System rejestracji dostarcza STS-TIMING

15. Krakowski Półmaraton Marzanny

Lista startowa / Start List

Data imprezy
18.03.2018

15. Krakowski Półmaraton Marzann

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMIEC AGNIESZKA1978NIEPOŁOMICEPOLSKA
2ANDRUCHÓW JOANNA1974KRAKOWNAUKA BIEGAPOLSKA
3ANDRUCHÓW PAWEL1973KRAKOWNAUKA BIEGAPOLSKA
4ANTONIAK MATEUSZ1995KLUCZEPOLSKA
5ARTYM MAGDALENA1973PRZEMYŚLPOLSKA
6AUGUSTYNIAK ANDRZEJ1952KRAKÓWPOLSKA
7AUGUSTYNIAK ANDRZEJ1952KRAKÓWSEFMINPOLSKA
8BALON LIDIA1978SKAWINASKAWINA BIEGAPOLSKA
9BARAŃSKA MONIKA1968KRAKÓWPOLSKA
10BARCZAK ALINA1978ZŁOTÓWPOLSKA
11BARTULA PIOTR1974KRAKÓWCHCIAŁEM SE POBIEGAĆPOLSKA
12BARZYK KAROL1976MOGILANYPOLSKA
13BĄK LECH1982KRAKÓWAPTIV RUNNING TEAMPOLSKA
14BEDNARZ RAFAŁ1977CZĘSTOCHOWAPOLSKA
15BEJ AGNIESZKA1980BOCHNIAPOLSKA
16BEJ AGNIESZKA1980BOCHNIAPOLSKA
17BERNACKI ARTUR1973KRAKÓWAKS CRACOVIAPOLSKA
18BEZAK DAWID1982SKAWINATREKOPOLSKA
19BIELECKI JAKUB1997ĆWIKLICEPOLSKA
20BIELECKI SŁAWOMIR1963KRAKÓWPOLSKA
21BŁONIARZ KAMIL1987WIELICZKAPOLSKA
22BOBER ANNA1980OSTROWIEC ŚW.BBL OSTROWIEC ŚW.POLSKA
23BOGACZ JAN1849MIECHÓWOMEGA-MIECHÓWPOLSKA
24BOLEK KATARZYNA1979SKAWINAAPTIV RUNING TEAMPOLSKA
25BOLEK KATARZYNA1979SKAWINADELPHI RUNING TEAMPOLSKA
26BORCHERT MARCIN1981ŚWIĘTOCHŁOWICECHORZOWSKI KLUB ROWEROWYPOLSKA
27BRACHMAN TOMASZ1980KRAKÓWPOLSKA
28BRANDT ANDRZEJ1987BEŁCHATÓWNONSTOP ADVENTUREPOLSKA
29BRATEK ŁUKASZ1976GLIWICEOTK - RZEŻNIKPOLSKA
30BRODOWSKI MICHAŁ1984KRAKÓWLEMON TEAMPOLSKA
31BROŚ NIEBOBEZCHMUR1977KRAKÓWTRZYDZIEŚCI DZIEWIĘĆ KOMA DZIEWIĘĆDZIESIĄT DZIEWIĘĆPOLSKA
32BRZÓZKA KARINA1981ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKA
33BUCZKO MAREK1962OLESZYCERUN RUN OLESZYCEPOLSKA
34BUZE ŁUKASZ1995BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
35CHAŁADYN SŁAWEK1983TRĘBACZEWDĄBROWSKI TEAMPOLSKA
36CHAROWSKI MARCIN1980STARGARDPOLSKA
37CHRZĄSZCZ PAWEŁ1960KRAKÓWNAUKA BIEGAPOLSKA
38CHUCHRO MICHAŁ1977OŚWIĘCIMPOLSKA
39CHYTRZYŃSKA MARTA1979KRAKÓWKROMECZEK TEAMPOLSKA
40CIEŚLAK MICHAŁ1990KRAKÓWPOLSKA
41CIEŚLIŃSKI TOMASZ1981KRAKÓWPOLSKA
42CIMAŁA RAFAŁ1976TARNOWSKIE GÓRYPOLSKA
43CIOSEK ANNA1974OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
44CUBER DARIUSZ1980KRZESZOWICELORZA SZYDERCUFPOLSKA
45CZAJA EMANUEL1990TRZEBINIAPOLSKA
46CZAJKA WALDEMAR1972POZNANPOLSKA
47CZAPLAK WOJCIECH1975TARNÓWNIEZAWODNI TEAMPOLSKA
48CZARNIECKA KAROLINA1983KRAKÓWPOLSKA
49DANIEC WOJCIECH1987KRAKÓWPOLSKA
50DEMOCKO TOMAS1980SPISSKA NOVÁ VESMARAS TEAMSLOVACJA
51DEPERAS JAKUB1996KOŃSKIEPOLSKA
52DĘBSKA JOANNA1975GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOLSKA
53DOBAK SLAVOMIR1973LIPTOVSKÝ MIKULÁŠŠK COPYSERVIS LIPTOVSKÝ MIKULÁŠSLOVENSKO
54DOBRANOWSKI PIOTR1973CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
