System rejestracji dostarcza STS-TIMING

XIII MIĘDZYNARODOWY KOŚCIAŃSKI PÓŁMARATON im. dra HENRYKA FLORKOWSKIEGO

Lista startowa / Start List

Data imprezy
05.11.2017

Półmaraton Kościański

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZAK JOLANTA1972PAWŁOWICEPOLSKA
2ADAMCZAK JOLANTA1972PAWŁOWICEPOLSKA
3ALEKSANDROWICZ MACIEJ1982WSCHOWAPOLSKA
4ANDRZEJEWSKI JACEK1966KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
5BABIAK BARTOSZ1986KONINPOLSKA
6BAJSTOK MONIKA1978KOŚCIANA.M.E.N.POLSKA
7BANASZEWSKI WOJCIECH1980WROCŁAWPOLSKA
8BARANOWSKA MONIKA1980KOŚCIANKB SPOKOPOLSKA
9BARTKOWIAK WALDEMAR1980ŚREMPOLSKA
10BARTKOWIAK ŁUKASZ1978RYDZYNAOMMŁPOLSKA
11BASIŃSKI LESZEK1964CZERNICATEAMGARDZIELEWSKIPOLSKA
12BASIŃSKI LESZEK1964CZERNICATEAMGARDZIELEWSKIPOLSKA
13BIAŁOŻYD ANDRZEJ1958WROCŁAWPOLSKA
14BIEDROWSKI RAFAŁ1974BOJANOWOSPINKO LESZNOPOLSKA
15BIERNACKI RAFAL1975KOSCIANPOLSKA
16BINEK MARIUSZ1979OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
17BIRECKA KAMILLA1974KALISZNIGHT RUNNERS KALISZPOLSKA
18BŁASZCZYK RAFAŁ1969SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
19BŁASZCZYK TOMASZ1979GÓRAPOLSKA
20BOGUS BARTOSZ1994LUBLINIECPOLSKA
21BOJARCZUK KRZYSZTOF1987KOZIEGŁOWYBIEGIEMMARSZ.PLPOLSKA
22BOKUS EUGENIUSZ1963KOŚCIANKB SPOKOPOLSKA
23BOROWICZ MARCIN1975POZNAŃQUAY POZNAŃPOLSKA
24BURA KRYSTIAN1985LESZNOVIRTUALRUNNERPOLSKA
25BURKOWSKI JAROSŁAW1973LESZNOPOLSKA
26BUŚKO MATEUSZ1987KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
27CHMIELEWSKI ALEKSANDER CHMIELEWSKI1970POZNAŃBROWAR FORTUNAPOLSKA
28CIBORSKI IRENEUSZ1953WROCŁAWADDICT.PLPOLSKA
29CIEPŁUCHA ARTUR1974TUMIDAJSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
30CZECHOWSKA ANITA1976SWARZĘDZTEAM ZE SWARZYNDZAPOLSKA
31CZECHOWSKI KRZYSZTOF1974SWARZĘDZTEAM ZE SWARZYNDZAPOLSKA
32CZEKAŁA MAGDALENA1974LESZNOPOLSKA
33DROBNIK BŁAŻEJ1987OPALENICAPROMIEŃ OPALENICAPOLSKA
34DUDA DAWID1982PYSZĄCAREHAU TEAMPOLSKA
35DUREK DAWID1982JABŁONNAPIAST JABŁOLNNAPOLSKA
36DYGUDAJ GRZEGORZ1974LEGNICACCCPPOLSKA
37DYGUDAJ GRZEGORZ1974LEGNICAPOLSKA
38DZIĘCZKOWKSKA-NIKLEWICZ JOANNA1981MROWINOROKIETNICA BIEGAPOLSKA
39DŻUGAJ KRYSTYNA1989POZNAŃPKO BANK POLSKI S.A.POLSKA
40FENRYCH ROBERT1973POZNAŃKB SPOKOPOLSKA
41FILIPIAK JOANNA1984KROSNOPOLSKA
42FLORKOWSKI WOJCIECH1954KOSCIANSZTAFETA ATENSKAPOLSKA
