System rejestracji dostarcza STS-TIMING

5. PKO Rzeszowski Maraton

Lista startowa / Start List

5. PKO Rzeszowski Maraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BĄK ANDRZEJ1959GŁOGÓW MAŁOPOLSKITKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA
2BĄK MAGDALENA1991SANOKPOLSKA
3BEDNARZAK TADEUSZ1958SIEDLCENIEZRZESZONYPOLSKA
4BLAJER MACIEJ1975RZESZÓWPOLSKA
5BŁOŃSKI ŁUKASZ1983RZESZÓWPOLSKA
6BORYS ANDRZEJ1978ŁAZYPOLSKA
7BRZOZOWSKI JERZY1983RZESZÓWPOLSKA
8CHMIEL MICHAŁ1980RZESZÓWRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYPOLSKA
9CHMIELOWIEC DANIEL1984SZYMBARKGORLICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
10CYPRYŚ JOANNA1993RZESZÓWDECATHLON RZESZÓWPOLSKA
11CYWKA KRZYSZTOF1976ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGAPOLSKA
12CZACHOR ANDRZEJ1978NOSÓWKATURLAM SIĘ DO METYPOLSKA
13DULĘBA TOMASZ1970RZESZÓWPOLSKA
14DZIADOWIEC AMELIA1999WYSZATYCEPOLSKA
15DZIADOWIEC AMELIA1990WYSZATYCEPOLSKA
16DZIEDZIC WITOLD1977RZESZÓWSPARPOLSKA
17FILIPIŃSKI BARTOSZ1979ŁAŃCUTSUPER KLUBBBPOLSKA
18GAP BEATA1984NOWA SARZYNAPOLSKA
19GIERULA PIOTR1983RZESZÓWPOLSKA
20GORCZYCA KAROLINA1994JASŁOPOLSKA
21GUŹDA ŁUKASZ1994CMOLASPOLSKA
22GWIZDAŁA KACPER1991RZESZÓWPOLSKA
23HASZTO ZU1989LEŻAJSKPOLSKA
24HERBERT JAROSLAW1979RZESZÓWWYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO URPOLSKA
25HUNIA KAROLINA1986ZAGÓRZPOLSKA
26JAKUBEK ANNA1980BEDZIEMYSLPOLSKA
27JASIŃSKI RAFAŁ1989SŁAWNOPOLSKA
28KAPRAL ADAM1975;LUTOWISKAMKS HALICZ USTRZYKI DOLNEPOLSKA
29KARAMANIS MAŁGORZATA1993RANIŻÓWPSEUDO-RUNNERSPOLSKA
30KAWA MARIUSZ1974SOSNOWIECPOLSKA
31KAWALEC GRZEGORZ1987RZESZÓWPOLSKA
32KISZKA KAROLINA1992BRATKOWICEPOLSKA
33KLUS PIOTR1983RZESZÓWPIĘKNE I BRODACZEPOLSKA
34KOBYLARZ PIOTR1986RZESZÓW#STAJNIABALONA / RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYPOLSKA
35KORCZYNSKI STANISŁAW KORCZYŃSKI1953LODZRYSIOTEAMPOLSKA
36KORCZYŃSKI STANISŁAW1953ŁÓDŹRYSIOTEAMPOLSKA
37KORCZYŃSKI STANISŁAW1953ŁÓDŹRYSIOTEAMPOLSKA
38KORCZYŃSKI STANISŁAW1953ŁÓDŹRYSIOTEAMPOLSKA
39KORCZYŃSKI STANISŁAW1953ŁÓDŹRYSIOTEAMPOLSKA
40KOTULSKI MARCIN1985LEŻAJSKPOLSKA
41KOZAK SŁAWOMIR1975ZAMOŚĆROZBIEGANY ZAMOŚĆPOLSKA
42KOZYRA KRZYSZTOF1982RZESZÓWPOLSKA
43KRÓL DAMIAN1984RZESZÓWTURLAM SIĘ DO METYPOLSKA
44KUDYBA DANIEL1992OBSZAPOLSKA
45KUDYBA DANIEL1992OBSZAPOLSKA
46KULKA PIOTR1999RZESZOW.POLSKA
47KUSTRA JAKUB1978RZESZOWBIEGAM BO MUSZĘPOLSKA
48LEWANDOWSKI PAWEŁ1978ŁAŃCUTPOLSKA
49LEWANDOWSKI PAWEŁ1978CZARNAPOLSKA
50LITWIN KAROLINA1981BŁAŻOWAZST RZESZÓWPOLSKA
51LIWOCZ DOMINIK1975RZESZÓWPOLSKA
52ŁUKASIEWICZ TOMASZ1985RZESZOWPOLSKA
53MACHOWSKI KRZYSZTOF1976RZESZÓWPOLSKA
54MADEJ MARCIN1990GŁOGÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA
55MADEJ MARCIN1990ZACZERNIEPOLSKA
56MAKARSKI KRZYSZTOF1979JAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁPOLSKA
57MARCZAKIEWICZ PATRYK1995HERMANOWICEPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA, POLITECHNIKA RZESZOWSKA AZSPOLSKA
58MEDER MACIEJ1973LUBACZÓWAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWPOLSKA
59NIEMCZYK PABLO1974KONSTANCIN-JPOLSKA
60NIEMIEC KRYSTIAN1960RZESZÓWMPEC RZESZÓWPOLSKA
61NOWAKOWSKI WIESŁAW1956PRZEMYŚLPOLSKA
62OBCOWSKI ARTUR1974STARE SIOŁORUN RUN OLESZYCEPOLSKA
63OSYPKA MICHAŁ1981HYZNEGEOMICHOSPOLSKA
64PAPUGA DOMINIK1989JADOWNIKIBKB VICTORIA BRZESKOPOLSKA
65PERYKASZA MARIUSZ1972PRZEWORSKPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
66PIĄTEK SEBASTIAN1985RZESZÓWPOLSKA
67PIWOWARCZYK JAN1964DOBCZYCEROZBIEGANE DOBCZYCEPOLSKA
68PODOLAK KRZYSZTOF1986RZESZOWPOLSKA
69PRĘDKI JERZY1972HERMANOWAWYBIEGAMY W PRZYSZLOSCPOLSKA
70PRZEWROCKI ADAM1973JAROSŁAWGIMNAZJUM WÓLKA PEŁKINSKA I WTG JAROSŁAWPOLSKA
71RAK WITOLD1971RZESZOWPOLSKA
72ROKITA PIOTR1979RZESZÓWSCPOLSKA
73RYBA PIOTR1981DĘBICAKLUB BIEGACZA MARATOŃCZYK DĘBICAPOLSKA
74RYCHEL MAŁGORZATA1987GORZYCEFARTLEK GOPOLSKA
75RZEPKA GRZEGORZ1971RZESZÓWPOLSKA
76SNOPEK SEBASTIAN1987RZESZÓWTEAM BAYZELPOLSKA
77SOBEJKO ARTUR1969BOLESTRASZYCEPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
78SOKALSKI SŁAWOMIR1972ZAMOŚĆROZBIEGANY ZAMOŚĆPOLSKA
79SROKA MIROSŁAW1978WĘGRZCEWIELKIETEAM PIERZYNKAPOLSKA
80STACHURSKI MIROSŁAW1982RZESZÓWSPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWPOLSKA
81STAFSKI MATEUSZ1980SLOUGHWIELKA BRYTANIA
82STANIO ARKADIUSZ1975RZESZÓWASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
83STAŃKO PAWEŁ1977LUTOWISKAPOLSKA
84STYCZYŃSKI PAWEŁ1987JASŁOPOLSKA
85SZALACHA KATARZYNA1985RZESZÓWPOLSKA
86SZCZEPANSKI GRZEGORZ1975RZESZOWMAJSTER SPORT TEAMPOLSKA
87SZCZEPOCKI ANDRZEJ1970NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
88SZERER MICHAŁ1987RZESZÓWKOLIBERKIPOLSKA
89ŚLEMP BERNADETTA1975RZESZÓWRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYPOLSKA
90ŚWINIUCH ZBIGNIEW1963DĘBICAZIBI BIEGAPOLSKA
91TOMPALSKA MARIA1985DUBIECKOAKTYWNY DYNÓWPOLSKA
92TRZONEK ANDRZEJ1964ZAPAŁÓWPOLSKA
93WACNIK JANUSZ1967RZESZÓWPOLSKA
94WALAT ADRIAN1988RZESZÓWWWF URPOLSKA
95WARENICA GRZEGORZ1991LEŻAJSKTEAM SATELPOLSKA
96WIŚNIOWSKI GRZEGORZ1983RZESZÓWMB AEROSPACE RZESZÓWPOLSKA
97WOJTAK MARIUSZ1971WÓLKA TANEWSKAPLANETA NISKOPOLSKA
98WOJTOŃ RYSZARD1960DOMARADZPOLSKA
99WOJTOŃ RYSZARD1960DOMARADZPOLSKA
100WOLAŃSKI PIOTR1985RZESZÓWPOLSKA
101WOŁOWIEC WOJCIECH1977BRATKOWICEBIEGAM SAMPOLSKA
102WOŹNIAK DARIUSZ1985RZESZÓWPOLSKA
103WÓJCIKIEWICZ MARIUSZ1973SKOŁYSZYNPOLSKA
104WRÓBLEWSKI ANDRZEJ1966RZESZÓWNIKODEMUSPOLSKA
105ZADĘCKA EWA1989NOWY SĄCZCTF KIELCEPOLSKA
106ZIELIŃSKI FRANCISZEK1951GŁOGÓW MAŁOPOLSKITKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA
107ŻELAZKO KAMIL1988RZESZÓWDRBPOLSKA
108ŻELAZNY TOMASZ1985RZESZÓWPOLSKA