System rejestracji dostarcza STS-TIMING

4. Gdańsk Maraton

Lista startowa / Start List Kup kartę turysty

Data imprezy
15.04.2018

4. Gdańsk Maraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMOWICZ AGNIESZKA1971SOPOTPOLSKA
2ADAMSKI PATRYK1990GIŻYCKOŁOJWIELEPOLSKA
3AKRITIDIS ANESTIS1969MYKONOSGREECE
4AKRITIDIS ANESTIS1969MYKONOSGREECE
5AKRITIDIS ANESTIS1969MYKONOSGREECE
6ANDRUKAJTIS ARKADIUSZ1976WĘGORZEWO11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIPOLSKA
7ANDRZEJAK KATARZYNA1993GDAŃSKPOLSKA
8ANDRZEJEWSKA DOROTA1983GDAŃSKPOLSKA
9BAGROWSKI MAREK1962JANOWO/K/ DABROWY CHELMINSKIEJUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE BIEGAPOLSKA
10BALA MARIUSZ1979ELBLĄGPOLSKA
11BALICKI ZBIGNIEW1973ZWIERZYNIECCARABUS REAMPOLSKA
12BALICKI ZBIGNIEW1973ZWIERZYNIECCARABUS TEAMPOLSKA
13BANAŚ DANIEL1981SZCZECINPOLSKA
14BARAN GRZEGORZ1980OLSZTYNNAPIERAJ JAK BY NIE BYŁO JUTRA SQUADPOLSKA
15BARAN GRZEGORZ1980OLSZTYNNAPIERAJ JAK BY NIE BYŁO JUTRA SQUADPOLSKA
16BARTNICKA ANETTA1974ELBLAGEL-AKTYWNI ELBLĄGPOLSKA
17BARTNICKI WOJCIECH1968ELBLĄGELAKTYWNI ELBLAGPOLSKA
18BARTNICKI WOJCIECH1968ELBLĄGEL-AKTYWNI ELBLAGPOLSKA
19BAWIRSZ SEBASTIAN1992GDAŃSKPOLSKA
20BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR1980GRUDZIĄDZV RUNNERPOLSKA
21BĄK OSKAR1983MĄKOWARSKOPOLSKA
22BĄKOWSKI MAREK1978WEJHEROWOJOINER/JA_TRENUJEPOLSKA
23BEN NORMAN1975CARLTONHIGHAM HARRIERSUK
24BIELAWSKI ANTONI1997GDYNIAPOLSKA
25BIEŃKO SYLWESTER1978WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA
26BIERĆ JAROSŁAW1968BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPOLSKA
27BISKO KAROLINA1984GDYNIAPOLSKA
28BOBEK MICHAŁ1986GDYNIAPOLSKA
29BOBROWSKI MACIEJ1972BANINOSZEF AKITEKPOLAND
30BODUCH MARIUSZ1979ŚWIERCZÓWNKB ZRYW NAMYSŁÓWPOLSKA
31BOGDANOWICZ BEATA1977GDAŃSKBIEGOWY ŚWIATPOLSKA
32BOGUSZ TOMASZ1981GDYNIAPOLSKA
33BOGUSZEWSKI MICHAŁ1981PŁOCKPOLSKA
34BONDARENKO VOLODYMYR1976KHARKIVRUN & WINUKRAINE
35BOROWIEC AREK1973PIASECZNOPOLSKA
36BOROWIEC MARTA1973PIASECZNOPOLSKA
37BORYSIUK ARKADIUSZ1986KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIPOLSKA
38BRODZIK ADAM1979POLICEPOLSKA
39BRZEZIŃSKI ANDRZEJ1972NOWA BIAŁANIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKA
40BUHR PETER1968KØBENHAVNDENMARK
41BYTNER MONIKA1986WARSZAWAPOLSKA
42CERINS DIDZIS1964VALMIERAMARATONA KLUBSLATVIA
43CHOMICKI SZYMON1975OLSZTYNDRUŻYNA SZPIKU/ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWAPOLSKA
44CHRUŚCIELSKI PAWEŁ1972ZIELONA GÓRAFRUCTOFRESH.COMPOLSKA
45CHWIN ADAM1979POZNAŃPOLSKA
46CHYLIŃSKI DARIUSZ1972TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPOLSKA
47CIEMPKA MARCIN1977WOLBROMWOLBROM TEAMPOLSKA
48CISZEK DANIEL1983RADOMPOLSKA
49CWIKLINSKI SŁAWEK1970KOSAKOWOPOLSKA
50CYRKLER RAFAŁ1976OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLSKA
51CYWKA KRZYSZTOF1976ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGAPOLSKA
52CZAPIEWSKI ANDRZEJ1977GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA
53CZARNECKA ANNA1972GDYNIAPOLSKA
54CZARNECKA JOANNA1980ELBLĄGPOLSKA
55CZARNECKI RAFAŁ1979BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAM.POLSKA
56CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAETRAVEL TEAMPOLSKA
57CZECZOT JACEK1990GDAŃSKPOLSKA
58CZECZOT JACEK1983BĄKOWOPOLSKA
59CZERWIŃSKI ARTUR1974SZCZECINGOGGLE PAE TEAMPOLSKA
60CZERWIŃSKI JANUSZ1963SZTUTOWOBŁĘKITNY PATROL WWFPOLSKA
61CZYŻ PIOTR1966GDAŃSKPOLSKA
62CZYŻAK KAMIL1983ELBLĄGPOLSKA
63ĆWIKLIŃSKI TOMASZ1980ELBLĄG16 BDOWPOLSKA
64DANAK PRZEMEK1976KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYŃSKA GRUPA BIEGOWA - KGBPOLSKA
65DANAK PRZEMYSŁAW1976KOSTRZYN NAD ODRĄKGB - KOSTRZYN NAD ODRĄPOLSKA
66DANIELEWICZ GRZEGORZ1974GDYNIAPOLSKA
67DAROWSKI DARIUSZ1972KSIEGINICE366 WITUNIAPOLSKA
68DĄBROWSKA JOANNA1987REDAKOMENDZIAKIPOLSKA
69DĄBROWSKI ANDRZEJ1968RYBNIKPOLSKA
70DĄBROWSKI DARIUSZ1978GDYNIAPOLSKA
71DE SAS TOPOLNICKI ADAM1986RYBNIKPOLSKA
72DE SAS TOPOLNICKI ADAM1986RYBNIKPOLSKA
73DEHTIAR VOLODYMYR1983KHARKIVRUN&WINUKRAINE
74DEJAS TOMASZ1979MYSLOWICEPOLSKA
75DEJAS TOMASZ1979MYSŁOWICEPOLSKA
76DEREZIŃSKI DANIEL1976TORUŃDANNPOLSKA
77DŁUGOWSKI DARIUSZ1983GDYNIADTEAMPOLSKA
78DŁUŻNIEWSKI ARTUR1974GDAŃSKPOLSKA
79DREWCZYŃSKI DANIEL1983KOŚCIERZYNAPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
80DREWCZYŃSKI DANIEL1983KOŚCIERZYNAPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
81DUL ZBIGNIEW1984WĄBRZEŹNOMIASTOAKTYWNI.PLPOLSKA
82DURNAKOWSKI ŁUKASZ1983KARBOWOPOLSKA
83DURNAKOWSKI ŁUKASZ1983KARBOWOPOLSKA
84DWUDZIESTYTRZECI SRGB1990GFHPOLSKA
85DYMEK GRZEGORZ1974WARSZAWAPOLSKA
86DZIAŁAK MARIAN1948KONINPOLSKA
87DZIEDZIC IZABELA1982GDAŃSK366 WITUNIAPOLSKA
88ERNST CHARLOTTE1987WÜRZBURGGERMANY
89FABIANOWICZ AGNIESZKA1983SOPOTPOLSKA
90FALK THERESE1975OSLOROMERIKE ULTRALØPERKLUBBNORWAY
91FELSKA KASIA1987SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLSKA
92FIEBICH ZBIGNIEW1976LESZNOLUCKY LUKIPOLSKA
93FILIPIAK KRZYSZTOF1977STAWIGUDAPOLSKA
94FORMELA SEBASTIAN1976LUZINOPOLSKA
95FRĄCKOWIAK DOMINIK1988NIETĄŻKOWOFOGO ORZEŁ LIPNOPOLSKA
96FRĄCKOWIAK DOMINIK1988NIETĄŻKOWOORZEŁ LIPNOPOLSKA
97FROST MAŁGORZATA1978GDANSKPOLSKA
98GABRIEL ŁUKASZ1980STAROGARD GDAŃSKIBRACIA GABRIELPOLSKA
99GACKOWSKI KRZYSZTOF1973BYDGOSZCZPOLSKA
100GAJDUS WIKTOR1982GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLSKA
101GALEWSKA-GURZIŃSKA IWONA1986OLSZTYNPOLSKA
102GENDZIERSKI PAWEŁ1981GODZISZEWOGODZISZEWOPOLSKA
103GIERLACH JACEK1989SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLSKA
104GINTER PAWEŁ1987UNISŁAWPOLSKA
105GŁADYKOWSKI ŁUKASZ1979GNIEWPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
106GOLIŃSKI KRZYSZTOF1981SZCZECINK.B.SPRINT ŚWIDWINPOLSKA
