System rejestracji dostarcza STS-TIMING

DOZ Maraton Łódź

Lista startowa / Start List

Data imprezy
07.04.2019

DOZ Maraton Łódź

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK JAKUB1989KRYNICA-ZDRÓJPOLSKA
2ADAMSKI RADOSŁAW1964ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
3ALA ALA199560-681POLSKA
4AUGUSTOWSKA IZABELA1976WARTKOWICEAMARATOŃCZYCYPOLSKA
5BAŁAZY PATRYK1983KRAKÓWPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
6BARANIECKI ZBIGNIEW1958POZNAŃ100 MARATHON KLUB POLANDPOLSKA
7BARAŃCZUK KAROL1976NOWA IWICZNAPOLSKA
8BARTNIK ZYGFRYD1990ŁÓDŹ1 BATALION KAWALERII POWIETRZNEJPOLSKA
9BAZYLUK BŁAŻEJ1992WRZĄCAGILLETTE RUNPOLSKA
10BĄKOWICZ KRZYSZTOF1982PIOTRKÓW TRYBUNAKSKIWHIRLPOOL RUNNING TEAMPOLSKA
11BIAŁCZYK JAROSŁAW1979SZAMOTUŁYJAROSŁAW BIAŁCZYKPOLSKA
12BŁASZCZYK AGNIESZKA1975ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICELIRONMANPOLSKA
13BŁASZCZYK IWONA1982ŁÓDŹSUPERTEAMPOLSKA
14BŁASZCZYK ROBERT1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJÓWPOLSKA
15BŁASZCZYK ROBERT1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATONCZYCYPOLSKA
16BŁAŻAŁEK ANNA1977ŁÓDŹSUPER TEAMPOLSKA
17BOJDOŁ ROBERT1983TYCHYPOLSKA
18BORKOWSKA ANNA1985ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
19BORKOWSKI ALEKSANDER1956SWINOUJSCIEPOLSKA
20BOROWSKI KRKRZYSZTOF1976ŁÓDŹPOLSKA
21BOROWSKI KRZYSZTOF1976ŁÓDŹPOLSKA
22BRAK JAKUB1998RYPINPOLSKA
23BRATOS EMIL1977RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
24BRATOS EMIL1977RADOMSTREET RUN RADOMPOLSKA
25BROŻEK MARCIN1982WŁOCŁAWEKPOLSKA
26BRYTAN PATRYK1988SKIERNIEWICEREEBOK RUN CREW SKIERNIEWICEPOLSKA
27BRZOZOWSKI ANDRZEJ1954ZAMOŚĆADIDAS RUNERS WARSAWPOLSKA
28BULUK GRZEGORZ1981NAMYSŁÓWPOLSKA
29CEBULA STANISŁAW1991ŁĄCKOVISEGRAD MARATON RYTROPOLSKA
30CHMIEL PRZEMYSŁAW1978WARSZAWAALBATROSYPOLSKA
31CHODOROWICZ MARIUSZ1992ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWPOLSKA
32CHOMICZ KRZYSZTOF1979ORZESZE16 BPDPOLSKA
33CHORZĘPA MARCIN1987JELCZ-LASKOWICEPOLSKA
34CHRAPOWICZ TOMASZ1984ŁOMŻAAKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻAPOLSKA
35CHRZANOWSKI CZESŁAW1960SOSNOWIECMYSŁOWICKI KLUB BIEGACZA NO.IPOLSKA
36CHYLIŃSKA AGNIESZKA1987ŁÓDŹCHODZIMISIEPOLSKA
37CICHECKI ARKADIUSZ1960ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
38CIECHOMSKI SEBASTIAN1975ŁÓDŹPOLSKA
39CIEPLIK MARCIN1983OZORKÓWPOLSKA
40CIEPŁUCHA ARTUR1974TUMIDAJSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
