System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Toruńskie Sztafety Wolności 2018

Lista startowa / Start List

11.03.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSY MAŁGORZATA1972TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
2ANDERS-WYBORSKA MONIKA1990TORUŃPOLSKA
3ANDRYSZAK VANESSA2001NOWA WIEŚ WIELKABRZOZA BIEGAPOL
4ANGLART ROMAN1966BYDGOSZCZPARKRUN BYDGOSZCZPOLSKA
5ANTONOWICZ MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
6ANTONOWICZ SYLWIA1989GNIEWKOWOPOLSKA
7ARNISTA JULIA1979LUBICZPOLSKA
8AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ1972BYDGOSZCZPOLSKA
9AUGUSTYNOWICZ PIOTR1977CIECHOCINEKBRAKPOLSKA
10BALCER MARIUSZ1986TORUNPOLSKA
11BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOLSKA
12BARANOWSKA IZABELA1967INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLSKA
13BARCIŃSKI KAMIL1993TORUŃPOLSKA
14BARGIEŁ MAŁGORZATA1989TORUŃPOLSKA
15BARTOSZYŃSKA ALEKSANDRA1986TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
16BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
17BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW1988TORUŃDĄBROWSKI TEAMPOL
18BĄK PAWEŁ1989RYNARZEWOPOLSKA
19BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYLUBICZPOLSKA
20BŁACH PIOTR1988KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
21BŁASZCZAK STANISŁAW1946SKĘPESKĘPE BIEGAPOL
22BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
23BOCIAN JOLANTA1992JEŻEWOFITPOLSKA
24BOCIEK MAGDALENA1988GRUDZIĄDZPOL
25BOCIEK PIOTR1962GRUDZIĄDZPOLSKA
26BOMASTEK SŁAWOMIR1988TORUŃCROSSFIT POLNA/KALOS KAGATOSPOLSKA
27BONAS MACIEJ2001CHEŁMNOZABIEGANIPOL
28BORKOWSKI MICHAŁ1985TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOLSKA
29BOROWSKI JAKUB2018LODZPOLSKA
30BRUSKA AGNIESZKA1982TORUŃPOLSKA
31BRZUSTOWICZ SYLWIA1997TORUŃPOLSKA
32BUCZYŃSKA MIROSŁAWA1965TORUŃPOL
33BUDZYŃSKA PAULA1991TORUŃLOOK AHEADPOLSKA
34BUDZYŃSKI WOJCIECH1992TORUŃLOOK AHEADPOLSKA
35BUKOWSKA MARTYNA1989TORUŃPOLSKA
36BYRTEK GRZEGORZ1975BYDGOSZCZPOLSKA
37CENDROWSKI GRZEGORZ1995CHEŁMNOPOLSKA
38CHOJNACKA PAULINA1987TORUŃTORUŃ PODGÓRZPOLSKA
39CHOJNACKA WIKTORIA2008TORUŃTORUŃ PODGÓRZPOLSKA
40CHOJNACKI JACEK1979TORUŃTORUŃ PODGÓRZPOLSKA
41CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOL
42CHOJNICKI PAWEŁ1990LIPNOPOL
43CHRZĄSTEK PAWEŁ1984TORUŃPOL
44CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA1973BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZPOL
45CIESZYŃSKA KINGA1996TORUŃPOLSKA
46CISKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
47CISKI ZBIGNIEW1963TORUŃPOLSKA
48CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
49CZAJKOWSKI PIOTR1989KOWALEWO POMAGROLOKSPORTTEAM/BCTTEAMPOLSKA
50CZARNECKA JOANNA1983TORUŃPOL
51CZERWIŃSKI ARTUR1990TORUŃPOL
52CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR1979MOGILNOPOLSKA
53DALECKA-BARCZAK JOANNA1982TORUŃPOLSKA
54DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOLSKA
55DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUŃOLD SNAKEPOL
56DĘBOWSKA WERONIKA1995ROZAJNYPOLSKA
57DŁONIAK ALINA1973INOWROCŁAWPOL
58DŁONIAK EDMUND1945GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
59DOLEGAŁA TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
60DUDKOWIAK MICHAŁ1984TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOL
61DURKA KRZYSZTOF1971TORUŃPOL
62DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃGRAZKAPOLSKA
63ERDMAŃSKA WIOLETA1991KURZĘTNIKTYGRYSYPOL
64FIEREK PIOTR1969TORUŃAPATORPOLSKA
65FIGIEL KAMIL1994PŁOCKPOL
66FILIPEK ALEKSANDRA1990TORUŃPOLSKA
67FRĄCZYK ANNA1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
68FRĄCZYK JAROSŁAW1976TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
69FRĄK EDYTA1988LUBICZPOLSKA
70GAJEWSKI ADAM1969TORUŃPOLSKA
71GARWOLIŃSKI ROLAND1975TORUŃPOLSKA
72GERC SYLWESTER1987OBROWOPOLSKA
73GESING JOANNA1986CHEŁMNO3BDMPOLSKA
74GŁADYSZ EDYTA1976ŚWIECIEPOLSKA
75GŁADYSZEWSKI DAMIAN1989TORUŃPOLSKA
76GODZIUK ROMAN1960TORUŃPOLSKA
77GOMÓLSKA PAULINA1993TORUŃPOLSKA
78GÓRECKA AGNIESZKA1974LIPNOPOLSKA
79GRALLA PIOTR1963TORUŃPOLSKA
80GRĄZKA EWA1990BYDGOSZCZPOL
81GRUCZA KAROLINA1991PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLSKA
82GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃMOHERHEADPOL
83GRZECHOWIAK AGNIESZKA1973ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
84GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOLSKA
85HEJNOWSKA DARIA1986GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
86HENDRZAK SYLWESTER1985ŁUBIANKAPLUSZOWE NORNICEPOLSKA
87HEYMANN ALEKSANDRA1996TORUŃPOLSKA
88HINZ MAGDALENA1979KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
89HINZ PAWEŁ1981KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
90HOFFMANN MONIKA1986TORUŃPOLSKA
91JAGAS PIOTR1990TORUŃPOLSKA
92JAJEŚNICA ILONA1983ZAMEK BIERZGŁOWSKIPOLSKA
93JAKUBOWSKI LESZEK1982SZEMBRUKPOLSKA
94JANKOWSKA MONIKA1990TORUŃCIACHA POKOJSKIEGO - MATEJKI TEAMPOLSKA
95JARZĘBOWSKA BRYGIDA1973BRODNICAPOL
96JASNOWSKA HANNA1956TORUŃPOL
97JASTRZĘBSKI KRZYSZTOF2018TORUŃPOLSKA
98JAWORSKI JACEK1975TORUŃJAWORPOL
99JAWORSKI JANUSZ1963ZŁAWIEŚ WIELKAPOL
100JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
101JERECZEK MICHAŁ1994TORUŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
102JERUZAL MATEUSZ1988TORUŃGALACTICOSPOL
103JEŻEWSKA WERONIKA2000TORUŃPOL
104JĘDRYCZKA DOROTA1987BYDGOSZCZPOLSKA
105JÓŹWICKA WIKTORIA1998TORUŃGWIAZDA TORUŃPOLSKA
106KACHNIARZ ANNA1983PRZYSIEKPOL
107KACZOROWSKA ANNA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
108KACZOROWSKA MAGDALENA1986SKĘPEMIETEK&KAKPOLSKA
109KADLEC MICHAŁ1987TORUŃPOLSKA
110KALINOWSKI PATRYK1991BULKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
111KAPELA JACEK1975BYDGOSZCZKS.WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONPOL
112KARPIŃSKA AGNIESZKA1970BRZOZÓWKAPOLSKA
113KARPIŃSKA MONIKA1978ZBICZNOSIĘBIEGAPOLSKA
114KASZAK SANDRA1997ALEKSANDRÓW KUJAWSKIEDYTORZY UMKPOLSKA
115KAWSKA EWA1976GRUDZIĄDZPOL
116KILICH ANNA1978INOWROCŁAWPOLSKA
117KLONEK PAWEŁ1994TORUŃPOLSKA
118KORPALSKI KAMIL1991TORUŃPOLSKA
