System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Lista startowa / Start List

Eliminacje do Wyścigu finałowego + Wielki Finał dla najlepszych

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubRowerKraj
1ALICKUN EDUARD1987CZERNICADAR-BUD TEAMSZOSOWEPOLSKA
2ANTKOWIAK BARTOSZ1988BYDGOSZCZTCMS PESA BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
3BARAŃSKI PRZEMYSŁAW1984BYDGOSZCZVELO BYDGOSZCZINNEPOLSKA
4BARTCZAK TOMASZ1967OSIELSKOSZOSOWEPOLSKA
5BARTKOWIAK PRZEMEK1985TORUŃSZYBKA HALINKA TORUŃSZOSOWEPOLSKA
6BEDNAREK KRSZYSZTOF1984TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMSZOSOWEPOLSKA
7BERG ADAM1985SZCZECINCUBICA RACING TEAMSZOSOWEPOLSKA
8BERUS-SOKOŁOWSKI PIOTR1966WARSZAWASZOSOWEPOLSKA
9BETHKE SLAWEK1989BYDGOSZCZINNEPOLSKA
10BETHKE SŁAWOMIR1989BYDGOSZCZBIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMSZOSOWEPOLSKA
11BIEGAŃSKI KRZYSZTOF1997PRUSZCZ GDAŃSKIDOLINA NOTECI RACING TEAMSZOSOWEPOLSKA
12BORATYN ARTUR1973SOSNOWIECBIKE ATELIER TEAMSZOSOWEPOLSKA
13BURY TOMASZ1985BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
14CHUDZYŃSKI KAROL1971SZUBINSISU-OWB TEAMSZOSOWEPOLSKA
15CICHY MATEUSZ1994KARGOWASZOSOWEPOLSKA
16CIEŚLUK PIOTR1978SOLEC KUJAWSKIRIDE YOUR WAY SOLEC KUJAWSKISZOSOWEPOLSKA
17CIRUG ARTUR1977BYDGOSZCZINNEPOLSKA
18CIRUG ARTUR1977BYDGOSZCZINNEPOLSKA
19CZYŻ ŁUKASZ1979OLKUSZMAŁOPOLSKA POLICJASZOSOWEPOLSKA
20DADO EMIL1982BYDGOSZCZCUKIERNIA STAROPOLSKASZOSOWEPOLSKA
21DAMSKI ŁUKASZ1982TRYSZCZYNGARDENFLORA MTB TEAMINNEPOLSKA
22DĘBICKI PAWEŁ1989GOLUB-DOBRZYŃGOLUBSKO-DOBRZYŃSKIE TOWARZYSTWO ROWEROWE GTRSZOSOWEPOLSKA
23DOŁKOWSKI WOJCIECH1979WARSZAWAMEDTUBESZOSOWEPOLSKA
24DOWCZYŃSKI MICHAŁ1977PIŁAKAMELEOTEAMSZOSOWEPOLSKA
25DROŻDŻEWSKI PAWEŁ1971BYDGOSZCZOPONEOSZOSOWEPOLSKA
26FARION PAWEŁ1987BYDGOSZCZORŁÓW RACING TEAM ROWERTOUR.COMSZOSOWEPOLSKA
27FARYŃSKI RAFAŁ1983PRZEDECZSZOSOWEPOLSKA
28FAUSEK MARCIN1976TORUNTTC TORUNSZOSOWEPOLSKA
29FOGT MACIEJ1981KRUSZYNCB163SZOSOWEPOLSKA
30GACKA RAFAL1976SICIENKOLUPUS TEAMSZOSOWEPOLSKA
31GACKOWSKI JAREK1973BYDGOSZCZTRISTYLE.PLSZOSOWEPOLSKA
32GARDAS MARCIN1987BYDGOSZCZSZOSOWEPOLAND
33GARDIASZ MACIEJ1970SZCZECINSZOSOWEPOLSKA
34GORZECHOWSKI PRZEMEK1976BYDGOSZCZINNEPOLSKA
35GRABARSKI MATEUSZ1992GDAŃSKVELOGDSZOSOWEPOLSKA
36GROBELNY PAWEŁ1995POZNAŃUKS CITYZEN/BE3SZOSOWEPOLSKA
