System rejestracji dostarcza STS-TIMING

BIEG PAMIĘCI 08 KWIETNIA 2017

Lista startowa / Start List

Bieg Pamięci

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1APOSTOLIK KORNEL1989NIEPOŁOMICENIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
2APOSTOLSKA VIOLETTA1966ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
3APOSTOLSKI PRZEMYSŁAW1992ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
4ARASZKIEWICZ FRANCISZEK1986KRAKÓWKANCELARIAPOLSKA
5BASTER TOMASZ1976KRAKÓWPOLSKA
6BEDNARZ ALEKSANDRA1995KRAKÓWPOLSKA
7BOBEK DANIEL1986WIELICZKABOKSIO TEAMPOLSKA
8BOBLESKA ZOFIA1985KRAKÓWPOLSKA
9BOGDAN MAGDALENA1978KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLSKA
10BRONISZEWSKI PIOTR1994STARY SĄCZSTAROSĄDECKI RUNNERPOLSKA
11BUCZEK MAŁGORZATA1983ZAGACIE#CAŁYWYŹRAŁBIEGAPOLSKA
12BUKOWCZAN MARTA1956BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
13BURNUS BEATA1984KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLSKA
14BURNUS MARTYNA2006KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLSKA
15CAVADA LOMAS GABRIEL1988EL ASTILLEROQURRISHISZPANIA
16CHMIELNIAK PAULINA1994KRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
17CHRABĄSZCZ JAN1969BRZESKOELITA BRZESKOPOLSKA
18CICHOŃ AGNIESZKA1987KRAKÓWPOLSKA
19CIURKA-BASTER KAROLINA1987KRAKÓWFUNDACJA TRENUJĘ - POMAGAMPOLSKA
20CUDEK WOJCIECH1980NIEPOŁOMICENIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
21CWYNAR PIOTR1969KRAKÓW#BIEGNEZMC ;)POLSKA
22CZACHOR KATARZYNA1996NIEPOŁOMICENIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
23CZYŻOWICZ MICHAŁ1989ZAŁĘŻEPOLSKA
24DOBOSZ KATARZYNA1982KRAKÓWPOLSKA
25DUDEK JACEK1989KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
26DUDUA ANDRZEJ1994KRAKOWPOLSKA
27DUDZIAK JOLANTA1975GRABIERODZINA DUDZIAKPOLSKA
28DUDZIAK MICHAL1977GRABIERODZINA DUDZIAKPOLSKA
29DZIUBAN AGNIESZKA1994GORLICEPOLSKA
30F-K JOANNA1976KRAKOWPOLSKA
31FEDYK MARIA1992KRZYWCZAFUNDACJA POCANCEROWANIPOLSKA
32GAWRON JAN1981KRAKÓWPOLSKA
33GEUKENS GEERT1983KRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMBELGIUM
34GIZA KAROLINA1989KRAKÓWTS WIELICZANKA WIELICZKAPOLSKA
35GOMULEC EWA1980NIEPOŁOMICENIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
36GONDEK EWA1989KRAKÓWTRUNEKPOLSKA
37GÓRECKI PATRYK1993JAROSŁAWPG FOTOPOLSKA
38GÓRECKI PATRYK1993JAROSŁAWPG FOTOPOLSKA
39GREC RUDOLF1951KRAKÓWPOLSKA
40GRĘBSKA-BODZĘTA AGATA1967TRZEBINIAPOLSKA
41GROCHAL RAFAŁ1973KRAKÓWPOLSKA
42GRODZKA-SZKÓŁKA EWA1979KRAKOWMIODOWAPOLSKA
43GRYBALOW KATARZYNA1979KRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
44GUZIK PAULINA1988NIEPOŁOMICENIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
45HOTLOŚ ANNA1980KRAKÓWPOLSKA
46IWANIEC ELŻBIETA1966KRAKÓWPOLSKA
