System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Festiwal Biegów Ziemi Kłodzkiej

POKONAJ TWIERDZĘ

Lista startowa / Start List

Data imprezy
01.10.2017

KŁODZKI BIEG MALUCHA (MŁODSI) – BIEG NA 200 M (2010 - 2011)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DUBIEL TYMOTEUSZ2011ŚWIEBODZICEPOLSKA
2SAWICKI MARCEL2011ZGORZELECPOLSKA
3SZUSTAK WIKTOR2010ŚWIDNICAGRYF SWIDNICAPOLSKA

KŁODZKI BIEG MALUCHA (STARSI) – BIEG NA 200 M (2008 - 2009)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIDOWANIEC AMELIA2009KŁODZKOBIDON TEAMPOLSKA
2DUBIEL MAKSYMILIAN2008ŚWIEBODZICEPOLSKA
3SOBCZAK NIKODEM2009KUDOWA-ZDRÓJPOLSKA
4SOKOŁOWSKA MARTYNA2009ZIMNA WODAKB LEW LEGNICAPOLSKA
5SOKOŁOWSKA MARTYNKA2009ZIMNA WODAKB LEW LEGNICAPOLSKA
6STEPANIAK DANIEL2008GLUCHOLAZYSTEPANIAK TEAMPOLSKA

KŁODZKA PIĄTKA - pakiet podstawowy

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BEDNARZ MARCIN1984OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEKLUB LEKKOATLETYCZNY ZIEMIA KŁODZKAPOLSKA
2BOKSA MAŁGORZATA1960ZIĘBICENIEPOLSKA
3CHMIELOWSKA KAROLINA1996ZABKOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
4CHMIELOWSKA KAROLINA1996ZABKOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
5CYBULSKI MARIUSZ1978JELCZ-LASKOWICEGRUPA "CREATE TOGETHER"POLSKA
6DUBIEL KAMILA1984ŚWIEBODZICEPOLSKA
7FIGURA EWELINA1981SCINAWA MAŁAFIGURA TEAMPOLSKA
8GÓRSKI MARCIN1995KŁODZKOPOLSKA
9GREGORCZYK KRZYSZTOF1970CHEŁMSKO ŚLĄSKIEPOLSKA
10JAKUBOWSKI BARTOSZ2004KŁODZKOPOLSKA
11JUMA MACIEJ1981OLEŚNICAKB LUPUS OLEŚNICAPOLSKA
12KOWALSKI PATRYK1988ŁAGIEWNIKIPOLSKA
13KRUK TOMASZ1982NYSAATHLETICS NYSAPOLSKA
14KUKUŁA KAROLINA1983OŁDRZYCHOWICEPOLSKA
15LEWANDOWSKI RYSZARD1956OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEPOLSKA
16LEWANDOWSKI RYSZARD1956OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEPOLSKA
17LEWANDOWSKI RYSZARD1956OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEKP PSP KŁODZKOPOLSKA
18MICHALIK RAFAŁ1992JAROSZÓWMŁODA UNIAPOLSKA
19NIEMIEC BARBARA1964NOWA RUDAPOLSKA
20NIEMIEC WALDEMAR1963NOWA RUDAKGHM POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA
21OPIOŁA DAMIAN1989WIERZBICELUBIĘ PLACKI TEAMPOLSKA
22PAWLIŃSKI PIOTR1981STRONIE ŚLĄSKIEPOLSKA
23PRZEPIÓRSKA SABINA1977WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLSKA
24ROGALSKA PAULINA1990WROCŁAWFIZJO MEDICAL CENTERPOLSKA
25SOKOŁOWSKI GRZEGORZ1982ZIMNA WODAO.S.P ZIMNA WODAPOLSKA
26SUMIŃSKA EWA1976SIEMYSŁÓWPOLSKA
27SUMIŃSKI KACPER2002SIEMYSŁÓWPOLSKA
28TESTOWY7 JAKUB1954RYPINPOLSKA
29TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOLSKA
30TESTOWY7 JAKUB1972RYPINPOLSKA
31WIERZEJSKI HENRYK1954WROCŁAWNIEZRZESZONYPOLSKA
32WOLANO ANNA1977SŁOTWINAŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
33WRÓBLEWSKA ROKSANA1997WAŁBRZYCHPOLSKA
34ZIACH BARTOSZ1985JEDLINA ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHPOLSKA
35ZIACH BARTOSZ1985JEDLINA ZDRÓJPREDATORS WAŁBRZYCHPOLSKA
36ŻUK ZBIGNIEW1968WAŁBRZYCHPOLSKA

