System rejestracji dostarcza STS-TIMING

5. PKO Rzeszowski Maraton

Lista startowa / Start List

5. PKO Rzeszowski Maraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAK URSZULA1983BRATKOWICEPOLSKA
2BANDZYRA DARIUSZ1979RZESZÓWPOLSKA
3BĄK ANDRZEJ1959GŁOGÓW MAŁOPOLSKITKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA
4BEDNARZ KAROL1972TRZCIANARAJ TATRPOLSKA
5BEDNARZAK TADEUSZ1958SIEDLCENIEZRZESZONYPOLSKA
6BLAJER MACIEJ1975RZESZÓWPOLSKA
7BŁOŃSKI ŁUKASZ1983RZESZÓWPOLSKA
8BORYS ANDRZEJ1978ŁAZYPOLSKA
9BRODA ŁUKASZ1990RZESZÓWPIĘKNE I BRODACZEPOLSKA
10BRZOZOWSKI JERZY1983RZESZÓWPOLSKA
11BRZYSKI RADOSŁAW1974STALOWA WOLAPOLSKA
12BUKAŁA TOMASZ1989TARNOBRZEGPOLSKA
13CEBULA BOGDAN1961RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
14CHMIEL PIOTR1970SUCHEDNIÓWSTS SKARŻYSKO KAMIENNA / BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
15CHMIELOWIEC DANIEL1984SZYMBARKGORLICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
16CIĘŻKOWSKI SŁAWOMIR1974TARNÓWPOLSKA
17CYPRYŚ JOANNA1993RZESZÓWDECATHLON RZESZÓWPOLSKA
18CYREK JAROSŁAW1983RZESZÓWASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
19CYWKA KRZYSZTOF1976ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGAPOLSKA
20CZACHOR ANDRZEJ1978NOSÓWKATURLAM SIĘ DO METYPOLSKA
21DĄBROWSKI PRZEMYSŁAW1989BORAWEAGRO-METAL OSTROŁĘKA / DECATHLONPOLSKA
22DULĘBA TOMASZ1970RZESZÓWPOLSKA
23DZIADOWIEC AMELIA1999WYSZATYCEPOLSKA
24DZIADOWIEC AMELIA1990WYSZATYCEPOLSKA
25DZIEDZIC WITOLD1977RZESZÓWSPARPOLSKA
26FIECEK PAWEŁ1982KRAKÓWŚWINKI TRZYPOLSKA
27FILIPIŃSKI BARTOSZ1979ŁAŃCUTSUPER KLUBBBPOLSKA
28FOLTA AGNIESZKA1981RZESZOWPOLSKA
29GAŁAN WOJCIECH1978WARSZAWAPOLSKA
30GAP BEATA1984NOWA SARZYNAPOLSKA
31GIERULA PIOTR1983RZESZÓWPOLSKA
32GORCZYCA KAROLINA1994JASŁOPOLSKA
33GUCWA AGNIESZKA1979PRZYSIEKIPOLSKA
34GUŹDA ŁUKASZ1994CMOLASPOLSKA
35HAŁACZKIEWICZ SYLWIA1982BEŁCHATÓWPOLSKA
36HASZTO ZU1989LEŻAJSKPOLSKA
37HERBERT JAROSLAW1979RZESZÓWWYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO URPOLSKA
38HUNIA KAROLINA1986ZAGÓRZPOLSKA
39HYDZIK ŁUKASZ1977SANOKPOLSKA
40JAKUBEK ANNA1980BEDZIEMYSLPOLSKA
41JAKUBEK ANNA1980BĘDZIEMYSLPOLSKA
42JASIŃSKI RAFAŁ1989SŁAWNOPOLSKA
43JUSZCZYK ŁUKASZ1985MAŁA WIEŚNIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
44KALINOWSKI GRZEGORZ1975BIELANY WROCŁAWSKIETEMMPO WAŁBRZYCHPOLSKA
45KAPRAL ADAM1975;LUTOWISKAMKS HALICZ USTRZYKI DOLNEPOLSKA
46KARAMANIS MAŁGORZATA1993RANIŻÓWPSEUDO-RUNNERSPOLSKA
47KAWA MARIUSZ1974SOSNOWIECPOLSKA
48KISZKA KAROLINA1992BRATKOWICEPOLSKA
49KLUS PIOTR1983RZESZÓWPIĘKNE I BRODACZEPOLSKA
50KOBYLARZ PIOTR1986RZESZÓW#STAJNIABALONA / RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYPOLSKA
51KOCZAN WOJCIECH1963RZEZSÓWPOLSKA
52KORCZYNSKI STANISŁAW KORCZYŃSKI1953LODZRYSIOTEAMPOLSKA
