System rejestracji dostarcza STS-TIMING

4. Gdańsk Maraton

Lista startowa / Start List Kup kartę turysty

Data imprezy
15.04.2018

4. Gdańsk Maraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKI PATRYK1990GIŻYCKOŁOJWIELEPOLSKA
2AKRITIDIS ANESTIS1969MYKONOSGREECE
3AKRITIDIS ANESTIS1969MYKONOSGREECE
4ANDRZEJAK KATARZYNA1993GDAŃSKPOLSKA
5ANDRZEJEWSKA DOROTA1983GDAŃSKPOLSKA
6ARANOWSKI PATRYK1979LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGAĆPOLSKA
7BAGROWSKI MAREK1962JANOWO/K/ DABROWY CHELMINSKIEJUMK COLLEGIUM MEDICUM RATOWNICTWO-MEDYCZNE BIEGAPOLSKA
8BALICKI ZBIGNIEW1973ZWIERZYNIECCARABUS REAMPOLSKA
9BALICKI ZBIGNIEW1973ZWIERZYNIECCARABUS TEAMPOLSKA
10BARTNICKA ANETTA1974ELBLAGEL-AKTYWNI ELBLĄGPOLSKA
11BARTNICKI WOJCIECH1968ELBLĄGELAKTYWNI ELBLAGPOLSKA
12BARTNICKI WOJCIECH1968ELBLĄGEL-AKTYWNI ELBLAGPOLSKA
13BAWIRSZ SEBASTIAN1992GDAŃSKPOLSKA
14BĄCZKOWSKI SŁAWOMIR1980GRUDZIĄDZV RUNNERPOLSKA
15BĄKOWSKI MAREK1978WEJHEROWOJOINER/JA_TRENUJEPOLSKA
16BEN NORMAN1975CARLTONHIGHAM HARRIERSUK
17BIAŁY MICHAŁ1988KRAKÓWORANGE IRON TEAMPOLSKA
18BIEŃKO SYLWESTER1978WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA
19BIERĆ JAROSŁAW1968BIAŁYSTOKPĘDZIWIATR BIAŁYSTOKPOLSKA
20BISKO KAROLINA1984GDYNIAPOLSKA
21BOBEK MICHAŁ1986GDYNIAPOLSKA
22BODUCH MARIUSZ1979ŚWIERCZÓWNKB ZRYW NAMYSŁÓWPOLSKA
23BOGDANOWICZ BEATA1977GDAŃSKBIEGOWY ŚWIATPOLSKA
24BOGUSZEWSKI MICHAŁ1981PŁOCKPOLSKA
25BOROWIEC AREK1973PIASECZNOPOLSKA
26BOROWIEC MARTA1973PIASECZNOPOLSKA
27BORYSIUK ARKADIUSZ1986KAMIEŃ POMORSKIKB KAMIEŃ POMORSKIPOLSKA
28BRUSKI JAKUB1975GDYNIAPOLSKA
29BRZEZIŃSKI ANDRZEJ1972NOWA BIAŁANIGHT RUNNERS PŁOCKPOLSKA
30BYTNER MONIKA1986WARSZAWAPOLSKA
31CERINS DIDZIS1964VALMIERAMARATONA KLUBSLATVIA
32CHOMICKI SZYMON1975OLSZTYNDRUŻYNA SZPIKU/ARCHITECTUS PRACOWNIA PROJEKTOWAPOLSKA
33CHRUŚCIELSKI PAWEŁ1972ZIELONA GÓRAFRUCTOFRESH.COMPOLSKA
34CHYLIŃSKI DARIUSZ1972TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPOLSKA
35CIEMPKA MARCIN1977WOLBROMWOLBROM TEAMPOLSKA
36CIESIELSKI WITOLD1973GDAŃSKPOLSKA
37CILULKO RAFAŁ1984GDAŃSKSTOWARZYSZENIE ŁÓDŹ RATUNKOWAPOLSKA
38CISZEK DANIEL1983RADOMPOLSKA
39CYWKA KRZYSZTOF1976ZWOLEŃZWOLEŃ BIEGAPOLSKA
40CZAPIEWSKI ANDRZEJ1977GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA
41CZARNECKA ANNA1972GDYNIAPOLSKA
42CZARNECKI RAFAŁ1979BLIŻYNSTS SKARŻYSKO-KAM.POLSKA
43CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAETRAVEL TEAMPOLSKA
44CZECZOT JACEK1990GDAŃSKPOLSKA
