System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Susz Triathlon 2017

Lista startowa / Start List

1/2 IM (1900m / 90km / 21,1km)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTONIUK ARTUR1980KRAŚNIKBARAN CYCLING TEAMPOLSKA
2AUGUSTYNIAK JAREK1973GDAŃSKTRI4ONEPOLSKA
3AUGUSTYNIAK WOJCIECH1979ELBLĄGPOLSKA
4AWRUK BARTOSZ1982BIAŁYSTOKNADAKTYWNI/ WAWRUK.PLPOLSKA
5BABICZ PAWEL1987KRAKOW72DPOLSKA
6BARAN KATARZYNA1979NAMYSŁÓWACTIVRUN NAMYSŁÓWPOLSKA
7BEBELSKI RAFAŁ1977WARSZAWAPZU SPORT TEAM / KUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
8BEDNARCZYK ARKADIUSZ1972RADOMSKOPOLSKA
9BEDNAREK KRZYSZTOF1984TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMPOLSKA
10BIAŁOBŁOCKI JACEK1961RYPINKB LECH RYPINPOLSKA
11BIELENICA BEATA1982WYDMINYTRI NEGUPOLSKA
12BIERNACKI DAMIAN1974PABIANICEKORONA PABIANICE/AT TEAM/OLMAR IGŁA TEAMPOLSKA
13BONIECKI PAWEŁ1971PRUSZKÓWAIRBIKEARMEXIM TRI TEAMPOLSKA
14BORKO CEZARY1973OLSZTYNTRI NEGU, NAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
15BRODOWSKI DOMINIK1982GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
16BUGAJ GRZEGORZ1974MYSŁOWICETRAVOISPOLSKA
17CHOMIK RAFAŁ1977GLIWICET2 TRIATHLON TEAMPOLSKA
18CHRZAN PIOTR1973SZCZECINKOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAMPOLSKA
19CICHECKI ARKADIUSZ1960ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICELLIRONMANPOLSKA
20CIEMIELEWSKI PIOTR1985TORUŃTMT TORUŃPOLSKA
21CIĘŻKI MACIEJ1978BYDGOSZCZPOLSKA
22CYBULSK KONRAD1973KUTNOKS CELIRONMANPOLSKA
23CZAJA JAKUB1980GDAŃSKCTSPOLSKA
24CZUBLUN PIOTR1973WÓLKA KOZODAWSKANEON TEAMPOLSKA
25ĆWIRKO-GODYCKI ŁUKASZ1980MALBORKMKS TRIATHLON MALBORKPOLSKA
26DĄBROWSKA KATARZYNA1988PIASECZNOHW TRI TEAMPOLSKA
27DĄBROWSKI MICHAŁ1977WARSZAWAPOLSKA
28DOMITRZ MARIUSZ1981BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
29DOROCHOWICZ SŁAWOMIR1969GDYNIAAT TEAM - DOROCH.PLPOLSKA
30DRZYZGIEWICZ MICHAL1981KRAKOWPOLSKA
31DYMEK STANISŁAW1954PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
32EREER ER1980IŁAWAPOLSKA
33FEDERCZYK MICHAŁ1984OSTRÓDAALA TEAMPOLSKA
34FILA MAREK1976WARSAWAMARCUS TEAMPOLSKA
35GALADYK KAROLINA1986WARSZAWAPOLSKA
36GAŁUSZKA JAKUB1987ŻYWIECKT ŻYWIECPOLSKA
37GARDECKI PAWEŁ1990OSTRÓDANET SYSTEM TRIATHLON TEAMPOLSKA
38GARDZIEJCZYK DANIEL1983BIAŁYSTOKPOLSKA
39GIBA GRZEGORZ1971JASTRZEBIE ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLSKA
40GOC WOJCIECH1971KWIDZYNPOLSKA
41GORBA DENISS1970RIGALATVIAN TRIATHLON TEAMLATVIA
42GORGOŃ ANGELIKA1987GDAŃSKPOWERHOUSE PILATES STUDIOPOLSKA
43GÓRSKI WOJCIECH1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
44GRYGLIK TOMEK1978RUDZICZKAPOLSKA
45GRZEGORZ PODGÓRSKI1973MORĄGLP MPOLSKA
46GRZEGÓ PIOTR1987SZCZECINFLYPARKPOLSKA
47GUTOWSKI PAWEŁ1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
48JACKOWIAK PIOTR1986BRZEGPOLSKA
49JAGAS RADEK1972ŁÓDŹK. S. CELIRONMANPOLSKA
50JAKIMIUK DANIEL1993MOKRENADAKTYWNI/ Z BOGIEM PRZEZ TRIATHLONPOLSKA
51JANIGA ROBERT1972WARSZAWAPOLSKA
52JANKOWSKI ADAM1975GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA
53JARLIŃSKI RAFAŁ1968IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
54JEGLIŃSKI ŁUKASZ1988WARSZAWATWISTER TEAMPOLSKA
55JUŚKIW PAWEŁ1983GDYNIAPOLSKA
56KACZYNSKI ALEKSANDER1982ŁAPYNADAKTYWNIPOLSKA
57KALINOWSKI PAWEŁ1984WARSZAWANEON TEAM/REXONA MENPOLSKA
58KAŁUŻNY ŁUKASZ1988WARSZAWANEONPOLSKA
59KAMINSKA SZULC JOANNA1975GISLAVEDSZWECJA
60KAPICA SŁAWOMIR1972KWIDZYNKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
61KARCZEWSKI JAN1988GDAŃSKUKS TRS SUSZPOLSKA
62KARWALA LUKASZ1978SZARLEJKASMBPOLSKA
63KLIMASZYK SZYMON1968BARANOWOPOLSKA
64KŁOS ADRIAN1986GDANSKPOLSKA
65KŁUBA SŁAWOMIR1990SUSZPOLSKA
66KOCUR RAFAŁ1973GÓRKI MAŁEAT TEAMPOLSKA
67KOŁACZKO KATARZYNA1983PRZEWORSKPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
68KOŁECKI MICHAŁ1995IŁAWATRI NEGU / IŁAWA BIEGAPOLSKA
69KONIAIEV VOLODYMYR1985KREMENCHUKRUN BYDGOSZCZUKRAINE
70KONWIŃSKI ŁUKASZ1988GDYNIAGDYŃSKI TRIATHLONPOLSKA
71KOPER MACIEJ1985LEGIONOWOKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
72KOPYTOWSKA ANNA1987WARSZAWAPOLSKA
73KORONKIEWICZ ADAM1977WROCŁAWPOLSKA
74KOSMALA MICHAŁ1977MIEDZIANA GÓRALABOSPORTPOLSKA
75KOŚCIESZA PIOTR1986OLSZTYNTRI NEGUPOLSKA
76KOWALCZYK DARIUSZ1970ROKITKIPOLSKA
77KOWALCZYK PAWEŁ1982SIEMIATYCZENADAKTYWNIPOLSKA
78KOZŁWOSKI BOGDAN1974DYWITYNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
79636KRAVCHENKO OLEG1993KIJOWSAPIK TEAMUKRAINA
80KRZYSZTOFIK KACPER1977PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLSKA
81KRZYSZTOFIK KACPER1977PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLSKA
82KUJAWA KAROLINA1990WARSZAWAPOLSKA
83KUKUCZ-LEGIEŃ MICHAŁ1983KRAKÓWKUKUCZSPORT.PLPOLSKA
84KUREK DOMINIK1972DĘBNODĘBNOPOLSKA
