System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Toruńskie Sztafety Wolności 2018

Lista startowa / Start List

11.02.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSY MAŁGORZATA1972TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
2ANDRYSZAK VANESSA2001NOWA WIEŚ WIELKABRZOZA BIEGAPOL
3AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ1972BYDGOSZCZPOLSKA
4AUGUSTYNOWICZ PIOTR1977CIECHOCINEKBRAKPOLSKA
5BARTNICKI ŁUKASZ1992SKRWILNOPOLSKA
6BARTOSZYŃSKA ALEKSANDRA1986TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
7BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
8BASA JACEK1976KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOL
9BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW1988TORUŃDĄBROWSKI TEAMPOL
10BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYLUBICZPOLSKA
11BŁACH PIOTR1988KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
12BŁASZCZAK STANISŁAW1946SKĘPESKĘPE BIEGAPOL
13BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
14BOCIEK MAGDALENA1988GRUDZIĄDZPOL
15BOCIEK PIOTR1962GRUDZIĄDZPOL
16BONAS MACIEJ2001CHEŁMNOZABIEGANIPOL
17BUDZYŃSKA PAULA1991TORUŃLOOK AHEADPOLSKA
18BUDZYŃSKI WOJCIECH1992TORUŃLOOK AHEADPOLSKA
19CHOJNICKI PAWEŁ1990LIPNOPOL
20CHOŚCIŃSKA AGNIESZKA1977TORUŃRUN FOR FUNPOL
21CHRZĄSTEK PAWEŁ1984TORUŃPOL
22CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA1973BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZPOL
23CISKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
24CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
25CZARNECKA JOANNA1983TORUŃPOL
26CZERWIŃSKI ARTUR1990TORUŃPOL
27DEJNECKI KONRAD1982TORUŃBERETTAPOLSKA
28DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUŃOLD SNAKEPOL
29DŁONIAK ALINA1973INOWROCŁAWPOL
30DŁONIAK EDMUND1945GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
31DUDKOWIAK MICHAŁ2017TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOL
32DURKA KRZYSZTOF1971TORUŃPOL
33ERDMAŃSKA WIOLETA1991KURZĘTNIKTYGRYSYPOL
34FIEREK PIOTR1969TORUŃAPATORPOLSKA
35FIGIEL KAMIL1994PŁOCKPOL
36FLOREK ŁUKASZ1984GRUPARUN TEAM FLORASYPOL
37FRĄCZYK ANNA1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
38FRĄCZYK JAROSŁAW1976TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
39FURKA BULLER DANIELA1989TORUŃPOLSKA
40GAJEWSKI ADAM1969TORUŃPOLSKA
41GESING JOANNA1986CHEŁMNO3 BDMPOL
42GODZIUK ROMAN1960TORUŃPOLSKA
43GOMÓLSKA PAULINA1993TORUŃPOL
44GÓRECKA AGNIESZKA1974LIPNOPOL
45GRĄZKA EWA1990BYDGOSZCZPOL
46GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃMOHERHEADPOL
47GRZECHOWIAK AGNIESZKA1973ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
48HEJNOWSKA DARIA1986GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOL
49HINZ MAGDALENA1979KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
50HINZ PAWEŁ1981KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
51JAKUBOWSKI LESZEK1982ROGÓŹNO3 BDMPOL
52JANKOWSKA EWELINA1990TORUŃPOL
53JARZĘBOWSKA BRYGIDA1973BRODNICAPOL
54JASNOWSKA HANNA1956TORUŃPOL
55JAWORSKI JACEK1975TORUŃJAWORPOL
56JAWORSKI JANUSZ1963ZŁAWIEŚ WIELKAPOL
57JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
58JERUZAL MATEUSZ1988TORUŃGALACTICOSPOL
59KACHNIARZ ANNA1983PRZYSIEKPOL
60KACZMAREK TERESA1985INOWROCŁAWPLUSIARY BIEGAJĄPOLSKA
61KACZOROWSKA ANNA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
62KACZOROWSKA MAGDALENA1986SKĘPEMIETEK&KAKPOLSKA
63KADLEC MICHAŁ1987TORUŃPOLSKA
64KALINOWSKI PATRYK1991BULKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
65KAPELA JACEK1975BYDGOSZCZKS.WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONPOL
66KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOL
67KAWSKA EWA1976GRUDZIĄDZPOL
68KLIMZA EDYTA1981TORUŃPOLSKA
69KLISZEWSKI ADAM2002BYDGOSZCZPOL
70KLISZEWSKI DAMIAN1970BYDGOSZCZNOKIA BYDGOSZCZPOL
71KLONEK PAWEŁ1994TORUŃPOL
72KORPALSKI KAMIL1991TORUŃPPPOLSKA
73KORYCKA MAGDALENA1984ŁYSOMICEPOL
74KOSTECKA JUSTYNA1989ŁUBIANKAPOL
75KOSTECKA-SZWERMER MAGDALENA1993TORUŃPOLSKA
76KOWALSKA MONIKA1994TORUŃPOL
77KOZŁOWSKI MATEUSZ1988TORUŃPOLSKA
78KRUSZYNA RENATA1984DZIEMIONNAPOL
79KRUSZYNA ROBERT1978DZIEMIONNAPOL
80KRYMSKI RADOSŁAW1990TORUŃPIEKARNIA BARTKOWSCYPOLSKA
81KRZYWDZIŃSKA AGATA1994TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA
82KUBERSKI KRZYSZTOF1989LIPNOPOLSKA
83KUŁAK ANNA1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
84KUNICKI TOMASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
85LECHOWSKI TOMASZ1974ŁUBIANKAPOLSKA
86LERCH PIOTR1984TORUŃPOLSKA
87LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
88LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
89LEWANDOWSKI SYLWESTER1984BISKUPICEPOL
90LEWICKI KAMIL1987TORUŃPOLSKA
91LIBERA ALEKSANDRA1994TORUŃPOL
92LOREK MARCIN1971TORUNPOL
93LUZAK MAGDALENA1991BYDGOSZCZSTAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLONPOLSKA
94ŁADZIAK RAFAŁ1980TORUŃPOL
95MACIEJEWSKA LUDMIŁA1986TORUŃCIACHA POKOJSKIEGOPOLSKA
96MAJEWSKI ZDZISŁAW1959TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
97MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZDREAM TEAMPOL
98MAŁECKI TOMASZ1974TORUŃMALEKPOLSKA
99MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOL
100MARCINIAK KRZYSZTOF1986PŁOCKPOL
101MARCINIAK SEBASTIAN1980TORUŃPOL
102MARCINKOWSKA EDYTA1990TORUŃ#POMAGAMTOSIPOLSKA
103MARCINKOWSKI BŁAŻEJ1984TORUŃAKPB MARMELPOLSKA
104MARKOWSKI ROBERT1974TORUŃPOLSKA
105MARUCHA MARCIN1971WARSZAWAPOL
106MASALSKI ROMUALD1967CZERNIKOWOWOLNY STRZELECPOLSKA
107MIELCAREK MARCIN1988TORUŃPOL
108MURAWSKA MAŁGORZATA1982TORUŃPOLSKA
109NADRAJKOWSKA JOANNA1984INOWROCŁAWPOLSKA
110NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
111NIESPOREK EWA1958TORUŃMARMELPOL
112NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
113NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
114NOWAK MARIOLA1970BYDGOSZCZPOL
115NOWAKOWSKI DARIUSZ1975TORUŃAZS UMK TORUŃPOL
116OLEJNICZAK MARCIN1976TORUŃPOL
117OLKOWSKI DAMIAN1995LIPIENICABIG BULLS RUNNERSPOLSKA
118OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
119OLSZEWSKI RAFAŁ1981GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
120OSMAŃSKI MARCIN1988TO3POL
121PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOL
122PACYNO ADAM1975TORUŃSPOD LADYPOL
123PIĄTKOWSKI DAMIAN1994TORUŃPOLSKA
124PIECHOCKA BEATA1980TORUNPOLSKA
125PIECHOTA PATRYK1991NOWE MIASTO LUBAWSKIEŚMIESZKI HEHESZKIPOLSKA
126PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOL
127PINDRAL PATRYK1993TORUŃPOL
128PIOTROWSKA JUSTYNA1981JEZEWOPOLSKA
129PODOLSKI MICHAŁ2001LAZIENIECPOLSKA
130PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
131POLIWODZIŃSKA PAULINA1993STARY TORUŃPOL
132POLIWODZIŃSKI MICHAŁ1979BYDGOSZCZKS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONPOL
133POTRZEBOWSKI MAREK1983BYDGOSZCZDEAFPOLSKA
134PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOL
135RADKOWSKI BARTŁOMIEJ1999TORUŃPOL
136RADKOWSKI TOMASZ1975TORUŃPOL
137REPCZYŃSKI TOMASZ1990BYDGOSZCZPOLSKA
138RICHERT TERESA1979CHEŁMNOZABIEGANIPOL
139RIGHI JULIANNA2002INOWROCŁAWPOL
140ROGOWSKA JULIA2000TORUŃPOLSKA
141ROGOWSKI JACEK1970TORUŃPOL
142ROZMARYNOWICZ ANNA1979DĄBROWA CHEŁMIŃSKALOVELASYPOL
143RÓŻAŃSKA AGNIESZKA1978CHEŁMNOEUROFINANSE TEAMPOL
144RUMIŃSKA IZABELLA1970CHEŁMŻAAPATORPOL
145RZYDUCH PIOTR1976SUCHATÓWKAPOL
146SADECKI ŁUKASZ1982ŁUBIANKAPOL
147SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOL
148SAKIEWICZ RAFAŁ1975TORUŃŻÓŁWIK TORUŃPOL
149SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
150SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPOL
151SITKO MARIUSZ1981JANIKOWOSZYBKIE RYSIEPOL
152SIWKA SEBASTIAN1989GNIEZNOPOL
153SŁOMSKI MIROSŁAW1973GOLUB-DOBRZYŃGOLUB-DOBRZYŃPOL
154SOBCZAK AGNIESZKA1980TORUŃPOL
155SOBCZAK MAREK1977TORUŃPOL
156SOBORSKI KRZYSZTOF1972BRZOZÓWKAPOLSKA
157SOCHA JOANNA1993ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
158SÓŁKOWSKA HANNELORE1958POZNAŃSAMA BIEGAM I DOBRZE MI Z TYMPOL
159STACHOWIAK DAWID1986TORUŃPOL
160STANISZEWSKA JOANNA1982TORUŃPOLSKA
161STANISZEWSKA WIOLETA1986ZBICZNOSIĘBIEGAPOLSKA
162STAWCZYK DARIUSZ1977BYDGOSZCZPOL
163STAWICKI JAROSŁAW1965TORUŃPOL
164STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
165SZCZEPKOWSKI JAKUB1989TORUŃAPATORPOL
166SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOL
167SZWERMER MACIEJ1993TORUŃBRYGADZISTAPOLSKA
168SZYMAŃSKI JAROSŁAW1979TORUŃPOL
169SZYMAŃSKI RYSZARD1970MOGILNOSZYBKIE RYSIEPOL
170ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
171ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
172TALAREK RADOSŁAW1986KSIĄŻKIPOL
173TOMASIK BOGUSŁAW1969TORUŃPOL
174TREJDEROWSKA JUSTYNA1983KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMPOL
175TUCHOLSKA HELENA1991ŻNINPOLSKA
176TYKWIŃSKA AGNIESZKA1983BYDGOSZCZPOL
177TYLKOWSKI ŁUKASZ PIOTR1991INOWROCŁAWINWESTUJ INOWROCŁAWPOL
178URASIŃSKA KAROLINA1983BYDGOSZCZPOL
179URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOL
180URBACZEWSKA MAŁGORZATA2018ZIELONCZYNPOL
181URBACZEWSKI ADRIAN1985ZIELONCZYNPOL
182URBAŃSKA AGNIESZKA1976TORUŃPOL
183WASZAK AGNIESZKA1977TORUŃPOL
184WAWRZYNIAK DAMIAN1989PRUSZCZPOLSKA
185WAWRZYNIAK ZUZANNA1994BYDGOSZCZPOL
186WIENCONEK IWONA1962TORUŃPOLSKA
187WIERZBOWSKI LESZEK1973TORUŃPOLSKA
188WIESE SŁAWOMIR1973TORUŃPOL
189WIĘZOWSKA MAŁGORZATA1984CHEŁMŻAAPATORPOL
190WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF1976TORUŃPOL
191WIŚNIEWSKI MAREK1958TORUŃPOL
192WIŚNIEWSKI PAWEŁ1986TORUŃPOLSKA
193WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW1983TORUŃPOL
194WITKOWSKA AGNIESZKA1983TORUŃPOLSKA
195WITKOWSKA KAMILA1989CHEŁMŻAPOL
196WOJCIECHOWSKA ANNA1988TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOL
197WOJCIECHOWSKA-BERDZIK MIRELA1977TORUŃPOL
198WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOL
199WOŹNIAK ALINA1965BYDGOSZCZBIOLOGIA MEDYCZNA CM UMKPOL
200WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOL
201WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOL
202ZIELIŃSKA JUSTYNA1981SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
203ZIMMER KRZYSZTOF1986TORUŃCROSSFIT TORUŃPOLSKA
204ZIÓŁKOWSKI MAREK1985TORUŃPOL
205ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOL
206ŻUCHOWSKI JÓZEF1971PŁONNEEKO OPAŁ PŁONNEPOLSKA
207ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOL
208ŻURAWSKA MARTA1986BYDGOSZCZPOLSKA

