1 | | ADAMCZYK WOJCIECH | 1978 | RUDNA WIELKA | | POLSKA |
2 | | ADAMSKA DOMINIKA | 1989 | RZESZÓW | VEGE RUNNERS :) | POLSKA |
3 | | ADAMSKI ŁUKASZ | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
4 | | ANDREJKOW ARKADIUSZ | 1985 | SANOK | | POLSKA |
5 | | ANTOSZKIEWICZ MIECZYSŁAW | 1956 | RZESZÓW | | POLSKA |
6 | | ATAMAN AMADEUSZ | 1994 | RZESZÓW | | POLSKA |
7 | | BABIARZ ROBERT | 1963 | RZESZÓW | POLITECHNIKA RZESZOWSKA | POLSKA |
8 | | BAĆ DOROTA | 1968 | TYCZYN | | POLSKA |
9 | | BAHLAY MIKOŁAJ | 1985 | RZESZOW | BIEGUNKA TEAM POLAND | POLSKA |
10 | | BAJ PATRYK | 1998 | RAKSZAWA | | POLSKA |
11 | | BAJEK MARCIN | 1995 | STALOWA WOLA | | POLSKA |
12 | | BAJRASZ KLAUDIA | 1989 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
13 | | BAŁCHAN KRZYSZTOF | 1987 | CZUDEC | CPR RZESZÓW | POLSKA |
14 | | BAŁUT PAWEŁ | 1995 | CZARNA | | POLSKA |
15 | | BANASIAK ADAM | 1970 | BARANÓW SANDOMIERSKI | 3 BATALION RADIOTECHNICZNY SANDOMIERZ | POLSKA |
16 | | BANAŚ ŁUKASZ | 1983 | RZESZÓW | BISBUD TEAM | POLSKA |
17 | | BANDZYRA DARIUSZ | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
18 | | BAŃKO ANDRZEJ | 1967 | JAROSŁAW | | POLSKA |
19 | | BARAN KRYSTIAN | 1983 | DYNÓW | IDEO.PL | POLSKA |
20 | | BARAN ŁUKASZ | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
21 | | BARNAŚ MAGDALENA | 1984 | DĘBICA | | POLSKA |
22 | | BARSOSIO STELLAH JEPNGETICH | 1993 | ELDORET | BENEDEK-TEAM | KENYA |
23 | | BARTOSIEWICZ BARTLOMIEJ | 1966 | RZESZOW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
24 | | BARTYŃSKI WOJCIECH | 1979 | BŁAŻOWA | RUN PGE OBRÓT | POLSKA |
25 | | BARTYŃSKI ZDZISŁAW | 1967 | KOLBUSZOWA | WOLNY STRZELEC | POLSKA |
26 | | BATOR JAROSŁAW | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
27 | | BATOR-KOPECKA MAGDALENA | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
28 | | BAZAN TADEUSZ | 1964 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | GB NA ZDROWIE | POLSKA |
29 | | BĄK ANDRZEJ | 1959 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | TKKF SOKÓŁ GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | POLSKA |
30 | | BĄK JOLANTA | 1986 | ŻOŁYNIA | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
31 | | BĄK MAGDALENA | 1991 | SANOK | | POLSKA |
32 | | BEDNARSKA AGATA | 1990 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
33 | | BEDNARZ KAROL | 1972 | TRZCIANA | | POLSKA |
34 | | BEMBENEK JAN | 1967 | PRZEMYŚL | PTC FREDRY 5 PRZEMYŚL | POLSKA |
35 | | BERA ADAM | 1966 | RZESZÓW | | POLSKA |
36 | | BEREZOOWSKI WALDEMAR | 1975 | RZESZÓW | RUN PGE OBRÓT | POLSKA |
37 | | BEREŹNICKI PIOTR | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
38 | | BERNAT WOJCIECH | 1989 | RYKI | BIEGUSIEM.PL | POLSKA |
39 | | BĘBEN KRZYSZTOF | 1979 | KOLBUSZOWA | | POLSKA |
40 | | BIALORUCKI BOGDAN | 1965 | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
41 | | BIAŁEK JUSTYNA | 1995 | TARNOWIEC | | POLSKA |
42 | | BIAŁKOWSKA MONIKA | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
43 | | BIAŁOWĄS TOMASZ | 1982 | RZESZÓW | TORRO TEAM | POLSKA |
44 | | BIAŁY AGNIESZKA | 1980 | PRZEWORSK | SILVER | POLSKA |
45 | | BIAŁY JACEK | 1978 | PRZEWORSK | SILVER | POLSKA |
46 | | BIELEC MIROSLAW | 1977 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
47 | | BIELENDA KAMIL | 1995 | ŁĄKA | PĘDZIWIATRY | POLSKA |
48 | | BIELÓWKA ROMAN | 1960 | BUDY ŁAŃCUCKIE | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
49 | | BIENIASZ EDYTA | 1980 | PRZEWORSK | | POLSKA |
50 | | BIENIASZ TOMASZ | 1976 | PRZEWORSK | | POLSKA |
51 | | BIENIEK ARKADIUSZ | 1979 | GDAŃSK | | POLSKA |
52 | | BIERNASZ TOMASZ | 1983 | DYNÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
53 | | BIGOS EWELINA | 1980 | TUSZYMA | | POLSKA |
54 | | BILICZ WOJCIECH | 1977 | WARSZAWA | RODZINKA | POLSKA |
55 | | BLAJER ELŻBIETA | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
56 | | BLASZCZAK HENRYK | 1957 | TYCHY | 40-LATEK TYCHY | POLSKA |
57 | | BŁASZCZYK JUDYTA | 1996 | GLIWICE | | POLSKA |
58 | | BŁASZCZYK NATALIA | 1985 | GLIWICE | | POLSKA |
59 | | BŁASZCZYK PAULINA | 1986 | GLIWICE | | POLSKA |
60 | | BŁAŻOWSKA JOANNA | 1987 | RZESZÓW | GO SPORT RZESZÓW | POLSKA |
61 | | BŁOŃSKI ŁUKASZ | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
62 | | BOBER GARIELA | 1992 | BIAŁKA | | POLSKA |
63 | | BOBER MARCIN | 1985 | DOMARADZ | | POLSKA |
64 | | BOBRECKI RAFAŁ | 1985 | RZESZÓW | NIEZRZESZONY | POLSKA |
65 | | BOCEK-TELKA ALDONA | 1963 | GRODZISKO DOLNE | | POLSKA |
66 | | BOCUL MAŁGORZATA | 1971 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
67 | | BODDEN MAIK | 1974 | KRZEMIENICA | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
68 | | BODNAR MAGDA | 1997 | RZESZÓW | PĄCZUŚ TIM | POLSKA |
69 | | BODZIOCH GRZEGORZ | 1973 | GORLICE | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
70 | | BOJAN GABRIELA | 1988 | JASŁO | ACTIVGABI | POLSKA |
71 | | BOŃDOS JOANNA | 1992 | STANISZEWSKIE | PSEUDOBIEGACZKI | POLSKA |
72 | | BORDUN MACIEJ | 1987 | TARNOBRZEG | SIARKA TARNOBRZEG | POLSKA |
73 | | BORKOWSKI MICHAŁ | 1992 | RZESZÓW | | POLSKA |
74 | | BOROWIEC PAWEŁ | 1976 | DĘBICA | DKK "GRYF" | POLSKA |
75 | | BOSAK MARIA | 1980 | JASŁO | G.B.U.R. | POLSKA |
76 | | BRODA JAKUB | 1994 | WOLA ZGŁOBIEŃSKA | MEBLE.PL S.A. | POLSKA |
77 | | BRODA ŁUKASZ | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
78 | | BROZYNA IZABELA | 1989 | NOWA DEBA | KLOSZARDTEAM | POLSKA |
79 | | BRUDNY PAULINA | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
80 | | BRYDAK KAZIMIERZ | 1953 | KIELANÓWKA | POLITECHNIKA RZESZOWSKA | POLSKA |
81 | | BRZEZIŃSKI ARKADIUSZ | 1975 | WARSZAWA | RUN BABY RUN TEAM PL | POLSKA |
82 | | BRZOZOWSKI JERZY | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
83 | | BUBA DARIUSZ | 1975 | LEŻAJSK | SOFTSYSTEM | POLSKA |
84 | | BUBICZ MICHAŁ | 1998 | RZESZÓW | | POLSKA |
85 | | BUCZKO GRZEGORZ | 1979 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW/ IPA PRZEMYŚL | POLSKA |
86 | | BUCZKOWSKA SYLWIA | 1991 | BOROWINA | | POLSKA |
87 | | BUDZEŃ MARTA | 1985 | RZESZÓW | GODZIEWSKI.PL | POLSKA |
88 | | BUGAŁA ROBERT | 1968 | LUBLIN | SOLID HOUSE | POLSKA |
89 | | BUK KAMIL | 1988 | ŁĄKA | BORGWARNER MSP | POLSKA |
90 | | BUKAŁA MARCIN | 1983 | HYŻNE | | POLSKA |
91 | | BUŁDAK ANDRZEJ | 1969 | RZESZÓW | POLMOT | POLSKA |
92 | | BURZA TOMASZ | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
93 | | BUSZTA GRAŻYNA | 1967 | MALENISKA | | POLSKA |
94 | | BUSZTA JANUSZ | 1967 | MALENISKA | PAWCIUS TEAM | POLSKA |
95 | | BYKOWSKI ANDRZEJ | 1970 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
96 | | BŹDZIUCH SŁAWOMIR | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
97 | | CEGLARZ JACEK | 1985 | RZESZÓW | SZERBUD TEAM | POLSKA |
98 | | CENCORA MARTA | 1974 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
99 | | CHAMERA KRZYSZTOF | 1980 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
100 | | CHARZEWSKA AGNIESZKA | 1975 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
101 | | CHEBET AGNES | 1992 | ELDORET | BENEDEK-TEAM | KENYA |
102 | | CHIŁŁA PIOTR | 1972 | RZESZÓW | 21BSP | POLSKA |
103 | | CHITRYNIEWICZ AGNIESZKA | 1992 | RZESZÓW | GRUPA BIEGOWA UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO | POLSKA |
104 | | CHLEBIŃSKA PAULINA | 1988 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
105 | | CHLEBIŃSKI MACIEJ | 1985 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
106 | | CHŁANDA SEBASTIAN | 1985 | GORLICE | GRUPETTO GORLICE | POLSKA |
107 | | CHMAJ PIOTR | 1997 | ŁAŃCUT | ŁAŃCUT | POLSKA |
108 | | CHMIEL JAKUB | 1998 | ŚWIĘTONIOWA | CWKS RESOVIA RZESZÓW | POLSKA |
109 | | CHMIEL MATEUSZ | 1992 | RZESZÓW | | POLSKA |
110 | | CHMIEL TOMASZ | 1988 | NIECHOBRZ | | POLSKA |
111 | | CHMIELOWIEC BARBARA | 1985 | KOLBUSZOWA | | POLSKA |
112 | | CHMIELOWSKA-ZIĘBA IWONA | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
113 | | CHODOROWSKI WOJCIECH | 1981 | KOLBUSZOWA | KISPLUS | POLSKA |
114 | | CHOLEWIŃSKI LESZEK | 1968 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
115 | | CHORZĘPA KAMIL | 1992 | ŁAŃCUT | 42 DO SZCZĘŚCIA | POLSKA |
116 | | CHORZĘPA MARIUSZ | 1972 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
117 | | CHRZĘSZCZYK ARTUR | 1975 | BŁAŻOWA | TEAM NEW BOREK | POLSKA |
118 | | CHUDZIK KAROL | 1990 | JAROSŁAW | DIETOFITKONIE | POLSKA |
119 | | CHUDZIK KATARZYNA | 1971 | MIELEC | | POLSKA |
120 | | CHYŁEK KRZYSZTOF | 1981 | RZESZÓW | MTU AERO ENGINES | POLSKA |
121 | | CIĄGŁO JACEK | 1981 | NOWA SARZYNA | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
122 | | CIECIERĘGA JACEK | 1969 | DĘBICA | DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF | POLSKA |
123 | | CIEĆKO ARTUR | 1976 | PRZEMYŚL | ZATKAŁO KAKAŁO | POLSKA |
124 | | CIEĆKO MAGDALENA | 1976 | PRZEMYŚL | ZATKAŁO KAKAŁO | POLSKA |
125 | | CIELECKI MARCIN | 1983 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
126 | | CIERLAK MIKOŁAJ | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
127 | | CISEK ANDRZEJ | 1974 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
128 | | CISZEWSKI GRZEGORZ | 1983 | TARNOBRZEG | | POLSKA |
129 | | CIUPAK MACIEJ | 1998 | RZESZÓW | ALO RZESZÓW | POLSKA |
130 | | CIUPAK MARCIN | 1988 | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POLSKA |
131 | | CONER KONRAD | 1991 | KRAKÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
132 | | CWANEK-FLOREK EWA | 1971 | RZESZÓW | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
133 | | CYMA MICHAŁ | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
134 | | CYPRYŚ JOANNA | 1993 | RZESZÓW | DECATHLON RZESZÓW | POLSKA |
135 | | CYPRYŚ JUSTYNA | 1992 | RZESZÓW | | POLSKA |
136 | | CYRAN ANNA | 1977 | KRACZKOWA | | POLSKA |
137 | | CYRAN GRZEGORZ | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
138 | | CYREK JAROSŁAW | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
139 | | CYWKA MACIEJ | 1988 | RZESZÓW | SPORTOWE ŚWIRY | POLSKA |
140 | | CZACH TOBIASZ | 1988 | RZESZÓW | ŻESZUF | POLSKA |
141 | | CZACHOR ANDRZEJ | 1978 | NOSÓWKA | TURLAM SIĘ DO METY | POLSKA |
142 | | CZACHOR KRZYSZTOF | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
143 | | CZAJA WACŁAW | 1974 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
144 | | CZAJKA PIOTR | 1990 | WOLA RAFAŁOWSKA | | POLSKA |
145 | | CZAJOR GRZEGORZ | 1994 | RZESZÓW | | POLSKA |
146 | | CZARNIK ANNA | 1989 | WÓLKA HYŻNEŃSKA | | POLSKA |
147 | | CZARNIK ANNA | 1983 | CZUDEC | | POLSKA |
148 | | CZEBIERA KAMIL | 1987 | RZESZÓW | NECESSARY TO RUN | POLSKA |
149 | | CZECH ALEKSANDRA | 1975 | LEŻAJSK | | POLSKA |
150 | | CZECH GRZEGORZ | 1974 | LEŻAJSK | | POLSKA |
151 | | CZECH JACEK | 1971 | LEŻAJSK | | POLSKA |
152 | | CZEKIRDA PAWEŁ | 1977 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POLSKA |
153 | | CZESNAR KAMIL | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
154 | | CZMOK RAFAŁ | 1974 | RZESZÓW | ACTIV-MEDIA | POLSKA |
155 | | CZURA RENATA | 1975 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
156 | | CZYŻ DOROTA | 1975 | TRZEBOWNISKO | | POLSKA |
157 | | CZYŻEWSKI JAKUB | 1982 | BRZOZÓW | | POLSKA |
158 | | ĆWIĄKAŁA MICHAŁ | 1982 | ZARSZYN | PW PODKARPACKIE WILKI | POLSKA |
159 | | ĆWIK HUBERT | 1977 | ZAMOŚĆ | | POLSKA |
160 | | ĆWIRLEJ ANDRZEJ | 1975 | RZESZÓW | COACH | POLSKA |
161 | | DANAK TOMASZ | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
162 | | DANIEL JOANNA | 1994 | RZESZÓW | DIETOFITKONIE | POLSKA |
163 | | DANIEL MAŁGORZATA | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
164 | | DANIELAK JERZY | 1938 | RZESZÓW | | POLSKA |
165 | | DAŹ WALDEMAR | 1970 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
166 | | DĄBEK JERZY | 1976 | HUCISKO | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
167 | | DĄBROWSKA ANNA | 1978 | RUDNA WIELKA | PRATT & WHITNEY | POLSKA |
168 | | DĄBROWSKA DANUTA | 1963 | RZESZÓW | | POLSKA |
169 | | DĄBROWSKA MAGDALENA | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
170 | | DEC JAN | 1979 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
171 | | DEC STANISLAW | 1967 | RAKSZAWA | | POLSKA |
172 | | DEDEK EDYTA | 1977 | RZESZOW | | POLSKA |
173 | | DELEKTA DARIUSZ | 1980 | ŁOWISKO | DELEKTA TEAM | POLSKA |