55DOMAGALA TOMASZ1983KRAKOWPOLSKA
56DOMAŃSKA KATARZYNA1973MAJKÓNIEZRZESZONAPOLSKA
57DRĄG PIOTR1998KRAKÓWPOLSKA
58DSFDSF DFSF1962SADSADASSDADSAPOLSKA
59DUDA OLGA1977WIELICZKAPOLSKA
60DUNIEC GRZEGORZ1982RZĄSKAZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
61DYREK MARCIN1983KRAKÓWPOLSKA
62DZIEDZIC JULIA1960STARY SĄCZVISEGRAD MARATON RYTROPOLSKA
63DZIURZYŃSKI ADRIAN1988BUKOWNOPOLSKA
64EICHINGER CHRISTIAN1969WIEDENAUSTRIA
65EICHINGER STEFAN1993WIEDENAUSTRIA
66EISNER HALINA1975KRAKÓWNAUKA BIEGAPOLSKA
67FARON MARCIN1980BOCHNIASALT RUNNERS BOCHNIAPOLSKA
68FILIPIŃSKI BARTOSZ1979ŁAŃCUTPOLSKA
69FILIPOWICZ AGNIESZKA1977KRAKÓWPOLSKA
70FILIPOWICZ AGNIESZKA1977KRAKÓWPOLSKA
71FIREK RAFAŁ1974KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
72FREJ MIŁOSZ1972JĘDRZEJÓWLOS TREPOS COMPANIEROSPOLSKA
73GACEK DANIEL1981KRAKÓWWITOLD PILECKIPOLSKA
74GACEK DANIEL1981KRAKÓWWITOLD PILECKIPOLSKA
75GALKO MICHAL1993NITRIANSKE HRNČIAROVCESLOVAKIA
76GAŁCZYK GRZEGORZ1979BIAŁY KOŚCIÓŁWIELKA WIEŚ BIEGAPOLSKA
77GAŁDYN KAMIL1998SZAFLARYGORĄCY POTOK TEAMPOLSKA
78GAŁKA RENATA1969KRAKÓWKROMECZEK TEAMPOLSKA
79GAŁKA RENATA1969KRAKÓWKROMECZEK TEAMPOLSKA
80GARZEŁ ROBERT1976BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
81GAWOR ARTUR1971STALOWA WOLAPOLSKA
82GAWOR MONIKA1972STALOWA WOLAPOLSKA
83GIEMZIK MARCIN1982OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
84GODOWSKA MAGDALENA1981KRAKÓWPOLSKA
85GORCZYCA DARIUSZ1969KRAKÓWPOLSKA
86GROCHAL RAFAŁ1973KRAKÓWPOLSKA
87GROCHOT KRZYSZTOF1973WIELICZKAESKADRA KRAKÓWPOLSKA
88GROLIK PIOTR1972RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
89GRUSZECKA MARTA1991BIELSKO-BIAŁAPĘDZIWIATRY NA ANIMUSZUPOLSKA
90GRZEGORCZYK RENATA1981KRAKÓWPOLSKA
91GRZYWNOWICZ WOJCIECH1982KRAKÓWPOLSKA
92GURDEK IWONA1978ZABORZEKS UKS KADET OŚWIĘCIMPOLSKA
93HAMUDA BEATA1981BOCHNIABOCHNIA BIEGAPOLSKA
94HAMUDA JAKUB1980BOCHNIABOCHNIA BIEGAPOLSKA
95HASIAK ANNA1987WIEDENAUSTRIA
96HEGENBARTH KRZYSZTOF1977POZNAŃPOLSKA
97HERC JOANNA1981KRAKÓWPOLSKA
98HERNIK BOGUSŁAW1972WĘGRZCELOS TREPOS COMPANIEROSPOLSKA
99HOŁUB AGATA1967JAROSŁAWJAROSŁAWSKI BIEGACZPOLSKA
100HOŁUB WACŁAW1967JAROSŁAWJAROSŁAWSKI BIEGACZPOLSKA
101HYCIEK PATRYCJA1983KRAKÓWPOLSKA
102HYCIEK PIOTR1983KRAKÓWPOLSKA
103ILAVSKY IGOR1971DOLNY SMOKOVECSLOVAKIA
104JAKUBIK MIROSŁAW1962ZALESZANYFARTLEL GOPOLSKA
105JAKUBIK MIROSŁAW1962ZALESZANYFARTLEK G.OPOLSKA
106JANIK ROBERT1975MYŚLENICEPOLSKA
107JASEK MAŁGORZATA1992KRAKÓWPOLSKA
108JASIŃSKI MARCIN1975NOWY SĄCZAZS PWSZ W NOWYM SĄCZUPOLSKA
109JAWORSKA KINGA1988KRAKÓWPOLSKA
110JAWORSKI PIOTR1978KRAKÓWPOLSKA
111JESZKA IWONA1984KRAKÓWVEGE RUNNERSPOLSKA
112JOB MATEUSZ1983KRAKÓWKRECIUSZKIPOLSKA