107GOMUŁKA SEBASTIAN1975CIERZNIEPOLSKA
108GONCIARZ ANDRZJ1958LGOTAPOLSKA
109GOŚCINIAK ŁUKASZ1981ZBĄSZYŃPOLSKA
110GRABOWSKI ANTONI1984GDAŃSKPORANNY BIEGACZPOLSKA
111GRABOWSKI GRZEGORZ1974GDYNIAPOLSKA
112GRALAK MARCIN1978INOWROCŁAWTG SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
113GRODZKI TOMASZ1974DARŁOWOPOLSKA
114GROT JAROSŁAW1972TUCHOMPOLSKA
115GRUCHAŁA MIROSŁAWA1986BYTÓWPOLSKA
116GRZESICKI JAROSŁAW1971ODRANO-WOLAPOLSKA
117GRZESIUK-JASTRZĘBSKA BEATA1981PRUSZCZ GDPOLSKA
118GRZYB DARIUSZ1970KLEPACZKAPOLSKA
119GRZYB DARIUSZ1970KLEPACZKAPOLSKA
120GRZYBOWSKI KRZYSZTOF1957GORZÓW WLKP.GTMB AMATORPOLSKA
121GUBARO MAGDALENA1992ELBLĄGPOLSKA
122GUGLER MARCIN1990WARSZAWAPOLSKA
123GULAJSKI PAWEŁ1900NARZYMPOLSKA
124GURZĘDA KRZYSZTOF1976REDARUNEDAPOLSKA
125GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
126GWÓŹDŹ KAMIL1989WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAPOLSKA
127HAŁAS MAREK1969WROCŁAWPRO- RUN WROCŁAWPOLSKA
128HERMAN ARTUR1994KORYTNICAPOLSKA
129HERMAN ARTUR1994KORYTNICAPOLSKA
130ILLING JAMIE1984ST SAVIOURJERSEY, UNITED KINGDOM
131JABŁONOWSKI WOJCIECH1972LĘBORKFM2012/42,2POLSKA
132JACKO KRZYSZTOF1964WASILKÓWBIEGOSTOK/ BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
133JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI1971GDAŃSKBIEGOWY ŚWIATPOLSKA
134JAKUBOWSKI MACIEJ1981GDAŃSKPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
135JAKUBOWSKI PAWEŁ1978GDAŃSKBBL GDANSK\ SOLWIT TEAMPOLSKA
136JANICKI PRZEMYSŁAW1994KALISKAINVICTUS 3CITYPOLSKA
137JANKOWSKI KAROL1990PIŁAJANKY.RUNNERPOLSKA
138JARZĘBIŃSKI RAFAŁ1980GDAŃSKJE 5004POLSKA
139JASIULEWICZ IZABELA1983ELBLĄGETTPOLSKA
140JEDLIŃSKI ANDRZEJ1983ELBLĄG16BDOWPOLSKA
141JELANDER ANDERS1964PERSTORPSÖDERÅSENS FKSWEDEN
142JEŻEWSKI MICHAŁ1979GDYNIAVON IGEL / #NJEMANIEMOGEPOLSKA
143JOPEK RADOSŁAW1975GDYNIAPOLSKA
144KACZKOWSKA KAROLA1990MYŚLENICEPOLSKA
145KADCHENKO IGOR1984KIEVKM RUNNING CLUBUKRAINE
146KALINOWSKI KRZYSZTOF1982GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA
147KALINOWSKI ZBIGNIEW1982CZĘSTOCHOWAJKLA JAWOR JAWORZNOPOLSKA
148KAMINSKAYA VOLHA1987MOGILEVBELARUS
149KAMIŃSKI ADAM1992PIASECZNOPOLSKA
150KAMIŃSKI JANUSZ1976OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLSKA
151KAMIŃSKI PAWEŁ1978WYBUDOWANIE MICHAŁOWOPOLSKA
152KANIA MICHAŁ1984BYDGOSZCZPOLSKA
153KAPTSERAU YURY1987MOGILEVBELARUS
154KARCZEWSKI GRZEGORZ1964HELLKS BŁĘKITNI ŻEGLCEPOLSKA
155KARLIKOWSKA-ANTOSIAK MAŁGORZATA1979ŁĘCZYCAPOLSKA
156KARPIŃSKI MARCIN1974GDAŃSKPOLSKA
157KARWAN ZBIGNIEW1960LUBLINBBLPOLSKA
158KASZUBSKI MARCIN1978OSTROWITEKB LECH RYPINPOLSKA
159KAWECKI WOJCIECH1975BANINOATOS RACING TEAMPOLSKA
160KAŹMIERCZAK PRZEMYSŁAW1988GDAŃSKPOLSKA
161KEARNEY MAREK1977GDYNIAO'CEARNAIGHPOLSKA
162KLEJNA DAWID1990OMULEKS CONSTRACT LUBAWAPOLSKA
163KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW1977ELBLĄGPOLSKA