37GROBELNY RYSZARD1963POZNAŃUKS CITYZEN/BE3SZOSOWEPOLSKA
38HODYL BARTLOMIEJ1981STARGARDSTC STARGARDSZOSOWEPOLSKA
39IWAN TOMASZ1983BYDGOSZCZINNEPOLSKA
40IWAN TOMASZ1971BYDGOSZCZINNEPOLSKA
41JANKOWSKI JAKUB1996BYDGOSZCZBYDGOSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIESZOSOWEPOLSKA
42JAROSLAW SZYSLER1977BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
43JUREK DAWID1976ŚWIECIEDAWID JUREKSZOSOWEPOLSKA
44KANIK TOMASZ1982BYDGOSZCZINNEPOLSKA
45KASPROWICZ DANIEL1982PIGŻASKINLINESZOSOWEPOLSKA
46KLAFETKA MICHAŁ1992BYDGOSZCZKLINIKA TRIATHLONUSZOSOWEPOLSKA
47KLIMCZAK SEBASTIAN1977BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
48KLUSZCZYŃSKI MARIUSZ1981TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMSZOSOWEPOLSKA
49KMENT RAFAL1979GDANSKSZOSOWEPOLSKA
50KOŁODZIEJSKI ŁUKASZ1998BYDGOSZCZMKS EMDEK BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
51KOPINSKI WITOLD-HELIODOR1955KALEFELDSZOSOWEDEUTSCHLAND
52KOPINSKI WITOLD-HELIODOR1955GÖTTINGENSZOSOWEDEUTSCHLAND
53KOZŁOWSKI PIOTR1979SZUBINMTB SZUBININNEPOLSKA
54KOZŁOWSKI PIOTR1979SZUBINMTB SZUBININNEPOLSKA
55KOZŁOWSKI PIOTR1979SZUBINMTB SZUBINSZOSOWEPOLSKA
56KRÓWCZYŃSKI KRZYSZTOF1988LESZNOMETABO TORA BIKE/ AGENCJA REKLAMOWA KJMSZOSOWEPOLSKA
57KRZYŻAŃSKI PRZEMYSŁAW1976BYDGOSZCZINNEPOLSKA
58KULIKOWSKI MICHAŁ1983SZCZECINCUBICA RACING TEAMSZOSOWEPOLSKA
59KUNDE TOMASZ1990LIPNIKIBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMSZOSOWEPOLSKA
60KURDELSKI TOMASZ1976BYDGOSZCZTAURON EBICOM ACTIVE TEAMSZOSOWEPOLSKA
61KUROWSKI TOMASZ1990ELBLĄGSZOSOWEPOLSKA
62LIECAU DAWID1990BYDGOSZCZINNEPOLSKA
63LISIECKI PIOTR1980POZNAŃREHAU CYCLING TEAMSZOSOWEPOLSKA
64LUBISZEWSKI BARTOSZ1985BYDGOSZCZPORZADNI.PLSZOSOWEPOLSKA
65MADEJ AGATA1987POZNANFABRYKA MAZAKOWSZOSOWEPOLSKA
66MADEJ AGATA1987POZNAŃFABRYKA MAZAKOWSZOSOWEPOLSKA
67MADEJ AGATA1987POZNAŃSZOSOWEPOLSKA
68MADEJ AGATA1987POZNAŃSZOSOWEPOLSKA
69MADEJ AGATA1987POZNAŃFABRYKA MAZAKOWSZOSOWEPOLSKA
70MALECKI PRZEMYSŁAW1990POBIEDZISKATIP-TOPOLSZOSOWEPOLSKA
71MAŁECKI PRZEMYSŁAW1990POBIEDZISKAFTI RACING TEAMSZOSOWEPOLSKA
72MAŁYSZ MICHAŁ1980LEGIONOWOMAXSYSTEM SYSTEMY BEZPIECZEŃSTWAINNEPOLSKA
73MARKIEWICZ MARCELINA1981WARSZAWASZOSOWEPOLSKA
74MAZURKIEWICZ MAREK1979BYDGOSZCZINNEPOLSKA
75MIKULSKI FILIP2001OSÓWIECMKS EMDEK BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