85KWIATKOWSKA AGNIESZKA1976ELBLĄGPOLSKA
86LACH SEBASTIAN1976GRODKÓWGZ LZS GRODKÓWPOLSKA
87LESZCZYŃSKI CEZARY1970GDAŃSKPOLSKA
88LEWANDOWSKI JACEK1972PIASECZNOTKKF NON IRONPOLSKA
89LISOWSKI PRZEMEK1976OLSZTYNTRI NEGUPOLSKA
90MAJEWSKA MAŁGORZATA1983ŁÓDŹKB ARTURÓWEKPOLSKA
91MAJEWSKI MAREK1975WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
92MAJEWSKI ROBERT1973KRAKÓWPOLSKA
93MAJEWSKI ROMAN1972TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
94MALISZEWSKI MIESZKO1978SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECHOP ZE ŻELAZAPOLSKA
95MAREK ANDRZEJ1977MŁAWAKROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAMPOLSKA
96MARKIEWICZ MACIEJ1984BYDGOSZCZPOLSKA
97MARKOWSKI DOMINIK1976WARSZAWAPOLSKA
98MARKOWSKI TOMASZ1977MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA
99MASTALERZ PAWEŁ1981POZNAŃCOLEX RACING TEAMPOLSKA
100MĄDRY WOJCIECH1980OLSZTYNNEON TEAMPOLSKA
101MICHALAK MICHAŁ1983KOSZALINDZIKI KOSZALINPOLSKA
102MICHALSKI PIOTR1979ROPCZYCEPOLSKA
103MICHAŁOWSKI RADOSŁAW1973ELBLĄGWANIEWSKI COACHINGPOLSKA
104MIECZNICKI MICHAL1978WARZSAWAPOLSKA
105MISIASZEK JANUSZ1958KĘDZIERZYN-KOŹLELABOSPORT TEAMPOLSKA
106MODRAS LUDWIKA1993SANDOMIERZFMW RUNNERSPOLSKA
107MORAWSKI FILIP1987WARSZAWAPOLSKA
108MROWIEC TOMASZ1990ORZESZEFUNDACJA - AKTYWNIPOLSKA
109NIEMKIEWICZ ADAM1983ŻNINNIEMKIEWICZ TEAMPOLSKA
110NOWAK KRZYSZTOF1986CHORZÓWNASTARCIE.PLPOLSKA
111OLCZAK ANNA1982WARSZAWAPOLSKA
112OLSZEWSKI MAREK1969LIDZBARK WARMIŃSKIAKB LIDZBARK WARMIŃSKI / BBLPOLSKA
113OSIECKI EDWIN1969KONSTANCINKUŻNIA TRIATHLONUPOLSKA
114OSIPOWICZ PAWEŁ1977GDYNIAPOLSKA
115OSIPOWICZ PAWEŁ1977GDYNIAPOLSKA
116PANEK WOJCIECH1983NIEPOŁOMICEPOLSKA
117PASEK TOMASZ1982WIELICZKAEKO MOTEL NAWIERZYNKA PARK PINOKIOPOLSKA
118PASZEK JOANNA1986TYCHYPOLSKA
119PATEK MAREK1983KRAKÓWAUTO MOTO VALDIPOLSKA
120PAWŁOWSKI MARCIN1974KRAKÓWPOLSKA
121PIEKARZ MARIUSZ1975PRZEDZELSKBPOLSKA
122PISAREK EWELINA2017WARSZAWAEWELSPORT TEAMPOLSKA
123PLOTKOWSKA MARTA1978SZCZECINPOLSKA
124PLUTA GNIEWOMIR1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
125PODGÓRSKI GRZEGORZ1973MORĄGLP MPOLSKA
126POLAK KRZYSZTOF1958JASTKOWICEPOLICJAPOLSKA
127POLS ROGIER1975JÓZEFOSŁAWNNYTTPOLSKA
128POTAPCZUK ŁUKASZ1992WARSZAWAENDURE TEAMPOLSKA
129POTPACZUK ŁUKASZ1992WARSZAWAENDURE TEAMPOLSKA
130PROKOPCZUK PAWEŁ1980GDAŃSKFANCLUB DUŻYCH CYCUSIOWPOLSKA
