1 | | ADAMSKA DOMINIKA | 1989 | RZESZÓW | VEGE RUNNERS :) | POLSKA |
2 | | ADAMSKI RAFAŁ | 1985 | RZESZÓW | MEAT RUNNERS :) | POLSKA |
3 | | ANDRUSIEWICZ BEATA | 1965 | RZESZÓW | | POLSKA |
4 | | ANTOSZKIEWICZ MIECZYSŁAW | 1956 | RZESZÓW | | POLSKA |
5 | | BAJ PATRYK | 1998 | RAKSZAWA | | POLSKA |
6 | | BAJEK MARCIN | 1995 | STALOWA WOLA | | POLSKA |
7 | | BAJRASZ KLAUDIA | 1989 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
8 | | BANAŚ JAN | 1952 | RZESZÓW | BISBUD TEAM | POLSKA |
9 | | BANDA GRZESIK | 1975 | RZESZÓW | RZESZOW-CAPOEIRA.PL | POLSKA |
10 | | BARDO DARIUSZ | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
11 | | BARŁOWSKA-MAZUR AGNIESZKA | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
12 | | BAZAN TADEUSZ | 1964 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | GB NA ZDROWIE | POLSKA |
13 | | BEDNARZ KAROL | 1972 | TRZCIANA | | POLSKA |
14 | | BEŁCH AGNIESZKA | 1991 | RZESZÓW | | POLSKA |
15 | | BIAŁEK JUSTYNA | 1995 | TARNOWIEC | | POLSKA |
16 | | BIELEC MIROSLAW | 1977 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
17 | | BIELÓWKA ROMAN | 1960 | BUDY ŁAŃCUCKIE | | POLSKA |
18 | | BIERNASZ TOMASZ | 1983 | DYNÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
19 | | BILKE OLIVER | 1962 | BIELEFELD | MIASTO PARTNERSKIE BIELEFELD | NIEMCY |
20 | | BILSKA ALEKSANDRA | 1971 | RZESZÓW | | POLSKA |
21 | | BINKOWICZ SEBASTIAN | 1989 | LUBLA | SEBCIO & NATI | POLSKA |
22 | | BŁOŃSKI ŁUKASZ | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
23 | | BŁOTNICKA-FORTUNA AGNIESZKA | 1974 | RZESZOW | | POLSKA |
24 | | BOCEK-TELKA ALDONA | 1963 | GRODZISKO DOLNE | | POLSKA |
25 | | BODDEN MAIK | 1974 | CZARNA | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
26 | | BOMFIM PAULO | 1986 | RZESZOW | RZESZOW-CAPOEIRA.PL | POLSKA |
27 | | BOSAK MARIA | 1980 | JASŁO | G.B.U.R. | POLSKA |
28 | | BROZYNA IZABELA | 1989 | NOWA DEBA | | POLSKA |
29 | | BRUDZ MICHAŁ | 1988 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | 21BSP | POLSKA |
30 | | BUCZNY BERNARD | 1992 | JAROSŁAW | | POLSKA |
31 | | BUK KAMIL | 1988 | ŁĄKA | BORGWARNER MSP | POLSKA |
32 | | BUŁDAK ANDRZEJ | 1969 | RZESZÓW | POLMOT | POLSKA |
33 | | BUŁDAK KRZYSZTOF | 1981 | SANOK | | POLSKA |
34 | | BURDAŚ KLAUDIA | 1998 | BRATKOWICE | | POLSKA |
35 | | BURZA BARTOSZ | 1989 | RZESZÓW | RZESZOW | POLSKA |
36 | | CHAMERA KRZYSZTOF | 1980 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
37 | | CHEEBET AGNES | 1994 | ELDORED | | KENYA |
38 | | CHMAJ PIOTR | 1997 | ŁAŃCUT | ŁAŃCUT | POLSKA |
39 | | CHOŁDZIŃSKI KONRAD | 1991 | JABŁONNA | | POLSKA |
40 | | CHUDZIK KAROL | 1990 | JAROSŁAW | | POLSKA |
41 | | CHYŁEK KRZYSZTOF | 1981 | RZESZÓW | MTU AE ENGINES | POLSKA |
42 | | CIĄPAŁA PIOTR | 1990 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
43 | | CICHOŃ JAN | 2000 | STOBIERNA | | POLSKA |
44 | | CIOSMAK ANDRZEJ | 1977 | BRATKOWICE | PZU SPORT TEAM | POLSKA |
45 | | CISEK ANDRZEJ | 1974 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
46 | | CIUPAK BARBARA | 1969 | RZESZÓW | | POLSKA |
47 | | CIUPAK MACIEJ | 1998 | RZESZÓW | ALO RZESZÓW | POLSKA |
48 | | CIUPAK PAWEŁ | 1995 | RZESZÓW | WSIIZ RZESZÓW | POLSKA |
49 | | CONER KONRAD | 1991 | KRAKÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
50 | | CYMA MICHAŁ | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
51 | | CYRAN ANNA | 1977 | KRACZKOWA | | POLSKA |
52 | | CYREK JAROSŁAW | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
53 | | CZAJA WACŁAW | 1974 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
54 | | CZAJOR GRZEGORZ | 1994 | RZESZÓW | | POLSKA |
55 | | CZARNECKI PAWEŁ | 1980 | SKRZYSZÓW | | POLSKA |
56 | | CZARNIK PAWEŁ | 1980 | RUDNA MAŁA | | POLSKA |
57 | | CZARNY MARIUSZ | 1982 | PRZEWORSK | PRATT&WHITNEY | POLSKA |
58 | | CZEKIRDA GRZEGORZ | 1979 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POLSKA |
59 | | CZEKIRDA KATARZYNA | 1982 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POLSKA |
60 | | CZĘCZEK ANNA | 1994 | BLIZNE | SOFTSYSTEM | POLSKA |
61 | | CZMOK RAFAŁ | 1975 | RZESZÓW | | POLSKA |
62 | | CZYŻ TOMASZ | 1973 | KAŃCZUGA | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
63 | | CZYŻEWSKI JAKUB | 1982 | BRZOZÓW | | POLSKA |
64 | | CZYŻOWSKI WOJCIECH | 1965 | RZESZÓW | BBL | POLSKA |
65 | | ĆWIĄKAŁA MICHAŁ | 1982 | ZARSZYN | PW PODKARPACKIE WILKI | POLSKA |
66 | | ĆWIRLEJ ANDRZEJ | 1975 | RZESZÓW | COACH | POLSKA |
67 | | DANIEL JOANNA | 1994 | RZESZÓW | | POLSKA |
68 | | DĄBROWSKA ANNA | 1978 | MROWLA | PRATT & WHITNEY | POLSKA |
69 | | DEREŃ AGNIESZKA | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
70 | | DĘBSKA BERNARDETA | 1981 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
71 | | DOBROWOLSKA MARTA | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
