System rejestracji dostarcza STS-TIMING

XTERRA Poland

Lista startowa / Start List

Xterra (niedziela) - dystans długi (1500/38/10)
Xterra (sunday) - long (1500/38/10)

#Numer
Number
Nazwisko i imię
Name
Rok urodzenia
Birthdate
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1ARANIN IWONA 1985WROCŁAWTRIACTIV RIDLEYPOLSKA
2BĄK MAREK 1973TARNOWSKIE GÓRY3DVSNPOLSKA
3CZURAJ JAKUB 1971WIELICZKAKAMAZ-DŻEPETTO FORZAPOLSKA
4DUDEK MIROSŁAW 1987JAWORZNOWATAHA TRI TEAMPOLSKA
5DYMEK STANISŁAW 1954PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
6DYMEK STANISŁAW 1954PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
7DZIUBEK JAKUB 1992SZYDŁOWIECZIP/KŁOPOT_SQUATPOLSKA
8FERENC KAMIL 1981BODZECHÓWPOLSKA
9FERRY RAYMOND 1959EPINALTRIATHLON CLUB EPINALFRANCE
10FERRY RAYMOND 1959EPINALTRIATHLON CLUB EPINALFRANCE
11GACKOWSKI. JAREK 1973BYDGOSZCZTRISTYLE.PLPOLSKA
12GANCARZ GRZEGORZ 1974KRAKÓWPOLSKA
13GORNICKI MARCIN 1988WARSZAWAGO SPORT AK-SPED TEAMPOLAND
14GRABOWSKI ZBIGNIEW 1967CHRZANÓWSCHC TEAM CHRZANÓWPOLSKA
15JANATA BORIS 1994SKALICAKOMPAVA H-TRIATHLON TEAMSLOVAKIA
16KAPELA MARIUSZ 1977BYTOMCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLSKA
17KARASINSKI MATEUSZ 1972ZIELONKIMK TRAMPINGPOLSKA
18KAZAMARIOTI MARIA-AIMILIA 2001PATRAPALMOSGREECE
19KITLAS MARCIN 1986WARSZAWAPCWORLD.PLPOLSKA
20KLAKURKA VÁCLAV 1983PREROVAD TEAMCZECH REPUBLIC
21KLAKURKAIÍ VÁCLAV 1983PŘEROVAD TEAMCZECH REPUBLIC
22KRUK MICHAŁ 1974ZABIERZÓWIRON DRAGON TRIATHLONPOLSKA
23MAZUREK MARCIN 1980LUBLINTRIAMIGOSPOLSKA
24MICHAŁECZKO MACIEJ 1980TARNOBRZEGPOLSKA
25NAWROCKI SERGIUSZ 1967PLUSKIPOLSKA
26NIEDZIAŁKOWSKI PATRYK 1993BYDGOSZCZBYDGOSKIE OKONIEPOLSKA
27NYKAZA ADAM 1965KLIKUSZOWAPOLSKA
28OBIALA KRZYSZTOF 1976WROCLAWPOLSKA
29PASEK TOMASZ 1982WIELICZKAKAMAZ-DŻEPPETTO FORZAPOLSKA
30PODOWSKI JAN 1966TYCHYAKULOFT AKUNA POLSKAPOLSKA
31POLAK KRZYSZTOF 1958JASTKOWICEPOLSKA
32PÓŁTORAK GRZEGORZ 1966KRAKÓWPOLSKA
33PUZOŃ ROBERT 1979BIELSKO- BIAŁAPOLSKA
34ROKITA PAWEŁ 1984GORLICESKYLOCKPOLSKA
35ROKITA PAWEŁ 1984GORLICESKYLOCKPOLSKA
36ROŚLICKI JAROSŁAW 1980OZOROWICETMTEAMPOLSKA
37ROŚLICKI JAROSŁAW 1980OZOROWICETMTEAMPOLSKA
38SIWIEC MARIUSZ 1969KRAKÓWAKTYWNA STRONA ŻYCIAPOLSKA
39SKUPIEŃ KONRAD 1972ŁÓDŹKONRADSKUPIEN.PLPOLSKA
40SYGUŁA JOANNA 1980WARSZAWACOCO BONGO PINK TEAMPOLSKA
41SZUBERT PAWEŁ 1976WIERZCHOSŁAWICEPOLSKA
42TARNOWSKA JUSTYNA 1979WIĄZOWNAGO SPORT AK SPED TEAMPOLSKA
43TESTOWE ZAMÓWIENIE 1974POZNAŃTESTPOLSKA
44TYSZKA DARIUSZ 1975WARSZAWAAKS POLONIA WARSZAWAPOLSKA
45WATRAS SEBASTIAN 1976WARSZAWAIDG - PCWORLD.PLPOLSKA
46WIERUSZEWSKA AGATA 1979WARSZAWAPOLSKA
47ZAWADA TOMASZ 1982KRAKÓWWAY2CHAMPPOLSKA
48ŻYŁA BARTŁOMIEJ 1982ZGIERZPKT AMATORPOLSKA