43GABRYEL MARCIN1985KROSINKOPOLSKA
44GAŁĘSKI ARTUR1974POZNAŃPOLSKA
45GAWRYCH MARCIN1978LESZNOSPINKO LESZOPOLSKA
46GENDERA EWA1971POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
47GIERA BARTOSZ1989LESZNOŻYŻY BIEGAPOLSKA
48GIZINSKI STEFAN1948WOŁÓWPOLSKA
49GNYSIŃSKI JACEK1960SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
50GOLAŃSKI GRZEGORZ1984ZALASEWOORSPPOLSKA
51GORWA SŁAWOMIR1973DŁUGIE STAREPOLSKA
52GOŚCINIAK MACIEJ1975LESZNOPOLSKA
53GÓRNY MAREK1955ŚWIĘCIECHOWAMARATON LESZNO DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
54GRABKOWSKI ROBERT1969ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLSKA
55GRACZ ROBERT1995WIOSKAWKURW_TEAMPOLSKA
56GRAJCAR ŁUKASZ1983MOSINALOFT FITNESS TEAM EXTREMEPOLSKA
57GRZEŚKO DARIUSZ1982KOŚCIANPOLSKA
58GUMULA PAULINA1983POZNAŃPOLSKA
59HETMAŃSKI TOMASZ1977LESZNOPOLONIA LESZNOPOLSKA
60HOJAN JOLA1984KIEKRZPOLSKA
61HOJAN PRZEMYSŁAW1982KIEKRZPOLSKA
62ILMER JĘDRZEJ1979KOŚCIANPOLSKA
63JANKOWIAK PRZEMYSŁAW1971WLOSZAKOWICEPOLSKA
64JANKOWKI KRYSTIAN1980ŁAGIEWNIKIKB SPOKOPOLSKA
65JAROSZ MICHAŁ1983DĄBRÓWKAKB SPOKOPOLSKA
66JASIŃSKI TOMASZ1977PLESZEWVEGERUNNERSPOLSKA
67JASTRZĘBSKI LESZEK1969SZCZECINPUSZCZYK BUKOWYPOLSKA
68JĘDRZEJCZAK RENATA1982RAKONIEWICEPOLSKA
69JĘSIEK ALEKSANDER1961LESZNOMARATON LESZNOPOLSKA
70JÓSKA ŁUKASZ1977LESZNOSPINKO LESZNOPOLSKA
71JÓZEFOWICZ EDYTA1974KOSCIANKOSCIANPOLSKA
72JÓZEFOWICZ EDYTA2017KOSCIANKOSCIAN TEAMPOLSKA
73JURA JOANNA1989POZNAŃPOLSKA
74JUSKOWIAK ALINA1983KOŚCIANGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
75JUSKOWIAK MAREK1975LESZNOACTIVE LIFESTYLE TEAMPOLSKA
76JUSZCZAK ANDRZEJ1957BOROWIECPOLSKA
77KACZMAREK ROBERT1984POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
78KACZOR MARCIN1975ŚWIĘCIECHOWAPOLSKA
79KANIUK SŁAWOMIR2017GRODZISK WIELKOPOLSKIGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
80KARAŚ SŁAWOMIR1975LESZNOINDEPENDENT RUNNERPOLSKA
81KASPERSKA EWA1974KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
82KASPRZAK ARTUR1970LESZNOPOLSKA
83KASPRZAK ARTUR1970LESZNOPOLSKA
84KINAL KATARZYNA1983KARCZEWOPOLSKA
85KIWERTZ ANNA1979POZNAŃRUN VEGAN TEAMPOLSKA
86KLIMCZAK MICHAŁ1983POZNAŃPOLSKA
87KOCIK BARTŁOMIEJ1982KROSNOKOŹMIN BIEGAPOLSKA
88KOŁECZEK MACIEJ1982SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
89KOŁODZIEJCZAK ŁUKASZ1987KOŚCIANPOLSKA
