System rejestracji dostarcza STS-TIMING

15. Krakowski Półmaraton Marzanny

Lista startowa / Start List

Data imprezy
18.03.2018

15. Krakowski Półmaraton Marzanny

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK ADAM1980MALINOWICEBBLPOL
2ADAMSKI GRZEGORZ1980OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOL
3ANDRUCHÓW JOANNA1974KRAKÓWNAUKA BIEGAPOL
4ANDURA JOLANTA1975SANDOMIERZPOL
5ANTOLAK MACIEJ1978NOWY TARGNOWY TARG RUNNERSPOL
6ANTOLAK MARZENA1993KRAKÓWPOL
7ANTONIAK MATEUSZ1995KLUCZEPOL
8ARTYM MAGDALENA1973PRZEMYŚLPOL
9ASADOUSKI KIRYL1987KRAKÓWPOL
10AUGUSTYNIAK ANDRZEJ1952KRAKÓWSEFMINPOL
11AZEVEDO DIOGO1979LISBOAVITÓRIA FUTEBOL CLUBEPRT
12BALON LIDIA1978SKAWINASKAWINA BIEGAPOL
13BANYŚ JACEK1974ZAWIERCIEPOL
14BAQNASIK PAWEŁ1963RADOMENDUHUB.COMPOL
15BARABASZ WACŁAW1972RYBNIKPOL
16BARAN LUKASZ1979WARSZAWAPOL
17BARCIK MATEUSZ1986LISZKIPOL
18BARCZAK ALINA1978ZŁOTÓWPOL
19BARNAŚ ADRIAN1987BOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAPOL
20BARTUŚ LUBOMIR1990BIECZPOL
21BATKO GRZEGORZ1976KRAKÓWPOL
22BĄCHOREK JAROSŁAW1962OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOL
23BĄK JOLANTA1986ŻOŁYNIAGRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIEPOL
24BĄK LECH1982KRAKÓWAPTIV RUNNING TEAMPOL
25BEBACZ RAFAŁ1976OBLEGOREKBBL STRAWCZYNPOL
26BEDNARSKI DOMINIK1981KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOL
27BEJ AGNIESZKA1980BOCHNIAPOL
28BEŁKOT DARIUSZ1965MIKOLOWPOL
29BERNACKI ARTUR1973KRAKÓWAKS CRACOVIAPOL
30BEZAK DAWID1982SKAWINATREKOPOL
31BIAŁY PIOTR1988KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOL
32BIELAWA MARIUSZ1970ŻYRAKÓWPOL
33BIELECKI JAKUB1997ĆWIKLICEPOL
34BIGAJSKA AGNIESZKA1972KRAKÓWPOL
35BILNIK ŁUKASZ1978ZEMBRZYCEBASKID RUN TEAMPOL
36BODZIOCH MAGDALENA1995BIADOLINY SZLACHECKIEPOL
37BODZIONY ANNA1985NISKOWAZSON START NOWY SĄCZPOL
38BOGACZ JAN1949MIECHÓWOMEGA-MIECHÓWPOL
39BOHAN DZMITRY1992NESVIZHVICTORIABLR
40BOHN MARIUSZ1967PIEKARY ŚLĄSKIEPOL
41BOJUR RENATA1973CZĘSTOCHOWAPOL
42BOLEK KATARZYNA1979SKAWINAAPTIV RUNING TEAMPOL
43BOLEK KATARZYNA1979SKAWINADELPHI RUNING TEAMPOL
44BOŁOZ DARIUSZ1975SKAWINAPOL
45BORDA-SIECZKOWSKI JAROSŁAW1973JASŁOPOL
46BRACHMAN TOMASZ1980KRAKÓWPOL
47BRANDT ANDRZEJ1987BEŁCHATÓWNONSTOP ADVENTUREPOL
48BRODA ŁUKASZ1990RZESZÓWPIĘKNE I BRODACZEPOL
49BRODOWICZ MAŁGORZATA1963JAROSŁAWBBL JAROSŁAWPOL
50BRODOWSKI MICHAŁ1984KRAKÓWLEMON TEAMPOL
51BRUZDA ANDRZEJ1977ALEKSANDROWICEENDRJUPOL
52BRVENÍKOVÁ LENKA1977BANSKÁ BYSTRICATOPIPSVK
53BRYŚ JADZIA1988KRAKÓWDZIECIAKI W FORMIEPOL
54BUCZEK JERZY1963KRAKÓWMONTE KASINOPOL
55BUJAK MARCIN1986POLANOWICE'POL
56BURCON ROBERT1991PIŁAPOL
57BYSINA JANUSZ1958BRZOSKWINIAPOL
58BŹDZIUCH SŁAWOMIR1988RZESZÓWPOL
59CARVALHO MANUEL1952PORTOPRT
60CEBRAT EWA1976SOSNOWIECPOL
61CEKIERA MARCIN1978ZIELONKIKT WATER KNIGHTSPOL
62CHAŁADYN SŁAWEK1983TRĘBACZEWDĄBROWSKI TEAMPOL
63CHAROWSKI MARCIN1980STARGARDPOL
64CHLEBDA DAMIAN1990DOBCZYCEPOL
65CHROBASIK ADAM1975SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOL
66CHRUŚCIEL PRZEMYSŁAW1979KIELCEPOL
67CHRZĄSZCZ MIROSŁAW1960CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOL
68CHRZĄSZCZ PAWEŁ1960KRAKÓWNAUKA BIEGAPOL
69CHYTŁA ANTONI1946KRAKÓWPOL
70CIAŁOWICZ AGATA1986LISZKIEUROGOALPOL
71CIAŁOWICZ TOMASZ1984LISZKIEUROGOALPOL
72CICHY IRENEUSZ1974BOCHNIAPOL
73CIERLIKOWSKI KRZYSZTOF1984NIEPOŁOMICEPOL
74CIEŚLAK MICHAŁ1990KRAKÓWPOL
75CIURLA MIKOŁAJ1994WILKOWICEPOL
76CUBER DARIUSZ1980KRZESZOWICELORZA SZYDERCUFPOL
77CYBULA DOMINIK1992PŁUDYPOL
78CYBULA STANISŁAW1955CHORZÓWPOL
79CYWIŃSKA AGNIESZKA1972KRAKÓWPOL
80CZAJA EMANUEL1990TRZEBINIAPOL
81CZAJKA WALDEMAR1972POZNA?POL
82CZARNECKI KRZYSZTOF1978KRAKÓWPOL
83CZARNY ŁUKASZ1983KRAKÓWWKURW_TEAMPOL
84CZECHOWSKI JERZY1949WARSZAWAMZA - WARSZAWAPOL
85CZEKAJ ROBERT1975KRAKÓWPOL
86CZERWIŃSKA JULIA1997KRAKÓWPOL
87CZERWIŃSKI WALDEMAR1985SŁUPSKMARKOS RUNNING TEAMPOL
88CZYCZYLO WLADYSLAW1953CHRZANOWPARKRUN CHRZANÓWPOL
89D RYSZARD1958ZABRZE-ROKITNICAPOL
90DELEWSKA DALIA1986DĄBROWA GÓRNICZAMKS-MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC / REEBOK RUN CREWPOL
91DEREJCZYK KAMIL1991KONIECPOLPOL
92DERKACZ ŁUKASZ1987KRAKÓWLUFTHANSA GLOBAL BUSINESS SERVICES RUNNING TEAMPOL
93DĘBSKA JOANNA1975GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOL
94DŁUGOŃ JUSTYNA1983ŁĘG TARNOWSKIGANG ŚCIGACZYPOL
95DŁUGOSZ DOMINIK1982KRAKÓWPOL
96DMITROWSKA AGATA1992LEŻAJSKSTATE STREETPOL
97DOBAK SLAVOMIR1973LIPTOVSKÝ MIKULÁŠŠK COPYSERVIS LIPTOVSKÝ MIKULÁŠSVK
98DODO PETER1963SEBECHLEBYTJ SEBECHLEBYSVK
99DOMAŃSKA KASIA1973MAJKÓWPOL
100DOMAŃSKA KATARZYNA1973MAJKÓPOL
101DOMIN DANUTA1978DUBIECKOPOL
102DOMURAT LESZEK1964ALWERNIAFINISH PROFILESPOL
103DRABIK JACEK1964KRAKÓWPOL
