System rejestracji dostarcza STS-TIMING

3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc 2020

Lista startowa / Start List

Data imprezy
27.06.2020

MINI

NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
ADAMCZYK NATALIA1992ŁODYGOWICEAWLPOLSKA
AKUTKO PAWEŁ1984KŁODZKOPOLSKA
BURA KRYSTIAN1985LESZNOKFC RUNPOLSKA
CHKHABERIDZE-SZCZEPAŃSKI GIORGI1983ZIELONA GÓRAUPARTY GRUZINPOLSKA
CZARNOJAŃCZYK KRZYSZTOF1994GNIEZNOPOLSKA
DENIS KUBA2001KARPACZPOLSKA
DŁUGOSZ-STĘPNIAK AGNIESZKA1988LUBLINSTAY INSANEPOLSKA
DUCHNOWSKI MAREK1962RUDA ŚLĄSKA 6POLSKA
FERENC JANUSZ1954LUDWIKOWICE KŁODZKIEUKS LUDWIKOWICEPOLSKA
GLINKA MAŁGORZATA1088KOWARYPOLSKA
GONCIARZ MARTA1977ŁÓDŹPOLSKA
HARASYM ANDRZEJ1989LUBAWKAPOLSKA
HOLLY PIOTR1983WAŁBRZYCHPOLSKA
HOROWSKI KRZYSZTOF1987GDAŃSKPOLSKA
JACKOWIAK JOANNA1983BRZEGSZTUKA RUCHU PIOTR JACKOWISKPOLSKA
KAMIŃSKI TOMASZ1977CHOJNÓWPOLSKA
KASPERCZAK MACIEJ1976MUROWANA GOŚLINAHERNIK TEAMPOLSKA
KINAL ARKADIUSZ1986ŚRODA ŚLĄSKAPOLSKA
KOCIOŁEK WITOLD1975KRAKÓWINŻYNIERIA BIEGANIA TEAMPOLSKA
KOWALSKI PIOTR1990WEJHEROWOMTB - MAŁE TRÓJMIASTO BIEGAPOLSKA
KRAWCZYŃSKA JOANNA1968ŁÓDŹBIEGNĘ DALEJ...!POLSKA
KRAZIŃSKA LIDIA1997RACHCINMIĘDZY TRENINGAMIPOLSKA
LAGNER SEBASTIAN1992SOBÓTKAKB SOBÓTKAPOLSKA
ŁAGANOWSKI BŁAŻEJ1990SIEKIERKI WIELKIEHARD WORKING TRUCKERSPOLSKA
MACHOWSKA-KRUPA WERONIKA1986WROCŁAWZAKOCHAJ SIĘ W BIEGANIUPOLSKA
MENDYKA MAGDALENA1993WROCŁAWMATNER RUNNING TEAMPOLSKA
MULRWICZ DARIUSZ1986KROMOLINBOHAR PALETY RUNNERSPOLSKA
NALEPA KRZYSZTOF1989POZNAŃSANPOL SPORT TEAMPOLSKA
PANASIUK RADOSŁAW1979BARLINEKTEAM BARLINEKPOLSKA
PAPROCKA URSZULA1990KRAKÓWNOWA HUTA TEAMPOLSKA
PIKUL MICHAL1979KRAKOWPOLSKA
PILARCZYK ANNA1965ROSZKÓWKOPOLSKA
PRONOBIS MACIEJ1983SYCÓWPOLSKA
RADKOWSKA MAŁGORZATA1988WARSZAWADZIOBAKI I NOSIAKIPOLSKA
RYBCZYŃSKA PAULINA1998KOBYLA GÓRARYBA TEAMPOLSKA
RYBNIK RAFAŁ1990NOWE ALEKSANDROWOPOLSKA
SEWERYN KAROLINA1993POZNAŃPOLSKA
SMOTER DAMIAN1982WROCŁAWPOLSKA
SODNOMGOMBO ALIMAA1962SZCZECINPOLSKA
STEFANOWICZ ANDRZEJ1962ŚWIERADÓWGOPR KARKONOSZEPOLSKA
SZLAGA DANIEL1975ZIĘBICESPARTA ZIĘBICEPOLSKA
SZULCZEWSKI TOMASZ1984SWARZĘDZPOLSKA
TARCHAŁA MARCIN1979GŁUCHOŁAZYJUVENIA GŁUCHOŁAZYPOLSKA
WOŹNIAK PAWEŁ1980WSCHOWAENDORFINA WSCHOWAPOLSKA
WÓJCIK MARIA1985TRĄBINRUNNING SUCKSPOLSKA
ZAKRZEWSKA KATARZYNA1977KARPACZBEREZNOWSKATRENUJEPOLSKA
ZEMŁA IWONA1962MALINOWICEPOLSKA
ZYBAŁA JOANNA1989ŁĄKOCINYLKS OGNIWO ŁĄKOCINYLPOLSKA
ŻUCHOWSKI DANIEL1988KRAKÓWMUAY RUNNING TEAMPOLSKA

