System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Susz Triathlon 2017

Lista startowa / Start List

1/2 IM (1900m / 90km / 21,1km)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AMBROZIAK PIOTR1973OLSZTYNPOLSKA
2ANDRZEJEWSKI BARTOSZ1970SOSNOWIECPOLSKA
3ANTONIUK ARTUR1980KRAŚNIKBARAN CYCLING TEAMPOLSKA
4AUGUSTYNIAK GRZEGORZ1972PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
5AUGUSTYNIAK JAREK1973GDAŃSKTRI4ONEPOLSKA
6AUGUSTYNIAK WOJCIECH1979ELBLĄGPOLSKA
7AWRUK BARTOSZ1982BIAŁYSTOKNADAKTYWNI / WAWRUK.PLPOLSKA
8BABICZ PAWEL1987KRAKOW72DPOLSKA
9BARAN KATARZYNA1979NAMYSŁÓWACTIVRUN NAMYSŁÓWPOLSKA
10BEDNARCZYK ARKADIUSZ1972RADOMSKOPOLSKA
11BEDNAREK KRZYSZTOF1984TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMPOLSKA
12BIAŁOBŁOCKI JACEK1961RYPINKB LECH RYPINPOLSKA
13BIELENICA BEATA1982WYDMINYTRI NEGUPOLSKA
14BIERNACKI DAMIAN1974PABIANICEKORONA PABIANICE/AT TEAM/OLMAR IGŁA TEAMPOLSKA
15BINDER PIOTR1977WARSZAWAPOLSKA
16BONIECKI PAWEŁ1971PRUSZKÓWAIRBIKEARMEXIM TRI TEAMPOLSKA
17BRETT TOMASZ1962KOŁOMLUKS TRIATHLONPOLSKA
18BRYLIŃSKI BARTOSZ1976WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
19CHOMIK RAFAŁ1977GLIWICET2 TRIATHLON TEAMPOLSKA
20CHRZAN PIOTR1973SZCZECINKOLARZE Z GÓRKI CIŚNIJ TEAMPOLSKA
21CICHECKI ARKADIUSZ1960ALEKSANDRÓW ŁÓDZKICELLIRONMANPOLSKA
22CIĘŻKI MACIEJ1978BYDGOSZCZPOLSKA
23CYBULSK KONRAD1973KUTNOKS CELIRONMANPOLSKA
24CZAJA JAKUB1980GDAŃSKCTSPOLSKA
25CZUBA ADAM1969KRAKÓWHAPPY TRI FRIENDSPOLSKA
26CZUBLUN PIOTR1973WÓLKA KOZODAWSKANEON TEAMPOLSKA
27ĆWIRKO-GODYCKI ŁUKASZ1980MALBORKMKS TRIATHLON MALBORKPOLSKA
28DĄBROWSKA KATARZYNA1988PIASECZNOHW TRI TEAMPOLSKA
29DĄBROWSKI MICHAŁ1977WARSZAWAPOLSKA
30DMOWSKI PIOTR1985PIASECZNOPOLSKA
31DOMITRZ MARIUSZ1981BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
32DOMITRZ MARIUSZ1981BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
33DOROCHOWICZ SŁAWOMIR1969GDYNIAAT TEAM - DOROCH.PLPOLSKA
34DRABOT ANDRZEJ1972WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
35DUDZIK EMIL1981RZESZÓWFLY PARK TEAMPOLSKA
36DYMEK STANISŁAW1954PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
37EREER ER1980IŁAWAPOLSKA
38FILA MAREK1976WARSAWAMARCUS TEAMPOLSKA
39FORMELA DANIEL1986GDYNIAKM SPORTPOLSKA
40FURMAŃSKI KRZYSZTOF1976SUSZUKS TRSPOLSKA
41GALADYK KAROLINA1986WARSZAWAPOLSKA
42GAŁUSZKA JAKUB1987ŻYWIECKT ŻYWIECPOLSKA
43GARDECKI PAWEŁ1990OSTRÓDANET SYSTEM TRIATHLON TEAMPOLSKA
44GARDZIEJCZYK DANIEL1983BIAŁYSTOKPOLSKA