104DRĄG PIOTR1998KRAKÓWPOL
105DUBINIEWICZ ANDRZEJ1991KRAKÓWPOL
106DUBYNA MARIIA1989KRAKÓWPOL
107DUDEK AGNIESZKA1985KRAKÓWLPP TEAMPOL
108DUDZIŃSKI PIOTR1982RZESZÓWPOL
109DULIAN MIERNIK MAGDALENA1981WROCŁAWPOL
110DUSKI FILIP1985KRAKÓWPOL
111DYJEWSKI PRZEMYSŁAW1980OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOL
112DZIEDZIC ANDRZEJ1967DĄBROWA TARNOWSKABHPPOL
113DZIOBOŃ PIOTR1984NOWY TARGWARTKIE KIYRPCEPOL
114DZIOPA ADAM1968KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOL
115EJDYS-TOMASZEWSKA SYLWIA1984WROCŁAWSYLWIA EJDYS-TOMASZEWSKA -TRENER BIEGANIAPOL
116FARON MARCIN1980BOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAPOL
117FEICHTINGER MAREK1975ŻORYPOL
118FIKAS KRZYSZTOF1959MYŚLENICEPOL
119FIL BOŻENA1971MUNINAJAROSŁAWSKI BIEGACZPOL
120FILICIAK MICHAŁ1984KRAKÓWCAFFETTIERAPOL
121FILIPEK NATALIA1982KRAKÓWPOL
122FILIPOWICZ AGNIESZKA1977KRAKÓWPOL
123FORMASA ADRIAN1996JANOWICEBB RUNNERSPOL
124FRONCZYK KAROLINA1985KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOL
125FURTEK IWONA1982KRAKÓWLACHO TEAMPOL
126GACEK DANIEL1981KRAKÓWWITOLD PILECKIPOL
127GAŁDYN KAMIL1998SZAFLARYGORĄCY POTOK TEAMPOL
128GAŁKA RENATA1969KRAKÓWKROMECZEK TEAMPOL
129GARBARZ MONIKA1987TARNOWIECSZAFA BIEGACZA TEAMPOL
130GARBICZ KRZYSZTOF1984SIEMIANOWICE ŚLĄSKIESZYBKI TOSIEKPOL
131GARZEŁ GRZEGORZ1977KRAKÓWITMBW- KRAKÓWPOL
132GAWOR ARTUR1971STALOWA WOLAPOL
133GAWOR MONIKA1972STALOWA WOLAPOL
134GĄDEK MAREK1957TARNÓWEKIPA Z TARNOWAPOL
135GĄTKIEWICZ ALEKSANDRA1978KRAKÓWPOL
136GERASCH PIOTR1973CZĘSTOCHOWAJASNE, ŻE CZĘSTOCHOWAPOL
137GŁĄBIŃSKI PIOTR1985KAKÓWPOL
138GŁODEK MARCIN1981STĘŻYCADSS ORLĘTAPOL
139GŁUSZEK STANISLAW1957KRAKÓWPOL
140GODLEWSKA ALEKSANDRA1974KRAKÓWKOLIBER TEAMPOL
141GOLARA MARIUSZ1991KRAKÓWPOL
142GOLINSKI HENRYK1973NOWY SĄCZRUN 4 FUN TEAMPOL
143GOŁĘBIOWSKA MARIOLA1988CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKPOL
144GOŁĘBIOWSKI ROBERT1967RADOMSKOBIEGACZE W RADOMSKUPOL
145GORZAŁEK JOANNA1991KRAKÓWPOL
146GÓOWSKI IRENEUSZ1973KRAKÓWPOL
147GÓRKA ELA1980GRYBÓWINFINITI RUNERS TEAM GRYBÓWPOL
148GÓRKA JAN-WITOLD1961KRAKÓWPOL
149GÓRSKI MATEUSZ1982KRAKÓWBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOL
150GÓRSKI SZYMON1973KIELCEBBM KIELCEPOL
151GRABOWSKA MAGDALENA1986GŁOGÓW MŁP.BIEGUNKA TEAMPOL
152GROLIK PIOTR1972RUDA ŚLĄSKAPOL
153GRONDECKI GRZEGORZ1970GLIWICEBIEGAMY Z SERCEMPOL
154GROS ANNA1974SKWINASKAWINA BIEGAPOL
155GROSZ DOMINIKA1992KRAKÓWPOL
156GRUDZIEN PRZEMYSLAW1986BRZOZOWKAPOL
157GRUSZCZYŃSKI KAROL1964CHORZÓWPOL
158GRUSZECKA MARTA1991BIELSKO-BIAŁAPĘDZIWIATRY NA ANIMUSZUPOL
159GRZĄDZIEL DOMINIK1983DZIEKANOWICEATTIQ SALMING TEAMPOL
160GRZEGORCZYK RENATA1981KRAKÓWPOL
161GUTMAJER GRZEGORZ1973KRAKÓWAPTIV RUNNING TEAMPOL
162GWÓŹDŹ ROBERT1965SKAWINAPOL
163HAJNAS ANNA1977PSZCZYNASPOT PSZCZYNAPOL
164HAŁUCHA PRZEMEK1984LUBACZOWBIEGOMANIA LUBACZÓWPOL
165HAMUDA BEATA1981BOCHNIABOCHNIA BIEGAPOL
166HEGENBARTH KRZYSZTOF1977POZNA?POL
167HORNIK ARTUR1981WODZISŁAWSILESIAN MESTOPOL
168HYCIEK PATRYCJA1983KRAKÓWPOL
169HYCIEK PIOTR1983KRAKÓWPOL
170IMIELSKI JERZY1957LASKIPOL
171IZDEBSKI MARIUSZ1970OLKUSZOSV TEAMPOL
172JABŁCZYK-PEMPUS DOROTA1968PRZEMYŚLPOL
173JABŁOŃSKI GRZEGORZ1984KRAKÓWMPECPOL
174JACKIEWICZ MIROSŁAW1969JASTRZĘBIE -ZDRÓJPOL
175JAJEŚNICA DAWID1990NOWY TARGSEVERINWINPOL
176JAKUBIK MIROSŁAW1962ZALESZANYFARTLEK G.OPOL
177JANICZAK KRZYSZTOF1980KALWARIA ZEBRZYDOWSKAPOL
178JANIK ROBERT1975MYŚLENICEPOL
179JANIKOWSKA KARINA1990KRAKÓWSTREFA ŻYWIENIAPOL
180JANOS FILIP1979MODRAIONIC.ECOSVK
181JANOTA SEBASTIAN1985BOLESŁAWPOL
182JAROŃ JAN1985RUDAWAIRON DRAGON TRIATHLONPOL
183JASEK MAŁGORZATA1992KRAKÓWPOL
184JASTRZĘBSKI PAWEŁ1990BOCHNIAGO APTIV!POL
185JAWORSKA KINGA1988KRAKÓWPOL
186JAWORSKI PIOTR1978KRAKÓWPOL
187JESZKA IWONA1984KRAKÓWVEGE RUNNERSPOL
188JÓŹWIAK MARCIN1981KUTNOPOL
189JUREK MARIUSZ1981PIERZCHÓWJÓZIOPOL
190K JAROSŁAW1974KRAKÓWBBL KRAKÓW PERFORMANCEPOL
191KACZKIEWICZ DAMIAN1974GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOL
192KACZKOWSKI MIŁOSZ1993WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOL
193KACZMARCZYK DOROTA1980KRAKÓWPOL
194KACZMARCZYK MAŁGORZATA1993GARLICZKA4F RUNNING TEAMPOL
195KACZMARCZYK MAŁGORZATA1993PRZYBYSŁAWIE4F RUNNING TEAMPOL
196KACZÓWKA DARIUSZ1971KRAKÓWPOL
197KACZÓWKA TERESA1972KRAKÓWPOL
198KACZYŃSKA ALICJA1984RZESZÓWPERFECT RUNNER TEAMPOL
199KADŁUBICKA KAMILA1995KĘTYPOL
200KALETA PIOTR1974BĘDZINBANDA Z PLACUPOL
201KALINOWSKA EWA1982PRZEMYŚLBIEGAM BO LUBIĘPOL
202KALISZKA MARCIN1978ZAKRZOWIECZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEPOL
203KAŁUSKI JAROSŁAW1965STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOL
204KAMINIK-MICHALCZAK ANNA1982WIELKIE DROGIPOL