174 | | DELEKTA JAN | 1973 | Ł | DELJA | POLSKA |
175 | | DEPA MARCIN | 1980 | SĘDZISZÓW MŁP. | | POLSKA |
176 | | DĘBSKA BERNARDETA | 1981 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
177 | | DOBROWOLSKA MARTA | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
178 | | DOBROWOLSKI TOMASZ | 1980 | RZESZÓW | POKEMON KILLERS TEAM | POLSKA |
179 | | DOBRZYŃSKA DARIA | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
180 | | DOŁĘGA BOGUSŁAW | 1971 | RAKSZAWA | | POLSKA |
181 | | DOMAGAŁA KAROLINA | 1988 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POLSKA |
182 | | DOMARADZKA MAŁGORZATA | 1966 | RZESZÓW | BT WAGABUNDA | POLSKA |
183 | | DOMARADZKI GRZEGORZ | 1964 | RZESZÓW | BT WAGABUNDA | POLSKA |
184 | | DOMIN ŁUKASZ | 1988 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
185 | | DOMINO BARBARA | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
186 | | DOROSZ BARBARA | 1980 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
187 | | DRAPAŁA JAN | 1974 | KOLBUSZOWA | KROKODYLE KOLBUSZOWA | POLSKA |
188 | | DRĄG PAWEŁ | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
189 | | DROZD GRZEGORZ | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
190 | | DRWIĘGA MACIEJ | 1972 | SANOK | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | POLSKA |
191 | | DUBIEL PATRYCJA | 1995 | RZESZÓW | | POLSKA |
192 | | DUDA PIOTR | 1985 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
193 | | DUDEL JERZY | 1979 | BIAŁYSTOK | JAMAM | POLSKA |
194 | | DUREJ JACEK | 1967 | MIELEC | | POLSKA |
195 | | DWOJAK PIOTR | 1987 | DĘBICA | DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF | POLSKA |
196 | | DWORAK ANITA | 1983 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | PSEUDOBIEGACZKI | POLSKA |
197 | | DWORAK MARCIN | 1989 | WIDEŁKA | RUDA I PRZYJACIELE | POLSKA |
198 | | DWORZAŃSKA EWA | 1981 | LUBLIN | ZATKAŁO KAKAŁO | POLSKA |
199 | | DWORZAŃSKI TOMASZ | 1980 | LUBLIN | ZATKAŁO KAKAŁO | POLSKA |
200 | | DYJAK HUBERT | 1995 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
201 | | DZIADOWIEC AMELIA | 1990 | WYSZATYCE | | POLSKA |
202 | | DZIAMA AGNIESZKA | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
203 | | DZIEDZIC MARCIN | 1985 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
204 | | DZIEDZIC WITOLD | 1977 | RZESZÓW | SPAR | POLSKA |
205 | | DZIERŻAK EDWARD | 1967 | CIERPISZ | | POLSKA |
206 | | DZIERŻAK ELŻBIETA | 1977 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
207 | | DZIURA MATEUSZ | 1993 | RZESZÓW | | POLSKA |
208 | | DZIWISZ JACEK | 1977 | RZESZÓW | POL-SURVIVAL | POLSKA |
209 | | DZIWISZ JOWITA | 1973 | RZESZÓW | POL-SURVIVAL | POLSKA |
210 | | EBERBACH TOMASZ | 1978 | RZESZÓW | SII POLSKA | POLSKA |
211 | | FEDIO GRZESIEK | 1989 | UJKOWICE | | POLSKA |
212 | | FERENC BEATA | 1972 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
213 | | FERENS WIESŁAW | 1972 | ZAWICHOST/BOGUCHWAŁA | BIEGACZ AUTO SPEKTRUM | POLSKA |
214 | | FERFECKI MARCIN | 1993 | ROPCZYCE | | POLSKA |
215 | | FIC KUBA | 1986 | KRAKÓW | | POLSKA |
216 | | FIC-MORAWIEC AGNIESZKA | 1986 | KRAKÓW | | POLSKA |
217 | | FIJAK JERZY | 1956 | BIELSKO-BIAŁA | | POLSKA |
218 | | FIK MAGDALENA | 1992 | SANOK | | POLSKA |
219 | | FILIPIŃSKI BARTOSZ | 1979 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
220 | | FILIPOWICZ ALEKSANDRA | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
221 | | FILIPOWICZ KRZYSZTOF | 1978 | KUPNO | | POLSKA |
222 | | FIOR TOMASZ | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
223 | | FLAK ARKADIUSZ | 1991 | SIENIAWA | | POLSKA |
224 | | FLAK DAWID | 1991 | RZESZÓW | | POLSKA |
225 | | FLESZAR ANDRZEJ | 1984 | DUŃKOWICE | | POLSKA |
226 | | FLORCZAK PAWEŁ | 1988 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
227 | | FORMOWICZ GRZEGORZ | 1979 | SĘDZISZÓW | | POLSKA |
228 | | FORNAL PAWEŁ | 1975 | RZESZÓW | | POLSKA |
229 | | FRONT WOJCIECH | 1977 | KOLBUSZOWA | | POLSKA |
230 | | FULARZ JAN | 1979 | RZESZÓW | SST LUBCZA | POLSKA |
231 | | FURGAŁA DANIEL | 1988 | LUBACZÓW | | POLSKA |
232 | | FURTYK MATEUSZ | 1990 | RZESZÓW | 21BSP | POLSKA |
233 | | FUS MACIEJ | 1985 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY | POLSKA |
234 | | GAJOS-FUK KATARZYNA | 1982 | KRZEMIENICA | | POLSKA |
235 | | GAŁEK ANDRZEJ | 1955 | RUDNA WIELKA | | POLSKA |
236 | | GAŁUSZKA MAJA | 1979 | RZESZOW | | POLSKA |
237 | | GARBARZ MONIKA | 1987 | TARNOWIEC | | POLSKA |
238 | | GASIORSKI MICHAŁ | 1988 | JASŁO | | POLSKA |
239 | | GAWRON MAGDALENA | 1981 | WARSZAWA | | POLSKA |
240 | | GAWRON MARCIN | 1981 | BŁAŻOWA | IDEO.PL | POLSKA |
241 | | GAWRON PAWEŁ | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
242 | | GĄSIOR JAN | 1967 | SUSIEC | OSP SUSIEC | POLSKA |
243 | | GĄSIOR MAGDALENA | 1991 | DĘBICA | | POLSKA |
244 | | GDULA JERZY | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
245 | | GĘBSKA KAROLINA | 1990 | ŁĄKA | | POLSKA |
246 | | GIEŁBAGA DARIUSZ | 1971 | DĘBICA | | POLSKA |
247 | | GIEŁBAGA DOROTA | 1971 | DĘBICA | | POLSKA |
248 | | GŁĄB-TROJNAR JANUSZ | 1979 | ŁAŃCUT | PSP RZESZÓW | POLSKA |
249 | | GŁOWALA ROBERT | 1992 | GARWOLIN | AZS POLITECHNIKA ŁÓDZKA | POLSKA |
250 | | GNAT JUSTYNA | 1986 | GŁOGÓW MŁP. | SADŁO MUST GO | POLSKA |
251 | | GNIEWEK PIOTR | 1962 | RZESZÓW | | POLSKA |
252 | | GODEK GERARD | 1960 | GÓRNO | | POLSKA |
253 | | GODZIEWSKI ANDRZEJ | 1981 | RZESZÓW | GODZIEWSKI.PL | POLSKA |
254 | | GOLONKA DAWID | 1998 | JASŁO | | POLSKA |
255 | | GOŁĄBEK PAWEŁ | 1984 | KRZĄTKA | | POLSKA |
256 | | GOŁDY MATEUSZ | 1994 | RZESZÓW | | POLSKA |
257 | | GOMÓŁKA WIESŁAW | 1966 | GŁOGÓW MŁP | RKM ,,SOPELEK'' | POLSKA |
258 | | GORTAT KRZYSZTOF | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
259 | | GORTEL-MACIUK AGNIESZKA | 1977 | CHORZÓW | NIEWYMIĘKACZE / TS AKS CHORZÓW | POLSKA |
260 | | GORZELNIK BOGDAN | 1980 | CIESZANÓW | JUVENIA CIESZANÓW | POLSKA |
261 | | GOSZTYŁA PATRYK | 2000 | DOMARADZ | BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
262 | | GOTKOWSKI KAMIL | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
263 | | GÓRECKI PATRYK | 1993 | JAROSŁAW | PG FOTO | POLSKA |
264 | | GÓRECKI PIOTR | 1967 | CHORZÓW | KOALICJA -CYRK BEZ ZWIERZĄT | POLSKA |
265 | | GÓRNIAK PAWEŁ | 1982 | JASŁO | JASIELSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
266 | | GÓRSKI GRZEGORZ | 1986 | RZESZÓW | CPR RZESZÓW | POLSKA |
267 | | GRABIEC MARCIN | 1983 | KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWSKADYCHA.PL | POLSKA |
268 | | GRABOWSKI SZYMON | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
269 | | GRABOWY JAKUB | 1995 | ROPCZYCE | | POLSKA |
270 | | GRABSKA JAGODA | 1989 | JAROSŁAW | RUN TEAM WARKA | POLSKA |
271 | | GRABSKA RENATA | 1950 | RZESZÓW | AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO KRYNICA-ZDRÓJ | POLSKA |
272 | | GRACZ BARTOSZ | 1981 | CHORZELÓW | | POLSKA |
273 | | GRACZ MONIKA | 1982 | CHORZELÓW | | POLSKA |
274 | | GRODECKI BARTŁOMIEJ | 1982 | DZIURÓW | RUN PGE | POLSKA |
275 | | GRODECKI PIOTR | 1985 | PRZEMYŚL | KM PSP PRZEMYŚL | POLSKA |
276 | | GROMEK PIOTR | 1968 | BOGUCHWAŁA | | POLSKA |
277 | | GRYGIEL ANNA | 1972 | RUDA ŚLĄSKA | | POLSKA |
278 | | GRYGIEL MATEUSZ | 1996 | RUDA | | POLSKA |
279 | | GRYGIEL ROBERT | 1971 | RUDA ŚLĄSKA | | POLSKA |
280 | | GRZYWACZ RENATA | 1978 | RZESZÓW | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, UNIWERSYTET RZESZOWSKI | POLSKA |
281 | | GUBERNAT BARTOSZ | 1982 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
282 | | GUCWA MIROSŁAW | 1979 | KRASNE | | POLSKA |
283 | | GUMIELA MICHAŁ | 1988 | RZESZÓW | POKER TO NIE HAZARD | POLSKA |
284 | | GURDAK ŁUKASZ | 1983 | NOWA DĘBA | MTU AERO ENGINES POLSKA | POLSKA |
285 | | GUT JANUSZ | 1980 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
286 | | GWIZDAK JUSTYNA | 1984 | RZESZÓW | WATER TEAM | POLSKA |
287 | | GWIZDAŁA KACPER | 1991 | RZESZÓW | | POLSKA |
288 | | GWIŻDŻ GRZEGORZ | 1980 | RZESZÓW | | POLSKA |
289 | | HABAJ JOLANTA | 1981 | RZESZÓW | SPARTAN RACE RZESZÓW | POLSKA |
290 | | HABIGIER ZDZISŁAW | 1969 | PYSZNICA | | POLSKA |
291 | | HALS KRZYSZTOF | 1986 | BĄCZAŁKA | | POLSKA |
292 | | HAŁDYS PIOTR | 1998 | RZESZÓW | | POLSKA |
293 | | HAŁUCHA TOMASZ | 1974 | OLESZYCE | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
294 | | HANULAK PAWEŁ | 1990 | RZESZÓW | POKER TO NIE HAZARD | POLSKA |
295 | | HANUS EDYTA | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
296 | | HAŃCZYK RAFAŁ | 1988 | NISKO | | POLSKA |
297 | | HARMAK BARBARA | 1981 | PRZEMYŚL | MBTEAM | POLSKA |
298 | | HARPULA ŁUKASZ | 1975 | RZESZÓW | | POLSKA |
299 | | HASZTO ZDZISŁAW | 1955 | LEŻAJSK | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
300 | | HASZTO ZUZANNA | 1989 | LEŻAJSK | | POLSKA |
301 | | HAWLICZEK KAMIL | 1975 | DĘBOWIEC | | POLSKA |
302 | | HEBDA MAŁGORZATA | 1969 | ŁĘKI DOLNE | | POLSKA |
303 | | HERBA ANNA | 1981 | STRASZYDLE | RODZINA HERBÓW | POLSKA |
304 | | HERBA KAMIL | 1981 | STRASZYDLE | RODZINA HERBÓW | POLSKA |
305 | | HERBA KONRAD | 1979 | KRAKÓW | RODZINA HERBÓW | POLSKA |
306 | | HERBA KRYSTIAN | 1981 | RZESZOW | RODZINKA HERBÓW | POLSKA |
307 | | HERBA NATALIA | 1986 | RZESZOW | RODZINA HERBÓW | POLSKA |
308 | | HERBERT JAROSŁAW | 1979 | RZESZÓW | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO UR | POLSKA |
309 | | HERMANIUK IWONA | 1977 | RZESZÓW | NEXTEP | POLSKA |
310 | | HERMANIUK TOMASZ | 1976 | RZESZÓW | NEXTEP | POLSKA |
311 | | HOFFMAN PIOTR | 1976 | MATYSÓWKA | | POLSKA |
312 | | HORODECKI KONRAD | 1990 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
313 | | HORODECKI KRZYSZTOF | 1979 | RZESZÓW | GB SPORT / TRENIGO | POLSKA |
314 | | HRYSZKO ROBERT | 1969 | SANOK | | POLSKA |
315 | | HULEK WOJTEK | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
316 | | IDZIKOWSKI MICHAŁ | 1982 | RZESZÓW | THE ŻESZUF | POLSKA |
317 | | IGNOR EDYTA | 1990 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW | POLSKA |
318 | | ILACH CEZARY | 1976 | TRZEBOWNISKO | 34 WOG | POLSKA |
319 | | INDYK KAMIL | 1995 | MIŁOCIN | NIEZRZESZONY DRÓB ;) | POLSKA |
320 | | ISKRA GRZEGORZ | 1981 | CZUDEC | | POLSKA |
321 | | ISKRA KAMIL | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
322 | | ISKRZYCKA MAGDALENA | 1984 | RZESZÓW | ASPAWEN | POLSKA |
323 | | IWANIUK GRACJAN | 1986 | RZESZÓ | | POLSKA |
324 | | JABŁONOWSKI ROBERT | 1977 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
325 | | JABŁOŃSKI BARTŁOMIEJ | 1993 | KOLBUSZOWA | NEW BALANCE ESKA TEAM | POLSKA |
326 | | JACEK LESZEK | 1966 | RZESZÓW | BIEG TO ... | POLSKA |
327 | | JACEWICZ KAROL | 1987 | RZESZÓW | G2A ACTIVE | POLSKA |
328 | | JACHIMOWSKI BARTŁOMIEJ | 1991 | SIEDLISKA | 34 WOG RZESZÓW | POLSKA |
329 | | JAGIELSKA EWA | 1982 | OTWOCK | OTWOCK MIASTO Z KLIMATEM | POLSKA |
330 | | JAGIEŁA TOMASZ | 1980 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
331 | | JAGUSIAK BARBARA | 1969 | TRZEBOWNISKO | | POLSKA |
332 | | JAKUBASZEK MIROSŁAW | 1987 | BUKOWSKO | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
333 | | JAKUBCZAK STANISŁAW | 1949 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
334 | | JAKUBCZYK PAWEŁ | 1975 | RZESZÓW | | POLSKA |
335 | | JAKUBIEC KATARZYNA | 1988 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
336 | | JAKUBOWSKI JAKUB | 1980 | RZESZÓW | | POLSKA |
337 | | JAKUBOWSKI ROBERT | 1973 | ZACZERNIE | POLITECHNIKA RZESZOWSKA | POLSKA |
338 | | JAKUBÓW KRZYSZTOF | 1982 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
339 | | JAKUBÓW MAGDALENA | 1984 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
340 | | JAMROZIK JAKUB | 1992 | JAWORNIK POLSKI | | POLSKA |
341 | | JANDZIŚ WIESŁAW | 1974 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
342 | | JANICKI MICHAL | 1985 | STRZYZOW | P&WR | POLSKA |
343 | | JANIK PAWEŁ | 1982 | CHORKÓWKA | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
344 | | JANKOWSKI DARIUSZ | 1970 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
345 | | JANOWSKA AGATA | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
346 | | JANUSZCZAK KAROL | 1994 | SANOK | PĄCZUŚ TIM | POLSKA |
347 | | JARACZ MONIKA | 1976 | RZESZÓW | | POLSKA |
