System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Ultra Mazury 2018!

Lista startowa / Start List

U10

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BŁASZKIEWICZ DANIEL1979OLSZTYNPOLSKA
2DRUZGAŁA ANNA1986RUCIANE-NIDAPOLSKA
3GĄSIOR PAWEŁ1986SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
4GRABOWSKI LESZEK1964LATCHORZEWSTARE BABICE BIEGAJĄPOLSKA
5KLIMASZEWSKA LUCYNA1986BRANIEWOPOLSKA
6KOWALSKI JAN1991RYPINPOLSKA
7WARMIŃSKA-HINZ LIWIA1984OLSZTYNFREE RUNERSPOLSKA
8WASZTYL GRZEGORZ1973KATOWICEPOLSKA

U30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BŁASZKIEWICZ DANIEL1979OLSZTYNPOLSKA
2BRYL MIROSŁAW1977BARTOSZYCEPOLSKA
3CHLEWIŃSKI RAFAŁ1975KĘTRZYNCROSSBOXFIT KĘTRZYNPOLSKA
4CIENIUSZEK IZABELLA1979PRUSZKÓWPOLSKA
5CZECHOWSKI JERZY1949WARSZAWAMZA - WARSZAWAPOLSKA
6DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWADEPECHE MODE TEAMPOLSKA
7DOBREK WOJCIECH1966SZCZECINPOLSKA
8DOBROWOLSKA NATALIA1991ŁÓDŹPOLSKA
9DORDZIK MAŁGORZATA1959ELBLĄGPOLSKA
10DRYNDA RAFAŁ1978KRZEPICEKB FLORIAN ZAJĄCZKIPOLSKA
11DUDZIAK PIOTR1975KOSZALINROZBIEGANY KOSZALINPOLSKA
12ELIASZ-LASKOWSKA MAGDALENA1978OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ OSTROŁĘKAPOLSKA
13EWERTOWSKI PIOTR1967MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
14FARJAN DOROTA1980SZCZYTNOPOLSKA
15FORDOŃSKA KATARZYNA1979MIŃSK MAZOWIECKIRUNFORFUNPOLSKA
16GĄSIOT PIOTR1984SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
17GNIOT JOANNA1974GRUDZIĄDZDIABEŁKOWA AŚPOLSKA
18GÓRNA MONIKA1980SUSZMRA RUNPOLSKA
19HILLER JERZY1947LUBLINLUBELSKA GRUPA TRIATHLONUPOLSKA
20JANOWSKA URSZULA1976GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA
21JODKO MAGDA1972GRUDZIĄDZPOLSKA
22JURAŚ-KMIEĆ MARZENA1975LUBLINBO CHCĘ!POLSKA
23KIERSNOWSKA MAGDALENA1979BIELSK PODLASKIBIELSKA INICJATYWA ROWEROWAPOLSKA
24KOWALSKI ADAM1981MIĘDZYRZECZPOLSKA
25KOŹLICKA BEATA1986KAMIONEKKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOPOLSKA
26KUBAŚ ARKADIUSZ1980SKÓRZECGRUPA BIEGACZY SKÓRZEC BIEGAPOLSKA
27KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOLSKA
28KURYŁO DOROTA1966RYBNIKSBD ENERGETYK RYBNIKPOLSKA
29LIŚKIEWICZ ROMAN1969KĘTRZYNPOLSKA
30ŁANIEWSKI ŁUKASZ1987OLSZTYNNAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRAAQUADPOLSKA
31ŁĄCKA ILONA1971WARSZAWAEKOBIEGIPOLSKA
32ŁYSOWSKI PRZEMYSŁAW1998KĘTRZYNRUNNERSTEAM KĘTRZYNPOLSKA
33MĄCZKA AGNIESZKA1975KĘTRZYNPOLSKA
34MRUK PATRYCJA1983SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