131PRZEŹDZIĘK ADAM1985GLIWICET2 TRIATHLON TEAMPOLSKA
132PRZYBYŁOWICZ WOJCIECH1983RZESZÓWPOLSKA
133PUNPUR KRZYSZTOF1983OSTRÓDANET SYSTEM TRIATHLON TEAMPOLSKA
134RADCZUK MARCIN1981TUCHOMDREAM TRI TEAMPOLSKA
135RAINER KRZYSZTOF1975STALOWA WOLAACS-STALPOLSKA
136RAKOCZY ARTUR1979ŁĘG PRZEDMIEJSKIPOLSKA
137RĘBISZ MICHAŁ1983GRUTAPOLSKA
138RÓŻAŃSKA KATARZYNA1976REDACOMPLEXSPORTS / TRI LADIESPOLSKA
139RULIŃSKI PRZEMYSŁAW1986GNIEWAKTYWNI KOCIEWIACYPOLSKA
140RULIŃSKI PRZEMYSŁAW1986GNIEWAKTYWNI KOCIEWIACYPOLSKA
141RZEPECKI DARIUSZ1983SOSNOWIECTRIATHLONPOLSKA
142SANESTRZIK JAKUB1990ZABRZESILESIANMACHINE.PLPOLSKA
143SKÓRSKI MARCIN1980KRAŚNIKSTREFA TRIATHLONUPOLSKA
144SKRZYŃSKI PATRYK1977MALBORKWANIEWSKI COACHINGPOLSKA
145SMĘTKIEWICZ ALEKSANDRA1987SOSNOWIECKT WATER KNIGHTS / SBO SHELLPOLSKA
146SMĘTKIEWICZ ALEKSANDRA1987KRAKÓWKT WATER KNIGHTS / SBO SHELLPOLSKA
147SOBCZAK MARCIN1971RUMIAENDURE TEAMPOLSKA
148SOCHAL JAKUB1991WARSZAWALABOSPORTPOLSKA
149SOLDAN MACIEJ1972WARSZAWSGIGA SPORTPOLSKA
150STAJSZCZYK MARCIN1970BIELSKO BIAŁALABOPOLSKA
151STANKIEWICZ AGNIESZKA1980WROCŁAWLABOSPORT TEAMPOLSKA
152SZAŁKOWSKI TOMASZ1973SUSZKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
153SZAŁKOWSKI TOMASZ1973SUSZKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
154SZAPIEL ANDRZEJ1990POGÓRZESPRING EUROPE/TRIATHLON TRÓJMIASTOPOLSKA
155SZTEBLICH MAGDALENA1982WROCLAWAT TEAMPOLSKA
156SZULC PIOTR1973GISLAVEDSZWECJA
157SZUP DANIEL1982SUSZUKS TYS SUSZPOLSKA
158ŚWIERCZEWSKA MONIKA1989WARSZAWAKUŹNIA TRIATHONUPOLSKA
159TARCZEWSKI TOMASZ1979ZAWIERCIETARCZA TRIATHLON TEAMPOLSKA
160TARGONI PAWEL1976FRUDWKPOLSKA
161TARGONI PAWEŁ1976FRYDEKPOLSKA
162TOMALIK KAROL1978KOSZALINPOLSKA
163TOMCZYK STEFAN1973SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
164TRAWCZYŃSKI JACEK1969BYDGOSZCZTO TYLKO TRIATHLONPOLSKA
165TROJANOWSKI MICHAŁ1983PIASECZNOT-MOBILE TRIATHLON TEAM / KUŻNIA TRIATHLONUPOLSKA
166TROJANOWSKI MICHAŁ1983PIASECZNOKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
167TRYCH ARTUR1974WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLAND
168TYSZKA DARIUSZ1975WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAPOLSKA
169UTYKAŃSKI MICHAŁ1986EŁKSBR TEAM EŁKPOLSKA
170WASILEWSKI MIROSŁAW1974IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
171WICIK ZBIGNIEW1977KWIDZYNIP KWIDZYN BIKE TEAMPOLSKA