45CZECZOT JACEK1983BĄKOWOPOLSKA
46CZYŻAK KAMIL1983ELBLĄGPOLSKA
47ĆWIKLIŃSKI TOMASZ1980ELBLĄG16 BDOWPOLSKA
48DANAK PRZEMEK1976KOSTRZYN NAD ODRĄKOSTRZYŃSKA GRUPA BIEGOWA - KGBPOLSKA
49DAROWSKI DARIUSZ1972KSIEGINICE366 WITUNIAPOLSKA
50DĄBROWSKI DARIUSZ1978GDYNIAPOLSKA
51DE SAS TOPOLNICKI ADAM1986RYBNIKPOLSKA
52DEJAS TOMASZ1979MYSŁOWICEPOLSKA
53DEREZIŃSKI DANIEL1976TORUŃDANNPOLSKA
54DŁUŻNIEWSKI ARTUR1974GDAŃSKPOLSKA
55DREWCZYŃSKI DANIEL1983KOŚCIERZYNAPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
56DURNAKOWSKI ŁUKASZ1983KARBOWOPOLSKA
57DURNAKOWSKI ŁUKASZ1983KARBOWOPOLSKA
58DWUDZIESTYTRZECI SRGB1990GFHPOLSKA
59DZIEDZIC IZABELA1982GDAŃSK366 WITUNIAPOLSKA
60EFERDINGER STEFAN1985KUFSTEINÖSTERREICH
61FELSKA KASIA1987SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSKPOLSKA
62FIEBICH ZBIGNIEW1976LESZNOLUCKY LUKIPOLSKA
63FIGARSKA ANNA1983SOPOTPOLAND
64FORMELA SEBASTIAN1976LUZINOPOLSKA
65FRĄCKOWIAK DOMINIK1988NIETĄŻKOWOORZEŁ LIPNOPOLSKA
66GABRIEL ŁUKASZ1980STAROGARD GDAŃSKIBRACIA GABRIELPOLSKA
67GACKOWSKI KRZYSZTOF1973BYDGOSZCZPOLSKA
68GALEWSKA-GURZIŃSKA IWONA1986OLSZTYNPOLSKA
69GINTER PAWEŁ1987UNISŁAWPOLSKA
70GOLIŃSKI KRZYSZTOF1981SZCZECINK.B.SPRINT ŚWIDWINPOLSKA
71GOMUŁKA SEBASTIAN1975CIERZNIEPOLSKA
72GONCIARZ ANDRZJ1958LGOTAPOLSKA
73GRABOWSKI ANTONI1984GDAŃSKPORANNY BIEGACZPOLSKA
74GRODZKI TOMASZ1974DARŁOWOPOLSKA
75GROT JAROSŁAW1972TUCHOMPOLSKA
76GRZESICKI JAROSŁAW1971ODRANO-WOLAPOLSKA
77GRZESIUK-JASTRZĘBSKA BEATA1981PRUSZCZ GDPOLSKA
78GUBARO MAGDALENA1992ELBLĄGPOLSKA
79GUGLER MARCIN1990WARSZAWAPOLSKA
80GULAJSKI PAWEŁ1900NARZYMPOLSKA
81GURZĘDA KRZYSZTOF1976REDARUNEDAPOLSKA
82GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
83GWÓŹDŹ KAMIL1989WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAPOLSKA
84HERMAN ARTUR1994KORYTNICAPOLSKA
85HUZARSKI KAMIL1990TORUŃPOLSKA
86IGIELSKI ARMIN1975GRUDZIADZTANCIA TEAMPOLSKA
87ILLING JAMIE1984ST SAVIOURJERSEY, UNITED KINGDOM
88JABŁONOWSKI WOJCIECH1972LĘBORKFM2012/42,2POLSKA
89JACKO KRZYSZTOF1964WASILKÓWBIEGOSTOK/ BIAŁOSTOCKA SEKTA BIEGACZYPOLSKA
90JAKUBEK ZBIGNIEW ZIBI1971GDAŃSKBIEGOWY ŚWIATPOLSKA
91JAKUBOWSKI MACIEJ1981GDAŃSKPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
92JAKUBOWSKI PAWEŁ1978GDAŃSKBBL GDANSK\ SOLWIT TEAMPOLSKA
93JANICKI PRZEMYSŁAW1994KALISKAINVICTUS 3CITYPOLSKA
94JARZĘBIŃSKI RAFAŁ1980GDAŃSKJE 5004POLSKA
95JEDLIŃSKI ANDRZEJ1983ELBLĄG16BDOWPOLSKA
96JĘDRZEJEWSKI DANIEL1975NOWA WIEŚ RZECZNATRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
