System rejestracji dostarcza STS-TIMING

3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc 2019

Lista startowa / Start List

Data imprezy
29.06.2019

MINI

NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
ARENT JAN1966BYDGOSZCZNASNIEDOGONIATPOLSKA
ARENT PIOTR1991BYDGOSZCZNASNIEDOGONIATPOLSKA
BARCZYK AGNIESZKA1973WOLBROMPOLSKA
BISKUPSKI BARTOSZ2000BYDGOSZCZPOLSKA
CZARNECKA MARTA1989BYDGOSZCZPOLSKA
DĄBROWSKI MICHAŁ1991SULECHÓWBOHAR PALETY RUNNERSPOLSKA
GORECKA ALEKSANDRA1996MARKUSZÓWPOLSKA
ILKÓW MARCIN1977GŁUSZYCAPOLSKA
KLIMCZAK BARTOSZ1986KARPACZKARPACZ SPORTPOLSKA
KOMPANI-DEJA ROXANA1992WROCŁAWPOLSKA
KUCZEROWSKA JOANNA1993WARSZAWA WESOŁAPOLSKA
MIEDZIANOWSKI MARIUSZ1975GOLENIÓWPOLSKA
NOWAKOWSKA MARZENA1977MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
ODOLCZYK NATALIA1996WARSZAWAPOLSKA
OLEJNICZAK PIOTR1980LESZNOAGRICON TRAIL RUNNERPOLSKA
PAC BARTOSZ1981WARSZAWAPOLSKA
PASZKOWSKA MAGDALENA1998LUBINPOLSKA
PAŚ MARCIN1987GŁOGÓWPOLSKA
RESPONDEK ANNA1983ZIELONA GÓRAPOLSKA
SERŻYSKO SARA1992KARPACZPOLSKA
SNIEGOCKI PAWEŁ1978TARNOWO PODGÓRNETARNOWO PODGÓRNE BIEGAPOLSKA
SOMNIAK EWA1989WROCŁAWPOLSKA
SZUSZKIEWICZ SEBASTIAN1987LĘBORKPOLSKA
ŚLIWIŃSKA IWONA1979SĄCZKOWOSPEED FEET'16POLSKA
TARKA ANDRZEJ1977ZELÓWBIEGING TEAM ZELÓWPOLSKA
TOLKACZ MARTA1989ŁÓDŹWIDZEW RUNNING TEAMPOLSKA
WALCZAK MARZENA1986SZCZECINMORSOLE SZCZECINPOLSKA
WEBER KRYSTIAN1980ŻARYMALINOWY CHŁOPAKPOLSKA
WOZNIAK PAWEŁ1980WSCHOWACROSSFIT LESZNOPOLSKA
ŻYŁA BARTŁOMIEJ1982ZGIERZPOLSKA
ŻYTOWIECKA ANNA1980PŁOCKPOLSKA
ŻYTOWIECKI MACIEJ1980PŁOCKPOLSKA

ŚREDNI

NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
BALICKI ZBIGNIEW1973ZWIERZYNIECFOREST CARABUS TEAMPOLSKA
BARAN JAKUB1982WARSZAWAROGATE TORPEDYPOLSKA
BIELA KONRAD1991KOWARYGOPR KARKONOSZE / KOWARY BIEGAJĄ & KARPACZ SPORTPOLSKA
BOGUSZ TOMASZ1981GDYNIAPOLSKA
BOROWIECKA AGNIESZKA1979POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
CHACHUŁA RYSZARD1974ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMPOLSKA
CZERNIAK MICHAŁ1991KOSZALINPOLSKA
DYCZEK MARIUSZ1979ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMPOLSKA
FALKOWSKI KRZYSZTOF1981KRAKÓWWOODWARD RUNNERSPOLSKA
GRECH-BARAN MARTA1984WARSZAWAROGATE TORPEDYPOLSKA
GRUSZCZYŃSKI MICHAŁ1984ŚWIDNICAGOŁ GOŁPOLSKA
GRZEGORCZYK BARTOSZ1975ŻARYPOLSKA
HOFMAN PAWEŁ1985WROCŁAWPOLSKA
JAROSZ FILIP1991BRZEGGLIWICEPOLSKA
JURKIEWICZ DOMINIK1985WROCŁAWPOLSKA
JURKIEWICZ TOMASZ1982WROCŁAW3M RUNNING TEAMPOLSKA
KNYCHAŁA MICHAŁ1982POZNANMICHU001POLSKA
KURIATA JANUSZ1976KIETRZEKO OKNA RUNNERSPOLSKA
MAGOCSY JUSTYNA1987KRAKÓWPOLSKA
NIEWCZAS-STEFAŃSKA AGNIESZKA1971MUROWANA GOŚLINACIASTKI.PZPOLSKA
NOWACZYK-WASZAK MAŁGORZATA1978GRODZEWOPOLSKA
NOWAKOWSKI WOJCIECH1978MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
PARA PRZEMYSLAW1980LESZNOLESZNO LIMITS RUNNERSPOLSKA
PEPLAK JAROSŁAW SZYMON1978OTWOCKGAMENESS KONSTANCINPOLSKA
RELEWICZ MACIEJ1979POZNAŃWOLNE ŚLIMAKIPOLAND
ROGALA ADAM1995JELENIA GÓRAPOLAND
SKÓRA ZBIGNIEW1963ŻAGAŃPOLSKA
ŚMIGIELSKA AGNIESZKA1981ORCHOWOPOLSKA
TUREK PAWEŁ1972PIASECZNOPOLSKA
WOJAKOWSKI ŁUKASZ1977ŻARYPARKRUN ZARYPOLSKA
ZEMŁA KRZYSZTOF1962MALINOWICEPOLSKA