172WIERZBIŃSKI MARCIN1962SZCZECINPOLSKA
173WITCZAK ARKADIUSZ1977KOWALEIRONTEAM3CITYPOLSKA
174WOJTCZAK GRZEGORZ1983SIEDLISKO K. GŁOGOWAPOLSKA
175WROBLEWSKI ADRIAN1982BORKOWO3ATHLETEPOLSKA
176WRONA KLAUDIUSZ1976GNIEZNOPOLSKA
177ZAKRZEWSKI MACIEJ1977WARSZAWAWARSZAWA WILANÓWPOLSKA
178ZAWIEJA BARTOSZ1976TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
179ZIELEŃ MICHAŁ1970GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
180ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW1981WARSZAWASANCTURE SPORTIFSPOLAND

Sprint (750m / 20km / 5,750km) - Age Group

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJCZAK MARCIN1974SZCZYTNOPOLSKA
2ANHALT MICHAŁ1976ŁOCHOWOPOLSKA
3ARANIN IWONA1985WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYPOLSKA
4BACHORSKI BOGDAN1975PRZASNYSZSUN RACE ROCK MACHINEPOLSKA
5BIELECKI JAROSŁAW1963ELBLĄGSTAW-BUDPOLSKA
6BRZOSKOWSKA JULIA2000STĘŻYCAPOLSKA
7535BUCZKOWSKA ALICJA1983GDYNIAPOLSKA
8BUŁAT RADOSŁAW1991WROCŁAWPOLSKA
9BYLIŃSKA KATARZYNA1971GDAŃSKPOLSKA
10CHAŁUPA LESZEK1976ELBLĄGPOLSKA
11CHLEBOWSKI JERZY1960WARSZAWATRICLUBPOLSKA
12CHYŁKOWSKI FILIP2001MICHAŁOWICETRIATHLON YMCA KRAKÓWPOLSKA
13CYBERTOWICZ SŁAWOMIR1966POZNAŃTS OLIMPIA POZNAŃPOLSKA
14CZUBLUN MATEUSZ2000WÓLKA KOZODAWSKANEON TEAMPOLSKA
15DERWISZYNSKI ARTUR1974LOMIANKIDERAVISH TTPOLSKA
16DETTLAFF MARIUSZ1983WILCZA GÓRAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
17DOMAŃSKA EMILIA1982WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
18DYAD TOMASZ1976WARSZAWAPOLSKA
19DZIEMIAN KAROL1973OLSZTYNPOLSKA
20GABRIEL ŁUKASZ1980STAROGARD GDAŃSKIBRACIA GABRIELPOLSKA
21GARBIEC TOMASZ1975WARSZAWAVARSOPOLSKA
22GAWRYCH SYLWIA1985BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
23GLAUBERT WERONIKA2000ELBLĄGMKS TRUSO ELBLĄGPOLSKA
24GNIECH MACIEJ1980WEJHEROWOELTORBUD TEAMPOLSKA
25GRĄDZKI WOJCIECH1991GIŻYCKODOTSPORT.PL TRIATHLON TEAMPOLSKA
26GREGAJTIS NINA1984PUŁTUSKTRONIK TRIATHLON TEAMPOLSKA
27JABŁOŃSKA MARLENA1983PRABUTYPOLSKA
28JEDLIŃSKI ŁUKASZ1980WARSZAWAPOLSKA
29JELSKI MICHAŁ1981SUSZKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
30JURCZEWSKI MARIUSZ1984BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
31JUSZCZYK PAWEL1993KOTORZ WIELKIAZS POLITECHNIKA OPOLSKAPOLSKA
32JUSZCZYK PAWEŁ1993KOTÓRZ WIELKIKU AZS POLITECHNIKA OPOLSKAPOLSKA
33KĘPIŃSKI KRZYSZTOF1976SUSZODKRYWCA HISTORIIPOLSKA