90KOŁUTKIEWICZ GRZEGORZ1976ŚREMRUNNER'S POWERPOLSKA
91KONIECZNY CYPRIAN1990LESZNOSPINKO LESZNOPOLSKA
92KONOPKA ROMUALD1982SEPNOMAXIMPOLSKA
93KONOPKA ROMUALD1982SEPNOMAXIMPOLSKA
94KORCZAKOWSKI SŁAWOMIR1974LUBOŃPOLSKA
95KOSMALA SZYMON1985DABRÓWKAPOLSKA
96KOSZEL JAKUB1989LESZNOACTIVE LIFESTYLE TEAMPOLSKA
97KOWNACKI KRZYSZTOF1988POZNAŃDZIUBAS TEAMPOLSKA
98KOZACZKA WŁODZIMIERZ1975GLIWICEPOLSKA
99KOZAK KRZYSZTOF1990ŚMIGIELSPEED FEET'16POLSKA
100KOZŁOWSKA DOMINIKA1981ZIELONA GÓRAPOLSKA
101KOZŁOWSKA IWONA1973LESZNOPOLSKA
102KOZŁOWSKI PIOTR1991WIELICHOWOPOLSKA
103KRAWCZYK ANNA1980GORZYCE WIELKIENIGHT RUNNERSPOLSKA
104KRAWCZYK ROBERT1969LUBOŃPOLSKA
105KRYCH PAWEŁ1979POZNAŃPKENERGYPOLSKA
106KRYCH PAWEŁ1979POZNAŃPKENERGYPOLSKA
107KRYŃSKI JĘDRZEJ1988POZNAŃBODY CHIEF RUNNING TEAMPOLSKA
108KRYSMAN AGNIESZKA1976KOŚCIANPOLSKA
109KUBICKI PIOTR1986KOŚCIANFIT4LIFEPOLSKA
110KUBICKI PIOTR1986KOŚCIANFIT4LIFEPOLSKA
111KUJAWA PIOTR1992ŚREMPOLSKA
112KURKIEWICZ-PARA KATARZYNA1980LESZNOLESZNO NO LIMITS RUNNERSPOLSKA
113KUŚNIERCZAK MATEUSZ1985ŚMIGIELPOLSKA
114KWIATKOWSKI WALDEMAR1965KOŚCIANPOLSKI DOM ROLNICZYPOLSKA
115LAMPERSKI MARCIN1992RAWICZROZBIEGANY RAWICZPOLSKA
116LARWECZKA DARIUSZ1968STARE OBORZYSKAKOŚCIAN TEAMPOLSKA
117LASZCZKOWSKA DAGMARA1988POZNAŃDWUJĘZYCZNI.PLPOLSKA
118ŁAKOMIAK ARTUR1980ŚREMRUNNERS POWERPOLSKA
119ŁAKOMY DOMINIK1981KOŚCIANSPINKO TEAMPOLSKA
120ŁUPICKI ANDRZEJ MAREK1971OSIECZNAOSIECZNA BIEGAPOLSKA
121ŁUPICKI ANDRZEJ MAREK1971OSIECZNAOSIECZNA BIEGAPOLSKA
122ŁUPICKI ANDRZEJ MAREK1971OSIECZNAOSIECZNA BIEGAPOLSKA
123ŁUPICKI ANDRZEJ MAREK1971OSIECZNAOSIECZNA BIEGAPOLSKA
124MACHOŃ JUSTYNA1978CHOCIANÓWKB "ZDYSZAAANI" CHOCIANÓWPOLSKA
125MAĆKOWIAK MARCIN1974LESZNOPOLSKA
126MAŃKOWSKA MONIKA1983NOWY LUBOSZPOLSKA
127MARCZAK MARIUSZ1958ZIELONA GÓRAPOLSKA
128MATUSIAK JAROSŁAW1974ZBĄSZYŃPOLSKA
129MATYLA BRONISŁAW1965RYDZYNASPINKO LESZNOPOLSKA
130MATYŚKIEWICZ KRZYSZTOF1966GOSTYŃPOLSKA
131MĄCZYŃSKI DOMINIK1975POZNAŃPOLSKA
132MEDEJSZO MARIUSZ1975NOWA SÓLPOLSKA
133MERKLINGHAUS-KOBER MONIKA1975KOŚCIANSPEED FEET '16POLSKA
134MICHALSKA JOANNA1995KAMIENIECPOLSKA
135MICHALSKI HIERONIM1963KOŚCIANTEAM KOŚCIANPOLSKA
136MICHALSKI HIERONIM1963KOŚCIANTEAM KOŚCIANPOLSKA
137MICHASKI MARIAN1963BRUSZCZEWOPOLSKA
138MIKOŁAJCZAK TOMASZ1992LESZNOSPINKO LESZNOPOLSKA
