1 | 1 | ADAMCZYK WOJCIECH | 1978 | RUDNA WIELKA | | POL |
2 | 2 | ALBRYCHT KATARZYNA | 1982 | KROŚCIENKO WYŻNE | | POL |
3 | 3 | ALETAŃSKI JAKUB | 1980 | RZESZÓW | | POL |
4 | 4 | ANDREJKOW ARKADIUSZ | 1985 | SANOK | | POL |
5 | 5 | ARCISZEWSKI JACEK | 1970 | GODOWA | PRZEBIEGLI STRZYŻÓW | POL |
6 | 6 | BABIARZ ROBERT | 1963 | RZESZÓW | | POL |
7 | 7 | BABKA KAMIL | 1997 | ZOLYNIA | KS SMOLARZYNY | POL |
8 | 8 | BACHURSKI MARIUSZ | 1977 | DĘBICA | NASNIEDOGONIAT | POL |
9 | 9 | BAJAS WOJCIECH | 1992 | ŁOWCE | ŁOWCE | POL |
10 | 10 | BAJER GRZEGORZ | 1984 | WROCŁAW | | POL |
11 | 11 | BALIŃSKA MARIA | 1976 | RZESZÓW | | POL |
12 | 12 | BAŁA BOŻENA | 1982 | GRABINY | | POL |
13 | 13 | BAŁCHAN KRZYSZTOF | 1987 | CZUDEC | CPR RZESZÓW | POL |
14 | 14 | BANASIK MARIOLA | 1996 | DĄBROWA GÓRNICZA | | POL |
15 | 15 | BANAŚ ŁUKASZ | 1983 | RZESZÓW | BISBUD TEAM | POL |
16 | 16 | BANDZYRA DARIUSZ | 1979 | RZESZÓW | | POL |
17 | 17 | BANICKI MICHAŁ | 1996 | PRZEMYŚL | | POL |
18 | 18 | BAŃKO ANDRZEJ | 1967 | JAROSŁAW | | POL |
19 | 20 | BARAN MATEUSZ | 1989 | SZYMBARK | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | POL |
20 | 19 | BARAN MAŁGORZATA | 1992 | ZAGORZYCE | | POL |
21 | 21 | BARAN STANISŁAW | 1994 | NOZDRZEC | SZWAGRY | POL |
22 | 22 | BARĆ MARCIN | 1988 | ZAGÓRZ | | POL |
23 | 23 | BARDO JOANNA | 1988 | ZALASOWA | | POL |
24 | 24 | BARGIEŁ BOGUSŁAW | 1983 | KROSNO | PRZEWODNIK GÓRSKI | POL |
25 | 25 | BARSOSIO STELLAH JEPNGETICH | 1993 | NAIROBI | BENEDEK TEAM | KEN |
26 | 26 | BARSZCZEWSKI PAWEŁ | 1973 | ST MARYS | WITAR TARNOBRZEG | AUS |
27 | 27 | BARTOSIEWICZ BARTLOMIEJ | 1966 | RZESZOW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
28 | 28 | BARTYŃSKI ZDZISŁAW | 1967 | KOLBUSZOWA | WOLNY STRZELEC | POL |
29 | 29 | BATOR DARIUSZ | 1977 | JAROSŁAW | PACEMAKER | POL |
30 | 30 | BATORA MARCIN | 1982 | DĘBICA | SRTG DĘBICA | POL |
31 | 31 | BAZAN TADEUSZ | 1964 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | GB NA ZDROWIE | POL |
32 | 32 | BĄK ANDRZEJ | 1959 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | TKKF SOKÓŁ GŁÓGÓW MAŁOPOLSKI | POL |
33 | 33 | BĄK GRZEGORZ | 1980 | RZESZÓW | | POL |
34 | 34 | BĄK JOLANTA | 1986 | ŻOŁYNIA | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA | POL |
35 | 35 | BĄK MAGDALENA | 1991 | SANOK | | POL |
36 | 36 | BĄK MATEUSZ | 1999 | RANIŻÓW | | POL |
37 | 37 | BĄK ZBIGNIEW | 1967 | RANIŻÓW | | POL |
38 | 38 | BEILEC MIROSLAW | 1977 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POL |
39 | 39 | BEJNAR MATEUSZ | 1998 | JASŁO | CHEMIK JASŁO | POL |
40 | 40 | BEMBEN ANNA | 1952 | NOWA SARZYNA | NGB-CIECH | POL |
41 | 41 | BERES ARKADIUSZ | 1987 | RZESZOW | GARMIN SQUAD | POL |
42 | 42 | BERGAŃSKI MICHAŁ | 1985 | GRYBÓW | BRYGADA BESKIDÓW | POL |
43 | 43 | BERNAT WOJCIECH | 1989 | RYKI | PIĘKNE I BRODACZE/BIEGUSIEM.PL | POL |
44 | 44 | BESTER MONIKA | 1979 | KOSINA | | POL |
45 | 45 | BĘBEN KRZYSZTOF | 1979 | KOLBUSZOWA | | POL |
46 | 46 | BIAŁAS MONIKA | 1984 | ROPCZYCE | JAK NIE MY TO KTO? | POL |
47 | 47 | BIAŁEK JUSTYNA | 1995 | TARNOWIEC | | POL |
48 | 48 | BIAŁEK PAWEŁ | 1980 | NIENADÓWKA | | POL |
49 | 49 | BIAŁORUCKI BOGDAN | 1965 | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
50 | 50 | BIAŁOWĄS TOMASZ | 1982 | RZESZÓW | PIZZERIA TORRO TEAM | POL |
51 | 51 | BIAŁY ARTUR | 1971 | PRZEMYŚL | | POL |
52 | 52 | BIAŁY JACEK | 1978 | PRZEWORSK | SILVER | POL |
53 | 53 | BIEDA ROBERT | 1964 | CZASTARY | GKS CZSTARY | POL |
54 | 54 | BIELAK- MAJKUT ANNA | 1982 | RZESÓW | | POL |
55 | 55 | BIELAMOWICZ DARIUSZ | 1988 | JASŁO | ULKS TECHNIK TRZCINICA | POL |
56 | 56 | BIELAWA MARIUSZ | 1970 | ZYRAKOW | | POL |
57 | 57 | BIELSKI ROMAN | 1969 | POTOK | | POL |
58 | 58 | BIENIASZ JAKUB | 1998 | RZESZÓW | | POL |
59 | 59 | BIGOS EWELINA | 1980 | TUSZYMA | | POL |
60 | 60 | BIJOŚ MIROSŁAW | 1980 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
61 | 61 | BISKUPSKI TOMASZ | 1994 | DALESZYCE | KU AZS UJK KIELCE | POL |
62 | 62 | BLAJER ELŻBIETA | 1973 | RZESZÓW | | POL |
63 | 63 | BŁAJSZCZAK KAROL | 1977 | SANDOMIERZ | TSA SANDOMIERZ | POL |
64 | 64 | BŁAJSZCZAK PAWEŁ | 1976 | SANDOMIERZ | TSA SANDOMIERZ | POL |
65 | 65 | BŁOŃSKI ŁUKASZ | 1983 | RZESZÓW | | POL |
66 | 66 | BŁYSKAL KRZYSZTOF | 1980 | USTRZYKI DOLNE | MKS HALICZ USTRZYKI DOLNE | POL |
67 | 67 | BOCEK-TELKA ALDONA | 1963 | GRODZISKO DOLNE | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA-SZALONE ŻÓŁWIE | POL |
68 | 68 | BOCUL MAŁGORZATA | 1971 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POL |
69 | 69 | BOJAN GABRIELA | 1988 | JASŁO | MALINOWYNOS.PL | POL |
70 | 70 | BOŃDOS JOANNA | 1992 | STANISZEWSKIE | PSEUDO-RUNNERS | POL |
71 | 71 | BORCZ MARCIN | 1989 | KAŃCZUGA | | AFG |
72 | 72 | BORKOWSKI MICHAŁ | 1992 | KOPKI | | POL |
73 | 73 | BOROWSKI ROMAN | 1974 | SANOK | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | POL |
74 | 74 | BORYS ANDRZEJ | 1978 | ŁAZY | | POL |
75 | 75 | BRAKOWIECKI WOJCIECH | 1973 | LUBLIN | | POL |
76 | 76 | BRELA JAKUB | 1980 | JEDLICZE | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | POL |
77 | 77 | BRENDZOWSKI ADAM | 1985 | SOLINA | SOLINA TEAM | POL |
78 | 78 | BRIL PIOTR | 1969 | JEDLICZE | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | POL |
79 | 79 | BRODA ŁUKASZ | 1990 | RZESZÓW | PIĘKNE I BRODACZE | POL |
80 | 80 | BRODACKI WIESLAW | 1961 | TYCHY | 40-LATEK TYCHY | POL |
81 | 81 | BROMOWICZ PATRYK | 1994 | MANASTERZ | TRESPASS | POL |
82 | 82 | BRÓD ANETA | 1978 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE | POL |
83 | 83 | BRYK RAFAŁ | 1981 | JASIONKA | | POL |
84 | 84 | BRZOZOWSKI JERZY | 1983 | RZESZÓW | | POL |
85 | 85 | BRZUSZEK JERZY | 1968 | NOWA DĘBA | | POL |
86 | 86 | BRZYSKI MACIEJ | 1985 | RZESZÓW | | POL |
87 | 87 | BRZYSKI RADOSŁAW | 1974 | STALOWA WOLA | | POL |
88 | 88 | BUCZEK SŁAWOMIR | 1971 | STALOWA WOLA | | POL |
89 | 89 | BUCZKO MAREK | 1962 | OLESZYCE | RUN RUN OLESZYCE | POL |
90 | 90 | BUCZYŃSKI PAWEŁ | 1982 | KROSNO | | POL |
91 | 91 | BUDKOWSKI PIOTR | 1971 | STALOWA WOLA | | POL |
92 | 92 | BUGAJNY JAROSŁAW | 1982 | RZESZÓW | | POL |
93 | 93 | BUJAK MAREK | 1979 | RZESZÓW | MTU AERO ENGINES | POL |
94 | 94 | BUK KAMIL | 1988 | RZESZÓW | BORGWARNER MSP | POL |
95 | 95 | BUKAŁA MARCIN | 1983 | HYŻNE | | POL |
96 | 96 | BUKAŁA RADOSŁAW | 1982 | RZESZÓW | | POL |
97 | 97 | BUKSA ANDRZEJ | 1974 | PYSZNICA | SKB STALOWA WOLA | POL |
98 | 98 | BUŁDAK ANDRZEJ | 1969 | RZESZÓW | POLMOT | POL |
99 | 99 | BUŁDAK KRZYSZTOF | 1981 | SANOK | | POL |
100 | 100 | BURDA ANDRZEJ | 1978 | RUDNIK NAD SANEM | | POL |
101 | 101 | BURDAŚ KLAUDIA | 1998 | BRATKOWICE | | POL |
102 | 102 | BURDZY KRZYSZTOF | 1975 | STALOWA WOLA | | POL |
103 | 103 | BURKOWSKI DANIEL | 1975 | STALOWA WOLA | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL |
104 | 104 | BURY JAN | 1982 | RZESZÓW | | POL |
105 | 105 | BURY MARCIN | 1992 | RZESZÓW | AKADEMIA BIEGANIA | POL |
106 | 106 | BURYŁO MATEUSZ | 1991 | JODŁÓWKA | PERFECT RUNNER TEAM/BBL JAROSŁAW | POL |
107 | 107 | BUSZEK TOMASZ | 1983 | DĘBICA | | POL |
108 | 108 | BŹDZIUCH SŁAWOMIR | 1988 | RZESZÓW | BWR UNIWERSYTET RZESZOWSKI | POL |
109 | 109 | CAŁKO ALEKSANDER | 1977 | BIELSKO-BIAŁA | | POL |
110 | 110 | CHAJEC JÓZEF | 1973 | WÓLKA MAŁKOWA | | POL |
111 | 111 | CHAMERA KRZYSZTOF | 1980 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POL |
112 | 112 | CHAMERA WIESŁAW | 1957 | LIPA | SKB STALOWA WOLA | POL |
113 | 113 | CHEPLETING BETTY | 1988 | NAIROBI | BENEDEK TEAM | KEN |
114 | 114 | CHĘSZCZYK ARTUR | 1975 | NOWY BOREK | TEAM NEW BOREK | POL |
115 | 115 | CHITRYNIEWICZ AGNIESZKA | 1992 | RZESZÓW | GRUPA BIEGOWA UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO | POL |
116 | 116 | CHLEBIŃSKI MACIEJ | 1985 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
117 | 117 | CHŁOPEK GRZEGORZ | 1965 | SEDZISZÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
118 | 118 | CHMIEL MICHAŁ | 1980 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
119 | 119 | CHMIEL TOMASZ | 1988 | NIECHOBRZ | | POL |
120 | 120 | CHMIELOWIEC DANIEL | 1984 | SZYMBARK | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | POL |
121 | 121 | CHMIELOWIEC HUBERT | 1984 | PIKULICE | | POL |
122 | 122 | CHMIELOWSKA-ZIĘBA IWONA | 1979 | RZESZÓW | | POL |
123 | 123 | CHMURA KRZYSZTOF | 1975 | TARNÓW | | POL |
124 | 124 | CHOLEWIŃSKI LESZEK | 1968 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
125 | 125 | CHOŁKA MICHAŁ | 1984 | RZESZÓW | | POL |
126 | 126 | CHOŁODY MARIUSZ | 1993 | ZDZIECHOWICE DRUGIE | TRESPASS | POL |
127 | 127 | CHORABIK ARMAND | 1990 | MIELEC | | POL |
128 | 128 | CHORZĘPA MARIUSZ | 1972 | SOKOŁÓW MŁP | | POL |
129 | 129 | CHORZĘPA NIKODEM | 1907 | TRZEBOWNISKO | | POL |
130 | 130 | CHRUŚCIEL MICHAŁ | 1987 | GORZYCE | FARTLEK GO | POL |
131 | 131 | CHRZĄSTEK DAMIAN | 1983 | RUSINÓW | 1 BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH | POL |
132 | 132 | CHYŁEK KRZYSZTOF | 1981 | RZESZÓW | MTU AERO ENGINES | POL |
133 | 133 | CIACH STANISLAW | 1972 | RZESZÓW | | POL |
134 | 134 | CICHOŃ PAWEŁ | 1980 | PARZNIEW | NPI RUN4FUN | POL |
135 | 135 | CIEĆKO MAGDALENA | 1976 | PRZEMYŚL | ZATKAŁO KAKAŁO | POL |
136 | 136 | CIERLAK MIKOŁAJ | 1983 | RZESZÓW | | POL |
137 | 137 | CIEŚLA LUKASZ | 1990 | ŻOŁYNIA | ZOLYNIA BIEGA | POL |
138 | 138 | CIEŚLIŃSKI JACEK | 1966 | KAŃCZUGA | | POL |
139 | 139 | CIĘŻKOWSKI SŁAWOMIR | 1974 | TARNÓW | | POL |
140 | 140 | CIOCH MARCIN | 1981 | RZESZÓW | | POL |
141 | 141 | CIOCH PIOTR | 1981 | RZESZÓW | N/A | POL |
142 | 142 | CIOŁEK MARIUSZ | 1974 | RZESZÓW | UBMC | POL |
143 | 143 | CISEK ANDRZEJ | 1974 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
144 | 144 | CISZEWSKI GRZEGORZ | 1983 | TARNOBRZEG | | POL |
145 | 145 | CIUPAK MACIEJ | 1998 | RZESZÓW | ALO RZESZÓW | POL |
146 | 146 | CWANEK-FLOREK EWA | 1971 | RZESZÓW | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
147 | 147 | CWYNAR PIOTR | 1974 | TARGOWISKA | | POL |
148 | 148 | CYMA MICHAŁ | 1986 | RZESZÓW | | POL |
149 | 149 | CYPRYŚ JOANNA | 1993 | RZESZÓW | DECATHLON RZESZÓW | POL |
150 | 150 | CYRAN ANNA | 1977 | KRACZKOWA | ASSECO | POL |
151 | 151 | CYRAN GRZEGORZ | 1978 | KRACZKOWA | AILLERON | POL |
152 | 152 | CYREK JAROSŁAW | 1983 | RZESZÓW | | POL |
153 | 153 | CYRUL PAWEŁ | 1998 | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | | POL |
154 | 154 | CYRUL SŁAWOMIR | 1970 | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | | POL |
155 | 155 | CYWKA MACIEJ | 1988 | RZESZÓW | SPORTOWE ŚWIRY | POL |
156 | 156 | CZACHOR ANDRZEJ | 1978 | NOSÓWKA | TURLAM SIĘ DO METY | POL |
157 | 157 | CZACHOR RAFAŁ | 1983 | NOWA DĘBA | | POL |
158 | 158 | CZAPLA SABINA | 1989 | BUKOWSKO | RUNTEAMWARKA | POL |
159 | 159 | CZARNECKI PAWEŁ | 1980 | SKRZYSZÓW | TARNOWIEC | POL |
160 | 160 | CZARNECKI PIOTR | 1980 | WARSZAWA | ARCUS TEAM | POL |
161 | 161 | CZARNEK NATALIA | 1996 | RZESZÓW | | POL |
162 | 162 | CZARNIK MARCIN | 1984 | MALAWA | | POL |
163 | 163 | CZARNIK MATEUSZ | 1990 | MIELEC | | POL |
164 | 164 | CZEBIERA KAMIL | 1987 | RZESZÓW | | POL |
165 | 165 | CZECH ALDONA | 1982 | TANOBRZEG | BBL TARNOBRZEG | POL |
166 | 166 | CZECH GRZEGORZ | 1974 | LEŻAJSK | | POL |
167 | 167 | CZEKIRDA GRZEGORZ | 1979 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POL |
168 | 168 | CZEKIRDA PAWEŁ | 1977 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POL |
169 | 169 | CZEREBA MARIUSZ | 1968 | OLESZYCE | RUN RUN OLESZYCE | POL |
170 | 170 | CZEREDYS MICHAŁ | 1980 | WARSZAWA | ARCUS TEAM | POL |
171 | 171 | CZERNIAK PIOTR | 1972 | RZESZÓW | | POL |
172 | 172 | CZERWIŃSKA KATARZYNA | 1977 | RZESZÓW | | POL |
173 | 173 | CZERWIONKA LIDIA | 1980 | KRAKÓW | JÓZEFIŃSKA TEAM | POL |
174 | 174 | CZERWONKA TOMASZ | 1982 | ANNOPOL | | POL |
175 | 175 | CZESNAR KAMIL | 1983 | RZESZÓW | | POL |
176 | 176 | CZMOK RAFAŁ | 1975 | RZESZÓW | ACTIV-MEDIA | POL |
177 | 177 | CZURA RENATA | 1975 | PRZEMYŚL | | POL |
178 | 178 | CZYRNY DOMINIK | 1990 | GRODZISKO DOLNE | | POL |