KŁODZKA PIĄTKA - pakiet rozszerzony

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAŁYS WOJTEK2005STRONIE ŚLĄSKIEPOLSKA
2HOŁYŃSKI GRZEGORZ1966WROCŁAWPOLSKA
3SMYREK JOANNA1975TRZCINICAPOLSKA
4TESTOWY7 JAKUB1912RYPINPOLSKA

PÓŁMARATON KŁODZKI - pakiet podstawowy

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CICHOŃ MATEUSZ1988KŁODZKOPOLSKA
2DERENCZ MICHAŁ1980TŁUMACZÓWPOLSKA
3DEREŃ AGATA1990STARA ŁOMNICALKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
4DEREŃ BEATA1992STARA ŁOMNICALKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
5DROZDOWSKI MICHAŁ1982WROCŁAWPOLSKA
6DUDZIK JACEK1955KŁODZKOLKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
7FĄFROWICZ KAZIMIERZ1954KŁODZKOLKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
8GŁĄB DARIA1991PRUDNIKPOLSKA
9GÓRNY MAREK1955ŚWIĘCIECHOWAMARATON LESZNO DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
10GRABNY DOBIESŁAW1971NIESZKOWICEPOLSKA
11HOLICKY MILAN1965PARDUBICEPARDUBICECZECHY
12HYSKI MATEUSZ1980MIŁOSZYCEPOLSKA
13JANOWICZ ANNA1968SZALEJOW DOLNYPOLSKA
14KAPŁON STANISŁAW1956KŁODZKOLKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
15KŁOSOWICZ MONIKA1996GINEZNOWINMARATHONPOLSKA
16KŁOSOWICZ MONIKA1996GNIEZNOWINMARATHONPOLSKA
17KOCIK MARCIN1977WROCŁAWFATBOY SPRINTPOLSKA
18KORZENIOWSKI PAWEŁ1981KŁODZKOPOLSKA
19KOWAL TOMASZ1987KŁODZKOLKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
20KRUPA MARCIN1976NOWA RUDA-SŁUPIECNOWARUDA-BIEGAPOLSKA
21KULCZEWSKI ŁUKASZ1980WROCŁAWKB VAMOS AMIGOS WROCŁAWPOLSKA
22KUPIEC MARIUSZ1975KŁODZKOKŁODZKO PRZY TWIERDZA BIEGANIEPOLSKA
23KUPIEC MARIUSZ1975KŁODZKOPOLSKA
24KUPIEC MARIUSZ1975KŁODZKOKŁODZKO PRZY TWIERDZA BIEGANIEPOLSKA
25KUPIEC MARIUSZ1975KŁODZKOKŁODZKO PRZY TWIERDZA BIEGANIEPOLSKA
26KWIATKOWSKA ZUZANNA1973SZCZYTNASZCZYTNA BIEGAPOLSKA
27LACH KRZYSZTOF1976WARSZAWAPOLSKA
28ŁUKOWICZ ANETA1974WROCŁAWPOLSKA
29MACIEJASZ ALEKSANDRA1985DUSZNIKI ZDRÓJSZCZYTNA BIEGAPOLSKA
30MARCINOWSKI MICHAŁ1984GŁOGÓWKPP POLKOWICEPOLSKA
31MATYASZEK MAREK1977KŁODZKOKŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEPOLSKA
32NAPIERAŁA ANDRZEJ1958GOSTYŃMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA
33NESTEREWICZ RYSZARD1954KŁODZKOLKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
34NOWAK ANDRZEJ1963GÓRZECPOLSKA
35PAŁYS MARCIN1986NOWA RUDANOWA RUDA-BIEGAPOLSKA
36PREISS GRZEGORZ1976WROCLAWPOLSKA
37RZEŹNICZEK ARTUR2000STRZELINPOLSKA
38SARAMA ARKADIUSZ1970LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLSKA
39SARAMA ARKADIUSZ1970LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLSKA
40SIDOROWICZ-RADZIKOWSKI ANDRZEJ1969POLANICA-ZDRÓJPOLSKA
41SKRYNKOWSKI MICHAŁ1982STARA ŁOMNICAKRYZYSPOLSKA
42SOWA GRZEGORZ1986KŁODZKOBROTHERS IN ARMSPOLSKA
43STAWARZ PAWEŁ1969OLEŚNICAKB LUPUSPOLSKA
44STOCKI BOGDAN1961NOWA RUDAPOLSKA
45TUL MAŁGORZATA1970GNIECHOWICEPOLSKA
46TUREK TOMASZ1971KLODZKOLKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
47ULIASZ JERZY1969BYSTRZYCA KŁODZKALKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
48ULIASZ JERZY1969BYSTRZYCA KŁODZKALKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
49WALKOWIAK ARKADIUSZ1986BIELAWASTOWARZYSZENIE NOWA NADZIEJAPOLSKA
50WCISŁO ADAM1973JASZKOWA DOLNALKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
51WCISŁO ADAM1973JASZKOWA DOLNALKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
52WIERZBICKI DAWID1999WROCŁAWPOLSKA
53WIERZBIKCI DAWID1999WROCŁAWPOLSKA
54WILK PAWEŁ1985KŁODZKOPOLSKA
55WIŚNIEWSKI MACIEJ1971WROCŁAWPOLSKA
56WOLNIK MATEUSZ1991LYSKI-POLSKA
57ŻAK ARTUR1979WAŁBRZYCHAKTYWNY WAŁBRZYCHPOLSKA