139MULLER ANDRZEJ1958PUSZCZYKOWOPOLSKA
140NADOBNIK BEATA1972KAŹMIERZWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPOLSKA
141NIEWIADA JAROSŁAW1969KOTLINBS TRUCHTACZ DOBRZYCAPOLSKA
142NIKOLIN PRZEMYSŁAW1979OSOWA SIEŃKS OCZKO OSOWA SIEŃPOLSKA
143NOCHOWSKI MICHAŁ1983GOSTYŃPOLSKA
144NOWACZYK DOMINIKA1992GRYŻYNAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
145NOWAK DAMIAN (DIMAS)1981ZĘBOWOPIEKARNIA WIEJSKA W ZĘBOWIEPOLSKA
146NOWAK MICHAŁ1987KOŚCIANPOLSKA
147NOWAK PIOTR1992POZNAŃZGRUPKA TEAMPOLSKA
148NOWAK ŁUKASZ1988CZEMPIŃCHAMPIONMANPOLSKA
149NOWAK ŁUKASZ2017CZEMPIŃCHAMPIONMANPOLSKA
150OLEJNICZAK KRZYSZTOF1967GOSTYŃAGROZI ZIÓŁKOWOPOLSKA
151OLEJNICZAK PIOTR1980LESZNOPOLSKA
152OLEJNIK JANUSZ1975KOSZANOWOAMATORPOLSKA
153OSIŃSKI KAROL1983JAROSZEWOPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
154OWCZARCZAK RYSZARD1972KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
155PACZKOWSKI JACEK1966STRZELNOSTRZELNOPOLSKA
156PATER MARCIN1987POZNAŃALTOM GNIEZNOPOLSKA
157PAWLAK KONRAD1983KALISZPOLSKA
158PAWLAK MONIKA1983KOŚCIANPOLSKA
159PIANOWSKI ANDRZEJ1958ZIELONA GÓRABBLPOLSKA
160PIASECKI RAFAŁ1977PIŁAPZU SPORT TEAMPOLSKA
161PIECHOWIAK PAWEŁ1971KOŚCIANKB SPOKOPOLSKA
162PIEKARCZYK WOJCIECH1953SIERADZKS ŻEGLINAPOLSKA
163PIEKARCZYK WOJCIECH1953SIERADZKS. ŻEGLINAPOLSKA
164POLAK PAWEŁ1975LESZNOINTERBITPOLSKA
165POLOWIŃSKI BARTŁOMIEJ1988STARY GOŁĘBINPOLSKA
166PRAŁAT EWA1976KIEŁCZEWOPOLSKA
167PRZYBYŁ WŁADYSŁAW1962ŚRODA WIELKOPOLSKAAKTYWNI ŚRODA WIELKOPOLSKAPOLSKA
168PYTA GRZEGORZ1960GRODZISK WLKP.NIEZRZESZONYPOLSKA
169RABIEGA MONIKA1980LESZNOLUCKY LUKIPOLSKA
170RABIEGA SZCZEPAN1975LESZNOLUCKY LUKIPOLSKA
171RADECKI ROBERT1975POZNANSIMPLICITYPOLSKA
172RADKE WITOLD1943WAŁBRZYCHPOLSKA
173RADOLAK MACIEJ1985KOSCIANPOLSKA
174RATAJCZAK MATEUSZ1976LESZNOPOLSKA
175RATAJCZAK TOMEK1990CZEMPIŃBIEGIEMMARSZ.PLPOLSKA
176RAU URSZULA1986KARPICKOPOLSKA
177ROESLER MAGDALENA1991LUBIECHOWOPOLSKA
178ROGACKA AGNIESZKA1976SULECHÓWPOLSKA
179ROSIŃSKI SŁAWOMIR1980SIEKIERKI WIELKIEWICHER SIEKIERKIPOLSKA
180ROSÓŁ ANNA1969KROSNOMOSINA BIEGAPOLSKA
181ROSÓŁ ANNA1969KROSNOMOSINA BIEGAPOLSKA
182ROSZAK ALBERT1978KOŚCIANPOLSKA
183RUCKI MARCIN1978POZNAŃPOZNAŃPOLSKA
184RYCHTER MACIEJ1986KOŚCIANMAXIMPOLSKA
185RZYSKI JACEK1965GÓRAMARATOŃCZYK GÓRAPOLSKA
186SADOWCZYK ŻANETA1974RAWICZPOLSKA