119KOSTECKA JUSTYNA1989ŁUBIANKAPOL
120KOT FRANCISZEK1050INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLSKA
121KOTOWSKI PIOTR1979TORUŃPOLSKA
122KOWALSKA MAGDALENA1990TORUŃCONKRET RUNNING TEAMPOLSKA
123KOWALSKA MONIKA1994TORUŃPOL
124KOZŁOWSKI MATEUSZ1988TORUŃPOLSKA
125KRAJEWSKA KATARZYNA1987BYDGOSZCZPOLSKA
126KROPIDŁOWSKI GRZEGORZ1982ŁĘCZYN DOLNYLOVELASYPOLSKA
127KRUSZYNA RENATA1984DZIEMIONNAPOL
128KRUSZYNA ROBERT1978DZIEMIONNAPOL
129KRZYWDZIŃSKA AGATA1994TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA
130KSIĄŻEK MARCIN1995POZNAŃPOLSKA
131KSIĄŻEK SZYMON1986INOWROCŁAWPOLSKA
132KUBERSKI KRZYSZTOF1989LIPNOPOLSKA
133KUCHARSKI JACEK1970TORUŃPOLSKA
134KUKLIŃSKI DAWID1991ŚWIĘTOCHŁOWICEPOLSKA
135KUŁAK ANNA1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
136KUNICKI KAMIL1983TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
137KUNICKI TOMASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
138KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
139LECHOWSKI TOMASZ1974ŁUBIANKAPOLSKA
140LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
141LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
142LEWANDOWSKI RADOSŁAW1991LUBICZ GÓRNYT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
143LEWANDOWSKI SYLWESTER1984BISKUPICEPOL
144LEWICKI KAMIL1987TORUŃPOLSKA
145LIBERA ALEKSANDRA1994TORUŃKITEX TEAMPOLSKA
146LUZAK MAGDALENA1991BYDGOSZCZSTAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLONPOLSKA
147ŁADZIAK RAFAŁ1980TORUŃPOL
148ŁUKANOWSKI SŁAWOMIR1983MASZEWO DUŻEPOLSKA
149MACIEJEWSKA LUDMIŁA1986TORUŃCIACHA POKOJSKIEGOPOLSKA
150MAJEWSKI ZDZISŁAW1959TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
151MAJEWSKI ŁUKASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
152MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZDREAM TEAMPOL
153MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA1988TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
154MALINOWSKI MICHAŁ1988TORUŃGALACTICOS TORUŃPOLSKA
155MAŁECKI TOMASZ1974TORUŃMALEKPOLSKA
156MAŁKIEWICZ ROBERT1981TORUŃPOLSKA
157MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOL
158MARCINIAK KRZYSZTOF1986PŁOCKPOL
159MARCINIAK RADOSŁAW1986PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
160MARCINIAK SEBASTIAN1980TORUŃPOL
161MARECKI ARTUR1968TORUŃPOLSKA
162MARUSZEWSKA KINGA1988BRWILNOACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
163MARUSZEWSKI MARCIN1982BRWILNO/PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
164MAZIARZ JOANNA1985WAGANIECPOLSKA
165MICHNIEWICZ MARTA1985TORUŃMODRY.PLPOLSKA
166MICHNIEWICZ PIOTR1985TORUŃMODRY.PLPOLSKA
167MIELCAREK MARCIN1988TORUŃPOL
168MIELCZARSKA IZABELA1992TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLSKA
169MULKOWSKI MICHAŁ1991TORUŃPOLSKA
170MURAWSKA MAŁGORZATA1982TORUŃPOLSKA
171MURAWSKI RADOSŁAW1980TORUŃDW#43POLSKA
172NADRAJKOWSKA JOANNA1984INOWROCŁAWPOLSKA
173NAHAJOWSKI WOJCIECH1980ŁYSOMICEACROTEAMPOLSKA
174NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
175NIESPOREK EWA1958TORUŃMARMELPOL
176NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
177NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
178NOWAK MARIOLA1970BYDGOSZCZPOL
179NOWAKOWSKI DARIUSZ1975TORUŃAZS UMK TORUŃPOL
180NOWAKOWSKI GRZEGORZ1984BYDGOSZCZLOVE MARTUSIAPOLSKA
181OKOŃSKA JOANNA1984CHEŁMŻARUN CHEŁMŻAPOLSKA
182OLEJNICZAK MARCIN1976TORUŃPOLSKA
183OLIWKOWSKA JOLANTA1978TORUŃPOLSKA
184OLIWKOWSKA JOLANTA1978TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOLSKA
185OLKOWSKI DAMIAN1995KOWALEWO POMORSKIEBIG BULLS RUNNERSPOLSKA
186OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
187OLSZEWSKI RAFAŁ1981GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
188OSMAŃSKI MARCIN1988TO3POL
189PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOL
190PACYNO ADAM1975TORUŃSPOD LADYPOL
191PANTERA DANIEL1987ŻABNOHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
192PAPIŃSKI PAWEŁ1968TORUŃMELON TEAMPOLSKA
193PARZYSZEK KACPER1999ZAKRZEWKOPOLSKA
194PĘK GRZEGORZ1973GRUPAŻOŁNIERZEPOLSKA
195PIECHOCKA BEATA1980TORUŃPOLSKA
196PIECHOTA PATRYK1991NOWE MIASTO LUBAWSKIEŚMIESZKI HEHESZKIPOLSKA
197PIETRYKOWSKI BARTEK1992TORUŃEZWPOLSKA
198PIETRZAK MAŁGORZATA1996CHOCEŃPOLSKA
199PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOL
200PIŁATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOL
201PINDRAL PATRYK1993TORUŃPOL
202PIŃSKA MARTYNA1988KIKÓŁPOLSKA
203PIOTROWSKA JUSTYNA1981JEŻEWOPOLSKA
204PODBORNY PIOTR1973TORUŃGRP TEAMPOLSKA
205PODOLSKI MICHAŁ2001ŁAZIENIECPOLSKA
206PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
207POKOJSKI STANISŁAW1986TORUŃCIACHA POKOJSKIEGOPOLSKA
208POLIWODZIŃSKI MICHAŁ1979BYDGOSZCZKS WISEŁKA BYDGOSZCZ-FORDONPOL
209POTRZEBOWSKI MAREK1983BYDGOSZCZDEAFPOLSKA
210POTURALSKI SZYMON1982INOWROCŁAWPOLSKA
211PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOL
212PYTLARSKA KAROLINA1983TORUNPOLSKA
213RADKOWSKI BARTŁOMIEJ1999TORUŃPOL
214RADKOWSKI TOMASZ1975TORUŃPOL
215RAK-BURBLIS KATARZYNA1964TORUŃPOLSKA
216RAUCHFLEISZ ANDRZEJ1970ALEKSANDRÓW KUJAWSKICZOPKI KOLCZASTEPOLSKA
217REPCZYŃSKI TOMEK1990BYDGOSZCZPOLSKA
218RICHERT TERESA1979CHEŁMNOZABIEGANIPOL
219RIGHI JULIANNA2002INOWROCŁAWPOL
220ROGOWSKA JULIA2000TORUŃPOLSKA
221ROGOWSKI JACEK1970TORUŃPOLSKA
222ROZMARYNOWICZ ANNA1979DĄBROWA CHEŁMIŃSKALOVELASYPOL
223RÓŻALSKA EWA1978POZNAŃPOL
224RÓŻAŃSKA AGNIESZKA1978CHEŁMNOEUROFINANSE TEAMPOLSKA
225RUDEWICZ SANDRA1992KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
226RUMIŃSKA IZABELLA1970CHEŁMŻAAPATORPOLSKA
227RYBICKA AGNIESZKA1987TORUŃCIACHA POKOJSKIEGO - MATEJKI TEAMPOLSKA
228RYBICKA` MARTA1987TORUŃCIACHA POKOJSKIEGO - MATEJKI TEAMPOLSKA
229SADECKI ŁUKASZ1982ŁUBIANKAPOL
230SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOL
231SAKIEWICZ RAFAŁ1975TORUŃŻÓŁWIK TORUŃPOL
232SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
233SEMRAU ALEKSANDRA1990CHOJNICEPOLSKA
234SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPOL
235SITKO MARIUSZ1981JANIKOWOSZYBKI RYSIEPOLSKA
236SKERSKA-ROMAN MARGARETA1974TORUŃPOLSKA