45GIBA GRZEGORZ1971JASTRZEBIE ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLSKA
46GORBA DENISS1970RIGALATVIAN TRIATHLON TEAMLATVIA
47GORGOŃ ANGELIKA1987GDAŃSKPOWERHOUSE PILATES STUDIOPOLSKA
48GÓRSKI WOJCIECH1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
49GRYGLIK TOMEK1978RUDZICZKAPOLSKA
50GRZEGORZ PODGÓRSKI1973MORĄGLP MPOLSKA
51GRZEGÓ PIOTR1987SZCZECINFLYPARKPOLSKA
52GUTOWSKI PAWEŁ1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
53GUTOWSKI PAWEŁ1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
54IWANOW BARTOSZ1985SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
55JACKOWIAK PIOTR1986BRZEGPOLSKA
56JAGAS RADEK1972ŁÓDŹK. S. CELIRONMANPOLSKA
57JAGIEŁKA PATRYK1980SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
58JAKIMIUK DANIEL1993MOKRENADAKTYWNI/ Z BOGIEM PRZEZ TRIATHLONPOLSKA
59JANIGA ROBERT1972WARSZAWAPOLSKA
60JANKOWSKI ADAM1975GRUDZIĄDZAKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZPOLSKA
61JAŻDŻEWSKI KRZYSZTOF1990SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
62JEGLIŃSKI ŁUKASZ1988WARSZAWATWISTER TEAMPOLSKA
63JĘCZMYK JAKUB1974ZAKOPANETG SOKÓŁ ZAKOPANEPOLSKA
64JUŚKIW PAWEŁ1983GDYNIAPOLSKA
65KACZYNSKI ALEKSANDER1982ŁAPYNADAKTYWNIPOLSKA
66KALINOWSKI PAWEŁ1984WARSZAWANEON TEAM/REXONA MENPOLSKA
67KAŁUŻNY ŁUKASZ1988WARSZAWANEONPOLSKA
68KAMINSKA SZULC JOANNA1975GISLAVEDSZWECJA
69KAPICA SŁAWOMIR1972KWIDZYNKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
70KARCZEWSKI JAN1988GDAŃSKUKS TRS SUSZPOLSKA
71KARWALA LUKASZ1978SZARLEJKASMBPOLSKA
72KLUSZCZYŃSKI MARIUSZ1981TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMPOLSKA
73KŁOS ADRIAN1986GDANSKPOLSKA
74KŁUBA SŁAWOMIR1990SUSZPOLSKA
75KOCUR RAFAŁ1973GÓRKI MAŁEAT TEAMPOLSKA
76KOŁACZKO KATARZYNA1983PRZEWORSKPRZEWORSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
77KOŁECKI MICHAŁ1995IŁAWATRI NEGU / IŁAWA BIEGAPOLSKA
78KONIAIEV VOLODYMYR1985KREMENCHUKRUN BYDGOSZCZUKRAINE
79KOPER MACIEJ1985LEGIONOWOKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
80KOPYTOWSKA ANNA1987WARSZAWAPOLSKA
81KORONKIEWICZ ADAM1977WROCŁAWPOLSKA
82KOSMALA MICHAŁ1977MIEDZIANA GÓRALABOSPORTPOLSKA
83KOŚCIESZA PIOTR1986OLSZTYNTRI NEGUPOLSKA
84KOWALCZYK PAWEŁ1982SIEMIATYCZENADAKTYWNIPOLSKA
85KOWALSKI ŁUKASZ1980GDYNIACOMPLEXSPORTSPOLSKA
86KOZŁWOSKI BOGDAN1974DYWITYNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
87KOZŁWOSKI BOGDAN1974DYWITYROWERYSPORTOWYPOLSKA
88KRZYSZTOFIK KACPER1977PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLSKA
89KRZYSZTOFIK KACPER1977PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLSKA
90KUBIK AGNIESZKA1986GDAŃSKBCT TEAM GDYNIA/ BIKE U UPPOLSKA
91KUREK DOMINIK1972DĘBNODĘBNOPOLSKA
92KUSKOWSKI MAREK1978GOŁDAPLABOSPORT TEAMPOLSKA
93KUSKOWSKI MAREK1978GOŁDAPLABOSPORT TEAMPOLSKA
94KWIATKOWSKA AGNIESZKA1976ELBLĄGPOLSKA
95LACH SEBASTIAN1976GRODKÓWGZ LZS GRODKÓWPOLSKA
96LESZCZYŃSKI CEZARY1970GDAŃSKPOLSKA
97LISOWSKI PRZEMEK1976OLSZTYNTRI NEGUPOLSKA
98ŁAKOMSKI OLEK1975WARSZAWALUFT TRI TEAMPOLSKA
99ŁASZKIEWICZ TADEUSZ1956KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA
100MAJEWSKA MAŁGORZATA1983ŁÓDŹKB ARTURÓWEKPOLSKA
101MAJEWSKI ROBERT1973KRAKÓWPOLSKA
102MAJEWSKI ROMAN1972TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
103MALISZEWSKI MIESZKO1978SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECHOP ZE ŻELAZAPOLSKA
104MAREK ANDRZEJ1977MŁAWAKROSS STAFF TEAM / TWISTER TEAMPOLSKA
105MARKIEWICZ MACIEJ1984BYDGOSZCZPOLSKA
106MARKOWSKI DOMINIK1976WARSZAWAPOLSKA
107MARKOWSKI TOMASZ1977MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA
108MAZUR PAWEŁ1989SUSZUKS TRS SUSZ / AGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
109MĄDRY WOJCIECH1980OLSZTYNNEON TEAMPOLSKA
110MICHALAK MICHAŁ1983KOSZALINDZIKI KOSZALINPOLSKA
111MICHALSKI PIOTR1979ROPCZYCEPOLSKA
112MICHAŁOWSKI RADOSŁAW1973ELBLĄGWANIEWSKI COACHINGPOLSKA
113MIECZNICKI MICHAL1978WARZSAWAPOLSKA
114MISIASZEK JANUSZ1958KĘDZIERZYN-KOŹLELABOSPORT TEAMPOLSKA
115MODRAS LUDWIKA1993SANDOMIERZFMW RUNNERSPOLSKA
116MORAWSKI FILIP1987WARSZAWAPOLSKA
117NIEMKIEWICZ ADAM1983ŻNINNIEMKIEWICZ TEAMPOLSKA
118NOWAK KRZYSZTOF1986CHORZÓWNASTARCIE.PLPOLSKA
119OLCZAK ANNA1982WARSZAWAPOLSKA
120OLSZEWSKI MAREK1969LIDZBARK WARMIŃSKIAKB LIDZBARK WARMIŃSKI / BBLPOLSKA
121OSIECKI EDWIN1969KONSTANCINKUŻNIA TRIATHLONUPOLSKA
122OSIPOWICZ PAWEŁ1977GDYNIAPOLSKA
123OSIPOWICZ PAWEŁ1977GDYNIAPOLSKA
124PANEK WOJCIECH1983NIEPOŁOMICEPOLSKA
125PASEK TOMASZ1982WIELICZKAEKO MOTEL NAWIERZYNKA PARK PINOKIOPOLSKA
126PATEK MAREK1983KRAKÓWAUTO MOTO VALDIPOLSKA
127PAWŁOWSKI MARCIN1974KRAKÓWPOLSKA
128PIEKARZ MARIUSZ1975PRZEDZELSKBPOLSKA
129PLOTKOWSKA MARTA1978SZCZECINPOLSKA
130PLUTA GNIEWOMIR1981SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
131PODGÓRSKI GRZEGORZ1973MORĄGLP MPOLSKA
132POLAK KRZYSZTOF1958JASTKOWICEPOLICJAPOLSKA
133POLS ROGIER1975JÓZEFOSŁAWNNYTTPOLSKA
134POTAPCZUK ŁUKASZ1992WARSZAWAENDURE TEAMPOLSKA
135POTPACZUK ŁUKASZ1992WARSZAWAENDURE TEAMPOLSKA
136PROKOPCZUK PAWEŁ1980GDAŃSKFANCLUB DUŻYCH CYCUSIOWPOLSKA
137PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR1979WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
138PRZEŹDZIĘK ADAM1985GLIWICET2 TRIATHLON TEAMPOLSKA
139PUDLAK IZABELA1977PRABURYUKSTRS SUSZPOLSKA
140PUDLAK IZABELA1977PRABUTYUKSTRS SUSZPOLSKA
141PUNPUR KRZYSZTOF1983OSTRÓDANET SYSTEM TRIATHLON TEAMPOLSKA
142RAINER KRZYSZTOF1975STALOWA WOLAACS-STALPOLSKA
143RAKOCZY ARTUR1979ŁĘG PRZEDMIEJSKIPOLSKA
144RĘBISZ MICHAŁ1983GRUTAPOLSKA
145RZEPECKI DARIUSZ1983SOSNOWIECTRIATHLONPOLSKA
146SANESTRZIK JAKUB1990ZABRZESILESIANMACHINE.PLPOLSKA
147SARNOWSKI ZBYSZEK1974SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
148SIWY SEBASTIAN1976MIKOŁÓWPOLSKA
149SKÓRSKI MARCIN1980KRAŚNIKSTREFA TRIATHLONUPOLSKA
150SKRZYDŁO JAROSŁAW1983WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
151SKRZYŃSKI PATRYK1977MALBORKWANIEWSKI COACHINGPOLSKA
152SKRZYŃSKI PATRYK1977MALBORKWANIEWSKI COACHINGPOLSKA
153SMĘTKIEWICZ ALEKSANDRA1987SOSNOWIECKT WATER KNIGHTS / SBO SHELLPOLSKA
154SMĘTKIEWICZ ALEKSANDRA1987KRAKÓWKT WATER KNIGHTS / SBO SHELLPOLSKA
155SOBCZAK MARCIN1971RUMIAENDURE TEAMPOLSKA
156SOLDAN MACIEJ1972WARSZAWSGIGA SPORTPOLSKA
157STAJSZCZYK MARCIN1970BIELSKO BIAŁALABOPOLSKA
158SZAŁKOWSKI TOMASZ1973SUSZKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
159SZAŁKOWSKI TOMASZ1973SUSZKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
160SZTEBLICH MAGDALENA1982WROCLAWAT TEAMPOLSKA
161SZUL DANIEL1982SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
162SZUL DANIEL1982SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
163SZUL DANIEL1982SUSZUKS TYS SUSZPOLSKA
164SZULC PIOTR1973GISLAVEDSZWECJA
165SZUP DANIEL1982SUSZUKS TYS SUSZPOLSKA
166ŚWIERCZEWSKA MONIKA1989WARSZAWAKUŹNIA TRIATHONUPOLSKA
167TARCZEWSKI TOMASZ1979ZAWIERCIETARCZA TRIATHLON TEAMPOLSKA
168TARGONI PAWEŁ1976FRYDEKPOLSKA
169TESTOWY7 JAN1991RYPINPOLSKA
170TOKARZ TOMASZ1976PYSZNICASKB STALOWA WOLAPOLSKA
171TOMALIK KAROL1978KOSZALINPOLSKA
172TRAWCZYŃSKI JACEK1969BYDGOSZCZTO TYLKO TRIATHLONPOLSKA
173TROJANOWSKI MICHAŁ1983PIASECZNOKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
174TRYCH ARTUR1974WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLAND
175TYSZKA DARIUSZ1975WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAPOLSKA
176UTYKAŃSKI MICHAŁ1986EŁKSBR TEAM EŁKPOLSKA
177WASILEWSKI MIROSŁAW1974IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
178WIERZBIŃSKI MARCIN1962SZCZECINPOLSKA
179WITCZAK ARKADIUSZ1977KOWALEIRONTEAM3CITYPOLSKA
180WOJTCZAK GRZEGORZ1983SIEDLISKO K. GŁOGOWAPOLSKA
181WROBLEWSKI ADRIAN1982BORKOWO3ATHLETEPOLSKA
182WRONA KLAUDIUSZ1976GNIEZNOPOLSKA
183ZABIELSKA ANNA1987WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
184ZAKRZEWSKI MACIEJ1977WARSZAWAWARSZAWA WILANÓWPOLSKA
185ZAWIEJA BARTOSZ1976TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
186ZAWIEJA BARTOSZ1976TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
187ZIELEŃ MICHAŁ1970GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
188ZIELIŃSKI PRZEMYSŁAW1981WARSZAWASANCTURE SPORTIFSPOLAND

Sprint (750m / 20km / 5,750km) - Age Group

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJCZAK MARCIN1974SZCZYTNOPOLSKA
2ANHALT MICHAŁ1976ŁOCHOWOPOLSKA
3ARANIN IWONA1985WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYPOLSKA
4BACHORSKI BOGDAN1975PRZASNYSZSUN RACE ROCK MACHINEPOLSKA
5BIELECKI JAROSŁAW1963ELBLĄGSTAW-BUDPOLSKA
6BOHATER PAULINA2000WROCŁAWM.L.U.K.S TRIATHLON KOŁOPOLSKA
7BUDZANOWSKI MICHAŁ1989WROCŁAWTRIATHLON PRO TEAMPOLSKA
8BYLIŃSKA KATARZYNA1971GDAŃSKPOLSKA
9CHLEBOWSKI JERZY1960WARSZAWATRICLUBPOLSKA
10CHYŁKOWSKI FILIP2001MICHAŁOWICETRIATHLON YMCA KRAKÓWPOLSKA
11CZUBLUN MATEUSZ2000WÓLKA KOZODAWSKANEON TEAMPOLSKA
12DMOWSKI PAWEŁ1989PIASECZNOKUDZBANPOLSKA
13DOMAŃSKA EMILIA1982WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
14DYAD TOMASZ1976WARSZAWAPOLSKA
15DZIEMIAN KAROL1973OLSZTYNPOLSKA
16GABRIEL ŁUKASZ1980STAROGARD GDAŃSKIBRACIA GABRIELPOLSKA
17GARBIEC TOMASZ1975WARSZAWAVARSOPOLSKA
18GAWRYCH SYLWIA1985BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
19GORYŃSKI DAWID2000SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
20GRĄDZKI WOJCIECH1991GIŻYCKODOTSPORT.PL TRIATHLON TEAMPOLSKA
21GREGAJTIS NINA1984PUŁTUSKTRONIK TRIATHLON TEAMPOLSKA
22JABŁOŃSKA MARLENA1983PRABUTYPOLSKA
23JEDLIŃSKI ŁUKASZ1980WARSZAWAPOLSKA
24JELSKI MICHAŁ1981SUSZKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
25JURCZEWSKI MARIUSZ1984BIAŁYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
26JUSZCZYK PAWEŁ1993KOTÓRZ WIELKIKU AZS POLITECHNIKA OPOLSKAPOLSKA
27KĘPIŃSKI KRZYSZTOF1976SUSZODKRYWCA HISTORIIPOLSKA
28KIEPUSZEWSKI ADRIAN1984GDYNIATRIDEAPOLSKA
29KMIEĆ ROBERT1989PŁOŃSKAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
30KOSCIESZA PATRYCJA1994OLSZTYNTRI NEGUPOLSKA
31KOŚCIESZA PATRYCJA1994OLSZTYNTRI NEGUPOLSKA
32KOWALCZYK ANDRZEJ1955OSTROLEKAWEGA OSTROLEKAPOLSKA
33KOZIKOWSKI MICHAŁ1980OLSZTYNAQWASFERA MASTERS OLSZTYNPOLSKA
34KOŻAN RYSZARD1949RUCIANE NIDAPOLSKA
35KRASNODĘBSKA OLIWIA2000GRUDZIĄDZPOLSKA