76MIKUŁA GRZEGORZ1976BYDGOSZCZSIARKA TARNOBRZEGSZOSOWEPOLSKA
77MOE KRISTOFFER1989TRONDHEIMTEAM KLÆBUSZOSOWENORWAY
78MROSKE IWO1994WEJHEROWOFTI RACINGTEAMSZOSOWEPOLSKA
79NIEDZIAŁKOWSKI PATRYK1993BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
80NIEWOLSKI MARCIN1983ŻNINŻNININNEPOLSKA
81NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
82NOAK MARCIN1975BYDGOSZCZOPONEOSZOSOWEPOLSKA
83NOWAK SEBASTIAN1981PRZYSIEKTTHSZOSOWEPOLSKA
84NOWAK TOMASZ1991POZNAŃSZOSOWEPOLSKA
85OMIELCZENKO ROBERT1968POZNAŃTBTSZOSOWEPOLSKA
86OSUCH MIROSŁAWA1967GRUDZIĄDZSZOSOWEPOLSKA
87PACHURA MICHAL1989BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
88PALUS PAWEŁ1973JÓZEFOSŁAWSIDOR TEAM/LTTSZOSOWEPOLSKA
89PAŁYSKA KAROL1988TORUŃDZIADELLO RACING TEAMSZOSOWEPOLSKA
90PIETRUSZEWSKI ARKADIUSZ1973NOWOGARDLKK NOWOGARDSZOSOWEPOLSKA
91PIETRZAK GRZEGORZ1959KŁODAWA3 GODZSZOSOWEPOLSKA
92PILEWSKI MIKOŁAJ1990BYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLONSZOSOWEPOLSKA
93PIOTROWSKI DARIUSZ1979BYDGOSZCZGARDENFLORA MTB TEAMINNEPOLSKA
94PLESIEWICZ JANUSZ1951WAŁCZSZOSOWEPOLSKA
95POSADZY MAŁGORZATA1987ŻNINKS SZOSA ŻNINSZOSOWEPOLSKA
96PRUCHNICKI RAFAŁ1980TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYSZOSOWEPOLSKA
97PTAK MACIEJ1981BYDGOSZCZINNEPOLSKA
98QUOOS JEDRZEJ1982LESZNOIMPOL WIENIAWASZOSOWEPOLSKA
99RADNY DARIUSZ1975GOWINO4MMOL CLINIKSZOSOWEPOLSKA
100RADNY DARIUSZ1975GOWINO4MMOL CLINICSZOSOWEPOLSKA
101ROMANOWSKA AGNIESZKA1977RUMIAFTI RACING TEAMSZOSOWEPOLSKA
102RÓŻAŃSKI MICHAŁ1976BYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMSZOSOWEPOLSKA
103RUBACH LUKASZ1981BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
104SAŁACKI PAWEŁ1983GRUDZIĄDZMEL-KAN GRUDZIĄDZINNEPOLSKA
105SARNOWSKA ANETTA1976BYDGOSZCZINNEPOLSKA
106SERGIEL DAMIAN1976BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMSZOSOWEPOLSKA
107SERGIEL DAMIAN1976BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMSZOSOWEPOLSKA
108SERGIEL DAMIAN1976BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMSZOSOWEPOLSKA
109SIECZKO TOMASZ1988BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
110SIELECKI ARKADIUSZ1993BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
111SKIBA STANISŁAW1987OPALENICASTRZELECKASZOSOWEPOLSKA
112SKRZYPCZAK MAREK1979PRZYSIERSKSZOSOWEPOLSKA
113STAŃCZYK JAKUB1980WROCŁAWSZYBCY I WŚCIEKLI TEAMSZOSOWEPOLSKA