34KLUBA MAGDALENA1992GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
35KMIECIAK MIŁOSZ1985POZNAŃPOLSKA
36KMIEĆ ROBERT1989PŁOŃSKAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
37KOŁATKA ANIA1999IŁAWAORKA IŁAWAPOLSKA
38KOŁODZIEJSKI MAREK1978STAWIGUDANIEFORMALNA GRUPA PĘDZĄCYCH POD WIATRPOLSKA
39KOŁTONOWSKI KRZYSZTOF1975GDYNIAKOLTI TEAMPOLSKA
40KOŚCIESZA PATRYCJA1994OLSZTYNTRI NEGUPOLSKA
41KOWALCZYK ANDRZEJ1955OSTROLEKAWEGA OSTROLEKAPOLSKA
42KOZIKOWSKI MICHAŁ1980OLSZTYNAQWASFERA MASTERS OLSZTYNPOLSKA
43KOŻAN RYSZARD1949RUCIANE NIDAPOLSKA
44KRASNODĘBSKA OLIWIA2000GRUDZIĄDZPOLSKA
45KRUSZYŃSKA ANNA1995ELBLĄGPOLSKA
46KUKUCZ-LEGIEŃ MAŁGORZATA1979KRAKÓWKUKUCZSPORT.PLPOLSKA
47KWIATKOWSKI FILIP2000BYDGOSZCZPOLSKA
48KWIECIEŃ KATARZYNA1980SIEWIERZ3FLOW TRIATHLON TEAM /UKS OŻAROWICEPOLSKA
49KWIECIEŃ KRYSTIAN1979SIEWIERZ3FLOW TRIATHLON TEAM /UKS OŻAROWICEPOLSKA
50LENDZIONOWSKI SEBASTIAN1984GDAŃSKPOLSKA
51LISOWSKI PRZEMEK1976OLSZTYNTRI NEGUPOLSKA
52ŁĘCKI TOMASZ1975WARSZAWAWIRUJĄCE KORBYPOLSKA
53ŁOŚ DARIUSZ1958ZAMOŚĆPOLSKA
54MACIKOWSKI CEZARY1996SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
55MACKIEWICZ TOMASZ1975SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
56MADA PAULINA1991ŁÓDŹK.S. CELIRONMAN S.A.POLSKA
57MADAJCZYK KAROLINA1980POZNAŃUAM MASTERSPOLSKA
58MAMCARZ JAROSŁAW1967TCZEWWOPR TCZEWPOLSKA
59MARKUSZEWSKI WALDEMAR1974SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
60MAŚKIEWICZ JUSTYNA1985IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
61MICHAŁOWSKI MATEUSZ1992GOŁDAPNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
62MICHAŁOWSKI REMIGIUSZ2000ELBLĄGMKS TRUSO ELBLĄGPOLSKA
63MIZIARSKI PAWEŁ1990REDATORUS TRIATHLON TEAMPOLSKA
64NIEDZIELSKA KATARZYNA1990WROCŁAWLITWIN TRIATHLON TEAMPOLSKA
65NOWIŃSKI JANUSZ1967IŁAWAIŁAWAPOLSKA
66OLSZEWSKI ŁUKASZ1976BYDGOSZCZPOLSKA
67OSIECKA BEATA1966KONSTANCIN JEZIORNAKUŻNIA TRIATHLONUPOLSKA
68PACIOREK PAWEŁ1981GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
69PACZKOWSKI RAFA1982STARZYNYKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
70PAKURA KAROLINA1976GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
71PASZEK JOANNA1986TYCHYBOJDOŁ BOSCH SERVICEPOLSKA
72PAWLEGA KASIA1976WARSZAWAPOLSKA
73PICHLAK PIOTR1960GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
74PIEKARSKI RAFAŁ1996OPOCZNOHUROM POLSKAPOLSKA