179 | 179 | CZYRNY TOMASZ | 1994 | CHODACZÓW | TRESSPASS | POL |
180 | 180 | CZYŻ DOROTA | 1975 | TRZEBOWNISKO | | POL |
181 | 181 | CZYŻ MARCIN | 1988 | KATOWICE | | POL |
182 | 182 | CZYŻEWSKI JAKUB | 1982 | BRZOZÓW | | POL |
183 | 183 | ĆWIĄKAŁA MICHAŁ | 1982 | ZARSZYN | PW PODKARPACKIE WILKI | POL |
184 | 184 | ĆWIK HUBERT | 1977 | ZAMOŚĆ | AGROS ZAMOŚĆ | POL |
185 | 185 | DACYL MICHAŁ | 1978 | KROSNO | NOWY STYL GROUP RUNNING TEAM | POL |
186 | 186 | DANDER ROBERT | 1964 | BOGUCHWAŁA | | POL |
187 | 187 | DANYLIV TETIANA | 1990 | LWOW | SC ULTRA | UKR |
188 | 188 | DAWIDZIUK DIANA | 1994 | WARSZAWA | DREAM RUN | POL |
189 | 189 | DAZ WALDEMAR | 1970 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
190 | 190 | DĄBCZYK MAGDA | 1993 | BOREK STARY | TKKF SOKÓŁ | POL |
191 | 191 | DĄBEK JERZY | 1976 | HUCISKO | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
192 | 192 | DĄBEK URSZULA | 1967 | TARNOBRZEG | | POL |
193 | 193 | DĄBROWSKI GRZEGORZ | 1978 | RZESZÓW | | POL |
194 | 194 | DEC JAN | 1979 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
195 | 195 | DELEKTA DARIUSZ | 1980 | ŁOWISKO | DELNOVA | POL |
196 | 196 | DELEKTA JAN | 1973 | ŁOWISKO | DELJA | POL |
197 | 197 | DĘBOSZ PIOTR | 1985 | ŁAŃCUT | | POL |
198 | 198 | DĘBSKA BERNARDETA | 1981 | ŁAŃCUT | | POL |
199 | 199 | DĘBSKI ŁUKASZ | 1981 | ŁAŃCUT | | POL |
200 | 200 | DŁUGAJ ANDRZEJ | 1970 | MIKOŁÓW | | POL |
201 | 201 | DOBROSIELSKI RAFAŁ | 1976 | MIELEC | | POL |
202 | 202 | DOBROWOLSKI TOMASZ | 1980 | RZESZÓW | POKEMON KILLERS TEAM | POL |
203 | 203 | DOLEGA DAREK | 1966 | PIONKI | BIEGIEM RADOM! | POL |
204 | 204 | DOMARADZKA MAŁGORZATA | 1966 | RZESZÓW | BT WAGABUNDA | POL |
205 | 205 | DOMARADZKI GRZEGORZ | 1964 | RZESZÓW | BT WAGABUNDA | POL |
206 | 206 | DOMINO BARBARA | 1986 | RZESZÓW | PIĘKNE I BRODACZE | POL |
207 | 207 | DOMOWICZ ANNA | 1988 | JASŁO | | POL |
208 | 208 | DOPART TOMASZ | 1977 | USTRZYKI DOLNE | MKS USTRZYKI DOLNE | POL |
209 | 209 | DOROSZ BARBARA | 1980 | PRZEMYŚL | SZAFA BIEGACZA TEAM | POL |
210 | 210 | DOROTA ZBYSZEK | 1972 | OLESZYCE | RUN RUN OLESZYCE | POL |
211 | 211 | DRAPAŁA JAN | 1974 | KOLBUSZOWA | KROKODYLE KOLBUSZOWA | POL |
212 | 212 | DRĄG PAWEŁ | 1981 | RZESZÓW | | POL |
213 | 213 | DROZD GRZEGORZ | 1973 | RZESZÓW | | POL |
214 | 214 | DROZD SŁAWEK | 1981 | BOREK WIELKI | JAK NIE MY TO KTO? ROPCZYCE | POL |
215 | 215 | DRYLA PIOTR | 1974 | PRZEWORSK | | POL |
216 | 216 | DUBAJ RAFAŁ | 1978 | STALOWA WOLA | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POL |
217 | 217 | DUBAS KAROL | 1983 | BRATKOWICE | | POL |
218 | 218 | DUDEK ADAM | 1974 | BOBROWA | SZWADRON WILKÓW ALFA | POL |
219 | 219 | DUDUŚ MACIEJ | 1993 | TRZCIANA | WÓDKA | POL |
220 | 220 | DUDZIK EMIL | 1981 | RZESZÓW | FLY PARK TEAM | POL |
221 | 221 | DUDZIŃSKI PIOTR | 1982 | RZESZÓW | | POL |
222 | 222 | DUL JURAND | 1984 | TARNOBRZEG | WITAR TARNOBRZEG | POL |
223 | 223 | DUL PRZEMYSŁAW | 1983 | RZESZÓW | MTU AERO ENGINES | POL |
224 | 224 | DULĘBA TOMASZ | 1970 | RZESZÓW | | POL |
225 | 225 | DUSZA DOMINIK | 1978 | TRZCIANA | GYM HERO TEAM | POL |
226 | 226 | DUSZCZAK RADOSŁAW | 1977 | PRZEMYŚL | #SIŁA#MOC# | POL |
227 | 227 | DWORZAŃSKA EWA | 1981 | LUBLIN | ZATKAŁO KAKAŁO | POL |
228 | 228 | DWORZAŃSKI DAMIAN | 1983 | RZESZÓW | | POL |
229 | 229 | DWORZAŃSKI TOMASZ | 1980 | LULIN | ZATKAŁO KAKAŁO | POL |
230 | 230 | DYBKA RAFAŁ | 1971 | TARNÓW | | POL |
231 | 231 | DYDIO PIOTR | 1968 | SANOK | | POL |
232 | 232 | DZIAMA AGNIESZKA | 1978 | RZESZÓW | | POL |
233 | 233 | DZIEDZIC MARCIN | 1985 | RZESZÓW | ESTRADA RZESZOWSKA | POL |
234 | 234 | DZIEDZIC WITOLD | 1977 | RZESZÓW | SPAR | POL |
235 | 235 | DZIERLĘGA PIOTR | 1988 | PILZNO | | POL |
236 | 236 | DZIERŻAK EDWARD | 1967 | CIERPISZ | | POL |
237 | 237 | DZIERŻAK ELŻBIETA | 1977 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
238 | 238 | DZIEWIŃSKI DAMIAN | 1981 | SANOK | TG SOKÓŁ SANOK | POL |
239 | 239 | DZIUBA BOGDAN | 1974 | JASTKOWICE | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL |
240 | 240 | DZIUBCZYK PATRYK | 1998 | PRZYSIETNICA | | POL |
241 | 241 | ESING MATEUSZ | 1987 | RZESZOW | | POL |
242 | 242 | FEDAK GRZEGORZ | 1978 | SANOK | | POL |
243 | 243 | FEDAN ŁUKASZ | 1983 | LASZKI | | POL |
244 | 244 | FEDIO GRZEGORZ | 1989 | UJKOWICE | | POL |
245 | 245 | FERENC BEATA | 1972 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POL |
246 | 246 | FERENC MICHAŁ | 1983 | RZESZÓW | | POL |
247 | 247 | FERENS WIESŁAW | 1972 | ZAWICHOST/BOGUCHWAŁA | BIEGACZ AUTO SPEKTRUM | POL |
248 | 248 | FIEGA RYSZARD | 1958 | GORLICE | | POL |
249 | 249 | FILIPIŃSKI BARTOSZ | 1979 | ŁAŃCUT | | POL |
250 | 250 | FILONIK JAROSŁAW | 1978 | PRUSZKOW | | POL |
251 | 251 | FIUT MAGDALENA | 1988 | KRAKOW | | POL |
252 | 252 | FLISAK RAFAŁ | 1975 | WARSZAWA | PINGWIN RICO - ATTACK | POL |
253 | 253 | FLORCZAK PAWEŁ | 1988 | RZESZOW | ASSECO | POL |
254 | 254 | FOLTA KATARZYNA | 1994 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POL |
255 | 255 | FORTUNA AGNIESZKA | 1973 | RZESZÓW | ELADENT | POL |
256 | 256 | FORTUNA MARIAN | 1971 | RZESZÓW | ELA.DENT | POL |
257 | 257 | FORYŚ WŁODZIMIERZ | 1962 | JASŁO | ULKS TECHNIK TRZCINICA | POL |
258 | 258 | FRYŃ MARCIN | 1986 | ŁAŃCUT | | POL |
259 | 259 | FURMANEK MARIUSZ | 1972 | SKOŁYSZYN | | POL |
260 | 260 | FURMAŃSKI ARTUR | 1987 | TARNÓW | EKIPA Z TARNOWA | POL |
261 | 261 | FURTYK MATEUSZ | 1990 | RZESZÓW | 1BATALION STRZELCÓW PODHALAŃSKICH | POL |
262 | 262 | FUS MACIEJ | 1985 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POL |
263 | 263 | FUSIARA TOMASZ | 1981 | JANÓW LUBELSKI | BIKE CLUB JANÓW LUBELSKI | POL |
264 | 264 | FUTYRA EWELINA | 1986 | KROSNO | | POL |
265 | 265 | GACH BARTŁOMIEJ | 1983 | ZATOR | | POL |
266 | 266 | GACH KAROL | 1985 | ZATOR | | POL |
267 | 267 | GAIK TOMASZ | 1989 | ŻABNO | | POL |
268 | 268 | GAJDA ŁUKASZ | 1985 | PRZEWORSK | | POL |
269 | 269 | GAJLEWICZ MARIUSZ | 1982 | BIAŁYSTOK | | POL |
270 | 270 | GALIŃSKI ŁUKASZ | 1986 | RZESZÓW | | POL |
271 | 271 | GAŁEK ANDRZEJ | 1955 | RUDNA WIELKA | | POL |
272 | 272 | GAŁKA DANIELA | 1998 | ZACZERNIE | | POL |
273 | 273 | GAŁUSZKA MAJA | 1979 | RZESZÓW | | POL |
274 | 274 | GAP BEATA | 1984 | NOWA SARZYNA | | POL |
275 | 275 | GARGAS-MARUT MAŁGORZATA | 1974 | JÓZEFOSŁAW | PZU SPORT TEAM | POL |
276 | 276 | GARSTKA MARIUSZ | 1989 | KRAKÓW | | POL |
277 | 277 | GASEK MARCIN | 1992 | RZESZÓW | MAESTRO DECORATORE | POL |
278 | 278 | GAWLEWICZ KRYSTYNA | 1980 | SANOK | RUN ENERGYCLUB | POL |
279 | 279 | GAWOR ARTUR | 1971 | STALOWA WOLA | | POL |
280 | 280 | GAWORECKI TOMASZ | 1980 | SANOK | RUN ENERGY CLUB SANOK | POL |
281 | 281 | GAWRON MARCIN | 1981 | NOWY BOREK | IDEO.PL | POL |
282 | 282 | GĄSIORSKI MICHAŁ | 1988 | NOWY SĄCZ | #STAJNIABALONA | POL |
283 | 283 | GDULA JERZY | 1977 | RZESZÓW | | POL |
284 | 284 | GIERULA PIOTR | 1983 | RZESZÓW | | POL |
285 | 285 | GIERUT AGATA | 1985 | JASŁO | | POL |
286 | 286 | GILARSKI WOJCIECH | 1993 | ŁOWCE | | POL |
287 | 287 | GINDA JAN | 1965 | RYMANÓW | BOG-MAR | POL |
288 | 288 | GIŻA GRZEGORZ | 1981 | RADOMYŚL WIELKI | | POL |
289 | 289 | GLAZER MARCIN | 1985 | WARSZAWA | PKO BANK POLSKI | POL |
290 | 290 | GŁADYSZ RAFAŁ | 1975 | KROSNO | KROSNO | POL |
291 | 291 | GNIEWEK JUSTYNA | 1991 | RZESZÓW | HARPI TEAM | POL |
292 | 292 | GODAWSKI MARIAN | 1969 | ZBYDNIÓW | UCZNIOWSKI KLUB SPORT ZALESZANY | POL |
293 | 293 | GODEK GERARD | 1960 | GÓRNO | | POL |
294 | 294 | GODZINA JACEK | 1966 | TARNOBRZEG | BBL TARNOBRZEG | POL |
295 | 295 | GOLEBIOWSKI MICHAL | 1977 | WARSZAWA | | POL |
296 | 296 | GOLENIA MACIEJ | 1998 | ZOLYNIA | KS SMOLARZYNY | POL |
297 | 297 | GOLIŃSKI MARIUSZ | 1972 | KRAŚNIK | KRAŚNIK BIEGA | POL |
298 | 298 | GOLONKA MATEUSZ | 1989 | GORLICE | GORLICE | POL |
299 | 299 | GOŁĄB DAMIAN | 1997 | SIENIAWA | 662E736F6369657479 | POL |
300 | 300 | GOŁĄBEK PAWEŁ | 1984 | KRZĄTKA | | POL |
301 | 301 | GOŁDA WOJCIECH | 1996 | RZESZÓW | | POL |
302 | 302 | GOŁĘBIEWSKI ADAM | 1984 | RZESZÓW | | POL |
303 | 303 | GOŁĘBIOWSKI GRZEGORZ | 1977 | NOWY SĄCZ | MBANK | POL |
304 | 304 | GONET GRZEGORZ | 1975 | ZRĘCIN | GONET TEAM | POL |
305 | 305 | GONET KAROLINA | 1994 | KORCZYNA | | POL |
306 | 306 | GONET RADOSŁAW | 1973 | KROSNO | GONET TEAM | POL |
307 | 307 | GORCZYCA KAROLINA | 1994 | JASŁO | | POL |
308 | 308 | GORZELNIK BOGDAN | 1980 | CIESZANÓW | JUVENIA CIESZANÓW | POL |
309 | 309 | GÓRA MAREK | 1976 | ROPCZYCE | JAK NIE MY TO KTO? | POL |
310 | 310 | GÓRAL MIECZYSŁAW | 1969 | GRĘBÓW | SC ULTRA | POL |
311 | 311 | GÓRSKI PAWEŁ | 1979 | RZESZÓW | | POL |
312 | 312 | GRABIEC MARCIN | 1983 | KOLBUSZOWA | KOLBUSZOWA | POL |
313 | 313 | GRABIEC WOJCIECH | 1988 | RZESZÓW | | POL |
314 | 314 | GRABOWSKI SZYMON | 1981 | RZESZÓW | | POL |
315 | 315 | GRABOWSKI WOJCIECH | 1974 | LUBLIN | | POL |
316 | 316 | GRABOWY ŁUKASZ | 1978 | DĘBICA | KB MARATOŃCZYK DĘBICA | POL |
317 | 317 | GRABSKA RENATA | 1950 | RZESZÓW | AMBASADOR FESTIWALU BIEGOWEGO KRYNICA-ZDRÓJ | POL |
318 | 318 | GRELA MARCIN | 1981 | KRAKÓW | KRWAWE SUTY | POL |
319 | 319 | GROCH JACEK | 1974 | KAŃCZUGA | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
320 | 320 | GROCHALA BARBARA | 1966 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
321 | 321 | GRODECKA BOŻENA | 1972 | PRZEMYŚL | | POL |
322 | 322 | GRODECKI PIOTR | 1985 | PRZEMYŚL | KM PSP PRZEMYŚL | POL |
323 | 323 | GRODZKI ARTUR | 1979 | RZESZÓW | | POL |
324 | 324 | GROMEK PIOTR | 1968 | BOGUCHWAŁA | | POL |
325 | 325 | GRUSZKA ARTUR | 1975 | GNOJNICA | ORKIESTRA WOJSKOWA W RZESZOWIE | POL |
326 | 326 | GRYGIEL ANNA | 1972 | RUDA ŚLĄSKA | | POL |
327 | 327 | GRYGIEL JAKUB | 1978 | RZESZÓW | | POL |
328 | 328 | GRYGIEL MATEUSZ | 1996 | RUDA ŚLĄSKA | | POL |
329 | 329 | GRYGIEL ROBERT | 1971 | RUDA ŚLĄSKA | | POL |
330 | 330 | GUBERNAT BARTOSZ | 1982 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
331 | 331 | GUCWA MIROSŁAW | 1979 | KRASNE | LET'S GO WILD!!! | POL |
332 | 332 | GUCWA SŁAWOMIR | 1977 | PRZYSIEKI | | POL |
333 | 333 | GURAK LESZEK | 1988 | GNIEWCZYNA | | POL |
334 | 334 | GURAL MARCIN | 1977 | DĘBICA | | POL |
335 | 335 | GURDAK KAMIL | 1990 | NOWA DĘBA | | POL |
336 | 336 | GURDAK ŁUKASZ | 1983 | RZESZÓW | MTU AEROENGINES | POL |
337 | 337 | GUZIK MAREK | 1975 | KROSNO | | POL |
338 | 338 | GWIZDAK JUSTYNA | 1984 | RZESZÓW | WATER TEAM | POL |
339 | 339 | GWIZDAŁA KACPER | 1991 | RZESZÓW | | POL |
340 | 340 | GWIŻDŻ GRZEGORZ | 1980 | RZESZÓW | | POL |
341 | 341 | HABA DOROTA | 1991 | BOGUCHWALA | | POL |
342 | 342 | HABAJ JOLANTA | 1981 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW | POL |
343 | 343 | HABIGIER ZDZISŁAW | 1969 | PYSZNICA | PLANETA NISKO | POL |
344 | 344 | HADUCH JERZY | 1957 | PISAROWCE | | POL |
345 | 345 | HAJDUK GRZEGORZ | 1977 | RZESZÓW | G.B.U.R. | POL |
346 | 346 | HAŁUCHA TOMASZ | 1974 | OLESZYCE | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POL |
347 | 348 | HARPULA ROBERT | 1971 | PRZEMYŚL | | POL |
348 | 347 | HARPULA ŁUKASZ | 1975 | RZESZÓW | | POL |
349 | 349 | HASIAK MACIEJ | 1986 | HUCISKO | | POL |
350 | 350 | HASZTO ZDZISŁAW | 1955 | LEŻAJSK | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
351 | 351 | HAWLICZEK KAMIL | 1975 | DĘBOWIEC | | POL |
352 | 352 | HERBERT JAROSŁAW | 1979 | RZESZÓW | WYDZIAŁ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO UR | POL |
353 | 353 | HERMANIUK IWONA | 1977 | RUDNA WIELKA | NEXTEP | POL |
354 | 354 | HERMANIUK TOMASZ | 1976 | RUDNA WIELKA | NEXTEP | POL |
355 | 356 | HOMA MATEUSZ | 1993 | RZESZÓW | | POL |
356 | 357 | HOMA WOJCIECH | 1983 | RZESZOW | HOMA TEAM | POL |
357 | 355 | HOMA ŁUKASZ | 1980 | RZESZÓW | RESKART TOR KARTINGOWY - RZESZÓW | POL |
358 | 358 | HONKISZ MACIEJ | 1959 | KROSNO | | POL |
359 | 359 | HORODECKI KONRAD | 1990 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
360 | 360 | HOROSZKO SEBASTIAN | 1990 | WARSZAWA | A-TEAM | POL |
361 | 361 | HOSZKO ŁUKASZ | 1988 | DĄBROWA | | POL |
362 | 362 | HRYSZKO ROBERT | 1969 | SANOK | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | POL |