113KACZKOWSKI MIŁOSZ1993WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLSKA
114KACZMARCZYK DOROTA1980KRAKOWPOLSKA
115KACZMARCZYK MAŁGORZATA1993PRZYBYSŁAWIE4F RUNNING TEAMPOLSKA
116KADŁUBICKA KAMILA1995KĘTYPOLSKA
117KAFEL PIOTR1978KRZYWACZKAKLUB BIEGACZA AZS UEKPOLSKA
118KALINOWSKA EWA1982PRZEMYŚLBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
119KALISZKA MARCIN1978ZAKRZOWIECZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEPOLSKA
120KAŁUSKI JAROSŁAW1965STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKA
121KAMIŃSKI JERZY1959SZYMBARKMARATON GORLICEPOLSKA
122KANIA TOMASZ1988KRAKÓWPOLSKA
123KAPICKI JAN1956MYSŁOWICEPOLSKA
124KAPICKI JAN1956MYSŁOWICEPOLSKA
125KARGUL ZBIGNIEW1972OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
126KAWALEC JACEK1971TRZCIANASAFRAN / TEAM IWOPOLSKA
127KĄKOL RYSZARD1957BIELSKO-BIAŁAPĘDZIWIATRY NA ANIMUSZUPOLSKA
128KENIG MACEJ1979KRZESZOWICEZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
129KENIG MACIEJ1979KRZESZOWICEZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
130KIERYS RENATA1986CICHEPOLSKA
131KIPER ELŻBIETA1983JAROSŁAWJAROSŁAWSKI BIEGACZPOLSKA
132KŁEMBUKOWSKI PIOTR1963KRAKÓWKOLIBER TEAMPOLSKA
133KNOP MARCIN1990KRAKÓWLEMON TEAMPOLSKA
134KOCJAN AGNIESZKA1978OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
135KONIK JAROSŁAW1974KRAKÓWBBL KRAKÓW PERFORMANCEPOLSKA
136KOPEĆ KRZYSZTOF1973RZESZÓWPOLSKA
137KOPEĆ MARTA1992PROSZOWICE#SIOSTRYKSEROPOLSKA
138KOPEĆ MARTA1992KRAKÓW#SIOSTRYKSEROPOLSKA
139KOPEL ANDRZEJ1988LEŻAJSK7POLSKA
140KOPTA JERZY1945KRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIPOLSKA
141KORNAŚ KRZYSZTOF1976NOWY SĄCZHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
142KOSTRZEWA PAWEŁ1970KRAKÓWPOLSKA
143KOTYLA SZYMON1992KIEŁCZYGŁÓWLEŻUCH TEAMPOLSKA
144KOWAL BEATA1970BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
145KOWALCZYK PAWEŁ1974KĘTYKECKIE HARPAGANYPOLSKA
146KOWALCZYK ROMAN1982KRAKÓWSŁOWIAŃSKA KREWPOLSKA
147KOWALKOWSKI TOMASZ1976MAŁOPOLSKAPOLSKA
148KOZACZKA WŁODZIMIERZ1975GLIWICEPOLSKA
149KOZIARZ PRZEMYSŁAW1991JANKOWICEBIEGANIE_ŹRÓDŁEM_SATYSFAKCJIPOLSKA
150KOZŁOWSKI WOJTEK1968KRAKÓWWOJTEK Z KRAKOWAPOLSKA
151KOZŁOWSKI ZBIGNIEW1970KAMIENIECPOLSKA
152KRAWCZAK JAKUB1981TARNOWSKIE GÓRYTARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLONOWEPOLSKA
153KRAWCZYK GRZEGORZ1975RADOMBIEGIEM RADOM!POLSKA
154KRAWIEC AGATA1983KRAKÓWPOLSKA
155KRAWIEC AGATA1983KRAKÓWPOLSKA
156KRZEMIŃSKI KAMIL1992KNURÓWPOLSKA
157KUBAS ALINA1971JASTRZĘBIE-ZDRÓJKLUB BIEGACZA FARTLEKPOLSKA
158KUBIAK ARTUR1973MYSŁOWICEPOLSKA
159KUBIENIEC IZA1989ZAWOJAPOLSKA
160KUCHARCZYK LESZEK1952KRAKOWAMATORPOLSKA
161KUCHARCZYK TOMASZ1974ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