35NIECHOĆKO AGATA1979GDAŃSKRBM TEAMPOLSKA
36NOWAKOWSKA MARZENA1977MALBORKKUŹNIA ENDORFINPOLSKA
37NOWAKOWSKI JERZY1977TORUŃPOLSKA
38NOWAKOWSKI WOJCIECH1978MALBORKKUŹNIA ENDORFINPOLSKA
39OLSZEWSKI ANDRZEJ1964ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLKRYS TEAMPOLSKA
40ORNOWSKI ZBIGNIEW1968GRUDZIĄDZWTORKOWY TRENINGPOLSKA
41PACZKOWSKA JOANNA1978SZCZYTNOKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOPOLSKA
42PADUSZYŃSKA DOROTA1975OLSZTYNPSZCZÓŁKOWSKI TEAMPOLSKA
43PASTERNAK JUSTYNA1979ŁOMIANKIZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLSKA
44PIĄTEK WALDEMAR1973SIERADZPOLSKA
45PIELGRZYMOWSKI WOJCIECH1981OSTRÓDAOSTRÓDA RUNNERS / SEZAME.PLPOLSKA
46PIESLAK MONIKA1991PURDASĄ WOLNIEJSIPOLSKA
47POŚPIESZYŃSKI JACEK1971SZADEKSZADKOBIEGACZEPOLSKA
48PRZECH-FUS AGNIESZKA1967LUBLINWW TEAMPOLSKA
49RAJTAR RENATA1961KRAKOWRONTIL-YETIPOLSKA
50RATUSZYŃSKA KATARZYNA1975OLSZTYNURWIS BIEGAPOLSKA
51ROJEK ANNA1976OLSZTYNPOLSKA
52RÓG MAREK1975ŁOMIANKIZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLSKA
53SIEJAK PIOTR1979MOSINAGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
54SKOLIMOWSKA AGA1978MIŃSK MAZOWIECKISOLORUNPOLSKA
55SKONECZNY DARIUSZ1962OLSZTYNURWIS BIEGAPOLSKA
56SMOLIŃSKA DOMINIKA1987IZABELINIZABELIN NA STARTPOLSKA
57SMÒŁKOWSKI MARCIN1984RUMIARUMIARUNNERPOLSKA
58STĘPIEŃ ARKADIUSZ1969OLSZTYNPOLSKA
59STRZAŁKOWSKI ADAM1970GUTKOWO#PODARUJODDECHKAROLINIEPOLSKA
60SUCHECKI WOJTEK1973OLSZTYNPOLSKA
61SULEJA JOANNA1960STARGARDSZWLA STARGARDPOLSKA
62SZAFRAŃSKA ALEKSANDRA1992WARSZAWAWATAHAPOLSKA
63SZCZĘSNA KATARZYNA1979SUWAŁKIIDEAL LINE ULTRA TEAMPOLSKA
64SZULBORSKI DARIUSZ1968PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKA
65SZWEJKOWSKA-DUDZIEC MARTA1986SZCZYTNOKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOPOLSKA
66SZYSZKO EWA1980MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
67TESTOWY7 JAKUB1991RYPINTESTPOLSKA
68TRZECIECKA MAGDALENA1967ŁÓDŹBRAKPOLSKA
69WILKUS NORBERT1976GDAŃSKPOLSKA
70ZGLIŃSKI BARTŁOMIEJ1984WARSZAWAWKURW_TEAMPOLSKA
71ZUBKIEWICZ ŁUKASZ1986PŁASKAJAĆWING PŁASKAPOLSKA
72ŻOŁDOWICZ RADOSŁAW1980REDAAUDIOMANUFAKTURA / STREFATUNINGUPOLSKA

U70

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1APANOWICZ ANGELIKA1975WARSZAWAEKOBIEGI BBL POLONEZ WARSZAWAPOLSKA
2BANASZKIEWICZ KATARZYNA1968KACZORYPOLSKA
3BARAN GRZEGORZ1980OLSZTYNNAPIERAJJAKBYNIEBYŁOJUTRASQUADPOLAND
4BARANOWSKI MAREK1969KOSAKOWOCOM-DKMPOLSKA