ŚREDNI

NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
AKUTKO SEBASTIAN1977WROCŁAWPOLSKA
BADOWSKI ALEKSANDER1984WARSZAWATEAM MOUNTAIN FUEL POLSKAPOLSKA
BAROSZ NATALIA-PAULINA1989KRAKÓWMARCINŚWIERCTEAMPOLSKA
BARSZCZ RADOSŁAW1977GŁOGÓWHUTA MIEDZI GŁOGÓWPOLSKA
BARWIŃSKA MAŁGORZATA1984ZIELONA GÓRAPOLSKA
BERNACKI KAMIL1973OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIOSTROBIECPOLSKA
BOJEK ŁUKASZ1987RYDZYNAR-TEAM RYDZYNAPOLSKA
BRESZKA MONIKA1979DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYPOLSKA
CIESZYŃSKI MARCIN1982LĘBORKCIESKY TEAMPOLSKA
CZERNIAK ANNA1982KOSZALINPOLSKA
DOCZEKALSKI JAROSŁAW1971JASTRZĘBIE ZDRÓJGB.GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLSKA
DOMINICZAK DAWID1980MECHLINPOLSKA
DYCZEK MARIUSZ1979ZDZIESZOWICEDYCZUŚ TEAMPOLSKA
GŁOWACKI RAFAŁ1981ŚRODA WIELKOPOLSKAKAWIARKAPOLSKA
GÓRECKA ALDONA1987WRONKIPANDA TEAMPOLSKA
KAMIŃSKI PIOTR1985INOWROCŁAWŁÓDŹ KOCHA SPORT / RUN YOUR TRAILPOLSKA
KANIEWSKI MICHAŁ1992OSTRÓW WLKPRAJSPORTPOLSKA
KONS KATARZYNA1991RYCZÓWGT TEAMPOLSKA
KORNASZEWSKA ANNA1981ŚRODA WIELKOPOLSKAKAWIARKAPOLSKA
LACH AGNIESZKA1974WROCŁAWPOLSKA
NAPIERAŁA KATARZYNA1976SUCHY LASPOLSKA
NOWAK PIOTR1984SOSNOWIECPOLSKA
NOWAKOWSKI KRZYSZTOF1978ŚRODA WLKP.POLSKA
PARA PRZEMYSLAW1980LESZNOLESZNO LIMITSPOLSKA
PELEC ALBERT1986NOWA WIEŚTEAM BIEGANIE NA ŚNIADANIEPOLSKA
PLEWA PIOTR1973PIŁA4 RUN TEAM PIŁAPOLSKA
POBIEDZIŃSKA KAROLINA1989SOSNOWIECPOLSKA
POLKOWSKI PIOTR1985WARSZAWARĄCZE RACICZKIPOLSKA
PRAZANOWSKI MARIUSZ1981ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLSKA
SAMOSENEK TOMASZ198257-402AKTYWNA NOWA RUDAPOLSKA
SUSKI PATRYK1989OSTRÓW WIELKOPOLSKIKLUB SPORTOWY MARATON OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
SZYMANIAK BARTOSZ1979KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
ŚLĘCZKOWSKI PIOTR1985NOWY SĄCZPOLSKA
WITEK KAROLINA1991JAROCINPOLSKA
ZAGAJEWSKI PRZEMYSŁAW1980PIERWOSZYNOPOLSKA
ZARĘBSKI MACIEJ1974USTKAAPTEKA CENTRUM LEKOWPOLSKA

