System rejestracji dostarcza STS-TIMING

XXX OGÓLNOPOLSKI BIEG ZBĄSKICH
XI PÓŁMARATON

Lista startowa / Start List

Data imprezy
24.09.2017

XI PÓŁMARATON

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BACHSZYJEW ELDAR1980ZBASZYNPOLSKA
2BAER TOMASZ1968BABIMOSTPOLSKA
3BIELAWA JANUSZ1960MUROWANA GOŚLINAPOLSKA
4BIELAWA KAMILA1981NOWY TOMYŚLNKB CHYZY NOWY TOMYŚLPOLSKA
5BOCEWICZ MARIA1984TORUŃPOLSKA
6CHWAŁKOWSKA AGNIESZKA1982ZBĄSZYNEKPOLSKA
7CIECIERSKI PRZEMEK1975SKORZEWOSKÓRZEWOPOLSKA
8CIEPŁUCHA ARTUR1974TUMIDAJSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
9CIEŚLAK RADEK1977POZNAŃDRUŻYNA SZPIKU/KLUB BIEGAJĄCYCH LESNIKÓWPOLSKA
10CUPRYŚ ANITA1977KASZCZORPOLSKA
11CZAPRACKI DOMINIK1976OPALENICAPOLSKA
12CZAPRACKI DOMINIK1976OPALENICAPOLSKA
13CZAPRACKI DOMINIK1976OPALENICAPOLSKA
14CZAPRACKI DOMINIK1976OPALENICAPOLSKA
15CZAPRACKI DOMINIK1976OPALENICAPOLSKA
16CZAPRACKI DOMINIK1976OPALENICAPOLSKA
17CZAPRACKI DOMINIK1976OPALENICAPOLSKA
18CZAPRACKI DOMINIK1976OPALENICAPOLSKA
19CZAPRACKI DOMINIK1976OPALENICAPOLSKA
20CZYŻ PAWEŁ1975ŚWIEBODZINPOLSKA
21CZYŻ PIOTR1989BIERUTÓWPOLSKA
22DOLATOWSKI MAREK1987ŚWIEBODZINPOLSKA
23DROBNIK BŁAŻEJ1987OPALENICAPROMIEŃ OPALENICAPOLSKA
24DUDA PAWEŁ1983POZNAŃROKIETNICA BIEGAPOLSKA
25FLIEGER MARLENA1990BOLEWICEKOBIETYBIEGAJĄ.PLPOLSKA
26FLORCZAK MARCIN1971WOJNOWICE WIELKOPOLSKIEPOLSKA
27FLORCZAK MARCIN1971WOJNOWICE WIELKOPOLSKIEPOLSKA
28FOJUD ARTUR1972NYSADESIGNFORALL.PLPOLSKA
29GANCZAREK MATEUSZ1986ZBĄSZYŃPOLSKA
30GARBACIAK PIOTR1970NOWY DWÓRPOLSKA
31GÓRNY MAREK1955ŚWIĘCIECHOWAMARATON LESZNO-DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
32GRACZ ROBERT1995WIOSKAPOLSKA
33GRAJZER JACEK1966POZNANSUMIN SUCHY LASPOLSKA
34GRYCHTA ŁUKASZ1981ZBĄSZYŃPOLSKA
35JANAS DOBROCHNA1976POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
36JANISZEWSKI MAREK1966BELĘCINPOLSKA
37JANISZEWSKI MAREK1966BELĘCINPOLSKA
38JASIŃSKI WALDEMAR1961NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA
39JAŚKOWIAK AGNIESZKA1977CZMOŃPOLSKA
40KACPRZAK DARIUSZ1975NOWY TOMYSLPOLSKA
41KACPRZAK DARIUSZ1975NOWY TOMYŚLPOLSKA
42KAPTUR WOJCIECH1963CZEMPIŃTORPEDA CZEMPIŃPOLSKA
43KAWALEC LESZEK1961BRODY ŻAR.POLSKA
44KNIAT JOANNA1987ZŁOTNIKIBLOGOBIEGANIU.COMPOLSKA
45KOMOROWSKI STEFAN1950POZNAŃSTRABAGPOLSKA
46KORYTOWSKI KRZYSZTOF1977NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA
47KOSTECKA MAŁGORZATA1984SWARZĘDZNIGHT RUNNERSPOLSKA
48KOZIOŁEK LUCYNA1981WIELICHOWOPOLSKA
49KOZIOŁEK TOMASZ1978WIELICHOWOKOZIOŁEK DLA STASIAPOLSKA
50KOZIOŁEK TOMASZ1978WIELICHOWOKOZIOŁEK DLA STASIAPOLSKA
51KOŻUCH DARIUSZ1974ŁAGÓWPOLSKA
52KRAKOWIAN ZDZISŁAW1976KRĘCKOPOLSKA
53KRYM JOANNA1983BŁOŃSKOPOLSKA
54KRYM RADOSŁAW1980BŁOŃSKOPOLSKA
55KUIK ANNA1994LESZNOMIASTO LESZNOPOLSKA
56KUNYSZ ŁUKASZ1996TRZCIELPOLSKA
57KUTZMANN ANNA1965ZBĄSZYNEKPOLSKA
58LEHNHARDT WIESŁAW1970POZNAŃPOLSKA
59LIPSKA AGATA1971KARGOWAPOLSKA
60ŁABIAK DAWID1996WILKANOWOPOLSKA
61ŁAWNICZAK PAWEŁ1986ZBĄSZYŃPOLSKA