237SŁOMSKI MIROSŁAW1973GOLUB-DOBRZYŃGTR GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
238SOBCZAK AGNIESZKA1980TORUŃPOL
239SOBCZAK MAREK1977TORUŃPOL
240SOBCZAK-DYTKOWICZ KATARZYNA1984CIECHOCINEKPOLSKA
241SOBOLEWSKA ALEKSANDRA1994BYDGOSZCZSTAFF ENEA BYDGOSZCZ TRIATHLONPOLSKA
242SOBORSKI KRZYSZTOF1972DOBRZEJEWICEPOLSKA
243SOCHA JOANNA1993ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
244SOCHACKI WOJCIECH1957TORUŃPOLSKA
245SÓJKOWSKI DARIUSZ1987GNIEWKOWOPOLSKA
246SÓŁKOWSKA HANNELORE1958POZNAŃSAMA BIEGAM I DOBRZE MI Z TYMPOL
247STACHOWIAK DAWID1986TORUŃPOL
248STANISZEWSKA JOANNA1982TORUŃPOLSKA
249STANISZEWSKA WIOLETA1986ZBICZNOSIEBIEGAPOLSKA
250STAWCZYK DARIUSZ1977BYDGOSZCZPOL
251STAWICKI JAROSŁAW1965TORUŃPOL
252STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
253STRYSIK MAGDALENA1979JEŻEWOFITPOLSKA
254SULIŃSKI RADOSŁAW1986BYDGOSZCZPOLSKA
255SZCZEPKOWSKI JAKUB1989TORUŃAPATORPOL
256SZCZĘSNY SZYMON1988TORUŃGALACTICOS TORUŃPOLSKA
257SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOL
258SZPECIŃSKI PRZEMEK1995RYMAŃDĄBROWSKI TEAMPOLSKA
259SZYMANKIEWICZ EWA1983MIEJSKA GÓRKAPOL
260SZYMAŃSKI JAROSŁAW1979TORUŃPOL
261SZYMAŃSKI RYSZARD1970MOGILNOSZYBKIE RYSIEPOL
262ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
263ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
264ŚWIĘCICKI ANDRZEJ1973BYDGOSZCZPOLSKA
265TALAREK RADOSŁAW1986KSIĄŻKIPOLSKA
266TARASIENKO MARCIN1981ZŁAWIEŚ WIELKAPOLSKA
267TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
268TARASZKA OLGA1994GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
269TOMASIK BOGUSŁAW1969TORUŃPOL
270TOMASIK GRAŻYNA1969TORUŃPOL
271TOMKIEWICZ RAFAŁ1976TUCZNOPOLSKA
272TREJDEROWSKA JUSTYNA1983KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMPOL
273TYKWIŃSKA AGNIESZKA1983BYDGOSZCZPOL
274TYLKOWSKI ŁUKASZ1991INOWROCŁAWINWESTUJ INOWROCŁAWPOLSKA
275ULATOWSKA SYLWIA1986TORUŃPOLSKA
276UNTON ROBERT1984TORUŃPOLSKA
277URASIŃSKA KAROLINA1983BYDGOSZCZPOL
278URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOL
279URBACZEWSKA MAŁGORZATA2018ZIELONCZYNPOL
280URBACZEWSKI ADRIAN1985ZIELONCZYNPOL
281URBAŃSKA AGNIESZKA1976TORUŃPOL
282WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOLSKA
283WASZAK AGNIESZKA1977TORUŃPOL
284WAWRZYNIAK DAMIAN1989PRUSZCZPOLSKA
285WAWRZYNIAK ZUZANNA1994BYDGOSZCZPOL
286WIENCONEK IWONA1962TORUŃPOLSKA
287WIERZBOWSKI LESZEK1973TORUŃPOLSKA
288WIESE SŁAWOMIR1973TORUŃPOL
289WIĘZOWSKA MAŁGORZATA1984CHEŁMŻAAPATORPOLSKA
290WIOREK PIOTR1990TORUŃPOLSKA
291WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF1976TORUŃPOL
292WIŚNIEWSKI MAREK1958TORUŃALUMASTER BIEGAPOLSKA
293WIŚNIEWSKI PRZEMYSŁAW1983TORUŃPOLSKA
294WITKOWSKA AGNIESZKA1983TORUŃPOLSKA
295WITKOWSKA ELŻBIETA1963TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOL
296WITKOWSKA KAMILA1989CHEŁMŻAPOL
297WŁODARCZYK ANNA1985BYDGOSZCZPOLSKA
298WOJCIECHOWSKA-BERDZIK MIRELA1977TORUŃPOL
299WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOL
300WOLNIAK AGATA1996SUCHATÓWKAPOLSKA
301WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOLSKA
302WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOLSKA
303WYBORSKI KRZYSZTOF1989TORUŃPOLSKA
304WYKA KAMIL1996CEGELNIKPOLMOZBYT HOLDING L'ÉQUIPE CITROËNPOLSKA
305ZAKRZEWSKI MARCIN1978TORUŃREEBOK RUN CREWPOLSKA
306ZAWADA KAROLINA1976TORUŃPOLSKA
307ZIELIŃSKA JUSTYNA1981SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
308ZIMMER KRZYSZTOF1986TORUŃCROSSFIT POLNAPOLSKA
309ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA
310ZIÓŁKOWSKI MAREK1985TORUŃPOL
311ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOL
312ŻUCHOWSKI JÓZEF1971PŁONNEEKO-OPAŁ PŁONNEPOLSKA
313ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOL
314ŻURAWSKA MARTA1986BYDGOSZCZPOLSKA

14.10.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSY MAŁGORZATA1972TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
2ANDERS-WYBORSKA MONIKA1990TORUŃPOLSKA
3ANDRYSZAK VANESSA2001NOWA WIEŚ WIELKABRZOZA BIEGAPOL
4AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ1972BYDGOSZCZPOLSKA
5AUGUSTYNOWICZ PIOTR1977CIECHOCINEKBRAKPOLSKA
6BARTOSZYŃSKA ALEKSANDRA1986TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
7BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
8BASA JACEK1976KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA
9BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW1988TORUŃDĄBROWSKI TEAMPOL
10BŁACH PIOTR1988KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
11BŁASZCZAK STANISŁAW1946SKĘPESKĘPE BIEGAPOL
12BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
13BOCIEK MAGDALENA1988GRUDZIĄDZPOL
14BONAS MACIEJ2001STOLNOZABIEGANIPOLSKA
15BUCZYŃSKA MIROSŁAWA1965TORUŃPOL
16CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOL
17CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA1973BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZPOL
18CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
19CZARNECKA JOANNA1983TORUŃPOL
20CZERWIŃSKI ARTUR1990TORUŃPOL
21DŁONIAK ALINA1973INOWROCŁAWPOL
22DŁONIAK EDMUND1945GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
23DURKA KRZYSZTOF1971TORUŃPOL
24DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃGRAZKAPOLSKA
25FIGIEL KAMIL1994PŁOCKPOL
26FRĄCZYK ANNA1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
27FRĄCZYK JAROSŁAW1976TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
28GAJEWSKI ADAM1969TORUŃPOLSKA
29GŁADYSZ EDYTA1976ŚWIECIEPOLSKA
30GRĄZKA EWA1990BYDGOSZCZPOL
31GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃMOHERHEADPOL
32GRUSZECZKA JACEK1986GRUDZIĄDZPOLSKA
33GRZECHOWIAK AGNIESZKA1973ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
34GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOLSKA
35HINZ MAGDALENA1979KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
36HINZ PAWEŁ1981KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
37JARZĘBOWSKA BRYGIDA1973BRODNICAPOLSKA
38JASNOWSKA HANNA1956TORUŃPOL
39JAWORSKI JACEK1975TORUŃJAWORPOL
40JAWORSKI JANUSZ1963ZŁAWIEŚ WIELKAPOL
41JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