97JOPEK RADOSŁAW1975GDYNIAPOLSKA
98KACZKOWSKA KAROLA1990MYŚLENICEPOLSKA
99KALINOWSKI KRZYSZTOF1982GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA
100KAMIŃSKI JANUSZ1976OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLSKA
101KAMIŃSKI PAWEŁ1978WYBUDOWANIE MICHAŁOWOPOLSKA
102KANIA MICHAŁ1984BYDGOSZCZPOLSKA
103KARCZEWSKI GRZEGORZ1964HELLKS BŁĘKITNI ŻEGLCEPOLSKA
104KARLIKOWSKA-ANTOSIAK MAŁGORZATA1979ŁĘCZYCAPOLSKA
105KASZUBOWSKI MARCIN1995KOŚCIERZYNAPOLSKA
106KASZUBSKI MARCIN1978OSTROWITEKB LECH RYPINPOLSKA
107KAŹMIERCZAK PRZEMYSŁAW1988GDAŃSKPOLSKA
108KEARNEY MAREK1977GDYNIAO'CEARNAIGHPOLSKA
109KLEJNA DAWID1990OMULEKS CONSTRACT LUBAWAPOLSKA
110KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW1977ELBLĄGPOLSKA
111KŁACZYŃSKI MARIUSZ1979GRUDZIĄDZPOLSKA
112KŁOSIN TOMASZ1981GDAŃSKPOLSKA
113KŁYS SEBASTIAN1976SIERADZSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
114KOCJAN KAMIL1985OSTROWIEC ŚWPOLSKA
115KOLATZEK KRZYSZTOF1972GDAŃSKRADA DZIELNICY PRZYMORZE WIELKIEPOLSKA
116KONIECZNA KAJA1989GDAŃSKPOLSKA
117KÖNIG ARNE1967WIESBADENGERMANY
118KONKEL KATARZYNA1994GNIEWOWOMAJA TEAMPOLSKA
119KOSECKI KONRAD1977ALEKSANDROW ŁÓDZKIKB GEOTERMIA UNIEJOWPOLSKA
120KOWAL MARIUSZ1984KOWALELPPTEAMPOLAND
121KOWALSKA IWONA1981MOSTYWYMIATACZEPOLSKA
122KOZŁOWSKI RAFAŁ1973BYDGOSZCZRUN PASJAPOLSKA
123KOZŁOWSKI ŁUKASZ1985IŁAWAPOLSKA
124KRAINSKI KAROL1988ELBLĄGFUNDACJA HUTENAPOLSKA
125KRASIŃSKI BARTOSZ1987GDAŃSKCOPERNICUS TEAMPOLSKA
126KRÓL ARKADIUSZ1977GDAŃSKBIEGAMSOBIE.PLPOLSKA
127KRUCZYK DAMIAN1992PASYMBDKPOLSKA
128KRZTOŃ MONIKA1982RUMIAPOLSKA
129KRZTOŃ MONIKA1982RUMIAPOLSKA
130KUBIAK MICHAŁ1981POZNAŃNIGHT RUNNERS / KOŁOBRZEG MARATON TEAMPOLSKA
131KUBIC BOGUMILA1972KRAKOWPOLSKA
132KULIK JACEK1976GDYNIAKULIK&KUREKPOLSKA
133KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOLSKA
134KWIATKOWSKI SEBASTIAN1977NOWY DWOR GDANSKISZYBKI TATAPOLSKA
135KWIATKOWSKI WOJCIECH1983GRUDZIADZPOLSKA
136LATOSZEWSKI KRYSTIAN1970GODZISZEWOGAGPOLSKA
137LEGASZEWSKI ROMAN1983SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACYPOLAND (POLSKA)
138LENARD DANIEL1987OLSZTYNPOLSKA
139LEŚNICKI PAWEŁ1982OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERSPOLSKA
140LEWANDOWSKA NATALIA1978KARTUZYROWEROWE KASZUBYPOLSKA
141LEWANDOWSKI MATEUSZ1989TYCHYPOLSKA
142LIGMAN WACŁAW1976GDAŃSKPOLSKA
143LIGMAN WACŁAW1976GDAŃSKUGPOLSKA
144LIPSKA MAŁGORZATA1993LĘBORKSTOWARZYSZENIE REKREACYJNO - SPORTOWE KLUB 42,2POLSKA