75PIKORSKI DOMINIK1993ZABRZETRIDIVISION TRIATHLON TEAM, 3DVSN.COMPOLSKA
76PLASZCZYK TOMASZ1976GDAŃSKSPORT-EVO/ SZTAFETA NADZIEIPOLSKA
77PODWYSOCKI MARCIN1988WARSZAWATRI-STREFAPOLSKA
78POLITYLO AGNIESZKA1975WARSZAWAPOLSKA
79PRASEK MAGDA1984IŁAWAPOLSKA
80RANOSZEK ANNA1977POZNAŃUKS CITYZEN POZNAŃPOLSKA
81RÓŻALSKI ROBERT1989ELBLĄGKADYNY FOLWARK TRIATHLON TEAMPOLSKA
82SAMBORSKI ANDRZEJ1966KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLSKA
83SAMULSKA EWA1978WARSZAWAPOLSKA
84SĄDEL GRZEGORZ1971ZIELONA GÓRAZKS JORGE DRZONKÓWPOLSKA
85SCHIRMER JULIA1996WARSZAWAPOLSKA
86SKŁADANK JAKUB1989WARSZAWALOREM IPSUMPOLSKA
87SKUPIEŃ KONRAD1972ŁÓDŹPOLSKA
88SŁOMSKI PIOTR1992PIŁAPOLSKA
89SOBCZAK ZYCH MARTA1977WARSZAWATRIWAWAPOLSKA
90STAŃCZYK TOMASZ1967RAWA MAZOWIECKAIRON TEAMPOLSKA
91STEFANIAK LESZEK1973GDAŃSKDRIM TRI TEAM/MWOPR GDAŃSKPOLSKA
92SUCHECKI ADAM1982WARSZAWAWWW.NOTARIUSZMETRORATUSZ.PLPOLSKA
93SYREWICZ KRZYSZTOF1969LIDZBARK WARMIŃSKIBBLPOLSKA
94SZELIGA WOJTEK1969IMIELINPOLSKA
95SZMEJTER PAWEŁ1993SUSZPOLSKA
96SZULC WOJTEK1966BYDGOSZCZSISU TEAMPOLSKA
97SZYMAŃSKI JACEK1974RAWA MAZOWIECKAPOLSKA
98SZYMAŃSKI SEBASTIAN1974KONSTANCIN-JEZIORNAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
99TESTOWY7 JAKUB1996RYPINPOLSKA
100TRONINA GRZEGORZ1982OPATOWWANIEWSKI COACHINGPOLSKA
101WALASKOWSKI MICHAL1986GDYNIABERLIPOLSKA
102WĄSOWSKI WOJCIECH1965DĄBROWAPOLSKA
103WĘGIER ARKADIUSZ1977SUSZUKS-TRS SUSZPOLSKA
104WILCZYNSKA AGATA1989WARSZAWAPOLSKA
105WOJDA RAFAL1982WARSZAWATHEKAMPERS.PLPOLSKA
106WOJTOWICZ KAROL1976OLSZTYNPOLSKA
107WOLINSKI SEBASTIAN1975ELBLAGLABOSPORTPOLSKA
108WOLINSKI SEBASTIAN1975ELBLAGLABOSPORTPOLSKA
109WOLINSKI SEBASTIAN1975ELBLAGLABOSPORTPOLSKA
110WOZNIAK TOMASZ1976GDANSKTRIDEAPOLSKA
111WOŹNIAK JOANNA2001SZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA
112WYKA WOJCIECH1956GDAŃSKWATAHAPOLSKA
113WYPYCH KAMIL1983OLSZTYNPOLSKA
114ZAGRODZKI KRZYSZTOF1986SUSZPOLSKA
115527ZAKREVSKAYA VIKTOIA1989KIJOWSAPIK TEAMUKRAINA
116ZAKRZEWSKA EWA1978WARSZAWAPOLSKA

Sprint (750m / 20km / 5,750km) - ELITE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1COMBIK MARCIN1994KRAKÓWTRIATHLON YMCA KRAKÓWPOLSKA
2GOC JULIA1997KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
3JERZYK AGNIESZKA1988LESZNOREAL 64-STOPOLSKA
4KALIŚ KAROL1990SUSZSUSZ TEAMPOLSKA
5KOWALCZYK ŁUKASZ1998KOBYLANKAKS IRONMAN C/S POLSKAPOLSKA