205KAMIŃSKA BEATA1967MYSZKÓWMYSZKÓW BIEGA, Z BIEGANIEM MI DO TWARZYPOL
206KAMIŃSKI JERZY1959SZYMBARKMARATON GORLICEPOL
207KAMYSZ ROBERT1970KRAKÓWPOL
208KANIA TOMASZ1988KRAKÓWPOL
209KARAŚ ŁUKASZ1987TARNÓWPOL
210KARCZ ANETA1980NIEGOSZOWICEPOL
211KARCZMARCZYK MIROSŁAW1990BOLESŁAWPOL
212KARPIŃSKI GRZEGORZ1989BYTOM ODRZAŃSKIPOL
213KARPISZ ZBIGNIEW1970KRAKÓWPOL
214KASHYNSKYI HENNADII1963CHERNIVTSIUKR
215KASIMOVA ALINA1991KRAKÓWLPP TEAMPOL
216KASZUBA MICHAŁ1975PIEKARY ŚLĄSKIEGRUPA NOMAXPOL
217KAWA JOANNA1977MYSŁOWICEMIRAZ RACE TEAMPOL
218KAWALEC JACEK1971TRZCIANASAFRAN / TEAM IWOPOL
219KAWECKA OLGA1991KRAKÓWPOL
220KĄDZIOŁKA ANETA1980JADOWNIKIBKB VICTORIA BRZESKOPOL
221KĄKOL RYSZARD1957BIELSKO-BIAŁAPĘDZIWIATRY NA ANIMUSZUPOL
222KEMPNY MARIA1984ZAKOPANEPOL
223KHMIALNITSKI SIARHEI1986NESVIZHBLR
224KILAR BEATA1996KRAKÓWBIEGAMY ABY DOBIECPOL
225KISIELICA SYLWIA1987KRAKÓWTEAM DZIKPOL
226KLIMEK DOROTA1979NOWY SACZPOL
227KLUSEK MATEUSZ1989KRAKÓWSKLEP BIEGACZA RUNNING TEAM KRAKÓWPOL
228KŁEMBUKOWSKI PIOTR1963KRAKÓWKOLIBER TEAMPOL
229KNAPIK KRZYSZTOF1978BRZEZIEPOL
230KNOP MARCIN1990KRAKÓWLEMON TEAMPOL
231KOBAK SLAWOMIR1980KRAKÓWPOL
232KOCOŁ MARCIN1976TARNÓWPOL
233KOCZUR BARTLOMIEJ1988KRAKÓWPOL
234KOFIN MACIEJ1977OCHOJNOTKKF UKLEJNA MYŚLENICEPOL
235KOKOSZKA MARCIN1990BOCHNIAPOL
236KOLINKO TARAS1989KRAKÓWPOL
237KOŁODZIEJSKA JUSTYNA1975KIELCEAZS UJK KIELCEPOL
238KOŁODZIEJSKI KAMIL1987KIELCEPOL
239KOŁODZIEJSKI KAMIL1987KIELCEPOL
240KONDRAK KAROLINA1986KRAKÓWTURBO ZAKWASYPOL
241KONIECZNY AGNIESZKA1995ROGÓWPOL
242KONRAD ARTUR1977ZAWIERCIEGRUPA JURA PLPOL
243KONRAD MARCIN1982ZAWIERCIEBRACIA TEAM ZAWIERCIEPOL
244KOPEĆ KRZYSZTOF1973RZESZÓWPOL
245KOPEĆ MARTA1992PROSZOWICE#SIOSTRYKSEROPOL
246KOPYDŁOWSKA ANNA1975TYCHYPOL
247KORNAŚ ANDRZEJ1980KRAKÓWKUKUCZSPORT.PLPOL
248KORNAŚ KRZYSZTOF1976NOWY SĄCZHUSARIA RACE TEAMPOL
249KORNOBIS MONIKA1993MIECHÓWRUNSPIRATIONPOL
250KORUS PIOTR1985PIEKARY ŚLĄSKIECIDRY LOTAJOMPOL
251KOTOWICZ VIOLETTA1973KRAKÓW5045753310POL
252KOTYLA SZYMON1992KIEŁCZYGŁÓWLEŻUCH TEAMPOL
253KOWAL BEATA1970BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOL
254KOWALCZYK KRZYSIEK1982BOCHNIAPOL
255KOWALCZYK MONIKA1982KRAKÓWDRAGON'S RIDERSPOL
256KOWALCZYK PAWEŁ1974KĘTYKECKIE HARPAGANYPOL
257KOWALCZYK ROMAN1982KRAKÓWSŁOWIAŃSKA KREWPOL
258KOWALKOWSKI TOMASZ1976MAŁOPOLSKAPOL
259KOWALSKI AREK1971SIEWIERZPOL
260KOZACZKA WŁODZIMIERZ1975GLIWICEPOL
261KOZIARZ PRZEMYSŁAW1991JANKOWICEBIEGANIE_ŹRÓDŁEM_SATYSFAKCJIPOL
262KOZIOŁ PRZEMYSŁAW1968KRAKÓWPOL
263KOZŁOWSKI ZBIGNIEW1970KAMIENIECPOL
264KRAMER RAFAŁ1967RADOMPOL
265KRAWCZAK DANIEL1988KOSMÓW3 ZAMOJSKI BATALION ZMECHANIZOWANYPOL
266KRAWCZAK JAKUB1981TARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWEPOL
267KRAWCZYK DAWID1988WIESIÓŁKABIEGAJ Z BANANEMPOL
268KRAWIEC AGATA1983KRAKÓWPOL
269KRET MAREK1982PORAJPOL
270KRÓL TADEUSZ1988KRZYSZKOWICEPOL
271KRUCZEK MONIKA1980TYCHYTEAM PAPRY 20POL
272KRYSZTAFKIEWICZ KATARZYNA1979ŻORYPOL
273KRYVITSKIY YURIY1983KRAKÓWGANG ROWEROWYPOL
274KRYVONIS MAKSYM1988KRAKÓWINCONVENTUSPOL
275KRZEMIŃSKI KAMIL1992KNURÓWPOL
276KRZEMYK DARIUSZ1973KRAKÓWPOL
277KRZYSZTOF BARANOWSKI1964ZIELONKATO NATURALNEPOL
278KUBAS ALINA1971JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKPOL
279KUBASIAK MACIEJ1991WADOWICEBLOKERSIPOL
280KUBIAK ARTUR1973MYSŁOWICEPOL
281KUBIC BOGUMILA1972KRAKÓWITMBW- KRAKÓWPOL
282KUBIENIEC IZA1989ZAWOJAPOL
283KUCHARCZYK PAWEŁ1974KRAKÓWTATA OSZALAŁPOL
284KUCIEL ROBERT1982BOLĘCINRUNNING BOLĘCINPOL
285KUCZERA GRZEGORZ1990SZCZEKOCINYPOL
286KUKIELKA SEBASTIAN1978KRAKÓWPOL
287KUKULSKI PIOTR1956PABIANICEPOL
288KUMIEGA KAROLINA1987KRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOL
289KURACIŃSKI PRZEMYSŁAW1973KRAKÓWAWF MASTERSPOL
290KURASIEWICZ JANUSZ1980KANIÓWPOL
291KUROWSKI TOMASZ1974ŁÓDŹFIT FORMAPOL
292KURZAWA EWELINA1978KRAKÓWPOL
293KUŚ TOMASZ1981MARKLOWICEPOL
294KUŚNIERZ DAGMARA1991GOSZYCEPOL
295KUZYK AGNIESZKA1976RACISZYNWKB META LUBLINIECPOL
296KWAŚNIK MICHAŁ1984OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOL
297KWIECIEN DAWID1984KIELCEPOL
298LAMPART MARTA1983KRAKÓWPOL
299LANY GRZEGORZ1972KATOWICEPOL
300LECHOWICZ MARIUSZ1979KRAKÓWPOL
301LEDWOŃ JAKUB1977GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOL
302LEJA MARCIN1989ŻOŁYNIARZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYPOL
303LEJA MAREK1979JAROSŁAWPOL
304LELONKIEWICZ KRZYSZTOF1977STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOL
305LEMPEREUR HENRI1952SEVRESTEAM ATHANFRA
306LENIK KINGA1980SUCHA BESKIDZKAPOL
307LEŚNIAK ALEKSANDRA1991KRAKÓWPOL
308LEŚNIAK MACIEJ1985KRAKÓWACCOR RUNNING TEAMPOL
309LEWANDOWSKI BARTOSZ1988KRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOL
310LIPCZYŃSKI JERZY1984KRAKÓWPLACETOTRIPOL
311LIPERT JOLANTA1975GRODZISKO DOLNEGRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIEPOL
312LISTWAN MICHAŁ1982KRAKÓWPOL
313LISZEWSKA KAROLINA1997KAMIENIECOFIARY KAMIEŃCAPOL
314LORENOWICZ MONIKA1989SOSNOWIECPOL
315LORENS PIOTR1970KRAKÓWPOL
316LUDWA MICHAŁ1981TARNÓWPOL
317ŁABNO PAWEŁ1980KRZYWACZKARC KRZYWACZKAPOL
318ŁĘCKI PIOTR1981GLIWICEPOL
319ŁUKOWICZ PIOTR1971DANKOWICEPOL
320MACHNO JANUSZ1970KRAKÓWRU3AJ BIEGAPOL
321MACIEJOWSKI WIESŁAW1956OLKUSZPOL
322MACINA DARIUSZ1980KRAKÓWMAKING WAVESPOL
323MAGOLAN SŁAWOMIR1980KRAKÓAPOL
324MAJCHER HUBERT2000BRZEŹNICAPOL
325MAJCHER HUBERT2000BRZEŹNICAPOL
326MAJKRZAK ŁUKASZ1986ŁĄCKOUNDER ARMOUR POLSKAPOL
327MAKUCH JOANNA1979CIESZANÓWBIEGOMANIA LUBACZÓWPOL
328MALICKA ANGELIKA1983ROKITNO SZLACHECKEPOL
329MALUHA ANNA1978OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚWPOL
330MALUHA JACEK1977OSTROWIEC ŚWROZBIEGANI.PLPOL
331MAŁACHOWSKI MARIUSZ1977RADOMSKOBIEGACZE RADOMSKOPOL
332MAŁACHOWSKI SEBASTIAN1974KRAKÓWLEMON TEAMPOL
333MAŁAGOCKA MARZENNA1966ALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAPOL
334MAŁYSZA SŁAWOMIR1971KRAKÓWPZU SPORT TEAMPOL
335MAMOŃ MICHAŁ1980GÓRNA WIEŚMAMONIOULTIMATEAMPOL
336MARCOL DOMINIKA1995RYBNIKPOL
337MARDEUSZ BERNADETTA1972DĘBICASRTG DĘBICAPOL
338MARKOWSKI MAREK1977KĘPNOKS LENIWIECPOL
339MASŁOCHA KAZIMIERA1961KRAKÓWESKADRA MASTERS KRAKÓWPOL
340MATEJKO BARTŁOMIEJ1985KRAKÓWPOL
341MATUSIAK KATARZYNA1990KĘTYPOL
342MATYNIAK BARBARA1986LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻPOL
343MATYSIK DAWID1986PIELGRZYMOWICEPOL
344MATYSZKOWICZ PATRYCJA1997BULOWICEPOL
345MAZUR KRZYSZTOF1976GLIWICENOWA GLIWICEPOL
346MAZUREK MONIKA1974KRAKÓWNOWA HUTA TEAMPOL
347MĄCZKA MICHAŁ1979OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOL
348MERESHKO WIKTORIA1984KRAKÓWSOLOPOL
349MICHAL MAJCHER, ING.1980TREBIŠOVSPOZNAJ TREBIŠOV BEHOMSVK
350MICHALIK KONRAD1984CZESTOCHOWAPIORUN TEAMPOL
351MICHALSKI JAROSŁAW1984TARNOWSKIE GÓRYHETMAN TARNOWSKIE GÓRYPOL
352MICHAŁOWSKI PAWEŁ1995WYSZKÓWPOL
353MICINSKA ANNA1993CHORZÓWPOL
354MIELEC KATARZYNA1985KRAKÓWPOL
355MIERZEJEWSKI DARIUSZ1969ZAWIERCIEMIERZEY TEAMPOL
356MIKOŁAJCZYK MIROSŁAW1980ZABRZEMIRAZ RACE TEAMPOL
357MINOR JAKUB1996OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOL
358MINOR ROBERT1969OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOL
359MIŚKOWIEC JANUSZ1972DOBRAKLIFORNIATRIPOL
360MITOŃSKA MAGDA1989KRAKÓWMIGACZEPOL
361MOLĄG MATEUSZ1976BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGA MOSUR RUDAWAPOL
362MONDOROWICZ MARCIN1985ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOL
363MORAJDA KATARZYNA1979KRAKÓWPKS "OGAR"POL
364MORAWSKI MIROSŁAW1968RADOMBIEGIEM RADOM!POL
365MORDARSKI JACEK1960NAWOJOWABIEGAM BO LUBIĘPOL
366MOREK MICHAŁ1983KATOWICEPOL
367MORIC ANNA1982PSZCZYNAKOLOROWA DRUŻYNA NESSIPOL
368MORIC ANNA1982PSZCZYNAKOLOROWA DRUŻYNA NESSIPOL
369MOSKWA PAWEŁ1982KRAKÓWBANIALUKA RUNNING TEAMPOL
370MROŻEK MARIUSZ1976KLUCZEPOL
371MUCHA KRZYSZTOF1972OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOL
372MUSIAŁ BARTŁOMIEJ1981SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOL
373MUSIAŁ MARCIN1988WIELICZKAKP VI KRAKÓWPOL
374MUSIAŁ MARCIN1980KRAKÓWPOL
375MUSIOŁ ANDRZEJ1978TYCHYTEAM PAPRY 20POL
376MUSIOŁ GRZEGORZ1974LUBOMIADYSTANS LUBOMIAPOL
377MYDLARZ ARTUR1986RZESZÓWINZYNIER JAKOSCIPOL
378MYSTEK BOGDAN1962OLKUSZOSV TEAM OLKUSZPOL
379MYTYCH MATEUSZ1987KRAKÓWPOL
380NALEPKA KATARZYNA1976BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOL
381NAPIÓRKOWSKI JAROSŁAW1959RADOMPOL
382NAWROT BOŻENA1985KRAKÓWPOL
383NAZIMEK MACIEJ1986KRAKÓWR7POL
384NELL RUPERT1973ZAKOPANEPOL
385NEMEC TOMÁŠ1989ZVOLENALGOLIASVK
386NESTERUK BARTOSZ1982KRAKÓWESKARDA KRAKÓWPOL
387NĘDZA BARTEK1993PRADŁAPOL
388NIEĆ NATALIA1993PODEGRODZIEPOL
389NIEDZIELSKI ROBERT1977KRAKÓWACAR TEAM/VEGE RUNNERSPOL
390NIESLON MAREK1985GLIWICEAKMB PEDZIWIATR GLIWICEPOL
391NITKA ARTUR1980RUDA ŚLĄSKABIEG Z CHRYSTUSEMPOL
392NIZIOŁEK ALEKSANDRA1993KRAKÓWPOL
393NOCUŃ ADAM1970KRAKÓWPOL
394NOGA ROBERT1973ZIELONKIZIELONYPOL
395NOGA ŁUKASZ1982SOSNOWIECZDZIERAJ KAPCIEPOL
396NOWACKI MAREK1964OPOLEPOL
397NOWAK BEATA1989LUBLINJAMES TEAMPOL
398NOWAK JOANNA1975WOJNICZPOL
399NOWAK MAREK1988KRAKÓWPOL
400NOWAK MARIUSZ1982KRAKÓWPOL
401OBCOWSKI KACPER1997KRAKÓWGUCCI GANGPOL
402OCHOWICZ ANDRZEJ1983CHRZANOWKCHPOL
403OFIARZEWSKA BARBARA1990KRAYPOL
404OGRODNICZUK JUSTYNA1995WARSZAWAPOL
405OKOŃSKI ROBERT1974KRAKÓWWAWEL RUNNERSPOL
406OKRUTNIAK SŁAWOMIR1984RUDAWAZABIERZÓW BIEGAPOL
407OKTABSKI WIESŁAW1966KRAKÓWPOL
408OŁUBEK ROBERT1975ŻORYHRMAX ŻORYPOL
409OPALSKA KAROLINA1985BRZESZCZESPEED TEAM BRZESZCZEPOL