164KŁOSIN TOMASZ1981GDAŃSKPOLSKA
165KŁYS SEBASTIAN1976SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
166KOCJAN KAMIL1985OSTROWIEC ŚWPOLSKA
167KOLIBCZYNSKI DARIUSZ1971PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
168KOLIŃSKI KRZYSZTOF1980LIPUSZPOLSKA
169KOLIŃSKI KRZYSZTOF1980LIPUSZPOLSKA
170KONDRUSIK KRZYSZTOF1992GDANSKPOLSKA
171KÖNIG ARNE1967WIESBADENGERMANY
172KONKEL KATARZYNA1994GNIEWOWOMAJA TEAMPOLSKA
173KOŃCZYK GRZEGORZ1980WARSZAWAPOLSKA
174KOSECKI KONRAD1977ALEKSANDROW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJOWPOLSKA
175KOWAL MARIUSZ1984KOWALELPPTEAMPOLAND
176KOWALCZYK ROBERT1976KĄTY ŚLASKIEPOLSKA
177KOWALSKA IWONA1981MOSTYWYMIATACZEPOLSKA
178KOWALSKI BARTOSZ1992GDAŃSKPOLSKA
179KOZŁOWSKI RAFAŁ1973BYDGOSZCZRUN PASJAPOLSKA
180KRAINSKI KAROL1988ELBLĄGFUNDACJA HUTENAPOLSKA
181KRASIŃSKI BARTOSZ1987GDAŃSKCOPERNICUS TEAMPOLSKA
182KRÓL ARKADIUSZ1977GDAŃSKBIEGAMSOBIE.PLPOLSKA
183KRZTOŃ MONIKA1982RUMIAPOLSKA
184KRZTOŃ MONIKA1982RUMIAPOLSKA
185KRZYSZTOFIAK ANNA1992KWIDZYNPOLSKA
186KUBIC BOGUMILA1972KRAKOWPOLSKA
187KUBICA TOMASZ1981OSTRÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
188KUBÓJ SEBASTIAN1984BEŁCHATÓWPOLSKA
189KUJAWA ROGER1972BARCIN#SLIMAKIBARCINPOLSKA
190KULIK JACEK1976GDYNIAKULIK&KUREKPOLSKA
191KUNKEL ANNA1976GDAŃSKPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
192KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOLSKA
193KWIATKOWSKI SEBASTIAN1977NOWY DWOR GDANSKISZYBKI TATAPOLSKA
194KWIATKOWSKI WOJCIECH1983GRUDZIADZPOLSKA
195LANKOWSKA-KLEMT AGNIESZKA1981OLSZTYNURWIS BIEGAPOLSKA
196LATOSZEWSKI KRYSTIAN1970GODZISZEWOGAGPOLSKA
197LEGASZEWSKI ROMAN1983SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACYPOLAND (POLSKA)
198LEKSYCKI ROBERT1969GDYNIAPOLICJA GDYNIA /BIEGNĘ DLA CIEBIE/POLSKA
199LEKSYCKI ROBERT1969GDYNIAPOLICJA GDYNIAPOLSKA
200LEWANDOWSKA NATALIA1978KARTUZYROWEROWE KASZUBYPOLSKA
201LEWANDOWSKI MATEUSZ1989TYCHYPOLSKA
202LIGMAN WACŁAW1976GDAŃSKPOLSKA
203LIGMAN WACŁAW1976GDAŃSKUGPOLSKA
204LIPSKA MAŁGORZATA1993LĘBORKSTOWARZYSZENIE REKREACYJNO - SPORTOWE KLUB 42,2POLSKA
205LIS RADOSŁAW1982WARSZAWAPOLSKA
206LISIUS GRZEGORZ1974NOWY DWÓR GDAŃSKIUNI-LOGISTICSPOLSKA
207LISIUS GRZEGORZ1974NOWY DWÓR GDAŃSKIUNI LOGISTICPOLSKA
208LITWINIUK RAFAŁ1985WROCŁAWPOLSKA
209LUBOWICKI MARCIN1981BIAŁYSTOKBBTEAMPOLSKA
210LUTO PAWEŁ1982GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLSKA
211LUTYJ PAUL1984WÜRZBURGGERMANY
212LYTVYNENKO ROMAN1982WARSZAWAUKRAINE
213ŁAKSA MARCIN1978KLUCZESAINT GOBAIN SQUADPOLSKA
214ŁAPIŃSKI RADOSŁAW1978SOPOTPOLSKA
215ŁEPEK TERESA1993PŁĄCHAWYV RUNNERPOLSKA
216ŁUCZAK MARCIN1977TUREKPOLSKA
217ŁUKAWSKA ALEKSANDRA1984GDYNIAPABLO TEAMPOLSKA
218MACIEJEWSKI MARCIN1986KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
219MACKOWSKI MICHAL1979REDAREDA TEAMPOLSKA
220MACNAUGHTON CATHERINE1976GLASGOWUNITED KINGDOM
221MAĆKOWSKI MACIEJ1988ŻNINBRICO MARCHE ŻNINPOLSKA
222MADEJ PAWEŁ1985GDAŃSKPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
223MAJ ADRIAN1984ZAWIERCIEPOLSKA
224MAJEWSKI KAMIL1986WARSZAWAPOLSKA
225MALEK MATEUSZ1974POZNAŃSII POWER PEOPLEPOLSKA
226MALINOWSKA WIOLETTA1977GDYNIAPODESZWATEAMPOLSKA
227MAŁASZUK ŁUKASZ1981DOBRE MIASTOPOLSKA
228MAŁEK MATEU1974POZNAŃSII POWER PEOPLEPOLSKA
229MAŁKOWICZ PIOTR1987STALOWA WOLAPOLSKA
230MARCHLEWSKI KAMIL1983CHEŁMNOPOLSKA
231MARCINIAK ROBERT1976BANINORUN@BANINOPOLSKA
232MATEJSKI PAWEŁ1987KRAKÓWSTATE STREET BANKPOLAND
233MELIN WOJCIECH1979BYDGOSZCZPOLSKA
234MERCHEL ŁUKASZ1980GDAŃSKPOLSKA
235MICHAŁECZKO MACIEJ1980TARNOBRZEGPOLSKA
236MIJAS KRZYSZTOF1986KOŃSKIEKOŃSKIE BIEGAPOLSKA
237MIŁOSZ PRZEMYSŁAW1982JANOWIEC WLKPRODZINAPLPOLSKA
238MISIEJKO GRZEGORZ1984GDYNIAWICZLINO TEAMPOLSKA
239MISZTELA TOMASZ1966SŁUPNOPTT DELTAPOLSKA
240MOKRZYCKI RAFAŁ1975INOWROCŁAWT.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
241MONTALVA ENRIQUE1974POZNANMYTEAMPOLSKA
242MORAWSKI PAWEL1978GDYNIAPOLSKA
243MORCZYŃSKA KATARZYNA1989GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKA FIT MAMAPOLSKA
244MRÓZM ADRIAN1980WAŁCZUKS KUMA WAŁCZPOLSKA
245MUCHA KRZYSZTOF1972OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
246MURAWSKI MAREK1984OTŁOCZYNKM UMK TORUŃPOLSKA
247NAPIÓRKOWSKI DARIUSZ1980PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOPOLSKA
248NAPIÓRKOWSKI DARIUSZ1980PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOPOLSKA
249NAPIÓRKOWSKI DARIUSZ1980PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOPOLSKA
250NAZARKO MAŁGORZATA1976SŁUPSKBBLPOLSKA
251NOGA KRZYSZTOF1968GDAŃSKLIBERTAS TEAMPOLSKA
252NOWAK ARKADIUSZ1989LUBICEAREK - EASY RUNNERPOLAND
253NOWAK WALDEMAR1957GDANSKNIEZRZESZONYPOLSKA
254NOWAK WALDEMAR1957GDANSKNIEZRZESZONYPOLSKA
255NOWAKOWSKI ANDRZEJ1970PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
256NOWAKOWSKI ANDRZEJ1970PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
257NUSZEL PAWEŁ1983GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA
258NUŻ JJACEK1975PRUSZCZ GDSUTPOLSKA
259ODZIEMCZYK TOMASZ1986ELBLĄGPOLSKA
260ODZIEMCZYK TOMASZ1986ELBLĄGPOLSKA
261OLAS KRZYSZTOF1983OPOLEPOLSKA
262OLEKSIEWICZ MICHAŁ1982JANKOWICEOSADA 2000 KRAKÓWPOLSKA
263OLSZEWSKI ROMAN1973ELBLĄGPOLSKA
264OLSZTYNA MIŁÓDŹ1977GDYNIAŚWITA I JAPOLSKA
265OSIEWICZ PIOTR1966GDAŃSKPOLSKA
266OSTOJSKA EWA1975REDABIEGAMY RAZEM WŁADYSŁAWOWO /MOTYWATORNIA TEAMPOLSKA
267OSUSZEK MARCIN1988WOLBROMWOLBROM TEAMPOLSKA
268OTLEWSKI MARCIN1978KWIDZYNPOLSKA
269PADYSZ AREK1974WARSZAWAPOLSKA
270PADYSZ AREK1974WARSZAWAPOLSKA
271PADYSZ AREK1974ZAMOSCPOLSKA
272PADYSZ AREK1974WARSZAWAPOLSKA
273PADYSZ AREK1974ZAMOSCPOLSKA
274PANKOW MARCIN1973GDYNIARANGOPOLSKA