363 | 363 | HUDZ KATERYNA | 1995 | RZESZÓW | | POL |
364 | 364 | HULBÓJ JAN | 1971 | RZESZÓW | SP 13 | POL |
365 | 365 | HULEK WOJCIECH | 1990 | RZESZÓW | | POL |
366 | 366 | HUNIA KAROLINA | 1986 | ZAGÓRZ | | POL |
367 | 367 | HYDZIK DAMIAN | 1986 | SANOK | | POL |
368 | 368 | HYDZIK ŁUKASZ | 1977 | SANOK | | POL |
369 | 369 | IDZIOR WOJCIECH | 1976 | NOWA WIEŚ | SZKOŁA RATWONICTWA MEDYCZNEGO MIELEC | POL |
370 | 370 | IGNASZAK MAREK | 1951 | KRAKÓW | | POL |
371 | 371 | IGNOR EDYTA | 1990 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW | POL |
372 | 372 | INDYK KAMIL | 1995 | MIŁOCIN | NIEZRZESZONY DRÓB :) | POL |
373 | 373 | INGLOT GRZEGORZ | 1975 | RZESZÓW | | POL |
374 | 374 | ISKRA GRZEGORZ | 1981 | CZUDEC | KP PSP STRZYŻÓW | POL |
375 | 375 | ISKRA KAMIL | 1990 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
376 | 376 | ISKRZYCKA MAGDALENA | 1984 | RZESZÓW | ASPAWEN | POL |
377 | 377 | ISKRZYCKI ANDRZEJ | 1974 | RZESZÓW | | POL |
378 | 378 | IWANICKI KRZYSZTOF | 1993 | WOJASZÓWKA | | POL |
379 | 379 | JABŁCZYK-PEMPUS DOROTA | 1968 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POL |
380 | 380 | JABŁOŃSKI Ł UKASZ | 1978 | KRAŚNIK | KRAŚNIK BIEGA | POL |
381 | 381 | JACEK DUREJ | 1967 | MIELEC | | POL |
382 | 382 | JACEK LESZEK | 1966 | RZESZÓW | I RUN FOR | POL |
383 | 383 | JAGIEŁA TOMASZ | 1984 | KROSNO | | POL |
384 | 384 | JAGIEŁA TOMEK | 1980 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
385 | 385 | JAGUSIAK BARBARA | 1969 | TRZEBOWNISKO | | POL |
386 | 386 | JAKUBIK MIROSŁAW | 1962 | ZALESZANY | FARTLEK G.O | POL |
387 | 387 | JAKUBOWSKI DANIEL | 1976 | ZABAJKA | CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJ | POL |
388 | 388 | JAKUBOWSKI ROBERT | 1973 | ZACZERNIE | | POL |
389 | 389 | JAŁOCHA MIECZYSŁAW | 1967 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POL |
390 | 390 | JAMROZIK JAKUB | 1992 | JAWORNIK POLSKI | | POL |
391 | 391 | JANCZYK TOMASZ | 1990 | KOLBUSZOWA | TIRIM | POL |
392 | 392 | JANIK PAWEŁ | 1982 | CHORKÓWKA | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
393 | 393 | JANISZ KATARZYNA | 1988 | WARSZAWA | | POL |
394 | 394 | JANISZ MICHAŁ | 1987 | WARSZAWA | | POL |
395 | 395 | JANKOWSKI DARIUSZ | 1970 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
396 | 396 | JANOCHA MACIEJ | 1977 | SWIERZOWA POLSKA | MJE TEAM | POL |
397 | 397 | JANUSZEWSKA MARTA | 1980 | WARSZAWA | | POL |
398 | 398 | JANZER JANUSZ | 1967 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POL |
399 | 399 | JAROCKA-RECZEK MAŁGORZATA | 1973 | STALOWA WOLA | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL |
400 | 400 | JAROSZ ELŻBIETA | 1991 | MIELEC | | POL |
401 | 401 | JAROSZ JANUSZ | 1974 | RZESZÓW | YAROSH TEAM | POL |
402 | 402 | JAROSZ PIOTR | 1977 | ŁAŃCUT | PKO BANK POLSKI | POL |
403 | 403 | JASIŃSKA MAŁGORZATA | 1966 | CHMIELNIK | | POL |
404 | 404 | JASIŃSKI JAN | 1984 | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
405 | 405 | JASION PAULINA | 1994 | ŁAŃCUT | | POL |
406 | 406 | JASKOWSKA BOŻENA | 1978 | RZESZÓW | SMASHING PĄPKINS / NEON TEAM | POL |
407 | 407 | JASTRZĄB PIOTR | 1968 | LESKO | DEKAN LESKO | POL |
408 | 408 | JAŚLAR BEATA | 1981 | BESKO | | POL |
409 | 409 | JAWORSKI ROMAN | 1970 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POL |
410 | 410 | JEDLIŃSKA IZABELA | 1980 | BRZEŹNICA | MARATOŃCZYK DĘBICA | POL |
411 | 411 | JEDLIŃSKA MAŁGORZATA | 1985 | KRAKÓW | | POL |
412 | 412 | JEDLIŃSKI BARTOSZ | 1976 | BRZEŹNICA | MARATOŃCZYK DĘBICA | POL |
413 | 413 | JESIONEK MICHAŁ | 1988 | STARA BŁOTNICA | RADOM TEAM | POL |
414 | 414 | JEŻEWSKI TOMASZ | 1987 | LUBYCZA KRÓLEWSKA | | POL |
415 | 415 | JĘDRUSIAK PIOTR | 1973 | DĘBICA | | POL |
416 | 416 | JĘDRUSZKO WOJCIECH | 1979 | NISKO | | POL |
417 | 417 | JODŁOWSKI ANDRZEJ | 1978 | CZUDEC | | POL |
418 | 418 | JOŃSKI TOMASZ | 1992 | LUBLIN | KS BANIA | POL |
419 | 419 | JÓŹWIAKOWSKI SZYMON | 1978 | STALOWA WOLA | SKB STALOWA WOLA | POL |
420 | 420 | JUDA TOMASZ | 1980 | PRZĘDZEL | | POL |
421 | 421 | JURCZAK ROMAN | 1958 | RZESZÓW | | POL |
422 | 422 | JUŚKO RAFAŁ | 1976 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | | POL |
423 | 423 | KACZAN-WINIARSKA EWA | 1973 | RZESZÓW | | POL |
424 | 424 | KACZKOWSKI TOMASZ | 1976 | HACZÓW | | POL |
425 | 425 | KACZMAREK MONIKA | 1989 | ŁÓDŹ | ASICS FRONTRUNNER POLSKA | POL |
426 | 426 | KACZMARSKI GRZEGORZ | 1983 | RZESZÓW | | POL |
427 | 427 | KACZOR WALDEMAR | 1972 | RZESZÓW | RES-VET TEAM | POL |
428 | 428 | KACZYŃSKA ALICJA | 1984 | RZESZÓW | PERFECT RUNNER TEAM | POL |
429 | 429 | KALANDYK WOJCIEH | 1985 | RZESZÓW | TURLAM SIĘ DO METY | POL |
430 | 430 | KALINOWSKA EWA | 1982 | PRZEMYŚL | BIEGAM BO LUBIE | POL |
431 | 431 | KALINOWSKI ŁUKASZ | 1980 | WARSZAWA | | POL |
432 | 432 | KALISZ MAŁGORZA | 1976 | KROSNO | | POL |
433 | 433 | KAŁUŻA MARZENA | 1993 | PILZNO | | POL |
434 | 434 | KAMIŃSKI JACEK | 1969 | RZESZÓW | | POL |
435 | 435 | KAMIŃSKI JERZY | 1959 | SZYMBARK | MARATON GORLICE | POL |
436 | 436 | KAMIŃSKI PIOTR | 1974 | RZESZÓW | | POL |
437 | 437 | KAMODA DANIEL | 1988 | KIELCE | | POL |
438 | 438 | KANDEFER MARCIN | 1979 | RZESZÓW | IDEO.PL | POL |
439 | 439 | KANTOR ANGELIKA | 1990 | RZESZOW | MTU POLSKA | POL |
440 | 440 | KAPRAL ADAM | 1975 | LUTOWISKA | MKS CHALICZ | POL |
441 | 441 | KAPUSTA ANNA | 1993 | SANDOMIERZ | | POL |
442 | 442 | KARAMANIS BOŻENA | 1988 | RANIŻÓW | PSEUDO-RUNNERS | POL |
443 | 443 | KARAMANIS MAŁGORZATA | 1993 | RANIŻÓW | PSEUDO-RUNNERS | POL |
444 | 444 | KARAMANIS-PIETRAS ANNA | 1985 | RUDNA WIELKA | PSEUDO-RUNNERS | POL |
445 | 445 | KARASIŃSKI IRENEUSZ | 1979 | NOSÓWKA | | POL |
446 | 446 | KARBOWNICZEK ANNA | 1982 | TARNOBRZEG | ZORZA TARNOBRZEG | POL |
447 | 447 | KARBOWNICZEK ŁUKASZ | 1981 | TARNOBRZEG | ZORZA TARNOBRZEG | POL |
448 | 448 | KARDACH KAMIL | 1987 | RYMANÓW ZDRÓJ | FINISZ RYMANÓW | POL |
449 | 449 | KARDASZ JACEK | 1980 | ZAMOŚĆ | ATTYLA RUNNIG CLUB | POL |
450 | 450 | KARDASZ MAREK | 1979 | POLAŃCZYK | RUN ENERGY CLUB | POL |
451 | 451 | KARDYŚ PIOTR | 1986 | BOROWA | | POL |
452 | 452 | KARKUT MICHAŁ | 1981 | RZESZÓW | RODZINKA | POL |
453 | 453 | KARNASIEWICZ DAWID | 1990 | CZUDEC | | POL |
454 | 454 | KARP KATARZYNA | 1989 | WARSZAWA | | POL |
455 | 455 | KARPIŃSKI TOMASZ | 1977 | RZESZÓW | | POL |
456 | 456 | KASPERSKI TOMASZ | 1978 | PRZEWORSK | | POL |
457 | 457 | KASPRZAK SŁAWOMIR | 1968 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | GB NA ZDROWIE SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | POL |
458 | 458 | KASPRZAK WOJCIECH | 1994 | TARNOGRÓD | | POL |
459 | 459 | KASZA MAREK | 1985 | RZESZÓW | RGIG | POL |
460 | 460 | KASZA MARIUSZ | 1990 | RZEMIEŃ | | POL |
461 | 461 | KAWA WIOLETTA | 1986 | ZALASOWA | | POL |
462 | 462 | KAWALEC BERNARD | 1979 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
463 | 463 | KAWALEC GRZEGORZ | 1987 | RZESZÓW | | POL |
464 | 464 | KAWALEC JACEK | 1971 | RZESZÓW | TEAM IWO | POL |
465 | 465 | KAWALEC MAŁGORZATA | 1981 | RZESZÓW | | POL |
466 | 466 | KAWALEC PIOTR | 1969 | RZESZÓW | ACTIV-MEDIA | POL |
467 | 467 | KAWCZYŃSKI KAMIL | 1981 | KRAKÓW | | POL |
468 | 468 | KĄKOL ZBIGNIEW | 1984 | GWOŹNICA DOLNA | WATER TEAM | POL |
469 | 469 | KĘDRA AGNIESZKA | 1991 | RZESZÓW | | POL |
470 | 470 | KĘDRA PIOTR | 1988 | BRZOZÓW | BRZOZOWSKI KLUB BIEGACZA | POL |
471 | 471 | KĘDZIOR JACEK | 1979 | DĘBICA | PĘDZĄCE ŚLIMAKI | POL |
472 | 472 | KĘDZIOR MICHAŁ | 1987 | RZESZÓW | DRUŻYNA SZPIKU | POL |
473 | 473 | KĘDZIOR WIESŁAWA | 1966 | DĘBICA | NASNIEDOGONIAT | POL |
474 | 474 | KĘPKA ANDRZEJ | 1968 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
475 | 475 | KĘTRZYŃSKI RYSZARD | 1975 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POL |
476 | 476 | KIDA PAWEŁ | 1993 | ŁOWISKO | | POL |
477 | 477 | KIELAR MARCIN | 1985 | RYMANÓW | | POL |
478 | 478 | KIEŁB JAKUB | 1988 | RZESZÓW | | POL |
479 | 479 | KIEŁBOWICZ JACEK | 1989 | JAROCIN | | POL |
480 | 480 | KIEŁBUS MIROSŁAW | 1971 | RZESZÓW | | POL |
481 | 481 | KIEZA MICHAŁ | 1985 | WARSZAWA | FMW RUNNERS | POL |
482 | 482 | KIJ KINGA | 1986 | BRZOZÓW | | POL |
483 | 483 | KIJANKA ANDRZEJ | 1967 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
484 | 484 | KILAR AGATA | 1989 | DOBIESZYN | BIEGAMY, ABY DOBIEC | POL |
485 | 485 | KILIAN MARCIN | 1982 | KRAKÓW | JÓZEFIŃSKA TEAM | POL |
486 | 486 | KILIAN MATEUSZ | 1985 | KRAKÓW | JÓZEFIŃSKA TEAM | POL |
487 | 487 | KIMAK JOZEF | 1969 | STROPKOV | KLUB BEZCOV STROPKOV | SVK |
488 | 488 | KIMAK PETER | 1973 | STROPKOV | | SVK |
489 | 489 | KIN RAFAŁ | 1980 | ODRZYKOŃ | AZS PWSZ KROSNO | POL |
490 | 490 | KIPER MACIEJ | 1978 | JAROSLAW | BBL JAROSLAW PERFECT RUNNER TEAM | POL |
491 | 491 | KIPP ZBIGNIEW | 1972 | PRZEMYŚL | BIEGAM BO LUBIE | POL |
492 | 492 | KISIELEWICZ JOANNA | 1982 | MALAWA | BT WAGABUNDA | POL |
493 | 493 | KISZKA KAROLINA | 1992 | BRATKOWICE | | POL |
494 | 494 | KLAMUT RYSZARD | 1956 | JABŁONICA POLSKA | | POL |
495 | 495 | KLIMASZ ZBIGNIEW | 1965 | HERMANOWA | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
496 | 496 | KLIMECKI KONRAD | 1980 | RZESZÓW | | POL |
497 | 497 | KLINGER WERONIKA | 1986 | ORŁY | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POL |
498 | 498 | KLUS PIOTR | 1983 | RZESZÓW | PIĘKNE I BRODACZE | POL |
499 | 499 | KŁOS KRZYSZTOF | 1980 | GWIZDÓW | MAJSTER TEAM SPORT | POL |
500 | 500 | KŁOSOWICZ DOMINIK | 1983 | RZESZÓW | | POL |
501 | 501 | KŁUDKA ZBIGNIEW | 1977 | RZESZÓW | LENKA TEAM | POL |
502 | 502 | KŁYŻ DAWID | 1998 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POL |
503 | 503 | KMAK MARIUSZ | 1985 | GORLICE | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | POL |
504 | 504 | KMIECIK PAWEŁ | 1988 | PAWŁOSIÓW | | POL |
505 | 505 | KMIT STEFAN | 1977 | STROPKOV | KLUB BEZCOV STROPKOV | SVK |
506 | 506 | KMUK TOMASZ | 1985 | PADEW NARODOWA | | POL |
507 | 507 | KOBAK MARCIN | 1979 | CZARNA | JEDLICZE TEAM | POL |
508 | 508 | KOBIAŁKA DAMIAN | 1988 | NOZDRZEC | SZWAGRY | POL |
509 | 509 | KOBIAŁKA PAULINA | 1987 | RZESZÓW | | POL |
510 | 510 | KOBIELSKI MARCIN | 1979 | PRZEWORSK | | POL |
511 | 511 | KOBYLARZ PIOTR | 1986 | RZESZÓW | STAJNIA BALONA / RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
512 | 512 | KOCHANIEC WALDEMAR | 1970 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | CENTRUM ANIMACJI SPOŁECZNEJ | POL |
513 | 513 | KOCHAŃSKI TOMASZ | 1974 | JEDLICZE | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | POL |
514 | 514 | KOCHMAN GRZEGORZ | 1973 | ŁAŃCUT | SOFTSYSTEM | POL |
515 | 515 | KOCHOWSKA ELZBIETA | 1971 | SOKOLNIKI | BBL TARNOBRZEG | POL |
516 | 516 | KOGUT LESZEK | 1972 | GROCHOWCE | | POL |
517 | 517 | KOJDER MAŁGORZATA | 1991 | GRODZISKO DOLNE | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA | POL |
518 | 518 | KOKOSZKA KATARZYNA | 1979 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
519 | 519 | KOKOT ROMAN | 1979 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POL |
520 | 520 | KOLBER NATALIA | 1982 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POL |
521 | 521 | KOŁODZIEJ JÓZEF | 1953 | LUBACZOW | | POL |
522 | 522 | KOŁODZIEJ KONRAD | 1991 | MIELEC | | POL |
523 | 523 | KOŁODZIEJ ŁUKASZ | 1989 | JASŁO | | POL |
524 | 524 | KOPACZEK DOMINIK | 1993 | DYLĄGÓWKA | NASDOM | POL |
525 | 525 | KOPAŁA SYLWIA | 1987 | STALOWA WOLA | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL |
526 | 526 | KOPECKI ANDRZEJ | 1984 | RZESZÓW | | POL |
527 | 527 | KOPEĆ BEATA | 1991 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | TKKF SOKÓŁ | POL |
528 | 528 | KOPEĆ ELŻBIETA | 1990 | NOWA DĘBA | | POL |
529 | 529 | KOPEĆ KRZYSZTOF | 1973 | RZESZÓW | | POL |
530 | 530 | KOPEĆ PAWEŁ | 1982 | MAJDAN KRÓLEWSKI | BLUEADVENTURES DIVING TEAM RZESZÓW | POL |
531 | 531 | KOPEĆ-KONTEK MONIKA | 1981 | RZESZÓW | | POL |
532 | 532 | KORAB ROBERT | 1970 | RZESZÓW | LURBEL POLSKA / RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
533 | 533 | KORAB TOMASZ | 1979 | RZESZOW | BORGWARNER TEAM | POL |