187SCHWARZ DANIEL1981LIPNOSPINKO LESZNOPOLSKA
188SCHWARZ KRZYSZTOF1974KOŚCIANKB SPOKOPOLSKA
189SKRZYPCZAK MACIEJ1979KSIĄŻ WLKPRUNNER'S POWERPOLSKA
190SKRZYPCZAK WOJCIECH2017KOŚCIANKOŚCIAŃSKIE TOWARZYSTWO PŁYWACKIE / KOŚCIAN TEAMPOLSKA
191SŁOWIŃSKI ŁUKASZ1983ŚREMKLUB MORSÓW LODZIK ŚREMPOLSKA
192SMEKTAŁA BARTEK1980GŁOGÓWKGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA
193SOBAŃSKI KAROL1975JUTROSINROZBIEGANY RAWICZPOLSKA
194SOKOŁOWICZ JAKUB1984POZNAŃPETARDA CZECHOSŁOWACJAPOLSKA
195SOSINSKI MARCIN1976WILKOWICESPINKO LESZNOPOLSKA
196STACHOWIAK MARTA1988KOŚCIABKOŚCIAN TEAMPOLSKA
197STACHOWSKI JAN1971LESZNOSPINKO LESZNOPOLSKA
198STAWECKI MAREK1976GŁOGÓWKGHM ZG POLKOWICE-SIEROSZOWICEPOLSKA
199STAWNICZY WIESŁAW1953GŁOGÓWPOLSKA
200STUDNICKA JOANNA1981POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
201SUCHACKI MICHAŁ1989TARNOWO PODGÓRNEKB SPOKOPOLSKA
202SYNOWIEC ADAM1972ŻMIGRÓDKB SUKCES ŻMIGRÓDPOLSKA
203SZAFRANEK ŁUKASZ1983OSOWA SIEŃKS OCZKO OSOWA SIEŃPOLSKA
204SZESZUŁA PAULINA1983KAMIENIECPOLSKA
205SZEWCZYK MAREK1955POZNAŃCYBINA TEAMPOLSKA
206SZKUDLAREK MARIUSZ1977LESZNOSPINKO LESZNOPOLSKA
207SZŁAPKA KASIA1981KOŚCIANSPEED FEET '16POLSKA
208SZMYT PIOTR1977POZNAŃPOLSKA
209SZREJBROWSKI TYMEK1980POZNANPOLSKA
210SZTUL ŁUKASZ1991KOŚCIANSZYMANOWSKITEAMPOLSKA
211SZWARC-BEREŻECKI ANDRZEJ1955POZNAŃPOLSKA
212SZWARC-BEREŻECKI ANDRZEJ1955POZNAŃPOLSKA
213SZWARC-BEREŻECKI ANDRZEJ1955POZNAŃPOLSKA
214SZWARGOT MARTA1988KAŹMIERZWUEF CLUB DECATHLON SWADZIMPOLSKA
215SZYDŁOWSKI ANDRZEJ1959WROCŁAWPOLSKA
216SZYGUŁA KATARZYNA1959POZNAŃNUTRILITEPOLSKA
217SZYMCZAK MAGDA1973GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
218ŚCIGAŁA BARBARA1971RADOMIERZPOLSKA
219ŚLEDZIANOWSKI ADRIAN2017PSARSKIEPOLSKA
220ŚLĘCZKOWSKI KRZYSZTOF1985CZEMPIŃCHAMPIONMANTEAMPOLSKA
221ŚWIĄTKOWSKI KAROL1979CHORYŃAMBITNY AMATORPOLSKA
222ŚWIĘTEK ANDRZEJ1959LESZNOSPINKO LESZNOPOLSKA
223TALAGA MICHAŁ1977RAWICZESDS RUNNERSPOLSKA
224TALIKADZE DAWID1985KOŚCIANLKS SANA KOŚCIANPOLSKA
225TOBOŁA DANIEL1989LESZNOPOLSKA
226TOMCZAK ZBIGNIEW2017GNIEZNOALTOM GNIEZNOPOLSKA
227TONDER MARCIN1979KOŚCIANBAYRAPOLSKA
228TUREK ANDRZEJ1977PTASZKOWOPOLSKA
229TUREK MAGDALENA1981CZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMPOLSKA
230WACHOWIAK KINGA1982LESZNOPOLSKA
231WALACHOWSKI ROBERT1971LIPNOPOLSKA