41CIESIELSKI BARTEK1985ŚWIDNICAPOLSKA
42CIEŚLAK MATEUSZ1989LODZPOLSKA
43CIRKOT JACEK1978PIOTRKÓW TRYBUNALSKIJACEKPOLSKA
44CIRKOT JACEK1978PIOTRKÓW TRYB.POLSKA
45CZECHOROWSKI ANDRZEJ1975WIERUSZEWMARATHON TEAM KONINPOLSKA
46CZEKALAK JAROSŁAW1983BRZEZINYWHIRLPOOL RUNNING TEAMPOLSKA
47CZUMA ANETA1990ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
48DABROWSKI JAN1982ALEKSANDROW LODZKINORDEA RUNNERSPOLSKA
49DALECKA ELIZA1975LUTOMIERSKPOLSKA
50DANYCH KRZYSZTOF1958ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
51DĄBKOWSKI WOJCIECH1980SOLEC KUJAWSKIDĄBEK TEAMPOLSKA
52DĄBROWSKI ROBERT1988ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLAND
53DŁUGOPOLSKI ROBERT1988WROCŁAWPOLSKA
54DŁUGOSZ MAREK1966WARTKOWICEAMARATOŃCZYCYPOLSKA
55DŁUGOSZ RAFAŁ1978TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
56DOBROWOLSKA NATALIA1991ŁÓDŹPOLSKA
57DOMAGALSKI MARCIN1979GÓRNOKLUB SSA"LEGIA 1926"WARSZAWAPOLSKA
58DOMINIAK ARKADIUSZ1994SKULSKZMASAKROWANIPOLSKA
59DOMINIAK ARKADIUSZ1994SKULSKZMASAKROWNIPOLSKA
60DONIEC MAREK1974PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA
61DORCZ ARKADIUSZ1976ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
62DROŹDZIK PAWEŁ1977SKARBIMIERZROSSMANNPOLSKA
63DROŹDZIK PAWEŁ1977NYSAWKB META LUBLINIECPOLSKA
64DUDEK MIROSŁAW1987JAWORZNOSNG WILD DUCKSPOLSKA
65DYLIK MARCIN1981ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
66DZIĄG GRZEGORZ1983KOLUSZKIDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
67DZIECHCIOWSKI JACEK1976ŚREMDZIĘCIOŁ RUNNERSPOLSKA
68DZIEWANOWSKI MATEUSZ1995ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
69FLORKIEWICZ SŁAWOMIR1967SOSNOWIECPOLSKA
70FRĄCKOWIAK DOMINIK1988ŚMIGIELFOGO ORZEŁ LIPNOPOLSKA
71GAC KAROLINA1979ZAKLICZYNPOLSKA
72GAJDA JAKUB1981BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
73GALOCH ROBERT1972ALEKSANDRÓW ŁODZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
74GĄSIOROWSKI DANIEL1980RADZIEJÓWKS ZRYW RADZIEJÓWPOLSKA
75GIBA GRZEGORZ1971JASTRZĘBIE ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLSKA
76GŁOWACKA RENATA1971PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRIAKTYWNYPIOTRKÓWPOLSKA
77GOLĘDZINOWSKA MARZENA1985ŁÓDŹAMARATOŃCZYCYPOLSKA
78GOŁYGOWSKI PIOTR1987ŁÓDŹPOLSKA
79GORZKOWSKI PAWEŁ1984SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLSKA
80GOZDOWSKI PAWEŁ1970TERESINPOLSKA