42JERUZAL MATEUSZ1988TORUŃGALACTICOSPOL
43KACHNIARZ ANNA1983PRZYSIEKPOL
44KACZOROWSKA ANNA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
45KALINOWSKI PATRYK1991BULKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
46KAWSKA EWA1976GRUDZIĄDZPOL
47KLISZEWSKI ADAM2002BYDGOSZCZPOL
48KORTAS WERONIKA1988CHOJNICEPOLSKA
49KOSTECKA JUSTYNA1989ŁUBIANKAPOL
50KOWALSKA MONIKA1994TORUŃPOL
51KRUSZYNA RENATA1984DZIEMIONNAPOL
52KRUSZYNA ROBERT1978DZIEMIONNAPOL
53KUŁAK ANNA1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
54KUNICKI TOMASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
55LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
56LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
57LEWANDOWSKI SYLWESTER1984BISKUPICEPOL
58ŁADZIAK RAFAŁ1980TORUŃPOL
59ŁUCZYŃSKA ALEKSANDRA1988TORUŃPOLSKA
60MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZDREAM TEAMPOL
61MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOL
62MARCINIAK KRZYSZTOF1986PŁOCKPOL
63MARCINIAK SEBASTIAN1980TORUŃPOL
64MARUCHA MARCIN1971WARSZAWAPOL
65MASZEWSKA URSZULA1960TORUŃPOLSKA
66MURAWSKA MAŁGORZATA1982TORUŃPOLSKA
67NADRAJKOWSKA JOANNA1984INOWROCŁAWPOLSKA
68NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
69NIESPOREK EWA1958TORUŃMARMELPOL
70NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
71NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
72NOSKOWIAK-BAJNO ALICJA1979BÓROWNOPOLSKA
73NOWAK MARIOLA1970BYDGOSZCZPOL
74NOWAKOWSKI DARIUSZ1975TORUŃAZS UMK TORUŃPOL
75OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
76OLSZEWSKI RAFAŁ1981GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
77PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOL
78PACYNO ADAM1975TORUŃSPOD LADYPOL
79PIECHOTA PATRYK1991NOWE MIASTO LUBAWSKIEŚMIESZKI HEHESZKIPOLSKA
80PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOL
81PIŁATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOL
82PINDRAL PATRYK1993TORUŃPOL
83PODOLSKI MICHAŁ2001ŁAZIENIECPOLSKA
84PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
85POKOJSKI STANISŁAW1986TORUŃCIACHA POKOJSKIEGOPOLSKA
86POTRZEBOWSKI MAREK1983BYDGOSZCZDEAFPOLSKA
87RADKOWSKI BARTŁOMIEJ1999TORUŃPOL
88RADKOWSKI TOMASZ1975TORUŃPOL
89RAK-BURBLIS KATARZYNA1964TORUŃPOLSKA
90REPCZYŃSKI TOMASZ1990BYDGOSZCZPOLSKA
91RICHERT TERESA1979STOLNOZABIEGANIPOLSKA
92RIGHI JULIANNA2002INOWROCŁAWPOL
93ROZMARYNOWICZ ANNA1979DĄBROWA CHEŁMIŃSKALOVELASYPOL
94RÓŻAŃSKA AGNIESZKA1978CHEŁMNOEUROFINANSE TEAMPOLSKA
95RUDEWICZ SANDRA1992KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
96RZYDUCH PIOTR1976SUCHATÓWKARCI BYDGOSZCZPOLSKA
97SADECKI ŁUKASZ1982ŁUBIANKAPOL
98SADOWSKA KATARZYNA1983STAJENCZYNKI:)POL
99SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOL
100SAKIEWICZ RAFAŁ1975TORUŃŻÓŁWIK TORUŃPOL
101SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
102SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPOL
103SOBCZAK AGNIESZKA1980TORUŃPOL
104SOBCZAK MAREK1977TORUŃPOL
105SOBORSKI KRZYSZTOF1972DOBRZEJEWICEPOLSKA
106SOCHA JOANNA1993ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
107SÓŁKOWSKA HANNELORE1958POZNAŃSAMA BIEGAM I DOBRZE MI Z TYMPOL
108STACHOWIAK DAWID1986TORUŃPOL
109STAWCZYK DARIUSZ1977BYDGOSZCZPOL
110STAWICKI JAROSŁAW1965TORUŃPOL
111SZCZEPKOWSKI JAKUB1989TORUŃAPATORPOL
112SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOL
113SZYMAŃSKI JAROSŁAW1979TORUŃPOL
114SZYMAŃSKI RYSZARD1970MOGILNOSZYBKIE RYSIEPOL
115ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
116ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
117TALAREK RADOSŁAW1986KSIĄŻKIPOLSKA
118TOMASIK BOGUSŁAW1969TORUŃPOL
119TOMASIK GRAŻYNA1969TORUŃPOL
120TREJDEROWSKA JUSTYNA1983KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMPOL
121TYKWIŃSKA AGNIESZKA1983BYDGOSZCZPOL
122TYLKOWSKI ŁUKASZ1991INOWROCŁAWRENEGAT INOWROCŁAWPOLSKA
123URASIŃSKA KAROLINA1983BYDGOSZCZPOL
124URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOL
125URBACZEWSKA MAŁGORZATA2018ZIELONCZYNPOL
126URBACZEWSKI ADRIAN1985ZIELONCZYNPOL
127URBAŃSKA AGNIESZKA1976TORUŃPOL
128URBAŃSKI ROBERT1974TORUŃNO LIMIT FITNESS CHEŁMŻAPOLSKA
129WASZAK AGNIESZKA1977TORUŃPOL
130WAWRZYNIAK ZUZANNA1994BYDGOSZCZPOL
131WIESE SŁAWOMIR1973TORUŃPOL
132WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF1976TORUŃPOL
133WITKOWSKA ELŻBIETA1963TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOL
134WITKOWSKA KAMILA1989CHEŁMŻAPOL
135WOJCIECHOWSKA-BERDZIK MIRELA1977TORUŃPOL
136WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOL
137WYBORSKI KRZYSZTOF1989TORUŃPOLSKA
138ZALECH BARBARA1978SOLEC -KUJAWSKIPOLSKA
139ZIÓŁKOWSKI MAREK1985TORUŃPOL
140ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOL

11.11.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALEKSY MAŁGORZATA1972TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
2ANDERS-WYBORSKA MONIKA1990TORUŃPOLSKA
3ANDRYSZAK PIOTR1976NOWA WIEŚ WIELKANWWPOL
4AUGUSTYNOWICZ ANDRZEJ1972BYDGOSZCZPOLSKA
5AUGUSTYNOWICZ PIOTR1977CIECHOCINEKBRAKPOLSKA
6BARTOSZYŃSKA ALEKSANDRA1986TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
7BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
8BASA JACEK1976KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA
9BĄCZKIEWICZ ZBIGNIEW1988TORUŃDĄBROWSKI TEAMPOL
10BŁACH PIOTR1988KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
11BŁASZCZAK STANISŁAW1946SKĘPESKĘPE BIEGAPOL
12BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
13BOCIEK MAGDALENA1988GRUDZIĄDZPOL
14BONAS MACIEJ2001STOLNOZABIEGANIPOLSKA
15BRZEZIŃSKI PAWEŁ1977BYDGOSZCZR2GPOL
16BUCZYŃSKA MIROSŁAWA1965TORUŃPOL
17CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOL
18CICHOŃSKA-BAZAK MARZENA1973BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SM BYDGOSZCZPOL
19CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
20CZARNECKA JOANNA1983TORUŃPOL
21CZERWIŃSKI ARTUR1990TORUŃPOL
22DŁONIAK ALINA1973INOWROCŁAWPOL
23DŁONIAK EDMUND1945GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
24DUDKOWIAK MICHAŁ1984TORUŃRANDOM DRINKERS TEAMPOL
25DURKA KRZYSZTOF1971TORUŃPOL
26DZIĘGIELEWSKA GRAŻYNA1960TORUŃGRAZKAPOLSKA
27FIGIEL KAMIL1994PŁOCKPOL
28FRĄCZYK ANNA1980TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
29FRĄCZYK JAROSŁAW1976TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
30GAJEWSKI ADAM1969TORUŃPOLSKA
31GRĄZKA EWA1990BYDGOSZCZPOL
32GRUDZIŃSKI SŁAWOMIR1977TORUŃMOHERHEADPOL
33GRUSZECZKA JACEK1986GRUDZIĄDZPOLSKA
34GRZECHOWIAK AGNIESZKA1973ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
35HINZ MAGDALENA1979KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
36HINZ PAWEŁ1981KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
37JASNOWSKA HANNA1956TORUŃPOL
38JAWORSKI JACEK1975TORUŃJAWORPOL
39JAWORSKI JANUSZ1963ZŁAWIEŚ WIELKAPOL
40JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
41JERUZAL MATEUSZ1988TORUŃGALACTICOSPOL
42KACHNIARZ ANNA1983PRZYSIEKPOL
43KACZOROWSKA ANNA1981TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
44KALINOWSKI PATRYK1991BULKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
45KAWSKA EWA1976GRUDZIĄDZPOL
46KOSTECKA JUSTYNA1989ŁUBIANKAPOL
47KOWALSKA MONIKA1994TORUŃPOL
48KROPIDŁOWSKI GRZEGORZ1982ŁĘCZYN DOLNYLOVELASYPOLSKA
49KRUSZYNA RENATA1984DZIEMIONNAPOL
50KRUSZYNA ROBERT1978DZIEMIONNAPOL
51KUŁAK ANNA1986SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
52KUNICKI TOMASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
53LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
54LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
55LEWANDOWSKI SYLWESTER1984BISKUPICEPOL
56ŁADZIAK RAFAŁ1980TORUŃPOL
57MAJORKOWSKA ANNA1974BYDGOSZCZDREAM TEAMPOL
58MAŁKOWSKA JOANNA1986CHEŁMNOPOL
59MARCINIAK KRZYSZTOF1986PŁOCKPOL
60MARCINIAK SEBASTIAN1980TORUŃPOL
61MASZEWSKA URSZULA1960TORUŃPOLSKA
62NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
63NIESPOREK EWA1958TORUŃMARMELPOL
64NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
65NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
66NOSKOWIAK-BAJNO ALICJA1979BÓROWNOPOLSKA
67NOWAK MARIOLA1970BYDGOSZCZPOL
68NOWAKOWSKI DARIUSZ1975TORUŃAZS UMK TORUŃPOL
69OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
70OLSZEWSKI RAFAŁ1981GNIEWKOWOT.G.''SOKÓŁ'' GNIEWKOWOPOL
71PACUSZKA KRZYSZTOF1976TORUŃŁUBUDUBUPOL
72PACYNO ADAM1975TORUŃSPOD LADYPOL
73PILARSKI PAWEŁ1995TORUŃPOL
74PIŁATOWSKA MARIOLA1963TORUŃPOL
75PINDRAL PATRYK1993TORUŃPOL
76PODOLSKI MICHAŁ2001ŁAZIENIECPOLSKA
77PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
78POKOJSKI STANISŁAW1986TORUŃCIACHA POKOJSKIEGOPOLSKA
79POTRZEBOWSKI MAREK1983BYDGOSZCZDEAFPOLSKA
80RADKOWSKI BARTŁOMIEJ1999TORUŃPOL
81RADKOWSKI TOMASZ1975TORUŃPOL
82REPCZYŃSKI TOMASZ1990BYDGOSZCZPOLSKA
83RICHERT TERESA1979STOLNOZABIEGANIPOLSKA
84RIGHI JULIANNA2002INOWROCŁAWPOL
85ROZMARYNOWICZ ANNA1979DĄBROWA CHEŁMIŃSKALOVELASYPOL
86RUDEWICZ SANDRA1992KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
87RZYDUCH PIOTR1976SUCHATÓWKARCI BYDGOSZCZPOLSKA
88SADECKI ŁUKASZ1982ŁUBIANKAPOL
89SADOWSKA-CHORĄŻAK ANETA1978UNISŁAWPOL
90SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
91SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPOL
92SOBCZAK AGNIESZKA1980TORUŃPOL
93SOBCZAK MAREK1977TORUŃPOL
94SOCHA JOANNA1993ZŁAWIEŚ MAŁAPOLSKA
95SÓŁKOWSKA HANNELORE1958POZNAŃSAMA BIEGAM I DOBRZE MI Z TYMPOL
96STACHOWIAK DAWID1986TORUŃPOL
97STAWCZYK DARIUSZ1977BYDGOSZCZPOL
98STAWICKI JAROSŁAW1965TORUŃPOL
99SZCZEPKOWSKI JAKUB1989TORUŃAPATORPOL
100SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOL
101SZYMAŃSKI JAROSŁAW1979TORUŃPOL
102SZYMAŃSKI RYSZARD1970MOGILNOSZYBKIE RYSIEPOL
103ŚLIWIŃSKI MARIUSZ1978TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
104ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
105ŚWIERCZYŃSKI MARCIN1986OSIELSKOATHLETICOMED.PL / TO TYLKO TRIATHLONPOLSKA
106TALAREK RADOSŁAW1986KSIĄŻKIPOLSKA
107TOMASIK BOGUSŁAW1969TORUŃPOL
108TOMASIK GRAŻYNA1969TORUŃPOL
109TREJDEROWSKA JUSTYNA1983KOWALEWO POMORSKIECONKRET RUNNING TEAMPOL
110TYKWIŃSKA AGNIESZKA1983BYDGOSZCZPOL
111URASIŃSKA KAROLINA1983BYDGOSZCZPOL
112URBACZEWSKA KAROLINA1980TORUŃPOL
113URBACZEWSKA MAŁGORZATA2018ZIELONCZYNPOL
114URBACZEWSKI ADRIAN1985ZIELONCZYNPOL
115URBAŃSKA AGNIESZKA1976TORUŃPOL
116URBAŃSKI ROBERT1974TORUŃNO LIMIT FITNESS CHEŁMŻAPOLSKA
117WASZAK AGNIESZKA1977TORUŃPOL
118WAWRZYNIAK ZUZANNA1994BYDGOSZCZPOL
119WIESE SŁAWOMIR1973TORUŃPOL
120WIŚNIEWSKI KRZYSZTOF1976TORUŃPOL
121WITKOWSKA ELŻBIETA1963TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOL
122WITKOWSKA KAMILA1989CHEŁMŻAPOL
123WOJCIECHOWSKA-BERDZIK MIRELA1977TORUŃPOL
124WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1985TORUŃPOL
125WYBORSKI KRZYSZTOF1989TORUŃPOLSKA
126ZAKRZEWSKI MAREK1967TORUŃACROTEAMPOLSKA
127ZALECH BARBARA1978SOLEC -KUJAWSKIPOLSKA
128ZIÓŁKOWSKI MAREK1985TORUŃPOL
129ŻUCHOWSKI PAWEŁ1981TORUŃPOL

11.03.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADRJAN DARIUSZ1960WOLA KRZYSZTOPORSKABIEGNĄCE WIEPRZEPOLSKA
2ANDRZEJCZYK RYSZARD1964WYSZYNAPOLSKA
3ANZEL JERZY1966BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
4BANASIAK CEZARY1978TORUŃPOLSKA
5BARAŃSKI KRZYSZTOF1989TORUŃPOL
6BARSZCZ PATRYK1998TORUNPOLSKA
7BARTNICKI ŁUKASZ1992SKRWILNOPOLSKA
8BARWIKOWSKA BOGUSIA1974SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
9BARYZA ROBERT1972WAGANIECPOLSKA
10BEDNAREK KRZYSZTOF1984TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMPOL
11BELZYT PIOTR1982UNISŁAWPOL
12BIELAK PAWEŁ1985TORUŃTLU TORUŃPOLSKA
13BIELEC ADAM1989SKĘPEDZIK TEAM SKĘPEPOLSKA
14BINKOWSKI MATEUSZ1989TORUŃPOLSKA
15BIZON ADAM1982TORUŃZIELONE BERETTYPOLSKA
16BŁASZYK MACIEJ1980CHEŁMNO3BDMPOL
17BOGACIUK MAGDALENA1984CIECHOCINEKPOLSKA
18BOGUSŁAWSKI MARCIN1984TORUŃPOL
19BOMASTEK KATARZYNA1989TORUŃPOL
20BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOLSKA
21BRUKARZEWICZ MACIEJ1984TORUŃPOLSKA
22BRZEZIŃSKI PAWEŁ1977BYDGOSZCZR2GPOL
23CACKOWSKI BARTOSZ1992TORUŃCSAIUPOL
24CENTKOWSKA EWELINA1979CIECHOCINEKPOLSKA
25CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOLSKA
26CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOLSKA
27CHLEBICZ PAWEL1969SIERADZPOL
28CHMIELEWSKI BARTOSZ1989RYPINPOLSKA
29CHOJNICKI DAMIAN1997GŁOGOWOBYDGOSKIE OKONIEPOLSKA
30CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁAWPOL
31CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃPOL
32CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃPOL
33CHYB MICHAŁ1990TORUŃPOL
34CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPOLSKA
35CISKA DARIA1987TORUŃPOLSKA
36CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOL
37CZESZEWSKI RAFAŁ1979TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
38CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
39DANIELAK MICHAŁ1976ROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOKSLOWA W TORUNIUPOLSKA
40DERENDA MIREK1978INOWROCŁAWPOLSKA
41DOBIJAŃSKI ALEKSANDER1992TORUŃPOLSKA
42DOBUSZYŃSKI PAWEŁ1977TORUNPOLSKA
43DOŁKOWSKI MACIEJ1979CIECHOCINRUN MAJDANYPOLSKA
44DORAU PIOTR1980TORUŃCSAIUPOLSKA
45DRZYMAŁA MAREK1961TORUŃGEOGRAFIA WOJSKOWA/JW 1440POLSKA
46DYCZKO ADAM1967BRĄCHNOWOPOL
47DZIALDOWSKI ADAM1974TORUNROSSBIEGANIPOLSKA
48DZIAŁDOWSKI DAWID2000TORUNROSSBIEGANIPOLSKA
49DZIUMA ARKADIUSZ1979SOPOTŚWINKA RACJA TEAMPOLSKA
50FILIPOWICZ ALBERT1972TYROWOTKKF MORLINYPOLSKA
51GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
52GIERSZEWSKI JAROSŁAW1975CIECHOCINEKZAŁOGA GPOLSKA
53GŁADYSZ KRZYSZTOF1975ŚWIECIEPOLSKA
54GOLLNIK ADAM1988NOWY DWÓR MAZOWIECKIJW 1523POLSKA
55GOLLNIK DARIA1986NOWY DWÓR MAZOWIECKIROSSBIEGANIPOLSKA
56GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOL
57GRABOWSKA JULITA1992TORUŃCSAIUPOL
58GRAJEK MAREK1987MOGILNOADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
59GREFKOWICZ PAWEŁ1974TORUŃANIRO RUN TEAMPOL
60GROCHOWIAK PIOTR1981BARCINTRIBA BOSIR BARCINPOLSKA
61GRZECHOWIAK TOMASZ1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
62GRZYBOWSKI MACIEJ1979RYPINRYPINPOLSKA
63GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
64GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKBIG BULLS RUNNERSPOL
65GUŹDZIOŁ JAROSŁAW1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
66HUZARSKI KAMIL1990TORUŃ#SZYBSZYNIŻNAKANAPIEPOLSKA
67JANISZEWSKI DARIUSZ1973TORUŃPOL
68JANISZEWSKI JAKUB1971TORUŃPOL
69JANISZEWSKI SYLWERIUSZ1976ŁÓDŹPOLSKA
70JAROSŁAW MAZERSKI1985TORUŃPOLSKA
71JASTRZĘBSKA JOANNA1985CIECHOCINEKPOLSKA
72JAWORSKA AGNIESZKA1977TORUNROSSBIEGANIPOLSKA
73JAWORSKI BARTŁOMIEJ1992TORUŃSPCPOL
74JELIŃSKA DOMINIKA1990MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
75JELIŃSKA DOROTA1967MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
76JEZIOREK DAWID1987TORUŃJEZIORROPOLSKA
77JOANNA ZOPOTH-LIPIEJKO1977TORUŃPOLSKA
78KACHNIARZ ARTUR1981TORUŃPOL
79KACZOROWSKI MIECZYSŁAW1970SZCZECINMIETEK&KAKPOLSKA
80KACZYŃSKI BOLESŁAW1984TORUŃPOLSKA
81KALIŃSKA-KOSIOREK EWA1980ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆPOL
82KALISKI KAMIL1983GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
83KARPIŃSKI ADAM1968BRZOZÓWKA12WOGPOLSKA
84KARPIŃSKI ROBERT1974POKRZYDOWOSIĘBIEGAPOLSKA
85KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOLSKA
86KARWASZ PAULINA1992LUBIEWOPOL
87KASPRZYK PIOTR1969TORUŃANIRO TEAMPOLSKA
88KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOL
89KAWIAK CZAREK1975CIECHOCINEKPOLSKA
90KILKOWSKA JOANNA1969WARSZAWAPOL
91KISIEL KRYSTIAN1987BYDGOSZCZPOL
92KITA ANNA1979TORUŃPOL
93KITA MACIEJ1976TORUŃPOL
94KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
95KOKOCKI PAWEŁ1990WIELKA NIESZAWKABIEGAJ Z DYMKIEMPOLSKA
96KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOL
97KORYCKA MAGDALENA1984ŁYSOMICEPOLSKA
98KORYTOWSKI ROBERT1985TORUŃZIELONE BERETTYPOLSKA
99KOSSAKOWSKI PAWEŁ1983TORUŃPOL
100KOT ALEKSANDRA1983TORUŃFITKOTPOL
101KOWALSKI PAWEŁ1971BRODNICAPOL
102KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRAIATHLON TEAM CIESIELSKIPOL
103KRAJEWSKI LESZEK1980PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA
104KRÓL KRZYSZTOF1987TORUŃPOLSKA
105KRÓL MICHAŁ1997TORUŃPOLSKA
106KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOL
107KRZYŻANOWSKA JOANNA1973TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
108KRZYŻANOWSKI PAWEŁ1972TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
109KSIĄŻEK SZYMON1986INOWROCŁAWPOLSKA
110KUKIEŁA MICHAŁ1987TORUŃPOL
111KUŹMICZ DOMINIK1994TORUŃPOLSKA
112KWIESIELEWICZ GRZEGORZ1974ŁÓDŹPOLSKA
113LANKIEWICZ SEBASTIAN1979TORUŃPOL
114LECH ROBERT1976GOLUB-DOBRZYŃLECHPOL
115LECHOWSKA AGNIESZKA1976ŁUBIANKAPOLSKA
116LESZCZYŃSKI MIKOŁAJ1992TORUŃAIS.PLPOL
117LEWANDOWSKA MARLENA1973TORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA
118LEWANDOWSKA MAŁGORZATA1966GNIEWKOWOTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
119LEWANDOWSKI KAROL1984TORUNTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
120LEWANDOWSKI KRZYSZTOF1980TORUŃPOL
121LEWICKI PIOTR1979TORUŃPOL
122LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
123LOREK MARCIN1971TORUNPOL
124LUBIŃSKI ROBERT1986BYDGOSZCZPOL
125LUBOMSKI ADAM1985CZERNIKOWOPOLSKA
126ŁĘCKA AGATA1969RADZANOWOACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
127ŁOŃSKI JERZY1962KĘSOWOPOL
128MADAJCZYK KAROLINA1982CIECHOCINEKPOL
129MAJCHER PAWEŁ1984TORUŃLUBIĘ PLACKIPOLSKA
130MAJEWSKA EDYTA1972TORUŃPOL
131MALAGOWSKI MARCIN1984INOWROCŁAWPOLSKA
132MARCINIAK PIOTR1986TORUŃLEONPOLSKA
133MARCINKOWSKI ADAM1981TORUŃZIELONE BERETTYPOLSKA
134MARTOFEL MONIKA1993SOCHACZEWKTÓRĘDY NA MOLO?POLSKA
135MASALSKI ROMUALD1967CZERNIKOWOWOLNY STRZELECPOLSKA
136MAZERSKI JAROSŁAW1985TORUŃPOLSKA
137MELKOWSKI ŁUKASZ1977TORUŃPOL
138MICUN KATARZYNA1972TORUŃDO CELUPOLSKA
139MICUN MEDARD1971TORUŃDO CELUPOLSKA
140MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOL
141MILO ADAM197287-100POLSKA
142MIRZEJEWSKI KRZYSZTOF1987LIPNOPOL
143MISIASZEK JAKUB1988TORUŃVEGE RUNNERSPOLSKA
144MRUK TOMASZ1976BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SMPOLSKA
145MULARZ JACEK1965TORUŃOLD SNAKEPOL
146NAHAJOWSKI PAWEŁ1970TORUŃACROTEAMPOLSKA
147NAPIERSKA MARLENA1978BRZOZIESIĘBIEGAPOLSKA
148NIEDBALSKA ANNA1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
149NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW1972ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
150NIZWANTOWSKI RAFAŁ1983WĄBRZEŹNOPOLSKA
151NOWACKI MICHAŁ1976BYDGOSZCZPOL
152NOWAKOWSKI JERZY1977TORUŃTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
153NOWAKOWSKI MATEUSZ1991CIECHOCINEKPOLSKA
154OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
155OLSZEWSKI JACEK1960TORUŃKB OLSZESIEPOLSKA
156OLSZEWSKI ŁUKASZ1984OSIEK NAD WISŁĄOLSZESIE KBPOLSKA
157OSINSKI GRZEGORZ1965TORUNPOL
158OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOCSAIUPOL
159OTT ZANETA1979TORUŃPOL
160PACZKOWSKI MATEUSZ1988INOWROCŁAWNIE DOBIEGAM DO METYPOLSKA
161PAĆKOWSKI DAWID1986POKRZYDOWOPOLSKA
162PANEK MICHAŁ1992TORUŃPOLSKA
163PERZEWSKI MACIEJ1991TORUNŚMIESZKIHEHESZKIPOLSKA
164PETYK SYLWIA1976TORUNAPTEKA BIEGAPOLSKA
165PIĄTKOWSKI MICHAŁ1994TORUŃTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLAND (POLSKA)
166PNIEWSKI MACIEJ1976GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
167PODOLSKI MARIUSZ1973ŁAZIENIECPOL
168POPEK MACIEJ1977WŁOCŁAWEKANETA TEAMPOL
169POTRZEBOWSKA AGATA1985BYDGOSZCZDEAFPOLSKA
170PÓŁGĘSEK RAFAŁ1972SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
171PRZYBORKIEWICZ DOROTA1973TORUŃPOLSKA
172PRZYBYŚ AGNIESZKA1988ŁĘGOWOPRUSZCZ BIEGA / EATON RUNNING TEAMPOLSKA
173RACZKOWSKI ROBERT1974TORUŃMARMELPOLSKA
174RACZKOWSKI ŁUKASZ1998CZERNIKOWOPOLSKA
175RADKIEWICZ AGNIESZKA1978CZARNE BŁOTOPOL
176RADKIEWICZ TOMASZ1976CZARNE BŁOTOPOL
177RAJCZYK RADOSŁAW1969TORUŃPOL
178RASMUS REMIGIUSZ1984TORUŃPOLSKA
179ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
180RÓG ROBERT1989BYDGOSZCZPOLSKA
181RUAPR- ZAWADZKA MONIKA1977LIPNOBIEGAM BO LUBIĘPOL
182RYGIELSKI RAFAŁ1974LUBICZ GÓRNYMTB CONTROLTEC TEAMPOL
183SADOWSKA KATARZYNA1983STAJENCZYNKI:)POL
184SEROCKA KAROLINA1992TORUŃCSAIUPOL
185SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOL
186SŁUNIECKI TOMASZ1975TORUŃALUMASTER BIEGAPOL
187SÓJKA AGNIESZKA1982TORUŃABIŚPOLSKA
188SÓJKA SZYMON1984TORUŃSUPER ABIŚPOLSKA
189STACHOWIAK KAMILA1994WIELKA NIESZAWKAAKPB MARMEL TORUŃPOLSKA
190STADNIK TOMASZ1986TORUŃCSAIUPOLSKA
191STANISZEWSKI KRZYSZTOF1986ZBICZNOSIEBIEGAPOLSKA
192STARCZEWSKI PIOTR1989TORUŃSTARCZESIEPOLSKA
193STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ1975CHEŁMŻAAIRFORCEPOL
194STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOL
195STRZELECKA NATALIA1990TORUŃ#BIEGNĘDLABRATA #BIEGNĘDLAMAMYPOLSKA
196STRZYŻEWSKI MIROSŁAW1961OSIEK N/WISŁĄEDYTORZY UMKPOLSKA
197SUDZIŃSKI MARCIN1972TORUŃPOL
198SZABUNIO JAN1948TORUŃSM KOPERNIK TORUŃPOLSKA
199SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCYBIEGACZEPOL
200SZLAG JOANNA1979TORUŃPOL
201SZLINGER JAKUB1986TURPOLSKA
202SZUFLEWSKA KAROLINA1987CIECHOCINEKPOLSKA
203SZWEDA MIROSŁAWA1986TORUŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
204SZYMAŃSKI MARCIN1981TORUŃPOL
205SZYMECKI BARTOSZ1986TORUNTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
206SZYSZKA RADOSŁAW1982BYDGOSZCZPOLONIA BYDGOSZCZ SLAPOLSKA
207ŚLEDŹ - ACHENBACH MAGDALENA1977TORUŃZIELONE BERETTYPOLSKA
208ŚLÓSAREK PIOTR, LESZEK1956TORUŃPOL
209ŚWIATOWY KRYSTIAN1981BARCINŚLIMAKI BARCINPOLSKA
210ŚWIERCZYŃSKI MARCIN1986OSIELSKOATHLETICOMED.PL / TO TYLKO TRIATHLONPOL
211TARNOWSKA EWA2018TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
212TURULSKA JOANNA1991TORUŃPOL
213TUTAK ŁUKASZ1984WYBCZCROSSFIT TORUŃPOLSKA
214TWAROWSKI ARKADIUSZ1978TORUŃPOL
215TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃT.S. OPATRUNKI TOTUŃPOLSKA
216WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOL
217WASIELEWSKA MAŁGORZATA1981CHEŁMŻAPOLSKA
218WASILKIEWICZ KAROLINA1983TORUŃNIGDY SIĘ NIE PODDAWAJPOL
219WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAPOLSKA
220WEBER LESZEK1977TORUŃPOLSKA
221WEJMAN MONIKA1976TORUŃPOL
222WĘGIELEWSKI SZYMON1986BYDGOSZCZPOLSKA
223WĘGLER JAROSŁAW1991TORUŃPOLSKA
224WICENBACH ARKADIUSZ1988PRUSZCZ GDAŃSKIPRUSZCZ BIEGAPOLSKA
225WIELIŃSKI MICHAŁ198187-162AKPB MARMELPOLSKA
226WINCZURA PIOTR1957TORUNORANGE POLSKAPOL
227WIŚNIEWSKA DOROTA1977ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
228WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃORANGE POLSKAPOL
229WIŚNIEWSKI TOMASZ1977ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
230WITT KATARZYNA1989TORUŃPOLSKA
231WOJDYŁO MARIUSZ1987BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
232WROTEK ARTUR1969TORUŃPOLSKA
233WROTEK JAKUB2000TORUŃPOLSKA
234ZAJĄC LESZEK1958TORUŃPOL
235ZAJĄCZKOWSKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
236ZALECH SLAWOMIR1977SOLEC -KUJAWSKIPOLSKA
237ZGORZELSKA JOANNA1983ŁUBIANKAPOLSKA
238ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOPOLSKA
239ZIELIŃSKI SEBASTIAN1980TORUŃPOLSKA
240ŻUK MARCIN1975TORUŃZIELONY KONCEPTPOLSKA

14.10.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AMROZY KATARZYNA1991TORUŃPOLSKA
2ANZEL JERZY1966BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
3BARAŃSKI KRZYSZTOF1989TORUŃPOL
4BARYZA ROBERT1972WAGANIECPOLSKA
5BELZYT PIOTR1982UNISŁAWPOL
6BŁASZYK MACIEJ1980CHEŁMNO3BDMPOL
7BOGUSŁAWSKI MARCIN1984TORUŃPOL
8BOMASTEK KATARZYNA1989TORUŃPOL
9BRZEZIŃSKI PAWEŁ1977BYDGOSZCZR2GPOL
10CACKOWSKI BARTOSZ1992TORUŃCSAIUPOL
11CHODUKIEWICZ MONIKA2001KWIDZYNPOLSKA
12CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁAWPOL
13CHRZĄSTEK PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
14CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃPOL
15CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃPOL
16CHYB MICHAŁ1990TORUŃPOL
17CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOL
18CZARNECKA KAROLINA1982TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
19DANIELAK MICHAŁ1976ROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIUPOLSKA
20DOBUSZYŃSKI PAWEŁ1977TORUNPOLSKA
21DYCZKO ADAM1967BRĄCHNOWOPOL
22FILIPOWICZ ALBERT1972TYROWOTKKF MORLINYPOLSKA
23GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
24GŁADYSZ KRZYSZTOF1975ŚWIECIEPOLSKA
25GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOL
26GRABOWSKA JULITA1992TORUŃCSAIUPOL
