1983CHEŁMŻAKM UMKPOLSKA
253RAKOWSKI PAWEŁ1975ŁÓDŹPOLSKA
254RATYŃSKI PAWEŁ1985MOGIELNICAPOLSKA
255REMBERTOWSKI PAWEŁ1986ŁÓDŹELITATEAMPOLSKA
256REMBERTOWSKI PAWEŁ1986ŁÓDŹELITATEAMPOLSKA
257REMISZEWSKI PAWEŁ1983ŁOMŻAAKADEMIA SPORTU MEDYKPOLSKA
258REMISZEWSKI ZBIGNIEW1968MIKOŁAJKIPOLSKA
259ROGUT KATARZYNA1971RĄBIEŃ ABPOLSKA
260ROLNIK MARLENA1992MIKOŁÓWPOLSKA
261ROLNIK REMIGIUSZ1967MIKOŁÓWPOLSKA
262ROMANOWICZ DANIEL1990ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
263ROSŁONEK OLGA1985STAROWA GÓRAPOLSKA
264ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOPOLSKA
265ROSZEWSKI BARTOSZ1990GŁOGOWIECBIEGAJĄCY NA WZNIESIENIACHPOLSKA
266RÓŻYCKI WOJCIECH1995ŁÓDŹPOLSKA
267RUTA MARCIN1978ŁÓDŹPOLSKA
268RYSTAW PAWEŁ1963ŁÓDŹAMARATOŃCZYCYPOLSKA
269SACHARCZUK KACPER1991ŁUKÓWBIEGACZE POMAGACZEPOLSKA
270SAJEWICZ MICHAŁ1980ŁÓDŹBLOKERS ŁÓDŹPOLSKA
271SCHWEMBER ŁUKASZ1990ŁÓDŹPOLSKA
272SEKUŁA RADOSŁAW1983ŁÓDŹ3:42'POLSKA
273SEMENOVYCH NATALIIA1995KYIVУКРАИНА
274SERAFIN DARIUSZ1968STARACHOWICETHE SERAFIN'S RUN TEAMPOLSKA
275SIĘBIDA MIECZYSŁAW1984GORZYCEPOLSKA
276SKIBIŃSKI KRYSTIAN1998ŁÓDŹPOLSKA
277SKIBIŃSKI KRYSTIAN1998ŁÓDŹPOLSKA
278SKIRUK YULIYA1988POLOTSKBELARUS
279SMAIZYS VALDAS1974VILNIUSMARATOMANIJALITWA
280SOBCZAK MAGDALENA1972ŁÓDŹPOLSKA
281SOŚNIERZ PAWEŁ1989ŁÓDŹPOLSKA
282SOTKIEWICZ KRZYSZTOF1982KALISZPRATT&WHITNEY KALISZPOLSKA
283SOWIŃSKI MARIUSZ1978ŁASKPOLSKA
284SPUŁTOWSKA JOANNA1972ŁÓDŹVEOLIAPOLSKA
285STANISZEWSKA MAGORZATA1983TUSZYNPOLSKA
286STANISZEWSKI MARCIN1981ŁÓDŹ#GFTRUNNINGTEAMPOLSKA
287STANOWSKI GRZEGORZ1971ŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŻPOLSKA
288STAŃCZAK-ŚWIDERSKA EWA1969TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
289STASIAK ADRIAN1991ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLSKA
290STASIŃSKI RAFAŁ1974ŻYRARDÓWPOLSKA
291STASIŃSKI RAFAŁ1974ŻYRARDÓWPOLSKA
292STASIŃSKI STANISŁAW1944POZNAŃPOLSKA
293STEFANEK ARKADIUSZ1975BEŁCHATÓWARMOTPOLSKA
294STĘPIEŃ KRZYSZTOF1978PABIANICEGILLETTE RUNPOLSKA
295STOLINSKI LUKASZ STOLINSKI1990KTERYPOLSKA
296SULKA PAWEŁ1974KATOWICEPOLSKA
297SZCZEPANIAK JADWIGA1965ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARTOŃCZYCYPOLSKA
298SZCZEPAŃSKA ANNA1986KUTNOKUTNO BIEGAPOLSKA
299SZCZYTKOWSKI ROMUALD1971ŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹPOLSKA
300SZESZKO DOROTA1962BYTOMKRS.TKKF.JASTRZAB RUDA ŚL.POLSKA
301SZESZKO MAREK1964BYTOMKRS.TKKF.JASTRZAB RUDA ŚL.POLSKA
302SZEWCZYK MAREK1955POZNAŃCYBINA TEAMPOLSKA
303SZKARADEK ALEKSANDER1979KŁODZKOSP WILKANÓWPOLSKA