162KUCHARZYK ŁUKASZ1983KRAKÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
163KUCIEL ROBERT1982BOLĘCINRUNNING BOLĘCINPOLSKA
164KUCIŃSKA WIOLETTA1993ŚWIĄTNIKI GÓRNEITMBW KRAKÓWPOLSKA
165KUĆ JAROSŁAW1966KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
166KULMA DANIEL1978GDÓWPOLSKA
167KUMOR RENATA1964LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
168KUNA PIOTR1981WIELICZKACROSS HEROES WIELICZKAPOLSKA
169KURZAWA EWELINA1978KRAKÓWPOLSKA
170KUŚ TOMASZ1981MARKLOWICEPOLSKA
171KUŚNIERZ DAGMARA1991GOSZYCEPOLSKA
172KWAŚNIK MICHAŁ1984OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
173KWAŚNIK MONIKA1982OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
174LEDWOŃ IZABELA1973KRAKÓWLEMON TEAMPOLSKA
175LEJA MARCIN1989ŻOŁYNIARZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDYPOLSKA
176LEJA MAREK1979JAROSŁAWPOLSKA
177LEMPEREUR HENRI1952SEVRESTEAM ATHANFRANCJA
178LIPCZYŃSKI JERZY1984KRAKÓWPLACETOTRIPOLSKA
179LISZEWSKA KAROLINA1997KAMIENIECOFIARY KAMIEŃCAPOLSKA
180LITWINCZUK GABRIEL1979KLUCZEPOLSKA
181LORENS PIOTR1970KRAKÓWPOLSKA
182LUTY PAWEŁ1978BALICEWWW.BUROWIANKA.PLPOLSKA
183MACHAJ TOMASZ1976RZESZÓWPOLSKA
184MACHNO JANUSZ1970KRAKOWRU3AJ BIEGAPOLSKA
185MAJKUT LESZEK1970KRAKÓWNAUKA BIEGAPOLSKA
186MALINOWSKI MATEUSZ1981SKAWINAPOLSKA
187MALINOWSKI MATEYSZ1981SKAWINATREKOPOLSKA
188MALUHA ANNA1978OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚWPOLSKA
189MALUHA JACEK1977OSTROWIEC ŚWROZBIEGANI.PLPOLSKA
190MAŁAGOCKA MARZENNA1966ALWERNIAWATAHA RUNNERS ALWERNIAPOLSKA
191MAŁYSZA SŁAWOMIR1971KRAKÓWPZU SPORT TEAMPOLSKA
192MAŁYSZA SŁAWOMIR1971KRAKÓWPZU SPORT TEAMPOLSKA
193MARCHENKO ANDRIY1984LVIVUKRAINE
194MARKOWICZ PAWEŁ1959TARNÓWPOLSKA
195MARKOWSKI MAREK1977KĘPNOKS LENIWIECPOLSKA
196MARKOWSKI WALDEMAR1980STRZELCE OPOLSKIEANTONTEAMPOLSKA
197MARONKA AGNIESZKA1972KRAKOWPOLSKA
198MATEJKO BARTŁOMIEJ1985KRAKÓW49
199MATEUSZUK ROBERT1985KRAKOWMATHEUSHUKPOLSKA
200MATYNIAK BARBARA1986LIBIĄŻWYZNAWCY BRONKA LIBIĄŻPOLSKA
201MATYSIK DAWID1986PIELGRZYMOWICEPOLSKA
202MĄCZKA MICHAŁ1979OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
203MICHAL MAJCHER, ING.1980TREBIŠOVSPOZNAJ TREBIŠOV BEHOMSLOVENSKO
204MICHAL MAJCHER, ING.1980TREBIŠOVSPOZNAJ TREBIŠOV BEHOMSLOVAKIA
205MICHALIK KONRAD1984CZESTOCHOWAPIORUN TEAMPOLSKA
206MICHALSKI JAROSŁAW1984TARNOWSKIE GÓRYHETMAN TARNOWSKIE GÓRYPOLSKA
207MIŚKOWIEC JANUSZ1972DOBRAKLIFORNIATRIPOLSKA
208MITOŃSKA MAGDA1989KRAKOWMIGACZEPOLSKA
209MLEKO ROMAN1960KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLSKA
210MOLĄG MATEUSZ1976BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGA MOSUR RUDAWAPOLSKA
211MORAJDA KATARZYNA1979KRAKÓWPKS "OGAR"POLSKA
212MORDARSKI MICHAŁ1981KRAKÓWPOLAND
213MROŻEK MARIUSZ1976KLUCZEPOLSKA
214MROŻEK MARIUSZ1976KLUCZEPOLSKA