410OSTROŻAŃSKI RADOSŁAW1982KRAKÓWLEDWOCZŁAPYPOL
411PABIAN-MACINA JOANNA1980KRAKÓWMAKING WAVESPOL
412PACHUT JUSTYNA1977TYCHYVIKING TRAINING CENTERPOL
413PALCZYKOWSKA NATALIA1980GRUDNA KĘPSKAPOL
414PALIŚ KINGA1976KRAKÓWBEFIT24TEAMPOL
415PAŁKA JUSTYNA1984ALWERNIAPOL
416PAŁKOWSKA JOANNA1983KRAKÓWSZKRABKI/PORANNY PATROLPOL
417PANDEL MIŁOSZ1977GORZYCEUNIWHEELSPOL
418PARADA MARCIN1978RADOMSKOPOL
419PASEK ANNA1969GLIWICEPOL
420PASTUSZAK KAROLINA1993KRAKÓWPOL
421PASZT ŁUKASZ1997DOBCZYCEROZBIEGANE DOBCZYCEPOL
422PATECKA KAROLINA1984KRAKÓWPOL
423PATECKA MONIKA1980KRAKÓWPOL
424PATER ALEKSANDRA1984NORTH STIFFORD, ESSEXGBR
425PATER ALEKSANDRA1984NORTH STIFFORDGBR
426PAUL PRZEMEK1978SUŁKÓWMPM PAUL TEAMPOL
427PAWLAK JANUSZ1958KRAKÓWPOL
428PAWLIK PIOTR1990ŁĄCKOUNDER ARMOUR POLSKAPOL
429PAWLIKOWSKI JACEK1968KRAKÓWPOLAND BUSSINES RUNPOL
430PAWŁOWICZ ANNA1982WIELICZKAOKNOPLAST RUNNING TEAMPOL
431PELIKAN ARTUR1994KŁOBUCKNGB KŁOBUCK/WKURW_TEAMPOL
432PETRYKOWSKI GRZEGORZ1969ŻORYHRMAX ŻORYPOL
433PĘCZEK DARIUSZ1970CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOL
434PIECHOCKA AMELIA1977KRAKÓWPOL
435PIENIĄŻEK KRZYSZTOF1971KRAKÓWPOL
436PIETRAS JOWITA1989MIELECWW TEAMPOL
437PIETRZYK MACIEJ1987WIELICZKAPOL
438PIETRZYK WOJCIECH1977KRAKÓWLACHO TEAMPOL
439PITALA MARIUSZ1984KRAKÓWPOL
440PITEK SŁAWOMIR1988MYŚLENICEPOL
441PLESIŃSKI WITOLD1972KRAKÓWPOL
442PLISZKA RAFAL1974KRAKÓWPOL
443POLAK BOGUSŁAWA1962MYŚLENICEPOL
444POLAK KATARZYNA1998BRZEZIEPOL
445POLASZEWSKI MARCIN1982KRAKÓWBMW DOBRZAŃSKI TEAMPOL
446POŁOŃSKI ANDRZEJ1966RADOMBIEGIEM RADOM!POL
447POSŁAJKO MARIUSZ1973KRAKÓWJOGAMPPOL
448POTAŃCZYK WOJCIECH1993KRAKÓWPOL
449POTYRA KRZYSZTOF1966DĘBLINRADOŚĆPOL
450PRĘCIKOWSKI RYSIEK1970WIELICZKAPOL
451PROCHERA DAMIAN1984LEŻAJSK7POL
452PROKOP ARTUR1970WARSZAWAPROKOP CONSULTING GROUPPOL
453PROROK DARIUSZ1993RADOMPOL
454PRUCIAK TOMASZ1990PIŃCZÓWPOL
455PRYMAKOWSKA BARBARA1943TARNÓWPTS SOKÓŁ ŚWIAT PRACYPOL
456PRZYBYLSKI PATRYK1979KIELCEPOL
457PRZYBYLSKI ROMAN1979KRAKÓWNOWY STYL GROUP RUNNING TEAMPOL
458PSARSKA SABINA1999BĘBŁOPOL
459PSZCZOLKA DOMINIK1980BIELSKO-BIAŁABBRUNNERSPOL
460PSZCZOLKA DOMINIK1980BIELSKO-BIALABBRUNNERSPOL
461PULSAKOWSKA BARBARA1984OSTROWIEC ŚW.OSTROBIECPOL
462PUSTUŁA DOMINIK1984KRAKÓWDOMINIK PUSTULAPOL
463PYCIA ADRIAN1999GOLKOWICEPOL
464PYK-WOLAK ANNA1974KRAKÓWPOL
465PYTKA WIKTOR1983BRZESKOPOL
466PYTLIK NATALIA1994CIESZANÓWPOL
467PYZIK MAREK1963GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMPOL
468RA,S MARCIN1981CHRZANÓWPOL
469RADOMSKI MARIUSZ1971JASTRZĘBIE ZDRÓJBZIOKPOL
470RADWANEK RAFAŁ1987BRZEZIEHUSARIA RACE TEAMPOL
471RASMUSSEN BRIAN1963MOATEHYDERABAD RUNNERSIRL
472REGIEC STANISŁAW1983KRAKÓWPOL
473REJZA HENRYK1951OZORKÓWPOL
474REPELOWICZ MIKOŁAJ1980TORU?KSM TEAMPOL
475RICHERT MICHAŁ1992LIBIĄŻPOL
476ROGOWSKI GRZEGORZ1975BRZÓZA KRÓLEWSKAPOL
477ROMANOVSKÝ DUŠAN VRABEC1976DUBANYM.K. DDSPORT DAŇCI OLOMOUCCZE
478ROMANOVSKÝ JIŘÍ1975OLOMOUCM.K. DDSPORT DAŇCI OLOMOUCCZE
479ROMIK ANNA1980PUNCÓWPOL
480ROSIEK MARCIN1983KRAKÓWPOL
481ROSTOCKI WOJCIECH1991STARY SĄCZSTAROSĄDECKI BIEGACZ/MS UBEZPIECZENIA SP. Z O.O.POL
482RÓŻYCKA-DEPA DOROTA1971SZCZODRKOWICEPOL
483RUTKOWSKA IWONA1975OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOL
484RYBA PIOTR1963RZESZÓWPOL
485RYDAROWICZ ROBERT1969WARSZAWAPOL
486RYGIEL ALEKSANDRA1983KIELCEPOL
487RZĄSA BARBARA1968KRAKÓWPOL
488RZEŹNICZAK ANNA1978SUCHA BESKIDZKAPOL
489SACHARZEC KRZYSZTOF1976KRAKÓWSAINT - GOBAIN - SQUADPOL
490SADOWSKI ROBERT1985GDYNIABIEGAMYRAZEM.PL PROPOL
491SALAMON TOMASZ1984KRAKÓWPOL
492SALIBA JOSEPH1970KRAKÓWZURRIEQ WOLVESPOL
493SAŁACH MARCIN1981POLANKAPOL
494SAM VERHEYDEN1985NYSATMTEAMGER
495SASAK BARTŁOMIEJ1997ANDRYCHÓWPOL
496SĄCZAWA EWA1976MUNINABBL JAROSŁAWPOL
497SEBO MICHAL1978STARA LUBOVNABKSLSVK
498SEKUŁOWICZ PIOTR1980BIELSKO-BIAŁAPOL
499SERAFIN DAWID1986KRAKÓWPOL
500SERĘGA ANNA1980BOLĘCINWKURW_TEAMPOL
501SERĘGA TOMASZ1974BWKURW_TEAM (KOLKA STAWKI)POL
502SERWAN PIOTR1988JADOWNIKIBKB VICTORIA BRZESKOPOL
503SĘDZIK ALEKSANDER1968BYTOMPOL
504SHPAK IGOR1984ODESSAUKR
505SIEPRAWSKI JAKUB1987KRAKÓWEVENTARIATPOL
506SIUDEK KAZIMIERZ1960RYBNAPOL
507SIWEK KRZYSZTOF1972KRAKÓWPOL
508SKOLICKI MICHAL1973KRAKÓWPOL
509SKOLIK DAMIAN1983SWIETOCHLOWICEPOL
510SŁAWEK MARCIN1984KRAKÓWPOL
511SŁODOWSKA PAULINA1997WAWRZEŃCZYCESPARTAN RACE TRAINING GROUPPOL
512SŁODOWSKA PAULINA1997WAWRZEŃCZYCESRTG PROSZOWICEPOL
513SŁOMSKA BEATA1983JODŁÓWKA TUCHOWSKALKS URZYNPOL
514SŁOWIKOWSKA KLAUDIA1993GDA?SKPOL
515SŁOWIKOWSKA MONIKA1984WROCŁAWPOL
516SŁOWIŃSKI PAWEŁ1969MICHAŁOWICEPOL
517SMOLÁR MAREK1982LIPTOVSKÁ TEPLIČKAMARATHON BB TEAMSVK
518SMOLAREK BOGUMIŁA1988WROCŁAWPOL