145LIS RADOSŁAW1982WARSZAWAPOLSKA
146LISIUS GRZEGORZ1974NOWY DWÓR GDAŃSKIUNI LOGISTICPOLSKA
147LUTO PAWEŁ1982GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLSKA
148ŁAKSA MARCIN1978KLUCZESAINT GOBAIN SQUADPOLSKA
149ŁAPIŃSKI RADOSŁAW1978SOPOTPOLSKA
150ŁEMPICKA-GROMEK JOANNA1978WARSZAWAPOLSKA
151ŁEPEK TERESA1993PŁĄCHAWYV RUNNERPOLSKA
152ŁUCZAK MARCIN1977TUREKPOLSKA
153ŁUKAWSKA ALEKSANDRA1984GDYNIAPABLO TEAMPOLSKA
154ŁUKOWICZ TOMEK1990RUMIAPARKRUN RUMIA / ZHRPOLSKA
155MACIEJEWSKI MARCIN1986KIELCEBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
156MACKOWSKI MICHAL1979REDAREDA TEAMPOLSKA
157MACNAUGHTON CATHERINE1976GLASGOWUNITED KINGDOM
158MAĆKOWSKI MACIEJ1988ŻNINBRICO MARCHE ŻNINPOLSKA
159MAJ ADRIAN1984ZAWIERCIEPOLSKA
160MAJEWSKI KAMIL1986WARSZAWAPOLSKA
161MAŁKOWICZ PIOTR1987STALOWA WOLAPOLSKA
162MARCHLEWSKI KAMIL1983CHEŁMNOPOLSKA
163MATEJSKI PAWEŁ1987KRAKÓWSTATE STREET BANKPOLAND
164MĄCZEWSKA MARZENA1969GRUDZIĄDZV RUNNERPOLSKA
165MELIN WOJCIECH1979BYDGOSZCZPOLSKA
166MISZK RYSZARD1973ELBLĄGPORTELPOLSKA
167MISZTAL GRZEGORZ1977NIDZICANIDZICA BIEGAPOLSKA
168MORAWSKI PAWEL1978GDYNIAPOLSKA
169MUCHA KRZYSZTOF1972OLKUSZOLKUSZBIEGA.PLPOLSKA
170NAPIÓRKOWSKI DARIUSZ1980PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOPOLSKA
171NAPIÓRKOWSKI DARIUSZ1980PRZECHLEWOTRIPAKA PRZECHLEWOPOLSKA
172NAZARKO MAŁGORZATA1976SŁUPSKBBLPOLSKA
173NOWAK ARKADIUSZ1989LUBICEAREK - EASY RUNNERPOLAND
174NOWAKOWSKI ANDRZEJ1970PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
175NUSZEL PAWEŁ1983GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA
176ODZIEMCZYK TOMASZ1986ELBLĄGPOLSKA
177OLAS KRZYSZTOF1983OPOLEPOLSKA
178OSIEWICZ PIOTR1966GDAŃSKPOLSKA
179OSUSZEK MARCIN1988WOLBROMWOLBROM TEAMPOLSKA
180OTLEWSKI MARCIN1978KWIDZYNPOLSKA
181PADYSZ AREK1974WARSZAWAPOLSKA
182PADYSZ AREK1974WARSZAWAPOLSKA
183PANKOW MARCIN1973GDYNIARANGOPOLSKA
184PANKOWSKI TOMASZ1974GDAŃSKPOLSKA
185PAŃCZUK ROBERT1974ELBLĄGPOLSKA
186PAWLAK AGNIESZKA1986WROCŁAWPOLSKA
187PERDEK KONRAD1991WROCŁAWNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLSKA
188PIASECKI JULIUSZ1980KWIDZYNPOLSKA
189PIEKARSKA ALEKSANDRA1981OPOCZNOPOLSKA
190PIKAŁA KAROL1983MALBORKBEZTLENOWI MALBORKPOLSKA
191PILLATH BOGDAN1961GDAŃSKKWTPOLSKA
192PILSKI ANDRZEJ1949FROMBORKBAREFOOT RUNNERS SOCIETY UKPOLSKA
193PIOTROWSKI MIROSŁAW1964SŁUPSKPOLSKA
194PIRÓG ARKADIUSZ1982SZTUMPISFAKPOLSKA
195PIWOŃSKA MAGDALENA1983GDYNIAPOLSKA
196PLUTA ADAM1981SŁUPSKSTOPA SŁUPSKPOLSKA