36KRUSZYŃSKA ANNA1995ELBLĄGPOLSKA
37KWIATKOWSKI FILIP2000BYDGOSZCZPOLSKA
38KWIECIEŃ KATARZYNA1980SIEWIERZ3FLOW TRIATHLON TEAM /UKS OŻAROWICEPOLSKA
39KWIECIEŃ KRYSTIAN1979SIEWIERZ3FLOW TRIATHLON TEAM /UKS OŻAROWICEPOLSKA
40KWIECIŃSKI SEBASTIAN1977MŁAWAPRZEMYSŁAW SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
41LENDZIONOWSKI SEBASTIAN1984GDAŃSKPOLSKA
42LIS ŁUKASZ1986LUBLINTRICLUBPOLSKA
43LISOWSKI PRZEMEK1976OLSZTYNTRI NEGUPOLSKA
44LUTY ŁUKASZ1985WARSZAWAPOLSKA
45ŁASZKIEWICZ TADEUSZ1956KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA
46ŁĘCKI TOMASZ1975WARSZAWAWIRUJĄCE KORBYPOLSKA
47ŁOŚ DARIUSZ1958ZAMOŚĆPOLSKA
48MACIKOWSKI CEZARY1996SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
49MACKIEWICZ TOMASZ1975SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
50MADA PAULINA1991ŁÓDŹK.S. CELIRONMAN S.A.POLSKA
51MADAJCZYK KAROLINA1980POZNAŃUAM MASTERSPOLSKA
52MAMCARZ JAROSŁAW1967TCZEWWOPR TCZEWPOLSKA
53MARKUSZEWSKI WALDEMAR1974SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
54MICHAŁOWSKI MATEUSZ1992GOŁDAPNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
55MICHAŁOWSKI MATEUSZ1992GOŁDAPNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
56MIZIARSKI PAWEŁ1990REDATORUS TRIATHLON TEAMPOLSKA
57NOWIŃSKI JANUSZ1967IŁAWAIŁAWAPOLSKA
58OBRAŁ JOLANTA1984KRAKÓWPOLSKA
59OLSZEWSKI ŁUKASZ1976BYDGOSZCZPOLSKA
60OSIECKA BEATA1966KONSTANCIN JEZIORNAKUŻNIA TRIATHLONUPOLSKA
61OSUCH MIRKA1967GRUDZIĄDZPOLSKA
62PACIOREK PAWEŁ1981GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
63PACZKOWSKI RAFA1982STARZYNYKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
64PASZEK JOANNA1986TYCHYBOJDOŁ BOSCH SERVICEPOLSKA
65PAWLEGA KASIA1976WARSZAWAPOLSKA
66PICHLAK PIOTR1960GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
67PIEKARSKI RAFAŁ1996OPOCZNOPOLSKA
68PIKORSKI DOMINIK1993ZABRZETRIDIVISION TRIATHLON TEAM, 3DVSN.COMPOLSKA
69PODWYSOCKI MARCIN1988WARSZAWATRI-STREFAPOLSKA
70PRASEK MAGDA1984IŁAWAPOLSKA
71PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR1979WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
72PRZEWODOWSKI PIOTR1976GDANSKLPPPOLSKA
73PRZEWODOWSKI PIOTR1976GDANSKDSCPOLSKA
74RANOSZEK ANNA1977POZNAŃUKS CITYZEN POZNAŃPOLSKA
75SAMBORSKI ANDRZEJ1966KWIDZYNIP KWIDZYN TEAMPOLSKA
76SAMULSKA EWA1978WARSZAWAPOLSKA
77SCHIRMER JULIA2016WARSZAWAPOLSKA
78SCHIRMER JULIA1996WARSZAWAPOLSKA
79SEREMA KLAUDIA1987PIERWOSZYNOWYMIATACZEPOLSKA
80SIEMIANOWSKI SŁAWOMIR1975SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