PÓŁMARATON KŁODZKI - pakiet rozszerzony

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAŁYS DARIUSZ1976STRONIE ŚLĄSKIEPOLSKA
2BURACZYŃSKA SANDRA1991KŁODZKOPOLSKA
3GLIŃSKI RADOSŁAW1985NIEDARYPOLSKA
4HAŁKA JAN1972WROCŁAWJACHUPOLSKA
5LASKOWSKI DARIUSZ1971PRUDNIKPOLSKA
6LATOS BARTŁOMIEJ1976WYSOKATHE SUMMERSPOLSKA
7MŁYNARCZYK MARTA1985WROCŁAWPOLSKA
8OWSIANY KRZYSZTOF1983OPORÓWKOGEMUSTUDIO.COMPOLSKA
9PLEWA KATARZYNA1984STRONIE ŚLĄSKIENORDIC16.COMPOLSKA
10WORACH TOMASZ1980ZGIERZTEMPIOPOLSKA

KŁODZKA DYCHA - pakiet podstawowy

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALICKI PIOTR1972OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLSKA
2BECELA MAŁGORZATA1980ZŁOTY STOKPOLSKA
3BOCZKOWSKI JERZY1975NOWA RUDAUKS LUDWIKOWICEPOLSKA
4CHRZAN MARIUSZ1977OLEŚNICAPENNY GONDEK TEAM OLEŚNICAPOLSKA
5CIECIUCH MACIEJ1975POLANICA ZDRÓJOLAWS ZŁOTORYJAPOLSKA
6CZAJKOWSKI STANISŁAW1950JELCZ-LASKOWICEPOLSKA
7CZARNY KACPER1999MIĘDZYLESIEGPS BROTHERSPOLSKA
8DURAJ ANNA1981OŁDRZYCHOWICEKŁODZKO PRZY TWIERDZA BIEGANIEPOLSKA
9DUTKIEWICZ BOGUSZ1988NOWA RUDABROTHERS IN ARMSPOLSKA
10FIGURA ROBERT1977WEZAFIGURA TEAMPOLSKA
11FUCHS DARIUSZ1966OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEPOLSKA
12GREGORCZYK KRZYSZTOF1970CHEŁMSKO ŚLĄSKIEPOLSKA
13GRELA JAREK1977KOŻUCHÓWPOLSKA
14HOMA MARTA1978KŁODZKOKŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEPOLSKA
15HOMA MARTA1978KŁODZKOKŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEPOLSKA
16HOMA MARTA1978KŁODZKOKŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEPOLSKA
17HOMA MARTA1978KŁODZKOKŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIEPOLSKA
18ILECKI MARCIN1987ŁAGIEWNIKIPOLSKA
19JANUSZEWICZ DAWID1998BIELAWABIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIAPOLSKA
20JASIŃSKA AGNIESZKA1981OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIEPOLSKA
21JURAK RAFAŁ1977JASZKOWA DOLNAKKŁODZKOPRZYTWIERDZA BIEGANIEPOLSKA
22KACPRZYK MARIUSZ1975JEDLINA-ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEPOLSKA
23KACZOR GRZEGORZ1988ZGORZELECPOLSKA