534 | 534 | KORNAK ŁUKASZ | 1986 | JASIONKA | | POL |
535 | 535 | KOROLUK SŁAWOMIR | 1971 | GDYNIA | | POL |
536 | 537 | KORYL SYLWIA | 1990 | BOGUCHWAŁA | PKO BP CENTRUM KORPORACYJNE RZESZÓW | POL |
537 | 536 | KORYL ŁUKASZ | 1984 | RZESZÓW | MTU AERO ENGINES | POL |
538 | 538 | KORZENIOWSKI TOMASZ | 1983 | TARNOBRZEG | BIEGANIE.PL | POL |
539 | 539 | KOSAŁKA KRZYSZTOF | 1977 | JAROSŁAW | | POL |
540 | 540 | KOSIOROWSKA EDYTA | 1996 | CMOLAS | | POL |
541 | 541 | KOSTECKI GRZEGORZ | 1983 | DĘBICA | | POL |
542 | 542 | KOSTKA JANUSZ | 1967 | SZCZEPAŃCOWA | POSMAKUJ RUN TEAM | POL |
543 | 543 | KOSZALKA MARCIN | 1991 | ULANOW | | POL |
544 | 544 | KOSZARSKI MATEUSZ | 1998 | STRZYŻÓW | | POL |
545 | 545 | KOSZYK GRZEGORZ | 1982 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POL |
546 | 549 | KOŚ-MAJCHROWSKA JOWITA | 1981 | RZESZÓW | | POL |
547 | 546 | KOŚCIAK JAN | 1977 | PASZCZYNA | DZIKIE MUSTANGI | POL |
548 | 547 | KOŚCIELNY ALEKSANDER | 1976 | RZESZÓW | | POL |
549 | 548 | KOŚCIELNY MIŁOSZ | 1978 | RZESZÓW | | POL |
550 | 550 | KOTLIŃSKI JANUSZ | 1964 | RZESZÓW | | POL |
551 | 551 | KOTOWICZ GRZEGORZ | 1974 | RZESZÓW | SAN ESCOBAR | POL |
552 | 552 | KOTULSKI MARCIN | 1985 | KURYŁÓWKA | | POL |
553 | 553 | KOWAL AGATA | 1976 | JASIONKA | | POL |
554 | 554 | KOWALCZUK PAWEŁ | 1989 | ROPCZYCE | DELOITTE ADVENTURE TEAM | POL |
555 | 555 | KOWALCZYK PIOTR | 1973 | RZESZÓW | | POL |
556 | 556 | KOWALSKI BARTŁOMIEJ | 1978 | MIELEC | BORGWARNER RZESZÓW | POL |
557 | 557 | KOWALSKI JAKUB | 1993 | JAROSŁAW | RUNTEAMWARKA | POL |
558 | 558 | KOZAK ŁUKASZ | 1994 | DYLĄGÓWKA | | POL |
559 | 559 | KOZDRAŚ MARCIN | 1986 | MIELEC | JOY RUNNERS TEAM | POL |
560 | 560 | KOZIELEWICZ RADOSŁAW | 1974 | RZESZÓW | 21 BSP | POL |
561 | 561 | KOZIK PATRYK | 1979 | DĘBICA | PĘDZĄCE ŚLIMAKI | POL |
562 | 562 | KOZIKOWSKI PIOTR | 1977 | STRZYŻÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POL |
563 | 563 | KOZIOŁ MIECZYSŁAW | 1983 | CHOTOWA | DĘBICKIE GEPARDY | POL |
564 | 564 | KOZIOŁ SYLWESTER | 1973 | KROSNO | | POL |
565 | 565 | KOZIOŁ SYLWESTER | 1978 | ROPCZYCE | JAK NIE MY TO KTO? | POL |
566 | 566 | KOZIOŁ WIESŁAW | 1952 | KROSNO | DZIKIE ŻYCIE RUN TEAM | POL |
567 | 567 | KOZYRA KRZYSZTOF | 1982 | RZESZÓW | | POL |
568 | 568 | KRACYŁO LESŁAW | 1969 | NOWA SARZYNA | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
569 | 569 | KRASZKIEWICZ ALEKSANDER | 1979 | DĘBICA | NASNIEDOGONIAT | POL |
570 | 570 | KRASZKIEWICZ MARTA | 1979 | DĘBICA | NASNIEDOGONIAT | POL |
571 | 571 | KRAUS KRZYSZTOF | 1977 | ŻOŁYNIA | TURLAM SIĘ DO METY | POL |
572 | 572 | KRAWCZYK SEBASTIAN | 1994 | STALOWA WOLA | | POL |
573 | 573 | KRAWIEC EDYTA | 1988 | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | | POL |
574 | 574 | KRAWIEC KRZYSZTOF | 1966 | ADAMÓWKA | | POL |
575 | 575 | KREMPA MAREK | 1971 | TARNOBRZEG | WITAR TARNOBRZEG | POL |
576 | 576 | KRENZEL REGINA | 1988 | JAROSŁAW | | POL |
577 | 577 | KRĘŻAŁEK RAFAŁ | 1974 | KLIMKÓWKA | | POL |
578 | 578 | KROL SEBASTIAN | 1984 | WARSZAWA | LOYALTYRATES.COM | POL |
579 | 579 | KRÓL DAMIAN | 1984 | RZESZÓW | TURLAM SIĘ DO METY | POL |
580 | 580 | KRÓL KAROL | 1993 | SANDOMIERZ | | POL |
581 | 581 | KRÓL KRZYSZTOF | 1987 | JAROSŁAW | | POL |
582 | 582 | KRÓL ROBERT | 1970 | KIELCE | RUN'N'FUN | POL |
583 | 583 | KRÓL WIOLETTA | 1994 | OBLĘGOREK | AZS UJK KIELCE | POL |
584 | 584 | KRUK ZBIGNIEW | 1979 | GAĆ | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
585 | 585 | KRUPA JACEK | 1973 | PRZYSZÓW RUDA | UNIWHEELS | POL |
586 | 586 | KRUPA KAMIL | 1985 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
587 | 587 | KRUPA PAWEŁ | 1979 | AGATÓWKA | WWW.SERWISDRZEWNY.COM | POL |
588 | 588 | KRUSZYŃSKI MAREK | 1967 | PRZEMYŚL | PKB PRZEMYŚL | POL |
589 | 589 | KRYŃSKI ANDRZEJ | 1959 | MEDYNIA GŁOGOWSKA | | POL |
590 | 590 | KRZANOWSKI ADRIAN | 1976 | KROSNO | KOD PODKARPACIE | POL |
591 | 591 | KRZYSZKOWSKI BARTŁOMIEJ | 1991 | DRAGANY | HARPI TEAM | POL |
592 | 592 | KRZYSZTOF POTOCZNY | 1981 | PRZEMYŚL | | POL |
593 | 593 | KRZYŚ JUSTYNA | 1986 | WARSZAWA | KLUB MATIEGO JEŻOWE | POL |
594 | 594 | KRZYWKOWSKI ARTUR | 1963 | RZESZÓW | | POL |
595 | 595 | KRZYŻANOWSKI TOMASZ | 1973 | DĘBICA | BOBO TEAM | POL |
596 | 596 | KUBAS GRZEGORZ | 1973 | MALAWA | INVEST | POL |
597 | 597 | KUBAS MICHAŁ | 1978 | RZESZÓW | BIEGUNKA TEAM | POL |
598 | 598 | KUBIK JÓZEF | 1961 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE | POL |
599 | 599 | KUBIT PRZEMYSŁAW | 1984 | ŁĘŻANY | | POL |
600 | 600 | KUCHARCZYK MACIEJ | 1971 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
601 | 601 | KUCHARSKI KAROL | 1983 | KAZANÓW | ZABIEGANY SKARYSZEW | POL |
602 | 602 | KUCHARSKI PAWEŁ | 1979 | SKARYSZEW | ZABIEGANY SKARYSZEW | POL |
603 | 603 | KUCHTA DOROTA | 1986 | MŁOSZOWA | | POL |
604 | 604 | KUCZEK EDYTA | 1979 | POZNAŃ | | POL |
605 | 605 | KUDASIK MATEUSZ | 1971 | RZESZÓW | RZESZOWIACY I GÓRALE | POL |
606 | 606 | KUDELA TOMASZ | 1988 | TARNOBRZEG | ZORZA TARNOBRZEG | POL |
607 | 607 | KUDŁA KLAUDIUSZ | 1998 | STARY DZIKÓW | | POL |
608 | 608 | KULA ROBERT | 1975 | TARNÓW | EKIPA Z TARNOWA | POL |
609 | 609 | KULIBERDA SYLWIA | 1975 | RZESZÓW | | POL |
610 | 610 | KULIBERDA TOMASZ | 1977 | RZESZÓW | TEATR O.DE.LA | POL |
611 | 611 | KULIGA JACEK | 1966 | TARNOBRZEG | | POL |
612 | 612 | KULIGA SŁAWOMIR | 1985 | KROSNO | POSMAKUJ RUN TEAM | POL |
613 | 613 | KULIKOWSKI JACEK | 1961 | JAROSŁAW | | POL |
614 | 614 | KULPA KAMIL | 1986 | RZESZÓW | RUNTEAMWARKA | POL |
615 | 615 | KUMOR KACPER | 1991 | RZESZÓW | | POL |
616 | 616 | KUNA ŁUKASZ | 1979 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POL |
617 | 617 | KUREK AGNIESZKA | 1993 | RADECZNICA | | POL |
618 | 618 | KUREK MARIUSZ | 1972 | DĘBICA | DĘBICKI KLUB BIEGACZY NIEZRZESZONYCH | POL |
619 | 619 | KUROWSKI MATEUSZ | 1992 | ZRĘCIN | ATHLETIC ZRĘCIN | POL |
620 | 620 | KURYŁO JOANNA | 1981 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
621 | 621 | KUSTRA JAKUB | 1978 | RZESZÓW | BIEGAM BO MUSZĘ | POL |
622 | 622 | KUSTRA PIOTR | 1968 | RZESZÓW | | POL |
623 | 623 | KUSTRA SZYMON | 1991 | RZESZÓW | HELENA MAM ZAWAŁ | POL |
624 | 624 | KUSZ TOMASZ | 1980 | POGWIZDÓW NOWY | | POL |
625 | 625 | KUZIARA WOJCIECH | 1983 | RZESZÓW | | POL |
626 | 626 | KUŹDUB ROBERT | 1993 | GĄSAWY RZĄDOWE NIWY | RUNNING BROTHERS | POL |
627 | 627 | KUŹMICZ WOJCIECH | 1983 | ŁAŃCUT | | POL |
628 | 628 | KUŹNIAR PAWEŁ | 1984 | KROSNO | LUKS KROŚNIANKA | POL |
629 | 629 | KWAŚNIK MONIKA | 1976 | RANIŻÓW | | POL |
630 | 630 | KWAŚNIK PAWEŁ | 1992 | KOLBUSZOWA | | POL |
631 | 631 | KWIATKOWSKI PAWEŁ | 1983 | RZESZÓW | BISBUD TEAM | POL |
632 | 632 | KWIATKOWSKI TOMASZ | 1990 | GORLICE | IDEO.PL | POL |
633 | 633 | KWIECIEŃ TOMASZ | 1971 | KRAKÓW | ESKADRA KRAKÓW | POL |
634 | 634 | LASKOWSKA ANETA | 1977 | KROSNO | | POL |
635 | 635 | LASKOWSKI SŁAWOMIR | 1974 | KROSNO | | POL |
636 | 636 | LATAŁA KRZYSZTOF | 1981 | PAWŁÓW | BIEGAMYZSERCEM.PL | POL |
637 | 637 | LECH GRZEGORZ | 1972 | TRZCIANA | | POL |
638 | 638 | LECH MARCIN | 1976 | RZESZÓW | | POL |
639 | 639 | LECH SEBASTIAN | 1985 | SANOK | | POL |
640 | 640 | LEGENC KAMIL | 1990 | RZESZÓW | KAMLEGIT | POL |
641 | 641 | LEJA SŁAWOMIR | 1977 | RZESZÓW | | POL |
642 | 642 | LEMANOWICZ MICHAŁ | 1984 | RZESZÓW | | POL |
643 | 643 | LEMKO ROBERT | 1974 | SANOK | REBELYANT TEAM | POL |
644 | 644 | LENIAR TOMASZ | 1986 | RZESZÓW | | POL |
645 | 645 | LENIART KRZYSZTOF | 1978 | NOWY BOREK | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
646 | 646 | LESIŃSKI WOJCIECH | 1974 | RZESZÓW | | POL |
647 | 647 | LEŚ DANIEL | 1987 | ŁAŃCUT | | POL |
648 | 648 | LEŚKO KONRAD | 1992 | PALIKÓWKA | | POL |
649 | 649 | LEŚKO MARCIN | 1987 | PALIKÓWKA | | POL |
650 | 650 | LEŚKO PAWEŁ | 1977 | RZESZÓW | GOŃ ZAJĄCZKA SQAD | POL |
651 | 651 | LEŚKO SEBASTIAN | 1974 | BŁAŻOWA DOLNA | PRATT&WHITNEY RZESZOW | POL |
652 | 652 | LEŚNIAK LESZEK | 1983 | DUKLA | | POL |
653 | 653 | LEŚNIAK TOMASZ | 1981 | STRZYŻÓW | SOLLUM SYSTEM | POL |
654 | 654 | LEŚNIAK-POPIEL MARTA | 1975 | SANOK | POZYTYWNIE ZABIEGANI SANOK | POL |
655 | 655 | LEWANDOWSKI PAWEŁ | 1978 | CZARNA | | POL |
656 | 656 | LEYKO-PYZIK PAULINA | 1985 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POL |
657 | 657 | LEZIAK WOJCIECH | 1968 | WILKOŁAZ | FŁT KRAŚNIK | POL |
658 | 658 | LĘCZNAR DAWID | 1992 | RZESZÓW | WKS 21 BRYGADA STRZELCÓW PODHALAŃSKICH | POL |
659 | 659 | LĘCZNAR WACŁAW | 1973 | HUSÓW | | POL |
660 | 660 | LIANA TOMASZ | 1994 | KLĘCZANY | | POL |
661 | 661 | LISS MICHAŁ | 1990 | STALOWA WOLA | FIRE TEAM | POL |
662 | 662 | LITWIN DANIEL | 1986 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
663 | 663 | LITWIN KAROLINA | 1981 | BŁAŻOWA | ZST RZESZÓW | POL |
664 | 664 | LIWOCZ DOMINIK | 1975 | RZESZÓW | | POL |
665 | 665 | LUBAS GRZEGORZ | 1974 | RZESZÓW | | POL |
666 | 666 | LUBAS SABINA | 1991 | KRASNE | | POL |
667 | 667 | LUBECKI BARTŁOMIEJ | 1989 | RZESZÓW | | POL |
668 | 668 | LUBIENIECKI ADRIAN | 1990 | KROSNO | | POL |
669 | 669 | LUTECKI MATEUSZ | 1992 | RZESZÓW | | POL |
670 | 670 | ŁABUZ MAREK | 1975 | TARNÓW | GRUPA AZOTY S.A. | POL |
671 | 671 | ŁACH TERESA | 1975 | JEŻOWE | KLUB MATIEGO JEŻOWE | POL |
672 | 672 | ŁACH WIESŁAW | 1970 | JEŻOWE | KLUB MATIEGO JEŻOWE | POL |
673 | 673 | ŁAGOŻNY ŁUKASZ | 1981 | SANOK | BRUBECK TEAM | POL |
674 | 674 | ŁAKOMSKI ANDRZEJ | 1981 | RZESZÓW | BIEGAM BO MUSZĘ | POL |
675 | 675 | ŁEPTUCH TOMASZ | 1980 | KOMORÓW | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL |
676 | 676 | ŁUCZAK STANISŁAW | 1974 | NOWA SARZYNA | NOWA SARZYNA-CIECH | POL |
677 | 677 | ŁUKASIK PAWEŁ | 1996 | BIŁGORAJ | RAPY MASTERS | POL |
678 | 678 | ŁUKASIK ZBYSZEK | 1967 | BIŁGORAJ | RAPY MASTERS | POL |
679 | 679 | ŁUSZCZEWSKI PAWEŁ | 1978 | RZESZÓW | | POL |
680 | 680 | ŁUSZCZYC ANNA | 1983 | RZESZÓW | ŁISKACZE | POL |
681 | 681 | ŁUSZCZYC KRZYSZTOF | 1981 | RZESZÓW | ŁISKACZE | POL |
682 | 682 | ŁYDA PIOTR | 1988 | RZESZÓW | | POL |
683 | 683 | ŁYKO IZYDOR | 1971 | STALOWA WOLA | RUN&FUN&SKS | POL |
684 | 684 | ŁYSZCZARZ AGNIESZKA | 1980 | SONINA | | POL |
685 | 685 | MAC MACIEK | 1972 | STRZYŻÓW | PRZEBIEGLI STRZYŻÓW | POL |
686 | 686 | MACH EWA | 1977 | JASIONKA | | POL |
687 | 687 | MACHAJ TOMASZ | 1976 | RZESZÓW | | POL |
688 | 688 | MACHLARZ MATEUSZ | 1990 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW | POL |
689 | 689 | MACHOWSKI BARTŁOMIEJ | 1979 | SZCZEPAŃCOWA | | POL |
690 | 690 | MACHOWSKI DAMIAN | 1996 | ŁĘTOWNIA | | POL |
691 | 691 | MACHOWSKI KAROL | 1982 | KROSNO | | POL |
692 | 692 | MACHOWSKI KRZYSZTOF | 1976 | RZESZÓW | | POL |
693 | 693 | MACIEJKO RAFAŁ | 1977 | CIESZANÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POL |
694 | 694 | MACULEWICZ MARCIN | 1972 | KIELCE | JP 2 | POL |
695 | 695 | MADEJ MARCIN | 1990 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
696 | 696 | MAGDA ARKADIUSZ | 1991 | KRZEMIENICA | FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY | POL |
697 | 697 | MAGDA KAZIMIERZ | 1964 | KRAKÓW | FESTIWAL BIEGOWY W KRYNICY | POL |
698 | 698 | MAGIERA TOMASZ | 1986 | TARNÓW | | POL |
699 | 699 | MAGOŃ ŁUKASZ | 1987 | KRACZKOWA | | POL |
700 | 700 | MAIYO KIMAIYO HILLARY KIPTUM | 1994 | NAIROBI | BENEDEK TEAM | KEN |
701 | 701 | MAJCHROWSKI JACEK | 1971 | TARNOBRZEG | BBL TARNOBRZEG | POL |
702 | 702 | MAJDER ARTUR | 1975 | LEŻAJSK | | POL |
703 | 703 | MAJECKI ROBERT | 1993 | SANDOMIERZ | 3 SANDOMIERSKI BATALION RADIOTECHNICZNY | POL |
704 | 704 | MAKARA ALEKSANDER | 1984 | RZESZÓW | | POL |
705 | 705 | MAKARSKI KRZYSZTOF | 1979 | JAROSŁAW | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | POL |
706 | 706 | MAKSYMIUK MIROSŁAW | 1965 | RZESZÓW | SPAR TEAM | POL |
707 | 707 | MALICKA EWELINA | 1983 | RZESZÓW | | POL |
708 | 708 | MALICZOWSKI DAWID | 1977 | RZESZÓW | | POL |
709 | 709 | MAŁEK KRZYSZTOF | 1979 | RZESZÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POL |
710 | 710 | MAŁEK MARCIN | 1995 | LISIA GÓRA | | POL |
711 | 711 | MAŁKOWICZ PIOTR | 1987 | STALOWA WOLA | | POL |