81GRABOWSKI MARIUSZ1980RĄBIEŃAMARATOŃCZYCYPOLSKA
82GRODZICKI SEBASTIAN1977ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
83GRUSZCZYŃSKI MARIUSZ1985ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLAND
84GRYGIEL ANDRZEJ1984GŁOGÓWKGHM ZG RUNPOLSKA
85GRYGO KRZYSZTOF1960ŁOMŻAAKADEMIA SPORTU MEDYK ŁOMŻAPOLSKA
86GRZECHNIK MAŁGORZATA1979ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
87GRZEGORZ CHROMIŃSKI1968ŁÓDŹCUDIMPOLSKA
88GRZYBAŁA ANDRZEJ1953ŁOMŻAKR-B "EKO" ŁOMŻAPOLSKA
89GRZYBAŁA ANDRZEJ1953ŁOMŻAKR-B "EKO" ŁOMŻAPOLSKA
90HAŁADUS DOMINIK1983CZĘSTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMPOLSKA
91HAŁADUS DOMINIM1983CZĘSTOCHOWAŻYCIE CZĘSTOCHOWY TEAMPOLSKA
92HERMAN JACEK1962RUDA SLASKAMAXIMUSPOLSKA
93HETMANEK MONIKA1973PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
94ILSKI ARTUR1979ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI"AMARATOŃCZYCY"POLSKA
95JAJUGA ARKADIUSZ1971ZDZIESZOWICEANTONTEAMPOLSKA
96JAKUBOWSKI WALDEMAR1960ŁÓDŹPOLSKA
97JANICKI ANDRZEJ1962ŁÓDŹPOLSKA
98JANICKI PIOTR1983BEŁDÓWAMARATOŃCZYCYPOLSKA
99JANKIEWICZ KASIA1982KIELCERYSIEPOLSKA
100JANKIEWICZ MICHAŁ1981KIELCERYSIEPOLSKA
101JASIŃSKI TOMASZ1977PLESZEWWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
102JASIŃSKI TOMASZ1977PLESZEWPOLSKA
103JASIŃSKI TOMASZ1977PLESZEWVEGE RUNNERSPOLSKA
104JAŹWIŃSKI KRZYSZTOF1978ŻYCHLINROZBIEGANI ŻYCHLINPOLSKA
105JAŹWIŃSKI KRZYSZTOF1978ŻYCHLINROZBIEGANI ŻYCHLINPOLSKA
106JAŹWIŃSKI RAFAŁ1976ŻYCHLINROZBIEGANI-ŻYCHLINPOLSKA
107JEDLEWSKI KRZYSZTOF1978LUBLINPOLSKA
108JELEŃ WŁODZIMIERZ1982PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA
109JEŻYNA MARCIN1987ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
110JEŻYNA MARCIN1987ŁÓDŹPHILIPS RUNNING TEAM LODZPOLSKA
111JĘDRZEJCZAK MATEUSZ1992OSTROWPOLSKA
112JOACHIMIAK MAREK1991INOWROCŁAWGT RATPOLSKA
113JOACHIMIAK MAREK1991INOWROCŁAWGT RATPOLSKA
114JOACHIMIAK MAREK1991INOWROCŁAWGT RATPOLSKA
115JOKINEN SATU1963TAMPEREFINLAND
116JONIEC JAROSLAW1970WATFORDWIELKA BRYTANIA
117JONIEC JAROSLAW1970WATFORDWIELKA BRYTANIA
118JONIEC JAROSLAW1970WATFORDWIELKA BRYTANIA
119JONIEC JAROSLAW1970WATFORDWIELKA BRYTANIA
120JÓZEFOWICZ SEBASTIAN1976ŁÓDŹPOLSKA
121KACZMARCZYK DANIEL1978ŁÓDŹPOLSKA
122KALIŃSKI PRZEMYSŁAW1982WARSZAWABIEGAJ Z URSUSEMPOLSKA
123KANIA MICHAŁ1991ŁÓDŹŁÓDZKIE DZIKIPOLSKA
124KAPUSTA TOMASZ1971DOMANIEWICENOVARTISPOLSKA
125KARBOWNIK BOGUSŁAW1953ŁÓDZREEBOK RUN CREW LDZ.POLSKA