114STRZAŁKA KRZYSZTOF1977BYDGOSZCZINNEPOLSKA
115SZARANIEC SEBASTIAN1977LUBOŃSZOSOWEPOLSKA
116SZARLEJ MARCIN1983BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
117SZEWCZYK MARIUSZ1977MOSTYPINARELLO MOSTY.SZOSOWEPOLSKA
118SZMYT ARTUR1982BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMSZOSOWEPOLSKA
119SZPOTANSKI ZBIGNIEW1954BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
120SZPOTANSKI ZBYSZEK1954BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
121TEST TEST1987TESTDZIKIE WĘŻESZOSOWEPOLSKA
122TESTOWY7 JAKUB1995RYPINSZOSOWEPOLSKA
123TESTOWY7 JAKUB2003RYPININNEPOLSKA
124TESTOWY7 JAKUB2003RYPINSZOSOWEPOLSKA
125TESTOWY7 JAKUB2003RYPINSZOSOWEPOLSKA
126TESTOWY7 JAKUB2003RYPININNEPOLSKA
127TESTOWY7 JAKUB2002RYPININNEPOLSKA
128TESTOWY7 JAKUB2003RYPININNEPOLSKA
129TESTOWY7 JAKUB2003RYPININNEPOLSKA
130TOMCZYŃSKI BARTOSZ1980BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
131WAWSZKIEWICZ MARIAN1950ŚRODA WLKPSZOSOWEPOLSKA
132WAWSZKIEWICZ MARIAN1950ŚRODA WLKPSZOSOWEPOLSKA
133WOLNY ŁUKASZ1991KRAKÓWSZOSOWEPOLSKA
134WRONA KLAUDIUSZ1976GNIEZNOZUZIK KONAREK TEAMSZOSOWEPOLSKA
135WŚCISŁEK DARIUSZ1980BYDGOSZCZINNEPOLSKA
136ZALESKI ADAM1973JEŻEWOLUKS OLIMP JEŻEWO K2 ŚWIECIESZOSOWEPOLSKA
137ZGUTKA MACIEJ1978SZCZECINSZOSOWEPOLSKA
138ZIELINSKI PRZEMYSLAW1975ROKITKIGRUPA KOLARSKA GRYF TCZEWSZOSOWEPOLSKA
139ZIELINSKI PRZEMYSLAW1975ROKITKIGRUPA KOLARSKA GRYF TCZEWSZOSOWEPOLSKA
140ZIELINSKI PRZEMYSLAW1975ROKITKIGRUPA KOLARSKA GRYF TCZEWSZOSOWEPOLSKA

Indywidualna jazda na czas

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubRowerKraj
1ALICKUN EDUARD1987CZERNICADAR-BUD TEAMSZOSOWEPOLSKA
2ANTKOWIAK BARTOSZ1988BYDGOSZCZTCMS PESA BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
3BARTKOWIAK PRZEMEK1985TORUŃSZYBKA HALINKA TORUŃSZOSOWEPOLSKA
4BETHKE SŁAWOMIR1989BYDGOSZCZBIKEBOYS.PL CADMARIO TEAMSZOSOWEPOLSKA
5BORATYN ARTUR1973SOSNOWIECBIKE ATELIER TEAMSZOSOWEPOLSKA
6CHUDZYŃSKI KAROL1971SZUBINSISU-OWB TEAMSZOSOWEPOLSKA
7CIEPŁOWSKI ROBERT1977BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
8CZYŻ ŁUKASZ1979OLKUSZMAŁOPOLSKA POLICJASZOSOWEPOLSKA
9DADO EMIL1982BYDGOSZCZCUKIERNIA STAROPOLSKASZOSOWEPOLSKA
10DAMSKI ŁUKASZ1982TRYSZCZYNGARDENFLORA MTB TEAMINNEPOLSKA
11DERING TOMASZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIESZOSOWEPOLSKA
12DOŁKOWSKI WOJCIECH1979WARSZAWAMEDTUBESZOSOWEPOLSKA
13DORSCH DARIUSZ1972BYDGOSZCZNBIKEAKADEMYSZOSOWEPOLSKA
14DROŻDŻEWSKI PAWEŁ1971BYDGOSZCZOPONEOSZOSOWEPOLSKA
15FAUSEK MARCIN1976TORUNTTC TORUNSZOSOWEPOLSKA
16GACKA RAFAL1976SICIENKOLUPUS TEAMSZOSOWEPOLSKA
17GACKOWSKI JAREK1973BYDGOSZCZTRISTYLE.PLSZOSOWEPOLSKA
18IWAN TOMASZ1983BYDGOSZCZINNEPOLSKA
19JANKOWSKI JAKUB1996BYDGOSZCZBYDGOSKIE TOWARZYSTWO WIOŚLARSKIESZOSOWEPOLSKA
20JAROSLAW SZYSLER1977BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
21JUREK DAWID1976ŚWIECIEDAWID JUREKSZOSOWEPOLSKA
22JURKIEWICZ MARIUSZ1979BYDGOSZCZTO TYLKO TRIATHLON TEAMINNEPOLSKA
23KANIA MICHAŁ1984BYDGOSZCZOWNTEAMSZOSOWEPOLSKA
24KAŹMIERSKI ŁIKASZ1988BYDGOSZCZINNEPOLSKA
25KIJAK KAROL1984BYDGOSZCZINNEPOLSKA
26KLAFETKA MICHAŁ1992BYDGOSZCZKLINIKA TRIATHLONUSZOSOWEPOLSKA
27KLIMCZAK SEBASTIAN1977BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
28KLUSZCZYŃSKI MARIUSZ1981TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMSZOSOWEPOLSKA
29KMENT RAFAL1979GDANSKSZOSOWEPOLSKA
30KOŁODZIEJSKI ŁUKASZ1998BYDGOSZCZMKS EMDEK BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
31KONKEL BARTOSZ1986BYDGOSZCZINNEPOLSKA
32KOSTUCH MICHAŁ1978STARA KISZEWAFTI RACING TEAMINNEPOLSKA
33KOWALSKI IGOR1998INOWROCŁAWINNEPOLSKA
34KOWALSKI MARIUSZ1971NOWE MŁODOCHOWOMARGREGSZOSOWEPOLSKA
35KRZYŻAŃSKI PRZEMYSŁAW1976BYDGOSZCZINNEPOLSKA
36KUBIK AGNIESZKA1986GDAŃSKBIKE U UP/ BCT GDYNIAINNEPOLSKA
37KUROWSKI TOMASZ1990ELBLĄGSZOSOWEPOLSKA
38MADEJ AGATA1987POZNAŃSZOSOWEPOLSKA
39MAZURKIEWICZ MAREK1979BYDGOSZCZINNEPOLSKA
40MIKULSKI FILIP2001OSÓWIECMKS EMDEK BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
41MOE KRISTOFFER1989TRONDHEIMTEAM KLÆBUSZOSOWENORWAY
42MOE KRISTOFFER1989TRONDHEIMTEAM KLÆBUSZOSOWENORWAY
43NIEDZIAŁKOWSKI PATRYK1993BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
44NOWICKI ŁUKASZ1981BYDGOSZCZFITSERWIS MTB TEAMSZOSOWEPOLSKA
45ORŁOWSKI PAWEŁ1987BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
46PALUS PAWEŁ1973JÓZEFOSŁAWSIDOR TEAM/LTTSZOSOWEPOLSKA
47PAŁASZYŃSKI JACEK1979BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
48PAWELSKI MICHAŁ1985BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
49PIETRZAK GRZEGORZ1959KŁODAWA3 GODZSZOSOWEPOLSKA
50PILEWSKI MIKOŁAJ1990BYDGOSZCZBYDGOSZCZ TRIATHLONSZOSOWEPOLSKA