Xterra (niedziela) - dystans krótki (700/19/5)
Xterra (sunday) - short (700/19/5)

#Numer
Number
Nazwisko i imię
Name
Rok urodzenia
Birthdate
Miejscowość
City
Klub
Team
Kraj
Country
1BRATKOWSKI TOMASZ 1979WARSZAWATOMASZPOLSKA
2BRYGIER JACEK 1971PŁOCKTKKF PŁOCKPOLSKA
3CALKA PAWEL 1970SIEWIERZPANK TEAMPOLSKA
4CORNET GÉRALDINE 1990OTTIGNIESPROMOSPORT RACING TEAMBELGIUM
5DERWISZYNSKI ARTUR 1974LOMIANKIDERAVISHTTPOLSKA
6DĘBOSZ DARIUSZ 1975KRAKÓWPOLSKA
7DOŁKOWSKI WOJCIECH 1979505POLSKA
8DYDAK DAWID 1988NADARZYNPOLSKA
9FELICIAK EWELINA 1986PŁOCKPOLSKA
10FITTON GEORGE 1987KRAKOWPOLSKA
11GOMOŁA-PARADOWSKA ANNA 1983WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
12GORAJ ADAM 1977KRAKOWPOLAND
13KAPELA MARIUSZ 1977BYTOMCHOP ZE ŻELAZA TRI TEAMPOLSKA
14KEMPKIEWICZ BARBARA 1994MODLNICAPOLSKA
15KĘSEK ANNA 1989PCIMPOLSKA
16KIEŚ DAMIAN 1978RZESZÓWPOLSKA
17KŁODNICKI TOMASZ 1968KRAKÓWGUSIA TEAMPOLSKA
18KONIECZNY PRZEMYSŁAW 1986POZNAŃTRI NOT TO DIEPOLSKA
19KUCZKOWSKI MARCIN 1969GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
20KUCZKOWSKI MARCIN 1969GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
21MARCINIEC DAMIAN 1982WIELICZKAPOLSKA
22MICHAŁEK JAROSŁAW 1965KRAKÓWONE WAY TICKETPOLSKA
23MIELKE DAWID 2002BAŻANOWICEYMCA KRAKÓWPOLAND
24MIELKE RAPHAEL 1966BAŻANOWICEYMCA KRAKÓWPOLSKA
25MIERZICKI MARCEL 1982WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
26NOWAKOWSKI JAKUB 1986WARSZAWATMTEAMPOLSKA
27PAWLIK KATARZYNA 1978KRAKOWPOLSKA
28PEREZ COMPANY MARÍA 1993BARXETATRIGALGOSESPAÑA
29PLICH ANNA 1981BEŁCHATÓWPOLSKA
30PLICH ANNA 1981BEŁCHATÓWHUMAX POLANDPOLSKA
31POCHOPIEŃ CELINA 1982KRAKÓWPOLSKA
32POPŁAWSKI KONRAD 1974PŁOCKMMA PŁOCKPOLSKA
33SONDEJ WIESŁAW 1962SOKOŁÓW MAŁOPOLSKIPOLSKA
34SZAREK MICHAŁ 1984WIELICZKABALLUFF ACTIVE TEAMPOLSKA
35TESTOWY7 JAKUB 1986RYPINPL
36TESTOWY7 JAKUB 1998RYPINPOLSKA
37WIĘCKOWSKI KRZYSZTOF 1977KRAKÓWPOLSKA
38WRÓBLEWSKA-GAWEŁ AGNIESZKA 1973KRAKÓWPOLSKA
39ZARZYCKA EWA 1980JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLSKA
40ŻYŁA BARTŁOMIEJ 1982ZGIERZPOLSKA