126KARCZ ARTUR1979MRZEŻYNORCI GDYNIAPOLSKA
127KARPIŃSKA ANNA1982POZNAŃPOLSKA
128KAŹMIERCZAK ELŻBIETA1974ŁÓDŹPOLSKA
129KĘPIŃSKI MARIUSZ1987PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA
130KLUSKA KAMIL1991ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
131KŁAK WOJCIECH1977PIASKIPOLSKA
132KŁAK WOJCIECH1977PIASKIPOLSKA
133KŁOSOWSKI MICHAŁ1989ŁÓDŹPUB GRZAŁKA 55POLSKA
134KNAPCZYK-KANIA GABRIELA1974BIEŃKÒWKABIEŃKÒWKAPOLSKA
135KOBUS EWELINA1992KATOWICEPOLSKA
136KOLIBCZYNSKI DARIUSZ1971PŁOCKPLOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
137KOLIBCZYNSKI DARIUSZ1971PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
138KOLMAJER RAFAŁ1981BYDGOSZCZPOLSKA
139KONIUSZENNY JAKUB1987ŁÓDŹROSSMANNPOLSKA
140KOPEĆ MARCIN1978ŁÓDŹCELIRONMANPOLEN
141KOPEĆ MIROSŁAW1974KRAKÓWMIRMARKPOLSKA
142KOPKA ELŻBIETA1973KOLONIA BRUŻYCAAMARATOŃCZYCYPOLSKA
143KOPKA TOMASZ1968KOLONIA BRUŻYCAAMARATOŃCZYCYPOLSKA
144KOPROWICZ EWELINA1981JAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
145KORCZAK KRZYSZTOF1973PABIANICEPOLSKA
146KOSECKI KONRAD1977ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
147KOSMALSKI SŁAWOMIR1970KĄKOLEWOPOLSKA
148KOTELUK TOMASZ1973KALINOWICEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKA
149KOTWICA AGATA1989ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
150KOWALCZYK WOJCIECH1961BEŁCHATÓWKB SPARTAKUS BEŁCHATÓWPOLSKA
151KOWALSKI TOMASZ199964-100AFDAPOLSKA
152KOWALSKI ŁUKASZ1980ŁÓDŹPOLSKA
153KRAJEWSKA-MATUSIAK NATALIA1984ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
154KRAWCZYK RAFAŁ1984ALEKSANDRÓW ŁÓDŹKIROSSMANNPOLSKA
155KREBS MARCIN1986PABIANICERAJSPORT ACTIVEPOLSKA
156KROTOWSKA PAULINA2001ŁÓDŹPOLSKA
157KRUPA PAWEŁ1979AGATÓWKASTALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
158KRUPIŃSKI MACIEJ1983ZGIERZAGB TORFYPOLSKA
159KRZEMINSKI JACEK1986ŁÓDŹPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
160KRZEMIŃSKI MICHAŁ1977KOLONIA BRUŻYCAAMARATOŃCZYCYPOLSKA
161KUBICKI GRZEGORZ1971ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
162KUBIK MICHAŁ1984ŁÓDŹPOLSKA
163KUKULSKI PIOTR1956PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
164KUKULSKI PIOTR1956PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
165KUKULSKI PIOTR1956PABIANICEO CO BIEGAPOLSKA
166KURCIUS GRZEGORZ1982RYBNIKRYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDŹIMY RAZEMPOLSKA