62MAJEWSKI MICHAŁ1984BIERZGLINEKSPIN FORCE RUNNERSPOLSKA
63MARTYNIAK DAREK1976ZBASZYNPOLSKA
64MATUSIAK JAROSŁAW1974STRZYŻEWOPOLSKA
65MAZIEJUK SYLWESTER1982MIĘDZYRZECZPOLSKA
66MICHALSKA SYLWIA1977SIEDLECPOLSKA
67MOSZCZYŃSKI ANDRZEJ1975GORZÓW WLKPWIERZBICKI RUNNING PROJECTPOLSKA
68NARKUN EWA1983IŁOWAPOLSKA
69NESTEROWICZ RADOSŁAW1986GUBINPOLSKA
70NOWACKA KAROLINA1987ZIELONA GÓRAPOLSKA
71OLEJNIK MIŁOSŁAWA1978POZNAŃPOLSKA
72ORZECHOWSKA ANNA1996TWARDOGÓRAGOLDEN TEAMPOLSKA
73OTCZYK GRZEGORZ1984WYSZANOWOPOLSKA
74PAPACZEK MAŁGORZATA1987NOWY TOMYŚLPOLSKA
75PARA DOROTA1990ZBĄSZYŃPOLSKA
76PATER MARCIN1987POZNAŃALTOM GNIEZNOPOLSKA
77PIEKAREK MATEUSZ1986NOWY WIDZIMPOLSKA
78PIELICHOWSKI BARTOSZ1995ZBĄSZYŃPOLSKA
79PIETRZAK ROMEK1963RAKOWNIAPOLSKA
80PIOSIK ARTUR1976BABIMOSTPOLSKA
81POCHRANOWICZ BARBARA1977DĘBNOPOLSKA
82PRZYBYLSKA-BUŚKO HELENA1970MIĘDZYCHÓDPMI RUNNERSPOLSKA
83PRZYBYŁA MARIUSZ1995SIEDLECPOLSKA
84PYTA GRZEGORZ1960GRODZISK WLKP.POLSKA
85PYTA GRZEGORZ1960GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYPOLSKA
86RADZKI WOJCIECH1984GOLENIÓWPOLSKA
87RAU URSZULA1986WOLSZTYNPOLSKA
88ROSIŃSKI ŁUKASZ1981WOLSZTYNPOLSKA
89ROSOLSKA MARCIN1979ZBĄSZYŃPOLSKA
90RUDA JÓZEFA1956ŻARYPOLSKA
91RYBICKI DANIEL1979OBRAPOLSKA
92RYCHŁA BARBARA1978SULECHÓWPOLSKA
93RYCHŁA BARBATA1978SULECHÓWSULECHOWSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
94SEYDLEWICZ MACIEJ1982POZNAŃART-SPED TEAMPOLSKA
95SITNIK SYLWIA1993IŁAWASOK IŁAWAPOLSKA
96SKOWROŃSKI PAWEŁ1955POZNAŃTRENUJ Z MALINĄPOLSKA
97SNIEGOCKI PAWEŁ1978TARNOWO PODGÓRNESTADO PĘDZĄCYCH ŚLIMAKÓW/WUEF CLUB DECATHLONPOLSKA
98STASIK ALEKSANDER1979GLINNOPOLSKA
99STASIK MONIKA1978GLINNOPOLSKA
100STEFANIAK MACIEJ1988POZNAŃGRAND CASINO POZNANPOLSKA
101SUDZIK MIROSŁAW1980RAKONIEWICEPOLSKA
102SULEIMAN SULTAN1976POZNANMATYLDAPOLSKA
103SZAFRANIEC TOMASZ1974MIĘDZYRZECZPOLSKA
104SZAFRANIEC TOMASZ1974MIĘDZYRZECZPOLSKA
105SZAFRANIEC TOMASZ1974MIĘDZYRZECZPOLSKA
106SZAFRANIEC TOMASZ1974MIĘDZYRZECZPOLSKA
107SZYDŁOWSKI ROBERT1984WROCŁAWMAKRELA RUNNING TEAMPOLSKA
108ŚCIGAŁA BARBARA1971RADOMIERZPOLSKA
109ŚWITAŁA EWA1995MICHORZEWKOPOLSKA
110TELESZYŃSKI RAFAŁ1971NOWY TOMYŚLPOLSKA
111TOMCZAK MARCIN1974DREZDENKOPOLSKA
112WALCZAK ANDRZEJ1988GUBINPOLSKA
113WALCZAK ANDRZEJ1988GUBINPOLSKA
114WALEWSKA KLAUDIA1978POZNAŃWSZYSTKOOBIEGANIU.PLPOLSKA
115WALEWSKI PRZEMYSŁAW1966POZNAŃWSZYSTKOOBIEGANIU.PLPOLSKA
116WALKO MICHAŁ1982POZNAŃPOLSKA
117WALKOWIAK MICHAŁ1982POZNAŃPOLSKA
118WEYCHAN MARIANNA1987KIEKRZPOLSKA
119WITCZAK BARTOSZ1973PNIEWYPULSSTORYPOLSKA
120WITTHOLZ FILIP1978JASTRZĘBSKO STAREPHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKAPOLSKA
121WŁODARCZAK AGNIESZKA1976KOŚCIANPOLSKA
122WOŚ ŁUKASZ1976RAKONIEWICEPOLSKA
123WOŹNIAK DARIA1985STĘSZEWAKTYWNY STĘSZEWPOLSKA
124WOŹNY ŁUKASZ1977PRZYPROSTYNIAPOLSKA
125WRÓBEL MARZENA1980PSZCZEWNIEZRZESZONAPOLSKA
126WYSOCZAŃSKA IRENA1968KOŚCIANPOLSKA
127ZYBURA PAWEŁ1979POZNAŃNYSA BIEGAPOLSKA