712 | 712 | MAMCZUR PIOTR | 1983 | RZESZÓW | URZĄD MIASTA RZESZOWA | POL |
713 | 713 | MARCHUT RAFAŁ | 1975 | NISKO | PLANETA NISKO | POL |
714 | 714 | MARCINIEC ANDRZEJ | 1977 | SĘDZISZÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
715 | 715 | MARCINIEC MAŁGORZATA | 1975 | NISKO | GRUPA BIEGOWA PLANETA NISKO | POL |
716 | 716 | MARCINKOWSKA DOMINIKA | 1985 | BOGUCHWAŁA | | POL |
717 | 717 | MARCOLA ŁUKASZ | 1995 | RZESZÓW | | POL |
718 | 718 | MARCZAK PIOTR | 1982 | STRZYŻÓW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POL |
719 | 719 | MARDEUSZ BERNADETTA | 1972 | DĘBICA | SPARTAN RACE TRAINING GROUP DĘBICA | POL |
720 | 720 | MARKIEWICZ MAREK | 1975 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
721 | 721 | MARKOWICZ KRZYSZTOF | 1967 | JEŻOWE | KLUB MATIEGO JEŻOWE | POL |
722 | 722 | MARKOWICZ WOJCIECH | 1985 | NISKO | | POL |
723 | 723 | MARSZAŁEK SABINA | 1978 | KROSNO | | POL |
724 | 724 | MARTYNIUK ANNA | 1984 | RZESZÓW | MTU AERO ENGINES | POL |
725 | 725 | MARUSIAK MAJA | 1980 | RZESZÓW | OPTYMALNI TEAM | POL |
726 | 726 | MARUT DAMIAN | 1992 | PRZYSZÓW | | POL |
727 | 727 | MARZEC ZBIGNIEW | 1985 | PIASECZNO | DREAM RUN | POL |
728 | 728 | MASAJADA TOMASZ | 1971 | WĄWOLNICA | | POL |
729 | 729 | MASŁOŃ ADAM | 1981 | RZESZÓW | POLITECHNIKA RZESZOWSKA | POL |
730 | 730 | MATELOWSKA MAGDALENA | 1980 | BRZOZÓW | | POL |
731 | 731 | MATELOWSKI PAWEŁ | 1983 | KROSNO | | POL |
732 | 732 | MATERNA DAWID | 1982 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
733 | 733 | MATERNA ROMAN | 1967 | RZESZÓW | SPAR POLSKA | POL |
734 | 734 | MATHEKA BENARD MUINDE | 1988 | NAIROBI | BENEDEK TEAM | KEN |
735 | 735 | MATŁOSZ ANTONI | 1973 | NOSÓWKA | SST LUBCZA | POL |
736 | 736 | MATŁOSZ JACEK | 1985 | STRZYŻÓW | PRZEBIEGLI STRZYŻÓW | POL |
737 | 737 | MATUŁA DARIUSZ | 1984 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
738 | 738 | MAZUR BARTOSZ | 1984 | RZESZOW | MTU AERO ENGINES POLSKA | POL |
739 | 739 | MAZUR ELZBIETA | 1974 | RZESZÓW | | POL |
740 | 740 | MAZUR JACEK | 1988 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW | POL |
741 | 741 | MAZUR ŁUKASZ | 1985 | NOWA DĘBA | | POL |
742 | 742 | MAZUR ŁUKASZ | 1981 | OSTROWIEC ŚW. | | POL |
743 | 743 | MAZURKIEWCZ MARIUSZ | 1981 | KIELANÓWKA | | POL |
744 | 744 | MAZURKIEWICZ TOMASZ | 1972 | SANOK | | POL |
745 | 745 | MĘDRALA LUCJUSZ | 1975 | TARNOBRZEG | PKO BP CENTRUM KORPORACYJNE RZESZÓW | POL |
746 | 746 | MIARA FABIAN | 1981 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
747 | 747 | MICHALECKI DANIEL | 1975 | WARSZAWA | FC TOMAKI | POL |
748 | 748 | MICHALSKI MARCIN | 1991 | JASŁO | | POL |
749 | 749 | MICHNO ZIEMOWIT | 1980 | RZESZÓW | IDEO.PL | POL |
750 | 750 | MICHOŃ KAMIL | 1974 | TARNÓW | BIEGAMWTARNOWIE.PL | POL |
751 | 751 | MIELNICZUK AGNIESZKA | 1987 | MIRCZE | | POL |
752 | 752 | MIELNIK MICHAŁ | 1991 | KROSNO | KROSNO GLASS | POL |
753 | 753 | MIERZWA MACIEJ | 1987 | SZKLARY | IGOROFF | POL |
754 | 754 | MIERZWIŃSKI HENRYK | 1970 | TARNOBRZEG | FARTLEK GO | POL |
755 | 755 | MIGUT PRZEMYSŁAW | 1985 | RZESZÓW | | POL |
756 | 756 | MIKA JERZY | 1983 | DEBICA | MTU AERO ENGINES | POL |
757 | 757 | MIKA MIROSŁAW | 1969 | KROSNO | | POL |
758 | 758 | MIKULEC JANINA | 1971 | TARNÓW | | POL |
759 | 759 | MIKUŁA KAMIL | 1991 | RZESZÓW | | POL |
760 | 760 | MIKUS MARCIN | 1979 | KIELCE | BIEGAM BO LUBIĘ | POL |
761 | 761 | MILO ZBIGNIEW | 1974 | LUBACZÓW | | POL |
762 | 762 | MIŁEK ANDRZEJ | 1970 | ZGŁOBIEŃ | SST LUBCZA | POL |
763 | 763 | MISIAK DAMIAN | 1985 | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POL |
764 | 764 | MISIAK MATEUSZ | 1993 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE / KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA | POL |
765 | 765 | MŁODZIŃSKI MARCIN | 1995 | RZESZÓW | | POL |
766 | 766 | MOLCZYK PAWEŁ | 1972 | NIWKA | | POL |
767 | 767 | MOMOT MICHAŁ | 1983 | JANÓW LUBELSKI | | POL |
768 | 768 | MORAWSKI PIOTR | 1982 | JAROSŁAW | 3 PBOT | POL |
769 | 769 | MORDYL JAROSŁAW | 1972 | WOLA RZĘDZIŃSKA | ZK TARNÓW MOŚCICE | POL |
770 | 770 | MOSKAL WOJCIECH | 1985 | RZESZÓW | | POL |
771 | 771 | MOSKAL-LENIAR PAULINA | 1988 | RZESZÓW | | POL |
772 | 772 | MOSKWA GRZEGORZ | 1981 | CZUDEC | PRATT&WHITNEY RZESZOW | POL |
773 | 773 | MOSKWA KAMILA | 1995 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TEAM GROUP RZESZÓW | POL |
774 | 774 | MOSOŃ WIKTOR | 1975 | GŁOWIENKA | MUKS PODKARPACIE JEDLICZE | POL |
775 | 775 | MOTTA PIOTR | 1975 | URZEJOWICE | | POL |
776 | 776 | MOTYKA JACEK | 1990 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE | POL |
777 | 777 | MOTYKA KAMIL | 1984 | JAROSŁAW | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | POL |
778 | 778 | MOTYKA KAMIL | 1990 | ZACZERNIE | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
779 | 779 | MOURGLIA HECTOR | 1978 | RZESZOW | | POL |
780 | 780 | MÓL MARZENA | 1996 | TARGOWISKA | | POL |
781 | 781 | MRÓZ ŁUKASZ | 1986 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
782 | 782 | MŚCISZ MARCIN | 1988 | MARKOWA | PRATT & WHITNEY RZESZOW | POL |
783 | 783 | MUCHA JUSTYNA | 1983 | KOLBUSZOWA | PCHAĆ CZY CIĄGNĄĆ | POL |
784 | 784 | MURAWSKI KRZYSZTOF | 1978 | GNIEWKOWO | GNIEWKOWO | POL |
785 | 785 | MUSIALIK MAGDALENA | 1984 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
786 | 786 | MUZAJ GRZEGORZ | 1992 | PYSKOWICE | | POL |
787 | 787 | MYSZAK SŁAWOMIR | 1977 | BIŁGORAJ | | POL |
788 | 788 | MYŚLIWIEC JOANNA | 1977 | RZESZÓW | | POL |
789 | 789 | MYTYCH WIESŁAW | 1978 | KUPNO | | POL |
790 | 790 | NACHMAN EWELINA | 1985 | JASŁO | LIBRA TEAM | POL |
791 | 791 | NACHMAN GRZEGORZ | 1981 | JASŁO | LIBRA TEAM | POL |
792 | 792 | NAGAŚ KATARZYNA | 1986 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POL |
793 | 793 | NAHACZ JAKUB | 1997 | SIENIAWA | 662E736F6369657479 | POL |
794 | 794 | NAJA KAROL | 1998 | BŁAŻOWA | LEGION | POL |
795 | 795 | NAPORA PRZEMYSLAW | 1985 | TRZEBOWNISKO | BLIZEJ NIZ DALEJ | POL |
796 | 796 | NAWOJSKI ROMAN | 1971 | POGWIZDÓW NOWY | | POL |
797 | 797 | NAWÓJ IGA | 1990 | LEŻAJSK | | POL |
798 | 798 | NICGORSKA-KRUCZEK BARBARA | 1980 | RZESZÓW | | POL |
799 | 799 | NICGORSKI PIOTR | 1979 | RZESZÓW | | POL |
800 | 800 | NIEBORAK GRZEGORZ | 1965 | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POL |
801 | 801 | NIEDZIAŁEK ANDRZEJ | 1971 | RZESZÓW | | POL |
802 | 802 | NIEDZIELSKI DARIUSZ | 1978 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POL |
803 | 803 | NIEMIEC KATARZYNA | 1990 | RZESZÓW | DRB | POL |
804 | 804 | NIEMIEC MATEUSZ | 1987 | RZESZÓW | | POL |
805 | 805 | NIEMIEC NORBERT | 1986 | RZESZÓW | OPTEAM | POL |
806 | 806 | NIEMIEC WALDEMAR | 1985 | GNIEWCZYNA TRYNIECKA | | POL |
807 | 807 | NOVAK PETER | 1981 | STROPKOV | KLUB BEZCOV STROPKOV | SVK |
808 | 808 | NOWAK ANDRZEJ | 1969 | RZESZÓW | | POL |
809 | 809 | NOWAK JAKUB | 1990 | STOBIERNA | HARPITEAM | POL |
810 | 810 | NOWAK JANUSZ | 1967 | ŻÓŁKÓW | WOLNY BIEGACZ | POL |
811 | 811 | NOWAK KAROLINA | 1988 | CHORZELÓW | ZABIEGANI MIELEC | POL |
812 | 812 | NOWAK KRZYSZTOF | 1968 | DĘBOWIEC | MAGURSKIE WILKI | POL |
813 | 814 | NOWAK MARCIN | 1982 | STALOWA WOLA | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL |
814 | 815 | NOWAK NATALIA | 1986 | TARNÓW | EKIPA Z TARNOWA | POL |
815 | 816 | NOWAK RAFAŁ | 1984 | ŻARNOWA | OSP ŻARNOWA | POL |
816 | 817 | NOWAK WOJCIECH | 1985 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
817 | 813 | NOWAK ŁUKASZ | 1994 | SKRZYSZÓW | ITMBW KRAKÓW | POL |
818 | 818 | NOWAKOWSKI IZYDOR | 1977 | WIELICZKA | | POL |
819 | 819 | NOWAKOWSKI WIESŁAW | 1956 | PRZEMYŚL | | POL |
820 | 820 | NOWOSIELSKI MAREK | 1955 | SANOK | BIEGAM DLA MARCINKA | POL |
821 | 821 | NYKIEL GRZEGORZ | 1974 | LASZCZYNY | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA - SZALONE ŻÓŁWIE | POL |
822 | 822 | NYLEC TOMASZ | 1996 | CHOTOWA | | POL |
823 | 823 | NYZIO PIOTR | 1988 | BŁĘDOWA TYCZYŃSKA | AUTO SPEKTRUM | POL |
824 | 824 | OBCOWSKI ARTUR | 1974 | STARER SIOŁO | | POL |
825 | 825 | OBROŚLAK GRZEGORZ | 1977 | LUBACZÓW | TRAPER-BIEGOMANIA LUBACZÓW | POL |
826 | 826 | OCHAL PAWEL | 1981 | BYDGOSZCZ | TEAMOCHAL / PREFBET SNIADOWO ŁOMŻA | POL |
827 | 827 | OCZOŚ JERZY | 1962 | CHMIELNIK | | POL |
828 | 828 | OLEKSAK TOMASZ | 1967 | NISKO | PLANETA NISKO | POL |
829 | 829 | OLEKSY MIESZKO | 1994 | RZESZÓW | | POL |
830 | 830 | OLEŚ TOMASZ | 1978 | BOREK WIEKLI | BIEGAM SAM | POL |
831 | 831 | OLIYNYK OLEKSANDR | 1979 | LVIV | SC CHORNOGORA | UKR |
832 | 832 | OLKHOVYK VOLODYMYR | 1987 | LUTSK | | UKR |
833 | 833 | OLSZAŃSKI MARCIN | 1986 | OŻARÓW | 3PBOT | POL |
834 | 834 | OMIATACZ MIROSŁAW | 1973 | ŁAŃCUT | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POL |
835 | 836 | OPALIŃSKI MICHAŁ | 1976 | RZRSZÓW | FIL-BIKE.COM | POL |
836 | 835 | OPALIŃSKI MICHAŁ | 1989 | DĘBICA | KLUB BIEGACZA MARATOŃCZYK DĘBICA | POL |
837 | 837 | OPOWICZ MARZENA | 1963 | WARSZAWA | KB ACTIVESPORTS WARSZAWA | POL |
838 | 838 | OPUCHLIK ROMAN | 1980 | ŚWIĘTOCHŁOWICE | | POL |
839 | 839 | ORGAN RADOSŁAW | 1990 | RZESZÓW | DRB | POL |
840 | | ORLEWSKA DANUTA | 1969 | RZESZÓW | ULTRAMARATON PODKARPACKI | POL |
841 | 840 | ORŁOWSKI WOJCIECH | 1971 | STALOWA WOLA | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL |
842 | 841 | ORTYL KATARZYNA | 1991 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POL |
843 | 842 | ORZECH ARTUR | 1970 | KOLBUSZOWA | KROKODYLE KOLBUSZOWA | POL |
844 | 843 | ORZECHOWSKI TOMASZ | 1982 | ŁAŃCUT | OJCIEC NA DOPINGU | POL |
845 | 844 | OSIADACZ JAKUB | 1973 | RZESZÓW | | POL |
846 | 845 | OSIŃSKI ADAM | 1982 | JAROSŁAW | | POL |
847 | 846 | OSTAPIŃSKI KRZYSZTOF | 1999 | JASŁO | | POL |
848 | 847 | OSTROWSKA MARIYA | 1955 | LVIV | | UKR |
849 | 848 | OSTROWSKI JAN | 1949 | KORCZYNA | | POL |
850 | 849 | OSYPKA MICHAŁ | 1981 | HYŻNE | MICHOS TEAM | POL |
851 | 850 | OZGA ANNA | 1986 | RZESZÓW | | POL |
852 | 851 | OŻGA JERZY | 1987 | SZÓWSKO | | POL |
853 | 852 | PABIS SZCZEPAN | 1972 | RZESZÓW | UROLODZY RZESZÓW | POL |
854 | 853 | PACIA SEBASTIAN | 1978 | ŁAŃCUT | | POL |
855 | 854 | PACZOCHA DARIUSZ | 1979 | JELNA | NOWA SARZYNA-CIECH | POL |
856 | 855 | PACZOS BARBARA | 1960 | MIELEC | STAL MIELEC MASTER | POL |
857 | 856 | PAJĄCZEK ILONA | 1992 | KRAKÓW | PAJĄCZKI TEAM | POL |
858 | 857 | PAJĄCZEK JANUSZ | 1965 | LEŻAJSK | | POL |
859 | 858 | PAKUŁA RADOSŁAW | 1978 | KRASNE | ODSZKODOWANIA PAKUŁA TEAM | POL |
860 | 859 | PALCZAK RAFAŁ | 1971 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
861 | 860 | PALMI PIOTR | 1976 | WIELICZKA | | POL |
862 | 861 | PALUCH AGNIESZKA | 1975 | RZESZÓW | PRATTT & WHITNEY RZESZÓW | POL |
863 | 862 | PALUCH ANDRZEJ | 1973 | MIELEC | | POL |
864 | 863 | PALUCH MARZENA | 1973 | MIELEC | VAN BERDE | POL |
865 | 864 | PAŁAC ADAM | 1979 | HYZNE | | POL |
866 | 865 | PANAŚ ARTUR | 1971 | SZCZEPAŃCOWA | ZAMCZYSKO TEAM | POL |
867 | 866 | PANEK MARIUSZ | 1980 | RZESZÓW | OPTYMALNI TEAM | POL |
868 | 867 | PANEK RAFAŁ | 1974 | BRZEŹNICA | | POL |
869 | 868 | PANTOŁ MIROSŁAW | 1977 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POL |
870 | 869 | PAŃTAK SŁAWOMIR | 1973 | BIAŁOBRZEGI | 21DAPLOT JAROSŁAW | POL |
871 | 870 | PARKITNA GABRIELA | 1997 | PANKI | | POL |
872 | 871 | PARTYKA ANDRZEJ | 1979 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
873 | 872 | PARZELSKI GERARD | 1975 | RADOM | KOMITET OBRONY DEMOKRACJI | POL |
874 | 874 | PASIERB MATEUSZ | 1984 | RZESZÓW | | POL |
875 | 875 | PASIERB PATRYK | 1981 | RZESZÓW | | POL |
876 | 873 | PASIERB ŁUKASZ | 1982 | RZESZÓW | | POL |
877 | 876 | PASIERBEK MAREK | 1985 | NIEBIESZCZANY | RUN ENERGY CLUB SANOK | POL |
878 | 877 | PASTERZ PIOTR | 1983 | RZESZÓW | | POL |
879 | 878 | PASTUŁA ŁUKASZ | 1983 | KOLBUSZOWA | | POL |
880 | 879 | PATEREK GRZEGORZ | 1980 | TARNOBRZEG | WITAR TARNOBRZEG | POL |
881 | 880 | PATEREK WALDEMAR | 1978 | PRZEMYŚL | | POL |
882 | 881 | PATLA EWA SYLWIA | 1973 | KROSNO | | POL |
883 | 882 | PATRUŚ LESZEK | 1984 | RZESZÓW | WHEN I CLOSE MY EYES I THINK OF SPORT | POL |