47IWANIEC PIOTR1968KRAKÓWPOLSKA
48JANUSZEWSKI PIOTR1990KRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
49JEZIERSKI KAMIL1980KRAKÓWPOLSKA
50JURA MACIEJ1990NOWY SĄCZITMBW KRAKÓWPOLSKA
51KANIA TOMASZ1988KRAKÓWPOLSKA
52KAWKA PAWEŁ1977KRAKOWDIABLODESIGN.EUPOLSKA
53KIELBASA MIROSŁAW1975TARNÓWPOLSKA
54KIJANKA ILONA1988KRAKÓWPOLSKA
55KLITA SEBASTIAN1974KRAKOWPOLSKA
56KLUBA BEATA1991MYŚLENICEPOLSKA
57KOCHAN AGNIESZKA1988KRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
58KOPTA JERZY1945KRAKOWPOLSKA
59KOTYNIEWICZ JAN MARIAN1972KRAKÓWPYSIEPOLSKA
60KROKOWSKI WOJCIECH1954JASŁOBWG EKONOMICPOLSKA
61KRÓL MARCIN1981KRAKÓWPOLSKA
62KRUK PAULINA1994KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLSKA
63KRUPA DAWID1990KRAKÓWTRENERBIEGANIA.PLPOLSKA
64KUBAT IWONA1981GDÓWGDÓW PROUD RUNNERSPOLSKA
65KULA KAROLINA1991KRAKÓWKKB DYSTANSPOLSKA
66KULA TADEUSZ1955KRAKÓWKKB DYSTANSPOLSKA
67KUMIEGA KAROLINA1987KRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
68LASIK MATEUSZ1984STRYSZAWAPOLSKA
69LĄD SŁAWOMIR1984NIEPOŁOMICENIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
70LESZCZAWSKI ANDRZEJ1962SOSNOWIECPOLSKA
71LEWIŃSKI TOMASZ1989KRAKÓWPOLSKA
72ŁAŻEWSKA DOROTA1970KRAKÓWPOLSKA
73ŁOBODA ELŻBIETA1988KRAKÓWPOLSKA
74MACHLOWSKA GRAŻYNA1963KRAKÓWKKB DYSTANS KRAKÓWPOLSKA
75MACHNO JANUSZ1970KRAKOWRU3AJ BIEGAPOLSKA
76MAJCHER PIOTR1972KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
77MAJKRZAK MARIUSZ1976SUCHA BESKIDZKAPOCANCEROWANIPOLSKA
78MAJKRZAK MAŁGORZATA1983SUCHA BESKIDZKAPOCANCEROWANIPOLSKA
79MARCHEWKA MAGDALENA1995ZWOLEŃPOLSKA
80MAZUR MAGDALENA1991TUCHÓWPOLSKA
81MICHALIK RAFAŁ1996KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
82MICHNO ANIA1976KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
83MICHNO MARTA2005KRAKÓWPOLSKA
84MIECHOWICZ ŁUKASZ1984KRAKÓWPOLSKA
85MIELCAREK LESZEK1955BYTOMPOLSKA
86MIKUŁA ZBIGNIEW1963SKAŁASKAŁA BIEGAPOLSKA
87MILEWSKI ZYGMUNT1940BOCHNIAPOLSKA
88MOCHEL KINGA1973KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLSKA
89MROŻEK ZBIGNIEW1962DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
90MYNARSKA IWONA1978CZANIECPOLSKA
91NIEĆ NATALIA1993PODEGRODZIEPOLSKA
92NOWAK PIOTR1991TYCHYPOLSKA
93OLEKSIEWICZ MICHAL1982JANKOWICEPOLSKA
94OLIWA MAGDALENA1972KRAKOWPOLSKA
95OPRYSZEK BOGUSŁAW1968KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLSKA
96PARA KLAUDIA1999DOBCZYCEROZBIEGANE DOBCZYCEPOLSKA
97PIĄTEK STANISŁAW1958KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLSKA
98PIECH JAKUB1986BIAŁA PODLASKAPOLSKA
99PLUCIŃSKI JAKUB1990NIEPOŁOMICENIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
100POLASZEWSKI MARCIN1982KRAKÓWBMW DOBRZAŃSKI TEAMPOLSKA