348 | | JAROSIŃSKI PAWEŁ | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
349 | | JAROSZ JANUSZ | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
350 | | JAROSZ PIOTR | 1977 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
351 | | JASIŃSKI JAN | 1984 | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
352 | | JASKOWSKA BOŻENA | 1978 | RZESZÓW | SMASHING PĄPKINS | POLSKA |
353 | | JAWORSKA MAGDALENA | 1991 | RZESZÓW | | POLSKA |
354 | | JAWORSKI JAROSŁAW | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
355 | | JAWORSKI ROMAN | 1970 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
356 | | JAŹWA KAMIL | 1995 | RZESZÓW | | POLSKA |
357 | | JEDLICZKA BARTOSZ | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
358 | | JEDLIŃSKI BARTOSZ | 1976 | BRZEŹNICA | | POLSKA |
359 | | JEŻOWSKI TOMASZ | 1987 | LUBYCZA KRÓLEWSKA | | POLSKA |
360 | | JOCHYMEK JAROSŁAW | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
361 | | JOŃSKI TOMASZ | 1992 | LUBLIN | | POLSKA |
362 | | JOPEK MATEUSZ | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
363 | | JURCZAK ROMAN | 1958 | RZESZÓW | | POLSKA |
364 | | JURSA KRYSTIAN | 1988 | BUKOWSKO | | POLSKA |
365 | | KACZAN-WINIARSKA EWA | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
366 | | KACZMAREK BARTOSZ | 1987 | RZESZÓW | NM | POLSKA |
367 | | KACZMAREK MAGDALENA | 1990 | WIELICZKA | BIEGAM ZA TYCH CO NIE MOGĄ. | POLSKA |
368 | | KACZMAREK NORBERT | 1977 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
369 | | KACZOR TOMASZ | 1984 | PRZEWROTNE | KM PSP RZESZÓW | POLSKA |
370 | | KACZYŃSKA ALICJA | 1984 | RZESZÓW | PERFECT RUNNER TEAM | POLSKA |
371 | | KALANDYK WOJCIECH | 1985 | RZESZÓW | TURLAM SIĘ DO METY | POLSKA |
372 | | KALINOWSKA EWA | 1982 | PRZEMYŚL | BIEGAM BO LUBIĘ I DAJĘ RADĘ | POLSKA |
373 | | KAMIŃSKI JACEK | 1969 | RZESZÓW | | POLSKA |
374 | | KAMIŃSKI PIOTR | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
375 | | KAMUDA GRZEGORZ | 1981 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
376 | | KANDEFER MARCIN | 1979 | RZESZÓW | IDEO.PL | POLSKA |
377 | | KANDEFER URSZULA | 1980 | RZESZÓW | IDEO.PL | POLSKA |
378 | | KAPUSTA ANNA | 1993 | SANDOMIERZ | TSA SANDOMIERZ | POLSKA |
379 | | KAPUSTA DAWID | 1998 | HUTA JÓZEFÓW | ZGODA NA ŻYCIE | POLSKA |
380 | | KAPUSTA KRZYSZTOF | 1981 | KOLBUSZOWA | KISPLUS | POLSKA |
381 | | KAPUSTA TOMEK | 1989 | PRZEWORSK | 21 DAPLOT / PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
382 | | KAPUSTKA KRZYSZTOF | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
383 | | KARAMANIS ANNA | 1985 | RUDNA WIELKA | PSEUDOBIEGACZKI | POLSKA |
384 | | KARAMANIS BOŻENA | 1988 | RANIŻÓW | PSEUDOBIEGACZKI | POLSKA |
385 | | KARAMANIS MAŁGORZATA | 1993 | RANIŻÓW | PSEUDOBIEGACZKI | POLSKA |
386 | | KARBOWNICZEK ANNA | 1982 | TARNOBRZEG | | POLSKA |
387 | | KARBOWNICZEK ŁUKASZ | 1981 | TARNOBRZEG | | POLSKA |
388 | | KARCZ MACIEJ | 1968 | WARSZAWA | | POLSKA |
389 | | KARDASZ DOMINIK | 1999 | POLAŃCZYK | BIESZCZADY TEAM | POLSKA |
390 | | KARDASZ MAREK | 1979 | POLAŃCZYK | BIESZCZADY TEAM | POLSKA |
391 | | KARGOL TOMASZ | 1979 | RZESZOW | PEARL-IZUMI | POLSKA |
392 | | KARKUT MICHAŁ | 1981 | RZESZÓW | RODZINKA | POLSKA |
393 | | KARNASIEWICZ DAWID | 1990 | CZUDEC | | POLSKA |
394 | | KARPIŃSKI TOMASZ | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
395 | | KASPERSKI TOMASZ | 1978 | PRZEWORSK | | POLSKA |
396 | | KASPRZAK KAROL | 1996 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | GB NA ZDROWIE SOKOŁÓW MŁP | POLSKA |
397 | | KASPRZAK SŁAWOMIR | 1968 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | GB NA ZDROWIE SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | POLSKA |
398 | | KASPRZAK WOJCIECH | 1994 | TARNOGRÓD | | POLSKA |
399 | | KASZA MARIUSZ | 1990 | RZEMIEŃ | | POLSKA |
400 | | KATA WIOLETTA | 1991 | RZESZÓW | RUN PGE OBRÓT | POLSKA |
401 | | KAWA MONIKA | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
402 | | KAWALEC BERNARD | 1979 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
403 | | KAWALEC GRZEGORZ | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
404 | | KAWALEC JACEK | 1971 | RZESZÓW | TEAM IWO | POLSKA |
405 | | KAWALEC KAROLINA | 1986 | BRZOSTEK | BRZOSTECKIE OWIECZKI | POLSKA |
406 | | KAWALEC KATARZYNA | 1980 | BRZOSTEK | BRZOSTECKIE OWIECZKI | POLSKA |
407 | | KAWALEC MAGDALENA | 1985 | BRZOSTEK | BRZOSTECKIE OWIECZKI | POLSKA |
408 | | KAWALEC MAŁGORZATA | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
409 | | KĄDZIOŁKA MICHAŁ | 1990 | RZESZÓW | MEBLE.PL S.A. | POLSKA |
410 | | KĄKOL ZBIGNIEW | 1984 | GWOŹNICA | WATER TEAM | POLSKA |
411 | | KEMBOI HENRY | 1981 | ELDORET | BENEDEK-TEAM | KENYA |
412 | | KĘDRA AGNIESZKA | 1991 | MIŁOCIN | ALASKA TEAM | POLSKA |
413 | | KĘDRA PIOTR | 1988 | BRZOZÓW | BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
414 | | KĘDZIOR MICHAŁ | 1987 | RZESZÓW | DRUŻYNA SZPIKU | POLSKA |
415 | | KĘDZIOR WIESŁAWA | 1966 | DĘBICA | NAS NIEDOGONIAT | POLSKA |
416 | | KĘPKA ANDRZEJ | 1968 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
417 | | KICIŃSKA DOROTA | 1973 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
418 | | KIDA PAWEŁ | 1993 | ŁOWISKO | | POLSKA |
419 | | KIDA RAFAŁ | 1982 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | SOKOŁÓW | POLSKA |
420 | | KIEBALA MACIEK | 1976 | RZESZOW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
421 | | KIELAR MARCIN | 1990 | SANOK | IDEO.PL | POLSKA |
422 | | KIEŁB JAKUB | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
423 | | KIEŁBASA MAREK | 1965 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
424 | | KIERMASZ WIOLETTA | 1975 | JAWORZNO | PKO SILESIA RUNNING TEAM | POLSKA |
425 | | KIJAK URSZULA | 1986 | BRATKOWICE | | POLSKA |
426 | | KIJANKA ANDRZEJ | 1967 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
427 | | KILAR PIOTR | 1987 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
428 | | KIMAIYO HILLARY KIPTUM MAIYO | 1994 | ELDORET | BENEDEK-TEAM | KENYA |
429 | | KINICKA IWONA | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
430 | | KIPER MACIEJ | 1978 | JAROSLAW | BBL JAROSLAW PERFECT RUNNER TEAM | POLSKA |
431 | | KIPP ZBIGNIEW | 1972 | PRZEMYŚL | BIEGAM BO LUBIĘ I DAJĘ RADĘ | POLSKA |
432 | | KISIELEWICZ JOANNA | 1982 | KRASNE | B.T. WAGABUNDA | POLSKA |
433 | | KISZKA KAROLINA | 1992 | BRATKOWICE | | POLSKA |
434 | | KITA MACIEJ | 1979 | STRASZĘCIN | DEYNA BILET | POLSKA |
435 | | KITA PIOTR | 1978 | SANOK | | POLSKA |
436 | | KITLIŃSKA-PĄCZEK JOANNA | 1982 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
437 | | KITOWSKA ANNA | 1977 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
438 | | KIWAK ANNA | 1973 | KOLBUSZOWA | | POLSKA |
439 | | KLIM TOMASZ | 1978 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
440 | | KLIMASZ ZBIGNIEW | 1965 | HERMANOWA | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
441 | | KLIMECKI KONRAD | 1980 | RZESZÓW | | POLSKA |
442 | | KLINGER WERONIKA | 1986 | ORŁY | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
443 | | KLÓSKA BOHDAN | 1970 | HORYNIEC ZDRÓJ | HORYNIECKIE ANIOŁKI | POLSKA |
444 | | KLUS ANNA | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
445 | | KLUZ PIOTR | 1989 | CZARNA | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
446 | | KŁODOWSKI DAWID | 1999 | USTRZYKI DOLNE | | POLSKA |
447 | | KŁOS ARKADIUSZ | 1992 | CMOLAS | BRAK | POLSKA |
448 | | KŁOSOWICZ DOMINIK | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
449 | | KŁOSOWSKI KAROL | 1980 | KRAKÓ | LOS TREPOS COMPANIEROS | POLSKA |
450 | | KŁUDKA ZBIGNIEW | 1977 | RZESZÓW | LENKA TEAM | POLSKA |
451 | | KŁYŻ DAWID | 1998 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
452 | | KMIECIK PAWEŁ | 1988 | JAROSŁAW | | POLSKA |
453 | | KMIOTEK ARKADIUSZ | 1992 | PRZEDMIEŚCIE DUBIECKIE | ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM | POLSKA |
454 | | KMIOTEK MARCIN | 1985 | RESZÓW | ZAMEK DUBIECKO RUNNING TEAM | POLSKA |
455 | | KNAP VILIAM | 1974 | KOŠICE | UPJŠ KOŠICE + UNIVERSITY OF RZESZÓW | SLOVAKIA |
456 | | KOBA ŁUKASZ | 1985 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
457 | | KOBYLARZ MAREK | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
458 | | KOBYLARZ MARIUSZ | 1980 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
459 | | KOBYLARZ PIOTR | 1986 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
460 | | KOCHMAN MICHAŁ | 1999 | RAKSZAWA | | POLSKA |
461 | | KOCÓR MAŁGORZATA | 1999 | RZESZÓW | | POLSKA |
462 | | KOGUT LESZEK | 1972 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
463 | | KOHUT DARIUSZ | 1972 | PRZEMYŚL | PSP PRZEMYŚL | POLSKA |
464 | | KOKOSZKA KATARZYNA | 1979 | PRZEWORSKA | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
465 | | KOKOSZYŃSKA MAGDALENA | 1988 | DĘBICA | | POLSKA |
466 | | KOKOT ROMAN | 1979 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
467 | | KOLBER NATALIA | 1982 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
468 | | KOŁCZ SARA | 1992 | RZESZÓW | | POLSKA |
469 | | KOŁODZIEJ ŁUKASZ | 1989 | JASŁO | | POLSKA |
470 | | KOMANSKI RAFAŁ | 1978 | ZARSZYN | GIMNAZJUM ZARSZYN | POLSKA |
471 | | KOPACZ MALGORZATA | 1992 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POLSKA |
472 | | KOPECKI ANDRZE | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
473 | | KOPEĆ ELŻBIETA | 1990 | NOWA DĘBA | | POLSKA |
474 | | KOPEĆ GABRIELA | 1994 | MAJDAN KRÓLEWSKI | | POLSKA |
475 | | KORAB TOMASZ | 1979 | RZESZOW | | POLSKA |
476 | | KORBECKI KRYSTIAN | 1993 | KROSNO | KU AZS UR | POLSKA |
477 | | KORNAGA JANUSZ | 1962 | HORYNIEC | AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW KRUS HORYNIEC | POLSKA |
478 | | KORNAGA KAMIL | 1995 | MROWLA | | POLSKA |
479 | | KORNAK ŁUKASZ | 1986 | JASIONKA | PROGRESS TRIATHLON TEAM | POLSKA |
480 | | KORYL LUKASZ | 1984 | RZESZÓW | MTU AE | POLSKA |
481 | | KORYTKO WIESŁAW | 1985 | 37-752 | | POLSKA |
482 | | KORZENIOWSKA MAŁGORZATA | 1971 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
483 | | KORZENIOWSKI TOMASZ | 1983 | TARNOBRZEG | BIEGANIE.PL | POLSKA |
484 | | KOSELA ADAM | 1956 | DĘBICA | OSP DĘBICA-KĘDZIERZ | POLSKA |
485 | | KOSIŃSKI MARCIN | 1988 | RZESZÓ | | POLSKA |
486 | | KOSTECKI GRZEGORZ | 1983 | DĘBICA | | POLSKA |
487 | | KOSZALKA MARCIN | 1991 | ULANOW | | POLSKA |
488 | | KOSZOREK MAREK | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
489 | | KOSZOREK MATEUSZ | 1997 | RZESZÓW | | POLSKA |
490 | | KOSZYK GRZEGORZ | 1982 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
491 | | KOŚ-MAJCHROWSKA JOWITA | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
492 | | KOŚCIAK JAN | 1977 | BRZEŹNICA | PGR-TEAM | POLSKA |
493 | | KOŚCIELNY ALEKSANDER | 1976 | RZESZÓW | | POLSKA |
494 | | KOT ŁUKASZ | 1982 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
495 | | KOTLARCZYK IRENEUSZ | 1984 | KRAKÓW | | POLSKA |
496 | | KOTLIŃSKI JANUSZ | 1964 | RZESZÓW | | POLSKA |
497 | | KOTULSKI MARCIN | 1985 | KURYŁÓWKA | | POLSKA |
498 | | KOWAL MATYLDA | 1989 | RZESZOW | RUN RZESZÓW | POLSKA |
499 | | KOWAL MIROSŁAW | 1984 | RZESZÓW | PŁONĄCE POŚLADKI | POLSKA |
500 | | KOWALCZYK EWA | 1985 | JAROSŁAW | | POLSKA |
501 | | KOWALCZYK JAKUB | 2000 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
502 | | KOWALCZYK PIOTR | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
503 | | KOWALIK MARCIN | 1984 | RZESZÓW | RUN PGE OBRÓT | POLSKA |
504 | | KOWALSKI JAKUB | 1993 | JAROSŁAW | | POLSKA |
505 | | KOZAK ROBERT | 1970 | SKOKÓWKA | ROZBIEGANY ZAMOŚĆ | POLSKA |
506 | | KOZAK SŁAWOMIR | 1975 | ZAMOŚĆ | ROZBIEGANY ZAMOŚĆ | POLSKA |
507 | | KOZDRAŚ MARCIN | 1986 | TUSZYMA | JOY RUNNERS TEAM | POLSKA |
508 | | KOZERA MAGDALENA | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
509 | | KOZIELEWICZ RADOSŁAW | 1974 | RZESZÓW | 21 BSP | POLSKA |
510 | | KOZIEŁŁO TOMASZ | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
511 | | KOZIK PAWEŁ | 1982 | KRAŚNIK | | POLSKA |
512 | | KOZIOŁ KRZYSZTOF | 1973 | TARNOBRZEG | ZAPORA | POLSKA |
513 | | KOZIOŁ TOMASZ | 1984 | BIŁGORAJ | SADŁO MUST GO | POLSKA |
514 | | KOZŁOWSKI TOMASZ | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