884 | 883 | PAWLOWSKI DAREK | 1973 | STALOWA WOLA | | POL |
885 | 884 | PAWLUCZUK MARIUSZ | 1993 | RZESZÓW | | POL |
886 | 885 | PAWŁOWICZ EDYTA | 1993 | ZALASOWA | | POL |
887 | 886 | PAWŁOWSKI BARTOSZ | 1989 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POL |
888 | 887 | PECKA KATARZYNA | 1982 | BŁAŻOWA | | POL |
889 | 888 | PELCZAR GRZEGORZ | 1991 | TARNOWIEC | | POL |
890 | 889 | PELISZKO MICHAŁ | 1979 | RZESZÓW | FIL-BIKE RZESZÓW | POL |
891 | 890 | PERYKASZA KATARZYNA | 1994 | KOSTKÓW | | POL |
892 | 891 | PERYKASZA MARIUSZ | 1972 | ROZBÓRZ | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
893 | 892 | PĘKALA KLAUDIA | 1990 | ZAWIERZBIE | KB MARATOŃCZYK DĘBICA | POL |
894 | 893 | PIĄTEK ROBERT | 1970 | OSTRÓW | | POL |
895 | 894 | PIĄTEK SEBASTIAN | 1985 | RZESZÓW | | POL |
896 | 895 | PICUR MONIKA | 1985 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POL |
897 | 896 | PIECH MARIUSZ | 1979 | ZACZERNIE | | POL |
898 | 897 | PIECZONKA ARTUR | 1982 | RZESZÓW | A-TEAM | POL |
899 | 898 | PIECZYŃSKI DAMIAN | 1985 | RZESZÓW | CYFRON | POL |
900 | 899 | PIEKARZ MARIUSZ | 1975 | PRZEDZEL | SKB STALOWA WOLA | POL |
901 | 900 | PIELA MAŁGORZATA | 1962 | GRODZISKO DOLNE | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA | POL |
902 | 901 | PIENIĄŻEK WOJCIECH | 1997 | ŁAŃCUT | | POL |
903 | 902 | PIERŚCIŃSKI SŁAWOMIR | 1979 | RZESZÓW | 3 PODKARPACKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ | POL |
904 | 903 | PIESZKO ROMAN | 1972 | JAROSŁAW | | POL |
905 | 904 | PIETRANIS SZCZEPAN | 1992 | BARYCZKA | BEZCZELNIE SKUTECZNI | POL |
906 | 905 | PIETRASZ TOMASZ | 1978 | GOLCOWA | | POL |
907 | 906 | PIETRYKA GRZEGORZ | 1975 | RZESZÓW | GODIK KULAS | POL |
908 | 907 | PIĘKOŚ ANDRZEJ | 1982 | RZESZÓW | PW PODKARPACKIE WILKI | POL |
909 | 908 | PIĘKOŚ MAREK | 1987 | JASZCZEW | | POL |
910 | 909 | PIĘTA BOGDAN | 1968 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POL |
911 | 910 | PIĘTA PIOTR | 1981 | RZESZÓW | | POL |
912 | 911 | PILARZ GRZEGORZ | 1980 | BIELSKO BIAŁA | IRONMAN | POL |
913 | 912 | PILAWA BOGUMIŁ | 1964 | LUBACZÓW | RUN RUN OLESZYCE | POL |
914 | 913 | PIÓREK KAMIL | 1989 | NOWA DĘBA | STREFA FITNESS NOWA DĘBA | POL |
915 | 914 | PIRÓG TOMASZ | 1978 | NISKO | | POL |
916 | 915 | PISANIAK DARIUSZ | 1967 | RZESZÓW | BORGWARNER | POL |
917 | 916 | PISAREK ELŻBIETA | 1979 | RZESZÓW | | POL |
918 | 917 | PISAREWICZ KAROL | 1988 | NIDZICA | PKO BANK POLSKI | POL |
919 | 918 | PISIŃSKI DOMINIK | 1985 | STRZYŻÓW | ZWE CREW | POL |
920 | 919 | PISZ ROBERT | 1959 | JASŁO | | POL |
921 | 920 | PISZCZ DARIUSZ | 1974 | RZESZÓW | | POL |
922 | 921 | PIWKO MACIEJ | 1998 | BABICA | | POL |
923 | 922 | PIWKO MIROSŁAW | 1981 | CZUDEC | | POL |
924 | 923 | PIWKO WOJCIECH | 1977 | BABICA | | POL |
925 | 924 | PIWOWAR DANIEL | 1977 | RZESZOW | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POL |
926 | 925 | PLEWA MATEUSZ | 1982 | JANÓW LUBELSKI | LJA STALTECH TEAM | POL |
927 | 926 | PLIS SŁAWOMIR | 1971 | PRZEMYŚL | | POL |
928 | 927 | PLIŚ MATEUSZ | 1988 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW | POL |
929 | 928 | PLUTA ALEKSANDER | 1978 | DĘBICA | | POL |
930 | 929 | PLUTA SEBASTIAN | 1977 | BRZEŹNICA | DZIKIE MUSTANGI | POL |
931 | 930 | PŁANETA MARCIN | 1971 | TARNOBRZEG | WITAR TARNOBRZEG | POL |
932 | 931 | PŁOCICA MAREK | 1970 | JAROSŁAW | WICHURA JAROSŁAW | POL |
933 | 932 | PŁONKA BARTOSZ | 1978 | LUBENIA | | POL |
934 | 933 | PŁONKA HONORATA | 1986 | FREDROPOL | | POL |
935 | 934 | PŁONKA KATARZYNA | 1983 | PRZEMYŚL | | POL |
936 | 935 | PŁOŃSKI KRYSTIAN | 1981 | ŁAŃCUT | MOBITOUCH | POL |
937 | 936 | POBORCA DAWID | 1988 | KOLBUSZOWA | CIĄGNĄĆ CZY PCHAĆ | POL |
938 | 937 | POBORCA ŁUKASZ | 1983 | KOLBUSZOWA | | POL |
939 | 938 | PODOLAK KRZYSZTOF | 1986 | ZGODA | | POL |
940 | 939 | PODRIEZOV MAKSYM | 1989 | RZESZOW | NETI | POL |
941 | 940 | POLEK BOŻENA | 1980 | 37-450 | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL |
942 | 941 | POLONĆAK JAN | 1967 | SVIDNIK | KLUB BEZCOV STROPKOV | SVK |
943 | 942 | POŁETEK TOMASZ | 1982 | JANÓW LUBELSKI | | POL |
944 | 943 | POMIANEK ANDRZEJ | 1964 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
945 | 944 | PONDEL JACEK | 1984 | RZESZÓW | | POL |
946 | 945 | POPAJEWSKI KRRZYSZTOF | 1959 | LUBLIN | SANEA SPORT | POL |
947 | 946 | POPARDA PAWEŁ | 1979 | RZESZÓW | PZU SPORT TEAM | POL |
948 | 947 | POPIOŁEK KRZYSZTOF | 1989 | TYCHY | | POL |
949 | 948 | POPŁAWSKI KRZYSZTOF | 1969 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POL |
950 | 949 | PORADA MARCIN | 1988 | JASIONKA | RUN_HELPERSI | POL |
951 | 950 | PORCZAK MICHAŁ | 1984 | RZESZÓW | SPAR | POL |
952 | 951 | PORĘBA MARIUSZ | 1976 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
953 | 952 | PORĘBSKA MONIKA | 1977 | TARNOBRZEG | | POL |
954 | 953 | PORĘBSKI PAWEŁ | 1976 | TARNOBRZEG | | POL |
955 | 954 | POSPÍŠIL PAVEL | 1980 | ČERČANY | BENEŠOVSKÝ BĚŽECKÝ KLUB | CZE |
956 | 955 | POTACZAŁA GRZEGORZ | 1977 | LASZCZYNY | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA SZALONE ŻÓŁWIE | POL |
957 | 956 | POTOCZNY WOJCIECH | 1973 | JAROSŁAW | BBL JAROSŁAW | POL |
958 | 957 | POZNAŃSKI SYLWESTER | 1973 | SANOK | RUN ENERGY CLUB | POL |
959 | 958 | PRAJZNER MARTA | 1981 | KROŚCIENKO WYŻNE | | POL |
960 | 959 | PRĘDKI JERZY | 1972 | HERMANOWA | WYBIEGAMY W PRZYSZLOSC | POL |
961 | 960 | PROKOP MATEUSZ | 1988 | KRAŚNIK | KRAŚNIK BIEGA | POL |
962 | 961 | PROKOPCIÓW ANITA | 1982 | UHERCE MINERALNE | | POL |
963 | 962 | PROSOWICZ DAWID | 1989 | RADŁÓW | | POL |
964 | 963 | PROSZOWSKI PIOTR | 1972 | JASTKOWICE | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL |
965 | 964 | PRYMAKOWSKA BARBARA | 1943 | TARNOW | | POL |
966 | 965 | PRZEWROCKI ADAM | 1973 | JAROSLAW | GIMNAZJUM WOLKA PELKINSKA | POL |
967 | 966 | PRZYBYŁO PIOTR | 1981 | TRZEBOWNISKO | MTU AERO ENGINES | POL |
968 | 967 | PRZYBYŁOWICZ WOJCIECH | 1983 | RZESZÓW | | POL |
969 | 968 | PRZYDZIAŁ DAMIAN | 1994 | SĘDZISZÓW MŁP | | POL |
970 | 969 | PRZYGODA WOJCIECH | 1971 | RZESZÓW | LOMBARDI | POL |
971 | 970 | PRZYWARA DOMINIKA | 1995 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POL |
972 | 971 | PRZYWARA PIOTR | 1982 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
973 | 972 | PUCUŁA WITOLD | 1967 | STALOWA WOLA | | POL |
974 | 973 | PUDLIK KAROL | 1972 | PRZEMYŚL | 2OREL/JW5699 | POL |
975 | 974 | PUZIO WALDEMAR | 1958 | DĘBICA | KB MARATOŃCZYK DĘBICA | POL |
976 | 975 | PUZIO WIESLAW | 1976 | WILCZA WOLA | | POL |
977 | 976 | PYRKOSZ DAMIAN | 1971 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GAPARDY | POL |
978 | 977 | PYTKO PIOTR | 1981 | WIERCANY | SAFRAN | POL |
979 | 978 | RACHWAŁ KAMIL | 1989 | KROSNO | | POL |
980 | 979 | RACIA PIOTR | 1982 | TARNÓW | BORGWARNER TEAM | POL |
981 | 980 | RADAWSKI ARTUR | 1987 | BIŁGORAJ | | POL |
982 | 981 | RADECKI ŁUKASZ | 1987 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POL |
983 | 982 | RADZIEJOWSKI TOMASZ | 1974 | ŻURAWICA | | POL |
984 | 983 | RAJCHEL PIOTR | 1983 | BRZOZÓW | | POL |
985 | 984 | RAK WITOLD | 1971 | RZESZÓW | | POL |
986 | 985 | RAPOSO BRUNO | 1983 | WARSZAWA | | POL |
987 | 986 | RAWSKA-ŚMIECIUCH ANNA | 1966 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POL |
988 | 987 | REIPOLD KLAUDIA | 1995 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POL |
989 | 988 | REJUS MAREK | 1958 | GŁOGÓW MŁP. | TKKF"SOKÓŁ" GŁOGÓW MŁP. | POL |
990 | 989 | RĘKOSIEWICZ-TOKARZ MONIKA | 1977 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | TKKF SOKÓŁ W GŁOGOWIE MAŁOPOLSKIM | POL |
991 | 990 | RISTOWSKI ALEKO | 1965 | RZESZÓW | MAKEDONIJA | POL |
992 | 991 | ROCZNIAK BOGDAN | 1976 | RZESZÓW | BU | POL |
993 | 992 | ROCZNIAK MARCIN | 1982 | SANOK | BM TEAM | POL |
994 | 993 | RODZEŃ BOGUSŁAW | 1984 | RZESZÓW | GOLLOB TEAM | POL |
995 | 994 | RODZEŃ PAWEŁ | 1986 | RZESZÓW | GOLLOB TEAM | POL |
996 | 995 | ROGALA GRZEGORZ | 1973 | BOGUCHWAŁA | KORAL TEAM | POL |
997 | 996 | ROGIEWICZ ANDRZEJ | 1993 | GRUDZIĄDZ | PACK MAN TEAM | POL |
998 | 997 | ROGOWSKI GRZEGORZ | 1975 | BRZÓZA KROLEWSKA | ACTIVE TEAM BRZÓZA KROLEWSKA | POL |
999 | 998 | ROJEK DARIUSZ | 1972 | GORLICE | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1000 | 999 | ROKITA PIOTR | 1979 | RZESZÓW | | POL |
1001 | 1000 | ROSTKOWSKA ANNA | 1980 | SZKLARSKA PORĘBA | KS SMS SZKLARSKA PORĘBA | POL |
1002 | 1001 | ROŚCIŃSKI FRANCISZEK | 1969 | SANOK | | POL |
1003 | 1002 | ROŚĆ DAWID | 1979 | RZESZÓW | ROKAN | POL |
1004 | 1003 | ROZENBAJGIER KATARZYNA | 1990 | HACZÓW | | POL |
1005 | 1004 | ROŻEK MARCIN | 1981 | RZESZÓW | WAGUM TEAM | POL |
1006 | 1005 | RÓG PIOTR | 1973 | RZESZÓW | PIRÓG | POL |
1007 | 1006 | RÓŻAŃSKI BARTOSZ | 1989 | MROWLA | SHOOTIT | POL |
1008 | 1007 | RUCIAK MAGDALENA | 1981 | DĘBICA | | POL |
1009 | 1008 | RUCIAK SZYMON | 1980 | DĘBICA | | POL |
1010 | 1009 | RUDNY WŁADYSŁAW | 1948 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE | POL |
1011 | 1010 | RUSIN GRZEGORZ | 1984 | MIELEC | | POL |
1012 | 1011 | RUSINEK WITOSŁAW | 1985 | RZESZÓW | | POL |
1013 | 1012 | RUT ANNA | 1989 | KRASNYSTAW | | POL |
1014 | 1013 | RUT SEBASTIAN | 1989 | MARKOWA | | POL |
1015 | 1014 | RUT STANISŁAW | 1955 | RZESZÓW | PRATT&WHITNEY RZESZÓW | POL |
1016 | 1015 | RUTKOWSKA DOROTA | 1964 | JEŻOWE | KLUB MATIEGO JEŻOWE | POL |
1017 | 1016 | RUTKOWSKI GRZEGORZ | 1965 | JEŻOWE | KLUB MATIEGO JEŻOWE | POL |
1018 | 1017 | RUTKOWSKI JAKUB | 1983 | WOLBÓRZ | RUTKOWSKY TEAM | POL |
1019 | 1018 | RUTKOWSKI ŁUKASZ | 1983 | KROSNO | | POL |
1020 | 1019 | RUTYNA WIEŁAW | 1976 | GRĘBÓW | | POL |
1021 | 1020 | RYBAK EWELINA | 1990 | RZESZÓW | | POL |
1022 | 1021 | RYBKA SŁAWOMIR | 1981 | DĘBICA | PĘDZĄCE ŚLIMAKI | POL |
1023 | 1022 | RYDZ ANNA | 1988 | DĘBICA | | POL |
1024 | 1023 | RYŁKO MARIOLA | 1974 | SOLINA | SOLINA TEAM | POL |
1025 | 1024 | RYMAR ALAN | 1995 | KROSNO | | POL |
1026 | 1025 | RYŚ ANDRZEJ | 1973 | ŁĄKA | | POL |
1027 | 1026 | RZESZUTEK ANNA | 1994 | KAMIEŃ | | POL |
1028 | 1027 | RZEŹNICZEK IWONA | 1975 | PRZEMYŚL | | POL |
1029 | 1028 | SABAJ PIOTR | 1985 | RZESZOW | | POL |
1030 | 1029 | SACZEWSKA EWELINA | 1983 | BESKO | | POL |
1031 | 1030 | SADKO MAREK | 1974 | ŻABNO | | POL |
1032 | 1031 | SADREN ROBERT | 1991 | WARSZAWA | 01:50 | POL |
1033 | 1032 | SAJDUTKA AGNIESZKA | 1994 | RZESZÓW | | POL |
1034 | 1033 | SAMOLEWICZ JANUSZ | 1955 | RZESZÓW | HANDLOPEX | POL |
1035 | 1034 | SAMOŁYK STANISŁAW | 1962 | RZESZÓW | | POL |
1036 | 1035 | SAMSON SEBASTIAN | 1984 | SZCZECIN | | POL |
1037 | 1036 | SAMUŚ DARIUSZ | 1981 | RZESZÓW | SRTG RZESZÓW | POL |
1038 | 1037 | SANOK ALEKSANDRA | 1993 | CIESZANÓW | | POL |
1039 | 1038 | SARAMA GRZEGORZ | 1974 | SANOK | WWW.SANFOT.COM | POL |
1040 | 1039 | SARKOWICZ KRZYSZTOF | 1982 | ZAGÓRZANY | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1041 | 1040 | SARNA AGATA | 1980 | TYCZYN | | POL |
1042 | 1041 | SARNA KAMIL | 1986 | RZESZÓW | | POL |
1043 | 1042 | SARNA TOMASZ | 1975 | RZESZÓW | | POL |
1044 | 1043 | SARZYŃSKI STANISŁAW | 1979 | ŁAŃCUT | | POL |
1045 | 1044 | SASIELA WOJCIECH | 1996 | NISKO | | POL |
1046 | 1045 | SĄDEL WALDEMAR | 1971 | TARNOBRZEG | BIEGAM BO LUBIĘ | POL |
1047 | 1046 | SCHWARZ EWELINA | 1987 | WIEDEN | | AUT |
1048 | 1047 | SEBZDA MAŁGORZATA | 1977 | BLĘDOWA TYCZYNSKA | | POL |
1049 | 1048 | SELMOWICZ EMILIA | 1991 | WARSZAWA | | POL |
1050 | 1049 | SENDERECKA DOROTA | 1975 | RZESZÓW | TERAPIA UZALEŻNIEŃ | POL |
1051 | 1050 | SERAFIN MAREK | 1989 | CMOLAS | OSP CMOLAS | POL |
1052 | 1051 | SĘKOWSKI ROMAN | 1971 | RZESZÓW | | POL |
1053 | 1052 | SHAVELSKA YANA | 1995 | RZESZÓW | NETI | POL |
1054 | 1053 | SIECHIN VIACHESLAV | 1978 | CHARKOW | PĘDZĄCE ŚLIMAKI | UKR |
1055 | 1054 | SIEDLECKI DARIUSZ | 1986 | SANOK | | POL |
1056 | 1055 | SIEKIERDA GRZEGORZ | 1984 | RZESZÓW | | POL |
1057 | 1056 | SIEMBIDA GERTRUDA | 1979 | STALOWA WOLA | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL |
1058 | 1057 | SIENICKI MARCIN | 1981 | BIEŹDZIEDZA | SSS | POL |
1059 | 1058 | SIKOŃCZYK MIŁOSZ | 1993 | RZESZÓW | | POL |