101PRACZYŃSKA IWONA1959KRAKÓWPOLSKA
102PROFT BARBARA1983KRAKÓWNA PELNEJPOLSKA
103PUDZISZ RYSZARD1967LUDŹMIERZPOLSKA
104RYGIEL ALEKSANDRA1983KIELCEMBKPOLSKA
105RYGIEL GRZEGORZ1980KIELCEMBKPOLSKA
106RYŚ WIKTORIA2007MYŚLENICEZARABIE-BIEGAPOLSKA
107RZYTKI PIOTR1970SARNÓWPOLSKA
108SALWATOR PIOTR KOWALSKI1978KRAKÓWPOLSKA
109SIEMIŃSKI BOGDAN1967KRAKÓWPOLSKA
110SIEPRAWSKI JAKUB1987KRAKÓWEVENTARIATPOLSKA
111SKALSKA KLAUDIA1998MOKRZYSKABUDMAXPOLSKA
112SKALSKA PATRYCJA1999MOKRZYSKABUDMAXPOLSKA
113SKALSKI PAWEŁ1973MOKRZYSKABUDMAXPOLSKA
114SKIBA KATARZYNA1985SOSNOWIECPOLSKA
115SKOWRONEK ANNA1981KRAKÓWZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLSKA
116SKRZYŃSKI RAFAŁ1984NIEPOŁOMICENIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
117SKRZYPEK KUBA1977KRAKÓWPOLSKA
118SŁABIK LESZEK1982KRAKÓWPOLSKA
119SMOTER TADEUSZ1956KRAKOWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
120SOBOŃ MONIKA1979SMARDZEWICEPOLSKA
121SOŁTYSIK ANIA1988NOWY SĄCZNIGHT RUNNERSPOLSKA
122SROKA JAKUB1996KRZESZOWICE7 NIESZCZĘŚĆPOLSKA
123SROKA MIROSŁAW1978WĘGRZCE WIELKIETEAM PIERZYNKAPOLSKA
124SROKA PAULINA1990KRZESZOWICE7 NIESZCZĘŚĆPOLSKA
125STACHYRA ZDZISLAW1980BEDKOWICEHUZAR BEDKOWICEPOLSKA
126STANISZEWSKA ALEKSANDRA1996KRAKÓWCO ZA BABYPOLSKA
127STARZYK MARZENA1996KRAKÓWUKS OLIMP KOZIENICEPOLSKA
128STEWART MATTHEW1983KRAKOWPOLAND
129SUŁKOWSKI RAFAŁ1999LIMANOWALIMANOWAPOLSKA
130SUSKA KINGA1994WOŁOWICE7 NIESZCZĘŚĆPOLSKA
131SZKÓŁKA MARCIN1979KRAKOWMIODOWAPOLSKA
132ŚLEDZIOWSKI ANDRZEJ1969KRAKOWLACHO TEAMPOLSKA
133ŚMITKOWSKI FABIAN1972KRAKÓWLOS TREPOS COMPANIEROSPOLSKA
134TARANOWICZ MALGORZATA1989KRAKÓWPOLSKA
135TROJECKA BARBARA1988KRAKÓWPOLSKA
136WAWRO AGNIESZKA1992KOCMYRZOWWAWRO FAMILYPOLSKA
137WINDAK TOMASZ1991KRAKÓWPOLSKA
138WITEK GABRIELA1995WOLA DĘBIŃSKAPOLSKA
139WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOLSKA
140WOŹNICA MONIKA1985NIEPOŁOMICENIDEC ALL FOR DREAMSPOLSKA
141WÓJCIK GRZEGORZ1986KRAKÓWPOLSKA
142ZALECZNY JAN1955KOZMICE WIELKIEROZBIEGANE DOBCZYCEPOLSKA
143ZAMORA KATARZYNA1984KRAKÓWPOLSKA
144ZAWIERTA AGNIESZKA1979ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGIPOLSKA
145ZAWIERTA AGNIESZKA1979ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGIPOLSKA
146ZAWIERTA AGNIESZKA1979ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGIPOLSKA
147ZAWIERTA AGNIESZKA1979ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
148ZAWIERTA AGNIESZKA1979ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
149ZAWIERTA AGNIESZKA1979ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
150ZAWIERTA AGNIESZKA1979ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
151ZAWIERTA AGNIESZKA1979ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA