System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Xterra Poland

Lista startowa / Start List

Bieg (sobota) - dystans długi - 21 km
Run (saturday) - long distance - 21 km

#Numer
Number
Nazwisko i imię
Name
Rok urodzenia
Birthdate
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1AUGUSTYŃSKI SYLWESTER 1981KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
2BODZIOCH AGNIESZKA 1992WOJNICZPOLSKA
3CZAPLIŃSKI MAREK 1975GDYNIADKWS-JWFPOLSKA
4FGFG GFG 2000WARSZAWAPOLSKA
5GAWEDA BARBARA 1954.KIELCEPOLSKA
6GNOJEK WOJCIECH 1989STANISŁAW DOLNYHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
7GÓRAL TOMASZ 1972KRAKÓWPOLSKA
8LISZKOWSKI ARTUR 1970KRAKÓWPOLSKA
9MADUSIOK DOMINIK 1982BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
10MAJEWSKI KRYSTIAN 1980GDYNIAJWFPOLSKA
11MAJEWSKI KRYSTIAN 1980GDYNIADKWS - JWFPOLSKA
12MROWCA JAKUB 1992KRAKÓWPOLSKA
13PAKUŁA AGATA 1990KRAKÓWPOLSKA
14PAKUŁA AGATA 1990KRAKÓWPOLSKA
15PERNAL MATYLDA 1977KRAKÓWPOLSKA
16PETRUSENKO WALERI 1961MINSKGAZPROMBELORUS
17PODGÓRSKI JERZY 1971KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
18RAJ IWONA 1978RACIBOROWICEESKADRA KRAKÓWPOLSKA
19SKOTNICKA MAGDALENA 1987TRZEBINIAPOLSKA
20TARGOSZ MICHAŁ 1980KRAKÓW / ROMAITMBW KRAKÓWPOLSKA/ITALIA
21TESTOWY7 JAKUB 1981RYPINPOLSKA
22TESTOWY7 JAKUB 1986RYPINPOLSKA
23TESTOWY7 JAKUB 1991RYPINPOLSKA
24TESTOWY7 JAKUB 1991RYPINPOLSKA
25TLAŁKA SEBASTIAN 1992KRAKÓWKRAFTPOLSKA
26ZIĘBOWICZ MIROSŁAW 1962KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA

Bieg (sobota) - dystans krótki - 7 km
Run (saturday) - short distance - 7 km

#Numer
Number
Nazwisko i imię
Name
Rok urodzenia
Birthdate
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1AUGUSTYŃSKI SYLWESTER 1981KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
2BRYŚ JADZIA 1988KRAKÓWDZIECIAKI W FORMIEPOLSKA
3DANIELAK RENATA 1990HALINÓWKK CYKLON WARSZAWAPOLSKA
4FORDOŃSKA KATARZYNA 1979MIŃSK MAZOWIECKIRUSZAJ DUPĘ NA TRENING TEAMPOLSKA
5GARCZYŃSKA-WĄS BOGUSŁAWA 1977ZIELONKIPOLSKA
6KAJDY ŁUKASZ 1998ZĄBPOLSKA
7KOMMM PIOTR 1992KRAKÓWPOLSKA
8KUĆ JAROSŁAW 1966KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
9KUŁYNYCZ DARIUSZ 1974NIEPOŁOMICEQŁYNYCZ TEAMPOLSKA
10MARTELOVA MARTA 1991KRAKOWPOLSKA
11MAZURKIEWICZ WOJCIECH 1982KRAKÓWPOLSKA
12MILLER DARIUSZ 1974KRAKÓWPOLSKA
13MILLER MONIKA 1977KRAKÓWPOLSKA
14PETRUSENKO WALERI 1961MINSKVIKTORIYBELORUS
15PETRYSENKO WALERI 1961МИНСКAMATARБЕЛАРУСЬ
16PRZYWARA KATARZYNA 1988SKAWINAOPTIMA SKAWINAPOLSKA
17SZCZEPARA PIOTR 1975NARAMAPOLSKA
18SZKLANA ANITA 1995WIEPRZECPOLSKA
19WOJTAS KAMIL 1989KRAKÓWPOLSKA
20ZUR AGNIESZKA 1974ZIELONKIPOLSKA
21ZUR GRZEGORZ 1974ZIELONKIPOLSKA

Pływanie (sobota) - 750 m
Swim (saturday) - 750 m

#Numer
Number
Nazwisko i imię
Name
Rok urodzenia
Birthdate
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1DRABIK GRZEGORZ 1976KRAKÓWPOLSKA
2LEJA MICHAŁ 1990NOWY TARGPOLSKA
3ONICKI GRZEGORZ 1971KRAKÓWPOLSKA
4PIOTR WOJCIECH 1973KRAKÓWPOLSKA
5SYROWIECKA JOANNA 1993KRAKÓWDOTSPORTPOLSKA
6WÓJCIK GRZEGORZ 1986KRAKÓWGRIG MOTOCROSSUSERPOLSKA

Pływanie (sobota) - 1500 m
Swim (saturday) - 1500 m

#Numer
Number
Nazwisko i imię
Name
Rok urodzenia
Birthdate
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1BĄK MICHALINA 1989KRAKÓWAKTYWNA STRONA ŻYCIAPOLSKA
2DĘBICKA BRYGIDA 1979KRAKOWDKWSPOLSKA
3DONIEC TOMASZ 1974KRAKÓWMASTERS WISŁA KRAKÓWPOLSKA
4ŁĄCZYŃSKA MALWINA 1987WARSZAWAPOLSKA
5PIOTR WOJCIECH 1981KRAKÓWPOLSKA
6ROMAN KLAUDIA 2000MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA
7STAWARZ KRZYSIEK 1981KRAKÓWPOLSKA
8TYLMAN STANISLAS 1986KRAKOWPOLSKA

Pływanie (sobota) - 3000 m
Swim (saturday) - 3000 m

#Numer
Number
Nazwisko i imię
Name
Rok urodzenia
Birthdate
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1DOMAG PIOT 1981KRAKÓWPOLSKA
2DUKLA PIOTR 1982KRAKÓWPOLSKA
3MARKIEWICZ MARCELINA 1981WARSZAWATRIPASSIOMPOLSKA
4MCCAFFERY GARY 1962UKRESULTS FITNESSDERBYSHIRE
5SERZYSKO BARTOSZ 1988CIESZYNAKTYWNA STRONA ŻYCIAPOLSKA
6TEOFILOWICZ WOJTEK 1981KRAKÓWPOLSKA
7TESTOWY7 JAKUB 1992RYPINPOLSKA
8TOSNOWIEC RADOSŁAW 1989KRAKÓWPOLSKA
9WOJCIESZEK PIOTR 1988WARSZAWABREAK THE LIMITSPOLSKA
10WUILLIAUME DENIS 1984CHENOISGAUME POWERBELGIUM
11ZAGÓRSKI LESZEK 1978KRAKÓWBRAKPOLSKA

Xterra (niedziela) - dystans długi (1500/38/10)
Xterra (sunday) - long (1500/38/10)

#Numer
Number
Nazwisko i imię
Name
Rok urodzenia
Birthdate
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1ANDREEV PAVEL 1983KEMEROVOTRIATLETARUSSIA
2ATTIWELL GLYNN 1975GRANTHAMENGLAND
3ATTIWELL GLYNN 1975COLSTERWORTHGRAVITY CYCLING CLUBENGLAND
4BABICZ PAWEL 1987KRAKOW72DWINDSPORT TEAMPOLSKA
5BÁLINT MESTER 1985BUDAKALÁSZX2S TEAMHUNGARY
6BARAN ZBIGNIEW 1987KRAKÓWAKTYWNA STRONA ŻYCIAPOLSKA
7BARTNIK TOMASZ 1976POZNAŃ#ZAWSZEWPAŁĘPOLSKA
8BASIŃSKI MICHAŁ 1975WROCŁAWPOLSKA
9BERKA JAN 1989JABLONEC NAD NISOUHAVEN TEAMCZECH REPUBLIC
10BOUSMANNE MARC 1973SAINT-SYMPHORIENTRIATHLON CLUB DE MONSBELGIUM
11BREGIER PIOTR 1968PŁOCKAKADEMIA-RUCHU PŁOCKPOLSKA
12BRYCHTOVA ANNA 1993OLOMOUCCZECH REPUBLIC
13BUŁKA ŁUKASZ 1972ZABIERZÓWWATER KNIGHTSPOLSKA
14CHANÉ MAXIM 1996FALICONORGANICOACH-BEYOU-ONNFRANCE
15CHANÉ MAXIM 1996FALICONORGANICOACHFRANCE
16CMUNT PETR 1996PROVODINBENNYINVEST.COMCZECH REPUBLIC
17CZUBA ADAM 1969KRAKÓWHAPPY TRI FRIENDSPOLSKA
18DOMOWICZ JACEK 1967BOLESŁAWIECGK CYKLOSPORT BOLESŁAWIECPOLSKA
19ERBENOVÁ HELENA 1979JABLONEC NAD NISOULAWICZECH REPUBLIC
20FEWVCEW EFE3W 1991QDFSVFPOLSKA
21FRĄCZEK TOMASZ 1969KRAKÓWPOLSKA
22FRED DOLIVO 1976VIEUX MESNILXTER MORMAL NATURAFRANCE
23GAŁĄZKA WOJTEK 1983KRAKÓWPOLSKA
24GAŁUSZKA JAKUB 1987ŻYWIECKT ŻYWIEC/TRAINING & MOTIVATIONPOLSKA
25GANCARZ GRZEGORZ 1974KRAKÓWAKTYWNA STRONA ŻYCIAPOLSKA
26GAWLAS MATEUSZ 1981WARSZAWAPOLSKA
27GULBA ANDRZEJ 1978KRAKÓWPENTELPOLSKA
28GUZIAŁEK JACEK 1979PUSZCZYKOWOBE3 CITYZENPOLSKA
29HALL DOUG HALL 1987BATHT3 TRIATHLONGBR
30HART FELICITY 1980GRANTHAMUK
31JAMONT PRZEMYSŁAW 1960ŻARYKINESIS ŻARYPOLSKA
32JERZABEK MACIEJ 1995WARSZAWATRIWAWAPOLSKA
33KAFKOVÁ ALŽBĚTA 1991PRAGUECZECH REPUBLIC
34KAMELA ADAM 1981KIELNAROWAPOLSKA
35KAPELA MARIUSZ 1977BYTOMCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLSKA
36KIEDROWICZ JAKUB 1991WARSZAWAGRUPA PRACUJPOLSKA
37KIESEL BERND 1967BALTMANNSWEILERNPU ESSLINGENGERMANY
38KOCUREK ŁUKASZ 1983TYCHYRAFAKO S.A.POLSKA
39KOKOSZA RADOSŁ 1979WARSZAWA12XPOMAGAMPOLAND
40KOŁCZYŃSKA BARBARA 1956ŁÓDŹKS CELIRONMAN SAPOLSKA
41KOMMM PIOTR 1992KRAKÓWPOLSKA
42KONSTANTIN ASTAFYEV 1985SAINT-PETERSBURGTSARSKOE SELORUSSIA
43KOZOWICZ PAWEŁ 1985KATOWICEKS KANDAHAR / GJ GOPRPOLSKA
44LEŚNIAK ADAM 1965HALINÓWBYLEDOBIECPOLSKA
45LEYN DONAVAN 1994MENENTRITRAINING PRO TEAMBELGIUM
46LUŽNÝ FILIP 1982BYSTROČICEWFDPOLSKA
47LUŽNÝ IVO 1965BYSTROČICETTC OLOMOUCČ
48ŁABNO WALDEMAR 1974ŁUCZYCEDOTSPORTPOLSKA
49MACH WOJCIECH 1983KRAKÓWPOLSKA
50MACK ANNETTE 1966LEINFELDEN-ECHTERDINGENTRIA ECHTERDINGENGERMANY
51MAŁYSZ KAROL 1986STARA WIEŚPOLSKA
52MARCHENKO KONSTANTIN 1974ODINTSOVOРОССИЯ
53MARTIN NICOLAS 1975ANNEMASSETRISALEVE ANNEMASSEFRANCE
54MARTIN NICOLAS 1975ANNEMASSETRISALÈVE ANNEMASSE AGGLOFRANCE
55MARTIN NICOLAS 1975ANNEMASSETRISALEVE ANNEMASSEFRANCE
56MASARCZYK WOJCIECH 1995KNURÓWPOLSKA
57MAURY CHRISTOPHE 1969CANNES LA BOCCAFRANCE
58MAZURKIEWICZ WOJCIECH 1982KRAKÓWPOLSKA
59MAZUUUU WOJCIECH 1971KRAKÓWPOLSKA
60MICHALIK ARKADIUSZ 1981WARSZAWAPOLSKA
61MIKO MARCEL 1977SLADKOVICOVOTRIMIKOSLOVAKIA
62NÉPLAZ PATRICK 1952ANNEMASSETRISALEVE ANNEMASSE AGGLOFRANCE
63NEPOROZHNII DMYTRO 1985KRAKOWPOLSKA
64NICOLAS MARTIN 1975ANNEMASSEFRANCE
65NOWAK KRZYSZTOF 1986CHORZÓWNASTARCIE.PLPOLSKA
66NOWICKI ROBERT 1980WIŚNIOWA GÓRAPOLSKA
67OBIAŁA KRZYSZTOF 1976WROCŁAWPOLSKA
68PASUTO GRZEGORZ 1979KATOWICEDKWS JW3940POLSKA
69PETR ONDREJ 1997NOVÝ BORHAVEN TEAMCZECH REPUBLIC
70PIECHOTA PIOTR 1964ZIELONKIPOLSKA
71PIETRZAK LUKASZ 1988WARSZAWAGOOGLE POLANDPOLAND
72PIŁAT MICHAŁ 1978BOLESŁAWIECPOLSKA
73PRZYCHODZIEŃ RAFAŁ 1977WARSZAWAPOLSKA
74PUCIŁOWSKI MIROSŁAW 1962BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
75PYTLIKOVA SANDRA 1984HAVLICKUV BRODPTEAMCZECH REPUBLIC
76QUERFELD MIRKO 1972ZITTAUTEAM ERDINGER ALKOHOLFREIGERMANY
77RAKUS KORNEL 1970KISIELÓWMAKRAKPOLSKA
78REGIS FENDER 1972VOLSTROFFCCCE TRIATHLONFRANCE
79ROGOZINA DARIA 1996KRASNOYARSKTRIATLETARUSSIA
80ROKITA PAWEŁ 1984GORLICESKYLOCKPOLSKA
81ROMAN PAWEŁ 1977MIŃSK MAZOWIECKITRIPAKAPOLSKA
82ROUBALOVÁ MARKÉTA 1994JÍLOVÉ U PRAHYSK KOLA VÍŠEKČESKÁ REPUBLIKA
83ROZEK JAN 1987PRAGUEELEVEN MERCEDES MITASCZECH REPUBLIC
84SADOWSKI DARIUSZ 1972SŁAWKÓWPOLSKA
85SOZAŃSKI PIOTR 1956KRAKÓW72DPOLSKA
86SZAFARCZYK ANNA 1985CISEKPOLSKA
87SZUBERT PAWEŁ 1976WIERZCHOSŁAWICEBIKEBROTHERS TEAMPOLSKA
88SZULC MICHAŁ 1976KOTULIN4MPOLSKA
89SZUSTAK WOJCIECH 1977TARNÓWBIKEBROTHERS TEAMPOLSKA
90ŚWIECH KAMIL 1977PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRIATHLON YMCA KRAKÓWPOLSKA
91TARNOWSKA JUSTYNA 1979WIĄZOWNAPOLSKA
92TAUFER JAN 1976VAPENNY PODOLCZECHTRI K. TEAMCZECH REPUBLIC
93TESTOWY7 JAKUB 1981RYPINPOLSKA
94TESTOWY7 JAKUB 1986RYPINPOLSKA
95TESTOWY7 JAKUB 1992RYPINPOLSKA
96VALENTIN GENEWE 1991MULHOUSETRIMOVALFRANCE
97VARGA TAMÁS ERVIN 1986BUDAPESTVASEMBEREK KLUBJA- X2S TEAMHUNGARY
98VIDNER ŠTĚPÁN 1985PRAGUETSK PRAHACZECH REPUBLIK
99WAAIJENBERG QUIRIJN 1999DIERENTHE NETHERLANDS
100WAAIJENBERG QUIRIJN 1999DIERENNEDERLAND
101WAGNER ROBERT 1971BYTOMPOLSKA
102WALTERS NICOLE 1989BA27AFT3 TRIATHLONUNITED KINGDOM
103WINTER ARTHUR 1972WIENAUSTRIA
104WITER ARTHUR 1972WIENAUSTRIA
105WLODAREK PAULA 1995MÜNSTERSC BAYER 05 UERDINGEN E.V.GERMANY
106WRÓBLEWSKI WOJCIECH 1979ZGIERZPOLSKA
107ZAWADA TOMASZ 1982KRAKÓWWAY2CHAMPPOLSKA
108ZELENT SŁAWEK 1981ALWERNIADKWSPOLSKA
109ZSOMBOR ADAM CSISZER 1980CSIKSZEREDAX2SROMANIA

Xterra (niedziela) - dystans krótki (700/19/5)
Xterra (sunday) - short (700/19/5)

#Numer
Number
Nazwisko i imię
Name
Rok urodzenia
Birthdate
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1ARANIN IWONA 1985WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYPOLSKA
2BINKOWSKI MIKOŁAJ 2000RADOMLYCONET TRIATHLON TEAMPOLSKA
3BŁOŃSKI ZBIGNIWE 1963WODZISŁAW ŚLĄSKIK.S. FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLSKA
4BRATKOWSKI TOMASZ 1979WARSZAWASTARKEYPOLSKA
5BRYŚ JADWIGA 1989KRAKÓWWPOLSKA
6ĆWIERTNIA TOMASZ 1976OPOLEPOLSKA
7DE CSERNATONY ANTONY 1974WAKEFIELDGBENGLAND
8DOMAGAŁA DOMINIK 1982ZAWIERCIENIEZRZESZONYPOLSKA
9DONDAJEWSKI MARCIN 1987POZNAŃULTRA TRAILPOLSKA
10DRABIK GRZEGORZ 1976KRAKÓWPOLSKA
11GAŁKOWSKI RADOSŁAW 1977TCZEWPOLSKA
12GIZA LESZEK 1966TYLICZPOLSKA
13GODLEWSKI MICHAŁ 1980ŁÓDŹKS ALASKAPOLSKA
14GODOS MARCIN 1980KRAKÓWPRZEMYŚLPOLSKA
15GRAJDURA ROBERT 1981TARNÓWGRUPA AZOTY KOLTARPOLSKA
16JAMONT PRZEMYSŁAW 1960ŻARYKINESIS ŻARYPOLSKA
17KIEŚ DAMIAN 1978RZESZÓWRZESZÓWPOLSKA
18LANDOWSKI MICHAŁ 1987CHORZOWDKWS-3940POLSKA
19LASKA PAWEŁ 1987CZERWIONKA-LESZCZYNYPOLSKI KLUB MTBPOLSKA
20LEJA MICHAŁ 1990NOWY TARGPOLSKA
21LEVKOVICH ALEXANDRA 1999KEMEROVOTRIATLETARUSSIA
22LISIEŃSKI MICHAŁ 1987SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLSKA
23LUŽNÝ IVO 1965OLOMOUCTTC OLOMOUCCZECH REPUBLIC
24ŁASKI BŁAŻEJ 1984WOLBÓRZPOLSKA
25MAJOR ZBY 1973KRAKÓWNIGHT RUNNERSPOLSKA
26MALITA PIOTR 1962KRAKOWPOLSKA
27MAZURKIEWICZ WOJCIECH 1980KRAKÓWPOLSKA
28MILLER TOMEK 1976LUBINMILLER TEAMPOLSKA
29MRÓZ GRZEGORZ 1977TYCHYWARSZTAT FORMYPOLSKA
30NGUYEN ROBERT 1991WARSZAWAPOLSKA
31NOWAK DAWID LUKAS 1981ŁÓDŹRUCH KUCHPOLSKA
32PAJAK TOMASZ 1978KRAKOWPOLSKA
33PAPP JURAJ 1961PARTIZÁNSKETRIHEALTH PARTIZÁNSKESLOVAKIA
34PAWŁOWSKI PIOTR 1974KRAKÓWPOLSKA
35PAYGERT MICHAŁ 1978SIEPRAWFUNDACJA NOWE CENTRUMPOLSKA
36POPŁAWSKI KONRAD 1974PŁOCKSWPW PŁOCKPOLSKA
37RAKUS MARIA 2000KISIELÓWAKWEDUKT KIELCEPOLSKA
38SAMULSKA EWA 1978WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
39SIEPRAWSKI JAKUB 1987KRAKÓWEVENTARIATPOLSKA
40SODNOM TSENDZESEM 1976RZEZAWAPOLSKA
41STANEK WERONIKA 1998PIŃCZÓWPOLSKA
42STROJNY ROBERT 1969WARSZAWAPKO BANK POLSKIPOLSKA
43SZCZEPANIK GRZEGORZ 1980KRAKÓWWILDEERPOLSKA
44TESTOWY7 JAKUB 1991RYPINPOLSKA
45TOKARZ WOJCIECH 1991DOBCZYCEROZBIEGANE DOBCZYCEPOLSKA
46TOMASZEWICZ KRZYSZTOF 1977TYCHYPOLSKA
47TWARDY DAWID 1980RACIBÓRZKROSS MTB SOLO TEAM RACIBÓRZPOLSKA
48VELÍŠEK PETR 1999KAMENICE NAD LIPOULIGA ATLETŮ PELHŘIMOVCZECH REPUBLIC
49WYCZÓŁKOWSKI ARTUR 1986KRAKÓWPOLSKA
50ZDZIEBO MARCIN 1978KRAKÓWYMCA KRAKÓWPOLSKA
51ZIENTAL DAREK 1967SITKOWKA - NOWINYPOLSKA
52ZLOTOROWIEZ STEPHANE 1977CHASSEPIERREBELGIQUE
53ZWIEJSKI TOMEK 1986TORUŃPOLSKA
54ZWONEK PIOTR 1967KRAKÓWEXROWEROWANIE.PL KRAKÓWPOLSKA
55ŻAK KAMIL 1995MIELECPOLSKA