72 | | DOHERTY SHANE | 1974 | RZESZOW | | POLSKA |
73 | | DOMARADZKA MAŁGORZATA | 1966 | RZESZÓW | BT WAGABUNDA | POLSKA |
74 | | DOMARADZKA PAULINA | 1993 | RZESZÓW | RALLYNESSY | POLSKA |
75 | | DOMARADZKI GRZEGORZ | 1964 | RZESZÓW | | POLSKA |
76 | | DRĄG PAWEŁ | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
77 | | DROZD ANDRZEJ | 1983 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW S.A. | POLSKA |
78 | | DROZD LIDIA | 1988 | RZESZÓW | PIRKFIS | POLSKA |
79 | | DRYJA GRZEGORZ | 1979 | RZESZÓW | KM PSP RZESZÓW | POLSKA |
80 | | DUL PRZEMYSŁAW | 198 | R | MTU AERO ENGINES | POLSKA |
81 | | DULNY BERNARD | 1985 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
82 | | DUNZER MARLIES | 1962 | BIELEFELD | MIASTO PARTNERSKIE BIELEFELD | NIEMCY |
83 | | DUPLAGA ŁUKASZ | 1990 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
84 | | DZIEDZIC MARCIN | 1985 | RZESZÓW | ESTRADA RZESZOWSKA | POLSKA |
85 | | DZIUBA BOGDAN | 1974 | JASTKOWICE | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
86 | | FEDIO GRZESIEK | 1989 | UJKOWICE | | POLSKA |
87 | | FERENS WIESŁAW | 1972 | ZAWICHOST/BOGUCHWAŁA | BIEGACZ AUTO SPEKTRUM | POLSKA |
88 | | FIJOŁEK KONRAD | 1976 | RZESZÓW | RZESZÓW SMART CITY | POLSKA |
89 | | FIOR TOMASZ | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
90 | | FLOREK ELŻBIETA | 1983 | RZESZÓW | TURLAM SIĘ DO METY | POLSKA |
91 | | FLOREK WOJTEK | 1987 | 35-201 | | POLSKA |
92 | | FORTUNA MARIAN | 1971 | RZESZOW | ELA.DENT | POLSKA |
93 | | FRANZ DANIELA | 1968 | BIELEFELD | MIASTO PARTNERSKIE BIELEFELD | NIEMCY |
94 | | FUS- ZIĘBA ELŻBIETA | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
95 | | GAJEWSKA MAGDALENA | 1977 | STALOWA WOLA | | POLSKA |
96 | | GAJEWSKI DARIUSZ | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
97 | | GĄSIOR MATEUSZ | 1991 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GWIAZDECZKI :* | POLSKA |
98 | | GIL HUBERT | 1975 | RZESZÓW | DORCO | POLSKA |
99 | | GIZA WERONIKA | 1998 | RZESZÓW | | POLSKA |
100 | | GLIŃSKA-WLAŹ JUSTYNA | 1983 | RZESZÓW | RZESZÓW | POLSKA |
101 | | GŁAZ BARBARA | 1984 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
102 | | GOLONKA OLGA | 1988 | RZESZÓW | MOBITOUCH | POLSKA |
103 | | GOŁDY MATEUSZ | 1994 | RZESZÓW | | POLSKA |
104 | | GOSZTYŁA PATRYK | 2000 | DOMARADZ | BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
105 | | GRABIEC MARCIN | 1983 | KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWSKADYCHA.PL | POLSKA |
106 | | GRABSKA RENATA | 1950 | RZESZÓW | AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO KRYNICA-ZDRÓJ | POLSKA |
107 | | GUBERNAT BARTOSZ | 1982 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
108 | | GURDAK ŁUKASZ | 1983 | NOWA DĘBA | MTU AERO ENGINES POLSKA | POLSKA |
109 | | GUZIK PAWEŁ | 1980 | KROSNO | KLUB SZTUK WALK "GARYU" KROSNO | POLSKA |
110 | | HABAJ JOLANTA | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
111 | | HABIGIER ZDZISŁAW | 1969 | PYSZNICA | | POLSKA |
112 | | HEIDEMANN UDO | 1970 | BIELEFELD | MIASTO PARTNERSKIE BIELEFELD | NIEMCY |
113 | | HERBERT JAROSŁAW | 1979 | RZESZÓW | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO UR | POLSKA |
114 | | HOSTYŃSKA JOANNA | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
115 | | IATSUNDA ORYSIA | 1991 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
116 | | IERKO ANDRII | 1982 | ŁUCK | MIASTO PARTNERSKIE ŁUCK | UKAINA |
117 | | IGNOR EDYTA | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
118 | | IGROR EDYTA | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
119 | | INDYK KAMIL | 1995 | MIŁOCIN | NIEZRZESZONY DRÓB :) | POLSKA |
120 | | ISKRA GRZEGORZ | 1981 | CZUDEC | KP PSP STRZYŻÓW | POLSKA |
121 | | ISKRA KAMIL | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
122 | | ISKRA PAWEŁ | 1993 | RZESZÓW | | POLSKA |
123 | | ISKRZYCKA MAGDALENA | 1984 | RZESZÓW | ASPAWEN | POLSKA |
124 | | JABŁONOWSKI ROBERT | 1977 | RZESZOW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
125 | | JACEK LESZEK | 1966 | RZESZÓW | BIEG TO ... | POLSKA |
126 | | JACEWICZ KAROL | 1987 | RZESZÓW | G2A ACTIVE | POLSKA |
127 | | JAKUBASZEK MIROSŁAW | 1987 | BUKOWSKO | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
128 | | JAKUBIEC KATARZYNA | 1988 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
129 | | JANDA PAWEŁ | 1990 | RZESZÓ | MOBITOUCH | POLSKA |
130 | | JANICKI MICHAŁ | 1985 | STRZYŻÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
131 | | JAROSZ PIOTR | 1977 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
132 | | JAWORSKI KRIS | 1989 | RZESZÓW | ŁADA BIŁGORAJ | POLSKA |
133 | | JAWORSKI PAWEŁ | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
134 | | JEDLICZKA SABINA | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
135 | | JÓŹWIAK LIDIA | 1981 | MAZOWSZANY | | POLSKA |
136 | | JUŚKO RAFAŁ | 1976 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | | POLSKA |
137 | | JUZA MATEUSZ | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
138 | | KACZYŃSKA ALICJA | 1984 | RZESZÓW | PERFECT RUNNER TEAM | POLSKA |
139 | | KANTOR ANGELIKA | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
140 | | KAPUSTA ANDRZEJ | 1970 | RZESZÓW | CPP POLAND | POLSKA |
141 | | KAPUSTA TOMASZ | 1989 | PRZEWORSK | 21 DAPLOT / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
142 | | KARNASIEWICZ DAWID | 1990 | CZUDEC | | POLSKA |
143 | | KASPRZAK WOJCIECH | 1994 | TARNOGRÓD | | POLSKA |
144 | | KAWA MONIKA | 1981 | RZESZÓW | RZESZÓW | POLSKA |
145 | | KAWA PIOTR | 1973 | STRASZYDLE | | POLSKA |
146 | | KAWALEC BERNARD | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
147 | | KAWALERSKI KAMIL | 1999 | LUKAWIEC | CWKS RESOVIA RZESZÓW | POLSKA |
148 | | KĘDZIERSKA KATARZYNA | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
149 | | KĘDZIERSKI RADOSŁAW | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
150 | | KĘDZIOR ANNA | 1980 | RZESZÓW | | POLSKA |
151 | | KĘDZIOR MICHAŁ | 1987 | RZESZÓW | DRUŻYNA SZPIKU | POLSKA |
152 | | KICIŃSKA DOROTA | 1973 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
153 | | KIDA RAFAŁ | 1982 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | SOKOŁÓW | POLSKA |
154 | | KIDACKA-PRZEŁOŻNY ELA | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
155 | | KIEBAŁA MACIEK | 1976 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
156 | | KIJAK URSZULA | 1986 | BRATKOWICE | | POLSKA |
157 | | KIMET JEMIMA | 1993 | KENYA | | KENYA |
158 | | KLACZKOWSKI SEBASTIAN | 1976 | RZESZÓW | KLACZ BIKE TEAM | POLSKA |
159 | | KLIM TOMASZ | 1978 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
160 | | KLUZ KAROLINA | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
161 | | KLUZ PIOTR | 1989 | CZARNA | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
162 | | KOBIAŁKA ALICJA | 1988 | KRASNE | SZKOŁA PODSTAWOWA NR 25 IM. PRYMASA TYSIĄCLECIA W RZESZOWIE | POLSKA |
163 | | KOBIAŁKA IWONA | 1979 | RZESZÓW | TURLAM SIĘ DO METY | POLSKA |
164 | | KOBYLARZ MARIUSZ | 1980 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
165 | | KOBYLARZ PIOTR | 1986 | RZESZÓW | STAJNIA BALONA / RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
166 | | KOGUT ARKADIUSZ | 2001 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
167 | | KOGUT LESZEK | 1972 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
168 | | KOKOSZYŃSKA MAGDALENA | 1988 | DĘBICA | | POLSKA |
169 | | KOLBER NATALIA | 1982 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
170 | | KONOPKA MAŁGORZATA | 1983 | KRASNE | | POLSKA |
171 | | KOPEĆ ELŻBIETA | 1990 | NOWA DĘBA | | POLSKA |
172 | | KOPEĆ GABRIELA | 1994 | MAJDAN KRÓLEWSKI | | POLSKA |
173 | | KOPEĆ-KONTEK MONIKA | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
174 | | KORAB TOMASZ | 1979 | RZESZOW | | POLSKA |
175 | | KOSIŃSKI MARCIN | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
176 | | KOSTERA MARCIN | 1975 | RZESZÓW | | POLSKA |
177 | | KOSZYK GRZEGORZ | 1982 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
178 | | KOTECKI JAROSŁAW | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
179 | | KOWAL MATYLDA | 1989 | RZESZÓW | RUN RZESZÓW | POLSKA |
180 | | KOWAL MIROSŁAW | 1984 | RZESZÓW | PŁONĄCE POŚLADKI | POLSKA |
181 | | KOWALCZYK ALAN | 1985 | SHIREBROOK | | UNITED KINGDOM |
182 | | KOWALCZYK BOGUSIA | 1963 | STARCZANOWO | | POLSKA |
183 | | KOWALCZYK JOLA | 1990 | WARSZAWA | | POLSKA |
184 | | KOWALCZYK JÓZEF | 1962 | STARCZANOWO | | POLSKA |
185 | | KOWALSKI JAKUB | 1993 | JAROSŁAW | | POLSKA |
186 | | KOZIKOWSKI PIOTR | 1977 | STRZYZÓW | TSC | POLSKA |
187 | | KOZIOL SYLWESTER | 1961 | KROSNO | | POLSKA |
188 | | KOZIOŁ IZABELA | 1989 | KROSNO | | POLSKA |
189 | | KOZIOŁ WERONIKA | 1994 | KROSNO | | POLSKA |
190 | | KOZYRA KRZYSZTOF | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
191 | | KRAWIEC EDYTA | 1988 | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | | POLSKA |
192 | | KROSNOWSKI BARTOSZ | 1977 | NEWMARKET | PBWUK | UNITED KINGDOM |
193 | | KRÓL MATEUSZ | 1992 | TUŁKOWICE | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
194 | | KRUPA PAWEŁ | 1979 | AGATÓWKA | WWW.SERWISDRZEWNY.COM | POLSKA |
195 | | KRUPA PIOTR | 1991 | NIECHOBRZ | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
196 | | KRYNICKI WIESŁAW | 1959 | RZESZÓW | | POLSKA |
197 | | KSIĄŻEK MATEUSZ | 1991 | BRATKOWICE | | POLSKA |
198 | | KUBIK JÓZEF | 1961 | ROPCZYCE | | POLSKA |
199 | | KUBIT MIŁOSZ | 1995 | RZESZÓW | | POLSKA |
200 | | KUBIT PIOTR | 1984 | STRZYŻÓW | | POLSKA |
201 | | KUBIT PRZEMYSŁAW | 1984 | ŁĘŻANY | | POLSKA |
202 | | KUC MAREK | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
203 | | KUKLA MARCELI | 1994 | RÓŻA | | POLSKA |
204 | | KULKA SZYMON | 1993 | ROPA | GMINA ROPA | POLSKA |
205 | | KULPA KAMIL | 1986 | RZESZÓW | RUNTEAM WARKA | POLSKA |
206 | | KUNA ŁUKASZ | 1979 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY | POLSKA |
207 | | KUREK NATALIA | 1990 | LUBLA | SEBCIO & NATI | POLSKA |
208 | | KURJANSKI RYSZARD | 1971 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | MTU AERO ENGINE POLSKA | POLSKA |
209 | | KUSIBAB BARTOSZ | 1974 | RZESZÓW | BIAŁY WIATR | POLSKA |
210 | | KUTRZEBA MICHAŁ | 1993 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
211 | | KUZIA SEBASTIAN | 1985 | POGWIZDÓW NOWY | | POLSKA |
212 | | KUŹNIAROWSKI BARTOSZ | 1976 | RZESZÓW | | POLSKA |
213 | | KWOKA DAWID | 1987 | BRATKOWICE | | POLSKA |
214 | | KYTS VOLODYMYR | 1987 | TEREZYNE | | UKRAINA |
215 | | LANGER MARCIN | 1973 | PYSKOWICE | MARTINOS | POLSKA |
216 | | LASOTA IWONA | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
217 | | LECH PAWEŁ | 1973 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
218 | | LEDŹWOŃ ALDONA | 1983 | RZESZÓW | NM | POLSKA |
219 | | LEDŹWOŃ PAWEŁ | 1982 | RZESZÓW | NM | POLSKA |
220 | | LEJA MICHAŁ | 1991 | PALIKÓWKA | | POLSKA |
221 | | LENIART DOMINIK | 1988 | GORLICE | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
222 | | LESZCZAK ADRIAN | 1997 | RZESZÓW | | POLSKA |
223 | | LESZCZAK ANDRZEJ | 1970 | RZESZÓW | | POLSKA |
224 | | LEŚKO KONRAD | 1992 | PALIKÓWKA | | POLSKA |
225 | | LEŚKO MARCIN | 1987 | PALIKÓWKA | | POLSKA |
226 | | LEŚKO SEBASTIAN | 1974 | BŁAŻOWA DOLNA | PRATT&WHITNEY | POLSKA |
227 | | LEW ARTUR | 1977 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
228 | | LIB JOLA | 1983 | RZESZÓW | ART.GARDEN | POLSKA |
229 | | LIB MARIUSZ | 1982 | RZESZÓW | ART.GARDEN | POLSKA |
230 | | LITWIN DANIEL | 1986 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
231 | | ŁĄCKI MATEUSZ | 1986 | BRZOSTEK | MTB DĘBICA | POLSKA |
232 | | ŁOZA ARTUR | 1965 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
233 | | ŁUKSIK BARTOSZ | 1986 | LANCUT | PRATT&WHITNEY RZESZOW | POLSKA |
234 | | ŁYKO IZYDOR | 1971 | STALOWA WOLA | | POLSKA |
235 | | MAC KONRAD | 1981 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
236 | | MACHLARZ MATEUSZ | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
237 | | MACHOWSKA JOANNA | 1982 | RZESZOW | | POLSKA |
238 | | MADERA BOGDAN | 1981 | WÓLKA HYŻNEŃSKA | IDEO.PL | POLSKA |
239 | | MAGDA ARKADIUSZ | 1991 | KRZEMIENICA | FESTIWAL BIEGOWY FORUM EKONOMICZNEGO | POLSKA |
240 | | MAJDAN GRZEGORZ | 1992 | NOWE SIOŁO | DKSA | POLSKA |
241 | | MAJDER PAWEŁ | 1985 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZOW | POLSKA |
242 | | MAKUCH JUSTYNA | 1992 | BISZCZA | G.B.U.R. | POLSKA |
243 | | MALINOWSKI ŁUKASZ | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
244 | | MAMCZUR PIOTR | 1983 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
245 | | MARCZAK PIOTR | 1982 | STRZYŻÓW | PRATT&WHITNEY | POLSKA |
246 | | MAREK ADAM | 1964 | BIELEFELD | MIASTO PARTNERSKIE BIELEFELD | NIEMCY |
247 | | MARKIEWICZ MARIUSZ | 1970 | HERMANOWA | MARIO | POLSKA |
248 | | MATERNA DAWID | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
249 | | MATERNA DOMINIK | 1999 | LEŻAJSK | 29ER TEAM | POLSKA |
250 | | MATERNA JACEK | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
251 | | MATŁOSZ MONIKA | 1973 | ZGŁOBIEŃ | SST LUBCZA | POLSKA |
252 | | MAZUR DOROTA | 1977 | RZESZÓW | ŻÓŁWIE W GALOPIE | POLSKA |
253 | | MAZUR ELŻBIETA | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
254 | | MAZUR IRENEUSZ | 1989 | JASŁO | | POLSKA |
255 | | MAZUR ŁUKASZ | 1980 | RZESZÓW | | POLSKA |
256 | | MENDOCHA KLAUDIA | 1994 | FRYSZTAK | | POLSKA |
257 | | MICHALOWSKI TOMASZ | 1997 | BZIANKA | | POLSKA |
258 | | MIKOŁAJCZYK MARCIN | 1978 | KROSNO | | POLSKA |
259 | | MIKUSZEWSKI ŁUKASZ | 1996 | KRASNE | | POLSKA |
260 | | MINENKO MAKSYM | 1995 | RZESZOW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
261 | | MISIAK MATEUSZ | 1993 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE / KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA | POLSKA |
262 | | MISZEWSKI PIOTR | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
263 | | MŁYNARSKI STANISŁAW | 1954 | ZARZECZE | | POLSKA |
264 | | MOKRZYCKI MARCIN | 1982 | ALBIGOWA | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
265 | | MORAW EWA | 1984 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
266 | | MOSKWA KAMILA | 1995 | RZESZÓW | UNIWERSYTET RZESZOWSKI | POLSKA |
267 | | MOTYKA KAMIL | 1984 | JAROSŁAW | | POLSKA |
268 | | MŚCISZ ADRIANNA | 1989 | RZESZÓW | NM | POLSKA |
269 | | MŚCISZ MARCIN | 1988 | RZESZÓW | NM | POLSKA |
270 | | MUCIEK ADRIAN | 1987 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
271 | | MUSIALIK MAGDALENA | 1984 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
272 | | MUSIAŁ MATEUSZ | 1985 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
273 | | MYDLARZ ARTUR | 1986 | RZESZOW | | POLSKA |
274 | | MYŚLIWIEC JOANNA | 1977 | RZESZÓW | AKT | POLSKA |
275 | | MYŚLIWIEC MAREK | 1978 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
276 | | MYŚLIWIEC ROBERT | 1980 | RZESZÓW | WILDANDFREE | POLSKA |
277 | | MYTYCH WIESŁAW | 1978 | KUPNO | | POLSKA |
278 | | NAWOJSKI ROMAN | 1971 | ZACZERNIE | | POLSKA |
279 | | NICGORSKA-KRUCZEK BASIA | 1980 | RZESZÓW | | POLSKA |
280 | | NIEDZIELA STEFAN | 1959 | KNURÓW | WIECZNOŚĆ | POLSKA |
281 | | NIEDZIELSKI DARIUSZ | 1978 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
282 | | NIEMIEC NORBERT | 1986 | RZESZÓW | OPTEAM | POLSKA |
283 | | NIEMIEC SZCZEPAN | 1993 | RZESZÓW | KW DRABINIANKA | POLSKA |
284 | | NOGA ŁUKASZ | 1986 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
285 | | NOVOSAD PAVLO | 1984 | ŁUCK | MIASTO PARTNERSKIE ŁUCK | UKRAINA |
286 | | NOWAK JUSTYNA | 1986 | BŁAŻOWA | | POLSKA |
287 | | NYCZ MAGDALENA | 1984 | RZESZÓW | GAZELA TEAM | POLSKA |
288 | | NYCZ TYMOTEUSZ | 1979 | RZESZÓW | GAZELA TEAM | POLSKA |
289 | | NYKIEL GRZEGORZ | 1974 | LASZCZYNY | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
290 | | OCHAŁ PAWEŁ | 1984 | ZAGORZYCE | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
291 | | OCHOŃSKI JAKUB | 1997 | RZESZÓW | | POLSKA |
292 | | OGŁUSZKA ELŻBIETA | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
293 | | OGŁUSZKA MICHAŁ | 1984 | GORLICE | | POLSKA |
294 | | OLENDER PAWEŁ | 1983 | KRAKÓW | AUTOSPEKTRUM | POLSKA |
295 | | OMIATACZ MIROSŁAW | 1973 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
296 | | ONOSZKO BARBARA | 1984 | JASIONKA | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
297 | | OPENCHOWSKA MONIKA | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
298 | | OPIELA JACEK | 1981 | MUNINA | | POLSKA |
299 | | ORYŃCZAK ANDRZEJ | 1982 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
300 | | ORYSHKO OLEKSANDR | 1983 | ŁUCK | MIASTO PARTNERSKIE ŁUCK | UKRAINA |
301 | | OSYPKA ELIZA | 1985 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
302 | | PALUCH AGNIESZKA | 1975 | RZESZOW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
303 | | PANEK PAWEŁ | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
304 | | PANTOŁ MIROSŁAW | 1977 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
305 | | PARTYKA PAULINA | 1995 | KAMIEŃ | | POLSKA |
306 | | PASTUŁA ŁUKASZ | 1983 | KOLBUSZOWA | | POLSKA |
307 | | PASZKOWSKI MARCIN | 1986 | RZESZÓW | 21 BSP | POLSKA |
308 | | PAŚKIEWICZ JANUSZ | 1981 | MALAWA | G2A | POLSKA |
309 | | PAWELEC PIOTR | 1967 | JASŁO | | POLSKA |
310 | | PAWŁOWSKI BARTOSZ | 1989 | NOWY SACZ | SOFTSYSTEM | POLSKA |
311 | | PELC KONRAD | 2000 | RZESZÓW | ZESPÓŁ SZKÓŁ MECHANICZNYCH W RZESZOWIE | POLSKA |
312 | | PERLIŃSKI MIROSŁAW | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
313 | | PĘTLAK AGNIESZKA | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
314 | | PIĄTEK SEBASTIAN | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
315 | | PIECUCH MICHAŁ | 1989 | RZESZÓW | 34WOG | POLSKA |
316 | | PIELA MAŁGORTZATA | 1962 | GRODZISKO DOLNE | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
317 | | PIEŃKOSZ WOJCIECH | 1979 | RZESZÓW | MIDAS | POLSKA |
318 | | PIETRASZ TOMASZ | 1978 | GOLCOWA | | POLSKA |
319 | | PIĘKOŚ ANDRZEJ | 1982 | RZESZÓW | PW PODKARPACKIE WILKI | POLSKA |
320 | | PIĘTAK PAULINA | 1993 | KRZESZOWICE | AUTOSPEKTRUM | POLSKA |
321 | | PISKORZ BARTŁOMIEJ | 1989 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
322 | | PITTNER ANNA | 2000 | RZESZÓW | | POLSKA |
323 | | PIWOWAR DANIEL | 1977 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
324 | | PLUCIK MONIKA | 1994 | TYCHY | AUTOSPEKTRUM | POLSKA |
325 | | PŁOCICA KATARZYNA | 1995 | SIENIAWA | | POLSKA |
326 | | PŁOŃSKI KRYSTIAN | 1981 | BRZOZÓW | MOBITOUCH | POLSKA |
327 | | PODMAZKA DMYTRO | 1990 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
328 | | PODOLAK KRZYSZTOF | 1986 | ZGODA | | POLSKA |
329 | | POKRYWKA AGATA | 2001 | CIEPLICE | | POLSKA |
330 | | POMIANEK DOMINIKA | 1973 | RZESZOW | RZESZOW-CAPOEIRA.PL | POLSKA |
331 | | PONDEL JACEK | 1984 | RZESZÓW | SAFRAN TRANSMISSION SYSTEM POLAND | POLSKA |
332 | | POPADIAK BEATA | 1993 | KRAKÓW | ASICS FRONTRUNNER POLSKA | POLSKA |
333 | | POPIOŁEK RAFAŁ | 1900 | BRZEZINY KOLONIA | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
334 | | PORADA AGNIESZKA | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
335 | | PORCZAK MICHAŁ | 1984 | RZESZÓW | SPAR POLSKA | POLSKA |
336 | | PORĘBA MARIUSZ | 1976 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
337 | | POTERA KRYSTYNA | 1986 | ŁAŃCUT | BIEGAM BO LUBIE FRYTKI!!! | POLSKA |
338 | | POTERA MACIEJ | 1982 | ŁAŃCUT | CIASTKÓW | POLSKA |
339 | | POTOCZNA KLAUDIA | 1996 | DYNÓW | | POLSKA |
340 | | PÓŁĆWIARTEK NATALIA | 1992 | NOWA SARZYNA | | POLSKA |
341 | | PRAWDZIUK ELŻBIETA | 1989 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
342 | | PROKUSKA EWA | 1980 | DĘBICA | | POLSKA |
343 | | PROKUSKA MARZENA | 1972 | DĘBICA | | POLSKA |
344 | | PRZYBYŁO ANDRZEJ | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
345 | | PRZYBYŁO EWA | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
346 | | PRZYBYŁOWICZ AGNIESZKA | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
347 | | PYRKOSZ DAMIAN | 1971 | RZESZÓW | GRUPA BIEGOWA UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO | POLSKA |
348 | | RABIEJEWSKI ZBIGNIEW | 1976 | CHMIELNIK | | POLSKA |
349 | | RADECKI ŁUKASZ | 1987 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
350 | | RAK PAWEŁ | 1982 | TYCZYN | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
351 | | RAK WITOLD | 1971 | RZESZÓW | | POLSKA |
352 | | ROGIŃSKI KRZYSZTOF | 1985 | RZESZÓW | 21BSP | POLSKA |
353 | | ROJEK JÓZEF | 1967 | ROPCZYCE | | POLSKA |
354 | | ROZBORSKA DAGMARA | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
355 | | RÓG DOROTA | 1977 | RZESZÓW | PIROGOWA-JESTEM JAKA JESTEM | POLSKA |
356 | | RÓG PIOTR | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
357 | | RUP PAWEŁ | 1992 | LEŻAJSK | MOBITOUCH | POLSKA |
358 | | RUT STANISŁAW | 1955 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
359 | | RYBKA JADWIGA | 1985 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
360 | | RZĄSA SYLWESTER | 1986 | ŁOWISKO | | POLSKA |
361 | | RZESZUTEK ANDRZEJ | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
362 | | RZESZUTEK KINGA | 1986 | RZESZÓW | NM | POLSKA |
363 | | RZEŹNIK KATARZYNA | 1981 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
364 | | RZĘDARSKA ELIZA | 1985 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
365 | | SABAT ANNA | 1993 | JEŻOWE | CWKS RESOVIA RZESZÓW | POLSKA |
366 | | SABO ŁUKASZ | 1983 | RZESZÓW | PEREŁKA | POLSKA |
367 | | SAJDUTKA AGNIESZKA | 1994 | RZESZÓW | 0 | POLSKA |
368 | | SAKRA MACIEJ | 1980 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
369 | | SALWA SZYMON | 1983 | STRZYŻÓW | | POLSKA |
370 | | SAMOLEJ MARCIN | 1979 | RZESZOW | PWRZ | POLSKA |
371 | | SAMOŁYK ANDRZEJ | 1960 | RZESZÓW | | POLSKA |
372 | | SAMOŁYK STANISŁAW | 1962 | RZESZÓW | | POLSKA |
373 | | SAPKO PAULINA | 1984 | BUDY GŁOGOWSKIE | | POLSKA |
374 | | SĄSIADEK MACIEK | 1989 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE | POLSKA |
375 | | SEMENYUK ANDRIY | 1991 | RZESZOW | G2A ACTIVE | POLSKA |
376 | | SENEJKO ARKADIUSZ | 1991 | RZESZÓW | | POLSKA |
377 | | SERAFIN PAULINA | 1987 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
378 | | SIDOR KATARZYNA | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
379 | | SIEK URSZULA | 1986 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
380 | | SIKORA ARTUR | 1992 | MAJDAN KRÓLEWSKI | | POLSKA |
381 | | SIKORSKI KACPER | 2001 | RZESZÓW | | POLSKA |
382 | | SITKO KRZYSZTOF | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
383 | | SIUZDAK JAN | 1969 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POLSKA |
384 | | SIWULEC DANIEL | 1995 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
385 | | SKIBIŃSKI BARTŁOMIEJ | 1978 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
386 | | SKOCZEK-SZCZOTKA JOANNA | 1974 | RZESZÓW | AZIA TEAM | POLSKA |
387 | | SKOCZYLAS TOMASZ | 1986 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
388 | | SKÓRA MICHAŁ | 1987 | MIELEC | G.B.U.R. | POLSKA |
389 | | SŁABY SEBASTIAN | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
390 | | SMOLIŃSKI MARCIN | 1981 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
391 | | SMOŁKOWICZ ROBERT | 1977 | RZESZÓW | SMOŁEK | POLSKA |
392 | | SNOPEK SEBASTIAN | 1987 | BZIANKA | TEAM BAYZEL | POLSKA |
393 | | SOCHAŃ BOŻENA | 1975 | LUBACZÓW | AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW | POLSKA |
394 | | SOCHAŃ KLAUDIA | 1999 | LUBACZÓW | | POLSKA |
395 | | SOLECKI ŁUKASZ | 1985 | STRASZYDLE | AUTO SPEKTRUM | POLSKA |
396 | | SOWA KRZYSZTOF | 1995 | MIŁOCIN | | POLSKA |
397 | | SPASOVSKYI IHOR | 1983 | ŁUCK | MIASTO PARTNERSKIE ŁUCK | UKAINA |
398 | | STADNIK JUSTYNA | 1994 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE | POLSKA |
399 | | STEC MARIUSZ | 1989 | DOMARADZ | | POLSKA |
400 | | STOPA AGATA | 1977 | BOGUCHWAŁA | | POLSKA |
401 | | STOPA MARCIN | 1975 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
402 | | STOPA MARIUSZ | 1969 | RZESZÓW | | POLSKA |
403 | | STRAŻEWSKA MAŁGORZATA | 1982 | ŁĄKA | | POLSKA |
404 | | STROJNY DAMIAN | 1993 | RZESZÓW | G.B.U.R. | POLSKA |
405 | | STROJNY DAMIAN | 1993 | RZESZÓW | G.B.U.R. | POLSKA |
406 | | SUDAK MARIUSZ | 1985 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
407 | | SULEJ URSZULA | 1985 | BIAŁA PODLASKA | | POLSKA |
408 | | SURMACZ DOROTA | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
409 | | SUROWIEC KRZYSZTOF | 1981 | WÓLKA PODLEŚNA 74 | KM PSP RZESZÓW | POLSKA |
410 | | SUROWIEC PATRYCJA | 1999 | CZARNA | CWKS RESOVIA RZESZÓW | POLSKA |
411 | | SYNOŚ JOANNA | 1970 | RZESZÓW | | POLSKA |
412 | | SZARY MAREK | 1982 | TRZEBOWNISKO | | POLSKA |
413 | | SZCZEPANIK BARBARA | 1984 | KROSNO | | POLSKA |
414 | | SZCZYGIEŁ MATEUSZ | 1988 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | | POLSKA |
415 | | SZCZYPIÓR KRZYSZTOF | 1961 | OBLĘGOREK | BBL STRAWCZYN | POLSKA |
416 | | SZERER MICHAŁ | 1987 | RZESZÓW | NM | POLSKA |
417 | | SZEWC MATEUSZ | 1990 | GRĘBÓW | | POLSKA |
418 | | SZEWCZYK SŁAWEK | 1991 | RZESZÓW | MOBITOUCH | POLSKA |
419 | | SZMUC ALICJA | 1973 | RZESZÓW | ŻÓŁWIE W GALOPIE | POLSKA |
420 | | SZOSTECKA PAULINA | 1998 | RZESZÓW | RESOVIA | POLSKA |
421 | | SZPARA WOJCIECH | 1987 | BĘDZIENICA | | POLSKA |
422 | | SZPUNAR ANDRZEJ | 1975 | RZESZÓW | KM PSP RZESZÓW | POLSKA |
423 | | SZPUNAR DANIEL | 1992 | DĘBINA | | POLSKA |
424 | | SZTABA MAREK | 1984 | DYDNIA | DYNOWSCY BIEGACZE | POLSKA |
425 | | SZTANDUR MATEUSZ | 1990 | RZESZÓW | ITMBW KRAKÓW | POLSKA |
426 | | SZUL RAFAŁ | 1977 | LUBENIA | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
427 | | SZYBIAK KAJA | 1998 | DUBIECKO | | POLSKA |
428 | | SZYDŁOWSKI GRZEGORZ | 1981 | KRAKÓW | | POLSKA |
429 | | SZYMAŃSKA EWA | 1964 | JAROSŁAW | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | POLSKA |
430 | | SZYMEL MICHAŁ | 1986 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
431 | | SZYMKÓW HENRYK | 1950 | RZESZÓW | | POLSKA |
432 | | SZYSZKA MAGDALENA | 1980 | RZESZÓW | | POLSKA |
433 | | SZYSZKA RYSZARD | 1960 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
434 | | ŚLĘZAK MARTA | 1982 | TARNÓW | | POLSKA |
435 | | ŚLIŻ RAFAŁ | 1978 | JASIONKA | | POLSKA |
436 | | ŚWIDER ŁUKASZ | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
437 | | ŚWIERCZYŃSKI BARTŁOMIEJ | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
438 | | ŚWIERK LESZEK | 1974 | RZESZÓW | PASIEKA | POLSKA |
439 | | ŚWIĘTONIOWSKA JUSTYNA | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
440 | | TABOR KATARZYNA | 1978 | RZESZÓW | WWW.TYLMANOWA.EU | POLSKA |
441 | | TERESZKIEWICZ DAMIAN | 2000 | CHMIELNIK | CWKS RESOVIA RZESZÓW | POLSKA |
442 | | TERLECKA MAGDALENA | 1989 | PRZEMYŚL | SZAFA BIEGACZA TEAM | POLSKA |
443 | | TOFILSKA JULIA | 1999 | LEŻAJSK | | POLSKA |
444 | | TOMAKA AGNIESZKA | 1976 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
445 | | TOMASZEWSKI MACIEJ | 1997 | WIDNA GÓRA/PAWŁOSIÓW | JGB ,,SOKÓŁ'' JAROSŁAW/RESOVIA RZESZÓW | POLSKA |
446 | | TOMOŃSKI PIOTR | 1981 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
447 | | TRAWKA JOLANTA | 1961 | RZESZÓW | | POLSKA |
448 | | TRYBALSKI MICHAŁ | 1996 | ŁUBNO | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
449 | | TYBURA MATEUSZ | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
450 | | TYMIRSKI TADEUSZ | 1948 | RADOM | | POLSKA |
451 | | TYMUŁA ROBERT | 1973 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
452 | | UCHMAN RAFAŁ | 1997 | RAKSZAWA | | POLSKA |
453 | | ULRYCH MACIEJ | 1971 | RZESZÓW | | POLSKA |
454 | | URBAN KATARZYNA | 1981 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
455 | | VOLUIKEVYCH PAVLO | 1994 | IWANO-FRANKOWSK | MIASTO PARTNERSKIE IWANO-FRANKOWSK | UKRAINA |
456 | | VOLYNETS YURII | 1960 | ŁUCK | MIASTO PARTNERSKIE ŁUCK | UKRAINA |
457 | | WAJCOWICZ WITOLD | 1974 | SANOK | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | POLSKA |
458 | | WALAT SLAWEK | 1969 | RZESZÓW | | POLSKA |
459 | | WALENCIK MARCIN | 1984 | WARSZAWA | | POLSKA |
460 | | WALICKI HUBERT | 1993 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
461 | | WALKOWIAK ANNA | 1989 | WARSZAWA | | POLSKA |
462 | | WAWRZASZEK JADWIGA | 1995 | SIENIAWA | | POLSKA |
463 | | WCISŁO ANNA | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
464 | | WEGRZYN KRZYSZTOF | 1966 | KRASNE | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
465 | | WELTER KONRAD | 1983 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POLSKA |
466 | | WERON KATARZYNA | 1979 | RZESZOW | 360CIRCUS POLSKA | POLSKA |
467 | | WĘGRZYNEK PIOTR | 1984 | RZESZÓW | MTA ENGINEERING | POLSKA |
468 | | WIĄCEK DARIUSZ | 1978 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
469 | | WIELGOSZ EDYTA | 1974 | RZESZÓW | USZATEK | POLSKA |
470 | | WIERCIOCH WITOLD | 1971 | JASIONKA | KM PSP RZESZÓW | POLSKA |
471 | | WIERZBIŃSKI WOJCIECH | 1981 | RZESZOW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
472 | | WIGGER URLIKE | 1980 | BIELEFELD | MIASTO PARTNERSKIE BIELEFELD | NIEMCY |
473 | | WIGLUSZ WALDEMAR | 1994 | FRYSZTAK | | POLSKA |
474 | | WILCZYŃSKI WITOLD | 1981 | JEŻOWE | KLUB MATIEGO JEŻOWE | POLSKA |
475 | | WILK ARTUR | 1962 | DĘBICA | WILCZA WATAHA | POLSKA |
476 | | WILK ARTUR | 1978 | OPARÓWKA | PRATT&WHITNEY | POLSKA |
477 | | WILK KATARZYNA | 1989 | DĘBICA | | POLSKA |
478 | | WILK ŁUKASZ | 1990 | LUBENIA | | POLSKA |
479 | | WINNICKA EWA | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
480 | | WISZ MARCIN | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
481 | | WLAŹ ŁUKASZ | 1988 | RZESZÓW | RZESZÓW | POLSKA |
482 | | WNĘK JUSTYNA | 1980 | RZESZÓW | | POLSKA |
483 | | WOJCIECHOWSKI MICHAŁ | 1988 | TARNOBRZEG | WITAR TARNOBRZEG | POLSKA |
484 | | WOJDON MONIKA | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
485 | | WOJEWODA GRZEGORZ | 1994 | WYSOKA STRZYŻOWSKA | WYSOKA | POLSKA |
486 | | WOJNAR ELŻBIETA | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
487 | | WOJTASIEWICZ WINCENTY | 1955 | TARNOWIEC | | POLSKA |
488 | | WOJTOŃ RYSZARD | 1960 | DOMARADZ | | POLSKA |
489 | | WOJTOŃ WOJCIECH | 1975 | WZDÓW | WW | POLSKA |
490 | | WOJTOWICZ-SANDER SYLWIA | 1990 | RZESZÓW | WOP | POLSKA |
491 | | WOŁOSZYN PAWEŁ | 1991 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
492 | | WOŹNIACKA KATARZYNA | 1990 | RZESZÓW | KA-KAW!!! | POLSKA |
493 | | WOŹNIAK DARIUSZ | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
494 | | WOŹNY ŁUKASZ | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
495 | | WÓJCICKI MARIUSZ | 1977 | JASIONKA | GB SPORT RZESZÓW | POLAND |
496 | | WÓJCIK MARIUSZ | 1974 | GODOWA | | POLSKA |
497 | | WÓJCIK PAWEŁ | 1993 | DĘBICA | MOBITOUCH | POLSKA |
498 | | WRÓBEL ŁUKASZ | 1987 | JAROSŁAW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
499 | | WYSOCKA LUIZA | 1973 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POLSKA |
500 | | YAKYMOVYCH NATALIIA | 1968 | ŁUCK | MIASTO PARTNERSKIE ŁUCK | UKRAINA |
501 | | ZACH PAWEŁ | 1980 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
502 | | ZAJĄC MONIKA | 1972 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
503 | | ZAJĄC MONIKA | 1994 | KRYNICE | | POLSKA |
504 | | ZAJĄC TOMASZ | 1968 | RZESZÓW | | POLSKA |
505 | | ZAJĄCZKOWSKI MATEUSZ | 1986 | TOMASZÓW LUBELSKI | | POLSKA |
506 | | ZARĘBSKI MARCIN | 1992 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
507 | | ZARZYCZNY ARKADIUSZ | 1975 | RZESZÓW | NIEZSZESZONY | POLSKA |
508 | | ZAWISTOWSKI DOMINIK | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
509 | | ZDZISŁOWICZ MIKOŁAJ | 1984 | RZESZÓW | ZDZISLOWICZ.PL - STRONY WWW | POLSKA |
510 | | ZEGAR PIOTR | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
511 | | ZGŁOBICKA JUSTYNA | 1990 | BRZOZÓW/TURZE POLE | | POLSKA |
512 | | ZGŁOBICKI WACŁAW | 1962 | BRZOZÓW/TURZE POLE | | POLSKA |
513 | | ZIAJA WIESŁAW | 1973 | CHMIELNIK | | POLSKA |
514 | | ZIELIŃSKI FRANCISZEK | 1951 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | PRATT & WHITNEY (TKKF,,SOKÓŁ) GŁOGÓW MŁP.) | POLSKA |
515 | | ZIELIŃSKI ZBIGNIEW | 1970 | KAŃCZUGA | SOFTSYSTEM | POLSKA |
516 | | ZIEMBA GRZEGORZ | 1979 | RZESZÓW | BIM BOM | POLSKA |
517 | | ZIĘBA BOŻENA | 1963 | ŚWILCZA | 40 MIN. | POLSKA |
518 | | ZIĘBA SABINA | 1984 | ŚWILCZA | ZIĘBA TEAM | POLSKA |
519 | | ZIĘBA WOJCIECH | 1990 | TOMASZÓW LUBELSKI | | POLSKA |
520 | | ZIMNICKI WOJCIECH | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
521 | | ZŁAMANIEC BARTOSZ | 1987 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
522 | | ZŁONKIEWICZ MAREK | 1970 | RZESZÓW | | POLSKA |
523 | | ZUBER KAROLINA | 1997 | KOLBUSZOWA | MKS KOLBUSZOWA | POLSKA |
524 | | ZWIERZYŃSKI EDWARD | 1963 | RZESZÓW | | POLSKA |
525 | | ZYCH MICHAŁ | 1990 | KORCZYNA | KORCZYNA | POLSKA |
526 | | ZYGMUNT BARTŁOMIEJ | 1999 | LEŻAJSK | | POLSKA |
527 | | ZYGMUNT TOMASZ | 1997 | LEŻAJSK | | POLSKA |
528 | | ŻEBRAKOWSKI ARTUR | 1978 | TRZEBOWNISKO | | POLSKA |
529 | | ŻOK BARTŁOMIEJ | 1992 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
530 | | ŻOŁNIERCZYK MIROSŁAW | 1982 | HYŻNE | | POLSKA |
531 | | ŻOŁNIERCZYK PIOTR | 1986 | HYŻNE | | POLSKA |
532 | | ŻUŁKIEWSKA-BODDEN KATARZYNA | 1982 | CZARNA | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
533 | | ŻUREK DAMIAN | 1992 | CHMIELNIK | | POLSKA |
534 | | ŻYARDZKA KAMILA | 1984 | RZESZÓW | TEAM | POLSKA |