275PANKOWSKI TOMASZ1974GDAŃSKPOLSKA
276PAŃCZUK ROBERT1974ELBLĄGPOLSKA
277PAWLAK AGNIESZKA1986WROCŁAWPOLSKA
278PAWLICZAK RAFAŁ1974PILCHOWOFIZJOBIEGACZE SZCZECINPOLSKA
279PERDEK KONRAD1991WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLSKA
280PETRICZEK WOJCIECH1983IŁAWAREZERWOWE PSYPOLAND
281PIĄTKOWSKI PIOTR1995PRUSZKÓWKONDYCJAPOLSKA
282PIEKARSKA ALEKSANDRA1981OPOCZNOPOLSKA
283PIKAŁA KAROL1983MALBORKBEZTLENOWI MALBORKPOLSKA
284PILLATH BOGDAN1961GDAŃSKKWTPOLSKA
285PILSKI ANDRZEJ1949FROMBORKBAREFOOT RUNNERS SOCIETY UKPOLSKA
286PIOTROWSKI MIROSŁAW1964SŁUPSKPOLSKA
287PIRÓG ARKADIUSZ1982SZTUMPISFAKPOLSKA
288PITAS ANDRZEJ1976ROGOŹNIKZAPIERDALACZEPOLSKA
289PLUTA ADAM1981SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLSKA
290PODOLAK DOROTA1978LĘBORKPOLSKA
291PODWYSOCKI WOJCIECH1978PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLSKA
292POTUCZKO MARCIN1994PRABUTYPOLSKA
293PRZYBYLSKI PATRYK1979KIELCEPOLSKA
294PRZYKŁOTA PAULINA1996GDAŃSKPOLSKA
295QUAAS ŁUKASZ1979BYDGOSZCZRUN PASJAPOLSKA
296RADZIEJ PIOTR1976GDAŃSKPOLSKA
297RANISZEWSKI PRZEMYSŁAW1983ELBLAGPOLSKA
298RASTAWICKI BOGUSŁAW1975JESIONKAPOCZTA POLSKAPOLSKA
299RASTAWICKI BOGUSŁAW1975JESIONKAPOCZTA POLSKAPOLSKA
300RASTAWICKI BOGUSŁAW1975JESIONKAPOCZTA POLSKAPOLSKA
301REE JANE1976HORSENSREERUNDENMARK
302REE PER1973HORSENSREERUNDANMARK
303REINERT ALEKSANDRA1978PSZCZYNAPOLSKA
304REKAS PRZEMYSLAW1977LONDONUNITED KINGDOM
305ROJEK ANNA1976OLSZTYNPOLSKA
306ROMANOWSKI KRZYSZTOF1976LĘBORKUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKPOLSKA
307ROSPONDEK AGATA1985CZĘSTOCHOWAPOLSKA
308ROSPONDEK AGATA1985CZĘSTOCHOWAPOLSKA
309ROWINSKA KATARZYNA1975SOPOTPOLSKA
310ROZENBERG SŁAWOMIR1965SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPOLSKA
311RUDNIKOWSKI MACIEJ1974DARŁOWOBIEGUZDROWISKOWY.PLPOLSKA
312RUNOWSKI KRZYSZTOF1984CZARNKÓWDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
313RUNOWSKI KRZYSZTOF1984CZARNKÓWPORCJAZDROW(I) APOLSKA
314RUTA MIKOLAJ1978KRAKOWPOLSKA
315RYBARCZYK REMIGIUSZ1982GDYNIAPOLSKA
316RYGIELKI MICHAŁ1991GDAŃSKCLICKMEETINGPOLSKA
317RYGIELSKI ARKADIUSZ1988SŁAWNOPOLSKA
318RYKAŁA WOJCIEH1977MYŚLENICEEVIL TEAMPOLSKA
319RYKOWSKI PAWEL1979CZAPLINEKTURBO SLIMAKPOLSKA
320RYKOWSKI PIOTR1979CZAPLINEKRUSZ SIE WRESZCIEPOLSKA
321RZEPLINSKI WOJCIECH1992CHWASZCZYNOPOLSKA
322SAŁABON GRZEGORZ1966LĘBORKNORDICUS LĘBORKPOLSKA
323SANDBERG DAWID1989BYTOMPOLSKA
324SCHULZ MACIEJ1971PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLSKA
325SEKUŁA PIOTR1989ELBLAGPOLSKA
326SEMKO TOMASZ1978WEJHEROWOWEJHEROWSKI KLUB MORSÓWPOLSKA
327SERTEL ULA1984GDAŃSKLOTOS TEAM/ BIEGAJ Z GŁOWĄPOLSKA
328SHUMIK ALENA1985BREST2:54.46BELARUS
329SIEMIŃSKI BARTŁOMIEJ1980KONINDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
330SIENKIEWICZ MARCIN1985GDYNIAPOLSKA
331SIENKIEWICZ-NARLOCH ANNA1974GDAŃSKBIEGAJ Z GŁOWĄPOLSKA