519SMOROŃ BARBARA1974WIELICZKAPOL
520SOCHA IZABELA1991KRAKÓWPORANNY PATROLPOL
521SOLAK IWONA1985KRAKÓWPOL
522SOŁTYSIAK DAMIAN1985PLESZEWPLESZEWSKI KLUB KARATEPOL
523SONDEJ WIESŁAW1962SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIPOL
524SOSKA JERZY1961ZAKLICZYNDUNAJEC ZAKLICZYNPOL
525SÓWKA GRZEGORZ1957CHORZÓWPOL
526SPRAWKA ANNA1977STARACHOWICEZABIEGANE STARACHOWICEPOL
527STACHYRA ZDZISŁAW1980BĘDKOWICEHUZAR BEDKOWICEPOL
528STANSKI SLAWOMIR1961WARSZAWATO NATURALNEPOL
529STAŃCZYK AGNIESZKA1978KALETYO CO BIEGA W KALETACHPOL
530STAŃCZYK TOMASZ1972KALETYO CO BIEGA W KALETACHPOL
531STAROSTKA JACEK1974KĘDZIERZYN-KOŹLEPKO BANK POLSKI BIEGAJMY RAZEMPOL
532STASIOWSKI MAREK1977KRAKÓW#TOMARTEAMPOL
533STEFAŃSKI KRYSTIAN1984OLSZTYNKS KANAŁEKPOL
534STEMPAK NIKODEM1995TARNÓWPOL
535STĘPNIEWSKA ANNA1983KRAKÓWPOL
536STOLORZ KATARZYNA1985TYCHYPOL
537STRZAŁKA MAREL1981ŻORYPOL
538STYŚ ŁUKASZ1993KOŃSKIEPOL
539STYŚ ŁUKASZ1993KRAKÓWPOL
540SUŁEK CEZARY1968JAWORZNOPOL
541SUŁKOWSKI MACIEJ1975JAROSŁAWJAROSŁAWSKA GRUPA TRIATHLONOWAPOL
542SWAT DAMIAN1994MODLNICZKAPOL
543SWOBODA KASIA1986KRAKÓWBOROWINKIPOL
544SWOBODA PIOTREK1986KRAKÓWBOROWINKIPOL
545SÝKORA DANIEL1977POPRADPOPRADSVK
546SZAFRAN BARTŁOMIEJ1972KRAKÓWPOL
547SZATYLOWICZ PRZEMYSLAW1980KRAKÓWPORANNY PATROLPOL
548SZCZOTKA AGATA1977JAROSŁAWJAROSŁAWSKI BIEGACZPOL
549SZCZOTKA GRZEGORZ1976JAROSŁAWJAROSŁAWSKI BIEGACZPOL
550SZCZUPAK STANISŁAW1980KRAKÓWPOL
551SZERCER MICHAŁ1981STASZÓWBBL STASZÓWPOL
552SZEWC BOGDAN1983KRAKÓWBEFIT24TEAMPOL
553SZEWCZ KATARZYNA1968KRAKÓWBOGINIPOL
554SZKLANNY-RECLIK ELŻBIETA1982PSZCZYNAPOL
555SZKLARCZYK BARBARA1952KRAKÓWPOL
556SZLĘZAK MATEUSZ1987OLKUSZPOL
557SZOŁTYSEK BEATA1971RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSPOL
558SZOŁTYSEK WOJCIECH1971RYBNIKOCHAJORUN & FRIENDSPOL
559SZOT ARKADIUSZ1995STOPNICAPOL
560SZPARA WOJCIECH1985DĘBICAPĘDZĄCE ŚLIMAKIPOL
561SZPILA GRZEGORZ1966KRAKÓWPOL
562SZUBA ADRIAN1995JASIONÓWPOL
563SZUBA ŁUKASZ1984KIELCEPOL
564SZULC MAGDALENA1982BIBICEPOL
565SZWAGIERCXAK BARTOSZ1995OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKISZARŻA KREWETEKPOL
566SZWED ANNA1981BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOL
567SZYMONEK JOLANTA1982KIELCEPOL
568SZYROCKI TOMASZ1993GLIWICE420POL
569ŚCIBAK WOJCIECH1984BYDGOSZCZJFTC SUPOL
570ŚLIWA MIROSŁAW1975KOŹMICE WIELKIEAPTIV RUNNING TEAMPOL
571ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1986SANOKMTU AERO ENGINESPOL
572ŚLIŻ ANNA1983KRAKÓWPOL
573ŚWITALSKA JOWITA1981KRAKÓWNOVOMATIC TECHNOLOGIES POLANDPOL
574TERESINSKI BERNARD1965CHAPELLE-A-WATTINESSPORT EVASION PIPAIXBEL
575TESTOWY TEST1976TESTYPOL
576TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOL
577TOBIASZ EDYTA1973KRAKÓWPOL
578TOKARZ KINGA1983TARNOWŁOBUZY TEAM TARNÓWPOL
579TOKARZ MARCIN1985TARNÓWŁOBUZY TEAM TARNÓWPOL
580TOMCZAK ZBIGNIEW1954GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOL
581TRACZYŃSKI MICHAŁ1995PIERADŁAPOL
582TRESKA SEBASTIAN1984TYCHYPOL
583TRUNIARZ PAWEŁ1991MIELECZABIEGANI MIELECPOL
584TYMBOROWSKA -WIEDRO MAŁGORZATA1975ZAGNAŃSKZAGNAŃSK BIEGA /WKURW TEAMPOL
585ULLMANN SEBASTIAN1989RYBNIKŚWIADOMIEPOL
586URBANIEC ANDRZEJ1956SUCHA BESKIDZKAPOL
587URBANIK JAREK1977KRAKÓWPOL
588URBAŃCZYK PAWEŁ1979CHRZANÓW - POGORZYCEPOL
589WABIK MARCIN1979KRAKÓW4F RUNNING TEAMPOL
590WACHEL PAWEŁ1986KRAKÓWUNDER ARMOUR POLSKAPOL
591WACŁAWEK MARCIN1976TYCZYNNSB SPORT TEAM RZESZÓWPOL
592WAHL DANIEL1977CHORZÓWT.S. AKS CHORZÓWPOL
593WALA JUSTYNA1984CZARKÓWSPOT PSZCZYNAPOL
594WALCZYK MICHAŁ1984KRAKÓWPOL
595WALKOWSKI STANISŁAW1958KRAKÓWPOL
596WALTER KONRAD1983LEŻAJSKLEŻAJSKA GRUPA BIEGOWA PAWCIUS TEAMPOL
597WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORU?WALTER TEAM TORUŃPOL
598WASILEWSKA JUSTYNA1996GÓRKI MAŁEPOL
599WATARZYSZYN MARZENA1998KRAKÓWPOL
600WATZA RAFAL1974KRAKÓWERICSSON RUNTIMEPOL
601WAWRO TADEUSZ1977ZABIERZÓWKT WATER KNIGHTSPOL
602WAWRZKOWICZ SYLWIA1991KRAKÓWPOL
603WĘG BOGDAN1969BOLECHOWICEMCDPOL
604WĘGIEL BOGDAN1969BMCDPOL
605WIATR SYLWIA1987ŁĘG TARNOWSKIGANG ŚCIGACZYPOL
606WICHER JAKUB1986KRAKÓWELEMELEDUDKI RACING TEAMPOL
607WICHER SYLWIA1980KRAKÓWPOL
608WIELOCHA JERZY1971MUSZYNAPOL
609WIERZBICKI ŁUKASZ1984RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOL
610WIĘCKOWSKI KRZYSZTOF1977KRAKÓWPOL
611WILK TOMASZ1969MIECHÓWPOL
612WŁODEK-JARZYNA MAGDALENA1979KRAKÓWPOL
613WNUK TOMASZ1979ŁAZYPOL
614WOJCIECHOWSKI MARCIN1979KRAKÓWNAUKA BIEGAPOL
615WOJCIECHOWSKI MATEUSZ1992KRAKÓWPOL
616WOJTASIŃSKA JOANNA1974KRAKÓWPOL
617WOLIŃSKI JÓZEF1964GLIWICEPOL
618WOŁOSZYK NATALIA1990GDA?SKPOL
619WOŁOSZYN EWA1975KRAKÓWPOL
620WORYTKO PAWEŁ1967KRAKÓW:)POL
621WORYTKO PAWEŁ1967KRAKÓW:)POL
622WOŹNIAK MARCIN1977KRAKÓWPOL