515 | | KOZYRA KRZYSZTOF | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
516 | | KOŹMIC WŁADYSŁAW | 1961 | KOLBUSZOWA | | POLSKA |
517 | | KRASOŃ JANUSZ | 1980 | BUDY GŁOGOWSKIE | RKM "SOPELEK" | POLSKA |
518 | | KRASZKIEWICZ ALEKSANDER | 1979 | DĘBICA | NASNIEDOGONIAT | POLSKA |
519 | | KRASZKIEWICZ MARTA | 1979 | DĘBICA | NASNIEDOGONIAT | POLSKA |
520 | | KRAUS KRZYSZTOF | 1977 | ŻOŁYNIA | TURLAM SIĘ DO METY | POLSKA |
521 | | KRAWCZYK SEBASTIAN | 1994 | STALOWA WOLA | IAESTE RZESZÓW | POLSKA |
522 | | KRAWCZYK SEBASTIAN | 1983 | KRAKÓW | MOVE FOR HEALTH | POLSKA |
523 | | KRAWIEC EDYTA | 1988 | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | | POLSKA |
524 | | KRENZEL REGINA | 1988 | JAROSŁAW | | POLSKA |
525 | | KRĘŻEL MAJA | 1996 | RZESZÓW | | POLSKA |
526 | | KROK TOMASZ | 1986 | POŁOMIA | | POLSKA |
527 | | KRÓL DAMIAN | 1984 | RZESZÓW | TURLAM SIĘ DO METY | POLSKA |
528 | | KRÓL HALINA | 1971 | TUŁKOWICE | | POLSKA |
529 | | KRÓL KRZYSZTOF | 1987 | JAROSŁAW | | POLSKA |
530 | | KRÓL MACIEJ | 1999 | PRZEMYŚL | - | POLSKA |
531 | | KRÓL MATEUSZ | 1992 | TUŁKOWICE | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
532 | | KRUCZEK MARIUSZ | 1958 | RZESZOW | | POLSKA |
533 | | KRUK ZBIGNIEW | 1979 | GAĆ | KRUK TEAM | POLSKA |
534 | | KRUPA KAMIL | 1985 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
535 | | KRUPA PIOTR | 1991 | NIECHOBRZ | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
536 | | KRYCKI GRZEGORZ | 1971 | DĘBICA | | POLSKA |
537 | | KRYGOWSKA KLAUDIA | 2000 | LUBACZÓW | AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW | POLSKA |
538 | | KRYGOWSKI ZBIGNIEW | 1976 | LUBACZÓW | AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW | POLSKA |
539 | | KRYNICKA GRAŻYNA | 1960 | RZESZÓW | | POLSKA |
540 | | KRYNICKI WIESŁAW | 1959 | RZESZÓW | | POLSKA |
541 | | KRYŃSKA DOROTA | 1969 | RZESZÓW | | POLSKA |
542 | | KRYŃSKI ANDRZEJ | 1959 | MEDYNIA GŁOGOWSKA | | POLSKA |
543 | | KSIĄŻEK MATEUSZ | 1991 | BRATKOWICE | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
544 | | KUBAS MICHAŁ | 1978 | RZESZÓW | BIEGUNKA TEAM | POLSKA |
545 | | KUBAS PIOTR | 1984 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
546 | | KUC MAREK | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
547 | | KUCHARCZYK MACIEJ | 1971 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
548 | | KUCHARSKA EWA | 1981 | PSZCZYNA | CA AKTYWNI | POLSKA |
549 | | KUDASIK MATEUSZ | 1971 | RZESZÓW | RZESZOWIACY I GÓRALE | POLSKA |
550 | | KUKUCZKA IWONA | 1983 | KRAKÓW | KUKUCZKA TEAM | POLSKA |
551 | | KUKUCZKA ŁUKASZ | 1984 | KRAKÓW | KUKUCZKA TEAM | POLSKA |
552 | | KULAS MAREK | 1967 | NAGAWCZYNA | DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF | POLSKA |
553 | | KULIBERDA SYLWIA | 1975 | RZESZÓW | | POLSKA |
554 | | KULIBERDA TOMASZ | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
555 | | KULIG ELZBIETA | 1988 | KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | POLSKA |
556 | | KULIŃSKI GRZEGORZ | 1984 | RZESZÓW | DALEKO JESZCZE? | POLSKA |
557 | | KULKA SZYMON | 1993 | ROPA | | POLSKA |
558 | | KULPA KAMIL | 1986 | RZESZÓW | RUNTEAM WARKA | POLSKA |
559 | | KUMOR KACPER | 1991 | RZESZÓW | | POLSKA |
560 | | KUNA ŁUKASZ | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
561 | | KUNYSZ MATEUSZ | 1988 | KRACZKOWA | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZOW | POLSKA |
562 | | KURAS TATIANA | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
563 | | KUREK MARIUSZ | 1972 | DĘBICA | DĘBICKI KLUB BIEGACZY NIEZRZESZONYCH | POLSKA |
564 | | KURJANSKI RYSZARD | 1971 | GLOGOW MALOPOLSKI | MTU AERO ENGINE POLSKA | POLSKA |
565 | | KURYŁO JOANA | 1981 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
566 | | KURZAWSKI KONRAD | 1989 | KRAKÓW | | POLSKA |
567 | | KUSIBAB BARTOSZ | 1974 | RZESZÓW | BIAŁY WIATR | POLSKA |
568 | | KUSTRA JAKUB | 1978 | RZESZOW | BIEGAM BO MUSZĘ | POLSKA |
569 | | KUSTRA PIOTR | 1968 | RZESZÓW | | POLSKA |
570 | | KUSZCZAK KAMIL | 1990 | PIGANY | RZESZOWSKA SEKCJA AIKIDO | POLSKA |
571 | | KUTA ADAM | 1972 | RADYMNO | KM PSP PRZEMYŚL | POLSKA |
572 | | KWAŚNIK MONIKA | 1976 | RANIŻÓW | - | POLSKA |
573 | | KWAŚNIK PAWEŁ | 1992 | KOLBUSZOWA | | POLSKA |
574 | | KWIATKOWSKI PAWEŁ | 1983 | RZESZÓW | BISBUD TEAM | POLSKA |
575 | | KWIETNIOWSKI MARIAN | 1964 | JAROSŁAW | | POLSKA |
576 | | KYC ARTUR | 1985 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZOW | POLSKA |
577 | | KYRYLCHUK OLEG | 1992 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
578 | | LACHOWSKA-WÓJCIAK MAGDALENA | 1987 | LUBACZÓW | | POLSKA |
579 | | LACKORZYŃSKA ALICJA | 1989 | BUSKO ZDRÓJ | FIZJOBIEGACZE SZCZECIN | POLSKA |
580 | | LANGER MARCIN | 1973 | PYSKOWICE | M&ALDONARUN | POLSKA |
581 | | LANY KAROLINA | 1989 | KRAKÓW | | POLSKA |
582 | | LATUSZEK KATARZYNA | 1999 | GARWOLIN | | POLSKA |
583 | | LECH ANNA | 1984 | JASIONKA | GDZIETAMETA | POLSKA |
584 | | LECH GRZEGORZ | 1972 | TRZCIANA | | POLSKA |
585 | | LECH JAKUB | 1994 | PALIKÓWKA | | POLSKA |
586 | | LECH PAWEŁ | 1973 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
587 | | LEDŹWOŃ ALDONA | 1983 | RZESZÓW | NM | POLSKA |
588 | | LEDŹWOŃ PAWEŁ | 1982 | RZESZÓW | NM | POLSKA |
589 | | LEJA MARCIN LEJA | 1989 | ŻOŁYNIA | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
590 | | LEMANOWICZ MICHAŁ | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
591 | | LEMKO ROBERT | 1974 | SANOK | REBELYANT TEAM | POLSKA |
592 | | LENART MARCIN | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
593 | | LENIART KRZYSZTOF | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
594 | | LESIAK MAŁGORZATA | 1973 | DĘBICA | KB MARATONCZYK DĘBICA | POLSKA |
595 | | LESICZKA RENATA | 1967 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
596 | | LESIŃSKI WOJCIECH | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
597 | | LEŚKO ANNA | 1978 | KRASNE | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
598 | | LEŚKO KONRAD | 1992 | PALIKÓWKA | | POLSKA |
599 | | LEŚKO MARCIN | 1987 | PALIKÓWKA | | POLSKA |
600 | | LEŚKO PAWEŁ | 1977 | RZESZÓW | GOŃ ZAJĄCZKA SQAD | POLSKA |
601 | | LEŚKO SEBASTIAN | 1974 | BŁAŻOWA DOLNA | PRATT&WHITNEY | POLSKA |
602 | | LEŚNIAK-POPIEL MARTA | 1975 | SANOK | | POLSKA |
603 | | LEW ARTUR | 1977 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
604 | | LEWANDOWSKI PAWEŁ | 1978 | CZARNA | | POLSKA |
605 | | LĘCZNAR MATEUSZ | 1990 | RZESZÓW | STARONIWA RZESZÓW TEAM | POLSKA |
606 | | LĘCZNAR WACŁAW | 1973 | HUSÓW | | POLSKA |
607 | | LICHOŃ AGNIESZKA | 1982 | RZESZÓW | HEWI METAL PANY | POLSKA |
608 | | LICHOŃ WOJCIECH | 1988 | CHMIELNIK | HEWI METAL PANY | POLSKA |
609 | | LIPA WOJCIECH | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
610 | | LIS ADAM | 1959 | RZESZÓW | | POLSKA |
611 | | LIS JADWIGA | 1990 | STYKÓW | KW PSP RZESZÓW | POLSKA |
612 | | LIS MARCIN | 1985 | BĘDZIEMYŚL | | POLSKA |
613 | | LIS MARIA | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
614 | | LIS WOJCIECH | 1970 | RZESZÓW | | POLSKA |
615 | | LISOWSKI KAROL | 1989 | STALOWA WOLA | | POLSKA |
616 | | LITWIN DANIEL | 1986 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
617 | | LITWIN KAROLINA | 1981 | BŁAŻOWA | | POLSKA |
618 | | LIWOCZ DOMINIK | 1975 | RZESZÓW | POLRUN | POLSKA |
619 | | LIZAK ŁUKASZ | 1989 | PRZEMYŚL | 5 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH | POLSKA |
620 | | LUBAS GRZEGORZ | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
621 | | LUTECKI MATEUSZ | 1992 | RZESZÓW | DECATHLON RZESZÓW | POLSKA |
622 | | ŁACIAK MARCIN | 1976 | WARSZAWA | | POLSKA |
623 | | ŁAKOMSKI ANDRZEJ | 1981 | RZESZÓW | BIEGAM BO MUSZĘ | POLSKA |
624 | | ŁAPIŃSKA ANNA | 1980 | PRZEMYŚL | ZATKAŁO KAKAŁO | POLSKA |
625 | | ŁĄCKI MATEUSZ | 1986 | 39-230 | MTB DĘBICA | POLSKA |
626 | | ŁOZA ARTUR | 1965 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
627 | | ŁUCZAK STANISŁAW | 1974 | NOWA SARZYNA | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
628 | | ŁUKASZ KAROLINA | 1993 | RZESZÓW | VIVA! AKCJA DLA ZWIERZĄT - RZESZÓW | POLSKA |
629 | | ŁUKASZ KRZYSZTOF | 1972 | RZESZÓW | VIVA! AKCJA DLA ZWIERZĄT - RZESZÓW | POLSKA |
630 | | ŁUKAWSKA IZABELA | 1990 | RZESZÓW | MEBLE.PL S.A. | POLSKA |
631 | | ŁUSZCZKI ARKADIUSZ | 1973 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
632 | | ŁUSZCZYC ANNA | 1983 | RZESZÓW | ASPAWEN | POLSKA |
633 | | ŁUSZCZYC KRZYSZTOF | 1981 | RZESZÓW | ASPAWEN | POLSKA |
634 | | ŁYKO IZYDOR | 1971 | STALOWA WOLA | | POLSKA |
635 | | ŁYSZCZARZ AGNIESZKA | 1980 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
636 | | ŁYSZCZARZ GABRIELA | 2000 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
637 | | MAC SŁAWOMIR | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
638 | | MACHAJ TOMASZ | 1976 | RZESZÓW | | POLSKA |
639 | | MACHLARZ MATEUSZ | 1990 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW | POLSKA |
640 | | MACHNICA MARZENA | 1966 | ROPCZYCE | SPARTAN RACE TRAINING GROUP DĘBICA | POLSKA |
641 | | MACHOWSKA URSZULA | 1985 | KOLBUSZOWA | | POLSKA |
642 | | MACHOWSKI KRZYSZTOF | 1976 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
643 | | MACIAŁEK ARTUR | 1988 | PRZEWORSK | | POLSKA |
644 | | MADERA BOGDAN | 1981 | DYLĄGÓWKA | IDEO.PL | POLSKA |
645 | | MADERA KAMIL | 1994 | MOGIELNICA | | POLSKA |
646 | | MAGDA ARKADIUSZ | 1991 | KRZEMIENICA | | POLSKA |
647 | | MAGOŃ ŁUKASZ | 1987 | KRACZKOWA | | POLSKA |
648 | | MAJDAN GRZEGORZ | 1992 | NOWE SIOŁO | DKSA | POLSKA |
649 | | MAJEWSKA JOANNA | 1974 | RZESZÓW | RUN PGE OBRÓT | POLSKA |
650 | | MAJEWSKA JOLANTA | 1957 | RZESZÓW | BT WAGABUNDA | POLSKA |
651 | | MAJEWSKI JACEK | 1980 | RZESZÓW | | POLSKA |
652 | | MAJKA KAMIL | 1987 | TARNOBRZEG | | POLSKA |
653 | | MAJKA MARCIN | 1996 | RZESZÓW | | POLSKA |
654 | | MAKAR KONRAD | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
655 | | MAKARA ALEKSANDER | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
656 | | MAKOWIECKA NATALIA | 1988 | NOWA SARZYNA | ZARA | POLSKA |
657 | | MAKS KATARZYNA | 1982 | RYBNIK | | POLSKA |
658 | | MAKSYMIUK MIROSŁAW | 1965 | RZESZÓW | SPAR TEAM | POLSKA |
659 | | MAKUCH JOANNA | 1979 | CIESZANÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
660 | | MAKUCH JUSTYNA | 1992 | BISZCZA | G.B.U.R. | POLSKA |
661 | | MAKUCH MARCIN | 1986 | WARSZAWA | | POLSKA |
662 | | MALAK KLAUDIA | 1999 | RZESZÓW | | POLSKA |
663 | | MALEWSKI ZYGMUNT | 1940 | BOCHNIA | | POLSKA |
664 | | MALICKA EWELINA | 1983 | ŁUKOWIA | | POLSKA |
665 | | MALICZOWSKI DAWID | 1977 | RZESZOW | | POLSKA |
666 | | MAŁACHOWSKA MARZENA | 1989 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
667 | | MAŁEK KRZYSZTOF | 1979 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZOW | POLSKA |
668 | | MAŁEK PAWEŁ | 1970 | RZESZÓW | | POLSKA |
669 | | MAŁYSZA MAREK | 1978 | CZUDEC | | POLSKA |
670 | | MAŁYSZA ŁUKASZ | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
671 | | MAMCZUR PIOTR | 1983 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
672 | | MANGIONE MARIANNA | 1997 | NOWA DĘBA | | POLSKA |
673 | | MARCINIEC ANDRZEJ | 1977 | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | SC/IC PRZEMYŚL | POLSKA |
674 | | MARCZAK PIOTR | 1982 | STRZYŻÓW | | POLSKA |
675 | | MARDEUSZ BERNADETTA | 1972 | DĘBICA | SPARTAN RACE TRAINING GROUP DĘBICA | POLSKA |
676 | | MAREK MATEUSZ | 1990 | DĘBICA | KOCHAM PIZZE | POLSKA |
677 | | MARGAŃSKI MIECZYSŁAW | 1954 | KOLBUSZOWA | | POLSKA |
678 | | MARGAS MAREK | 1979 | OLESZYCE | AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW | POLSKA |
679 | | MARKIEWICZ MAREK | 1975 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
680 | | MARKIEWICZ MARIUSZ | 1970 | HERMANOWA | MARIO | POLSKA |
681 | | MARSZAŁ ARTUR | 1984 | ZGIERZ | WOJSKOWE CENTRUM KSZTAŁCENIA MEDYCZNEGO ŁÓDŹ | POLSKA |
682 | | MARSZAŁEK EWA | 1976 | RZESZÓW | ŚNIEŻNE TRASY BANICA | POLSKA |
683 | | MARSZAŁEK KAROL | 1999 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
684 | | MARSZAŁEK PATRYCJA | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
685 | | MARSZAŁEK PATRYK | 1995 | RZESZÓW | CWKS RESOVIA RZESZÓW | POLSKA |
686 | | MARUSZAK MICHAŁ | 1992 | NOWOSIELCE | STOWARZYSZENIE RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ | POLSKA |