232WALKOWIAK MICHAŁ1982POZNAŃPOLSKA
233WARCZEWSKI TOMASZ1980LESZNOTOMIPOLSKA
234WASIELEWSKI SEBASTIAN1999KOŚCIANLKS SANA KOŚCIANPOLSKA
235WASYLUK TOMASZ1971NOWA SÓLPOLSKA
236WAWRZYNIAK ŁUKASZ1985WALIMRONAL RUN POLSKAPOLSKA
237WIECZOREK PAWEŁ1980POZNAŃYANOSIK TEAMPOLSKA
238WIEŁA MARIUSZ1985BRZEZNIOSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
239WITCZAK GRZEGORZ1985KOŹMIN WLKP.KOŹMIN BIEGAPOLSKA
240WITOMSKI SEBASTIAN1989ŚMIGIELPOLSKA
241WŁODARSKI KRZYSZTOF1981KOŚCIANPOLSKA
242WOJCIECHOWSKI DARIUSZ1964ŚMIGIELŚTC ŚMIGIELPOLSKA
243WOLNIK GRZEGORZ1981GOŁUCHÓWTGV CLUBPOLSKA
244WOZNIAK DAMIAN1978LESZNO3 KREWETKI UPASIONEPOLSKA
245WOŹNIAK ADAM1983POZNAŃKIBOLE W BIEGU/PARKRUN POZNAŃPOLSKA
246WRÓBLEWSKI ADRIAN1986KOMORNIKIPOLSKA
247WRÓBLEWSKI ADRIAN1986KOMORNIKIKB SPOKOPOLSKA
248WRÓBLEWSKI SŁAWOMIR1979SOBIAŁKOWOSOMAPOLPOLSKA
249ZAJĄC LESZEK1979WŁOSZAKOWICEL.O.T.A.ZPOLSKA
250ZAWADZKI KRZYSZTOF1985BIELANY WROCŁAWSKIEPOLSKA
251ZBYSZEWSKA IZABELA1975ZŁOTNIKIBIEGNE DLA OLI/ZMĘCZENI JUŻ PRZED BIEGIEMPOLSKA
252ZIELINSKI JAROSŁAW1981SKÓKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
253ZIELIŃSKA MARTYNA1988LESZNOPANDA GYM TEAMPOLSKA
254ZIMNIEWICZ JACEK1978SZCZYTNIKIKLUB BIEGACZA KOMPANIA PIWOWARSKAPOLSKA
255ZIMNY ROBERT1988RAWICZPOLSKA
256ZYGMUNT AGNIESZKA1982WIELICHOWOPOLSKA
257ŻUREK DAMIAN1975LESZNOSPINKO LESZNOPOLSKA

Bieg Coccodrillo (6,5 KM)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARTKOWIAK MONIKA2017RYDZYNAOMMŁPOLSKA
2CHUDZIAK AGNIESZKA1978WSCHOWAPOLSKA
3FEDEROWICZ PAWEŁ1988KOŚCIANPOLSKA
4KRZYŻAŃSKA ARLETA2017KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
5KULAK DOMINIKA1986ŚREMRUNNER'S POWERPOLSKA
6MUSIAŁ TOMASZ1974DĄBCZESZYMANOWSKITEAMPOLSKA
7SCHWARZ BEATA1976KOŚCIANTEAM SCHWARZPOLSKA
8SCHWARZ HUBERT2006KOŚCIANTEAM SCHWARZPOLSKA
9SINIECKI MARCIN1996DROBNINPOLSKA
10SKIBA ŁUKASZ1985RAWICZSPINKO LESZNOPOLSKA
11SKORNIA PAWEŁ1973CZEMPIŃPOLSKA
12STANISŁAWIAK HUBERT1981LESZNO1POLSKA
13SZYMAŃSKA DAGMARA1997CZEMPIŃPOLSKA
14SZYMAŃSKA DAGMARA1997CZEMPIŃPOLSKA
15TOMOWIAK RAFAŁ1984LESZNOSZYMANOWSKITEAMPOLSKA
16TRĄBKA DAMIAN2001NOWE OBORZYSKAPOLSKA
17TRĄBKA JULIA2001STARY LUBOSZPOLSKA
18WIERZEJEWSKA EWA1981KOŚCIANTRI WIFEPOLSKA
19WITKOWSKI PIOTR1987OSIECZNASPINKO LESZNOPOLSKA
20WÓJT KRZYSZTOF1988LESZNOSPINKO LESZNOPOLSKA