623WOŹNY ŁUKASZ1986RZESZÓWPOL
624WÓJCIK GRZEGORZ1974WIELICZKAPOL
625WÓJCIK JACEK1978KIELCZAPOL
626WÓJCIK MACIEJ1968WIELICZKAMAKOPOL
627WÓJCIK MAREK1966OPATÓWPOL
628WÓJCIK TOMASZ1979GORZYCEFARTLEK GOPOL
629WRÓBEL ANETA1993STANICANIGHT RUNNERSPOL
630WRÓBEL GRZEGORZ1983BYDGOSZCZBYLE DO METYPOL
631WRÓBEL PIOTR1974WIELICZKAPOL
632WRÓBLEWSKI ROBERT1972KRAKÓWPOL
633WYSOWSKI STANISLAW1992PTASZKOWAWYSOWSKIPOL
634YAROKHAU AGNIESZKA1986DOBCZYCEMIREKTEAMPOL
635YILMAZ SEFIK1959ANTWERPENBEL
636ZABAWA PATRYK1992GORLICEGORLICKA GRUPA BIEGOWAPOL
637ZABRZAŃSKI ALFRED1954CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOL
638ZACHWIEJA AGATA1980WIELICZKAPOL
639ZAJACZKOWSKI JERZY1970PRZEMYSLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA-FIBRIS TEAMPOL
640ZAJĄC ANNA1980SKAWINAPOL
641ZAJĄC KRZYSZTOF1980PROSZOWICEPOL
642ZAMYŚLEWSKI JAROSŁAW1980GRUDZIĄDZWAWEL BUSINESS RUNNINGPOL
643ZAREMBA TOMASZ1976KRAKÓWNOTEAMPOL
644ZARĘBSKA ANETA1988KRAKÓWPOL
645ZGODA MICHAL1980KRAKÓWPOL
646ZIEBOWICZ SLAWOMIR1962KRAKÓWLACHO TEAMPOL
647ZIELIŃSKA AGATA1984KRAKÓWPOL
648ZIELIŃSKA ANNA1996BIELSKO-BIAŁAPOL
649ZIELIŃSKA IZABELA1975TYCHYSISTERS TEAMPOL
650ZIELIŃSKI PIOTR1988KRAKÓWGO APTIV!POL
651ZIELONKA ANDRZEJ1969RATAJENIE ZRZESZONYPOL
652ZIĘBA MARCIN1978KRAKÓWPORANNY PATROLPOL
653ZIĘBA WOJCIECH1986TOKARNIAPOL
654ZIMOCH ZDZISŁAW1963WROCŁAWPOL
655ZIÓŁEK MARCIN1985KRAKÓWGTX TEAMPOL
656ZORAN HENRYK1968RUDA ŚLĄSKAADS MASNAPOL
657ZUBOR PÉTER1971BUDAPESTHUN
658ZYS TOMEK1987POSĄDZAPOL
659ŻABCZYŃSKI ROBERT1979NOWA DĘBAPOL
660ŻAK KRZYSZTOF1977KRAKÓWPOL
661ŻAK MAGDALENA1974ZABIERZÓWPOL
662ŻARSKI SŁAWOMIR1966MYSZKÓWPOL
663ŻELAZKO RAFAŁ1982KRAKÓWCOMARCHPOL
664ŻMUGRODZKI DAMIAN1982KRAKÓWPOL
665ŻOGAŁA JAN1977KATOWICEDZIKI NA DWÓCH NOGACHPOL

4. Krakowski Bieg z Dystansem "Dla małych serc" (10 km)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMAREK JOANNA1972GLIWICEPOL
2ADAMCZYK AGNIESZKA1984KIELCEPOL
3ADAMUS EWA1983KOZYPOL
4ANDURA JOLANTA1975SANDOMIERZPOL
5AUGUSTYN KATARZYNA1977KRAKÓWPOL
6BANASIK MARIOLA1996DĄBROWA GÓRNICZAPOL
7BARANOWSKI PAWEL1995ZIELONKATO NATURALNEPOL
8BERGIEL ANDRZEJ1962KRAKÓWWAWEL S.A.POL
9BĘBEN ALEKSANDRA1990KRAKÓWPOL
10BIEL PIOTR1969KRAKÓWBIEGNEZMC :)POL
11BIESZCZAD ILONA1988WOJASZÓWKAKKB MOSIR KROSNOPOL
12BIL PIOTR1994DĘBICAPOL
13BIŁOCHA EWA1983KRAKÓWPOL
14BRVENÍK RÓBERT1977BANSKÁ BYSTRICATOPIPSVK
15BUCZEK MAŁGORZATA1983CZERNICHÓW#CAŁYWYŹRAŁBIEGAPOL
16BUGAJSKA JADWIGA1961NOWY WIŚNICZBOCHNIA BIEGAPOL
17BUŁA GRZEGORZ1981NOWY TARGNOWOTARSKI KLUB KOLARSKIPOL
18BURDA SZYMON1990KATOWICEPOL
19CHYC MIKOŁAJ1995KRAKÓWMONAR PLESZÓWPOL
20CICHY MARCIN1988WAWRZENCZYCEPOL
21CIEŚLIKOWSKI ŁUKASZ1984KRAKÓWPOL
22COLIK MAGDALENA1982TYCHYPOL
23CZAJA EMANUEL1990TRZEBINIAPOL
24CZARNECKA MAŁGORZATA1973BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOL
25CZULAK ANDRZEJ1976ZIELONKIFERRODESIGNPOL
26CZYCZYLO EMILIA1956CHRZANOWPOL
27ĆWIERZ JOANNA1990DOBCZYCEPOL
28DARSKA KATARZYNA1991ZAWIERCIELEŚNI OLIMPIJCZYCYPOL
29DOMIN ANGELIKA1996PRZEMYŚLPOL
30DROBNIAK WERONIKA1994KRAKÓWPOL
31DROŻ KRZYSZTOF1964BYDGOSZCZKD SERWIS BYDGOSZCZPOL
32DUCZMAŃSKA JOANNA1982KRAKÓWPURO KRAKÓW KAZIMIERZPOL
33DUDZIŃSKA KATARZYNA1992KRAKÓWI TYLE NAS WIDZIELIPOL
34DURAN MATEUSZ1993OŁPINYPOL
35DZIKOWSKI JOZEF1953TYMOWAPOL
36EMILEWICZ WOJCIECH1985KRAKÓWPOL
37FERNANDEZ SANTIAGO1978KRAKÓWBOCA JUNIORSPOL
38FILIPIAK ANGELIKA1994BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOL
39FRYDRYSIAK SYLWIA1970KATOWICEPOL
40FUS-ZIĘBA ELIZA1973RZESZÓWPOL
41GANCARZ KATARZYNA1990SKRZYSZÓWPOL
42GARZEŁ GRZEGORZ1977KRAKÓWITMBW- KRAKÓWPOL
43GIÓRKO SONIA1991PIWNICZNA-ZDRÓJUNDER ARMOUR POLSKAPOL
44GOCHNIO TOMASZ1971MICHAŁOWICEPOL
45GOLONKA MATEUSZ1989GORLICEGUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLPOL
46GROCHOWINA GRZEGORZ1983KRAKÓWPOL
47GRUCHOT MALGORZATA1976GOGOLINGOGOLIN BIEGAPOL
48ILAVSKY IGOR1971DOLNY SMOKOVECSVK
49JACKOWSKI ZBIGNIEW1960JĘDRZEJÓWPOL
50JAKUBOWSKA MAGDALENA1990KRAKÓWPOL
51JAROSZ KATARZYNA1981TARNÓWPOL
52JARZYN MARIUSZ1982CZĘSTOCHOWAPOL
53JAWORSKA KATARZYNA1992ZAWIERCIEPOL
54JAWORSKI TOMASZ1978KRAKÓWWKURW_TEAM KRAKÓWPOL
55JEWUŁA MAURYCY1986KRAKÓWPOL
56JONIEC JAROSLAW1970NOWY SACZPOL
57KAŁAMACKA MARIOLA1969PORĘBA-ŻEGOTYZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOL
58KAŁAMACKI KRZYSZTOF1967PORĘBA ZEGOTYPOL
59KASZUBA BEATA1977PIEKARY ŚLĄSKIEGRUPA NOMAXPOL
60KHMIELNITSKI ANDREI1993NESVIZHBLR
61KIRÁLY VIKTORIA1984BUDAPESTHUN
62KMIECIAK AGNIESZKA1983IGOŁOMIASIOSTRY KMKPOL
63KOCHAŃSKA MARZENA1992KRAKÓWPOL
64KOCKO BARTEK1990KRAKÓWMONAR PLESZÓWPOL
65KOŁACZ EWA1961SOSNOWIECPOL
66KOŁACZ RAFAŁ1980WIELICZKAPOL
67KOMAR KINGA1994WIELICZKALARCHEPOL
68KONÔPKA ĽUBOMÍR1973DETVATOPIPSVK