11.03.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSY MAŁGORZATA1972TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
2ANDRYSZAK VANESSA2001NOWA WIEŚ WIELKABRZOZA BIEGAPOL
3AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ1972BYDGOSZCZPOLSKA
4AUGUSTYNOWICZ PIOTR1977CIECHOCINEKBRAKPOLSKA
5BALCER MARIUSZ1986TORUNPOLSKA
6BARTOSZYŃSKA ALEKSANDRA1986TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
7BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
8BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW1988TORUŃDĄBROWSKI TEAMPOL
9BŁACH PIOTR1988KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
10BŁASZCZAK STANISŁAW1946SKĘPESKĘPE BIEGAPOL
11BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
12BONAS MACIEJ2001CHEŁMNOZABIEGANIPOL
13BOROWSKI JAKUB2018LODZPOLSKA
14BUCZYŃSKA MIROSŁAWA1965TORUŃPOL
15CHOJNICKI PAWEŁ1990LIPNOPOL
16CHRZĄSTEK PAWEŁ1984TORUŃPOL
17CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA1973BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZPOL
18CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
19CZARNECKA JOANNA1983TORUŃPOL
20CZERWIŃSKI ARTUR1990TORUŃPOL
21DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUŃOLD SNAKEPOL
22DŁONIAK ALINA1973INOWROCŁAWPOL
23DŁONIAK EDMUND1945GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
24DUDKOWIAK MICHAŁ1984TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOL
25DURKA KRZYSZTOF1971TORUŃPOL
26ERDMAŃSKA WIOLETA1991KURZĘTNIKTYGRYSYPOL
27FIGIEL KAMIL1994PŁOCKPOL
28FRĄCZYK ANNA1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
29FRĄCZYK JAROSŁAW1976TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
30GAJEWSKI ADAM1969TORUŃPOLSKA
31GODZIUK ROMAN1960TORUŃPOLSKA
32GRABARSKA MAGDALENA1986TORUŃPOL
33GRĄZKA EWA1990BYDGOSZCZPOL
34GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃMOHERHEADPOL
35GRZECHOWIAK AGNIESZKA1973ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
36HINZ MAGDALENA1979KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
37HINZ PAWEŁ1981KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
38JARZĘBOWSKA BRYGIDA1973BRODNICAPOL
39JASNOWSKA HANNA1956TORUŃPOL
40JAWORSKI JACEK1975TORUŃJAWORPOL
41JAWORSKI JANUSZ1963ZŁAWIEŚ WIELKAPOL
42JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
43JERUZAL MATEUSZ1988TORUŃGALACTICOSPOL
44JEŻEWSKA WERONIKA2000TORUŃPOL
45KACHNIARZ ANNA1983PRZYSIEKPOL
46KACZOROWSKA ANNA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
47KALINOWSKI PATRYK1991BULKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
48KAPELA JACEK1975BYDGOSZCZKS.WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONPOL
49KAWSKA EWA1976GRUDZIĄDZPOL
50KOSTECKA JUSTYNA1989ŁUBIANKAPOL
51KOWALSKA MONIKA1994TORUŃPOL
52KRUSZYNA RENATA1984DZIEMIONNAPOL
53KRUSZYNA ROBERT1978DZIEMIONNAPOL
54KUBERSKI KRZYSZTOF1989LIPNOPOLSKA
55KUŁAK ANNA1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
56KUNICKI TOMASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
57LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
58LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
59LEWANDOWSKI SYLWESTER1984BISKUPICEPOL
60LEWICKI KAMIL1987TORUŃPOLSKA
61ŁADZIAK RAFAŁ1980TORUŃPOL
62MAJEWSKI ZDZISŁAW1959TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
63MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZDREAM TEAMPOL
64MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOL
65MARCINIAK KRZYSZTOF1986PŁOCKPOL
66MARCINIAK SEBASTIAN1980TORUŃPOL
67MIELCAREK MARCIN1988TORUŃPOL
68NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
69NIESPOREK EWA1958TORUŃMARMELPOL
70NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
71NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
72NOWAK MARIOLA1970BYDGOSZCZPOL
73NOWAKOWSKI DARIUSZ1975TORUŃAZS UMK TORUŃPOL
74OLSZEWSKI RAFAŁ1981GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
75OSMAŃSKI MARCIN1988TO3POL
76PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOL
77PACYNO ADAM1975TORUŃSPOD LADYPOL
78PIECHOTA PATRYK1991NOWE MIASTO LUBAWSKIEŚMIESZKI HEHESZKIPOLSKA
79PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOL
80PIŁATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOL
81PINDRAL PATRYK1993TORUŃPOL
82PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
83POLIWODZIŃSKI MICHAŁ1979BYDGOSZCZKS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONPOL
84PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOL
85RADKOWSKI BARTŁOMIEJ1999TORUŃPOL
86RADKOWSKI TOMASZ1975TORUŃPOL
87RICHERT TERESA1979CHEŁMNOZABIEGANIPOL
88RIGHI JULIANNA2002INOWROCŁAWPOL
89ROZMARYNOWICZ ANNA1979DĄBROWA CHEŁMIŃSKALOVELASYPOL
90RÓŻALSKA EWA1978POZNAŃPOL
91SADECKI ŁUKASZ1982ŁUBIANKAPOL
92SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOL
93SAKIEWICZ RAFAŁ1975TORUŃŻÓŁWIK TORUŃPOL
94SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
95SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPOL
96SOBCZAK AGNIESZKA1980TORUŃPOL
97SOBCZAK MAREK1977TORUŃPOL
98SOCHA JOANNA1993ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
99SÓŁKOWSKA HANNELORE1958POZNAŃSAMA BIEGAM I DOBRZE MI Z TYMPOL
100STACHOWIAK DAWID1986TORUŃPOL
101STAWCZYK DARIUSZ1977BYDGOSZCZPOL
102STAWICKI JAROSŁAW1965TORUŃPOL
103STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
104SZCZEPKOWSKI JAKUB1989TORUŃAPATORPOL
105SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOL
106SZYMANKIEWICZ EWA1983MIEJSKA GÓRKAPOL
107SZYMAŃSKI JAROSŁAW1979TORUŃPOL
108SZYMAŃSKI RYSZARD1970MOGILNOSZYBKIE RYSIEPOL
109ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
110ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
111TOMASIK BOGUSŁAW1969TORUŃPOL
112TOMASIK GRAŻYNA1969TORUŃPOL
113TREJDEROWSKA JUSTYNA1983KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMPOL
114TYKWIŃSKA AGNIESZKA1983BYDGOSZCZPOL
115URASIŃSKA KAROLINA1983BYDGOSZCZPOL
116URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOL
117URBACZEWSKA MAŁGORZATA2018ZIELONCZYNPOL
118URBACZEWSKI ADRIAN1985ZIELONCZYNPOL
119URBAŃSKA AGNIESZKA1976TORUŃPOL
120WASZAK AGNIESZKA1977TORUŃPOL
121WAWRZYNIAK DAMIAN1989PRUSZCZPOLSKA
122WAWRZYNIAK ZUZANNA1994BYDGOSZCZPOL
123WIENCONEK IWONA1962TORUŃPOLSKA
124WIESE SŁAWOMIR1973TORUŃPOL
125WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF1976TORUŃPOL
126WITKOWSKA KAMILA1989CHEŁMŻAPOL
127WOJCIECHOWSKA ANNA1988TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOL
128WOJCIECHOWSKA-BERDZIK MIRELA1977TORUŃPOL
129WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOL
130ZIÓŁKOWSKI MAREK1985TORUŃPOL
131ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOL
132ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOL

14.10.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSY MAŁGORZATA1972TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
2ANDRYSZAK VANESSA2001NOWA WIEŚ WIELKABRZOZA BIEGAPOL
3AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ1972BYDGOSZCZPOLSKA
4AUGUSTYNOWICZ PIOTR1977CIECHOCINEKBRAKPOLSKA
5BARTOSZYŃSKA ALEKSANDRA1986TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
6BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
7BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW1988TORUŃDĄBROWSKI TEAMPOL
8BŁACH PIOTR1988KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
9BŁASZCZAK STANISŁAW1946SKĘPESKĘPE BIEGAPOL
10BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
11BUCZYŃSKA MIROSŁAWA1965TORUŃPOL
12CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA1973BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZPOL
13CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
14CZARNECKA JOANNA1983TORUŃPOL
15CZERWIŃSKI ARTUR1990TORUŃPOL
16DŁONIAK ALINA1973INOWROCŁAWPOL
17DŁONIAK EDMUND1945GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
18DURKA KRZYSZTOF1971TORUŃPOL
19FIGIEL KAMIL1994PŁOCKPOL
20FRĄCZYK ANNA1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
21FRĄCZYK JAROSŁAW1976TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
22GAJEWSKI ADAM1969TORUŃPOLSKA
23GRĄZKA EWA1990BYDGOSZCZPOL
24GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃMOHERHEADPOL
25GRZECHOWIAK AGNIESZKA1973ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
26HINZ MAGDALENA1979KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
27HINZ PAWEŁ1981KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
28JASNOWSKA HANNA1956TORUŃPOL
29JAWORSKI JACEK1975TORUŃJAWORPOL
30JAWORSKI JANUSZ1963ZŁAWIEŚ WIELKAPOL
31JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
32JERUZAL MATEUSZ1988TORUŃGALACTICOSPOL
33KACHNIARZ ANNA1983PRZYSIEKPOL
34KACZOROWSKA ANNA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
35KALINOWSKI PATRYK1991BULKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
36KAWSKA EWA1976GRUDZIĄDZPOL
37KLISZEWSKI ADAM2002BYDGOSZCZPOL
38KOSTECKA JUSTYNA1989ŁUBIANKAPOL
39KOWALSKA MONIKA1994TORUŃPOL
40KRUSZYNA RENATA1984DZIEMIONNAPOL
41KRUSZYNA ROBERT1978DZIEMIONNAPOL
42KUŁAK ANNA1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
43KUNICKI TOMASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
44LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
45LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
46LEWANDOWSKI SYLWESTER1984BISKUPICEPOL
47ŁADZIAK RAFAŁ1980TORUŃPOL
48ŁUCZYŃSKA ALEKSANDRA1988TORUŃPOLSKA
49MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZDREAM TEAMPOL
50MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOL
51MARCINIAK KRZYSZTOF1986PŁOCKPOL
52MARCINIAK SEBASTIAN1980TORUŃPOL
53MARUCHA MARCIN1971WARSZAWAPOL
54NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
55NIESPOREK EWA1958TORUŃMARMELPOL
56NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
57NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
58NOWAKOWSKI DARIUSZ1975TORUŃAZS UMK TORUŃPOL
59OLSZEWSKI RAFAŁ1981GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
60PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOL
61PACYNO ADAM1975TORUŃSPOD LADYPOL
62PIECHOTA PATRYK1991NOWE MIASTO LUBAWSKIEŚMIESZKI HEHESZKIPOLSKA
63PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOL
64PIŁATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOL
65PINDRAL PATRYK1993TORUŃPOL
66PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
67RADKOWSKI BARTŁOMIEJ1999TORUŃPOL
68RADKOWSKI TOMASZ1975TORUŃPOL
69RIGHI JULIANNA2002INOWROCŁAWPOL
70ROZMARYNOWICZ ANNA1979DĄBROWA CHEŁMIŃSKALOVELASYPOL
71SADECKI ŁUKASZ1982ŁUBIANKAPOL
72SADOWSKA KATARZYNA1983STAJENCZYNKI:)POL
73SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOL
74SAKIEWICZ RAFAŁ1975TORUŃŻÓŁWIK TORUŃPOL
75SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
76SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPOL
77SOBCZAK AGNIESZKA1980TORUŃPOL
78SOBCZAK MAREK1977TORUŃPOL
79SOCHA JOANNA1993ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
80SÓŁKOWSKA HANNELORE1958POZNAŃSAMA BIEGAM I DOBRZE MI Z TYMPOL
81STACHOWIAK DAWID1986TORUŃPOL
82STAWCZYK DARIUSZ1977BYDGOSZCZPOL
83STAWICKI JAROSŁAW1965TORUŃPOL
84SZCZEPKOWSKI JAKUB1989TORUŃAPATORPOL
85SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOL
86SZYMAŃSKI JAROSŁAW1979TORUŃPOL
87SZYMAŃSKI RYSZARD1970MOGILNOSZYBKIE RYSIEPOL
88ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
89ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
90TOMASIK BOGUSŁAW1969TORUŃPOL
91TOMASIK GRAŻYNA1969TORUŃPOL
92TREJDEROWSKA JUSTYNA1983KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMPOL
93TYKWIŃSKA AGNIESZKA1983BYDGOSZCZPOL
94URASIŃSKA KAROLINA1983BYDGOSZCZPOL
95URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOL
96URBACZEWSKA MAŁGORZATA2018ZIELONCZYNPOL
97URBACZEWSKI ADRIAN1985ZIELONCZYNPOL
98URBAŃSKA AGNIESZKA1976TORUŃPOL
99WASZAK AGNIESZKA1977TORUŃPOL
100WAWRZYNIAK ZUZANNA1994BYDGOSZCZPOL
101WIESE SŁAWOMIR1973TORUŃPOL
102WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF1976TORUŃPOL
103WITKOWSKA KAMILA1989CHEŁMŻAPOL
104WOJCIECHOWSKA ANNA1988TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOL
105WOJCIECHOWSKA-BERDZIK MIRELA1977TORUŃPOL
106WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOL
107ZIÓŁKOWSKI MAREK1985TORUŃPOL
108ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOL

11.11.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSY MAŁGORZATA1972TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
2ANDRYSZAK PIOTR1976NOWA WIEŚ WIELKANWWPOL
3AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ1972BYDGOSZCZPOLSKA
4AUGUSTYNOWICZ PIOTR1977CIECHOCINEKBRAKPOLSKA
5BARTOSZYŃSKA ALEKSANDRA1986TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
6BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
7BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW1988TORUŃDĄBROWSKI TEAMPOL
8BŁACH PIOTR1988KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
9BŁASZCZAK STANISŁAW1946SKĘPESKĘPE BIEGAPOL
10BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
11BRZEZIŃSKI PAWEŁ1977BYDGOSZCZR2GPOL
12BUCZYŃSKA MIROSŁAWA1965TORUŃPOL
13CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA1973BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZPOL
14CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
15CZARNECKA JOANNA1983TORUŃPOL
16CZERWIŃSKI ARTUR1990TORUŃPOL
17DŁONIAK ALINA1973INOWROCŁAWPOL
18DŁONIAK EDMUND1945GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
19DUDKOWIAK MICHAŁ1984TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOL
20DURKA KRZYSZTOF1971TORUŃPOL
21FIGIEL KAMIL1994PŁOCKPOL
22FRĄCZYK ANNA1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
23FRĄCZYK JAROSŁAW1976TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
24GAJEWSKI ADAM1969TORUŃPOLSKA
25GRĄZKA EWA1990BYDGOSZCZPOL
26GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃMOHERHEADPOL
27GRZECHOWIAK AGNIESZKA1973ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
28HINZ MAGDALENA1979KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
29HINZ PAWEŁ1981KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
30JASNOWSKA HANNA1956TORUŃPOL
31JAWORSKI JACEK1975TORUŃJAWORPOL
32JAWORSKI JANUSZ1963ZŁAWIEŚ WIELKAPOL
33JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
34JERUZAL MATEUSZ1988TORUŃGALACTICOSPOL
35KACHNIARZ ANNA1983PRZYSIEKPOL
36KACZOROWSKA ANNA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
37KALINOWSKI PATRYK1991BULKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
38KAWSKA EWA1976GRUDZIĄDZPOL
39KOSTECKA JUSTYNA1989ŁUBIANKAPOL
40KOWALSKA MONIKA1994TORUŃPOL
41KRUSZYNA RENATA1984DZIEMIONNAPOL
42KRUSZYNA ROBERT1978DZIEMIONNAPOL
43KUŁAK ANNA1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
44KUNICKI TOMASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
45LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
46LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
47LEWANDOWSKI SYLWESTER1984BISKUPICEPOL
48ŁADZIAK RAFAŁ1980TORUŃPOL
49MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZDREAM TEAMPOL
50MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOL
51MARCINIAK KRZYSZTOF1986PŁOCKPOL
52MARCINIAK SEBASTIAN1980TORUŃPOL
53NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
54NIESPOREK EWA1958TORUŃMARMELPOL
55NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
56NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
57NOWAK MARIOLA1970BYDGOSZCZPOL
58NOWAKOWSKI DARIUSZ1975TORUŃAZS UMK TORUŃPOL
59OLSZEWSKI RAFAŁ1981GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
60PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOL
61PACYNO ADAM1975TORUŃSPOD LADYPOL
62PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOL
63PIŁATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOL
64PINDRAL PATRYK1993TORUŃPOL
65PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
66RADKOWSKI BARTŁOMIEJ1999TORUŃPOL
67RADKOWSKI TOMASZ1975TORUŃPOL
68RIGHI JULIANNA2002INOWROCŁAWPOL
69ROZMARYNOWICZ ANNA1979DĄBROWA CHEŁMIŃSKALOVELASYPOL
70SADECKI ŁUKASZ1982ŁUBIANKAPOL
71SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOL
72SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
73SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPOL
74SOBCZAK AGNIESZKA1980TORUŃPOL
75SOBCZAK MAREK1977TORUŃPOL
76SOCHA JOANNA1993ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
77SÓŁKOWSKA HANNELORE1958POZNAŃSAMA BIEGAM I DOBRZE MI Z TYMPOL
78STACHOWIAK DAWID1986TORUŃPOL
79STAWCZYK DARIUSZ1977BYDGOSZCZPOL
80STAWICKI JAROSŁAW1965TORUŃPOL
81SZCZEPKOWSKI JAKUB1989TORUŃAPATORPOL
82SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOL
83SZYMAŃSKI JAROSŁAW1979TORUŃPOL
84SZYMAŃSKI RYSZARD1970MOGILNOSZYBKIE RYSIEPOL
85ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
86ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
87TOMASIK BOGUSŁAW1969TORUŃPOL
88TOMASIK GRAŻYNA1969TORUŃPOL
89TREJDEROWSKA JUSTYNA1983KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMPOL
90TYKWIŃSKA AGNIESZKA1983BYDGOSZCZPOL
91URASIŃSKA KAROLINA1983BYDGOSZCZPOL
92URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOL
93URBACZEWSKA MAŁGORZATA2018ZIELONCZYNPOL
94URBACZEWSKI ADRIAN1985ZIELONCZYNPOL
95URBAŃSKA AGNIESZKA1976TORUŃPOL
96WASZAK AGNIESZKA1977TORUŃPOL
97WAWRZYNIAK ZUZANNA1994BYDGOSZCZPOL
98WIESE SŁAWOMIR1973TORUŃPOL
99WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF1976TORUŃPOL
100WITKOWSKA KAMILA1989CHEŁMŻAPOL
101WOJCIECHOWSKA ANNA1988TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOL
102WOJCIECHOWSKA-BERDZIK MIRELA1977TORUŃPOL
103WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOL
104ZIÓŁKOWSKI MAREK1985TORUŃPOL
105ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOL

11.02.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADRJAN DARIUSZ1960OPRZĘŻÓWBIEGNĄCE WIEPRZEPOLSKA
2ANDRZEJCZYK RYSZARD1964WYSZYNAPOLSKA
3ANZEL JERZY1966BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
4BANASIAK CEZARY1978TORUŃPOL
5BARAŃSKI KRZYSZTOF1989TORUŃPOL
6BARWIKOWSKA BOGUSIA1974SOLEC KUJAWSKIPOL
7BARYZA ROBERT1972WAGANIECPOL
8BELZYT PIOTR1982UNISŁAWPOL
9BIZON ADAM1982TORUŃZIELONE BERETTYPOLSKA
10BŁASZYK MACIEJ1980CHEŁMNO3BDMPOL
11BOGUSŁAWSKI MARCIN1984TORUŃPOL
12BOMASTEK KATARZYNA1989TORUŃPOL
13BRUKARZEWICZ MACIEJ1984TORUŃPOLSKA
14BRZEZIŃSKI PAWEŁ1977BYDGOSZCZR2GPOL
15BUCZYŃSKA MIROSŁAWA1965TORUŃPOL
16BYRTEK GRZEGORZ1975BYDGOSZCZPOLSKA
17CACKOWSKI BARTOSZ1992TORUŃCSAIUPOL
18CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOLSKA
19CHLEBICZ PAWEŁ1969SIERADZPOL
20CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁAWPOL
21CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃPOL
22CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃPOL
23CHYB MICHAŁ1990TORUŃPOL
24CISZEWSKI PATRYK1999ZŁAWIEŚ WIELKAPOLSKA
25CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOL
26DANIELAK MICHAŁ1976ROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIUPOL
27DĄBROWSKI PAWEŁ1994TORUŃPOL
28DEJNECKA EWA1986TORUŃPOL
29DOBUSZYŃSKA AGATA1980TORUŃPOLSKA
30DOBUSZYŃSKI PAWEŁ1977TORUNPOLSKA
31DYCZKO ADAM1967BRĄCHNOWOPOL
32DZIALDOWSKI ADAM1974TORUNROSSMANNPOL
33DZIAŁDOWSKI DAWID2000TORUNROSSMANNPOL
34FILIPOWICZ ALBERT1972TYROWOTKKF MORLINYPOLSKA
35GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
36GOŁKOWSKA MARLENA1973BRODNICAPOLSKA
37GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOL
38GRABOWSKA JULITA1992TORUŃCSAIUPOL
39GREFKOWICZ PAWEŁ1974TORUŃANIRO RUN TEAMPOL
40GRZECHOWIAK TOMASZ1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
41GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
42GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOL
43GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKBIG BULLS RUNNERSPOL
44GUŹDZIOŁ JAROSŁAW1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
45HOFFMANN MONIKA1986TORUNPOLSKA
46JAGAS PIOTR1990TORUŃPOL
47JANISZEWSKI DARIUSZ1973TORUŃPOL
48JANISZEWSKI JAKUB1971TORUŃPOL
49JANISZEWSKI SYLWERIUSZ1976ŁÓDŹSZARPAKIPOL
50JASTRZĘBSKA JOANNA1985CIECHOCINEKPOLSKA
51JAWORSKA AGNIESZKA1977TORUNROSSMANNPOL
52JAWORSKI BARTŁOMIEJ1992TORUŃSPCPOL
53JELIŃSKA DOROTA1967MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
54JEZIOREK DAWID1987TORUŃJEZIORROPOLSKA
55KACHNIARZ ARTUR1981TORUŃPOL
56KACZMARCZYK DANIEL1975GREBOCINANIRO RUN TEAMPOLSKA
57KACZOROWSKI MIECZYSAW1970SZCZECINMIETEK&KAKPOLSKA
58KARDASZ JUSTYNA1981TORUNPOL
59KARWASZ PAULINA1992LUBIEWOPOL
60KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOL
61KILKOWSKA JOANNA1969WARSZAWAPOL
62KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
63KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOL
64KORYTOWSKI ROBERT1985TORUŃZIELONE BERETTYPOLSKA
65KOSSAKOWSKI PAWEŁ1983TORUŃPOL
66KOSTECKA MARIOLA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
67KOT ALEKSANDRA1983TORUŃFITKOTPOL
68KOWALSKI PAWEŁ1971BRODNICAPOL
69KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRAIATHLON TEAM CIESIELSKIPOL
70KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOL
71KSIĄŻEK SZYMON1986INOWROCŁAWPOLSKA
72KUKAWKA PAWEL1984GDYNIASANATORIUMPOLSKA
73KUKIEŁA MICHAŁ1987TORUŃPOL
74KWIATKOWSKI ŁUKASZ1979TORUŃPOLSKA
75KWIESIELEWICZ GRZEGORZ1974ŁÓDŹPOLSKA
76LANKIEWICZ SEBASTIAN1979TORUŃPOL
77LECH ROBERT1976GOLUB-DOBRZYŃLECHPOL
78LECHOWSKA AGNIESZKA1976ŁUBIANKAPOLSKA
79LESZCZYŃSKI MIKOŁAJ1992TORUŃAIS.PLPOL
80LEWANDOWSKA MAŁGORZATA1966GNIEWKOWOTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
81LEWANDOWSKI KAROL1984TORUNTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
82LEWANDOWSKI KRZYSZTOF1980TORUŃPOL
83LEWICKI PIOTR1979TORUŃPOL
84LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOL
85LUBIŃSKI ROBERT1986BYDGOSZCZPOL
86LUBISZEWSKA KAROLINA1984TORUŃPOLSKA
87LUBOMSKI ADAM1985CZERNIKOWOPOLSKA
88ŁOŃSKI JERZY1962KĘSOWOPOL
89ŁUKANOWSKI SŁAWOMIR1983MASZEWO DUŻEPOL
90MADAJCZYK KAROLINA1982CIECHOCINEKPOL
91MAJEWSKA EDYTA1972TORUŃPOL
92MALAGOWSKI MARCIN1984INOWROCŁAWPOL
93MARCINKOWSKI ADAM1981TORUŃZIELONE BERETTYPOLSKA
94MARCINKOWSKI ALEKSANDER1961GRĘBOCINAMATORPOL
95MARUSZEWSKI MARCIN1982BRWILNOACTIVE RUNNERS PŁOCKPOL
96MAZERSKI JAROSŁAW1985TORUŃPOLSKA
97MELKOWSKI ŁUKASZ1977TORUŃPOL
98MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOL
99MILO ADAM1972TORUŃPOL
100MIRZEJEWSKI KRZYSZTOF1987LIPNOPOL
101MULARZ JACEK1965TORUŃOLD SNAKEPOL
102MURAWSKI RADOSŁAW1980TORUŃPOLSKA
103NAHAJOWSKI PAWEŁ1970TORUŃACROTEAMPOL
104NIEDBALSKA ANNA1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
105NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW1972ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
106NOWACKI MICHAŁ1976BYDGOSZCZPOL
107NOWAKOWSKI JERZY1977TORUŃPOL
108OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
109OLSZEWSKI ŁUKASZ1984OSIEKOLSZESIE KBPOLSKA
110OSINSKI GRZEGORZ1965TORUNPOL
111OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOCSAIUPOL
112OTT ZANETA1979TORUŃPOL
113PETYK SYLWIA1976TORUNAPTEKA BIEGAPOLSKA
114PIŁATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOL
115PIWOŃSKI ZBIGNIEW1978WŁOCŁAWEKPOL
116PNIEWSKI MACIEJ1976GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
117PODOLSKI MARIUSZ1973ŁAZIENIECPOL
118POPIOŁEK GRZEGORZ1973TORUŃDELTA RUNPOL
119POTRZEBOWSKA AGATA1985BYDGOSZCZDEAFPOL
120PÓŁGĘSEK RAFAŁ1972SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
121PRZYBYLSKI BARTEK1987BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOL
122RACZKOWSKI ROBERT1974TORUŃMARMELPOL
123RADKIEWICZ AGNIESZKA1978CZARNE BŁOTOPOL
124RADKIEWICZ TOMASZ1976CZARNE BŁOTOPOL
125RAJCZYK RADOSŁAW1969TORUŃPOL
126ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
127RUAPR- ZAWADZKA MONIKA1977LIPNOBIEGAM BO LUBIĘPOL
128RULEWSKI MAREK1971GŁOGOWOPOLSKA
129RYGIELSKI RAFAŁ1974LUBICZ GÓRNYMTB CONTROLTEC TEAMPOL
130SADOWSKA KATARZYNA1983STAJENCZYNKI:)POL
131SEROCKA KAROLINA1992TORUŃCSAIUPOL
132SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOL
133SKORŻA NORBERT1989POZNAŃSKRZYNKIKAROLINKIPOL
134SŁUNIECKI TOMASZ1975TORUŃALUMASTER BIEGAPOL
135STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAAKPB MARMEL TORUŃPOLSKA
136STARCZEWSKI PIOTR1989TORUŃSTARCZESIEPOL
137STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ1975CHEŁMŻAAIRFORCEPOL
138STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOL
139SUDZIŃSKI MARCIN1972TORUŃPOL
140SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCYBIEGACZEPOL
141SZLAG JOANNA1979TORUŃPOL
142SZYMAŃSKI MARCIN1981TORUŃPOL
143ŚLEDŹ - ACHENBACH MAGDALENA1977TORUNZIELONE BERETTYPOLSKA
144ŚLÓSAREK PIOTR, LESZEK1956TORUŃPOL
145ŚWIATOWY KRYSTIAN1981BARCINŚLIMAKI BARCINPOLSKA
146ŚWIERCZYŃSKI MARCIN1986OSIELSKOATHLETICOMED.PL / TO TYLKO TRIATHLONPOL
147TOMASIK IRENEUSZ1972TORUŃPOL
148TUCHOLSKI MIKOŁAJ1991ŻNINPOLSKA
149TURULSKA JOANNA1991TORUŃPOL
150TWAROWSKI ARKADIUSZ1978TORUŃPOL
151WALACH KAROLINA1986TORUŃPOLSKA
152WALCZYK SYBILLA1983TORUŃPOL
153WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOL
154WASILKIEWICZ KAROLINA1983TORUŃNIGDY SIĘ NIE PODDAWAJPOL
155WEBER LESZEK1977TORUŃPOLSKA
156WINCZURA PIOTR1957TORUNORANGE POLSKAPOL
157WIŚNIEWSKA DOROTA1977ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOL
158WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃORANGE POLSKAPOL
159WIŚNIEWSKI TOMASZ1977ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOL
160WŁODARCZYK TERESA1967TORUŃSPCPOL
161WOJDYŁO MARIUSZ1987BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
162ZAJĄC LESZEK1958TORUŃPOL
163ZGORZELSKA JOANNA1983ŁUBIANKARUN READ RELAXPOLSKA
164ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOPOLSKA

11.03.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANZEL JERZY1966BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
2BARAŃSKI KRZYSZTOF1989TORUŃPOL
3BEDNAREK KRZYSZTOF1984TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMPOL
4BELZYT PIOTR1982UNISŁAWPOL
5BŁASZYK MACIEJ1980CHEŁMNO3BDMPOL
6BOGUSŁAWSKI MARCIN1984TORUŃPOL
7BOMASTEK KATARZYNA1989TORUŃPOL
8BRZEZIŃSKI PAWEŁ1977BYDGOSZCZR2GPOL
9CACKOWSKI BARTOSZ1992TORUŃCSAIUPOL
10CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOLSKA
11CHLEBICZ PAWEL1969SIERADZPOL
12CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁAWPOL
13CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃPOL
14CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃPOL
15CHYB MICHAŁ1990TORUŃPOL
16CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOL
17DANIELAK MICHAŁ1976ROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOKSLOWA W TORUNIUPOLSKA
18DOBUSZYŃSKA AGATA1980TORUŃPOLSKA
19DOBUSZYŃSKI PAWEŁ1977TORUNPOLSKA
20DYCZKO ADAM1967BRĄCHNOWOPOL
21GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
22GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOL
23GRABOWSKA JULITA1992TORUŃCSAIUPOL
24GREFKOWICZ PAWEŁ1974TORUŃANIRO RUN TEAMPOL
25GRZECHOWIAK TOMASZ1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
26GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
27GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKBIG BULLS RUNNERSPOL
28GUŹDZIOŁ JAROSŁAW1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
29JANISZEWSKI DARIUSZ1973TORUŃPOL
30JANISZEWSKI JAKUB1971TORUŃPOL
31JASTRZĘBSKA JOANNA1985CIECHOCINEKPOLSKA
32JAWORSKI BARTŁOMIEJ1992TORUŃSPCPOL
33KACHNIARZ ARTUR1981TORUŃPOL
34KALIŃSKA-KOSIOREK EWA1980ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆPOL
35KARWASZ PAULINA1992LUBIEWOPOL
36KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOL
37KILKOWSKA JOANNA1969WARSZAWAPOL
38KISIEL KRYSTIAN1987BYDGOSZCZPOL
39KITA ANNA1979TORUŃPOL
40KITA MACIEJ1976TORUŃPOL
41KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
42KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOL
43KORYCKA MAGDALENA1984ŁYSOMICEPOLSKA
44KOSSAKOWSKI PAWEŁ1983TORUŃPOL
45KOT ALEKSANDRA1983TORUŃFITKOTPOL
46KOWALSKI PAWEŁ1971BRODNICAPOL
47KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRAIATHLON TEAM CIESIELSKIPOL
48KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOL
49KRZYŻANOWSKA JOANNA1973TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
50KRZYŻANOWSKI PAWEŁ1972TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
51KUKIEŁA MICHAŁ1987TORUŃPOL
52LANKIEWICZ SEBASTIAN1979TORUŃPOL
53LECH ROBERT1976GOLUB-DOBRZYŃLECHPOL
54LESZCZYŃSKI MIKOŁAJ1992TORUŃAIS.PLPOL
55LEWANDOWSKA MAŁGORZATA1966GNIEWKOWOTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
56LEWANDOWSKI KAROL1984TORUNTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
57LEWANDOWSKI KRZYSZTOF1980TORUŃPOL
58LEWICKI PIOTR1979TORUŃPOL
59LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
60LOREK MARCIN1971TORUNPOL
61LUBIŃSKI ROBERT1986BYDGOSZCZPOL
62ŁOŃSKI JERZY1962KĘSOWOPOL
63MADAJCZYK KAROLINA1982CIECHOCINEKPOL
64MAJEWSKA EDYTA1972TORUŃPOL
65MARTOFEL MONIKA1993SOCHACZEWKTÓRĘDY NA MOLO?POLSKA
66MELKOWSKI ŁUKASZ1977TORUŃPOL
67MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOL
68MIRZEJEWSKI KRZYSZTOF1987LIPNOPOL
69MULARZ JACEK1965TORUŃOLD SNAKEPOL
70NIEDBALSKA ANNA1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
71NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW1972ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
72NOWACKI MICHAŁ1976BYDGOSZCZPOL
73OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
74OSINSKI GRZEGORZ1965TORUNPOL
75OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOCSAIUPOL
76OTT ZANETA1979TORUŃPOL
77PODOLSKI MARIUSZ1973ŁAZIENIECPOL
78POPEK MACIEJ1977WŁOCŁAWEKANETA TEAMPOL
79PÓŁGĘSEK RAFAŁ1972SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
80PRZYBORKIEWICZ DOROTA1973TORUŃPOLSKA
81RADKIEWICZ AGNIESZKA1978CZARNE BŁOTOPOL
82RADKIEWICZ TOMASZ1976CZARNE BŁOTOPOL
83RAJCZYK RADOSŁAW1969TORUŃPOL
84ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
85RUAPR- ZAWADZKA MONIKA1977LIPNOBIEGAM BO LUBIĘPOL
86RYGIELSKI RAFAŁ1974LUBICZ GÓRNYMTB CONTROLTEC TEAMPOL
87SADOWSKA KATARZYNA1983STAJENCZYNKI:)POL
88SEROCKA KAROLINA1992TORUŃCSAIUPOL
89SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOL
90SŁUNIECKI TOMASZ1975TORUŃALUMASTER BIEGAPOL
91STANISZEWSKA JOANNA1982TORUŃPOLSKA
92STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ1975CHEŁMŻAAIRFORCEPOL
93STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOL
94SUDZIŃSKI MARCIN1972TORUŃPOL
95SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCYBIEGACZEPOL
96SZLAG JOANNA1979TORUŃPOL
97SZYMAŃSKI MARCIN1981TORUŃPOL
98ŚLÓSAREK PIOTR, LESZEK1956TORUŃPOL
99ŚWIATOWY KRYSTIAN1981BARCINŚLIMAKI BARCINPOLSKA
100ŚWIERCZYŃSKI MARCIN1986OSIELSKOATHLETICOMED.PL / TO TYLKO TRIATHLONPOL
101TURULSKA JOANNA1991TORUŃPOL
102TWAROWSKI ARKADIUSZ1978TORUŃPOL
103WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOL
104WASILKIEWICZ KAROLINA1983TORUŃNIGDY SIĘ NIE PODDAWAJPOL
105WEJMAN MONIKA1976TORUŃPOL
106WINCZURA PIOTR1957TORUNORANGE POLSKAPOL
107WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃORANGE POLSKAPOL
108WOJDYŁO MARIUSZ1987BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
109ZAJĄC LESZEK1958TORUŃPOL
110ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOPOLSKA

14.10.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANZEL JERZY1966BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
2BARAŃSKI KRZYSZTOF1989TORUŃPOL
3BELZYT PIOTR1982UNISŁAWPOL
4BŁASZYK MACIEJ1980CHEŁMNO3BDMPOL
5BOGUSŁAWSKI MARCIN1984TORUŃPOL
6BOMASTEK KATARZYNA1989TORUŃPOL
7BRZEZIŃSKI PAWEŁ1977BYDGOSZCZR2GPOL
8CACKOWSKI BARTOSZ1992TORUŃCSAIUPOL
9CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁAWPOL
10CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃPOL
11CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃPOL
12CHYB MICHAŁ1990TORUŃPOL
13CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOL
14DOBUSZYŃSKA AGATA1980TORUŃPOLSKA
15DOBUSZYŃSKI PAWEŁ1977TORUNPOLSKA
16DYCZKO ADAM1967BRĄCHNOWOPOL
17GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
18GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOL
19GRABOWSKA JULITA1992TORUŃCSAIUPOL
20GREFKOWICZ PAWEŁ1974TORUŃANIRO RUN TEAMPOL
21GRZECHOWIAK TOMASZ1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
22GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
23GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKBIG BULLS RUNNERSPOL
24GUŹDZIOŁ JAROSŁAW1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
25JANISZEWSKI JAKUB1971TORUŃPOL
26JASTRZĘBSKA JOANNA1985CIECHOCINEKPOLSKA
27JAWORSKI BARTŁOMIEJ1992TORUŃSPCPOL
28KACHNIARZ ARTUR1981TORUŃPOL
29KARWASZ PAULINA1992LUBIEWOPOL
30KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOL
31KILKOWSKA JOANNA1969WARSZAWAPOL
32KITA ANNA1979TORUŃPOL
33KITA MACIEJ1976TORUŃPOL
34KLISZEWSKI DAMIAN1970BYDGOSZCZNOKIA BYDGOSZCZPOL
35KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
36KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOL
37KORYCKA MAGDALENA1984ŁYSOMICEPOLSKA
38KOSSAKOWSKI PAWEŁ1983TORUŃPOL
39KOT ALEKSANDRA1983TORUŃFITKOTPOL
40KOWALSKI PAWEŁ1971BRODNICAPOL
41KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRAIATHLON TEAM CIESIELSKIPOL
42KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOL
43KRZYŻANOWSKA JOANNA1973TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
44KRZYŻANOWSKI PAWEŁ1972TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
45KUKIEŁA MICHAŁ1987TORUŃPOL
46LANKIEWICZ SEBASTIAN1979TORUŃPOL
47LECH ROBERT1976GOLUB-DOBRZYŃLECHPOL
48LESZCZYŃSKI MIKOŁAJ1992TORUŃAIS.PLPOL
49LEWANDOWSKA MAŁGORZATA1966GNIEWKOWOTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
50LEWANDOWSKI KAROL1984TORUNTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
51LEWICKI PIOTR1979TORUŃPOL
52LUBIŃSKI ROBERT1986BYDGOSZCZPOL
53ŁOŃSKI JERZY1962KĘSOWOPOL
54MADAJCZYK KAROLINA1982CIECHOCINEKPOL
55MAJEWSKA EDYTA1972TORUŃPOL
56MELKOWSKI ŁUKASZ1977TORUŃPOL
57MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOL
58MIRZEJEWSKI KRZYSZTOF1987LIPNOPOL
59MULARZ JACEK1965TORUŃOLD SNAKEPOL
60NIEDBALSKA ANNA1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
61NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW1972ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
62NOWAK MARIOLA1970BYDGOSZCZPOL
63OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
64OSINSKI GRZEGORZ1965TORUNPOL
65OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOCSAIUPOL
66OTT ZANETA1979TORUŃPOL
67PODOLSKI MARIUSZ1973ŁAZIENIECPOL
68POPEK MACIEJ1977WŁOCŁAWEKANETA TEAMPOL
69PÓŁGĘSEK RAFAŁ1972SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
70PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOL
71PRZYBORKIEWICZ DOROTA1973TORUŃPOLSKA
72RADKIEWICZ AGNIESZKA1978CZARNE BŁOTOPOL
73RADKIEWICZ TOMASZ1976CZARNE BŁOTOPOL
74ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
75RUAPR- ZAWADZKA MONIKA1977LIPNOBIEGAM BO LUBIĘPOL
76RYGIELSKI RAFAŁ1974LUBICZ GÓRNYMTB CONTROLTEC TEAMPOL
77SEROCKA KAROLINA1992TORUŃCSAIUPOL
78SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOL
79STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
80STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ1975CHEŁMŻAAIRFORCEPOL
81STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOL
82SUDZIŃSKI MARCIN1972TORUŃPOL
83SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCYBIEGACZEPOL
84SZLAG JOANNA1979TORUŃPOL
85SZYMAŃSKI MARCIN1981TORUŃPOL
86ŚLÓSAREK PIOTR, LESZEK1956TORUŃPOL
87ŚWIATOWY KRYSTIAN1981BARCINŚLIMAKI BARCINPOLSKA
88TURULSKA JOANNA1991TORUŃPOL
89TWAROWSKI ARKADIUSZ1978TORUŃPOL
90WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOL
91WASILKIEWICZ KAROLINA1983TORUŃNIGDY SIĘ NIE PODDAWAJPOL
92WINCZURA PIOTR1957TORUNORANGE POLSKAPOL
93WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃORANGE POLSKAPOL
94WOJDYŁO MARIUSZ1987BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
95ZAJĄC LESZEK1958TORUŃPOL
96ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOPOLSKA
97ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOL

11.11.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANZEL JERZY1966BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
2BARAŃSKI KRZYSZTOF1989TORUŃPOL
3BELZYT PIOTR1982UNISŁAWPOL
4BŁASZYK MACIEJ1980CHEŁMNO3BDMPOL
5BOGUSŁAWSKI MARCIN1984TORUŃPOL
6BOMASTEK KATARZYNA1989TORUŃPOL
7CACKOWSKI BARTOSZ1992TORUŃCSAIUPOL
8CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁAWPOL
9CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃPOL
10CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃPOL
11CHYB MICHAŁ1990TORUŃPOL
12CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOL
13DĄBROWSKI PAWEŁ1994TORUŃPOL
14DOBUSZYŃSKA AGATA1980TORUŃPOLSKA
15DOBUSZYŃSKI PAWEŁ1977TORUNPOLSKA
16DYCZKO ADAM1967BRĄCHNOWOPOL
17GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
18GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOL
19GRABOWSKA JULITA1992TORUŃCSAIUPOL
20GREFKOWICZ PAWEŁ1974TORUŃANIRO RUN TEAMPOL
21GRZECHOWIAK TOMASZ1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
22GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
23GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKBIG BULLS RUNNERSPOL
24GUŹDZIOŁ JAROSŁAW1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
25JANISZEWSKI JAKUB1971TORUŃPOL
26JASTRZĘBSKA JOANNA1985CIECHOCINEKPOLSKA
27JAWORSKI BARTŁOMIEJ1992TORUŃSPCPOL
28KACHNIARZ ARTUR1981TORUŃPOL
29KARWASZ PAULINA1992LUBIEWOPOL
30KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOL
31KILKOWSKA JOANNA1969WARSZAWAPOL
32KITA ANNA1979TORUŃPOL
33KITA MACIEJ1976TORUŃPOL
34KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
35KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOL
36KORYCKA MAGDALENA1984ŁYSOMICEPOLSKA
37KOSSAKOWSKI PAWEŁ1983TORUŃPOL
38KOT ALEKSANDRA1983TORUŃFITKOTPOL
39KOWALSKI PAWEŁ1971BRODNICAPOL
40KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRAIATHLON TEAM CIESIELSKIPOL
41KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOL
42KRZYŻANOWSKA JOANNA1973TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
43KRZYŻANOWSKI PAWEŁ1972TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
44KUKIEŁA MICHAŁ1987TORUŃPOL
45LANKIEWICZ SEBASTIAN1979TORUŃPOL
46LECH ROBERT1976GOLUB-DOBRZYŃLECHPOL
47LESZCZYŃSKI MIKOŁAJ1992TORUŃAIS.PLPOL
48LEWANDOWSKA MAŁGORZATA1966GNIEWKOWOTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
49LEWANDOWSKI KAROL1984TORUNTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
50LEWICKI PIOTR1979TORUŃPOL
51LUBIŃSKI ROBERT1986BYDGOSZCZPOL
52ŁOŃSKI JERZY1962KĘSOWOPOL
53MADAJCZYK KAROLINA1982CIECHOCINEKPOL
54MAJEWSKA EDYTA1972TORUŃPOL
55MELKOWSKI ŁUKASZ1977TORUŃPOL
56MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOL
57MIRZEJEWSKI KRZYSZTOF1987LIPNOPOL
58MULARZ JACEK1965TORUŃOLD SNAKEPOL
59NIEDBALSKA ANNA1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
60NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW1972ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
61OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
62OSINSKI GRZEGORZ1965TORUNPOL
63OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOCSAIUPOL
64OTT ZANETA1979TORUŃPOL
65PODOLSKI MARIUSZ1973ŁAZIENIECPOL
66PÓŁGĘSEK RAFAŁ1972SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
67PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOL
68RADKIEWICZ AGNIESZKA1978CZARNE BŁOTOPOL
69RADKIEWICZ TOMASZ1976CZARNE BŁOTOPOL
70ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
71RUAPR- ZAWADZKA MONIKA1977LIPNOBIEGAM BO LUBIĘPOL
72RYGIELSKI RAFAŁ1974LUBICZ GÓRNYMTB CONTROLTEC TEAMPOL
73SADOWSKA KATARZYNA1983STAJENCZYNKI:)POL
74SEROCKA KAROLINA1992TORUŃCSAIUPOL
75SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOL
76STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
77STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ1975CHEŁMŻAAIRFORCEPOL
78STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOL
79SUDZIŃSKI MARCIN1972TORUŃPOL
80SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCYBIEGACZEPOL
81SZLAG JOANNA1979TORUŃPOL
82SZYMAŃSKI MARCIN1981TORUŃPOL
83ŚLÓSAREK PIOTR, LESZEK1956TORUŃPOL
84ŚWIATOWY KRYSTIAN1981BARCINŚLIMAKI BARCINPOLSKA
85TURULSKA JOANNA1991TORUŃPOL
86TWAROWSKI ARKADIUSZ1978TORUŃPOL
87WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOL
88WASILKIEWICZ KAROLINA1983TORUŃNIGDY SIĘ NIE PODDAWAJPOL
89WINCZURA PIOTR1957TORUNORANGE POLSKAPOL
90WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃORANGE POLSKAPOL
91WOJDYŁO MARIUSZ1987BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
92ZAJĄC LESZEK1958TORUŃPOL
93ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOPOL
94ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOL

14.01.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOL
2BARSZCZ PATRYK1998TORUŃPOL
3BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
4BŁASZKIEWICZ KATARZYNA1972TORUŃPOL
5BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
6BUDZYŃSK PAULA1991TORUŃPOL
7CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
8DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOL
9DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
10DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
11GAJEWSKA DOMINIKA1981KSIĄŻENICEPOL
12JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
13JAWORSKI JAROSŁAW1971TJAWORPOL
14JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
15JONATOWSKI GRZEGORZ1981SILNOPOL
16KAMIŃSKI STEFAN1947TORUŃREKREACJA-TORUNPOL
17KOLCZYŃSKA GRAŻYNA1959TORUŃPOL
18KOTER JOANNA1997TORUŃTORUŃPOL
19KOWALSKA MAŁGORZATA2017KUCZWAŁYHUSARIA RACE TEAMPOL
20KRZYŻANOWSKA JOANNA1988CIECHOCINEKPOL
21KUŁAKOWSKI MICHAŁ1971TORUNPOL
22LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOL
23LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOL
24LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃRUN TEAM WOMEN TORUŃPOL
25LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃROZBIEGANE PIERNIKIPOL
26MACIKOWSKI CEZARY1996TORUŃROZBIEGANY SUSZPOL
27MARCINKOWSKI ADAM1998TORUNBIEGAMBOLUBIEPOL
28MAZUR-HAPKA MONIKA1984TORUŃPOL
29MILO IWONA1979TORUŃPOL
30NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
31NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
32OLEWIŃSKI DAWID1993DOBRZYŃ NAD WISŁĄPOL
33PASIKOWSKA ANNA1979PŁOCKPOL
34PAWLAK JOLANTA1971TORUŃPOL
35PIELARSKA PAULINA2001TORUŃBIEGUSKIPOL
36PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
37PYPKOWSKA AGNIESZKA1971NIESZAWAPOL
38RAJCA-LASKOWSKA KASIA1976TORUNPOL
39SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
40SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPOL
41SOWIŃSKA JUSTYNA1971ŁOCHOWICESPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOL
42STACHOWSKA ANNA1980KIEŁBASINPOL
43STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
44STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
45SZULC JACEK1965STOLNOPOL
46ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
47TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOL
48TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
49TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
50TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
51TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
52TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
53TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
54TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
55TYMCZEWSKA ALICJA1998GNIEZNOPOL
56UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
57UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
58WARLIKOWSKA KAROLINA1995GOLUB - DOBRZYŃPOL
59WIERZBOWSKA SYLWIA2000TORUŃPOL
60WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOL
61ZIELASKOWSKI PIOTR1976TORUŃPOL
62ŻOŁNOWSKA MONIKA1984POLSKAPOL
63ŻURAWSKA MARTA1986BYDGOSZCZPOL