197PODWYSOCKI WOJCIECH1978PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLSKA
198PRZYBYLSKI PATRYK1979KIELCEPOLSKA
199PRZYKŁOTA PAULINA1996GDAŃSKPOLSKA
200PSIUK ANDRZEJ1964RYBNOPOLSKA
201PYPEĆ MARIUSZ1978PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
202QUAAS ŁUKASZ1979BYDGOSZCZRUN PASJAPOLSKA
203RADZIEJ PIOTR1976GDAŃSKPOLSKA
204REINERT ALEKSANDRA1978PSZCZYNAPOLSKA
205ROJEK ANNA1976OLSZTYNPOLSKA
206ROSPONDEK AGATA1985CZĘSTOCHOWAPOLSKA
207ROSPONDEK AGATA1985CZĘSTOCHOWAPOLSKA
208ROWINSKA KATARZYNA1975SOPOTPOLSKA
209ROZENBERG SŁAWOMIR1965SZTUMLKS ZANTYR SZTUMPOLSKA
210RUDNIKOWSKI MACIEJ1974DARŁOWOBIEGUZDROWISKOWY.PLPOLSKA
211RUNOWSKI KRZYSZTOF1984CZARNKÓWDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
212RYBARCZYK REMIGIUSZ1982GDYNIAPOLSKA
213RYGIELKI MICHAŁ1991GDAŃSKCLICKMEETINGPOLSKA
214RYKOWSKI PAWEL1979CZAPLINEKTURBO SLIMAKPOLSKA
215RYKOWSKI PIOTR1979CZAPLINEKRUSZ SIE WRESZCIEPOLSKA
216SCHULZ MACIEJ1971PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLSKA
217SEKUŁA PIOTR1989ELBLAGPOLSKA
218SEMKO TOMASZ1978WEJHEROWOWEJHEROWSKI KLUB MORSÓWPOLSKA
219SERTEL ULA1984GDAŃSKLOTOS TEAM/ BIEGAJ Z GŁOWĄPOLSKA
220SIEMIŃSKI BARTŁOMIEJ1980KONINDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
221SIENKIEWICZ MARCIN1985GDYNIAPOLSKA
222SIENKIEWICZ-NARLOCH ANNA1974GDAŃSKBIEGAJ Z GŁOWĄPOLSKA
223SINGER WIESŁAW1958POŁĘCZYNOPOLSKA
224SITARCZUK MARIUSZ1982GDAŃSKPOLSKA
225SIUPKA PAWEŁ1995SOSNOWIECPOLSKA
226SKOLIMOWSKA ANIA1986WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLSKA
227SKRZEK MONIKA1982GDAŃSKRUNNING TRICITY TEAMPOLSKA
228SMELCERZ WOJCIECH1984GDYNIAPOLSKA
229SOBORSKI GRZEGORZ1984WEGORZEWO11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIPOLSKA
230SPRADA WALDEMAR1974OSIEOSP OSIEPOLSKA
231STACHERSKI ŁUKASZ1989PRZEDBÓRZBIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA
232STACHOLIŃSKI HUBERT1981GDYNIAPOLSKA
233STANISZEWSKI KRZYSZTOF1986ZBICZNOSIEBIEGAPOLSKA
234STANKIEWICZ WIESŁAW1965KOSZALINPOLSKA
235STOLARSKI JACEK1969GDANSKPOLSKA
236STORZYŃSKI PAWEŁ1985SZUBINSTORZEK BIEGAPOLSKA
237STRANZ JAN1973GDAŃSKPOLSKA
238STRZELECKA ALEKSANDRA1990SOLEC KUJAWSKILPP TEAMPOLSKA
239SUCHANOWSKA ANNA1976GDAŃSKPOLSKA
240SUŁKOWSKA AGNIESZKA1990GDAŃSKPOLSKA
241SYREK JAROSŁAW1996TARNÓWPOLSKA
242SZCZYKUTOWICZ TOMASZ1989GDAŃSKSZALONY GDAŃSK BIEGA / GDAŃSKI BIEGACZPOLSKA
243SZELER JOANNA1972WARSZAWABIEGAJĄCA Z PSAMIPOLSKA
244SZKUDLAREK ROMAN1966DRAWSKO POMORSKIEPOLSKA
245SZLINGER JAKUB1986TURTEAM KUCYKIPOLSKA