51PIOTROWSKI DARIUSZ1971SULNOWOBMCSZOSOWEPOLSKA
52PLESIEWICZ JANUSZ1951WAŁCZSZOSOWEPOLSKA
53PRUCHNICKI RAFAŁ1980TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYSZOSOWEPOLSKA
54PRZYBYLSKI BARTEK1987BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
55QUOOS JEDRZEJ1982LESZNOIMPOL WIENIAWASZOSOWEPOLSKA
56RAKOWSKI PAWEŁ1976BYDGOSZCZINNEPOLSKA
57ROBAKOWSKI LESZEK1976ŻNINKTK ŻNINIOKSZOSOWEPOLSKA
58ROMANOWSKA AGNIESZKA1977RUMIAFTI RACING TEAMSZOSOWEPOLSKA
59RUCIŃSKI JAKUB1975SOPOTBIKE U UP SPORT COACHINGSZOSOWEPOLSKA
60SADOWSKI LESZEK1954PIŁAFTI RACING TEAMSZOSOWEPOLSKA
61SERGIEL DAMIAN1976BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMSZOSOWEPOLSKA
62SERGIEL DAMIAN1976BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMSZOSOWEPOLSKA
63SERGIEL DAMIAN1976BYDGOSZCZSISU-OWB TEAMSZOSOWEPOLSKA
64SKRZYPCZAK MAREK1979PRZYSIERSKSZOSOWEPOLSKA
65STALMIERSKI PIOTR SMOK1964BYDGOSZCZINNEPOLSKA
66STAŃCZYK JAKUB1980WROCŁAWSZYBCY I WŚCIEKLI TEAMSZOSOWEPOLSKA
67STRZELECKI KRIS1963SOLEC KUJAWSKINWWSZOSOWEPOLSKA
68SZPOTANSKI ZBYSZEK1954BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
69TEST TEST1987TESTDZIKIE WĘŻESZOSOWEPOLSKA
70TESTOWY7 JAKUB2003RYPINSZOSOWEPOLSKA
71TOMCZYŃSKI ANDRZEJ1979ŁÓDŹBIKETIMETEAMSZOSOWEPOLSKA
72TOMCZYŃSKI BARTOSZ1980BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
73URBAŃSKA EWA1976ŁOCHOWOINNEPOLSKA
74WALESZKIEWICZ TOMASZ1976WOHYŃWOHYŃSZOSOWEPOLSKA
75WAWSZKIEWICZ MARIAN1950ŚRODA WLKPSZOSOWEPOLSKA
76WAWSZKIEWICZ MARIAN1950ŚRODA WLKPSZOSOWEPOLSKA
77WOLNY ŁUKASZ1991KRAKÓWSZOSOWEPOLSKA
78ZAGRODNIK MIŁOSZ1980BYDGOSZCZTRISPACESZOSOWEPOLSKA
79ZGUTKA MACIEJ1978SZCZECINSZOSOWEPOLSKA
80ZIELINSKI PRZEMYSLAW1975ROKITKIGRUPA KOLARSKA GRYF TCZEWSZOSOWEPOLSKA
81ZIELINSKI PRZEMYSLAW1975ROKITKIGRUPA KOLARSKA GRYF TCZEWSZOSOWEPOLSKA
82ZIELINSKI PRZEMYSLAW1975ROKITKIGRUPA KOLARSKA GRYF TCZEWSZOSOWEPOLSKA

Wyścig dla młodzieży w kategoriach 12-14 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubRowerKraj
1BEBEL ALEKSANDER2004BYDGOSZCZROWEROWA BRZOZAINNEPOLSKA
2TESTOWY7 JAKUB2003RYPINSZOSOWEPOLSKA

Wyścig dla młodzieży w kategoriach 14-16 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubRowerKraj
1LEWANDOWSKI FILIP2001OSÓWIECEMDEK BYDGOSZCZSZOSOWEPOLSKA
2MASIAKOWSKI JAKUB2001BYDGOSZCZGIMNAZJUM NR 38INNEPOLSKA
3TESTOWY7 JAKUB2004RYPININNEPOLSKA