304SZKARADEK MARIUSZ1992NOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROPOLSKA
305SZKODA DARIUSZ1980RUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIAPOLSKA
306SZKUDLARSKI ADAM1973LODZPOLSKA
307SZLACHETKA KATARZYNA1984WROCŁAWPOLSKA
308SZREITER MONIKA1974PABIANICEPOLSKA
309SZTARBAŁA MICHAŁ1985ŁÓDŹPOLSKA
310SZULC BOGUSLAW1974ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
311SZWAJKOWSKI DAWID1978NIEMCZPOLSKA
312ŚLĄZAK ANDRZEJ1960PIOTRKÓW TRYB.FAN CLUB DŻEMPOLSKA
313T DARIUSZ1972OTWOCKPOLSKA
314TELĄŻKA BARTOSZ2001ŁÓDŹPOLSKA
315TEST TEST1999TESTPOLSKA
316TOMASZEWSKI RAFAŁ1980ŁÓDŹPOLSKA
317TOMCZAK KAMIL1993ŁÓDŹPOLSKA
318TROKA TOMASZ1970CHOJNICEPOLSKA
319TYLL GRZEGORZ1955PIŁA4 RUN TEAM PIŁAPOLSKA
320TYMKÓW ŁUKASZ1981BRZEGPOLSKA
321UCHMAN KRYSTIAN1997ŁÓDŹPHARMALINK TEAMPOLSKA
322URBAŃSKI ZBIGNIEW1966NOWA DĘBAZMITEK TEAM NOWA DĘBAPOLSKA
323VEPRYK ROMAN1999ŁÓDŹPOLSKA
324WALKOWIAK JAKUB1997WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLSKA
325WANGLON RODRIGO1991LODZCLARIANTPOLSKA
326WARDZINSKI PATRYK1999ŁÓDŹPOLSKA
327WARZYCH MAGDALENA1977RZEPINPOLSKA
328WASIAK TOMASZ1982ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
329WAWRZYNIAK BEATA1981RADOMSKOBIEGACZE W RADOMSKU, KOLARSKO-BIEGOWY KLUB SPORTOWYPOLSKA
330WEISS ADAM1968BUKOWIECPOLSKA
331WENGRZYK PIOTR1961ŁÓDŹSKT PŁAZIKPOLSKA
332WESOŁOWSKI TADEUSZ1955GDYNIAPOLSKA
333WICINSKI PIOTR1980PABIANICEBIEGOWY WOJOWNIKPOLSKA
334WIERUCKI BARTŁOMIEJ1983ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
335WIĘCKOWSKI ARKADIUSZ1971ZGIERZPOLSKA
336WIĘCKOWSKI BARTOSZ1997ZGIERZPOLSKA
337WILIŃSKI MAREK1959WŁOCŁAWEKDRUMET W RUCHUPOLSKA
338WILK WOJCIECH1983WODZISŁAW ŚLĄSKIROSSMANNPOLSKA
339WILKOŁEK PAWEŁ1980ŚWIDNIKPOLSKA
340WISNIEWSKA EWA1974ÖSTRA LJUNGBYSWEDEN
341WLEKLIŃSKA AGNIESZKA1979SZCZECINPOLSKA
342WOJCIECHOWSKI MICHAŁ1982WOLBÓRZROSSBIEGANIPOLSKA
343WOJDAN MROSŁAW WOJDAN1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
344WORACH TOMASZ1980ZGIERZTEMPIOPOLSKA
345WÓJCIK ROBERT1973ZGIERZRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
346WÓJCIK ŁUKASZ1985PABIANICECELIRONMANPOLSKA
347WROŃSKI DARIUSZ1991JUSTYNÓWMRCROWPOLSKA
348ZACHARZEWSKI TOMASZ1964WARSZAWA10WPAMPOLSKA
349ZAKRZEWSKI KRZYSZTOF1980ŁÓDŹPOLSKA
350ZAŁĘCKI MICHAŁ1982WARSZAWALOTOS RUNNING TEAMPOLSKA
351ZATORSKI KONRAD1992ZGIERZPOLSKA
352ZAW TAD1994WARSZAWAPOLSKA
353ZBOROWSKI ROBERT1977OSTRZESZÓWAKTYWNY OSTRZESZÓWPOLSKA
354ZIELIŃSKI MARCIN1972ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWPOLSKA
355ZIÓŁKOWSKI MAREK1984ŁÓDŹEVERRUNPOLSKA
356ŻEROMIŃSKA PAULINA1988ŁÓDŹPOLSKA