53KORCZYŃSKI STANISŁAW1953ŁÓDŹRYSIOTEAMPOLSKA
54KORCZYŃSKI STANISŁAW1953ŁÓDŹRYSIOTEAMPOLSKA
55KORCZYŃSKI STANISŁAW1953ŁÓDŹRYSIOTEAMPOLSKA
56KORCZYŃSKI STANISŁAW1953ŁÓDŹRYSIOTEAMPOLSKA
57KOTULSKI MARCIN1985LEŻAJSKPOLSKA
58KOWASKI RYSZARD1954PONIATOWAPOLSKA
59KOZAK SŁAWOMIR1975ZAMOŚĆROZBIEGANY ZAMOŚĆPOLSKA
60KOZYRA KRZYSZTOF1982RZESZÓWPOLSKA
61KRÓL DAMIAN1984RZESZÓWTURLAM SIĘ DO METYPOLSKA
62KUDYBA DANIEL1992OBSZAPOLSKA
63KUDYBA DANIEL1992OBSZAPOLSKA
64KUDYBA DANIEL1992OBSZAPOLSKA
65KULKA PIOTR1999RZESZOW.POLSKA
66LEŚKO PAWEŁ1977RZESZÓWPOLSKA
67LEWANDOWSKI PAWEŁ1978ŁAŃCUTPOLSKA
68LEWANDOWSKI PAWEŁ1978CZARNAPOLSKA
69LIWOCZ DOMINIK1975RZESZÓWPOLSKA
70ŁUKASIEWICZ TOMASZ1985RZESZOWPOLSKA
71MACHAJ TOMASZ1976RZESZÓWPOLSKA
72MACHOWSKI KRZYSZTOF1976RZESZÓWPOLSKA
73MADEJ MARCIN1990GŁOGÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA
74MADEJ MARCIN1990ZACZERNIEPOLSKA
75MAGDA ARKADIUSZ1991KRZEMIENICAFESTIWAL BIEGOWY W KRYNICYPOLSKA
76MAGOŃ ŁUKASZ1987KRACZKOWASRTG RZESZÓWPOLSKA
77MAKARSKI KRZYSZTOF1979JAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁPOLSKA
78MAKUSZEWSKI PIOTR1971WARSZAWAPOLSKA
79MAŁKOWICZ PIOTR1987STALOWA WOLAPOLSKA
80MARCHAJ TOMASZ1984TCZEWPOLSKA
81MARCINIEC ANDRZEJ1977SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKISC-SPOLSKA
82MARCZAKIEWICZ PATRYK1995HERMANOWICEPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA, POLITECHNIKA RZESZOWSKA AZSPOLSKA
83MARUT RYSZARD1954CIECHANÓWKB TKKF PROMYK CIECHANÓŒPOLSKA
84MEDER MACIEJ1973LUBACZÓWAKADEMIA SPORTU LUBACZÓWPOLSKA
85MICKIEWICZ JERZY1968JAROSŁAWBBL JAROSŁAWPOLSKA
86NIEMCZYK PABLO1974KONSTANCIN-JPOLSKA
87NIEMIEC KRYSTIAN1960RZESZÓWMPEC RZESZÓWPOLSKA
88NOWAK KRZYSZTOF1968DĘBOWIECMAGURSKIE WILKIPOLSKA
89NOWAKOWSKI WIESŁAW1956PRZEMYŚLPOLSKA
90OCZOŚ HUBERT1988PRZEMYŚLPOLSKA
91OSTASZEWSKI AREK1993BIAŁYSTOKDECATHLONPOLSKA
92OSYPKA MICHAŁ1981HYZNEGEOMICHOSPOLSKA
93PAPUGA DOMINIK1989JADOWNIKIBKB VICTORIA BRZESKOPOLSKA
94PAZOWSKI WIESŁAW1957WIELKIE OCZYPOLSKA
95PERYKASZA MARIUSZ1972PRZEWORSKPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
96PIĄTEK SEBASTIAN1985RZESZÓWPOLSKA
97PIWOWARCZYK JAN1964DOBCZYCEROZBIEGANE DOBCZYCEPOLSKA
98PŁAZA DARIUSZ1970KROSNOKKB MOSIR KROSNOPOLSKA
99PODOLAK KRZYSZTOF1986RZESZOWPOLSKA
100POZHEVILOV DMITRY1988CHUGUEVICE MAT TEAM OST. WLKP.UKRAINE
101PRĘDKI JERZY1972HERMANOWAWYBIEGAMY W PRZYSZLOSCPOLSKA
102PRZEWROCKI ADAM1973JAROSŁAWGIMNAZJUM WÓLKA PEŁKINSKA I WTG JAROSŁAWPOLSKA
103RAK WITOLD1971RZESZOWPOLSKA
104ROGALA GRZEGORZ1973BOGUCHWAŁAKORAL TEAMPOLSKA
105ROKITA PIOTR1979RZESZÓWSCPOLSKA
106RYBA PIOTR1981DĘBICAKLUB BIEGACZA MARATOŃCZYK DĘBICAPOLSKA
107RYCHEL MAŁGORZATA1987GORZYCEFARTLEK GOPOLSKA
108RZEPKA GRZEGORZ1971RZESZÓWPOLSKA
109SANTAREK WOJCIECH1978SZCZECINPOLSKA
110SELMOWICZ EMILIA1991WARSZAWAPOLSKA