167KUŹMIŃSKI PIOTR1982ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
168LASOCKI LUKASZ1986ŁÓDŹRYSIEPOLSKA
169LEBIODA SEBASTIAN1987WICKOPOLSKA
170LEMAŃSKI DAMIAN1990RĄBIEŃAMARATOŃCZYCYPOLSKA
171LEOŃCZUK ANDRZEJ1992BIAŁYSTOKPODLASIEPOLSKA
172LEWANDOWSKA MALGORZATA1966GNIEWKOWOT. G. SOKÓŁ. GNIEWKOWOPOLSKA
173LEWICKI TOMASZ1992ŁÓDŹPOLSKA
174LEWIŃSKI GRZEGORZ1966ŁÓDŹGILLETTE RUNPOLSKA
175LILLY JONATHAN1984ŁÓDŹBOSCORUNPOLSKA
176LILLY JONATHAN1984ŁÓDŹBOSCORUNPOLSKA
177LISEK ANDRZEJ1986POZNAŃLISEKPOLSKA
178LISIECKA DOMINIK1974ŁÓDŹPOLSKA
179LUBIŃSKA ANETA1975CIECHANÓWPOLSKA
180LUBIŃSKA ANETA1975CIECHANÓWPOLSKA
181LUBIŃSKA ANETA1975CIECHANÓWPOLSKA
182ŁACH AGNIESZKA1972WARSZAWAPOLSKA
183ŁAWRENCZUK PAWEŁ1983ŁÓDŹHUSARIA RECE TEAMPOLSKA
184ŁAZOWSKI MARCIN1983BŁONIEPLUTON ALPHAPOLAND
185ŁUCZAK MARCIN1977TUREKŁUCZAK TIME RUNNERSPOLSKA
186ŁUSZCZYNA MAGDA1990ŁÓDŹPOLSKA
187MACHLOWSKI LUKASZ1986KRAKÓWKKB DYSTANSPOLSKA
188MACIEJEWSKI MARCIN1986KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/WOŹNIAK RUNNING TEAMPOLSKA
189MACIEJEWSKI ŁUKASZ1980ŁÓDŹWHIRLPOOL RUNNING TEAMPOLSKA
190MAMCZAREK KRZYSZTOF1980KUTNOROZBIEGANI-ŻYCHLINPOLSKA
191MARMURA MAREK1974CHORZÓWCHSBD W RUCHUPOLSKA
192MARMURA MAREK1974CHORZÓWCHSBDPOLSKA
193MAŚLANKIEWICZ BARTŁOMIEJ1993ŻARKIŚLĘZAK TEAMPOLSKA
194MATUSIAK SZCZEPAN1975ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
195MAZGAJ BARTŁOMIEJ1986ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
196MAZGAJ KRZYSZTOF1961ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
197MAZURKIEWICZ JADWIGA1953ŁÓDŹAMARATOŃCZYCYPOLSKA
198MENCEL PIOTR1986ŁÓDŹMPK-ŁÓDŹPOLSKA
199MICHALAK SŁAWOMIR1972ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
200MIERZWA SŁAWOMIR1981MIRKÓW140MINUT.PLPOLSKA
201MIGODZIŃSKA MARIA1991ŁÓDŹPOLSKA
202MIGODZIŃSKA MARIA1991ŁÓDŹPOLSKA
203MOGIELSKI MARIUSZ1973ŁOPUSZNOŁOPUSZNO ACTIVE TEAMPOLSKA
204MOSIEJ IWONA1976CIECHANÓWKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPOLSKA
205MOSZCZYŃSKA-GAPIŃSKA ANNA1968ZGIERZAMARATOŃCZYCYPOLSKA
206MOSZCZYŃSKA-GAPIŃSKA ANNA1968ZGIERZAMARATOŃCZYCYPOLSKA
207MOTYL RAFAŁ1985BEŁCHATÓWPOLSKA
208MROZIŃSKA RENATA1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
209MROZIŃSKI ALBERT1975ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
210MULARSKI SŁAWOMIR1965ŁOWICZŁOWICZPOLSKA
211NIESYN ADAM1973GORZYCEZMITEK TEAM NOWA DĘBAPOLSKA
212NIKITIN LEV1967MINSKBELARUS