687 | | MARZEC ADAM | 1988 | MIECHÓW | 1 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH | POLSKA |
688 | | MASŁOŃ ADAM | 1981 | RZESZÓW | POLITECHNIKA RZESZOWSKA | POLSKA |
689 | | MATERNA DAWID | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
690 | | MATERNA JACEK | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
691 | | MATERNA ROMAN | 1967 | RZESZÓW | SPAR POLSKA | POLSKA |
692 | | MATERNIA KAROLINA | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
693 | | MATIAS ANDRZEJ | 1962 | BOGUCHWAŁA | | POLSKA |
694 | | MATŁOSZ ANTONI | 1973 | ZGŁOBIEŃ | SST LUBCZA | POLSKA |
695 | | MATŁOSZ MONIKA | 1973 | ZGŁOBIEŃ | SST LUBCZA | POLSKA |
696 | | MATUŁA DARIUSZ | 1984 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
697 | | MATUSZAK JAKUB | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
698 | | MATUSZKO MARIUSZ | 1973 | WARSZAWA | | POLSKA |
699 | | MAZIARZ TOMASZ | 1978 | JAROSŁAW | | POLSKA |
700 | | MAZUR BARTOSZ | 1984 | RZESZOW | MTU AERO ENGINES | POLSKA |
701 | | MAZUR BOGDAN | 1985 | DYNÓW | OPTEAM | POLSKA |
702 | | MAZUR ELŻBIETA | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
703 | | MAZUR JACEK | 1988 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZOW | POLSKA35-119 |
704 | | MAZUR PIOTR | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
705 | | MAZUREK MIROSŁAW | 1975 | KRAŚNIK | BDOWWB | POLSKA |
706 | | MAZURKIEWICZ TOMASZ | 1972 | RZESZÓW | | POLSKA |
707 | | MENDYK ANDRZEJ | 1966 | RZESZÓW | | POLSKA |
708 | | MERCIK AGNIESZKA | 1986 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
709 | | MICAŁ MARCIN | 1986 | RUDNA MAŁA | | POLSKA |
710 | | MICHALIK DAWID | 1998 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
711 | | MICHNO JERZY | 1969 | JASIONKA | | POLSKA |
712 | | MICHNO ZIEMOWIT | 1980 | RZESZÓW | IDEO.PL | POLSKA |
713 | | MIELNIK MICHAŁ | 1991 | KROSNO | KHS RUNING TEAM | POLSKA |
714 | | MIERZWA MACIEJ | 1987 | DYLĄGÓWKA | | POLSKA |
715 | | MIKA JERZY | 1983 | DĘBICA | MTU AERO ENGINES POLSKA | POLSKA |
716 | | MIKLASIŃSKI ŁUKASZ | 1981 | KRAKÓW | MIKLA-GROUP.PL | POLSKA |
717 | | MIKOŁAJCZYK MARCIN | 1978 | KROSNO | | POLSKA |
718 | | MIKULSKA WIOLETA | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
719 | | MIKUŁA KAMIL | 1991 | RZESZÓW | | POLSKA |
720 | | MIKUSZEWSKI ŁUKASZ | 1996 | KRASNE | | POLSKA |
721 | | MIŁEK ANDRZEJ | 1970 | ZGŁOBIEŃ | SST LUBCZA | POLSKA |
722 | | MISIAK DAMIAN | 1985 | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POLSKA |
723 | | MISIAK MATEUSZ | 1993 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE / KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA | POLSKA |
724 | | MŁODZIŃSKA MAŁGORZATA | 1968 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
725 | | MŁODZIŃSKI LESŁAW | 1970 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
726 | | MŁYNEK MATEUSZ | 1993 | ŻOŁYNIA | DOM-BUD | POLSKA |
727 | | MOSKAL WOJCIECH | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
728 | | MOSKWA KAMILA | 1995 | RZESZÓW | MOSKWATEAM | POLSKA |
729 | | MOTYKA KAMIL | 1990 | ZACZERNIE | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
730 | | MOTYKA KRZYSZTOF | 1973 | RZESZÓW | 34 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY | POLSKA |
731 | | MRÓZ KAROL | 1994 | TOMASZÓW LUBELSKI | UNIWERSYTET WARSZAWSKI | POLSKA |
732 | | MŚCISZ MARCIN | 1988 | RZESZÓW | KOLIBERKI | POLSKA |
733 | | MUCHA JUSTYNA | 1983 | KOLBUSZOWA | RUDA I PRZYJACIELE | POLSKA |
734 | | MUL MARIUSZ | 1976 | SIENIAWA | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
735 | | MULARSKI WOJCIECH | 1980 | WIŚNIOWA | | POLSKA |
736 | | MURAWSKA AGNIESZKA | 1983 | DYNÓW | | POLSKA |
737 | | MUSIALIK MAGDALENA | 1984 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
738 | | MUSIAŁ KAMIL | 1991 | GŁOGÓW MŁP. | | POLSKA |
739 | | MUSIAŁ MATEUSZ | 1985 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
740 | | MUSZYŃSKA EWA | 1982 | CZUDEC | NATURHOUSE | POLSKA |
741 | | MYDLARZ ARTUR | 1986 | RZESZÓW | MTU AERO ENGINES | POLSKA |
742 | | MYŚLIWIEC JOANNA | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
743 | | MYŚLIWIEC ROBERT | 1980 | RZESZÓW | WILD AND FREE | POLSKA |
744 | | MYTYCH WIESŁAW | 1978 | KUPNO | | POLSKA |
745 | | NABOŻNA EWELINA | 1983 | RZESZÓW | FYNDACJA VIVA KOALICJA CYRK BEZ ZWIERZĄT | POLSKA |
746 | | NABOŻNY HUBERT | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
747 | | NAGAŚ KATARZYNA | 1986 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POLSKA |
748 | | NAJA KAROL | 1998 | BŁAŻOWA | | POLSKA |
749 | | NAMIOTA URSZULA | 1960 | DEBICA | | POLSKA |
750 | | NAWOJSKI ROMAN | 1971 | POGWIZDÓW NOWY | | POLSKA |
751 | | NESTOROWICZ MAKSYMILIAN | 1989 | RZEPEDŹ | NESTOR & ZAWADA CLUB | POLSKA |
752 | | NICGORSKA-KRUCZEK BASIA | 1980 | RZESZÓW | | POLSKA |
753 | | NICGORSKI PIOTR | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
754 | | NIEBORAK GRZEGORZ | 1965 | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POLSKA |
755 | | NIEDZIELA STEFAN | 1959 | KNURÓW | WIECZNOŚĆ | POLSKA |
756 | | NIEDZIELSKI DARIUSZ | 1978 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
757 | | NIEDZIELSKI DARIUSZ | 1979 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
758 | | NIEMIEC NORBERT | 1986 | RZESZÓW | OPTEAM | POLSKA |
759 | | NIEMIEC SZCZEPAN | 1993 | RZESZÓW | KW DRABINIANKA | POLSKA |
760 | | NIEWIADOMSKA NATALIA | 1990 | MIELEC | | POLSKA |
761 | | NIEZGODA KINGA | 1994 | DZIKOWIEC | | POLSKA |
762 | | NITKA JACEK | 1966 | TYCHY | 40-LATEK TYCHY | POLSKA |
763 | | NITKIEWICZ MARCIN | 1984 | PRUSZKÓW | TASOWANIE | POLSKA |
764 | | NITKIEWICZ PAWEŁ | 1987 | ŁAŃCUT | TASOWANIE | POLSKA |
765 | | NOSAL MAREK | 1976 | DĘBICA | DĘBICKI KLUB KOLARSKI "GRYF" | POLSKA |
766 | | NOWAK ANDRZEJ | 1969 | RZESZÓW | | POLSKA |
767 | | NOWAK JAKUB | 1990 | STOBIERNA | HARPITEAM | POLSKA |
768 | | NOWAK MAGDA | 1979 | RZESZOW | | POLSKA |
769 | | NOWAK WOJCIECH | 1985 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
770 | | NOWAKOWSKI WIESLAW | 1956 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
771 | | NYCZ MAGDALENA | 1984 | RZESZÓW | GAZELA TEAM | POLSKA |
772 | | NYCZ TYMOTEUSZ | 1979 | RZESZÓW | GAZELA TEAM | POLSKA |
773 | | NYCZ WOJCIECH | 1983 | DYDNIA | | POLSKA |
774 | | NYKIEL GRZEGORZ | 1974 | LASZCZYNY | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
775 | | NYZIO PIOTR | 1988 | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | AUTO SPEKTRUM | POLSKA |
776 | | OBROŚLAK GRZEGORZ | 1977 | LUBACZÓW | TRAPER-BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
777 | | OCHAŁ PAWEŁ | 1984 | ZAGORZYCE | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
778 | | OCZOŚ JERZY | 1962 | CHMIELNIK | | POLSKA |
779 | | ODRZYWOLSKA ILONA | 1986 | BIŁGORAJ | SADŁO MUST GO | POLSKA |
780 | | OGŁUSZKA ELŻBIETA | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
781 | | OGŁUSZKA MICHAŁ | 1984 | GORLICE | | POLSKA |
782 | | OIGO CHRISTINE MORAA | 1986 | ELDORET | BENEDEK-TEAM | KENYA |
783 | | OKOŁOWICZ PIOTR | 1976 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
784 | | OLCZYK SŁAWOMIR | 1968 | NIEPORĘT | | POLSKA |
785 | | OLECHOWSKI PIOTR | 1990 | RZESZÓW | UNIWERSYTET RZESZOWSKI | POLSKA |
786 | | OLECHOWSKI STEFAN | 1979 | SOKOŁÓW MŁP. | SOKOŁÓW | POLSKA |
787 | | OLEKSY PRZEMYSŁAW | 1985 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
788 | | OLSZEWSKI MACIEJ | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
789 | | OLSZOWY ANNA | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
790 | | OLSZOWY TERESA | 1995 | KOLBUSZOWA | RUDA I PRZYJACIELE | POLSKA |
791 | | OMIATACZ MIROSŁAW | 1973 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
792 | | ONOSZKO BARBARA | 1984 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
793 | | OPENCHOWSKA MONIKA | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
794 | | ORYBKIEWICZ BARTŁOMIEJ | 1986 | LUBLIN | NEPTUN LUBLIN | POLSKA |
795 | | ORYŃCZAK ANDRZEJ | 1982 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
796 | | ORZECH ARTUR | 1970 | KOLBUSZOWA | KROKODYLE KOLBUSZOWA | POLSKA |
797 | | ORZECHOWSKI TOMASZ | 1982 | ŁAŃCUT | OJCIEC NA DOPINGU | POLSKA |
798 | | OSINIAK KRZYSZTOF | 1959 | SOKOŁÓW MŁP. | | POLSKA |
799 | | OSIŃSKI ADAM | 1982 | JAROSŁAW | | POLSKA |
800 | | OSTRYKIEWICZ HENRYK | 1949 | TOMASZÓW LUBELSKI | TOMASZÓW LUBELSKI | POLSKA |
801 | | OSYPKA MICHAŁ | 1981 | HYŻNE | MICHOS TEAM | POLSKA |
802 | | OWCZAREK MARIUSZ | 1980 | PRZEMYSL | | POLSKA |
803 | | OWSIANIK DOROTA | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
804 | | OZGA ANNA | 1986 | MOGIELNICA | | POLSKA |
805 | | OZGA ŁUKASZ | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
806 | | OŻÓG ADAM | 1976 | DĘBICA | | POLSKA |
807 | | PACZOCHA DARIUSZ | 1979 | NOWA SARZYNA | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
808 | | PACZOS BARBARA | 1960 | MIELEC | PIERZYNKA TEAM | POLSKA |
809 | | PAJDA JAROMIR | 1972 | JAROSŁAW | PAJDY | POLSKA |
810 | | PAJDA MACIEJ | 1999 | JAROSŁAW | PAJDY | POLSKA |
811 | | PAKUŁA RADOSŁAW | 1978 | KRASNE | | POLSKA |
812 | | PANTOŁ MIROSŁAW | 1977 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
813 | | PAŃTAK SŁAWOMIR | 1973 | BIAŁOBRZEGI | 21DAPLOT JAROSŁAW | POLSKA |
814 | | PASIERB GRZEGORZ | 1976 | RZESZÓW | | POLSKA |
815 | | PASIERB MATEUSZ | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
816 | | PASIERB PATRYK | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
817 | | PASTERZ PIOTR | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
818 | | PASTUŁA ŁUKASZ | 1983 | KOLBUSZOWA | | POLSKA |
819 | | PASZKIEWICZ SZYMON | 2000 | USTRZYKI DOLNE | | POLSKA |
820 | | PAŚKO PIOTR | 1990 | DĘBICA | | POLSKA |
821 | | PATEREK WALDEMAR | 1978 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
822 | | PAWŁOWSKI BARTOSZ | 1989 | NOWY SACZ | SOFTSYSTEM | POLSKA |
823 | | PAZIK JOANNA | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
824 | | PĄCZEK KAMIL | 1983 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
825 | | PECKA KATARZYNA | 1982 | BŁAŻOWA | | POLSKA |
826 | | PELC KACPER | 1986 | FRYSZTAK | | POLSKA |
827 | | PESZEK BOGDAN | 1973 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
828 | | PIASECKI ŁUKASZ | 1980 | MIELEC | BORN TO FLY | POLSKA |
829 | | PIĄTEK ANDRZEJ | 1959 | JASIONKA | | POLSKA |
830 | | PIĄTEK BEATA | 1983 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
831 | | PIĄTEK SEBASTIAN | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
832 | | PICUR MONIKA | 1985 | LUBACZÓW | | POLSKA |
833 | | PIECHOWSKA EWELINA | 1990 | GÓRNO | | POLSKA |
834 | | PIECUCH MARCIN | 1983 | KRAKÓW | LACHO TEAM | POLSKA |
835 | | PIECUCH MICHAŁ | 1989 | RZESZÓW | 34WOG | POLSKA |
836 | | PIELA MAŁGORZATA | 1962 | GRODZISKO DOLNE | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
837 | | PIENIĄŻEK WOJCIECH | 1997 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
838 | | PIEŃKOSZ WOJCIECH | 1979 | RZESZÓW | MIDAS | POLSKA |
839 | | PIERZYNKA ZBIGNIEW | 1951 | KRAKÓW | TEAM PIERZYNKA | POLSKA |
840 | | PIETRUCHA KRZYSZTOF | 1985 | POŁOMIA | | POLSKA |
841 | | PIĘKOŚ ANDRZEJ | 1982 | RZESZÓW | PW PODKARPACKIE WILKI | POLSKA |
842 | | PIĘKOŚ JAKUB | 1993 | STRZYŻÓW | | POLSKA |
843 | | PIĘTA BOGDAN | 1968 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POLSKA |
844 | | PILIP ROBERT | 1975 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
845 | | PIOTROWSKI GRZEGORZ | 1979 | DĘBICA | | POLSKA |
846 | | PIRÒG TOMASZ | 1992 | JAROSŁAW | | POLSKA |
847 | | PISIŃSKI DOMINIK | 1985 | STRZYŻÓW | ZWE CREW | POLSKA |
848 | | PISZ ROBERT | 1959 | JASŁO | | POLSKA |
849 | | PISZCZ DARIUSZ | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
850 | | PIWKO MIROSŁAW | 1981 | CZUDEC | | POLSKA |
851 | | PIWKO WOJCIECH | 1977 | BABICA | | POLSKA |
852 | | PIWOWAR DANIEL | 1977 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
853 | | PIWOWAR KATARZYNA | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
854 | | PLEBAN MARCIN | 1985 | KOLBUSZOWA | ZABIEGANI MIELEC | POLSKA |
855 | | PLIŚ MATEUSZ | 1988 | RZESZÓW | SPARTANRACE RZESZÓW | POLSKA |
856 | | PLUTA SEBASTIAN | 1977 | BRZEŹNICA | PGR PASZCZYNA | POLSKA |
857 | | PŁAZA EDYTA | 1979 | RZESZÓW | ACTIV GIRLS | POLSKA |
858 | | PŁONKA BARTOSZ | 1978 | SIEDLISKA | | POLSKA |
859 | | PŁOŃSKI KRYSTIAN | 1981 | ŁAŃCUT | MOBITOUCH | POLSKA |
860 | | PŁOSKOŃ RENATA | 1971 | CIESZANÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
861 | | POBORCA DAWID | 1988 | KOLBUSZOWA | RUDA I PRZYJACIELE | POLSKA |
862 | | POBORCA ŁUKASZ | 1983 | KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWSKADYCHA.PL | POLSKA |
863 | | POCIASK MAREK | 1983 | ŁĄCZKI KUCHARSKIE | SAFRAN | POLSKA |
864 | | PODLEWSKI WOJCIECH | 1971 | TARNÓW | | POLSKA |
865 | | PODOLAK KRZYSZTOF | 1986 | JAROSŁAW | | POLSKA |
866 | | PODRAZA STANISŁAW | 1970 | DĘBICA | | POLSKA |
867 | | PODRIEZOV MAKSYM | 1989 | RZESZÓW | NETI | POLSKA |
868 | | POGODA ADAM | 1982 | MIELEC | | POLSKA |
869 | | POGODA ADAM | 1982 | MIELEC | | POLSKA |
870 | | POLAŃSKI BOGDAN | 1970 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
871 | | POLIVCHAK OKSANA | 1969 | ZHYDACHIV | VECTOR | UKRAINE |
872 | | POMES GRZEGORZ | 1974 | RZESZÓW | GBSPORT | POLSKA |
873 | | POMIANEK ANDRZEJ | 1964 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
874 | | PONDEL JACEK | 1984 | RZESZÓW | PERFECT RUNNER TEAM RZESZÓW | POLSKA |
875 | | PONDO MARZENA | 1989 | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
876 | | PONIEWOZIK ANITA | 1989 | KRAKÓW | | POLSKA |
877 | | PONIEWOZIK GRZEGORZ | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
878 | | POPARDA PAWEŁ | 1979 | RZESZÓW | RZESZÓW 1220300 | POLSKA |
879 | | POPIOŁEK RAFAŁ | 1990 | BRZEZINY KOLONIA | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
880 | | POPŁAWSKI KRZYSZTOF | 1969 | PRZEMYŚL. | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
881 | | PORCZAK MICHAŁ | 1984 | RZESZÓW | SPAR POLSKA | POLSKA |
882 | | PORĘBA MARIUSZ | 1976 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
883 | | POTACZAŁA GRZEGORZ | 1977 | LASZCZYNY | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
884 | | POTOCZNY KRZYSZTOF | 1981 | PRZEMYSL | | POLSKA |
885 | | PRAWDZIUK ELŻBIETA | 1989 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
886 | | PRAŻMOWSKI DANIEL | 1981 | DĘBICA | | POLSKA |
887 | | PREISNER ROBERT | 1968 | PRZRMYŚL | PKB I PRZEMYSKI KLUB PODKARPACIE | POLSKA |
888 | | PRĘDKI JERZY | 1972 | HERMANOWA | WYBIEGAMY W PRZYSZLOSC | POLSKA |
889 | | PROKUSKA EWA | 1980 | DĘBICA | | POLSKA |
890 | | PROKUSKA MARZENA | 1972 | DĘBICA | | POLSKA |
891 | | PRZEWROCKI ADAM | 1973 | JAROSŁAW | | POLSKA |
892 | | PRZYBYLSKI GRZEGORZ | 1987 | LESZNO | SIKORSKIEGO | POLSKA |
893 | | PRZYBYŁ MONIKA | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
894 | | PRZYBYŁOWICZ AGNIESZKA | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
895 | | PRZYBYSZEWSKI ERYK | 1971 | RZESZÓW | REHOUSE TEAM | POLSKA |
896 | | PTASZEK EWA | 1959 | BOGUCHWAŁA | | POLSKA |
897 | | PUC ADRIAN | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
898 | | PUC MAŁGORZATA | 1965 | RZESZÓW | BBL RZESZÓW | POLSKA |
899 | | PUCHALSKA MAGDALENA | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
900 | | PUDLIK KAROL | 1972 | PRZEMYŚL | 2OREL/JW5699 | POLSKA |
901 | | PYDA PRZEMYSŁAW | 1995 | CIESZANÓW | | POLSKA |
902 | | PYLYPIV IHOR | 1989 | ZHYDACHIV | VECTOR | UKRAINE |
903 | | PYRKOSZ DAMIAN | 1971 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
904 | | PYSKATY MARTA | 1978 | BRZEŹNICA | PGR PASZCZYNA | POLSKA |
905 | | PYSZKO JANUSZ | 1983 | RZESZÓW | WWW.GOHARDORGOHOME.PL | POLSKA |
906 | | PYTKO PIOTR | 1981 | IWIERZYCE | SAFRAN | POLSKA |
907 | | RABCZAK PIOTR | 1986 | BRZEZÓWKA | - | POLSKA |
908 | | RABIEJEWSKI ZBIGNIEW | 1976 | CHMIELNIK | | POLSKA |
909 | | RACIA ANITA | 1958 | SKOŁYSZYN | | POLSKA |
910 | | RADECKI ŁUKASZ | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
911 | | RAK JOANNA | 1993 | KĄTY | | POLSKA |
912 | | RAK PAWEŁ | 1982 | TYCZYN | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
913 | | RAK WITOLD | 1971 | RZESZOW | | POLSKA |
914 | | RAWSKA-ŚMIECIUCH ANNA | 1966 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
915 | | REJUS DOROTA | 1960 | GŁOGÓW MŁP. | TKKF"SOKÓŁ" GŁOGÓW MŁP. | POLSKA |
916 | | REJUS MAREK | 1958 | GŁOGÓW MŁP. | TKKF"SOKÓŁ" GŁOGÓW MŁP. | POLSKA |
917 | | RĘBISZ WALDEMAR | 1983 | LUBACZÓW | OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STARYM DZIKOWIE | POLSKA |
918 | | RĘBISZ WALDEMAR | 1983 | LUBACZÓW | OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA W STARYM DZIKOWIE | POLSKA |
919 | | RĘBISZ ŁUKASZ | 1979 | DZIKOWIEC | | POLSKA |
920 | | RĘKOSIEWICZ-TOKARZ MONIKA | 1977 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | TKKF | POLSKA |
921 | | ROCZNIAK BOGDAN | 1976 | RZESZÓW | BU | POLSKA |
922 | | ROCZNIAK MARCIN | 1982 | SANOK | ROCZNIAK TEAM | POLSKA |
923 | | RODZEŃ BOGUSŁAW | 1984 | RZESZÓW | BIEGAJ Z BODZIEM | POLSKA |
924 | | RODZEŃ PAWEŁ | 1986 | RZESZÓW | JABOL PUNK | POLSKA |
925 | | ROGA MACIEJ | 1986 | RZESZÓW | SZTACHETA MARATOŃSKA | POLSKA |
926 | | ROGALA GRZEGORZ | 1973 | BOGUCHWAŁA | KORAL TEAM | POLSKA |
927 | | ROGIŃSKI KRZYSZTOF | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
928 | | ROGOWSKI MATEUSZ | 1982 | RZESZÓW | MAJKA MOPS | POLSKA |
929 | | ROGOZIŃSKA - KOZAK DAGMARA | 1982 | ZAMOŚĆ | ROZBIEGANY ZAMOŚĆ | POLSKA |
930 | | ROKITA MONIKA | 1979 | PRZEMYŚL | SANOWA TEAM | POLSKA |
931 | | ROKITA PIOTR | 1979 | RZESZÓW | UC RZESZÓW | POLSKA |
932 | | ROP ABEL KIBET | 1986 | ELDORET | BENEDEK-TEAM | KENYA |
933 | | ROZENBAJGIER KATARZYNA | 1990 | HACZÓW | | POLSKA |
934 | | ROŻEK MARCIN | 1981 | RZESZÓW | WAGUM TEAM | POLSKA |
935 | | RÓG PIOTR | 1973 | RZESZÓW | PIRÓG -MAŁY ALE WARIAT | POLSKA |
936 | | RÓJ PIOTR | 1984 | LUBLIN | | POLSKA |
937 | | RÓŻAŃSKA KRYSTYNA | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
938 | | RUCIAK MAGDALENA | 1981 | DEBICA | | POLSKA |
939 | | RUCIAK SZYMON | 1980 | DEBICA | | POLSKA |
940 | | RUDKA JAKUB | 1979 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
941 | | RUDNY WŁADYSŁAW | 1948 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE | POLSKA |
942 | | RUMIANOWSKI SEBASTIAN | 1972 | TRZCIANA | | POLSKA |
943 | | RUŚNICA ANNA | 1990 | TAJĘCINA | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW | POLSKA |
944 | | RUT STANISŁAW | 1955 | RZESZÓW | | POLSKA |
945 | | RUTKOWSKA JOANNA | 1976 | LUZINO | GKS KASZUBI LUZINO | POLSKA |
946 | | RUTKOWSKI JAN | 1976 | LUZINO | GKS KASZUBI LUZINO | POLSKA |
947 | | RUTKOWSKI KRZYSZTOF | 1985 | SZCZECIN | FIZJOBIEGACZE SZCZECIN | POLSKA |
948 | | RYBAK EWELINA | 1990 | RZESZÓW | BRAK | POLSKA |
949 | | RYBCZYŃSKA BEATA | 1952 | RZESZÓW | TKKF"SOKÓŁ" GŁOGÓW MŁP. | POLSKA |
950 | | RYBCZYŃSKI FRANCISZEK | 1951 | RZESZÓW | TKKF"SOKÓŁ" GŁOGÓW MŁP. | POLSKA |
951 | | RYBKA JADWIGA | 1985 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
952 | | RYKIEL PATRYCJA | 1978 | ŚWILCZA | | POLSKA |
953 | | RYŚ ANDRZEJ | 1973 | ŁĄKA | | POLSKA |
954 | | RYŚ KATARZYNA | 1985 | OLSZANY | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
955 | | RZEPKA KRZYSZTOF | 1976 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
956 | | RZEPKO TOMASZ | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
957 | | RZESZUCIŃSKI ANDRZEJ | 1973 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POLSKA |
958 | | RZESZUTEK KINGA | 1986 | RZESZÓW | NM | POLSKA |
959 | | RZESZUTEK URSZULA | 1972 | NIENADÓWKA | GDZIETAMETA | POLSKA |
960 | | RZEŹNIK PAWEŁ | 1979 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | DREWNOSFERA | POLSKA |
961 | | RZĘDARSKA ELIZA | 1985 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
962 | | SABAJ PIOTR | 1985 | RZESZÓW | OPTEAM S.A. | POLSKA |
963 | | SADURSKI IRENEUSZ | 1983 | STARA IWICZNA | TOTALBUD | POLSKA |
964 | | SAJA PIOTR | 1989 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
965 | | SAJDA ANDRZEJ | 1955 | RZESZÓW | | POLSKA |
966 | | SAJDUTKA AGNIESZKA | 1994 | RZESZÓW | | POLSKA |
967 | | SAKRA MACIEJ | 1980 | RZESZÓW | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
968 | | SALWA SZYMON | 1983 | STRZYŻÓW | | POLSKA |
969 | | SAMOŁYK STANISŁAW | 1962 | RZESZÓW | | POLSKA |
970 | | SAMSON SEBASTIAN | 1984 | SZCZECIN | | POLSKA |
971 | | SAMUŚ DARIUSZ | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
972 | | SANAKIEWICZ EWELINA | 1985 | JAROSŁAW | | POLSKA |
973 | | SANOK ALEKSANDRA | 1993 | DACHNÓW | | POLSKA |
974 | | SANTOROWSKI TADEUSZ | 1976 | WARSZAWA | JAMAM | POLSKA |
975 | | SAPKO PAULINA | 1984 | BUDY GŁOGOWSKIE | ZEBRA RUN FOR FUN | POLSKA |
976 | | SARNA AGATA | 1980 | TYCZYN | | POLSKA |
977 | | SARNA KAMIL | 1986 | KRASNE | | POLSKA |
978 | | SARZYŃSKI EDWARD | 1977 | LEŻAJSK | | POLSKA |
979 | | SARZYŃSKI STANISŁAW | 1979 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
980 | | SEBZDA MALGORZATA | 1977 | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | | POLSKA |
981 | | SEDLACZEK ANNA | 1984 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | | POLSKA |
982 | | SEDLACZEK RAFAŁ | 1984 | GORZÓW WIELKOPOLSKI | | POLSKA |
983 | | SELWA ANNA | 1980 | RZESZÓW | | POLSKA |
984 | | SELWA KATARZYNA | 1991 | RZESZÓW | | POLSKA |
985 | | SENDERECKA DOROTA | 1975 | RZESZÓW | TERAPIA UZALEŻNIEŃ | POLSKA |
986 | | SIDOR KATARZYNA | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
987 | | SIEDLECKI ANDRZEJ | 1986 | GRABÓWKA | | POLSKA |
988 | | SIEDLECKI PIOTR | 1982 | OBARZYM | | POLSKA |
989 | | SIELKA JUSTYNA | 1982 | KROSNO | | POLSKA |
990 | | SIENKO MARCIN | 1989 | BACHÓRZ | | POLSKA |
991 | | SIENKO ŁUKASZ | 1987 | DYNÓW | | POLSKA |
992 | | SIKORA ARTUR | 1992 | MAJDAN KRÓLEWSKI | | POLSKA |
993 | | SIKORA JACEK | 1972 | WYŻNE | WATER TEAM | POLSKA |
994 | | SIKORSKI KACPER | 2000 | RZESZÓW | | POLSKA |
995 | | SIMKA KAMIL | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
996 | | SITARZ KAMIL | 1992 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
997 | | SITARZ - SZMIGIEL MSRZENA | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
998 | | SITKO KRZYSZTOF | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
999 | | SITKO ŁUKASZ | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
1000 | | SIUBA BARTOSZ | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
1001 | | SIUZDAK JAN | 1969 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POLSKA |
1002 | | SIWIEC TOMASZ | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
1003 | | SKIBA RADOSŁAW | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
1004 | | SKOCZEK-SZCZOTKA JOANNA | 1974 | RZESZÓW | ZUMBA TEAM | POLSKA |
1005 | | SKOCZYLAS KAMIL | 1984 | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POLSKA |
1006 | | SKOWRONEK KINGA | 1997 | JAWORNIK POLSKI | PĄCZUŚ TIM | POLSKA |
1007 | | SKOWRONEK RYSZARD | 1970 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
1008 | | SKÓRKA PIOTR | 1981 | TAJĘCINA | TAJĘCINA | POLSKA |
1009 | | SKRZYPEK WOJCIECH | 1970 | JAROSŁAW | WICHURA JAROSŁAW | POLSKA |
1010 | | SKUBISZ ALEKSANDRA | 1999 | HARTA | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
1011 | | SKUPNIEWICZ DAMIAN | 1971 | RZESZÓW | FILHARMONIA PODKARPACKA | POLSKA |
1012 | | SKWARA DARIUSZ | 1981 | RZESZOW | | POLSKA |
1013 | | SŁABY ROBERT | 1989 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
1014 | | SŁABY SEBASTIAN | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
1015 | | SŁOBODZIAN ANDRZEJ | 1959 | SOKOŁÓW MŁP. | GB NA ZDROWIE | POLSKA |
1016 | | SŁOBODZIAN PIOTR | 1991 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | GB NA ZDROWIE | POLSKA |
1017 | | SŁOWIK ANNA | 1984 | KROSNO | AZS PWSZ KROSNO | POLSKA |
1018 | | SŁOWIK JAN | 1970 | HERMANOWA | WYBIEGAMY W PRZYSZŁOŚĆ | POLSKA |
1019 | | SŁUJA ADAM | 1977 | RANIŻÓW | MASTAL | POLSKA |
1020 | | SMAGACZ HENRYK | 1958 | STARA JASTRZĄBKA | | POLSKA |
1021 | | SMOLEŃ PATRYK | 1987 | RZESZÓW | BRZOSTECKIE OWIECZKI | POLSKA |
1022 | | SMOLIŃSKI MARCIN | 1981 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
1023 | | SMOLIŃSKI PAWEŁ | 1979 | SANOK | SMASHING PĄPKINS / ZAPOROWY MARATON TEAM | IZRAEL |
1024 | | SMOŁKOWICZ ROBERT | 1977 | RZESZÓW | SMOŁEK | POLSKA |