246SZMELTER DAMIAN1982BORKENESKVÆFJORD ILNORWEGIA
247SZTENDEREWICZ RENATA1982WŁOCŁAWEKPOLSKA
248SZTRĄPF MARCIN1981KOKANINMAJĄ I FRANUŚPOLSKA
249SZTYBOR JOANNA1976GDAŃSK#TRENER LOKALNYPOLSKA
250SZUBA ŁUKASZ1984KIELCEPOLSKA
251SZULOWSKI TOMASZ1979TOMASZÓW MAZOWIECKIBBL TOMASZÓW MAZOWIECKIPOLSKA
252SZWED PAWEŁ1971GDAŃSKBIEGOWYSWIAT.PLPOLSKA
253SZWED PAWEŁ1971GDAŃSKBIEGOWYSWIAT.PLPOLSKA
254SZWEDOWSKI DAWID1988NOWA WIEŚ RZECZNATRI STAROGARD GDAŃSKIPOLSKA
255SZYCA DARIUSZ1985GDAŃSKMTM TEAMPOLSKA
256SZYCA DARIUSZ1985GDAŃSKMTM TEAMPOLSKA
257ŚWIACKI MACIEJ1972GDAŃSKUNIVERSUSPOLSKA
258ŚWISTUN PIOTR1983LĘBORKLEW LĘBORKPOLSKA
259TOMETCZAK FILIP1996NIESZAWAKOLOROWE MISIEPOLSKA
260TRZCINSKI GRZEGORZ1964PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
261TUR MARCIN1983MALBORKBIEGAJ Z BARTKIEM/KUŹNIA ENDORFINPOLSKA
262TURUKIN RUSLAN1967KALININGRADRUSSIA
263TYC MIROSŁAW1981CZECHOWICE-DZIEDZICEMOW JAWORZE/RYTMPOLSKA
264ULIASZ JERZY1969BYSTRZYCA KŁODZKALKS ISKRA JASZKOWAPOLSKA
265WALDA ŁUKASZ1985BYDGOSZCZPOLSKA
266WALKOWIAK ARTUR1972ZAWADZKIEMAFIATEAM LUBLINIECPOLSKA
267WALKOWIAK ARTUR1972ZAWADZKIEMAFIA TEAM LUBLINIECPOLSKA
268WEISS KRZYSZTOF1964GDANSKDUDYCZ TEAMPOLSKA
269WESOŁOWSKI JAROSŁAW1970GNIEWOWOHULK TEAMPOLSKA
270WESOŁOWSKI PIOTR1976INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLSKA
271WILCZYŃSKI GRZEGORZ1979GDAŃSKPOLSKA
272WILGAT ADAM1971ZĄBKIDZIKIE SKRZYDŁOPOLSKA
273WISNIEWSKI MACIEJ1974MALBORKGRUPA MALBORKPOLSKA
274WIŚNIEWSKA MARCJANNA1990BYDGOSZCZPOLSKA
275WIWATOWSKI MICHAŁ1979PRZYŁĘKIPOLAND
276WŁOCH DARIUSZ1976NOWEPOLSKA
277WOJAKOWSKI KRZYSZTOF1974ZABRZEK&K RUNPOLSKA
278WOJEWÓDZKI MARCIN1993WARSZAWAWOJEWÓDZCY TEAMPOLSKA
279WOŁOWCZYK TOMASZ1983PRZYWIDZPOLSKA
280WOŹNIAK DARIUSZ1963GDAŃSKPOLSKA
281WÓJCIK ROBERT1975WARSZAWAPOLSKA
282WRÓBEL MAŁGORZATA1985OBORNIKI ŚLĄSKIEPOLSKA
283WYSOCKA MARIA1985MOSTYWYMIATACZEPOLSKA
284ZACHARUK MARCIN1974GDAŃSKPOLSKA
285ZACZEK WOJCIECH1984RUMIACROSSBOX KASZUBYPOLSKA
286ZAPOTOCZNY JACEK1990OŁAWATODAY IS YOURSPOLSKA
287ZBOROWSKI KAZIMIERZ1967KRYNICA-ZDRÓJVEGE RYNNERSPOLSKA
288ZDEBEL DARIUSZ1968PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚPOLSKA
289ZEMBIK GRZEGORZ1967GRYFINOKB HERMES GRYFINOPOLSKA
290ZIELINSKA MAGDA1993KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
291ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1973PĘPOWOPOLSKA
292ŻUK KRZYSZTOF1981STRASZYNPOLSKA
293ŻURAWSKI MICHAŁ1982SZCZECINTOTALSHINEPOLSKA