ULTRA

NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
AUGUSTYNIAK MARIUSZ1974SUSZCROSSFIT TEAM SUSZPOLSKA
BARCZYK ANDRZEJ1972WOLBROMBARCZYK WOLBROM ZAKŁAD MIĘSNYPOLSKA
BIEŃKOWSKA AGNIESZKA1980PŁOCKPOLSKA
BIŁOGAN ŁUKASZ1980OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLSKA
BISKUPSKI MARCIN1978BYDGOSZCZPOLSKA
BRUS MARCIN1977WARSZAWAPOLSKA
CHOJNACKI GRZEGORZ1976ZIELONKADZIADY OCRPOLSKA
CIEMPKA MARCIN1977WOLBROMWOLBROM TEAMPOLSKA
DAWIDOWSKI ROBERT1975KOZIEGŁOWYCZERWONAK BIEGAPOLSKA
DĄBROWSKI JACEK1984WILCZYCEDĄBROWSKI BROTHERSPOLSKA
DIERING TOMASZ1987POZNAŃROWERY MAŁGOŚKAPOLSKA
DURKOWSKI MARCIN1985OBORNIKI ŚLĄSKIEOBORYGENIPOLSKA
DWORNICKI KAMIL1984WROCŁAW82 BESPOLSKA
GODAWS SZYMON1979WISŁABRAKPOLSKA
GRABOWY KRZYSZTOF1989BOLESLAWIECPOLSKA
GRUŹLEWSKI RADOSŁAW1989ŻAGAŃPOLSKA
HALIŻAK NORBERT1973WIELUŃWIELUŃ BIEGAPOLSKA
ICIEK SLAWOMIR1987KARNIOWICEBANDA RPOLSKA
KACZMAREK ROBERT1979CEKÓWPOLSKA
KAPAŁA ALEKSANDRA1986ŚWIEBODZINMIRAZ RACE TEAMPOLSKA
KOZŁOWSKI KRZYSZTOF1992KOBYŁKAZABIEGANY WOŁOMINPOLSKA
KRYPEL TOMASZ1978RZESZÓWTURBO ŻÓŁWIEPOLSKA
KRZEMIŃSKI MARIUSZ1981LUBINPOLSKA
KUCHARCZYK MACIEJ1976CHOSZCZNOMARCIN SWIERC TEAMPOLSKA
MAJEWSKI MACIEJ1966POZNAŃPOLSKA
MATYJANKA PIOTR1977LUBINPOLSKA
MRÓWKA LESZEK1974BRALINPOLSKA
NOWICKI JAROSŁAW1970STANISŁAWÓW PIERWSZYROWING RUNNING TEAMPOLSKA
OLEKSIEWICZ MAURYCY1982ŁÓDŹPOLSKA
PABIS SZYMON1989KARNIOWICEE.LITETEAMSPORTSPOLSKA
PARA JAKUB1979LESZNOLESZ NO LIMITS RUNNERSPOLSKA
PAZDAN NATALIA1987KOWARYPOLSKA
POLOWIŃSKI PIOTR1979SPYTKÓWKISAMOTNOŚĆ W TŁUMIEPOLSKA
POROWSKI WALDEK1976CELESTYNÓWSILAOGRAPOLSKA
SIECZKOWSKI ARTUR1975KOSTRZYN NAD ODRĄNATURAL BORN RUNNERS TEAMPOLSKA
STODULSKI KRZYSZTOF1978KRZYŻANÓWKUTNO BIEGAPOLSKA
SZANDAŁA JACEK1976OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLSKA
TRACZYK MAREK1968WARSZAWAMPK WYBIEGANIEPOLSKA
WASIK KRZYSZTOF1976POZNAŃPOLSKA
WOJCIECHOWSKI ALEKSANDER1988WRZEŚNIAROWERY MAŁGOŚKAPOLSKA
WOŹNA MONIKA1979DUSSELDORFRUNNING TEAM GRAFENBERGNIEMCY
WOŹNIAK PAWEŁ1980WSCHOWACROASFIT LESZNOPOLSKA
ŹOCHOWSKI BARTOSZ1984STARGARDCUKIERNIA NOVAPOLSKA