213NOWAKOWSKI KRZYSZTOF1986RUDA SLASKAPGGPOLSKA
214OLEJNICZAK MICHAŁ1982ŁÓDŹPOLSKA
215OLEJNICZAK ROBERT1976KONINPOLSKA
216OLKOWSKI PRZEMYSLAW1980OLESNICAPOLSKA
217OLSZEWSKI JAKUB2001ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
218OSTROWSKI MARCIN1978ŁÓDŹAMARATOŃCZYCYPOLSKA
219PASTERNAK MICHAŁ1975WRZĄCAAMARATOŃCZYCYPOLSKA
220PASZEK JOANNA1986TYCHYPOLSKA
221PAWLAK MATEUSZ1993BABIAKPOLSKA
222PENDOLSKI FRANCISZEK1942KATOWICEPOLSKA
223PIECHOL SEBASTIANA1986SIERADZ1910POLSKA
224PIETRASIAK JANUSZ1966ŁÓDŹPGE OBRÓT SAPOLSKA
225PIETRASZEWSKA OLA1975ŁÓDŹPOLSKA
226PIETROWSKI SZYMON1982ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARTOŃCZYCYPOLSKA
227PIETRUSZCZAK AGNIESZKA1970TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
228PILECKA-WILMAŃSKA SYLWIA1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
229PINKOWSKI ARTUR1978PIŁA4 RUN TEAM PIŁA / SZKOŁA POLICJI W PILEPOLSKA
230PIOTROWSKI KRZYSZTOF1964SIERADZPOLSKA
231PIOTROWSKI KRZYSZTOF1964SIERADZPOLSKA
232PIWOŃSKA JOANNA1985PABIANICESLOW MOTION HEROESPOLSKA
233PŁOMIŃSKI MARCIN1977SKOTNIKISZAKALE BAŁUTPOLSKA
234PODRAŻKA DARIUSZ1981PARMALKS DAR PLACENCJAPOLSKA
235PODRAŻKA DARIUSZ1981PARMALKS DAR PLACENCJAPOLSKA
236PODRAŻKA DARIUSZ1981PARMALKS DAR PLACENCJAPOLSKA
237POGORZELSKA AGNIESZKA1980BRANIEWOPOLSKA
238POLAK JACEK1980WARSZAWAPOLSKA
239POLAK KRZYSZTOF1976OLIMPINPOLSKA
240PORĘBSKI MAREK1971OŚWIĘCIMZADYSZKA OŚWIĘCIM /SPEED TEAM BRZESZCZEPOLSKA
241PRUCHNIEWSKI KRZYSZTOF1976ŁÓDŹLUBOWIDZPOLSKA
242PRUCHNIEWSKI KRZYSZTOF1976STRÓŻALUBOWIDZPOLSKA
243PRZEGALIŃSKI MACIEJ1974ŁÓDŹPOLSKA
244PUDŁO PIOTR1987ŁUCZYNAPOLSKA
245PUDŁO PIOTR1987ŁUCZYNAKB SZERSZEŃ OLEŚNICAPOLSKA
246PUSIARSKA ANNA1982SZPROTAWADRUŻYNA CHROBREGOPOLSKA
247PUSIARSKI GRZEGORZ1978SZPROTAWADRUŻYNA CHROBREGOPOLSKA
248RACZYŃSKA ANNA1961ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
249RACZYŃSKI IRENEUSZ1959ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
250RADTKE ŁUKASZ1983CHEŁMŻAKM UMKPOLSKA
251RAKOWSKI PAWEŁ1975ŁÓDŹPOLSKA
252RATYŃSKI PAWEŁ1985MOGIELNICAPOLSKA
253REMBERTOWSKI PAWEŁ1986ŁÓDŹELITATEAMPOLSKA
254REMISZEWSKI PAWEŁ1983ŁOMŻAAKADEMIA SPORTU MEDYKPOLSKA
255REMISZEWSKI ZBIGNIEW1968MIKOŁAJKIPOLSKA
256RETMANIAK SYLWIA EWA1987WARSZAWADRUŻYNA TVNPOLSKA
257ROGUT KATARZYNA1971RĄBIEŃ ABPOLSKA
258ROGUT KATARZYNA1971RĄBIEŃ ABAMARATOŃCZYCYPOLSKA
259ROKITA PAWEŁ1983PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPOLSKA
260ROMANOWICZ DANIEL1990ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
261ROSŁONEK OLGA1985STAROWA GÓRAPOLSKA
262ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOPOLSKA
263ROSZEWSKI BARTOSZ1990GŁOGOWIECBIEGAJĄCY NA WZNIESIENIACHPOLSKA
264RÓŻYCKI WOJCIECH1995ŁÓDŹPOLSKA
265RUTA MARCIN1978ŁÓDŹPOLSKA
266RYBACKI DARIUSZ1977SIERADZPOLSKA
267RYSTAW PAWEŁ1963ŁÓDŹAMARATOŃCZYCYPOLSKA
268SACHARCZUK KACPER1991ŁUKÓWBIEGACZE POMAGACZEPOLSKA
269SAJEWICZ MICHAŁ1980ŁÓDŹBLOKERS ŁÓDŹPOLSKA
270SAŁATA KRZYSZTOF1977ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
271SAVASTRE ALEXANDRU1975LODZPHILIPS SPORT TEAM LODZPOLSKA
272SCHWEMBER ŁUKASZ1990ŁÓDŹPOLSKA
273SEJ MACIEK1972SŁOMINPOLSKA
274SEKUŁA RADOSŁAW1983ŁÓDŹ3:42'POLSKA
275SEMENOVYCH NATALIIA1995KYIVУКРАИНА
276SĘK MAGDALENA1988ŁÓDŹAMARATOŃCZYCYPOLSKA
277SIĘBIDA MIECZYSŁAW1984GORZYCEPOLSKA
278SKIBIŃSKI KRYSTIAN1998ŁÓDŹPOLSKA
279SKIBIŃSKI KRYSTIAN1998ŁÓDŹPOLSKA
280SKORUPA TOMASZ197394-333AMARATOŃCZYCYPOLSKA
281SKOWRON ANDRZEJ1975ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
282SKWAREK BOŻENA1975KĄTY WROCŁAWSKIEPGF WROCŁAWPOLSKA
283SKWAREK STANISŁAW1972KĄTY WROCŁAWSKIEPGF WROCŁAWPOLSKA
284SŁOMSKA ALEKSANDRA1979RUDA BUGAJAMARATOŃCZYCYPOLSKA
285SOBANTY PIOTR1978ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
286SOŁTYSIAK MARTA1984ŁÓDŹPOLSKA
287SRODK JAKUB1994RYPINPOLSKA
288STANISZEWSKA MAGORZATA1983TUSZYNPOLSKA
289STANOWSKI GRZEGORZ1971ŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŻPOLSKA
290STASIAK ADRIAN1991ŁÓDŹŁÓDŹ KOCHA SPORTPOLSKA
291STASIŃSKI RAFAŁ1974ŻYRARDÓWPOLSKA
292STASIŃSKI RAFAŁ1974ŻYRARDÓWPOLSKA
293STASIŃSKI STANISŁAW1944POZNAŃKB MANIAC POZNAŃPOLSKA
294STEFAŃCZYK TERESA1969ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
295STĘPIEŃ KRZYSZTOF1978PABIANICEGILLETTE RUNPOLSKA
296STOLINSKI LUKASZ STOLINSKI1990KTERYPOLSKA
297SULKA PAWEŁ1974KATOWICEPOLSKA
298SZCZEPANIAK JADWIGA1965ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARTOŃCZYCYPOLSKA
299SZCZYTKOWSKI ROMUALD1971ŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹPOLSKA
300SZESZKO DOROTA1962BYTOMKRS.TKKF.JASTRZAB RUDA ŚL.POLSKA
301SZESZKO MAREK1964BYTOMKRS.TKKF.JASTRZAB RUDA ŚL.POLSKA
302SZEWCZYK MAREK1955POZNAŃCYBINA TEAMPOLSKA
303SZKARADEK ALEKSANDER1979KŁODZKOSP WILKANÓWPOLSKA
304SZKARADEK MARIUSZ1992NOWY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROPOLSKA
305SZKODA DARIUSZ1980RUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIAPOLSKA
306SZKUDLARSKI ADAM1973LODZPOLSKA
307SZLACHETKA KATARZYNA1984WROCŁAWPOLSKA
308SZWAJKOWSKI DAWID1978NIEMCZPOLSKA
309SZYMAŃSKA ASIA1976GOSTYNINPOLSKA
310ŚLĄZAK ANDRZEJ1960PIOTRKÓW TRYB.FAN CLUB DŻEMPOLSKA
311T DARIUSZ1972OTWOCKPOLSKA
312TELĄŻKA BARTOSZ2001ŁÓDŹPOLSKA
313TOMCZAK KAMIL1993ŁÓDŹPOLSKA
314TROKA TOMASZ1970CHOJNICEPOLSKA
315TYMKÓW ŁUKASZ1981BRZEGPOLSKA
316UCHMAN KRYSTIAN1997ŁÓDŹPHARMALINK TEAMPOLSKA
317URBANIK ŁUKASZ1977ŁÓDŹKITA TEAMPOLSKA
318URBAŃSKI ZBIGNIEW1966NOWA DĘBAZMITEK TEAM NOWA DĘBAPOLSKA
319VEPRYK ROMAN1999ŁÓDŹPOLSKA
320WALKOWIAK JAKUB1997WROCŁAWVEGE RUNNERSPOLSKA
321WARZYCH MAGDALENA1977RZEPINPOLSKA
322WASIAK TOMASZ1982ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
323WAWRZYNIAK DAMIAN1984RADOMSKOROZBIEGAJMY RADOMSKO / AKTYWNI KAMIEŃSKPOLSKA
324WAWRZYNIAK JAROSŁAW1977ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARATOŃCZYCYPOLSKA
325WEISS ADAM1968BUKOWIECPOLSKA
326WENGRZYK PIOTR1961ŁÓDŹSKT PŁAZIKPOLSKA
327WESOŁOWSKI TADEUSZ1955GDYNIAPOLSKA
328WICHER BARTŁOMIEJ1985WARSZAWASKLEP BIEGACZA RUNNING TEAMPOLSKA
329WICINSKI PIOTR1980PABIANICEINFOSYS RUNPOLSKA
330WICINSKI PIOTR1980PABIANICEBIEGOWY WOJOWNIKPOLSKA
331WIĘCKOWSKI ARKADIUSZ1971ZGIERZPOLSKA
332WIĘCKOWSKI BARTOSZ1997ZGIERZPOLSKA
333WIĘCKOWSKI MAREK1960ŁÓDŹPOLIGRAF SPORTPOLSKA
334WILIŃSKI MAREK1959WŁOCŁAWEKDRUMET W RUCHUPOLSKA
335WILK PAWEŁ1994GDANSKSII RUNNING TEAMPOLSKA
336WILK WOJCIECH1983WODZISŁAW ŚLĄSKIROSSMANNPOLSKA
337WILKOŁEK PAWEŁ1980ŚWIDNIKPOLSKA
338WISNIEWSKA EWA1974ÖSTRA LJUNGBYSWEDEN
339WLEKLIŃSKA AGNIESZKA1979SZCZECINPOLSKA
340WŁODARCZYK KRYSTIAN1988ROZPRZAPOLSKA
341WOJCIECHOWSKI MICHAŁ1982WOLBÓRZROSSBIEGANIPOLSKA
342WOJDAN MROSŁAW WOJDAN1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
343WOLSKI DARIUSZ1971ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIAMARTOŃCZYCYPOLSKA
344WORACH TOMASZ1980ZGIERZTEMPIOPOLSKA
345WÓJCIK PATRYK1983ŁÓDŹPOLSKA
346WÓJCIK ROBERT1973ZGIERZRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
347WROŃSKI DARIUSZ1991JUSTYNÓWMRCROWPOLSKA
348WROŃSKI DARIUSZ1991JUSTYNÓWMRCROWPOLSKA
349ZACHARZEWSKI TOMASZ1964WARSZAWA10WPAMPOLSKA
350ZAWADZKA BEATA1971ZGIERZAGB TORFYPOLSKA
351ZIELIŃSKI MARCIN1972ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWPOLSKA
352ZIMIŃSKA JOANNA1971ŁÓDŹAMARATONCZYCYPOLSKA
353ZIÓŁKOWSKI MAREK1984ŁÓDŹEVERRUNPOLSKA