14.01.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKA ANIA1979BYDGOSZCZPOL
2BIEROWIEC MAGDA1984TORUŃBERKIPOL
3BYRTEK GRZEGORZ1975BYDGOSZCZCAŁY CZAS DO PRZODUPOL
4CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOL
5CHLEBICZ PAWEŁ1969SIERADZPOL
6CIEPCIELIŃSKI DAWID1985BRODNICABIEGAM BO BIEGAMPOL
7CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPOL
8CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAAKTYWNI ETRAVEL SAPOL
9DYLEWSKI KRZYSZTOF1954TORUŃKSC S.A. TORUŃPOL
10DZIERŻAWSKI ŁUKASZ1981WŁOCŁAWEKPOL
11FALKOWSKI MICHAŁ1985KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
12GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
13GLIWKA ARTUR1980INOWROCŁAW1.BLWLPOL
14GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOL
15GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTKTPOL
16GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOL
17GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKBIG BULLS RUNNERSPOL
18GUTTFELD IGOR1967MŁYNIEC PIERWSZYPOL
19GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOL
20GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
21HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ1978TORUŃBIEGAJACA KURAPOL
22HUZARSKI KAMIL1990TORUŃPOL
23JASIŃSKI KRZYSZTOF1983TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
24KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOL
25KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
26KOLCZYŃSKI DAMIAN1986TORUŃPOL
27KONDRAT ALEKSANDRA1990TORUŃPOL
28KOSTECKA MARIOLA1980SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
29KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOL
30KURPIEWSKI ARTUR1975TORUNPOL
31LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
32LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃVENI, CUCURRI, VICIPOL
33LOREK MARCIN1971TORUNPOL
34LUBISZEWSKA KAROLINA1984TORUŃPOL
35LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPOL
36MAJCHER PAWEŁ1973PĘDZEWOPOL
37MASALSKI ROMUALD1967CZERNIKOWOPOL
38MAZUR-HAPKA MONIKA1984TORUŃPOL
39NIEMCZYK MIŁOSZ1983SULNOWOMILVERPOL
40NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
41NOWAKOWSKI JERZY1977TORUŃPOL
42ORŁOWSKA KLAUDIA1975TORUŃCELEBRYTKIPOL
43PADUCH GRAŻYNA2074TORUŃPOL
44PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
45PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
46POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOSOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
47POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOPOL
48PRÓCHNIAK NATALIA1983TORUŃMARMEL TORUŃPOL
49SCHMITT JULIAN1998WYMYSŁOWOL.WPOL
50SIMIŃSKI MACIEJ1975BYDGOSZCZPOL
51SKUCIŃSKA KAROLINA1982BYDGOSZCZPOL
52SOBIERAJSKI PRZEMYSŁAW1987TORUŃPOL
53SPYCHALSKI TADEUSZ1960TORUÑPOL
54SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOL
55SZYMAŃSKA ADRIANNA1988BYDGOSZCZPOL
56TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
57TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
58TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
59TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKM TRUCHCIK LUBIANKAPOL
60TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOL
61WALKIEWICZ JOANNA1978OLSZTYNPOL
62WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃPOL
63WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOL
64WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
65WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
66WASILKIEWICZ KRZYSZTOF1975TORUŃUCS UMKPOL
67WASZAK ROMAN1963RADZIEJOWWOPRPOL
68WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOL
69WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKAŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOL
70WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃSPCPOL
71ZAWIEJA JAN1991TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POL
72ZIELIŃSKI ANDRZEJ1978TORUŃPOL
73ZIELIŃSKI SEBASTIAN1980TORUŃPOL

11.02.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOL
2BŁASZKIEWICZ KATARZYNA1972TORUŃPOL
3BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
4CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOL
5CIPKOWSKI RAFAŁ2001IMBIRKOWOPOL
6CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
7CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR1979MOGILNOPOL
8DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOL
9DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOLSKA
10DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
11DĘBOWSKA WERONIKA1995CHEŁMNOPOLSKA
12GAJEWSKA DOMINIKA1981KSIĄŻENICEPOL
13GOŁĘBIEWSKI ARKADIUSZ1980CIECHOCINEKPOLSKA
14GOSPODACZYK MAREK1975TORUNPOL
15GÓRNIAK MAREK2001INOWROCŁAWPOLSKA
16HEYMANN ALEKSANDRA1996TORUŃPOLSKA
17JAWORSKI JAROSŁAW1971TJAWORPOL
18JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
19JERECZEK MICHAŁ1994TORUŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
20JERECZEK MICHAŁ1994TORUŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
21KARPIŃSKA AGNIESZKA1970BRZOZÓWKAPOLSKA
22KILICH ANNA1978INOWROCŁAWPOL
23KOŁODZIEJ BARBARA1995LUBICZPOL
24KOSTECKA MAGDALENA1993TORUŃPOLSKA
25KOSTECKA-SZWERMER MAGDALENA1993TORUŃPOLSKA
26KOWALSKA MAŁGORZATA2017KUCZWAŁYHUSARIA RACE TEAMPOL
27KUBOWICZ PIOTR1967BYDGOSZCZPOL
28KUBSKI MICHAŁ1994INOWROCŁAWPOLSKA
29LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOL
30LEŚNIEWSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZPOL
31LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
32LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
33LIPKA RAFAŁ1995TORUŃPOL
34LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOL
35LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOLSKA
36MAZIARZ JOANNA1985WAGANIECPOLSKA
37MICHALSKA ALEKSANDRA1972OLIMPINPOL
38NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
39NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
40PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
41PROKOP MICHAŁ1985TORUŃPOLSKA
42RYCHARSKA SYLWIA1988TORUŃPOL
43SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
44SKERSKA-ROMAN MARGARETA1974TORUŃPOLSKA
45STACHOWSKA ANNA1980KIEŁBASINPOL
46STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
47STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
48ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
49TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
50TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
51TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
52TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
53TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
54TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
55UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
56UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
57WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOL
58WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOL
59ZIELIŃSKA JUSTYNA1981SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
60ŻOŁNOWSKA MONIKA1984POLSKAPOL

11.02.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADRJAN DARIUSZ1960OPRZĘŻÓWBIEGNĄCE WIEPRZEPOLSKA
2BIERNACKA ANIA1979BYDGOSZCZPOL
3BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOL
4CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOL
5CHLEBICZ PAWEŁ1969SIERADZPOL
6CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPOL
7CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAAKTYWNI ETRAVEL SAPOL
8CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
9DOBRZAŃSKA MARTA1988CIECHOCIENEKPOLSKA
10DZIWIŃSKA AGATA1989ŁÓDŹPOL
11GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
12GOŁĘBIEWSKI MARCIN1980WARSZAWARK ATHLETICSPOLSKA
13GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTKTPOL
14GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOL
15GUTTFELD IGOR1967MŁYNIEC PIERWSZYPOL
16GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOL
17GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
18HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ1978TORUŃBIEGAJACA KURAPOL
19JASIŃSKI KRZYSZTOF1983TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
20JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
21KARPIŃSKI ADAM1968BRZOZÓWKA12WOGPOLSKA
22KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOL
23KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
24KOWALSKI PAWEL1982TORUNPOL
25KRAJEWSKI LESZEK1980PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOL
26KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOL
27KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOLSKA
28LECHOWSKA AGNIESZKA1976ŁUBIANKAPOLSKA
29LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃVENI, CUCURRI, VICIPOL
30LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPOL
31ŁĘCKA AGATA1969RADZANOWOACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
32MAŁKIŃSKI JÓZEF1957BYDGOSZCZPOLSKA
33MICUN KATARZYNA1972TORUŃPOL
34MICUN MEDARD1971TORUŃPOL
35MOGILNICKI DOMINIK1992KONSTANTOWOPOL
36NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
37ORLOWSKA KLAUDIA1975TORUŃCELEBRYTKIPOL
38PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
39POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOSOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
40POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOPOL
41SKOWROŃSKI PAWEŁ1997TORUŃMARMELPOLSKA
42SKUCIŃSKA KAROLINA1982BYDGOSZCZPOL
43SOBIERAJSKI PRZEMYSŁAW1987TORUŃPOL
44SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOL
45TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
46TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
47TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
48TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
49TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
50TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKM TRUCHCIK LUBIANKAPOL
51WALKIEWICZ JOANNA1978OLSZTYNPOLSKA
52WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOL
53WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
54WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
55WASILKIEWICZ KRZYSZTOF1975TORUŃUCS UMKPOL
56WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAPOL
57WEJMAN MONIKA1976TORUŃPOL
58WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOL
59WESOŁOWSKI RADOSŁAW1988CIECHOCINEKPOLSKA
60WINIARSKI ŁUKASZ1985TORUŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
61WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃSPCPOL
62WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOL
63ZALECH BARBARA1978SOLEC -KUJAWSKIPOL
64ZALECH SLAWOMIR1977SOLEC -KUJAWSKIPOL
65ZIELIŃSKI ANDRZEJ1978TORUŃPOL
66ZIELIŃSKI SEBASTIAN1980TORUŃPOL