215MUCHA KRZYSZTOF1972OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
216MUSIAŁ BARTŁOMIEJ1981SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
217MYDLARCZYK ANNA1980WOLBROMPOLSKA
218MYTYCH MATEUSZ1987KRAKÓWPOLSKA
219NABYWANIEC JACEK1996TARNAWA DOLNAPOLSKA
220NALEPKA KATARZYNA1976BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
221NEMEC TOMÁŠ1989ZVOLENALGOLIASLOVAKIA
222NESTERUK BARTOSZ1982KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
223NESTERUK BARTOSZ1982KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
224NIEDZIELA PAWEŁ1979OSIEKOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
225NIESLON MAREK1985GLIWICEAKMB PEDZIWIATR GLIWICEPOLSKA
226NIESLON MAREK1985GLIWICEAKMB PEDZIWIATR GLIWICEPOLSKA
227NIWIŃSKI MACIEJ1980ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
228NOCUŃ ŁUKASZ1990SOSNOWIECPOLSKA
229NOWAK MAREK1988KRAKÓWPOLSKA
230NOWAK SEBASTIAN1982CHRZANÓWCITYPOLSKA
231OCHOWICZ ANDRZEJ1983CHRZANOWKCHPOLSKA
232OFIARZEWSKA BARBARA1990KRAYPOLSKA
233OKRUTNIAK SŁAWOMIR1984RUDAWAZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
234OLEKSIAK ANNA1981NIEPOŁOMICENIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
235OLESZAK PIOTR1975OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
236OLIMSKI FABIAN1977KNURÓWSOKÓŁ KNURÓWPOLSKA
237OPALSKA KAROLINA1985BRZESZCZESPEED TEAM BRZESZCZEPOLSKA
238PAJAK TOMASZ1978KRAKOWPOLSKA
239PAJERSKA KATARZYNA1978RZĄSKARUNFORRESTRUNPOLSKA
240PALIŚ KINGA1976KRAKÓWBEFIT24POLSKA
241PAŁKA JUSTYNA1984ALWERNIAPOLSKA
242PASEK ANNA1969GLIWICEPOLSKA
243PASEK TOMASZ1982WIELICZKADŻEPPETTO FORZAPOLSKA
244PASŁAWSKI MACIEJ1963KRAKÓWPOLSKA
245PASTUSZAK KAROLINA1993KRAKÓWPOLSKA
246PATECKA KAROLINA1984KRAKÓWPOLSKA
247PATECKA MONIKA1980KRAKOWPOLSKA
248PATER ALEKSANDRA1984NORTH STIFFORD, ESSEXENGLAND
249PAWELEC KAMIL1988KRAKÓWPOLAND
250PERNAL MATYLDA1977KRAKÓWPOLSKA
251PĘCZEK DARIUSZ1970CZĘSTOCHOWAZABIEGANI CZĘSTOCHOWAPOLSKA
252PĘKALA PAWEŁ1978RYTWIANYPOLSKA
253PIENIĄŻEK KRZYSZTOF1971KRAKÓWPOLSKA
254PIÓRKO DOROTA1968CHOLERZYNPOLSKA
255PIWOWARCZYK MAŁGORZATA1976KRAKOWPOLSKA
256PODGÓRSKI JERZY1971KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
257POLASZEWSKI MARCIN1982KRAKÓWBMW DOBRZAŃSKI TEAMPOLSKA
258PRZEKLASA JOANNA1973TARNÓWNIEZAWODNI TEAMPOLSKA
259PTASZEK IZA1975KRAKÓWPOLSKA
260PYK-WOLAK ANNA1974KRAKÓWPOLSKA
261PYZIK MAREK1963GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMPOLSKA
262PYZIK MAREK1963GLIWICEOPEL ACTIVE TEAMPOLSKA
263RADWANEK RAFAŁ1987BRZEZIEHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
264REPELOWICZ MIKOŁAJ1980TORUŃKSM TEAMPOLSKA
265RODRIGUES MACHADO ADRIANA1995KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
266ROGASCH STANISŁAW1965KRAKÓWPOLSKA