6KOZAK DOMINIKA1993SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEWLKS KMICICPOLSKA
7LEWANDOWSKA OKTAWIA1999SZCZECINPOLSKA
8LIMAS PAULINA1995KATOWICEKS AZS-AWF KATOWICEPOLSKA
9OTWOROWSKA MAŁGORZATA1990SZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA
10PETTERS KLAUDIA1999KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
11SMEDA BARTOSZ1986SZCZECINIRONMAN CS POLSKAPOLSKA
12SOŁOWIANOW WIACZESŁAW1988WARSZAWAPOLSKA
13STEPIEN JAREK1966TOMASZOWICETRI CLUBPOLSKA
14SZALA TOMASZ1990NOWA IWICZNAAIRBIKE ARMEXIM TRI TEAMPOLSKA
15TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOLSKA
16TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOLSKA
17TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
18ULATOWSKA ALICJA1996PAWŁOWICEWLKS KMICIC CZĘSTOCHOWAPOLSKA
19WEISS CLAUDIA1996SZCZECINKS IRONMAN C/S POLSKAPOLSKA
20WEISS CLAUDIA1996SZCZECINKS IRONMAN C/S POLSKAPOLSKA
21WILK ADRIAN1998POLICEKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA
22WOJCIESZONEK DAMIAN1997KOBYLANKAIRONMAN CS POLSKAPOLSKA
23WOJCIESZONEK DAMIAN1997KOBYLANKAKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA

Aquathlon - wyścig I: 10-13 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1JĘDRZEJCZYK KARINA2006PIASECZNOPOLSKA
2KOPICZYŃSKA KAROLINA2005WARSZAWAG8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
3ŁOŚ JAKUB2006SOPOTHAPPYSMILE TEAMPOLSKA
4ŁOŚ JAKUB2006SOPOTHAPPYSMILE TEAMPOLSKA
5MICHAŁOWSKA ADRIANNA2004ELBLĄGPOLSKA

Aquathlon - wyścig II: 14-15 lat, 16-17 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GALIŃSKA BEATA2003IŁAWAPOLSKA
2RADZIKOWSKI KAMIL2003GDYNIATOP ACTIVEPOLSKA
3WĘGIER OLIWIA2001SUSZUKS-TRS SUSZPOLSKA
4WOŹNIAK JOANNA2001SZCZECINKS IRONMAN CS POLSKAPOLSKA
5ŻBIKOWSKA WERONIKA2001SIERPIN 4,ELBLĄG2MKS TRUSO ELBLĄGPOLSKA

Aquathlon - wyścig III: 18 lat i więcej

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DRABAREK PIOTR1973GDAŃSKSMARUJ NA TRENINGPOLSKA
2GLEB TOMASZ1967ELBLĄGEL-AKTYWNI/TRUSOPOLSKA
3GRZYBEK BARTOSZ1996POZNAŃPOLSKA
4HAPKE TOMASZ1977WILKOWOPOLSKA
5HAPKE TOMASZ1977WILKOWOPOLSKA
6HUZAR RYSZARD1972MALBORKAUTYZM JEST WŚRÓD NASPOLSKA
7KACZMARCZYK KAROL1992SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
8RYMKIEWICZ ALEKSANDRA1966ELBLĄGPOLSKA
9ŚLIWIŃSKI RAFAŁ1977KIELCEAQUA MED KIELCEPOLSKA
10WYRWAS RADOSŁAW1983PŁOCKPTT DELTAPOLSKA