5BIAŁECKI ZBYSZEK1969ŁÓDŹŁÓDŹ RUNNING TEAMPOLSKA
6BOCHENEK JANUSZ1955KIELCEWKURW_TEAMPOLSKA
7BOGACZYK ŁUKASZ1987BYDGOSZCZPOLSKA
8BRZEZIŃSKA MARTA1978ZĄBKIBIEGAMBOLUBIĘZĄBKITEAMPOLSKA
9BURZAK MARIUSZ1977STRASZYNRUNFORESTPOLSKA
10CHODARA ROMAN1954KĘTRZYNRUNNERS TEAM KĘTRZYNPOLSKA
11CHWIŁKA DANIEL1981ŁOCHOWOTASAK TEAMPOLSKA
12DĘBICKI DARIUSZ1988WŁOCŁAWEKPOLSKA
13DUDZIEC MARCIN1984SZCZYTNOKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOPOLSKA
14GĄSIOR KRYSTIAN1996SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
15GRUDZIŃSKI KRZYSZTOF1981OLSZTYNPOLSKA
16HANS KINGA1990KIELCEWYZNANIA BIEGOHOLICZKIPOLSKA
17HELSZTAJN ROBERT1969ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
18JADESZKO MICHAŁ1994SZCZYTNOMAZURSKIE DZIKIPOLSKA
19JANKOWSKI GRZEGORZ1975BYTÓWŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINAPOLSKA
20JANKOWSKI JAROSŁAW1969NIECHORZEAT- AKTYWNY TRZEBIATÓWPOLSKA
21JANKOWSKI PAWEŁ1970WARSZAWAGHOST RUNNERSPOLSKA
22JANOWSKI MARIUSZ1976GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA
23KACZMAREK DOROTA1983STRASZYNSUTPOLSKA
24KAMIŃSKI JAROSŁAW1970CZĘSTOCHOWAE.L.ITE SPORTSPOLSKA
25KŁOSIŃSKI RAFAŁ1972DĘBE WIELKIERACEFIGHTERPOLSKA
26KONOPKA ANNA1983GDAŃSKKASZUBSKA PONIEWIERKAPOLSKA
27KORZENIOWSKA ALEKSANDRA1980ELBLĄGPOLSKA
28KRAJEWSKI WOJCIECH1974PIŁAKB GOCH BYTÓWPOLSKA
29KUCZMA PAWEŁ1965ŻNINPOLSKA
30ŁACHACZ ROBERT1979KAMIONEKWARMIŃSKO-MAZURSKIE DZIKIPOLSKA
31MAJ-DZIUBAŃSKA IZABELA1985PYSKOWICEAKMB PĘDZIWIATR GLIWICEPOLSKA
32MRUK PATRYCJA1983SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
33NALAZEK MACIEJ1986MIŃSK MAZOWIECKIMKB DREPTAKPOLSKA
34PAALICKI KRZYSZTOF1975STĘSZEWWKURW_TEAMPOLSKA
35PAWLIK JOANNA1985POZNAŃKS PRETORIUM POZNAŃPOLSKA
36PIETRYSIAK STEFAN1960ZABRZES.A.S ZABRZEPOLSKA
37PIWOŃSKA AGNIESZKA1972ŁÓDŹPOLSKA
38PŁACZEK ARTUR1977GIŻYCKO11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIPOLSKA
39POLAK MICHALINA1995OPOLEPOLSKA
40POŁOM PATRYK1993STAWIGUDAPOLSKA
41PRZEBINDA BOGDAN1968CZERNICHÓWRUNONLINE.PLPOLSKA
42PRZEBINDA RENATA1971CZERNICHÓWRUNONLINE.PLPOLSKA
43SIEJAK PIOTR1979MOSINAGRUNWALD TEAM POZNAŃPOLSKA
44SIKUT ARKADIUSZ1974TORUŃ12 WOGPOLSKA
45SOBIERALSKI KRZYSZTOF1976BYDGOSZCZPOLSKA
46SOBORSKI GRZEGORZ1984WĘGORZEWO11 MAZURSKI PUŁK ARTYLERIIPOLSKA
47STACHURA MARIUSZ1970KOLUSZKIPOLSKA
48STOLIŃSKI PRZEMYSŁAW1982OZORKÓWPOLSKA
49SZARF PAWEŁ1989KĘDZIERZYN-KOŹLEANTON TEAM / ZAŁOGA GÓRSKAPOLSKA
50SZCZEPANIAK PIOTR1968OLSZTYNDRUŻYNA WILKAPOLSKA