24KĘŚMINOWICZ KRZYSZTOF1973BRZEGPOLARISPOLSKA
25KOBYLAŃSKI MIROSŁAW1967OPOLEPOLSKA
26KOWALEWSKI RYSZARD1965KŁODZKOPOLSKA
27KRZYSZCZAK MARTYNA2001JAROSZÓWSTRZEGOMSKA DWUNASTKAPOLSKA
28KUBAT DARIUSZ1997GŁUCHOŁAZYPOLSKA
29LEWANDOWSKA PATRYCJA1988OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIELKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
30ŁAŹNIOWSKI DAWID1987KUDOWA ZDRÓJTRIDADDYPOLSKA
31ŁOZIENKO ANNA1991MIŁOSZYCEKB HARCOWNIK JELCZ-LASKOWICEPOLSKA
32MACHOWSKI KRZYSZTOF1972JEDLINA ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEPOLSKA
33MALIK AGNIESZKA1977ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
34MALIK AGNIESZKA1977KLODZKOZUMBA AGA MALIK TEAMPOLSKA
35MATKOWSKI ADAM1984KŁODZKOPOLSKA
36MONETA ŁUKASZ1991WROCŁAWBIEGAMYPOLSKA
37OLEJNICZAK SYLWIA1997KŁODZKOPOLSKA
38OSADNIK RYSZARD1972ZĄBKOWICE ŚLĄSKIEDRUŻYNA JEZUSAPOLSKA
39PRUKOP IWONA1994WROCŁAWPOLSKA
40PRZEPIÓRSKI RAFAŁ1976WAŁBRZYCHPREDATORS WAŁBRZYCHPOLSKA
41RAKOCZY JERZY1977LĄDEK ZDRÓJPOLSKA.
42SARNECKI ROMAN2017PRZYŚIECZOPOLE BIEGAPOLSKA
43SITKO KRZYSZTOF1973JEDLINA ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEPOLSKA
44SITKO KRZYSZTOF1973JEDLINA ZDRÓJBIEGAJ W JEDLINIEPOLSKA
45SOKOŁOWSKI GRZEGORZ1982ZIMNA WODAPOLSKA
46STRZELCZAK HENRYK1958NOWA RUDAKS MARATON NOWA RUDAPOLSKA
47STRZELCZYK PAWEŁ1976WAŁBRZYCHKBFAURECIA/STOOR WAŁBRZYCHPOLSKA
48SZKARADEK ALEKSANDER1979KŁODZKOPOLSKA
49SZLENDAK ŁUKASZ1983KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLSKA
50SZYMCZAK WOJCIECH1983WROCŁAWPOLSKA
51WOJTYŁA ANITA2017PACZKÓWPREDATORS WALBRZYCHPOLSKA
52WOŚ MICHAŁ1991OŁDRZYCHOWICE KŁODZKIELKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
53WROBEL TOMASZ1979SWIDNICAPOLSKA
54ZAWADZKI STANISLAW1962SZCZYTNALKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
55ZAWADZKI TOMASZ1970KŁODZKOPOLSKA
56ZAWADZKI TOMASZ1970KŁODZKO22 BPGPOLSKA

KŁODZKA DYCHA - pakiet rozszerzony

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BYCZKO SZYMON1967ŁÓDŹPOLSKA
2KONWIŃSKA KATARZYNA1978GŁOGÓWZJEDNOCZENI ZWYCIĘŻAMYPOLSKA