69KOTAŃSKA EWA1992KRAKÓWPOL
70KOWALCZYK JOANNA1973KRAKÓWPOL
71KOWALSKA PATRYCJA1978KRAKÓWMYSELFPOL
72KOWALSKI WOJCIECH1975KRAKÓWPOLKASPOL
73KOZERSKA-STANEK ANNA1071PROSZOWICEPOL
74KRACZYŃSKI ŁUKASZ1981JĘDRZEJÓWPOL
75KRAJCER JAKUB1985KRAKÓWLPP TEAMPOL
76KRAWCZAK HANNA1982TARNOWSKIE GÓRYPOL
77KRAWCZAK JAKUB1981TARNOWSKIE GÓRYPOL
78KROCHMALSKA JAGODA1973BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOL
79KROL-KNUTSEN PAULINA1980ZAWIERCIEPOL
80KRUPA ANIA1987WIERZCHOWIEHUSARIA RACE TEAMPOL
81KRYVONIS MAKSYM1988KRAKÓWINCONVENTUSPOL
82KRZEMIŃSKI JAROSŁAW1971WODZISŁAW ŚLĄSKIPOL
83KRZEMIŃSKI MICHAŁ1994KRAKÓWMONAR PLESZÓWPOL
84KUBIENIEC IZA1989ZAWOJAPOL
85KUCHARSKA MONIKA1992KRAKÓWKUCHARSKITEAMPOL
86KULA KLAUDIA1994KRZYSZTOFORZYCEPOL
87KURA KRZYSZTOF1979NOWY WISNICZJW4495POL
88KUSKA-ŻAK ILONA1980MYŚLACHOWICEPOL
89ŁABUZ PRZEMYSŁAW1982KRAKÓWPOL
90ŁACHMAŃSKI WOJCIECH1991ŁÓDŹPOL
91ŁUCZYN LESZEK1977KRAKÓWPOL
92MACIEJOWSKA ANNA1993KRAKÓWPOL
93MAKOWSKA KAROLINA1995WARSZAWAPOL
94MAKSYM JOANNA1978KRAKÓWPOL
95MALEWSKI ZYGMUNT1940BOCHNIAPOL
96MALITA PIOTR1962KRAKÓWPOL
97MARECIK WOJTEK1980BRZESKOPIWOSZEPOL
98MARTELOVA MARTA1991KRAKÓWPOL
99MARTELOVA MARTA1991KRAKÓWPOL
100MATUSZEWSKA-RZONCA MONIKA1976KRAKÓWPOL
101MICHALIK MARIA1992KRAKÓWPOL
102MICHON PAWEL1988PODEGRODZIEPOL
103MIELCZAREK ANNA1985KRAKÓWJA NIE DYSZĘ! UTKNĘŁA MI CHRUPKA!POL
104MIERNK MACIEK1972SUCHEDNIÓWPOL
105MROWCA SYLWIA1984KRAKÓWEDGE OF GLORYPOL
106NADKAŃSKA NATALIA1988KRAKÓWPOL
107NIKOBENKO IVAN1989KRAKÓWNAUKA BIEGAPOL
108NOWAK MONIKA1982CHRZANÓWCITYPOL
109OBSZARNY AUGUSTYN1934KRAKÓWINDYWIDUALNYPOL
110OCIECZEK JOANNA1984NIEPOŁOMICEPOL
111OCZKOWSKI RAFAŁ1972KRAKÓWTAURON TYGRYSPOL
112OLEJNIK TOMEK1976SKAŁAOLEJ TEAMPOL
113OLEŚ TOMASZ1989KRAKÓWPOL
114ORNATOWSKA ALINA1961KRAKÓWPOL
115OWCZAREK KRZYSZTOF1992CZESTOCHOWAPOL
116PAJĄK ZBIGNIEW1966BIBICEPOL
117PARKITNA-MIERZEA IZABELA1974KRAKÓWPOL
118PARYŁA PIOTR1981MICHAŁOWICEPOL
119PATER AGNIESZKA1970WIELICZKPOL
120PAWELCZUK KATARZYNA1980ZABIERZOWPOL
121PEMPUŚ BERNARD1999PRZEMYŚLPOL
122PIĄTEK STANISŁAW1958KRAKÓWITMBW- KRAKÓWPOL
123PIĄTEK STANISŁAW1958KRAKÓWITMBW- KRAKÓWPOL
124PIĄTKOWSKI TOMASZ1973CHECHŁO PIERWSZEPOL
125PIETRYCKI WOJCIECH1984KRAKÓWPOL
126PITALA MARCIN1989KRAKÓWPOL
127PITOŃ MARIA1964KOŚCIELISKOPOL
128PŁONKA HANIA1976SZCZAWNO-ZDRÓJPOL
129PŁONKA JOANNA1972KATOWICEPOL
130POPEK DOMINIKA1980KRAKÓWPOL
131PRZEBINDA BOGDAN1968CZERNICHÓWRUNONLINE.PL TEAMPOL
132PRZEBINDA RENATA1971CZERNICHÓWRUNONLINE.PL TEAMPOL
133PRZYBYŁ RAFAŁ1978RADZIONKÓWPOL
134PSARSKA SABINA1999BĘBŁOPOL
135PUTAJ JAROSŁAW1980KRAKÓWGROHEPOL
136RADZIEWICZ RENATA1975WISŁA WIELKASPOT PSZCZYNAPOL
137ROGULSKA PATRYCJA1981WIELICZKAPOL
138ROMBERG AGNIESZKA1977BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOL
139RUDZIŃSKI PAWEŁ1988WARSZAWAPOL
140RUSEK ANNA1989KRAKAUPOL
141RUSNAKOVÁ PATRICIA1996TREBIŠOVLA BELLASVK
142RYCHŁOWSKI TOMASZ1980CHRZANÓWPOL
143RZADKOWSKA ANNA1987KIELCEPOL
144SAJNÓG ŁUKASZ1983KRAKÓWPOL
145SALDATSENKAU ALIAKSANDR1986MINSKBLR
146SASAK BARTŁOMIEJ1997ANDRYCHÓWPOL
147SIWEK KRZYSZTOF1972PODŁĘŻEPOL
148SKRZYPEK JAKUB1977KRAKÓWPOL
149SMOLEŃ TOMASZ1987KRAKÓWMONAR PLESZÓWPOL
150SOBCZAK BARTŁOMIEJ1985ŁÓDŹPOL
151STAROSTKA ANDRZEJ1948KĘDZIERZYN-KOŹLEPARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLEPOL
152STARZYK JACEK1958OLKUSZPOL
153STOPYRA PAULINA1997TUCZEMPYPOL
154STRASSBERGER KATARZYNA1969GLIWICESPORT-RELAKSPOL
155STRASSBERGER KATARZYNA1969GLIWICEPOL
156STROJNY JERZY1974TUCHÓWPOL
157SUČKA VIKTOR1992TREBIŠOVLA BELLASVK
158SŮRA PETER1973POPROČTOPIPSVK
159SUWARA IWONA1990KRAKÓWPOL
160SZAFRANEK MAŁGORZATA1991KRAKÓWPOL
161SZAFRANIEC MACIEJ1985KRAKÓWBOOMBOOMBOOMPOL
162SZEREDY PAULINA1993JASŁOPOL
163SZKLANNY KAROLINA1994KRAKÓWPOL
164SZYLUK AGNIESZKA1981KRAKÓWPOL
165ŚLĘZAK MAŁGORZATA1982KRAKÓWPOL
166ŚLIWIŃSKI RAFAŁ1977KIELCEAQUA MED KIELCEPOL
167ŚWIRSZCZ ANDRZEJ1986MAŁOGOSZCZUNIA MAŁOGOSZCZ/MATEJKIEWICZ KRZYSZTOF USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANEPOL
168TOMCZAK JACEK1988KATOWICEPOL
169TÓTH KINGA1982BUDAPESTHUN TEAMHUN
170URBANKK KRZYSZTOF1979RYMANOWURBANIKPOL
171URBAŃCZYK ALICJA1980PSZCZYNASPOT PSZCZYNAPOL
172WAŁACHOWSKA URSZULA1988HOCZEWSOLINA TEAMPOL
173WĄSEK JOANNA1969OPOLEBBL OPOLEPOL
174WĄSEK-DUDKIEWICZ JOANNA1969OPOLEBBL OPOLEPOL
175WĘGRZYN EWA1980ĆWIKLICEPOL
176WŁODEK-JARZYNA MAGDALENA1979KRAKÓWPOL
177WOJCIECHOWSKI MATEUSZ1992KRAKÓWPOL
178WOJTYCA KINGA2000POLANKAROZBIEGANE DOBCZYCEPOL
179WOŹNIAK BARBARA1955ZAGÓRZEPOL
180WRĘCZYCKI ŁUKASZ1989LUBLINIECPOL
181ZENDEROWSKA DOROTA1973K-KIPOL
182ZIELIŃSKA-KOŁACZ EWELINA1981KRAKÓWPOL
183ZIELIŃSKI MICHAŁ1970KRAKÓWPOL
184ŻAK EWELINA1985PRZEGINIA DUCHOWNAPOL