System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Biegun 2018

Lista startowa / Start List

I edycja 24.03.18 godzina 8.00 - Błotna Masakra - ELITE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BENTKOWSKA MAGDALENA1987POZNAŃDIRTY SPARROWSPOLSKA
2CEJKO DAWID1996SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
3KILIMNIK TOMASZ1988OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
4MAŃSKI TOMASZ1989SŁUPSKBALTIC ARROWSPOLSKA
5PIĘTKA MARCIN1983OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
6TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
7TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
8URBANIAK ANIA1980KRZYWACZKAPOLSKA

I edycja 24.03.18 godzina 12.00 - Błotna Masakra

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAJERSKI BŁAŻEJ1984GDAŃSKMASAKRAPOLSKA
2BARCA EMILIA1984ZBLEWOMORSY ZBLEWOPOLSKA
3BEKER ARTUR1981DZIWNÓWBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
4BORUC TOMASZ1980WOŁOMINPOLSKA
5CHOŁAŚCIŃSKI WOJCIECH CHOŁAŚCIŃSKI1970WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
6CICHOCKA MARTYNA1987GDYNIAKONTENER FORMYPOLSKA
7CZERWIŃSKA ANNA1978SŁUPSKBALTIC ARROWSPOLSKA
8DABROWSKA DAGMARA1985KRĘPA SŁUPSKAPOLSKA
9DOMZAŁA PAWEŁ1975GDYNIAS7 GDYNIA TEAMPOLSKA
10DRYŁA BARBARA1985GDYNIAT. HALDERPOLSKA
11FABICH ADRIAN1988USTKABALTIC ARROWSPOLSKA
12FILICZKOWSKA JOWITA1977SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
13GŁODOWSKI MICHAŁ1980GDAŃSKPOLSKA
14GORZYNSKA AGNIESZKA1984CZESTOCHOWAPOLSKA
15GROTA PAWEŁ1993SOPOTTHORN+FITPOLSKA
16HEBANOWSKI ŁUKASZ1978GDYNIAPOLSKA
17KARWASZ KRZYSZTOF1974KOBYLNICAPOLSKA
18KNOT MARTYNA1986BORKOWOPIĘKNI I BESTIEPOLSKA
19KOMOROWSKI MACIEJ1981LUBISZEWOCROSSELITEPOLSKA
20KOWALEWSKI PAWEŁ1974GDAŃSKUPARZENI W POKRZYWĘPOLSKA
21KOWALIK MARCIN1985WARSZAWAHARDCORYPOLSKA
22KOZŁOWSKA MAGDALENA1985GDYNIAPOLSKA
23LEWANDOWSKA-KULAK JOANNA1978SŁUPSKBALTIC ARROWSPOLSKA
24LEWANDOWSKI MARCIN1975WŁOCŁAWEKBEZ KLUBUPOLSKA
25MAKSIMOWICZ MALWINA1995BARTOSZYCEPOLSKA
26MAŃSKI TOMASZ1989SŁUPSKBALTIC ARROWSPOLSKA
27MARCZENKO KINGA1994GÓROWO IŁWECKIEPOLSKA
28MERINGER SARA1994GDYNIAPOLSKA
29MIELCZAREK PIOTREK1983SZCZECINPOLSKA
30MIKICIUK-SŁOMA IZABELA1980RUMIABALTIC ARROWSPOLSKA
31ORZECHOWSKA ANNA1983GDYNIAPOLSKA
32PAŁUCKA PATRYCJA1994GŁÓWCZYCEPOLSKA
33PIOTROWSKI ANDRZEJ1987GDANSKPOLSKA
34PRZYCHODA ANNA1987SIEMIANICEBALTIC ARROWSPOLSKA
35PUCHOWSKA EWELINA1982GDANSKPOLSKA
36RACINIEWSKA NATALIA1987GRUDZIĄDZPOLSKA
37RAK JANUSZ1997KOBYŁKAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
38RYKACZEWSKA MARTA1995OSTROWITEHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
39SEMMERLING PRZEMYSŁAW1980GDYNIAPOLSKA
40SŁOMA PAWEŁ1980RUMIABALTIC ARROWSPOLSKA
41STANGEL PIOTR1984GDYNIAKONTENER FORMYPOLSKA
42SZNARBACH PAWEŁ1991BUTRYNYPOLSKA
43SZNARBACH PAWEŁ1991BUTRYNYPOLSKA
44TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
45TESTOWY7 JAKUB1997RYPINPOLSKA
46TOMASZEWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
47TOMASZEWSKI KRZYSZTOF1982TORUŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
48TUKALSKI MICHAŁ1987PRABUTYNAM BIEGAĆ NIE KAZANOPOLSKA
49TYSZKO SYLWIA1978GDAŃSKUPARZENI W POKRZYWYPOLSKA
50WILCZEK LUKASZ1982CIESZYNPOLSKA
51WOJEWSKA NATALIA1994GDYNIABIEGAMYRAZEM.PLPOLSKA

I edycja 24.03.18 godzina 13.00 - Błotna Masakra

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ARYM MARCIN1983TCZEWPOLSKA
2BASMANN JACEK1981GNIEŻDŻEWOBYLE DO METYPOLSKA
3JEKA ALEKSANDRA1991WERBLINIAGDZIE TA META?POLSKA
4KUJAWSKA ANNA1976RZYPOLSKA
5MOSZCZYNSKA MALGORZATA1988OLSZTYNPOLSKA
6RADOWSKI ROMAN1981ZŁOTÓWBIEG SPARTAKUSAPOLSKA
7SINIARSKA PAULINA1992WARSZAWAPOLSKA

I edycja 24.03.18 godzina 14.00 - Błotna Masakra

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GŁADKOWSKI GRZEGORZ1986REDABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA

I edycja 24.03.18 godzina 15.00 - Błotna Masakra

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

I edycja 24.03.18 godzina 16.00 - Błotna Masakra

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg całych rodzin (2 osoby) - 24.03.18 godzina 11.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1PANEK ANETA1975GDYNIAWOJOWNICZKIPOLSKA
2SIKORSKA JOANNA1974GDAŃSKPAULA I ASIAPOLSKA

Bieg całych rodzin (3 osoby) - 24.03.18 godzina 11.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1HOFFMANN DANIEL1981ZBLEWOPOLSKA
2PULCZYŃSKA ANNA1978STARZYNOPOLSKA
3SOWA RENIA1973ELBLĄGIKS ATAK ELBLĄGPOLSKA

Bieg całych rodzin (4 osoby) - 24.03.18 godzina 11.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1URBANIAK ANIA1980KRZYWACZKAAMP TEAMPOLSKA

Bieg całych rodzin (5 osób) - 24.03.18 godzina 11.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DŁUGOWSKI DARIUSZ1983GDYNIADAJWNTEAMPOLSKA

II edycja 14.07.18 godzina 08.00 - Ruchome Piaski - ELITE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DANIELKIEWICZ TOMASZ1986ŻUKOWICEXRUNNERSPOLSKA
2FRONTCZAK IZABELA1987SZCZECINEKHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
3KILIMNIK TOMASZ1988OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
4KOŁODZIEJCZYK DARIUSZ1978RUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIAPOLSKA
5KULAK RAFAŁ1978GŁOBINOBALTIC ARROWSPOLSKA
6MAZUR DAMIAN1988RUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIAPOLSKA
7NOGAŃSKI PAWEŁ1991WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
8POSŁUSZNA ANNA1991WARSZAWAXRUNNERSPOLSKA
9STOKOWSKI DARIUSZ1988CIECHANÓWHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
10SZKODA DARIUSZ1980RUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIAPOLSKA
11TOBIS MARCIN1988BIERKOWOBALTIC ARROWSPOLSKA

II edycja 14.07.18 godzina 11.00 - Ruchome Piaski

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DOMINIK FILIP1988WARSZAWAPOLSKA
2DZIUBAŁA KAROLINA1992WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
3FRANKEL-DOMINIK MARTA1989WARSZAWAPOLSKA
4KOMPIŃSKA SYLWIA1979PŁOCKKOBIETA W BIEGUPOLSKA
5NOWACZYK DOMINIKA1992POZNAŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
6PERZANOWSKA SYLWIA1989POZNANHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
7PTASZYŃSKI JAREK1974BRZEŚĆ KUJAWSKIOCR TEAM WŁOCŁAWEKPOLSKA
8SWICARZ MONIKA1976PLOCKPOLSKA
9SZULC KLAUDIA1993ZŁOTOKŁOSHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
10TOMASZEWSKA SYLWIA1996WARSZAWAPOLSKA
11WALEC ALICJA1985ZŁOTÓWPOLSKA
12ZIÓŁEK KAROLINA1991WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA

II edycja 14.07.18 godzina 12.00 - Ruchome Piaski

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANYZEWSKA IZABELA1981WLOCLAWEKOCR TEAM WŁOCŁAWEKPOLSKA
2ANYŻEWSKI TOMEK1981WŁOCŁAWEKOCR TEAM WŁOCŁAWEKPOLSKA
3CICHOCKI KRZYSZTOF1988SOCHOCINPOLSKA
4CZERWIŃSKA ANNA1978SŁUPSKBALTIC ARROWSPOLSKA
5MIKICIUK - SŁOMA IZABELA1980RUMIABALTIC ARROWSPOLSKA
6ONUFREJUK MARCIN1994GÓROWO IŁAWECKIEBALTIC ARROWSPOLSKA
7PAWŁOWSKI KAMIL1995CHOCEŃOCR TEAM WŁOCŁAWEKPOLSKA
8PUCHOWSKA EWELINA1982GDANSKPOLSKA
9SŁOMA PAWEŁ1980RUMIABALTIC ARROWSPOLSKA

II edycja 14.07.18 godzina 13.00 - Ruchome Piaski

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CIEŚLIK ARKADIUSZ1997SZYMANYJEDNOOSOBOWA KAPELA ROCKOWAPOLSKA

II edycja 14.07.18 godzina 14.00 - Ruchome Piaski

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

II edycja 14.07.18 godzina 15.00 - Ruchome Piaski

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg całych rodzin (2 osoby) - 15.07.18 godzina 10.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg całych rodzin (3 osoby) - 15.07.18 godzina 10.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg całych rodzin (4 osoby) - 15.07.18 godzina 10.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg całych rodzin (5 osób) - 15.07.18 godzina 10.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1MARKIEWICZ AGNIESZKA1975STARE BABICEDREAM TEAMPOLSKA

Sztafeta drużyn i firm - 15.07.18 godzina 12.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

III edycja 18.11.17 godzina 08.00 - Siwy Dym ELITE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DANIELKIEWICZ TOMASZ1986ŻUKOWICEXRUNNERSPOLSKA
2DANIELKIEWICZ TOMASZ1986ŻUKOWICEXRUNNERSPOLSKA
3KILIMNIK TOMASZ1988OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA

III edycja 18.11.17 godzina 12.00 - Siwy Dym

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1MIKICIUK-SŁOMA IZABELA1980RUMIABALTIC ARROWSPOLSKA
2SŁOMA PAWEŁ1980RUMIABALTIC ARROWSPOLSKA

III edycja 18.11.17 godzina 12.30 - Siwy Dym

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

III edycja 18.11.17 godzina 13.00 - Siwy Dym

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

III edycja 18.11.17 godzina 13.30 - Siwy Dym

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

III edycja 18.11.17 godzina 14.00 - Siwy Dym

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg całych rodzin (2 osoby) - 18.11.18 godzina 11.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg całych rodzin (3 osoby) - 18.11.18 godzina 11.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg całych rodzin (4 osoby) - 18.11.18 godzina 11.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg całych rodzin (5 osób) - 18.11.18 godzina 11.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Pakiet trzech biegów godzina 11.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KAMIŃSKI ZBIGNIEW1982LESZCZYNYGRUBIORZE LOTAJOMPOLSKA
2LEWIŃSKI PAWEŁ1990OSTRÓDAOPERACJA SPORTPOLSKA
3ŁUCZAK ŁUKASZ1985GDAŃSKXRUNNERSPOLSKA
4PAŁASZYŃSKA BEATA1983BYDGOSZCZPOLSKA
5SKOWROŃSKA OKTAWIA1995SULĘCZYNOPLANT POWERPOLSKA
6TESKA MICHAŁ1984GDYNIAPOLSKA
7TESKA MICHAŁ1984GDYNIATESKAPOLSKA
8WOLFIGIEL MARCIN1985POZNAŃDIRTY SPARROWSPOLSKA
9ZIELIŃSKA MALWINA2001GDANSKPATOLOGIA(S)PORTU TEAMPOLSKA

Pakiet trzech biegów godzina 12.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CICHOCKA MARTYNA1987GDYNIAKONTENER FORMYPOLSKA
2GITNER MARCIN1975GDYNIAPIĘKNI I BESTIEPOLSKA
3SZADKOWSKI RAFAŁ1978KONINWYBITE JEDYNKIPOLSKA

Pakiet trzech biegów godzina 13.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Pakiet trzech biegów godzina 14.00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1LEWIŃSKI PAWEŁ1990OSTRÓDAOPERACJA SPORTPOLSKA