ULTRA

NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
ANDRZEJEWSKI TOMASZ1990SULECHÓWOEX RUNNERS, TEAM KAŁDUNPOLSKA
BALA AGNIESZKA1971LEGNICAZAWISZA LEGNICAPOLSKA
BARTKOW DOMINIK1984BIELSKO-BIAŁAREBELLION OF FREE RUNNERSPOLSKA
BATURO ARTUR1973MARCINOWICEMARCINOWICE TEAMPOLSKA
BEDNARZ PAWEŁ1973MIECZEWOPOLSKA
BIAŁCZYK JAROSŁAW1979SZAMOTUŁYSZAMOTUŁYPOLSKA
BŁASZCZYK TOMASZ1979GÓRAPOLSKA
BOROWCZYK SONIA1993ZALASEWOPOLSKA
BRESZKA TOMASZ1979DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYPOLSKA
CHOJNOWSKA SYLWIA1978ŁÓDŹPOLSKA
DEJAS TOMASZ1979MYSŁOWICERACIOKIPOLSKA
DYGUDAJ GRZEGORZ1974LEGNICAKGHM ZG RUNPOLSKA
JĘCEK MACIEJ1985ŁÓDŹPOLSKA
JODKO-NARKIEWICZ ADAM1980GDAŃSKDIVERSE EXTREME TEAMPOLSKA
KOCUR RYSZARD1964PIEKARY ŚLĄSKIEPOLSKA
KORUS MAREK1974KIELCEPOLSKA
KURZAWINSKI MARCIN1978WĘGLEWKB MARATON TUREKPOLSKA
KURZAWSKI DARIUSZ1979OSTRZYCEPOLSKA
LIPNICKA MARTA1986JELENIA GÓRAFUNDACJA PRZEJŚCIE KOTLINYPOLSKA
MACIAG GRZEGORZ1981KRAKÓWPOLSKA
MALCHY ŁUKASZ1989LESZNOPOLSKA
MASEWICZ GRZEGORZ1980GORZÓW WIELKOPOLSKIKB ZOFANNAPOLSKA
NAJDA TOMASZ1973POZNAŃPOLSKA
PIETKUN NORBERT1997CZŁOPAPOLSKA
PRUSS KATARZYNA1977SZCZECINWKURW-TEAMPOLSKA
PRZYBYŁ ZBIGNIEW1986MOSINAPOLSKA
REJMAN KRZYSZTOF1986ŁOWKOWICEMBPROJEKTPOLSKA
RYŁKO JAKUB1988RYBARZOWICEPOLSKA
SOKOŁOWSKI MARCIN1984OPOLEPOLSKA
STAWIARSKA KATARZYNA1986KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLSKA
ŚWIĘTOCHOWSKI KRZYSZTOF1991GDAŃSKPOLSKA
TRUSKOLAS BOHDAN1975ŁÓDŹPOLSKA
WĄSOWICZ MAGDALENA1995OPOLEHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
WITCZAK JOLANTA1966LUSOWOPOLSKA
WOŁKOWYCKI MACIEJ1989BIALYSTOKPOLSKA
WTORKOWSKI RAFAŁ1977TARNOWO PODGÓRNEPOLSKA