332SIEPIOŁA KRZYSZTOF1976WARSZAWAŻÓRAWSKI RUNNING TEAMPOLSKA
333SIMONSEN JAN ESPEN1974HELSINGEDENMARK
334SIMONSEN REMI1977BERGENLODDEFJORDLØPERNENORWAY
335SINGER WIESŁAW1958POŁĘCZYNOPOLSKA
336SIP MIROSŁAW1964ŚLESINPOLSKA
337SITARCZUK MARIUSZ1982GDAŃSKPOLSKA
338SIUPKA PAWEŁ1995SOSNOWIECPOLSKA
339SIWAK MARCIN1980SŁUPSKSIWYDYMPOLSKA
340SKREZYNA MALGORZATA1988LONDYNWIELKA BRYTANIA
341SMALEC MICHAŁ1981EŁKGEMINI EŁKPOLSKA
342SMELCERZ WOJCIECH1984GDYNIAPOLSKA
343SOBKOWIAK EWA1963POZNAŃPOLSKA
344SOBORSKI GRZEGORZ1984WEGORZEWO11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIPOLSKA
345SOCHA DOROTA1982GDYNIAPOLSKA
346SOLARSKI KRZYSZTOF1989LEGNICAPOLSKA
347SOŁTYSIAK DAMIAN1985PLESZEWPLESZEWSKI KLUB KARATEPOLSKA
348SPRADA WALDEMAR1974OSIEOSP OSIEPOLSKA
349SPYRA PIOTR1967GDAŃSKURZĄD MIEJSKIPOLSKA
350STACHERSKI ŁUKASZ1989PRZEDBÓRZBIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA
351STACHOLIŃSKI HUBERT1981GDYNIAPOLSKA
352STACHOLIŃSKI HUBERT1981GDYNIAPOLSKA
353STANIASZEK BOGUSŁAW1952GŁOBINOPOLSKA
354STANISZEWSKI KRZYSZTOF1986ZBICZNOSIEBIEGAPOLSKA
355STANKIEWICZ WIESŁAW1965KOSZALINPOLSKA
356STORZYŃSKI PAWEŁ1985SZUBINSTORZEK BIEGAPOLSKA
357STRANZ JAN1973GDAŃSKPOLSKA
358STRZELECKA ALEKSANDRA1990SOLEC KUJAWSKILPP TEAMPOLSKA
359SUCHANOWSKA ANNA1976GDAŃSKPOLSKA
360SUŁKOWSKA AGNIESZKA1990GDAŃSKPOLSKA
361SUSZEK KRZYSZTOF1959GDAŃSKNIE MARNUJ TLENU GDANSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJEPOLSKA
362SVOZIL LIBOR1971HLUČÍNMK SEITL OSTRAVACZECH REPUBLIC
363SYCZ ZBIGNIEW1959GŁOGÓW MAŁOOPOLSKIKTKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA
364SYREK JAROSŁAW1996TARNÓWPOLSKA
365SZCZĘCH ZDZISŁAW1952PRĘGOWOEMERYTPOLSKA
366SZCZĘŚNIAK PRZEMYSŁAW1981TYCHYPOLSKA
367SZCZUKA WALDEMAR1965TCZEWZW IK TCZEWPOLSKA
368SZCZYKUTOWICZ TOMASZ1989GDAŃSKSZALONY GDAŃSK BIEGA / GDAŃSKI BIEGACZPOLSKA
369SZELER JOANNA1972WARSZAWABIEGAJĄCA Z PSAMIPOLSKA
370SZEMBERSKI SZYMON1981GDAŃSKPOLSKA
371SZKUDLAREK ROMAN1966DRAWSKO POMORSKIEPOLSKA
372SZLINGER JAKUB1986TURTEAM KUCYKIPOLSKA
373SZMELTER DAMIAN1982BORKENESKVÆFJORD ILNORWEGIA
374SZOPIŃSKI TOMASZ1983DARŁOWOKB BRYZA POSTOMINOPOLSKA
375SZTENDEREWICZ RENATA1982WŁOCŁAWEKPOLSKA
376SZTRĄPF MARCIN1981KOKANINMAJĄ I FRANUŚPOLSKA
377SZTYBOR JOANNA1976GDAŃSK#TRENER LOKALNYPOLSKA
378SZTYLER GRZEGORZ1973STASZÓWPOLSKA
379SZUBA IZABELA1980KIELCEBIEGNĘ ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ !!!POLSKA
380SZUBA ŁUKASZ1984KIELCEPOLSKA
381SZUKIEL ANDRZEJ1969LUBIENIAPOLSKA
382SZULOWSKI TOMASZ1979TOMASZÓW MAZOWIECKIBBL TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
383SZWED PAWEŁ1971GDAŃSKBIEGOWYSWIAT.PLPOLSKA
384SZWED PAWEŁ1971GDAŃSKBIEGOWYSWIAT.PLPOLSKA
385SZWEDOWSKI DAWID1988NOWA WIEŚ RZECZNATRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
386SZYCA DARIUSZ1985GDAŃSKMTM TEAMPOLSKA
