System rejestracji dostarcza STS-TIMING

XTERRA Poland

Lista startowa / Start List

Xterra (niedziela) - dystans długi (1500/38/10)
Xterra (sunday) - long (1500/38/10)

#Numer
Number
Nazwisko i imię
Name
Rok urodzenia
Birthdate
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1ARANIN IWONA 1985WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYPOLSKA
2BĄK MAREK 1973TARNOWSKIE GÓRY3DVSNPOLSKA
3DUDEK MIROSŁAW 1987JAWORZNOWATAHA TRI TEAMPOLSKA
4DYMEK STANISŁAW 1954PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
5DYMEK STANISŁAW 1954PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
6DZIUBEK JAKUB 1992SZYDŁOWIECZIP/KŁOPOT_SQUATPOLSKA
7FERENC KAMIL 1981BODZECHÓWPOLSKA
8GACKOWSKI. JAREK 1973BYDGOSZCZTRISTYLE.PLPOLSKA
9GANCARZ GRZEGORZ 1974KRAKÓWPOLSKA
10GORNICKI MARCIN 1988WARSZAWAGO SPORT AK-SPED TEAMPOLAND
11GRABOWSKI ZBIGNIEW 1967CHRZANÓWSCHC TEAM CHRZANÓWPOLSKA
12JANATA BORIS 1994SKALICAKOMPAVA H-TRIATHLON TEAMSLOVAKIA
13KAPELA MARIUSZ 1977BYTOMCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLSKA
14KARASINSKI MATEUSZ 1972ZIELONKIMK TRAMPINGPOLSKA
15KITLAS MARCIN 1986WARSZAWAPCWORLD.PLPOLSKA
16KLAKURKA VÁCLAV 1983PREROVAD TEAMCZECH REPUBLIC
17KLAKURKAIÍ VÁCLAV 1983PŘEROVAD TEAMCZECH REPUBLIC
18KRUK MICHAŁ 1974ZABIERZÓWIRON DRAGON TRIATHLONPOLSKA
19MAZUREK MARCIN 1980LUBLINTRIAMIGOSPOLSKA
20MICHAŁECZKO MACIEJ 1980TARNOBRZEGPOLSKA
21NIEDZIAŁKOWSKI PATRYK 1993BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPOLSKA
22OBIALA KRZYSZTOF 1976WROCLAWPOLSKA
23PASEK TOMASZ 1982WIELICZKAKAMAZ-DŻEPPETTO FORZAPOLSKA
24PODOWSKI JAN 1966TYCHYAKULOFT AKUNA POLSKAPOLSKA
25PÓŁTORAK GRZEGORZ 1966KRAKÓWPOLSKA
26PUZOŃ ROBERT 1979BIELSKO- BIAŁAPOLSKA
27ROKITA PAWEŁ 1984GORLICESKYLOCKPOLSKA
28ROKITA PAWEŁ 1984GORLICESKYLOCKPOLSKA
29ROŚLICKI JAROSŁAW 1980OZOROWICETMTEAMPOLSKA
30ROŚLICKI JAROSŁAW 1980OZOROWICETMTEAMPOLSKA
31SIWIEC MARIUSZ 1969KRAKÓWAKTYWNA STRONA ŻYCIAPOLSKA
32SKUPIEŃ KONRAD 1972ŁÓDŹKONRADSKUPIEN.PLPOLSKA
33SZUBERT PAWEŁ 1976WIERZCHOSŁAWICEPOLSKA
34TARNOWSKA JUSTYNA 1979WIĄZOWNAGO SPORT AK SPED TEAMPOLSKA
35TYSZKA DARIUSZ 1975WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAPOLSKA
36WATRAS SEBASTIAN 1976WARSZAWAIDG - PCWORLD.PLPOLSKA
37WIERUSZEWSKA AGATA 1979WARSZAWAPOLSKA
38ZAWADA TOMASZ 1982KRAKÓWWAY2CHAMPPOLSKA
39ŻYŁA BARTŁOMIEJ 1982ZGIERZPKT AMATORPOLSKA

Xterra (niedziela) - dystans krótki (700/19/5)
Xterra (sunday) - short (700/19/5)

#Numer
Number
Nazwisko i imię
Name
Rok urodzenia
Birthdate
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1BRATKOWSKI TOMASZ 1979WARSZAWATOMASZPOLSKA
2BRYGIER JACEK 1971PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKA
3CALKA PAWEL 1970SIEWIERZPANK TEAMPOLSKA
4CORNET GÉRALDINE 1990OTTIGNIESPROMOSPORT RACING TEAMBELGIUM
5DERWISZYNSKI ARTUR 1974LOMIANKIDERAVISHTTPOLSKA
6DĘBOSZ DARIUSZ 1975KRAKÓWPOLSKA
7DOŁKOWSKI WOJCIECH 1979505POLSKA
8DYDAK DAWID 1988NADARZYNPOLSKA
9FELICIAK EWELINA 1986PŁOCKPOLSKA
10GORAJ ADAM 1977KRAKOWPOLAND
11KAPELA MARIUSZ 1977BYTOMCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLSKA
12KEMPKIEWICZ BARBARA 1994MODLNICAPOLSKA
13KĘSEK ANNA 1989PCIMPOLSKA
14KIEŚ DAMIAN 1978RZESZÓWPOLSKA
15KŁODNICKI TOMASZ 1968KRAKÓWGUSIA TEAMPOLSKA
16KONIECZNY PRZEMYSŁAW 1986POZNAŃTRI NOT TO DIEPOLSKA
17KUCZKOWSKI MARCIN 1969GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
18KUCZKOWSKI MARCIN 1969GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
19MARCINIEC DAMIAN 1982WIELICZKAPOLSKA
20MICHAŁEK JAROSŁAW 1965KRAKÓWONE WAY TICKETPOLSKA
21MIELKE DAWID 2002BAŻANOWICEYMCA KRAKÓWPOLAND
22MIELKE RAPHAEL 1966BAŻANOWICEYMCA KRAKÓWPOLSKA
23MIERZICKI MARCEL 1982WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
24PAWLIK KATARZYNA 1978KRAKOWPOLSKA
25PLICH ANNA 1981BEŁCHATÓWPOLSKA
26PLICH ANNA 1981BEŁCHATÓWHUMAX POLANDPOLSKA
27POCHOPIEŃ CELINA 1982KRAKÓWPOLSKA
28POPŁAWSKI KONRAD 1974PŁOCKMMA PŁOCKPOLSKA
29SONDEJ WIESŁAW 1962SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA
30TESTOWY7 JAKUB 1986RYPINPL
31TESTOWY7 JAKUB 1998RYPINPOLSKA
32WIĘCKOWSKI KRZYSZTOF 1977KRAKÓWPOLSKA
33WRÓBLEWSKA-GAWEŁ AGNIESZKA 1973KRAKÓWPOLSKA
34ZARZYCKA EWA 1980JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLSKA
35ŻYŁA BARTŁOMIEJ 1982ZGIERZPOLSKA