1025 | | SNOCHOWSKA GABRIELA | 1988 | RZESZÓW | SKLEPBIEGACZA.PL | POLSKA |
1026 | | SNOPEK SEBASTIAN | 1987 | BZIANKA | TEAM BAYZEL | POLSKA |
1027 | | SOBAS KATARZYNA | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
1028 | | SOBCZAK KATARZYNA | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
1029 | | SOBCZYK JANUSZ | 1958 | RZESZÓW | OPTEAM | POLSKA |
1030 | | SOBOLEWSKI MAREK | 1970 | RZESZÓW | POLITECHNIKA RZESZOWSKA | POLSKA |
1031 | | SOCHA MARCIN | 1985 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
1032 | | SOCHAŃ BOŻENA | 1975 | LUBACZÓW | AKADEMIA SPORTU LUBACZÓW | POLSKA |
1033 | | SOJA MAREK | 1982 | RZESZÓW | 21 BDOW | POLSKA |
1034 | | SOJA WIESŁAW | 1980 | WOLA RANIŻOWSKA | BBL | POLSKA |
1035 | | SOKALSKI SŁAWOMIR | 1972 | ZAMOŚĆ | ROZBIEGANY ZAMOŚĆ | POLSKA |
1036 | | SOKOŁOWSKA ANETA | 2000 | RYMANÓW ZDRÓJ | | POLSKA |
1037 | | SOKOŁOWSKI KRYSTIAN | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
1038 | | SOKÓŁ ADAM | 1976 | RZESZÓW | | POLSKA |
1039 | | SOLECKI ŁUKASZ | 1985 | STRASZYDLE | ZRYW STRASZYDLE | POLSKA |
1040 | | SOWA DARIUSZ | 1961 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1041 | | SOWA JACEK | 1983 | RZESZÓW | RKM „SOPELEK” | POLSKA |
1042 | | SOWA JACEK | 1965 | RZESZÓW | | POLSKA |
1043 | | SOWA KRZYSZTOF | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
1044 | | SOWA KRZYSZTOF | 1995 | MIŁOCIN | | POLSKA |
1045 | | SOWA MAGDALENA | 1992 | ŁĄKA | | POLSKA |
1046 | | SOWA MICHAŁ | 1983 | STALOWA WOLA | | POLSKA |
1047 | | SOWA TOMASZ | 1974 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
1048 | | SOWA WOJCIECH | 1993 | RZESZÓW | | POLSKA |
1049 | | SOWIŃSKA EWA | 1989 | RYBNIK | DELPHI RUNNING TEAM | POLSKA |
1050 | | SPIRADEK PIOTR | 1977 | JAROSŁAW | | POLSKA |
1051 | | SPYRA ALEKSANDER | 1994 | RZESZOW | VC TEAM | POLSKA |
1052 | | SPYRA MARIUSZ | 1965 | RZESZÓW | VC TEAM | POLSKA |
1053 | | SROKA WOJCIECH | 1974 | KRAKÓW | WIOLINKA I BEMOL | POLSKA |
1054 | | STACH ORIANA | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
1055 | | STACH SZYMON | 1993 | RZESZÓW | | POLSKA |
1056 | | STACHURSKI MIROSŁAW | 1982 | RZESZÓW | MBTEAM | POLSKA |
1057 | | STANEK BARTOSZ | 1988 | ŚMIGIEL | ŚMIGIEL | POLSKA |
1058 | | STASIAK JUSTYNA | 1980 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | STT | POLSKA |
1059 | | STASIAK KRZYSZTOF | 1980 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | STT | POLSKA |
1060 | | STASIEWICZ MARIOLA | 1993 | MIĘDZYRZEC PODLASKI | MKS ŻAK BIAŁA PODLASKA | POLSKA |
1061 | | STASIOWSKI PIOTR | 1986 | BRZÓZA KRÓLEWSKA | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA / STAJNIA BALONA | POLSKA |
1062 | | STAWARZ JAKUB | 1984 | RZESZÓW | DEYNA BILET | POLSKA |
1063 | | STEC DOROTA | 1974 | JAROSŁAW | BBL JAROSLAW | POLSKA |
1064 | | STEC PIOTR | 1983 | JAROSŁAW | - | POLSKA |
1065 | | STEFAŃCZUK SEBASTIAN | 1992 | RZESZÓW | TYTAN RZESZÓW | POLSKA |
1066 | | STEFAŃSKA MARIA | 1979 | PRZEMYŚL | | POLSKA |
1067 | | STEMPAK MARCIN | 1983 | SZÓWSKO | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
1068 | | STETKO DAWID | 1999 | HARTA | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
1069 | | STĘPIEŃ IRENA | 1974 | MALENISKA | | POLSKA |
1070 | | STĘPNIEWSKA-WŁOCH SANDRA | 1989 | WIELICZKA | BIEGAM ZA TYCH CO NIE MOGĄ | POLSKA |
1071 | | STODOLAK EDYTA | 1996 | PUŁANKI | | POLSKA |
1072 | | STOPA AGATA | 1977 | BOGUCHWAŁA | | POLSKA |
1073 | | STOPA MARCIN | 1975 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
1074 | | STOPA MARIUSZ | 1969 | RZESZÓW | | POLSKA |
1075 | | STRACIŁO DARIUSZ | 1989 | SIEDLISKA BOGUSZ | FYSIE TEAM | POLSKA |
1076 | | STRACIŁO WOJCIECH | 1995 | SIEDLISKA BOGUSZ | FYSIE TEAM | POLSKA |
1077 | | STRZECHA TOMASZ | 1977 | CHMIELNIK | GOŃ ZAJĄCZKA SQAD | POLSKA |
1078 | | STRZĘPEK KAMILA | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
1079 | | STRZĘPKA KRZYSZTOF | 1967 | PRZYŁĘK | KROKODYLE KOLBUSZOWA | POLSKA |
1080 | | STYCZYŃSKI PAWEŁ | 1987 | JASŁO | | POLSKA |
1081 | | SUCH ARKADIUSZ | 1981 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1082 | | SULIKOVSKYI GEORGII | 1987 | KYIV | | UKRAINA |
1083 | | SUŁKOWSKI MACIEJ | 1975 | JAROSŁAW | | POLSKA |
1084 | | SUMIEC KATARZYNA | 1994 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POLSKA |
1085 | | SUMIEC KRYSTYNA | 1967 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POLSKA |
1086 | | SURMACZ DOROTA | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
1087 | | SUROWIEC GRZEGORZ | 1982 | RZESZÓW | BESTA SP. Z O.O. | POLSKA |
1088 | | SUROWIEC KRZYSZTOF | 1981 | WÓLKA PODLEŚNA 74 | KM PSP RZESZÓW | POLSKA |
1089 | | SUROWIEC MATEUSZ | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
1090 | | SURÓWKA ANNA | 1994 | RADYMNO | | POLSKA |
1091 | | SWAKOŃ ARTUR | 1990 | ANDRYCHÓW | | POLSKA |
1092 | | SWIADER SLAWOMIR | 1975 | RZESZOW | | POLSKA |
1093 | | SYNOŚ JOANNA | 1970 | RZESZÓW | | POLSKA |
1094 | | SZAFARZ MATEUSZ | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
1095 | | SZAFER BARTOSZ | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
1096 | | SZAFIRSKI MAREK | 1961 | SŁUPSK | CAMINO SŁUPSK | POLSKA |
1097 | | SZAFRAN ZYGMUNT | 1965 | GŁOGÓW MŁP. | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1098 | | SZANECKI JAKUB | 1978 | WARSZAWA | CIEMNA STRONA POMIDORA | POLSKA |
1099 | | SZANECKI MICHAŁ | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
1100 | | SZARY MAREK | 1982 | TRZEBOWNISKO | | POLSKA |
1101 | | SZAWAN PAWEŁ | 1975 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
1102 | | SZCZEPANKIEWICZ WOJCIECH | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
1103 | | SZCZUPAK JACEK | 1973 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
1104 | | SZCZYGIEŁ ANNA | 1974 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
1105 | | SZCZYGIEŁ BEATA | 1972 | JASIONKA | | POLSKA |
1106 | | SZCZYGIEŁ JAN | 1952 | LUBACZÓW | | POLSKA |
1107 | | SZCZYGIEŁ KONRAD | 1990 | USTRZYKI DOLNE | | POLSKA |
1108 | | SZCZYGIEŁ MATEUSZ | 1988 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | | POLSKA |
1109 | | SZELC MIKOŁAJ | 1976 | ŁOMIANKI | ŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
1110 | | SZEPIENIEC AGNIESZKA | 1988 | KOLBUSZOWA | RUDA I PRZYJACIELE | POLSKA |
1111 | | SZEPIENIEC KATARZYNA | 1990 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1112 | | SZEPIENIEC MICHAŁ | 1989 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1113 | | SZERER MICHAŁ | 1987 | RZESZÓW | NM | POLSKA |
1114 | | SZERSZEŃ DAMIAN | 1992 | RZEPEDŹ | | POLSKA |
1115 | | SZEWCZYK GRZEGORZ | 1976 | ALBIGOWA | BO JAK NIE MY TO KTO? | POLSKA |
1116 | | SZMYD ŁUKASZ | 1989 | RZESZÓW | | POLSKA |
1117 | | SZORTYKA MARCIN | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
1118 | | SZOSTEK MICHAŁ | 1988 | RZESZÓW | DRB | POLSKA |
1119 | | SZPECHT GRZEGORZ | 1982 | RZESZÓW | IM-POSSIBLE TEAM | POLSKA |
1120 | | SZPILA MACIEJ | 1965 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1121 | | SZPUNAR ANDRZEJ | 1975 | RZESZÓW | KM PSP RZESZÓW | POLSKA |
1122 | | SZPUNAR DANIEL | 1992 | DĘBINA | | POLSKA |
1123 | | SZPUNAR MICHAŁ | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
1124 | | SZPUNAR MIROSŁAW | 1973 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
1125 | | SZTABA MAREK | 1984 | DYDNIA | DYNOWSCY BIEGACZE | POLSKA |
1126 | | SZTORC STANISŁAW | 1962 | DĘBICA | KB MARATOŃCZYK DĘBICA | POLSKA |
1127 | | SZUBART DOROTA | 1987 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
1128 | | SZUL RAFAŁ | 1977 | LUBENIA | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
1129 | | SZYBIAK RENATA | 1988 | DUBIECKO | | POLSKA |
1130 | | SZYDŁO ROBERT | 1968 | RZESZÓW | | POLSKA |
1131 | | SZYJA ROBERT | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
1132 | | SZYMAŃSKA ALEKSANDRA | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
1133 | | SZYMAŃSKA EWA | 1964 | JAROSŁAW | JGB SOKÓŁ | POLSKA |
1134 | | SZYMAŃSKI ADAM | 1960 | POŁANIEC | | POLSKA |
1135 | | SZYMAŃSKI KAMIL | 1995 | PIASKI | | POLSKA |
1136 | | SZYMAŃSKI MARCIN | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
1137 | | SZYMKÓW HENRYK | 1950 | RZESZÓW | | POLSKA |
1138 | | SZYSZKA RYSZARD | 1960 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
1139 | | ŚLEMP BERNADETTA | 1975 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1140 | | ŚLĘCZKA DAMIAN | 1980 | RZESZÓW | DIT PRO | POLSKA |
1141 | | ŚLIWA KAROLINA | 1990 | STRZYŻÓW | STARONIWA RZESZÓW TEAM | POLSKA |
1142 | | ŚLIŻ JAN | 1949 | TRZEBOŚ | | POLSKA |
1143 | | ŚLIŻ MARZENA | 1975 | RZESZÓW | GDZIETAMETA | POLSKA |
1144 | | ŚWIĄTEK BOGUSŁAW | 1973 | BRZEŹNICA | | POLSKA |
1145 | | ŚWIDER ŁUKASZ | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
1146 | | ŚWIERK LESZEK | 1974 | RZESZÓW | PASIEKA | POLSKA |
1147 | | ŚWIETOŃ MAŁGORZATA | 1993 | GLINIK | | POLSKA |
1148 | | ŚWIĘTONIOWSKA JUSTYNA | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
1149 | | ŚWIĘTONIOWSKI TOMASZ | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
1150 | | ŚWIĘTOŃ GRZEGORZ | 1981 | ŁĄCZKI KUCHARSKIE | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
1151 | | ŚWIGOŃ DAMIAN | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
1152 | | TABAKA JACEK | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
1153 | | TABAKA MARTA | 1980 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | | POLSKA |
1154 | | TABOR JACEK | 1980 | JEŻOWE | MATIEGO | POLSKA |
1155 | | TABOR PIOTR | 1980 | RZESZÓW | WWW.TYLMANOWA.EU | POLSKA |
1156 | | TADLA MACIEJ | 1985 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
1157 | | TADLA-SZAWAN ANNA | 1980 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
1158 | | TARADYŚ TOMASZ | 1979 | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POLSKA |
1159 | | TELESZ MATEUSZ | 1987 | POŁOMIA | | POLSKA |
1160 | | TERESZKIEWICZ JOANNA | 1987 | CHMIELNIK | PKO BANK POLSKI | POLSKA |
1161 | | TERLECKA MAGDALENA | 1989 | PRZEMYSL | | POLSKA |
1162 | | TĘCZA MARIA | 1983 | RANIŻÓW | - | POLSKA |
1163 | | TKACH OLEKSANDR | 1996 | RZESZÓW | NETI | POLAND |
1164 | | TKACZ ALEKSANDRA | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
1165 | | TOKARSKI PIOTR | 1979 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1166 | | TOŁPA EDWARD | 1971 | RZESZÓW | | POLSKA |
1167 | | TOMAKA AGNIESZKA | 1976 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POLSKA |
1168 | | TOMAKA KATARZYNA | 1987 | TRZEBOWNISKO | | POLSKA |
1169 | | TOMAKA SŁAWOMIR | 1974 | BŁAŻOWA DOLNA | | POLSKA |
1170 | | TOMAKA WOJCIECH | 1972 | TRZEBOWNISKO | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1171 | | TOMAS DARIUSZ | 1969 | JAROSŁAW | | POLSKA |
1172 | | TOMASIAK WACŁAW | 1972 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | GB NA ZDROWIE | POLSKA |
1173 | | TOMASIEWICZ ARKADIUSZ | 1996 | JODŁOWA | BRAK | POLSKA |
1174 | | TOMASZEWSKI ADAM | 1987 | RADYMNO | | POLSKA |
1175 | | TOMASZEWSKI BARTOSZ | 1978 | RZESZOW | | POLSKA |
1176 | | TOMOŃSKI PIOTR | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
1177 | | TOMPALSKA MARIA | 1985 | DUBIECKO | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
1178 | | TOROPIŁA EWELINA | 1995 | DUKLA | KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA | POLSKA |
1179 | | TRAWKA BARTŁOMIEJ | 1994 | RZESZÓW | G.B.U.R. | POLSKA |
1180 | | TRAWKA GRZEGORZ | 1963 | RZESZÓW | | POLSKA |
1181 | | TRAWKA LUCYNA | 1965 | RZESZÓW | | POLSKA |
1182 | | TRYNIECKI TOMASZ | 1978 | ŻOŁYNIA | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
1183 | | TRZASKALSKA IZABELA | 1988 | TERESPOL | AZS UMCS LUBLIN | POLSKA |
1184 | | TRZASKOŚ ŁUKASZ | 1988 | LIPNICA DOLNA | | POLSKA |
1185 | | TRZNADEL ŁUKASZ | 1980 | RZESZÓW | BRAK | POLSKA |
1186 | | TUR ŁUKAZ | 1976 | RZESZÓW | | POLSKA |
1187 | | TUREK PRZEMYSŁAW | 1983 | KOLBUSZOWA | TEAM K2B | POLSKA |
1188 | | TURKO SZYMON | 2000 | GRABOWIEC | | POLSKA |
1189 | | TUROWSKA LUCYNA | 1970 | RZESZÓW | | POLSKA |
1190 | | TWARDOCHLEB MARCIN | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
1191 | | TWARDOWSKI TOMASZ | 1980 | STRAZOW | | POLSKA |
1192 | | TYBURA MATEUSZ | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
1193 | | TYLUTKI-RUSIN JOANNA | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