267ROMANOVSKÝ DUŠAN VRABEC1976DUBANYM.K. DDSPORT DAŇCI OLOMOUCČR
268ROMANOVSKÝ JIŘÍ1975OLOMOUCM.K. DDSPORT DAŇCI OLOMOUCČR
269RUTKOWSKA IWONA1975OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
270RUTKOWSKA IWONA1975OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBBL OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
271RYBAK PAWEŁ1977TARNOWSKIE GORYTARNOGÓRSKIE TOWARZYSTWO TRIATHLOMOWEPOLSKA
272RYMARCZYK PRZEMYSŁAW1978KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
273RYŃCA MARIUSZ1975CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
274RZEŹNICZAK ANNA1978SUCHA BESKIDZKAPOLSKA
275SADSAD SDSD1992WAWAPOLSKA
276SALIBA JOSEPH1970KRAKOWZURRIEQ WOLVESPOLSKA
277SAŁACH MARCIN1981POLANKAPOLSKA
278SAMEK PIOTR1982KRAKÓWPOLSKA
279SANECKA KATARZYNA1965KRAKÓWBEFIT24TEAMPOLSKA
280SANOCKA ILONA1987KRAKÓWPOLSKA
281SEKUŁOWICZ PIOTR1980BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
282SERĘGA TOMASZ1974BWKURW_TEAM (KOLKA STAWKI)POLSKA
283SIDOR DARIUSZ1973OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
284SIEKACZ MAGDALENA1989KRAKÓWPOLSKA
285SIEWIERSKA PATRYCJA1979OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
286SIEWIERSKA PATRYCJA1979OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
287SIUDA MAGDALENA1985LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
288SIUDA MAGDALENA1985LIBIĄŻPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
289SIWEK KRZYSZTOF1972KRAKÓWPOLSKA
290SKOLICKI MICHAL1973KRAKÓWPOLSKA
291SKOLIK DAMIAN1983SWIETOCHLOWICEPOLSKA
292SKOWRONEK TOMASZ1993KRAKÓWPOLSKA
293SŁAWEK MARCIN1984KRAKÓWPOLSKA
294SŁODKIEWICZ JAROSŁAW1978OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIBIEGAMBOLUBIĘ OSTROWIEC ŚW.POLSKA
295SŁOMSKA BEATA1983JODŁÓWKA TUCHOWSKALKS URZYNPOLSKA
296SMOLAREK BOGUMIŁA1988WROCŁAWPOLSKA
297SMOROŃ BARBARA1974WIELICZKAPOLSKA
298SOCHA IZABELA1991KRAKÓWPORANNY PATROLPOLSKA
299SÓWKA GRZEGORZ1957CHORZÓWPOLSKA
300STACHOWICZ BARTOSZ1977OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
301STACHURSKI MICHAŁ1978KRAKÓWPOLSKA
302STACHYRA ZDZISŁAW1980BĘDKOWICEHUZAR BEDKOWICEPOLSKA
303STANEK RAFAŁ1965KARNIOWICEZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
304STANULA MARIUSZ1975KRAKÓWPOLSKA
305STAŃCZYK AGNIESZKA1978KALETYO CO BIEGA W KALETACHPOLSKA
306STAŃCZYK TOMASZ1972KALETYO CO BIEGA W KALETACHPOLSKA
307STASIK BEATA1970KRAKÓWBEFIT24TEAMPOLSKA
308STASIOWSKI MAREK1977KRAKÓW#TOMARTEAMPOLSKA
309STEC DOROTA1974JAROSŁAWBBL JAROSŁAWPOLSKA
310STĘPIEŃ MARIUSZ1974KRAKÓWPOLSKA
311STOLORZ KATARZYNA1985TYCHYPOLSKA
312SUJKA MARIUSZ1978OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
313SUŁEK CEZARY1968JAWORZNOPOLSKA
314SYGUŁA KATARZYNA1973JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLSKA
315SYPOSZ-ŁUCZAK BARBARA1978WIELICZKACROSS HEROES WIELICZKAPOLSKA
316SZAFRAN BARTŁOMIEJ1972KRAKÓWPOLSKA
317SZASTAK DAMIAN1976SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPOLSKA
318SZATAN GRZEGORZ1965KAKÓWPOLSKA
319SZATYLOWICZ PRZEMYSLAW1980KRAKÓWPORANNY PATROLPOLSKA
320SZCZEPANIAK ALEKSANDER1976STARY SĄCZTEAM MIŚ STARY SĄCZPOLSKA
321SZKLANA ANITA1995WIEPRZECPOLSKA
322SZNAJDER ANETA1974KIELCEPOLSKA
323SZUBA ADRIAN1995JASIONÓWPOLSKA
324SZWED ANNA1981BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
325SZYMONEK JOLANTA1982KIELCEPOLSKA
326ŚCIBAK WOJCIECH1984BYDGOSZCZJFTC SUPOLSKA
327ŚCIUBAK ANETA1977SKAWINASKAWINA BIEGAPOLSKA
328ŚLADOWSKI DANIEL1983OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
329ŚLEDŻ IWONA1975ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKA
330ŚMIECH MARIUSZ1978KRAKÓWPOLSKA
331TAJAK TOMASZ1974KRAKOWHRMAXPOLSKA
332TALAGA ALICJA1992OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
333TALAGA DAWID1989OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
334TELKA PAWEŁ1989KIELCEBIEGACZ ŚWIĘTOKRZYSKIPOLSKA
335TERESINSKI BERNARD1965CHAPELLE-A-WATTINESSPORT EVASION PIPAIXBELGIQUE
336TRACZYŃSKI MICHAŁ1995PIERADŁAPOLSKA
337TYLEK AGATA1980BRZYCZYNAPOLSKA
338URBANIEC ANDRZEJ1956SUCHA BESKIDZKANIEZRZESZONYPOLSKA
339URBANIK JAREK1977KRAKÓWPOLSKA
340WABIK MARCIN1979KRAKÓW4F RUNNING TEAMPOLSKA
341WADAS GRZEGORZ1978KRAKÓWPOLSKA
342WALCZYK MICHAŁ1984KRAKÓWPOLSKA
343WAWRO TADEUSZ1977ZABIERZÓWKT WATER KNIGHTSPOLSKA
344WĘDRASZEK KRYSTIAN1977ŁAZYGRUPA JURA PLPOLSKA
345WIATR SYLWIA1987ŁĘG TARNOWSKIGANG ŚCIGACZYPOLSKA
346WIATR SYLWIA1987ŁĘG TARNOWSKIGANG ŚCIGACZYPOLSKA
347WICHER SYLWIA1980KRAKÓWPOLSKA
348WIĘCKOWSKI KRZYSZTOF1977KRAKÓWPOLSKA
349WILCZYŃSKA ANETA1974JAWORZNOJAWORZNO RUNNERSPOLSKA
350WIOREK EDWARD1962KRAKÓWPOLSKA
351WŁODARCZYK PIOTR1980KRAKÓWPOLSKA
352WNUK TOMASZ1979ŁAZYPOLSKA
353WOJCIECHOWSKA MAŁGORZATA1977KRAKÓWNAUKA BIEGAPOLSKA
354WOJCIECHOWSKI MARCIN1979KRAKÓWNAUKA BIEGAPOLSKA
355WOŁOSZYN EWA1975KRAKÓWPOLSKA
356WOSZCZEK MICHAŁ1995SUŁOSZOWAPOLSKA
357WOŹNIAKIEWICZ ALICJA1983CHEŁMIECPOLSKA
358WOŹNY ŁUKASZ1986RZESZÓWPOLSKA
359WÓJCIK GRZEGORZ1974KRAKÓWWKS WAWELPOLSKA
360WÓJCIK KAZIMIERZ1961KRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
361WÓJCIK MAREK1966OPATÓWPOLSKA
362WÓJCIK TOMASZ1979GORZYCEFARTLEK GOPOLSKA
363WRÓBEL ANETA1993STANICANIGHT RUNNERSPOLSKA
364WRÓBLEWSKI ROBERT1972KRAKÓWPOLSKA
365ZABAWA PATRYK1992GORLICEGORLICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
366ZACHWIEJA AGATA1980WIELICZKAPOLSKA
367ZAJACZKOWSKI JERZY1970PRZEMYSLPRZEMYSKI KLUB BIEGACZA-FIBRIS TEAMPOLSKA
368ZAJĄC ANNA1980SKAWINAPOLSKA
369ZAJĄC KATARZYNA1993KARNIOWICECF KRAKÓWPOLSKA