387SZYCA DARIUSZ1985GDAŃSKMTM TEAMPOLSKA
388SZYDLO MACIEJ1973MYSŁOWICEOPEL ACTIVE TEAMPOLSKA
389SZYMAŃSKI JANUSZ1963STRZEBIELINOJOINERPOLSKA
390ŚWIACKI MACIEJ1972GDAŃSKUNIVERSUSPOLSKA
391ŚWISTUN PIOTR1983LĘBORKLEW LĘBORKPOLSKA
392TARASIEWICZ RYSZARD1953BRANIEWOPOLSKA
393TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
394TOŁKACZ WOJCIECH1963MALBORKMALBORK BIEGAPOLSKA
395TOMETCZAK FILIP1996NIESZAWAKOLOROWE MISIEPOLSKA
396TRYTEK MACIEJ1989WĘGORZYNOSKLEPKOLEKCJONER.PLPOLSKA
397TRZCINSKI GRZEGORZ1964PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
398TUR MARCIN1983MALBORKBIEGAJ Z BARTKIEM/KUŹNIA ENDORFINPOLSKA
399TURUKIN RUSLAN1967KALININGRADRUSSIA
400TYC MIROSŁAW1981CZECHOWICE-DZIEDZICEMOW JAWORZE/RYTMPOLSKA
401ULIASZ JERZY1969BYSTRZYCA KŁODZKALKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
402URBAN EWELINA1993ROTMANKAPOLSKA
403WALDA ŁUKASZ1985BYDGOSZCZPOLSKA
404WALKOWIAK ARTUR1972ZAWADZKIEMAFIATEAM LUBLINIECPOLSKA
405WALKOWIAK ARTUR1972ZAWADZKIEMAFIA TEAM LUBLINIECPOLSKA
406WEISS KRZYSZTOF1964GDANSKDUDYCZ TEAMPOLSKA
407WESOŁOWSKI JAROSŁAW1970GNIEWOWOHULK TEAMPOLSKA
408WESOŁOWSKI PIOTR1976INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLSKA
409WEYNA LUKASZ1982ELBLĄGPOLSKA
410WILCZYŃSKI GRZEGORZ1979GDAŃSKPOLSKA
411WILGAT ADAM1971ZĄBKIDZIKIE SKRZYDŁOPOLSKA
412WILKUS NORBERT1976GDAŃSKBIEGAMWSPIERAMMOTYWUJĘPOLSKA
413WISNIEWSKI MACIEJ1974MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
414WIŚNIEWSKA MARCJANNA1990BYDGOSZCZPOLSKA
415WIŚNIEWSKI MACIEJ1974MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
416WŁOCH DARIUSZ1976NOWEPOLSKA
417WNUCZYŃSKI ANDRZEJ1972BYDGOSZCZORANGE POLSKAPOLSKA
418WOJAKOWSKI KRZYSZTOF1974ZABRZEK&K RUNPOLSKA
419WOJEWÓDZKI MARCIN1993WARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMPOLSKA
420WOŁOWCZYK TOMASZ1983PRZYWIDZPOLSKA
421WOŹNIAK DARIUSZ1963GDAŃSKPOLSKA
422WOŹNIAK DARIUSZ1963GDAŃSKPOLSKA
423WOŹNIAK PIOTR1986SZCZECINPOLSKA
424WRÓBEL MAŁGORZATA1985OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLSKA
425WYLANDOWSKA ALEKSANDRA1978SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
426WYSOCKA MARIA1985MOSTYWYMIATACZEPOLSKA
427ZACZEK WOJCIECH1984RUMIACROSSBOX KASZUBYPOLSKA
428ZAŁĘSKI WOJCIECH1976MARTĄGPOLSKA
429ZAPOTOCZNY JACEK1990OŁAWATODAY IS YOURSPOLSKA
430ZAWALUK MARCIN1976JANKOWO GDAŃSKIEPOLSKA
431ZDEBEL DARIUSZ1968PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚPOLSKA
432ZEMBIK GRZEGORZ1967GRYFINOKB HERMES GRYFINOPOLSKA
433ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1973PĘPOWOPOLSKA
434ŻABIEŁOWICZ ANNA1975REDAMAMY-BIEGAMY/MOTYWATORNIA TEAMPOLSKA
435ŻELAZOWSKI BARTOSZ1987GDAŃSKPOLSKA
436ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA
437ŻUK KRZYSZTOF1981STRASZYNPOLSKA
438ŻURAWSKI MICHAŁ1982SZCZECINTOTALSHINEPOLSKA
439ŻYNDA JAN1973SUWALKIFUNDACJA KIERUNEK ULTRAPOLSKA