51SZKOŁA - ŚNIEŻEK AGNIESZKA1983KRAKÓWPRZYSZŁAM POPATRZEĆPOLSKA
52SZULC KATARZYNA1972ZĄBKIPOLSKA
53SZYDA WOJCIECH1966BODZENTYNBIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆPOLSKA
54ŚLIWIŃSKA KATARZYNA1970GDYNIAKS ISKRA PRZY AKADEMII MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNIPOLSKA
55ŚLIWIŃSKI PAWEŁ1981ŚWIDNIKBIEGAJĄCY ŚWIDNIKPOLSKA
56TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
57TOKARSKI BARTOSZ1995TORUŃSKLEPBIEGACZA.PLPOLSKA
58TUTAK ŁUKASZ1984WYBCZPOLSKA
59TYRALSKI DOMINIK1978WARSZAWAPOLSAT BIEGAPOLSKA
60UBYCH MARCIN1977ŁÓDŹEPOKA NORDICA ŁÓDŹPOLSKA
61WILKUS NORBERT1976GDAŃSKPOLSKA
62WOJNOWSKA KATARZYNA1977DOLNA GRUPAATOMÓWKIPOLSKA
63WOLNIEWICZ KATARZYNA1970RUDA ŚLĄSKAFABRIKANORDIKAPOLSKA
64WORZALA WOJCIECH1978GDYNIAPOLSKA
65ZALEWSKI PAWEŁ1978EŁKPT MAZURYPOLSKA
66ZIELIŃSKI KAROL1985TORUŃKAZE BIEGAPOLSKA
67ZIELIŃSKI ŁUKASZ1979TARNOWSKIE GÓRYPOLSKA
68ŻUKOTYŃSKA JULITA1980GRUPAPOLSKA
69ŻUKOTYŃSKI TOMIR1977GRUPAWHEEL BROTHERSPOLSKA

U100

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJEWSKA EDYTA1970ŁÓDŹPOLSKA
2BARTNIK TOMASZ1976POZNAŃKS TĘCZA / #ZAWSZEWPAŁĘPOLSKA
3BĄBELCZYK PIOTR1972MIĘDZYCHÓDULTRA IRONMAN BĄBEL TEAMPOLSKA
4BOGDANOWICZ BEATA1977GDAŃSKPOLSKA
5BRZĘK SZYMON1987EŁKPOLSKA
6CHORĄŻEWICZ ŁUKASZ1994BIELSKO BIAŁAPOLSKA
7CZARNECKI ŁUKASZ1986BIAŁYSTOKPOLSKA
8DARLIŃSKI ARTUR1981GLIWICEADEAPOLSKA
9DOCZEKALSKI JAROSŁAW1971JASTRZĘBIE ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLSKA
10DORDZIK KATARZYNA1983GDYNIAPOLSKA
11DZIKIEWICZ KRZYSZTOF1969BOJANOBOJANO BIEGA ULTRAPOLSKA
12GAJEWSKI ANDRZEJ1960OLSZTYN GAJÓWKAGAJÓWKA OLSZTYNPOLSKA
13GIŻYŃSKI DAMIAN1984JASTRZĘBIE ZDRÓJGG GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLSKA
14GÓRKIEWICZ DARIUSZ1973OLSZTYNPOPOCATEPETL-MINGUSPOLSKA
15GRZEBIELUCH KATARZYNA1981RYBNIKPOLSKA
16GWÓŹDŹ KAMIL1989WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORK - BIEGAJĄCA RODZINKAPOLSKA
17HETMANEK MONIKA1973PABIANICEPOCZTA POLSKAPOLSKA
18HOSAR WALDEMAR1963RHEDA- WIEDENBRÜCKLG BURG WIEDENBRÜCKNIEMCY
19IGNASZEWSKI PRZEMYSŁAW1977GRUDZIĄDZVEGENERAT BIEGOWYPOLSKA
20JACKOWSKI ANDRZEJ1983PIATNICAPOLSKA
21JAKIMIUK MAREK1971MALESZEPOLSKA
22JANKOWSKA WIOLETTA1967KATOWICEPOSZLI W LASPOLSKA
23KACHNIARZ MIROSŁAW1976TRZEMESZNONO EXCUSES TEAMPOLSKA
24KACZMAREK KASIA1993TORUŃPOLSKA
25KALIŚ ARTUR1981WARSZAWAULTRA TATAPOLSKA
26KAMIŃSKI BARTOSZ1979ZIELONA GÓRAPOLSKA
27KANIA MARIAN1973RYBNIKPOLSKA