370ZAJĄC KRZYSZTOF1980PROSZOWICEPOLSKA
371ZDEB BARBARA1980ZABRZENIGHT RUNNERS ZABRZEPOLSKA
372ZEMŁA KRZYSZTOF J.1962MALINOWICEPOLSKA
373ZIEBOWICZ SLAWOMIR1962KRAKOWLACHO TEMPOLSKA
374ZIELIŃSKA ANNA1996BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
375ZIELIŃSKA IZABELA1975TYCHYSISTERS TEAMPOLSKA
376ZIĘBA JACEK1966BALICEZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
377ZIĘBA MARCIN1978KRAKÓWPORANNY PATROLPOLSKA
378ZIĘBIŃSKI ADAM1973BUKOWNOOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
379ZIĘBOWICZ MIROSŁAW1962KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
380ŻAK KRZYSZTOF1974ZABIERZÓWPOLSKA
381ŻAK MAGDALENA1974ZABIERZÓWPOLSKA
382ŻELAZKO RAFAŁ1982KRAKÓWCOMARCHPOLSKA
383ŻMUGRODZKI DAMIAN1982KRAKOWPOLSKA

4. Krakowski Bieg z Dystansem "Dla małych serc" (10 km)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AUGUSTYN KATARZYNA1977KRAKÓWPOLSKA
2BĄK MAGDALENA1994BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
3BĘBEN ALEKSANDRA1990KRAKÓWPOLSKA
4BOCZKOWSKA EWA1958KRAKÓWKKB DYSTANSPOLSKA
5BUCZEK MAŁGORZATA1983CZERNICHÓW#CAŁYWYŹRAŁBIEGAPOLSKA
6BUCZKO MARIA1962OLESZYCERUN RUN OLESZYCEPOLSKA
7CZARNECKA MAŁGORZATA1973BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
8DROBNIAK WERONIKA1994KRAKÓWPOLSKA
9FUS-ZIĘBA ELIZA1973RZESZÓWPOLSKA
10GANCARZ KATARZYNA1990SKRZYSZÓWPOLSKA
11GOLONKA MATEUSZ1989GORLICEGUKLA BRATKOWICE KORZENIOWSKI.PLPOLSKA
12ILAVSKY IGOR1971DOLNY SMOKOVECSLOVAKIA
13JAROSZ KATARZYNA1981TARNÓWPOLSKA
14JEWUŁA MAURYCY1986KRAKÓWPOLSKA
15KIRÁLY VIKTORIA1984BUDAPESTHUNGARY
16KISIAŁA FILIP1979KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
17KOTWA OLGA1980OSTROWIEC ŚWIETOKRZYSKIPOLSKA
18KUKLIŃSKI JAKUB1982KRAKÓWIRUNMAIDEN TEAMPOLSKA
19KULA KLAUDIA1994KRZYSZTOFORZYCEPOLSKA
20LISZKOWSKI ARTUR1970KRAKÓWPOLSKA
21MICHALIK RAFAŁ1996KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
22MROCZEK-ŻAL JUSTYNA1974TORUŃBUSHI TORUŃPOLSKA
23NADKAŃSKA NATALIA1988KRAKÓWPOLSKA
24PARYŁA PIOTR1981MICHAŁOWICEPOLSKA
25PAWELCZUK KATARZYNA1980ZABIERZOWPOLSKA
26PSARSKA SABINA1999BĘBŁOPOLSKA
27SIWEK KRZYSZTOF1972PODŁĘŻEPOLSKA
28SMĘDA AGNIESZKA1993OLCHAWABOCHNIA BIEGAPOLSKA
29STROJNY JERZY1974TUCHÓWPOLSKA
30SZAFRANEK MAŁGORZATA1991KRAKÓWPOLSKA
31ŚLĘZAK MAŁGORZATA1982KRAKÓWPOLSKA
32ŚWIRSZCZ ANDRZEJ1986MAŁOGOSZCZUNIA MAŁOGOSZCZ/MATEJKIEWICZ KRZYSZTOF USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANEPOLSKA
33TOMCZAK JACEK1988KATOWICEPOLSKA
34TYLEK AGATA1980BRZYCZYNAPOLSKA
35URBAŃCZYK ALICJA1980PSZCZYNASPOT PSZCZYNAPOLSKA
36WĄSEK JOANNA1969OPOLEBBL OPOLEPOLSKA
37WĄSEK JOANNA1969OPOLEBBL OPOLEPOLSKA
38WOJCIECHOWSKI MATEUSZ1992KRAKÓWPOLSKA
39WRĘCZYCKI ŁUKASZ1989LUBLINIECPOLSKA
40ZACHWIEJA AGATA1980WIELICZKAPOLSKA