1194 | | TYMOCZEK RAFAŁ | 1976 | JAROSŁAW | | POLSKA |
1195 | | TYPKOWSKI KRZYSZTOF | 1984 | RZESZÓW | | POLSKA |
1196 | | UCHACZ KACPER | 2000 | BRZEGI | | POLSKA |
1197 | | UCHMAN RAFAŁ | 1997 | RAKSZAWA | | POLSKA |
1198 | | UHL ANDRZEJ | 1988 | POLSKA | DOTFIZJO | POLSKA |
1199 | | ULANOWSKI IRENEUSZ | 1989 | PAWŁOKOMA | | POLSKA |
1200 | | URBAN WOJCIECH | 1968 | NOWA SARZYNA | | POLSKA |
1201 | | URYNIAK ELŻBIETA | 1979 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
1202 | | VALLEJO EDUARDO | 1985 | KRAKÓW | JACEKBIEGA RUNNING TEAM | POLSKA |
1203 | | WADYL PAWEŁ | 1992 | CZASZYN | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
1204 | | WAJCOWICZ WITOLD | 1974 | SANOK | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | POLSKA |
1205 | | WAJDA WOJCIECH | 1991 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
1206 | | WAL-CHŁANDA ALICJA | 1986 | GORLICE | GRUPETTO GORLICE | POLSKA |
1207 | | WALAS TOMASZ | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
1208 | | WALAT ADRIAN | 1988 | RZESZÓW | | POLSKA |
1209 | | WALCZEWSKI STANISŁAW | 1974 | WYSOKA GŁOGOWSKA | TEAM BAYZEL | POLSKA |
1210 | | WALCZYK DARIUSZ | 1979 | RZESZÓW | DWZ | POLSKA |
1211 | | WALIŁKO MARCIN | 1992 | RZESZÓW | | POLSKA |
1212 | | WAŁACH ZBIGNIEW | 1986 | PSTRĄGOWA | | POLSKA |
1213 | | WARECKI ARKADIUSZ | 1994 | SIENIAWA | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
1214 | | WARECKI RADOSŁAW | 1981 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
1215 | | WARENICA GRZEGORZ | 1991 | LEŻAJSK | | POLSKA |
1216 | | WASYLÓW JACEK | 1980 | PRZEMYŚL | KB IC PRZEMYŚL | POLSKA |
1217 | | WAŚKO RAFAŁ | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
1218 | | WAŻNY ANDRZEJ | 1978 | RZESZÓW | TYNEXPOL | POLSKA |
1219 | | WAŻNY JANUSZ | 1982 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POLSKA |
1220 | | WĄSIK MATEUSZ | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
1221 | | WCISŁO ANNA | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
1222 | | WELTER KONRAD | 1983 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POLSKA |
1223 | | WERESIŃSKI MICHAŁ | 1983 | STUBNO | | POLSKA |
1224 | | WERON KATARZYNA | 1979 | RZESZOW | 360CIRCUS POLSKA | POLSKA |
1225 | | WĘGIEL MARCIN | 1988 | JASŁO | WWW.MALINOWYNOS.PL | POLSKA |
1226 | | WĘGLOWSKI MARCIN | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
1227 | | WĘGRZYN KRZYSZTOF | 1966 | KRASNE | | POLSKA |
1228 | | WĘGRZYN KRZYSZTOF | 1973 | LUBACZÓW | | POLSKA |
1229 | | WĘGRZYN KRZYSZTOF | 1966 | KRASNE | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1230 | | WĘGRZYN MAŁGORZATA | 1969 | KRASNE | | POLSKA |
1231 | | WĘGRZYN MAŁGORZATA | 1969 | KRASNE | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1232 | | WĘGRZYNEK PIOTR | 1984 | RZESZÓW | MTA ENGINEERING | POLSKA |
1233 | | WIADEREK PIOTR | 1985 | WARSZAWA | PĘDZĄCE ŻÓŁWIE | POLSKA |
1234 | | WIADEREK SŁAWOMIR | 1959 | WARSZAWA | PĘDZĄCE ŻÓŁWIE | POLSKA |
1235 | | WIATROWSKI PIOTR | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
1236 | | WIATROWSKI SZYMON | 1959 | POŁANIEC | | POLSKA |
1237 | | WIĄCEK DARIUSZ | 1978 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
1238 | | WIĄCEK PAWEŁ | 1979 | BIELSKO-BIAŁA | | POLSKA |
1239 | | WIECH BARBARA | 1981 | RZESZÓW | | POLSKA |
1240 | | WIELGOSZ EDYTA | 1974 | RZESZÓW | USZATEK | POLSKA |
1241 | | WIERCIOCH WITOLD | 1971 | JASIONKA | KM PSP RZESZÓW | POLSKA |
1242 | | WIERZBICKA EWA | 1966 | NAGÓRZANY | | POLSKA |
1243 | | WIERZBICKA KATARZYNA | 1988 | RZESZOW | | POLSKA |
1244 | | WIERZBINSKI WOJCIECH | 1981 | RZESZOW | PRATT & WHITNEY RZESZOW | POLSKA |
1245 | | WIERZCHOWSKI MACIEJ | 1969 | RYBNIK | MAX-FIT&GYM | POLSKA |
1246 | | WIETHY MICHAŁ | 1975 | RZESZÓW | GOŃ ZAJĄCZKA SQAD | POLSKA |
1247 | | WIGLUSZ WALDEMAR | 1994 | FRYSZTAK | | POLSKA |
1248 | | WILK ANNA | 1978 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POLSKA |
1249 | | WILK ARTUR | 1962 | DĘBICA | WILCZA WATAHA | POLSKA |
1250 | | WILK KATARZYNA | 1989 | DĘBICA | | POLSKA |
1251 | | WILK SŁAWOMIR | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
1252 | | WILK ŁUKASZ | 1990 | LUBENIA | | POLSKA |
1253 | | WINIARSKI RYSZARD | 1955 | RZESZÓW | | POLSKA |
1254 | | WINIARZ WITEK | 1977 | OSTRÓW | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POLSKA |
1255 | | WINTERS SHANTI | 1987 | RZESZÓW | WINTERS | POLSKA |
1256 | | WIŚNIEWSKI TOMASZ | 1998 | ROŻNOWA | | POLSKA |
1257 | | WIŚNIEWSKI WOJCIECH | 1991 | RZESZÓW | BALAJS TEAM | POLSKA |
1258 | | WIT MACIEJ | 1991 | LUBACZÓW | | POLSKA |
1259 | | WIT STANISŁAW | 1963 | LUBACZÓW | | POLSKA |
1260 | | WITALEC PIOTR | 1991 | RZESZÓW | BALAJS | POLSKA |
1261 | | WITALIS MICHAŁ | 1991 | JASŁO | | POLSKA |
1262 | | WITEK BOGDAN | 1964 | BARYCZKA | WATER TEAM | POLSKA |
1263 | | WITEK ELŻBIETA | 1988 | BARYCZKA | | POLSKA |
1264 | | WITKO EWELINA | 1992 | STARY DZIKÓW | | POLSKA |
1265 | | WITKO JERZY | 1976 | FREDROPOL | | POLSKA |
1266 | | WŁOCH MARIUSZ | 1986 | WIELICZKA | BIEGAM ZA TYCH CO NIE MOGĄ | POLSKA |
1267 | | WŁOCH SŁAWOMIR | 1970 | KROSNO | UKS | POLSKA |
1268 | | WŁODYKA SŁAWOMIR | 1989 | STRZYŻÓW | RUN PGE OBRÓT | POLSKA |
1269 | | WNUK NORBERT | 1981 | PRZEMYŚL | 1 OREL JW3411 | POLSKA |
1270 | | WODZIEŃ ANDRZEJ | 1971 | RZESZÓW | TRIKKE.RZESZOW.PL | POLSKA |
1271 | | WODZIEŃ MARTYNA | 1994 | RZESZÓW | | POLSKA |
1272 | | WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF | 1977 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
1273 | | WOJCIECHOWSKI MICHAŁ | 1988 | TARNOBRZEG | WITAR TARNOBRZEG | POLSKA |
1274 | | WOJCIESZAK ARKADIUSZ | 1980 | NOWA DĘBA | | POLSKA |
1275 | | WOJDON MONIKA | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
1276 | | WOJDYŁO MARCIN | 1975 | RZESZÓW | | POLSKA |
1277 | | WOJNAR ANNA | 1982 | ŁAŃCUT | | POLSKA |
1278 | | WOJNAROWSKA NATALIA | 1988 | WARSZAWA | | POLSKA |
1279 | | WOJNAROWSKI PIOTR | 1986 | WARSZAWA | | POLSKA |
1280 | | WOJNIK JÓZEF | 1986 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POLSKA |
1281 | | WOJTAS EWELINA | 1984 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
1282 | | WOJTOŃ MARCIN | 1980 | RZESZÓW | IDEO.PL | POLSKA |
1283 | | WOJTOŃ RYSZARD | 1960 | DOMARADZ | | POLSKA |
1284 | | WOJTOŃ WOJCIECH | 1975 | WZDÓW | WW | POLSKA |
1285 | | WOJTOWICZ - SANDER SYLWIA | 1990 | RZESZÓW | WOP | POLSKA |
1286 | | WOJTURSKA-MACHOWSKA JOANNA | 1982 | RZESZÓW | | POLSKA |
1287 | | WOLAŃSKI PIOTR | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
1288 | | WOŁEK KAMILA | 1988 | SIEDLCE | | POLSKA |
1289 | | WOŁOSZYNEK JACEK | 1980 | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POLSKA |
1290 | | WOŁOWIEC WOJCIECH | 1977 | BRATKOWICE | BIEGAM SAM | POLSKA |
1291 | | WOŹNIAK DARIUSZ | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
1292 | | WOŹNIAK JANUSZ | 1963 | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA | POLSKA |
1293 | | WOŹNIAK KRYSTIAN | 1987 | RZESZÓW | BLOCHATKA.PL | POLSKA |
1294 | | WOŹNY DOROTA | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
1295 | | WOŹNY MARCIN | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
1296 | | WOŹNY ŁUKASZ | 1986 | RZESZÓW | | POLSKA |
1297 | | WÓJCIK ANDŻELIKA | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
1298 | | WÓJCIK ANNA | 1991 | DĘBICA | | POLSKA |
1299 | | WÓJCIK JACEK | 1978 | GODOWA | | POLSKA |
1300 | | WÓJCIK MARCIN | 1983 | OLSZANICA | SC KROŚCIENKO | POLSKA |
1301 | | WÓJCIK SEBASTIAN | 1992 | STASZÓW | | POLSKA |
1302 | | WÓJTOWICZ AGNIESZKA | 1975 | RZESZÓW | | POLSKA |
1303 | | WROBEL MICHAL | 1987 | WARSZAWA | | POLSKA |
1304 | | WRONA KAZIMIERZ | 1958 | MIELEC | RSM MIELEC | POLSKA |
1305 | | WRONA TOMASZ | 1977 | DĘBICA | | POLSKA |
1306 | | WRÓBEL AGNIESZKA | 1991 | SANOK | | POLSKA |
1307 | | WRÓBEL MARCIN | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
1308 | | WRÓBEL ŁUKASZ | 1987 | JAROSŁAW | G2A | POLSKA |
1309 | | WRÓBLEWSKI ANDRZEJ | 1966 | RZESZÓW | RESOVIA RZESZÓW | POLSKA |
1310 | | WRÓBLEWSKI MACIEJ | 1977 | RZESZÓW | | POLSKA |
1311 | | WYCZAWSKA JOANNA | 1973 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1312 | | WYCZAWSKI GRZEGORZ | 1987 | PRZEWORSK | | POLSKA |
1313 | | WYCZAWSKI PIOTR | 1970 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1314 | | WYSOKIŃSKI JAROSŁAW | 1964 | DĘBICA | | POLSKA |
1315 | | WYSOKIŃSKI ŁUKASZ | 1992 | DĘBICA | | POLSKA |
1316 | | WYSZYŃSKA KINGA | 1985 | RZESZÓW | | POLSKA |
1317 | | WYSZYŃSKA MARIA | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
1318 | | ZACH PAWEŁ | 1980 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POLSKA |
1319 | | ZAGAJEWSKI MAREK | 1960 | DĘBICA | | POLSKA |
1320 | | ZAGLANICZNY ARKADIUSZ | 1972 | RZESZÓW | | POLSKA |
1321 | | ZAJĄC ANNA | 1990 | ZAWIERZBIE | | POLSKA |
1322 | | ZAJĄC MONIKA | 1972 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1323 | | ZAJĄC TOMASZ | 1968 | RZESZÓW | | POLSKA |
1324 | | ZAJĄC WILHELM | 1973 | RZESZÓW | | POLSKA |
1325 | | ZAJDEL SEBASTIAN | 1986 | RZESZÓW | TEAM BAYZEL | POLSKA |
1326 | | ZARZYCZNY ARKADIUSZ | 1975 | RZESZÓW | NIEZSZESZONY | POLSKA |
1327 | | ZAWADZKA RENATA | 1966 | RZESZÓW | | POLSKA |
1328 | | ZAWADZKI TOMASZ | 1978 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
1329 | | ZAWADZKI ŁUKASZ | 1991 | NOWA SARZYNA | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
1330 | | ZAWISTOWSKI DOMINIK | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
1331 | | ZBROWSKA EWA | 1974 | RZESZÓW | | POLSKA |
1332 | | ZEBATKA LARY | 1981 | RZESZÓW | LARYZEBATKA.COM | POLSKA |
1333 | | ZEGAR PAWEŁ | 1992 | RZESZÓW | | POLSKA |
1334 | | ZEGAR PIOTR | 1990 | RZESZÓW | | POLSKA |
1335 | | ZGŁOBICKI WACŁAW | 1962 | BRZOZÓW | | POLSKA |
1336 | | ZIAJA ARKADIUSZ | 1986 | RZESZÓW WOJ. PODKARPACKIE,POW. RZESZÓW ( | | POLSKA |
1337 | | ZIAJA WIESŁAW | 1973 | CHMIELNIK | V LO | POLSKA |
1338 | | ZIARNIK KATARZYNA | 1983 | RZESZÓW | ACTIV GIRLS | POLSKA |
1339 | | ZIEIŃSKI MARCIN | 1976 | BOGUCHWAŁA | MTU AERO ENGINES | POLSKA |
1340 | | ZIELIŃSKA KATARZYNA | 1994 | RZESZÓW | | POLAND |
1341 | | ZIELIŃSKA MAŁGORZATA | 1977 | BOGUCHWAŁA | MTU AERO ENGINES | POLSKA |
1342 | | ZIELIŃSKI FRANCISZEK | 1951 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | TKKF ,,SOKÓŁ" GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | POLSKA |
1343 | | ZIELIŃSKI ZBIGNIEW | 1970 | KAŃCZUGA | SOFTSYSTEM | POLSKA |
1344 | | ZIELONKA KATARZYNA | 1989 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY | POLSKA |
1345 | | ZIEMBA GRZEGORZ | 1979 | RZESZÓW | | POLSKA |
1346 | | ZIĘBA EWA | 1994 | BRATKOWICE | UR WWF / ZIĘBA TEAM | POLSKA |
1347 | | ZIĘBA PIOTR | 1979 | RZESZÓW | BRAK TEAM'U | POLSKA |
1348 | | ZIĘBA WOJCIECH | 1990 | TOMASZÓW LUBELSKI | | POLSKA |
1349 | | ZIMNICKI WOJCIECH | 1983 | RZESZÓW | | POLSKA |
1350 | | ZŁAMANIEC BARTOSZ | 1987 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POLSKA |
1351 | | ZŁONKIEWICZ MAREK | 1970 | RZESZÓW | | POLSKA |
1352 | | ZWIERZYŃSKI EDWARD | 1963 | RZESZÓW | | POLSKA |
1353 | | ŻAK PAWEŁ | 1969 | BACHÓRZ | AKTYWNY DYNÓW | POLSKA |
1354 | | ŻAK-HORECZY BARBARA | 1982 | KAROLÓWKA | ------------- | POLSKA |
1355 | | ŻEBRAKOWSKI ARTUR | 1978 | RZESZÓW | | POLSKA |
1356 | | ŻELAZKO KAMIL | 1988 | RZESZÓW | DRB | POLSKA |
1357 | | ŻELAZKO MATEUSZ | 1992 | TRZEBOWNISKO | WALRAVEN | POLSKA |
1358 | | ŻELAZNY AGNIESZKA | 1972 | GORLICE | GORLICKA GRUP BIEGOWA | POLSKA |
1359 | | ŻOŁNIERCZUK MICHAŁ | 1998 | RZESZÓW | | POLSKA |
1360 | | ŻOŁNIERCZYK MIROSŁAW | 1982 | HYŻNE | | POLSKA |
1361 | | ŻORNIAK JOANNA | 1990 | RZESZÓW | RUN PGE OBRÓT | POLSKA |
1362 | | ŻORNIAK MAGDALENA | 1992 | RZESZÓW | | POLSKA |
1363 | | ŻUK ANDRZEJ | 1970 | KATOWICE | | POLSKA |
1364 | | ŻULIŃSKI SEBASTIAN | 1974 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POLSKA |
1365 | | ŻUŁKIEWSKA KATARZYNA | 1982 | KRZEMIENICA | G2A ACTIVE TEAM | POLSKA |
1366 | | ŻURAWSKI TOMASZ | 1976 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POLSKA |
1367 | | ŻUREK AGNIESZKA | 1974 | BRZEŹNICA | | POLSKA |
1368 | | ŻYŁA BARTŁOMIEJ | 1987 | RZESZÓW | | POLSKA |
1369 | | ŻYŁKA ERYK | 1976 | RZESZÓW | | POLSKA |