111SNOPEK SEBASTIAN1987RZESZÓWTEAM BAYZELPOLSKA
112SOBEJKO ARTUR1969BOLESTRASZYCEPRZEMYSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
113SOJDA MARIOLA1982CZĘSTOCHOWACKS BUDOWLANI CZĘSTOCHOWAPOLSKA
114SOKALSKI SŁAWOMIR1972ZAMOŚĆROZBIEGANY ZAMOŚĆPOLSKA
115SROKA MIROSŁAW1978WĘGRZCEWIELKIETEAM PIERZYNKAPOLSKA
116STACHURSKI MIROSŁAW1982RZESZÓWSPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓWPOLSKA
117STAFSKI MATEUSZ1980SLOUGHWIELKA BRYTANIA
118STANIO ARKADIUSZ1975RZESZÓWASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
119STAŃKO PAWEŁ1977LUTOWISKAPOLSKA
120STOPA WACLAW1979STRZYZOW42 KMPOLSKA
121STYCZYŃSKI PAWEŁ1987JASŁOPOLSKA
122STYŚ- LITWIN MAGDALENA1978JASIONKAPOLSKA
123STYŚ- LITWIN MAGDALENA1978WÓLKA PODLEŚNAPOLSKA
124SZALACHA KATARZYNA1985RZESZÓWPOLSKA
125SZCZEPANSKI GRZEGORZ1975RZESZOWMAJSTER SPORT TEAMPOLSKA
126SZCZEPOCKI ANDRZEJ1970NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
127SZERER MICHAŁ1987RZESZÓWKOLIBERKIPOLSKA
128SZESZKO DOROTA1962BYTOMKRS.TKKF.JASTRZAB RUDA ŚL.POLSKA
129SZESZKO MAREK1964BYTOMKRS.TKKF.JASTRZAB RUDA ŚL.POLSKA
130SZPIECH MATEUSZ1989RZESZOWPOLSKA
131ŚLEMP BERNADETTA1975RZESZÓWRZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYPOLSKA
132ŚWINIUCH ZBIGNIEW1963DĘBICAZIBI BIEGAPOLSKA
133TOMPALSKA MARIA1985DUBIECKOAKTYWNY DYNÓWPOLSKA
134TRACZ ŁUKASZ1985RADYMNOWWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLPOLSKA
135TROJNAR DAMIAN1986ŁAŃCUTKS JANUSZEPOLSKA
136TRZEŚNIOWSKI ZBIGNIEW1970LALINZBITRZPOLSKA
137TRZONEK ANDRZEJ1964ZAPALOWPOLSKA
138TRZONEK ANDRZEJ1964ZAPALOWPOLSKA
139TRZONEK ANDRZEJ1964ZAPAŁÓWPOLSKA
140TWARDOWSKI TOMASZ1980STRAŻÓWPOLSKA
141WALAT ADRIAN1988RZESZÓWWWF URPOLSKA
142WARENICA GRZEGORZ1991LEŻAJSKTEAM SATELPOLSKA
143WICHMAN RAFAŁ1968ŁÓDŹPOLSKA
144WIŚNIOWSKI GRZEGORZ1983RZESZÓWMB AEROSPACE RZESZÓWPOLSKA
145WIT STANISŁAW1963LUBACZÓWPOLSKA
146WOJTAK MARIUSZ1971WÓLKA TANEWSKAPLANETA NISKOPOLSKA
147WOJTOŃ RYSZARD1960DOMARADZPOLSKA
148WOJTOŃ RYSZARD1960DOMARADZPOLSKA
149WOJTOŃ RYSZARD1960DOMARADZPOLSKA
150WOJTOŃ RYSZARD1960DOMARADZPOLSKA
151WOJTOŃ WOJCIECH1975WZDÓWWWPOLSKA
152WOLAŃSKI PIOTR1985RZESZÓWPOLSKA
153WOŁOWIEC WOJCIECH1977BRATKOWICEBIEGAM SAMPOLSKA
154WOŹNIAK DARIUSZ1985RZESZÓWPOLSKA
155WOŹNIAK MATEUSZ1990RZESZÓWPOLSKA
156WÓJCIKIEWICZ MARIUSZ1973SKOŁYSZYNPOLSKA
157WRÓBLEWSKI ANDRZEJ1966RZESZÓWNIKODEMUSPOLSKA
158WYWŁOKA PAULINA1990JAROSŁAWWWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLPOLSKA
159ZADĘCKA EWA1989NOWY SĄCZCTF KIELCEPOLSKA
160ZBĄSKI BARTŁOMIEJ1982RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
161ZIELIŃSKI FRANCISZEK1951GŁOGÓW MAŁOPOLSKITKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA
162ŻAK BARTOSZ1987RZESZÓWPOLSKA
163ŻELAZKO KAMIL1988RZESZÓWDRBPOLSKA
164ŻELAZNY TOMASZ1985RZESZÓWPOLSKA