28KLIMCZEWSKI ANDRZEJ1962ŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹPOLSKA
29KOCOŃ MARIUSZ1968OPOLE10 OPOLSKA BRYGADA LOGISTYCZNAPOLSKA
30KOKOSZKA WOJCIECH1975SIEDLCESLOW JOGGING SIEDLCEPOLSKA
31KOŁKOWSKI ANDRZEJ1974BRANIEWOSPARTANIE DZIECIOMPOLSKA
32KOŁODZIEJCZAK BEATA1973SOCHACZEWSOCHO TEAMPOLSKA
33KONIEC KRZYSZTOF1970WIECBORKTKKF WODNIK WIECBORKPOLSKA
34KOWALSKI ADAM1982GDAŃSKZLOTE KLOCKI NA SZNURKUPOLSKA
35KUGLARZ SZYMON1973WODZISŁAW ŚL.MOTOINTEGRATOR RUNNING TEAMPOLSKA
36KURKUS ALEKSANDER1971WARSZAWADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
37KURZELOWSKI DAMIAN1974MORĄGBIEGAM DLA BARTKAPOLSKA
38KWIECIEŃ MAREK1984MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
39LORENZ MARCIN1971JASTRZĘBIE ZDRÓJGB GALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLSKA
40MACKIEWICZ ARTUR1975SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
41MROZIŃSKI BŁAŻEJ1982WARSZAWAZŁOTE KLOCKI NA SZNURKUPOLSKA
42MROZOWSKI DARIUSZ1974RUMIAPARKRUN RUMIAPOLSKA
43NĄCKIEWICZ JUSTYNA1975BRZESKOPOLSKA
44NĘDZUSIAK DARIUSZ1962ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
45PIOTROWSKI MATEUSZ1992SIERAKOWICEPOLSKA
46PLISZKA BARTOSZ1973OSTROŁĘKAOLA TEAMPOLSKA
47POLAŃSKI PAWEŁ1983GDAŃSK#KASZANIENAMOKAPOLSKA
48RAJTAR ZBIGNIEW1959KRAKOWRONTIL-COMPASSPOLSKA
49ROJEK ANDRZEJ1971OLSZTYNPOLSKA
50ROZNER ARTUR1982PIASECZNOEWA I ARTURPOLSKA
51SADOWSKI RAFAŁ1990OLSZTYNGAJA & FELIKSPOLSKA
52SAJKO BARTOSZ1985DARŁOWODARŁOWSKIE CHARTYPOLSKA
53SERGIEJCZUK JOLANTA1980ŚWIERADÓW ZDRÓJSWIERADOWIANKAPOLSKA
54SIKORA ANNA1976USTROŃWOLF TEAMPOLSKA
55SŁUŻAŁA GRZEGORZ1979KĘTRZYNBIEGAM DLA MIKOŁAJA TYMONAPOLSKA
56SUCHCICKI KRZYSZTOF1974WROCŁAWPOLSKA
57SUSKI JÓZEF1978ŁÓDŹAGB TORFYPOLSKA
58SZCZEKUTOWICZ ADRIAN1991WARSZAWSHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
59ŚLĘCZKA DAMIAN1980RZESZÓWBIOMEDYCYNA SP. Z O.O. RZESZÓWPOLSKA
60TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOLSKA
61TKACZYK PAWEŁ1976BOJANOBB ULTRA / NAVY DOBPOLSKA
62WĘDRASZEK KRYSTIAN1977ŁAZYGRUPA JURA PLPOLSKA
63WICIŃSKI PIOTR1980PABIANICEPOLSKA
64WIERZBICKI ŁUKASZ1989OSTRÓW MAZOWIECKAOSTRÓW BIEGAPOLSKA
65WŁODARCZYK MIROSŁAW1986EŁK15 GIŻYCKA BRYGADA ZMECHANIZOWANAPOLSKA
66WOLNICKI JAREK1969OLSZTYNPOLSKA
67ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF1965WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLSKA
68ZAKRZEWSKI MACIEJ1973RUMIAPOLSKA
69ZAMBRZYCKA-ROZNER EWA1983PIASECZNOEWA I ARTURPOLSKA