1060 | 1059 | SIKORA JACEK | 1972 | WYŻNE | WATER TEAM | POL |
1061 | 1060 | SIKORA-KOŁODZIEJ IRMINA | 1988 | PRZEMYŚL | | POL |
1062 | 1061 | SIKORSKA ADRIANNA | 1981 | KROSNO | | POL |
1063 | 1062 | SIKORSKI PAWEŁ | 1978 | KROSNO | | POL |
1064 | 1063 | SILARSKI MATEUSZ | 1986 | NOWOTANIEC | | POL |
1065 | 1064 | SIRKO JACEK | 1979 | GŁOWIENKA | | POL |
1066 | 1065 | SITKO KRZYSZTOF | 1985 | RZESZÓW | | POL |
1067 | 1066 | SIUZDAK JAN | 1969 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POL |
1068 | 1067 | SIWARSKI TOMASZ | 1984 | LESKO | | POL |
1069 | 1068 | SIWIEC STANISŁAW | 1956 | RZESZÓW | | POL |
1070 | 1069 | SIWIEC TOMASZ | 1983 | RZESZÓW | | POL |
1071 | 1070 | SIWIECKI TOMASZ | 1973 | KRAKÓW | | POL |
1072 | 1071 | SKARBOWSKI WOJCIECH | 1971 | RZESZÓW | POGOTOWIE RATUNKOWE RZESZÓW | POL |
1073 | 1072 | SKAWIŃSKI TOMASZ | 1981 | SANOK | | POL |
1074 | 1073 | SKIBA RADOSŁAW | 1977 | RZESZOW | | POL |
1075 | 1074 | SKIBA WITOLD | 1962 | LUBACZÓW | | POL |
1076 | 1075 | SKOCZYLAS KAMIL | 1984 | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POL |
1077 | 1076 | SKOCZYLAS ROBERT | 1967 | RZESZÓW | | POL |
1078 | 1077 | SKORUPA PAULINA | 1995 | KRAŚNIK | KRAŚNIK BIEGA | POL |
1079 | 1078 | SKOWRON ANDRZEJ | 1994 | WERYNIA | | POL |
1080 | 1079 | SKOWRONEK RYSZARD | 1970 | PRZEMYŚL | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POL |
1081 | 1080 | SKÓRA ROBERT | 1975 | RZESZÓW | | POL |
1082 | 1081 | SKRZESZEWSKI HENRYK P. | 1972 | STALOWA WOLA | FARTLEK GO | POL |
1083 | 1082 | SKRZYPCZAK BARBARA | 1980 | STALOWA WOLA | STALOWOWOLSKI KLUB BIEGACZA | POL |
1084 | 1083 | SKRZYPEK GRZEGORZ | 1982 | GREBOW | FARTLEK GO | POL |
1085 | 1084 | SLĄCZKA ARKADIUSZ | 1981 | KROSNO | FINISZ RYMANÓW | POL |
1086 | 1085 | SŁABY ROBERT | 1989 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POL |
1087 | 1086 | SŁOBODZIAN ANDRZEJ | 1959 | SOKOŁÓW MŁP. | GB NA ZDROWIE | POL |
1088 | 1087 | SŁOBODZIAN PIOTR | 1991 | SOKOŁÓW MŁP. | GB NA ZDROWIE | POL |
1089 | 1088 | SŁOMA SŁAWOMIR | 1970 | RZESZÓW | BBL | POL |
1090 | 1089 | SŁOWIK ADAM | 1990 | RZESZÓW | FLAIR COMPANY | POL |
1091 | 1090 | SŁUPEK EDWARD | 1962 | BRZEZÓWKA | | POL |
1092 | 1091 | SMAGACZ STANISŁAW | 1950 | LUBACZÓW | | POL |
1093 | 1092 | SMOLEŃ PATRYK | 1987 | RZESZÓW | BRZOSTECKIE OWIECZKI | POL |
1094 | 1093 | SMOLINIEC KAROL | 1993 | DACHNÓW | | POL |
1095 | 1094 | SMOLINIEC TOMASZ | 1975 | DACHNÓW | | POL |
1096 | 1095 | SMOLIŃSKI MARCIN | 1981 | RZESZÓW | SOFTSYSTEM | POL |
1097 | 1096 | SMYK ANDRZEJ | 1961 | MIRCZE | | POL |
1098 | 1097 | SMYKOWSKI KRZYSZTOF | 1971 | ROPCZYCE | PRATT & WHITNEY RZESZÓW | POL |
1099 | 1098 | SNOPEK SEBASTIAN | 1987 | RZESZÓW | TEAM BAYZEL | POL |
1100 | 1099 | SOBASZEK-RZEŹNIK EWA | 1984 | RZESZÓW | | POL |
1101 | 1100 | SOBEJKO ARTUR | 1969 | BOLESTRASZYCE | PRZEMYSKI KLUB BIEGACZA | POL |
1102 | 1101 | SOBIEŃ JAKUB | 1983 | PRZEWORSK | N/A | POL |
1103 | 1102 | SOBOL MARIUSZ | 1981 | RZESZÓW | ŁISKACZE | POL |
1104 | 1103 | SOBOLEWSKI MAREK | 1970 | RZESZÓW | | POL |
1105 | 1104 | SOCHA MARCIN | 1985 | DYNÓW | AKTYWNY DYNÓW | POL |
1106 | 1105 | SOCHACKI MACIEJ | 1988 | DUBIECKO | IPA PRZEMYŚL | POL |
1107 | 1106 | SOJA MAREK | 1982 | RZESZÓW | 21 BDOW | POL |
1108 | 1107 | SOJA PAWEŁ | 1985 | MIELEC | | POL |
1109 | 1108 | SOKOŁOWSKI MATEUSZ | 1986 | ROPCZYCE | ALP-MED.PL | POL |
1110 | 1109 | SOKÓŁ ADAM | 1976 | RZESZÓW | BORGWARNER | POL |
1111 | 1111 | SOLECKI MARCIN | 1984 | RZESZÓW | FC RZESZÓW | POL |
1112 | 1110 | SOLECKI ŁUKASZ | 1985 | STRASZYDLE | ZRYW STRASZYDLE | POL |
1113 | 1112 | SOLSKI MIROSŁAW | 1971 | HURECZKO | | POL |
1114 | 1113 | SOŁTYS TERESA | 1990 | NISKO | | POL |
1115 | 1114 | SONDEJ TOMASZ | 1995 | ZIELONKA | | POL |
1116 | 1115 | SOSNOWSKI KAROL | 1988 | KATOWICE | TROLOLOLOLO | POL |
1117 | 1116 | SOSNOWSKI WOJCIECH | 1984 | DĘBICA | | POL |
1118 | 1117 | SOWA DARIUSZ | 1961 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
1119 | 1118 | SOWA JACEK | 1965 | RZESZÓW | | POL |
1120 | 1119 | SOWA MICHAŁ | 1983 | STALOWA WOLA | | POL |
1121 | 1120 | SOWA TOMASZ | 1974 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | | POL |
1122 | 1121 | STACH SZYMON | 1993 | RZESZÓW | | POL |
1123 | 1122 | STACHURSKI MIROSŁAW | 1982 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW | POL |
1124 | 1123 | STADNIK JUSTYNA | 1994 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE | POL |
1125 | 1124 | STANEK MARIUSZ | 1962 | RZESZOW | | POL |
1126 | 1125 | STANIO ARKADIUSZ | 1975 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
1127 | 1126 | STANISZEWSKI JANUSZ | 1956 | KROWICA-LASOWA 41 | | POL |
1128 | 1127 | STAŃDA TOMASZ | 1984 | KRAKÓW | ZUPA POMIDOROWA TEAM | POL |
1129 | 1128 | STAŃKO PAWEŁ | 1977 | LUTOWISKA | | POL |
1130 | 1129 | STASIAK KRZYSZTOF | 1980 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | STT | POL |
1131 | 1130 | STASZCZAK STANISŁAW | 1954 | SZKLARY | AKTYWNY DYNÓW | POL |
1132 | 1131 | STEFAŃSKA MARIA | 1979 | PRZEMYŚL | | POL |
1133 | 1132 | STELIGA MACIEJ | 1974 | KROSNO | BYCZEK TEAM | POL |
1134 | 1133 | STOPA AGATA | 1977 | BOGUCHWAŁA | | POL |
1135 | 1134 | STOPA MARCIN | 1975 | RZESZÓW | | POL |
1136 | 1135 | STRACIŁO DARIUSZ | 1989 | SIEDLISKA BOGUSZ | FYSIE TEAM | POL |
1137 | 1136 | STRACIŁO WOJCIECH | 1995 | SIEDLISKA BOGUSZ | FYSIE TEAM | POL |
1138 | 1137 | STRANC MONIKA | 1976 | WARSZAWA | | POL |
1139 | 1138 | STRUSIEWICZ DARIUSZ | 1973 | STANISŁAWCZYK | | POL |
1140 | 1139 | STRZECHA TOMASZ | 1977 | CHMIELNIK | GOŃ ZAJĄCZKA SQAD | POL |
1141 | 1140 | STRZELCZYK WIKTOR | 1986 | KOLBUSZOWA | MORDECZKI | POL |
1142 | 1141 | STRZĘPKA KRZYSZTOF | 1967 | PRZYŁĘK | KROKODYLE KOLBUSZOWA | POL |
1143 | 1142 | STRZYŻ ANDRZEJ | 1963 | DĘBICA | | POL |
1144 | 1143 | STUS MARIUSZ | 1975 | NISKO | PLANETA NISKO | POL |
1145 | 1144 | STUS MARTA | 1977 | NISKO | PLANETA NISKO | POL |
1146 | 1145 | STYCZYŃSKI PAWEŁ | 1987 | JASŁO | | POL |
1147 | 1146 | SUCH ARKADIUSZ | 1981 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
1148 | 1147 | SUCH PRZEMYSŁAW | 1980 | RZESZÓW | MAXISPORT | POL |
1149 | 1148 | SUDZIŃSKA INGA | 1975 | PRZEMYŚL | | POL |
1150 | 1149 | SUDZIŃSKI JACEK | 1978 | PRZEMYŚL | | POL |
1151 | 1150 | SUMIEC KATARZYNA | 1994 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POL |
1152 | 1151 | SUMIEC KRYSTYNA | 1967 | MIELEC | ZABIEGANI MIELEC | POL |
1153 | 1152 | SUROWIEC BARTOSZ | 1988 | KRAKÓW | BEER BROS RUNNERS | POL |
1154 | 1153 | SUROWIEC SŁAWOMIR | 1974 | MROWLA | | POL |
1155 | 1154 | SUSKA MARZENA | 1963 | TARNÓW | | POL |
1156 | 1155 | SUSKI JAN | 1962 | TARNÓW | IV LO | POL |
1157 | 1156 | SUSZEK DAMIAN | 1987 | RZESZOW | | POL |
1158 | 1157 | SWIGON DAMIAN | 1988 | RZESZOW | | POL |
1159 | 1158 | SZAFRAN ZYGMUNT | 1965 | GŁOGÓW MŁP. | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
1160 | 1159 | SZALACHA KATARZYNA | 1985 | RZESZÓW | | POL |
1161 | 1160 | SZARY MAREK | 1982 | TRZEBOWNISKO | PIĘKNE I BRODACZE/16 BATALION SAPERÓW | POL |
1162 | 1161 | SZAWA PAWEŁ | 1975 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1163 | 1162 | SZCZEPANSKI GRZEGORZ | 1975 | RZESZOW | MAJSTER SPORT TEAM | POL |
1164 | 1163 | SZCZĘCH JAKUB | 1995 | BRZÓZA KRÓLEWSKA | ACTIVE TEAM BRZÓZA KRÓLEWSKA | POL |
1165 | 1164 | SZCZĘCH MIROSŁAW | 1979 | RZESZÓW | 3PBOT | POL |
1166 | 1165 | SZCZĘSZEK MARIUSZ | 1968 | NISKO | | POL |
1167 | 1166 | SZCZUPAK JACEK | 1973 | ŁAŃCUT | | POL |
1168 | 1167 | SZCZYGIEŁ BEATA | 1972 | JASIONKA | | POL |
1169 | 1168 | SZCZYGIEŁ KONRAD | 1990 | USTRZYKI DOLNE | | POL |
1170 | 1169 | SZCZYGIEŁ MATEUSZ | 1988 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | | POL |
1171 | 1170 | SZCZYGIEŁ ZBIGNIEW | 1965 | JASIONKA | | POL |
1172 | 1171 | SZEPIENIEC KATARZYNA | 1990 | RZESZÓW | RZESZÓWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
1173 | 1172 | SZEPIENIEC MICHAŁ | 1989 | RZESZÓW | BORGWARNER | POL |
1174 | 1173 | SZERER MICHAŁ | 1987 | RZESZÓW | KOLIBERKI | POL |
1175 | 1174 | SZEWC MARIAN | 1954 | BILGORAJ | | POL |
1176 | 1175 | SZEWCZYK GRZEGORZ | 1976 | ALBIGOWA | BIEGAM BO LUBIĘ | POL |
1177 | 1176 | SZEWCZYK MAREK | 1969 | RZESZÓW | TYNEXPOL | POL |
1178 | 1177 | SZKODA ROBERT | 1985 | BIŁGORAJ | BIŁGORAJ BIEGA | POL |
1179 | 1178 | SZOSTEK MICHAŁ | 1988 | RZESZÓW | DRB | POL |
1180 | 1179 | SZPAKOWSKI ANDRZEJ | 1974 | NIEWODNA | | POL |
1181 | 1180 | SZPUNAR MIROSŁAW | 1973 | ŁAŃCUT | 21 DAPLOT / 21 BSP | POL |
1182 | 1181 | SZUBART DOROTA | 1987 | ŁAŃCUT | ŁTC ŁAŃCUT | POL |
1183 | 1182 | SZUMILAK MAREK | 1966 | LUBACZÓW | | POL |
1184 | 1183 | SZUREK ALEKSANDER | 1976 | GORLICE | GORLICKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1185 | 1184 | SZWACZ TOMASZ | 1968 | RZESZÓW | | POL |
1186 | 1185 | SZWAŁEK KRZYSZTOF | 1984 | ZBYDNIÓW | | POL |
1187 | 1186 | SZWED TOMASZ | 1974 | PRZEWORSK | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
1188 | 1187 | SZWEDO IWONA | 1979 | NOWA SARZYNA | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1189 | 1188 | SZWEDO MARCIN | 1980 | NOWA SARZYNA | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1190 | 1189 | SZYJA ROBERT | 1973 | RZESZÓW | | POL |
1191 | 1190 | SZYMAŃSKA EWA | 1964 | JAROSŁAW | JGB SOKÓŁ | POL |
1192 | 1191 | SZYMAŃSKI ADAM | 1949 | STALOWA WOLA | | POL |
1193 | 1192 | SZYMAŃSKI JANUSZ | 1966 | STRZYŻÓW | | POL |
1194 | 1193 | SZYMAŃSKI MARCIN | 1987 | RZESZÓW | | POL |
1195 | 1194 | SZYSZKA RYSZARD | 1960 | RZESZÓW | | POL |
1196 | 1195 | ŚLANDA MACIEJ | 1984 | LEŻAJSK | | POL |
1197 | 1196 | ŚLIWIŃSKI PAWEŁ | 1965 | PYSZNICA | KLUB MATIEGO | POL |
1198 | 1197 | ŚLIŻ JAN | 1949 | TRZEBOŚ | | POL |
1199 | 1198 | ŚLUSARCZYK DOROTA | 1978 | RZESZÓW | | POL |
1200 | 1199 | ŚNIEŻEK KRZYSZTOF | 1966 | NISKO | PLANETA NISKO | POL |
1201 | 1200 | ŚNITEK GRZEGORZ | 1970 | TARNÓW | ELA.DENT | POL |
1202 | 1201 | ŚRODA KRZYSZTOF | 1971 | RZESZÓW | | POL |
1203 | 1202 | ŚWIĄTEK BOGUSŁAW | 1973 | BRZEŹNICA | DZIKIE MUSTANGI | POL |
1204 | 1203 | ŚWIĄTEK MARIUSZ | 1988 | RYTWIANY | | POL |
1205 | 1204 | ŚWIDER ARKADIUSZ | 1979 | BORECZEK | JAK NIE MY TO KTO? | POL |
1206 | 1205 | ŚWIDER ŁUKASZ | 1981 | KIELANÓWKA | | POL |
1207 | 1206 | ŚWIĘTONIOWSKI TOMASZ | 1974 | RZESZÓW | | POL |
1208 | 1207 | ŚWIĘTOŃ GRZEGORZ | 1981 | ŁĄCZKI KUCHARSKIE | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
1209 | 1208 | ŚWINIUCH ZBIGNIEW | 1963 | DĘBICA | | POL |
1210 | 1209 | TABIAN KRZYSZTOF | 1972 | NISKO | PLANETA NISKO | POL |
1211 | 1210 | TABOR JACEK | 1980 | JEZOWE | KLUB MATIEGO | POL |
1212 | 1211 | TADLA MACIEJ | 1985 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
1213 | 1212 | TADLA SZAWAN ANNA | 1980 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1214 | 1213 | TAJCHMAN IWONA | 1986 | RZESZÓW | NOWOCZESNASTRONA.PL | POL |
1215 | 1214 | TAJCHMAN JAROSŁAW | 1983 | RZESZÓW | NOWOCZESNASTRONA.PL | POL |
1216 | 1215 | TARADYŚ TOMASZ | 1979 | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POL |
1217 | 1216 | TARNOWSKI GRZEGORZ | 1984 | JAROSŁAW | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ | POL |
1218 | | TCHÓRZ ZBIGNIEW | 1968 | MODLIBORZYCE | GUKS MODLIBORZYCE | POL |
1219 | 1217 | TELEGA MICHAŁ | 1968 | PRZEWORSK | AMATOR | POL |
1220 | 1218 | TERESZKIEWICZ JOANNNA | 1987 | CHMIELNIK | PKO BANK POLSKI | POL |
1221 | 1219 | TERLECKA MAGDALENA | 1989 | PRZEMYŚL | SZAFA BIEGACZA TEAM | POL |
1222 | 1220 | TETERKA VASYL | 1959 | LVIV | | UKR |
1223 | 1221 | TĘCZA MARIA | 1983 | RANIŻÓW | | POL |
1224 | 1222 | TKACH OLEKSANDR | 1996 | RZESZÓW | NETI | POL |
1225 | 1223 | TOKARSKI PIOTR | 1979 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
1226 | 1224 | TOŁPA EDWARD | 1971 | RZESZÓW | | POL |
1227 | 1225 | TOMAKA KAMIL | 1985 | RZESZÓW | SKLEP ROLKOWY WODZU | POL |
1228 | 1226 | TOMAKA KRYSTIAN | 1980 | UJAZD | CZEMPJON TEAM | POL |
1229 | 1227 | TOMAKA SŁAWOMIR | 1974 | BŁAŻOWA DOLNA | | POL |
1230 | 1228 | TOMAKA WOJCIECH | 1972 | TRZEBOWNISKO | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