81SKŁADANK JAKUB1989WARSZAWALOREM IPSUMPOLSKA
82SKOLASIŃSKI RADEK2000SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
83SKUPIEŃ KONRAD1972ŁÓDŹPOLSKA
84SŁOMSKI PIOTR1992PIŁAPOLSKA
85SOBCZAK ZYCH MARTA1977WARSZAWATRIWAWAPOLSKA
86STAŃCZYK TOMASZ1967RAWA MAZOWIECKAIRON TEAMPOLSKA
87STRUK MACIEJ2017WROCŁAWDREAM RUNPOLSKA
88SYREWICZ KRZYSZTOF1969LIDZBARK WARMIŃSKIBBLPOLSKA
89SZMEJTER PAWEŁ1993SUSZPOLSKA
90SZULC WOJTEK1966BYDGOSZCZSISU TEAMPOLSKA
91SZYMAŃSKI SEBASTIAN1974KONSTANCIN-JEZIORNAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
92TESTOWY1 JAKUB11991RYPINTEAMPOLSKA
93TESTOWY7 JAKUB1996RYPINPOLSKA
94TOMSZYS PIOTR1965WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
95WALASKOWSKI MICHAL1986GDYNIABERLIPOLSKA
96WĘGIER ARKADIUSZ1977SUSZUKS-TRS SUSZPOLSKA
97WILCZYNSKA AGATA1989WARSZAWAPOLSKA
98WOJDA RAFAL1982WARSZAWATHEKAMPERS.PLPOLSKA
99WOJTOWICZ KAROL1976OLSZTYNPOLSKA
100WOLINSKI SEBASTIAN1975ELBLAGLABOSPORTPOLSKA
101WOLINSKI SEBASTIAN1975ELBLAGLABOSPORTPOLSKA
102WOLINSKI SEBASTIAN1975ELBLAGLABOSPORTPOLSKA
103WYPYCH KAMIL1983OLSZTYNPOLSKA
104ZAGRODZKI KRZYSZTOF1986SUSZPOLSKA
105ZAKRZEWSKA EWA1978WARSZAWAPOLSKA
106ZAPALSKI MAREK1983WARSZAWAPOLSKA

Sprint (750m / 20km / 5,750km) - ELITE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOLSKA
2TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOLSKA
3TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
4ZYGMUNT MARTA1999KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA

Aquathlon - wyścig I: 10-13 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1JĘDRZEJCZYK KARINA2006PIASECZNOPOLSKA
2ŁOŚ JAKUB2006SOPOTHAPPYSMILE TEAMPOLSKA
3ŁOŚ JAKUB2006SOPOTHAPPYSMILE TEAMPOLSKA
4OLCZAK JAKUB2003KOŚCIELECMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA
5SŁOTWIŃSKA WIKTORIA2005PUŁAWYWISŁA- PUŁAWYPOLSKA

Aquathlon - wyścig II: 14-15 lat, 16-17 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GALIŃSKA BEATA2003IŁAWAPOLSKA
2RADZIKOWSKI KAMIL2003GDYNIATOP ACTIVEPOLSKA
3TESTOWY7 JAKUB1990RYPINPOLSKA
4WSZEBOROWSKI KACPER2002EŁKMOS EŁKPOLSKA

Aquathlon - wyścig III: 18 lat i więcej

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DRABAREK PIOTR1973GDAŃSKSMARUJ NA TRENINGPOLSKA
2GLEB TOMASZ1967ELBLĄGEL-AKTYWNI/TRUSOPOLSKA
3GRZYBEK BARTOSZ1996POZNAŃPOLSKA
4HUZAR RYSZARD1972MALBORKAUTYZM JEST WŚRÓD NASPOLSKA
5RYMKIEWICZ ALEKSANDRA1966ELBLĄGPOLSKA
6ŚLIWIŃSKI RAFAŁ1977KIELCEAQUA MED KIELCEPOLSKA
7TESTOWY7 JAKUB2012RYPINPOLSKA
8WYRWAS RADOSŁAW1983PŁOCKPTT DELTAPOLSKA