11.03.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOL
2BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
3BOCIEK MAGDALENA1988GRUDZIĄDZPOL
4BOCIEK PIOTR1962GRUDZIĄDZPOL
5BUBACZ ANNA1983GNIEZNOPOL
6CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOL
7CIBORSKA DOROTA1989TORUŃCROSSFIT POLNA :-)POLSKA
8CIPKOWSKI RAFAŁ2001IMBIRKOWOPOL
9CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
10DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOL
11DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
12DĘBOWSKA WERONIKA1995CHEŁMNOPOLSKA
13FLOREK ŁUKASZ1984GRUPARUN TEAM FLORASYPOL
14GAJEWSKA DOMINIKA1981KSIĄŻENICEPOL
15JAWORSKI JAROSŁAW1971TJAWORPOL
16JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
17JEŻEWSKA WERONIKA2000TORUŃPOL
18KARPIŃSKA AGNIESZKA1970BRZOZÓWKAPOLSKA
19KILICH ANNA1978INOWROCŁAWPOL
20KOWALSKA MAŁGORZATA2017KUCZWAŁYHUSARIA RACE TEAMPOL
21LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOL
22LEŚNIEWSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZPOL
23LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
24LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOL
25MASZTALERZ PIOTR2001TORUNPOL
26NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
27NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
28OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
29PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
30SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
31STACHOWSKA ANNA1980KIEŁBASINPOL
32STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
33STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
34ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
35TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
36TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
37TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
38UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
39UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
40WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOL
41WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOL
42ZIELIŃSKA JUSTYNA1981SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
43ŻOŁNOWSKA MONIKA1984POLSKAPOL

11.03.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKA ANIA1979BYDGOSZCZPOL
2BŁASZKIEWICZ KATARZYNA1972TORUŃPOL
3BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOL
4CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOL
5CHLEBICZ PAWEŁ1969SIERADZPOL
6CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPOL
7CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAAKTYWNI ETRAVEL SAPOL
8DOBRZAŃSKA MARTA1988CIECHOCIENEKPOLSKA
9DZIWIŃSKA AGATA1989ŁÓDŹPOL
10GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
11GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTKTPOL
12GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOL
13GUTTFELD IGOR1967MŁYNIEC PIERWSZYPOL
14GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOL
15GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
16HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ1978TORUŃBIEGAJACA KURAPOL
17JASIŃSKI KRZYSZTOF1983TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
18JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
19KARPIŃSKI ADAM1968BRZOZÓWKA12WOGPOLSKA
20KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOL
21KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
22KRAJEWSKI LESZEK1980PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOL
23KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOL
24KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOLSKA
25LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃVENI, CUCURRI, VICIPOL
26LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPOL
27MAŁKIŃSKI JÓZEF1957BYDGOSZCZPOLSKA
28MAZUR-HAPKA MONIKA1984TORUŃPOL
29MICUN KATARZYNA1972TORUŃPOL
30MICUN MEDARD1971TORUŃPOL
31MOGILNICKI DOMINIK1992KONSTANTOWOPOL
32NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
33PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
34POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOSOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
35POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOPOL
36PRZYBORKIEWICZ DOROTA1973TORUŃPOL
37SKUCIŃSKA KAROLINA1982BYDGOSZCZPOL
38SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOL
39TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
40TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
41TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
42TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
43TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKM TRUCHCIK LUBIANKAPOL
44WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOL
45WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
46WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
47WASILKIEWICZ KRZYSZTOF1975TORUŃUCS UMKPOL
48WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOL
49WESOŁOWSKI RADOSŁAW1988CIECHOCINEKPOLSKA
50WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃSPCPOL
51WITKOWSKI PIOTR1974TORUŃPOL
52WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOL
53ZALECH BARBARA1978SOLEC -KUJAWSKIPOL
54ZALECH SLAWOMIR1977SOLEC -KUJAWSKIPOL
55ZIELIŃSKI SEBASTIAN1980TORUŃPOL

14.10.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
2BOCIEK MAGDALENA1988GRUDZIĄDZPOL
3CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOL
4CIBORSKA DOROTA1989TORUŃCROSSFIT POLNA :-)POLSKA
5CIPKOWSKI RAFAŁ2001IMBIRKOWOPOL
6CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
7DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOL
8DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
9DĘBOWSKA WERONIKA1995CHEŁMNOPOLSKA
10FLOREK ŁUKASZ1984GRUPARUN TEAM FLORASYPOL
11GAJEWSKA DOMINIKA1981KSIĄŻENICEPOL
12JAWORSKI JAROSŁAW1971TJAWORPOL
13JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
14KARPIŃSKA AGNIESZKA1970BRZOZÓWKAPOLSKA
15KILICH ANNA1978INOWROCŁAWPOL
16KOWALSKA MAŁGORZATA2017KUCZWAŁYHUSARIA RACE TEAMPOL
17LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOL
18LEŚNIEWSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZPOL
19LEWANDOWSKA AGNIESZKA2018WŁOCŁAWEKPOL
20LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
21LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
22LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOL
23NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
24NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
25OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
26PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
27SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
28STACHOWSKA ANNA1980KIEŁBASINPOL
29STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
30STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
31ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
32TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
33TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
34TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
35UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
36UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
37WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOL
38ZIELIŃSKA JUSTYNA1981SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL

14.10.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKA ANIA1979BYDGOSZCZPOL
2BŁASZKIEWICZ KATARZYNA1972TORUŃPOL
3BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOL
4CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOL
5CHLEBICZ PAWEŁ1969SIERADZPOL
6CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPOL
7CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAAKTYWNI ETRAVEL SAPOL
8DOBRZAŃSKA MARTA1988CIECHOCIENEKPOLSKA
9DZIWIŃSKA AGATA1989ŁÓDŹPOL
10GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
11GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTKTPOL
12GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOL
13GUTTFELD IGOR1967MŁYNIEC PIERWSZYPOL
14GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOL
15GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
16HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ1978TORUŃBIEGAJACA KURAPOL
17JASIŃSKI KRZYSZTOF1983TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
18JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
19KARPIŃSKA ADAM1968BRZOZÓWKA12WOGPOLSKA
20KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOL
21KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
22KRAJEWSKI LESZEK1980PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOL
23KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOL
24LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃVENI, CUCURRI, VICIPOL
25LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPOL
26MAŁKIŃSKI JÓZEF1957BYDGOSZCZPOLSKA
27MICUN KATARZYNA1972TORUŃPOL
28MICUN MEDARD1971TORUŃPOL
29MOGILNICKI DOMINIK1992KONSTANTOWOPOL
30NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
31PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
32POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOSOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
33POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOPOL
34PRZYBORKIEWICZ DOROTA1973TORUŃPOL
35SKUCIŃSKA KAROLINA1982BYDGOSZCZPOL
36SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOL
37TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
38TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
39TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
40TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
41TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKM TRUCHCIK LUBIANKAPOL
42WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOL
43WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
44WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
45WASILKIEWICZ KRZYSZTOF1975TORUŃUCS UMKPOL
46WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOL
47WESOŁOWSKI RADOSŁAW1988CIECHOCINEKPOLSKA
48WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃSPCPOL
49ZALECH BARBARA1978SOLEC -KUJAWSKIPOL
50ZALECH SLAWOMIR1977SOLEC -KUJAWSKIPOL
51ZIELIŃSKI SEBASTIAN1980TORUŃPOL
52ŻOŁNOWSKA MONIKA1984POLSKAPOL

11.11.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
2BOCIEK MAGDALENA1988GRUDZIĄDZPOL
3CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOL
4CIBORSKA DOROTA1989TORUŃCROSSFIT POLNA :-)POLSKA
5CIPKOWSKI RAFAŁ2001IMBIRKOWOPOL
6CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
7DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
8DĘBOWSKA WERONIKA1995CHEŁMNOPOLSKA
9FLOREK ŁUKASZ1984GRUPARUN TEAM FLORASYPOL
10GAJEWSKA DOMINIKA1981KSIĄŻENICEPOL
11JAWORSKI JAROSŁAW1971TJAWORPOL
12JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
13KARPIŃSKA AGNIESZKA1970BRZOZÓWKAPOLSKA
14KILICH ANNA1978INOWROCŁAWPOL
15KOWALSKA MAŁGORZATA2017KUCZWAŁYHUSARIA RACE TEAMPOL
16LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOL
17LEWANDOWSKA AGNIESZKA2018WŁOCŁAWEKPOL
18LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
19LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
20LISZCZ EWA1997TORUŃEWCIAPOL
21LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOL
22NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
23NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
24OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
25PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
26SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
27STACHOWSKA ANNA1980KIEŁBASINPOL
28STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
29STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
30ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
31TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
32TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
33TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
34TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
35UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
36UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
37WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOL
38ZIELIŃSKA JUSTYNA1981SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL

11.11.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKA ANIA1979BYDGOSZCZPOL
2BŁASZKIEWICZ KATARZYNA1972TORUŃPOL
3BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOL
4CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOL
5CHLEBICZ PAWEŁ1969SIERADZPOL
6CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPOL
7CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAAKTYWNI ETRAVEL SAPOL
8DOBRZAŃSKA MARTA1988CIECHOCIENEKPOLSKA
9DZIWIŃSKA AGATA1989ŁÓDŹPOL
10GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
11GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTKTPOL
12GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOL
13GUTTFELD IGOR1967MŁYNIEC PIERWSZYPOL
14GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOL
15GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
16HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ1978TORUŃBIEGAJACA KURAPOL
17JASIŃSKI KRZYSZTOF1983TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
18JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
19KARPIŃSKA ADAM1968BRZOZÓWKA12WOGPOLSKA
20KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOL
21KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
22KRAJEWSKI LESZEK1980PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOL
23KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOL
24LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃVENI, CUCURRI, VICIPOL
25LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPOL
26MAŁKIŃSKI JÓZEF2018BYDGOSZCZPOLSKA
27MICUN KATARZYNA1972TORUŃPOL
28MICUN MEDARD1971TORUŃPOL
29MOGILNICKI DOMINIK1992KONSTANTOWOPOL
30NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
31PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
32POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOPOL
33SKUCIŃSKA KAROLINA1982BYDGOSZCZPOL
34SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOL
35TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
36TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
37TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
38TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
39TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKM TRUCHCIK LUBIANKAPOL
40WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOL
41WASILKIEWICZ KRZYSZTOF1975TORUŃUCS UMKPOL
42WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOL
43WESOŁOWSKI RADOSŁAW1988CIECHOCINEKPOLSKA
44WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃSPCPOL
45ZALECH BARBARA1978SOLEC -KUJAWSKIPOL
46ZALECH SLAWOMIR1977SOLEC -KUJAWSKIPOL
47ZIELIŃSKI SEBASTIAN1980TORUŃPOL
48ŻOŁNOWSKA MONIKA1984POLSKAPOL