1231 | 1229 | TOMASIAK WACŁAW | 1972 | SOKOŁÓW MAŁOPOLSKI | GB NA ZDROWIE | POL |
1232 | 1230 | TOMASZEWSKI BARTOSZ | 1978 | RZESZÓW | | POL |
1233 | 1231 | TOROPIŁA EWELINA | 1995 | DUKLA | KU AZS POLITECHNIKA RZESZOWSKA | POL |
1234 | 1232 | TOŚ JOANNA | 1995 | ŁAŃCUT | | POL |
1235 | 1233 | TRACZ ŁUKASZ | 1985 | RADYMNO | WWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PL AQUAREH | POL |
1236 | 1234 | TRAWKA GRZEGORZ | 1963 | RZESZÓW | PINNACLE EVAPORITE TWO | POL |
1237 | 1235 | TRYNIECKI TOMASZ | 1978 | ŻOŁYNIA | GRODZISKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1238 | 1236 | TRZONEK ANDRZEJ | 1964 | ZAPAŁÓW | | POL |
1239 | 1237 | TRZÓSŁO BARTEK | 1986 | KRAKÓW | PKO BANK POLSKI / TRZÓSŁO TEAM | POL |
1240 | 1238 | TUCZAPSKI ARTUR | 1958 | RUDNA MAŁA | | POL |
1241 | 1239 | TUR ŁUKASZ | 1976 | RZESZÓW | | POL |
1242 | 1240 | TUROSZ ZBIGNIEW | 1959 | LEŻAJSK | | POL |
1243 | 1241 | TUROWSKA LUCYNA | 1970 | RZESZW | MTU AERO ENGINES | POL |
1244 | 1242 | TWARDOCHLEB MARCIN | 1977 | RZESZÓW | | POL |
1245 | 1243 | TWARDOWSKI TOMASZ | 1980 | STRAŻÓW | | POL |
1246 | 1244 | TYLUTKI AGNIESZKA | 1973 | TARNOBRZEG | UKS SIEDLESZCZANY | POL |
1247 | 1245 | TYLUTKI-RUSIN JOANNA | 1981 | RZESZÓW | | POL |
1248 | 1246 | TYMOCZEK RAFAŁ | 1976 | JAROSŁAW | | POL |
1249 | 1247 | TYPKOWSKI KRZYSZTOF | 1984 | RZESZÓW | | POL |
1250 | 1248 | ULIASZ WALDEMAR | 1976 | KROSNO | | POL |
1251 | 1249 | URAM WOJCIECH | 1969 | JASZCZEW | WOJTEK MTB | POL |
1252 | 1250 | URBAN MAREK | 1983 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1253 | 1251 | URBANIAK PATRYCJA | 1991 | KRAKÓW | BEER BROS RUNNERS | POL |
1254 | 1252 | URBAŃSKI ZBIGNIEW | 1966 | NOWA DĘBA | ZMITEK TEAM | POL |
1255 | 1253 | URYNIAK ELŻBIETA | 1979 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
1256 | 1254 | VOLYNSKA ANASTASIIA | 1997 | RZESZÓW | NASDOM | POL |
1257 | 1255 | WABIK MARCIN | 1979 | KRAKÓW | 4F RUNNING TEAM | POL |
1258 | 1256 | WACH JACEK | 1984 | MAŁKOWICE | | POL |
1259 | 1257 | WACŁAWEK MARCIN | 1976 | TYCZYN | | POL |
1260 | 1258 | WACNIK JANUSZ | 1967 | 35-111 | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
1261 | 1259 | WADYL PAWEŁ | 1992 | CZASZYN | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
1262 | 1260 | WAIS MACIEJ | 1989 | TARGOWISKA | | POL |
1263 | 1261 | WAL SEBASTIAN | 1991 | ZOLYNIA | KS SMOLARZYNY | POL |
1264 | 1262 | WALAS ELŻBIETA | 1976 | TRZEBOWNISKO | ELŻBIETA WALAS TEAM | POL |
1265 | 1263 | WALAT ADRIAN | 1988 | RZESZÓW | WWF UR | POL |
1266 | 1264 | WALCZAK ŁUKASZ | 1983 | DROHOJÓW | | POL |
1267 | 1265 | WALCZEWSKI STANISŁAW | 1974 | WYSOKA GŁOGOWSKA | BAYZEL TEAM | POL |
1268 | 1266 | WALKOWIAK LUKASZ | 1973 | WIELUN | WIELUN BIEGA | POL |
1269 | 1267 | WAŁACH ZBIGNIEW | 1986 | PSTRĄGOWA | | POL |
1270 | 1268 | WARCHOŁ PAWEŁ | 1962 | NISKO | PLANETA NISKO | POL |
1271 | 1269 | WARECKI RADOSŁAW | 1981 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1272 | 1270 | WARTA PRZEMYSŁAW | 1989 | CZARNA | OSTRE | POL |
1273 | 1271 | WASZAK KAROL | 1989 | KEPICE | KORZYBSKIE REKINY | POL |
1274 | 1272 | WAWRZYKOWSKI JAROSŁAW | 1972 | LUBLIN | | POL |
1275 | 1273 | WAŻNY ANDRZEJ | 1978 | RZESZÓW | TYNEXPOL | POL |
1276 | 1274 | WAŻNY JANUSZ | 1982 | LUBACZÓW | BIEGOMANIA LUBACZÓW | POL |
1277 | 1275 | WCISLO DANIEL | 1977 | RZESZOW | | POL |
1278 | 1276 | WEGRZYN TOMASZ | 1974 | SWIDNIK | LUBELSKA GRUPA TRIATLONU | POL |
1279 | 1277 | WELTER KONRAD | 1983 | LEŻAJSK | PAWCIUS TEAM | POL |
1280 | 1278 | WĘGRZYN KRZYSZTOF | 1973 | LUBACZÓW | | POL |
1281 | 1279 | WĘGRZYN KRZYSZTOF | 1966 | KRASNE | RESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
1282 | 1280 | WĘGRZYN MAŁGORZATA | 1969 | KRASNE | RESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
1283 | 1281 | WĘGRZYN WACŁAW | 1965 | ROGI | | POL |
1284 | 1282 | WIATROWSKI SZYMON | 1959 | POŁANIEC | | POL |
1285 | 1283 | WIELGOSZ MARIA | 1993 | GARWOLIN | | POL |
1286 | 1284 | WIERDAK HUBERT | 1976 | KORCZYNA | CUKIERNIA ATENA & BONUS FOLIE | POL |
1287 | 1285 | WIERZBICKA EWA | 1966 | NAGÓRZANY | | POL |
1288 | 1286 | WIERZBICKA JOANNA | 1979 | BOGUCHWALA | | POL |
1289 | 1287 | WIERZBICKA KATARZYNA | 1988 | RZESZOW | RUNTEAMWARKA | POL |
1290 | 1288 | WIERZBINSKI WOJCIECH | 1981 | RZESZOW | PRATT & WHITNEY RZESZOW | POL |
1291 | 1289 | WIETECHA PAWEŁ | 1981 | JASŁO | | POL |
1292 | 1290 | WIĘCEK KATARZYNA | 1971 | RZESZÓW | | POL |
1293 | 1291 | WIGLUSZ KRZYSZTOF | 1980 | GAĆ | | POL |
1294 | 1292 | WIKAR GRZEGORZ | 1979 | ŁOSOSINA DOLNA | | POL |
1295 | 1293 | WIKARSKI KRZYSZTOF | 1985 | PRZEMYŚL | KSZO OSTROWIEC | POL |
1296 | 1294 | WILCZAK ADAM | 1981 | STALOWA WOLA | | POL |
1297 | 1295 | WILCZYŃSKA MATEUSZ | 1986 | JEŻOWE | KLUB MATIEGO JEŻOWE | POL |
1298 | 1296 | WILCZYŃSKI WITOLD | 1981 | JEŻOWE | KLUB MATIEGO JEŻOWE | POL |
1299 | 1298 | WILK SŁAWOMIR | 1982 | KIELANÓWKA | PRO SPE | POL |
1300 | 1297 | WILK ŁUKASZ | 1990 | LUBENIA | | POL |
1301 | 1299 | WILUSZ KRZYSZTOF | 1993 | STRZYZÓW | | POL |
1302 | 1300 | WINIARSKI RYSZARD | 1955 | RZESZÓW | | POL |
1303 | 1301 | WISZ PIOTR | 1990 | RZESZÓW | | POL |
1304 | 1302 | WISZNIEWSKI MACIEJ | 1973 | TARNÓW | | POL |
1305 | 1303 | WIŚNIEWSKA MARZENA | 1986 | KRASNE | KRASNE | POL |
1306 | 1304 | WIŚNIEWSKI MICHAŁ | 1986 | KRASNE | KRASNE | POL |
1307 | 1305 | WIŚNIEWSKI WOJCIECH | 1991 | RZESZÓW | BALAJS TEAM | POL |
1308 | 1306 | WITALIS MICHAŁ | 1991 | JASŁO | | POL |
1309 | 1307 | WITEK BOGDAN | 1964 | BARYCZKA | | POL |
1310 | 1308 | WITEK TOMASZ | 1985 | OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI | | POL |
1311 | 1309 | WITKO JERZY | 1976 | FREDROPOL | | POL |
1312 | 1310 | WŁODARSKA MAGDALENA | 1977 | TARNÓW | | POL |
1313 | 1311 | WŁOSZCZYNA KONRAD | 1977 | MIELEC | | POL |
1314 | 1312 | WNUK NORBERT | 1981 | PRZEMYŚL | 1OREL/ JW.3411 | POL |
1315 | 1313 | WODZIEŃ ANDRZEJ | 1971 | RZESZÓW | ULTRAMARATONPODKARPACKI.PL | POL |
1316 | 1314 | WOJAKOWSKI PIOTR | 1990 | KRAKÓW | BEER BROS RUNNERS | POL |
1317 | 1315 | WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF | 1977 | ŁAŃCUT | | POL |
1318 | 1316 | WOJDON MONIKA | 1973 | RZESZÓW | | POL |
1319 | 1317 | WOJNAR JACEK | 1982 | ŁAŃCUT | OPTEAM | POL |
1320 | 1318 | WOJTAK MARIUSZ | 1971 | WÓLKA TANEWSKA | PLANETA NISKO | POL |
1321 | 1319 | WOJTAS ANDRZEJ | 1984 | GORLICE | | POL |
1322 | 1320 | WOJTAS PIOTR | 1991 | RZESZÓW | | POL |
1323 | 1321 | WOJTOŃ RYSZARD | 1960 | DOMARADZ | | POL |
1324 | 1322 | WOJTOŃ WOJCIECH | 1975 | WZDÓW | WW | POL |
1325 | 1323 | WOLAŃSKI PIOTR | 1985 | RZESZÓW | | POL |
1326 | 1324 | WOŁOWIEC WOJCIECH | 1977 | BRATKOWICE | BIEGAM SAM | POL |
1327 | 1325 | WOŹNIAK BARBARA | 1955 | ZAGÓRZE | | POL |
1328 | 1326 | WOŹNIAK DARIUSZ | 1985 | RZESZÓW | | POL |
1329 | 1327 | WOŹNIAK JANUSZ | 1963 | SKOŁYSZYN | PORMAT JEDLICZE BIEGA | POL |
1330 | 1328 | WOŹNIAK KRYSTIAN | 1987 | RZESZÓW | BIOCHATKA.PL | POL |
1331 | 1329 | WOŹNIAK MARCIN | 1981 | MIELEC | FRYTKI Z MAJONEZEM | POL |
1332 | 1330 | WOŹNY ŁUKASZ | 1986 | RZESZÓW | PIĘKNE I BRODACZE | POL |
1333 | 1331 | WÓJCIAK KATARZYNA | 1996 | OLSZANICA | | POL |
1334 | 1332 | WÓJCIK ANDŻELIKA | 1987 | RZESZÓW | | POL |
1335 | 1333 | WÓJCIK ANNA | 1991 | DĘBICA | | POL |
1336 | 1334 | WÓJCIK MARCIN | 1983 | OLSZANICA | OC KROŚCIENKO | POL |
1337 | 1335 | WÓJCIK MAREK | 1966 | OPATÓW | | POL |
1338 | 1336 | WÓJCIK MARIUSZ | 1974 | GODOWA | BBL | POL |
1339 | 1337 | WÓJCIK SEBASTIAN | 1993 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1340 | 1338 | WÓJCIK TOMASZ | 1979 | GORZYCE | FARTLEK GO | POL |
1341 | 1339 | WRONA KAZIMIERZ | 1958 | MIELEC | RSM MIELEC | POL |
1342 | 1340 | WRÓBEL AGNIESZKA | 1991 | SANOK | | POL |
1343 | 1341 | WRÓBEL DOMINIK | 1976 | JASŁO | AZS PWSZ KROSNO | POL |
1344 | 1342 | WRÓBEL WALDEMAR | 1983 | RZESZÓW | | POL |
1345 | 1343 | WSZOŁEK HELENA | 1957 | KRAKÓW | KS ESKADRA KRAKÓW | POL |
1346 | 1344 | WYCZAWSKI PIOTR | 1970 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
1347 | 1345 | WYDRO RAFAŁ | 1977 | STRZYŻÓW | | POL |
1348 | 1346 | WYSZYŃSKA KINGA | 1985 | RZESZÓW | | POL |
1349 | 1347 | WYSZYŃSKI ANDRZEJ | 1967 | ŁAŃCUT | | POL |
1350 | 1348 | WYSZYŃSKI MARCIN | 1983 | RZESZÓW | | POL |
1351 | 1349 | WYWŁOKA PAULINA | 1990 | WIERZBNA | AQUAREH WICHURA JAROSŁAW | POL |
1352 | 1350 | ZABIEGŁY GRZEGORZ | 1973 | RZESZÓW | | POL |
1353 | 1351 | ZABORNIAK TOMASZ | 1986 | LUBACZÓW | | POL |
1354 | 1352 | ZACH PAWEŁ | 1980 | RZESZÓW | ASSECO ACTIVE TEAM | POL |
1355 | 1353 | ZAGAJEWSKI MAREK | 1960 | DĘBICA | | POL |
1356 | 1354 | ZAGÓRSKA ANNA | 1980 | ZAGÓRZ | | POL |
1357 | 1355 | ZAJĄC ANDRZEJ | 1972 | PIELGRZYMOWICE | PIELGRZYMOWICE_RUN | POL |
1358 | 1356 | ZAJĄC GRZEGORZ | 1973 | LISZNA | KLUB SZACHOWY KOMUNALNI SANOK | POL |
1359 | 1357 | ZAJĄC MONIKA | 1972 | RZESZÓW | | POL |
1360 | 1358 | ZAJĄC TOMASZ | 1968 | RZESZÓW | | POL |
1361 | 1359 | ZALIŃSKI PIOTR | 1985 | BIELINY | | POL |
1362 | 1360 | ZARĘBA GRZEGORZ | 1985 | PRZEMYŚL | WIELKI RA | POL |
1363 | 1361 | ZARĘBA JOLANTA | 1965 | RZESZÓW | RZESZOWSKIE GAZELE I GEPARDY | POL |
1364 | 1362 | ZARZYCZNY ARKADIUSZ | 1975 | RZESZÓW | NIEZSZESZONY | POL |
1365 | 1363 | ZAWADZKI TOMASZ | 1978 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1366 | 1364 | ZAWISTOWSKI DOMINIK | 1979 | RZESZÓW | | POL |
1367 | 1365 | ZDON JAKUB | 1980 | STRZYŻÓW | | POL |
1368 | 1366 | ZDZISŁOWICZ MIKOŁAJ | 1984 | RZESZÓW | ZDZISLOWICZ.PL - STRONY WWW | POL |
1369 | 1367 | ZEBZDA ROBERT | 1976 | NOWA SARZYNA | | POL |
1370 | 1368 | ZEGAR KRZYSZTOF | 1991 | PODKARPACKIE | BEZCZELNIE SKUTECZNI | POL |
1371 | 1369 | ZEGAR MAGDALENA | 1981 | ROPCZYCE | ZABIEGANI ROPCZYCE | POL |
1372 | 1370 | ZEGAR PAWEŁ | 1992 | RZESZÓW | | POL |
1373 | 1371 | ZEGAR PIOTR | 1990 | RZESZÓW | | POL |
1374 | 1372 | ZGŁOBICKI WACŁAW | 1962 | BRZOZÓW/TURZE POLE | | POL |
1375 | 1373 | ZIAJA ARKADIUSZ | 1986 | RZESZOW | | POL |
1376 | 1374 | ZIELIŃSKA MAŁGORZATA | 1977 | BOGUCHWAŁA | MTU AERO ENGINES | POL |
1377 | 1375 | ZIELIŃSKI FRANCISZEK | 1951 | GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | TKKF ,,SOKÓŁ" GŁOGÓW MAŁOPOLSKI | POL |
1378 | 1376 | ZIELIŃSKI MACIEJ | 1982 | WARSZAWA | ROWING RUNNING TEAM | POL |
1379 | 1377 | ZIELIŃSKI MARCIN | 1976 | BOGUCHWAŁA | MTU AERO ENGINES | POL |
1380 | 1378 | ZIELIŃSKI MATEUSZ | 1993 | ROPCZYCE | JAK NIE MY TO KTO? | POL |
1381 | 1379 | ZIELIŃSKI ZBIGNIEW | 1970 | KAŃCZUGA | SOFTSYSTEM | POL |
1382 | 1380 | ZIEMBA GRZEGORZ | 1979 | RZESZÓW | FATIMA 1917-2017 | POL |
1383 | 1381 | ZIĘBA EWA | 1994 | BRATKOWICE | TERMY GŁOGOWSKIE | POL |
1384 | 1382 | ZIĘBA SABINA | 1984 | ŚWILCZA | ZIĘBA TEAM | POL |
1385 | 1383 | ZIĘBA WOJCIECH | 1990 | TOMASZÓW LUBELSKI | | POL |
1386 | 1384 | ZIN JACEK | 1979 | RZESZÓW | | POL |
1387 | 1385 | ZIOMEK TOMASZ | 1987 | TARNÓW | EKIPA Z TARNOWA | POL |
1388 | 1386 | ZMITROWICZ BOGDAN | 1977 | NOWA DĘBA | ZMITEK TEAM | POL |
1389 | 1387 | ZYGUŁA PIOTR | 1978 | KATOWICE | JCOMMERCE TEAM | POL |
1390 | 1388 | ZYMRÓZ TOMEK | 1990 | ROPCZYCE | JAK NIE MY TO KTO? | POL |
1391 | 1389 | ŻACZEK ŁUKASZ | 1984 | OSTROWIEC ŚW. | BBL OSTROWIEC ŚW. | POL |
1392 | 1390 | ŻAK IZABELA | 1991 | UJKOWICE | | POL |
1393 | 1391 | ŻEBRAKOWSKI ARTUR | 1978 | RZESZÓW | SPARTAN RACE TRAINING GROUP RZESZÓW | POL |
1394 | 1392 | ŻMUDZIEJEWSKI JAKUB | 1989 | RZESZÓW | AKTYWNA STRONA ŻYCIA | POL |
1395 | 1393 | ŻOŁNIERCZYK MIROSŁAW | 1982 | HYŻNE | PKO BANK POLSKI | POL |
1396 | 1394 | ŻOŁNIERZ TOMASZ | 1985 | PRZEMYŚL | | POL |
1397 | 1395 | ŻORNIAK JOANNA | 1990 | SIENIAWA | RUN PGE OBRÓT | POL |
1398 | 1396 | ŻUCZEK DAMIAN | 1985 | NOWA SARZYNA | | POL |
1399 | 1397 | ŻURAWEL PAWEL | 1982 | NOWA GROBLA | | POL |
1400 | 1398 | ŻURAWSKA JOLANTA | 1971 | NOWA SARZYNA | NOWOSARZYŃSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1401 | 1399 | ŻURAWSKI TOMASZ | 1976 | PRZEWORSK | PRZEWORSKA GRUPA BIEGOWA | POL |
1402 | 1400 | ŻUREK AGNIESZKA | 1974 | BRZEŹNICA | DZIKIE MUSTANGI | POL |
1403 | 1401 | ŻYŁA BARTŁOMIEJ | 1987 | RZESZÓW | | POL |