27GRAF REMIGIUSZ1969LESZNORUNNERS LESZNOPOLSKA
28GREFKOWICZ PAWEŁ1974TORUŃANIRO RUN TEAMPOL
29GRZECHOWIAK TOMASZ1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
30GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
31GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKBIG BULLS RUNNERSPOL
32GUŹDZIOŁ JAROSŁAW1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
33JANISZEWSKI JAKUB1971TORUŃPOL
34JANISZEWSKI SYLWERIUSZ1976ŁÓDŹSZARPAKIPOLSKA
35JASTRZĘBSKA JOANNA1985CIECHOCINEKPOLSKA
36JAWORSKI BARTŁOMIEJ1992TORUŃSPCPOL
37JELIŃSKA DOROTA1967MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
38JOANNA ZOPOTH-LIPIEJKO1977TORUŃPOLSKA
39KACHNIARZ ARTUR1981TORUŃPOL
40KACZYŃSKI BOLESŁAW1984TORUŃPOLSKA
41KARWASZ PAULINA1992LUBIEWOPOL
42KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOL
43KILKOWSKA JOANNA1969WARSZAWAPOL
44KILKOWSKI JAROSŁAW1966TORUŃPOLSKA
45KITA ANNA1979TORUŃPOL
46KITA MACIEJ1976TORUŃPOL
47KLISZEWSKI DAMIAN1970BYDGOSZCZNOKIA BYDGOSZCZPOL
48KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
49KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOL
50KORYCKA MAGDALENA1984ŁYSOMICEPOLSKA
51KOSSAKOWSKI PAWEŁ1983TORUŃPOL
52KOT ALEKSANDRA1983TORUŃFITKOTPOL
53KOWALSKI PAWEŁ1971BRODNICAPOL
54KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRAIATHLON TEAM CIESIELSKIPOL
55KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOL
56KRZYŻANOWSKA JOANNA1973TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
57KRZYŻANOWSKI PAWEŁ1972TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
58KUKIEŁA MICHAŁ1987TORUŃPOL
59LANKIEWICZ SEBASTIAN1979TORUŃPOL
60LECH ROBERT1976GOLUB-DOBRZYŃLECHPOL
61LESZCZYŃSKI MIKOŁAJ1992TORUŃAIS.PLPOL
62LEWANDOWSKA MAŁGORZATA1966GNIEWKOWOTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
63LEWANDOWSKI KAROL1984TORUNTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
64LEWICKI PIOTR1979TORUŃPOL
65LUBIŃSKI ROBERT1986BYDGOSZCZPOL
66ŁOŃSKI JERZY1962KĘSOWOPOL
67MADAJCZYK KAROLINA1982CIECHOCINEKPOL
68MAJEWSKA EDYTA1972TORUŃPOL
69MAKIEJEW EWELINA1991TORUŃPOLSKA
70MELKOWSKI ŁUKASZ1977TORUŃPOL
71MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOL
72MILO ADAM197287-100POLSKA
73MIRZEJEWSKI KRZYSZTOF1987LIPNOPOL
74MULARZ JACEK1965TORUŃOLD SNAKEPOL
75MURAWSKI PRZEMYSŁAW1970WARSZAWAPOLSKA
76MURAWSKI RADOSŁAW1980TORUŃPOLSKA
77NAHAJOWSKI PAWEŁ1970TORUŃACROTEAMPOLSKA
78NIEDBALSKA ANNA1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
79NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW1972ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
80NOWAKOWSKI JERZY1977TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
81OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
82OSINSKI GRZEGORZ1965TORUNPOL
83OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOCSAIUPOL
84OTT ZANETA1979TORUŃPOL
85PAPIŃSKI PAWEŁ1968TORUŃMELON TEAMPOLSKA
86PETYK SYLWIA1976TORUŃAPTEKA BIEGAPOLSKA
87PNIEWSKI MACIEJ1976GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
88POCHEĆ MICHAŁ1984TORUŃPOLSKA
89PODOLSKI MARIUSZ1973ŁAZIENIECPOL
90POLKOWSKA KLAUDIA1996TORUŃPOLSKA
91POPEK MACIEJ1977WŁOCŁAWEKANETA TEAMPOL
92POTRZEBOWSKA AGATA1985BYDGOSZCZDEAFPOLSKA
93PÓŁGĘSEK RAFAŁ1972SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
94PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOL
95PRZYBORKIEWICZ DOROTA1973TORUŃPOLSKA
96RACZKOWSKI ROBERT1974TORUŃMARMELPOLSKA
97RADKIEWICZ AGNIESZKA1978CZARNE BŁOTOPOL
98RADKIEWICZ TOMASZ1976CZARNE BŁOTOPOL
99RAJCZYK RADOSŁAW1969TORUNPOLSKA
100ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
101RUAPR- ZAWADZKA MONIKA1977LIPNOBIEGAM BO LUBIĘPOL
102RYGIELSKI RAFAŁ1974LUBICZ GÓRNYMTB CONTROLTEC TEAMPOL
103SEROCKA KAROLINA1992TORUŃCSAIUPOL
104SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOL
105SŁUNIECKI TOMASZ1975TORUŃALUMASTER BIEGAPOLSKA
106STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
107STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ1975CHEŁMŻAAIRFORCEPOL
108STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOL
109SUDZIŃSKI MARCIN1972TORUŃPOL
110SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCYBIEGACZEPOL
111SZLAG JOANNA1979TORUŃPOL
112SZYMAŃSKI MARCIN1981TORUŃPOL
113ŚLÓSAREK PIOTR, LESZEK1956TORUŃPOL
114ŚWIATOWY KRYSTIAN1981BARCINŚLIMAKI BARCINPOLSKA
115ŚWIDECKA ZUZANNA2000TORUŃZUBAPOLSKA
116ŚWIERCZYŃSKI MARCIN1986OSIELSKOATHLETICOMED.PL / TO TYLKO TRIATHLONPOLSKA
117TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKOPECPOLSKA
118TURULSKA JOANNA1991TORUŃPOL
119TWAROWSKI ARKADIUSZ1978TORUŃPOL
120WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOL
121WASILKIEWICZ KAROLINA1983TORUŃNIGDY SIĘ NIE PODDAWAJPOL
122WINCZURA PIOTR1957TORUNORANGE POLSKAPOL
123WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃORANGE POLSKAPOL
124WOJDYŁO MARIUSZ1987BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
125WROTEK ARTUR1969TORUŃPOLSKA
126ZAJĄC LESZEK1958TORUŃPOL
127ZAKRZEWSKI MAREK1967TORUŃACROTEAMPOLSKA
128ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOPOLSKA
129ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOL

11.11.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANZEL JERZY1966BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
2BARAŃSKI KRZYSZTOF1989TORUŃPOL
3BELZYT PIOTR1982UNISŁAWPOL
4BŁASZYK MACIEJ1980CHEŁMNO3BDMPOL
5BOGUSŁAWSKI MARCIN1984TORUŃPOL
6BOMASTEK KATARZYNA1989TORUŃPOL
7CACKOWSKI BARTOSZ1992TORUŃCSAIUPOL
8CHORĄŻAK SŁAWEK1971UNISŁAWPOL
9CHRZĄSTEK PAWEŁ1984TORUŃPOLSKA
10CHWIAŁKOWSKA EWA1963TORUŃPOL
11CHWIAŁKOWSKI WIESŁAW1959TORUŃPOL
12CHYB MICHAŁ1990TORUŃPOL
13CZAJKA MICHAŁ1979TORUŃPOL
14CZARNECKA KAROLINA1982TORUŃKAROLIX TEAM TORUŃPOLSKA
15DANIELAK MICHAŁ1976ROŻNO-PARCELEORKIESTRA WOJSKOWA W TORUNIUPOLSKA
16DĄBROWSKI PAWEŁ1994TORUŃPOL
17DOBUSZYŃSKI PAWEŁ1977TORUNPOLSKA
18DYCZKO ADAM1967BRĄCHNOWOPOL
19FILIPOWICZ ALBERT1972TYROWOTKKF MORLINYPOLSKA
20GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
21GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOL
22GRABOWSKA JULITA1992TORUŃCSAIUPOL
23GREFKOWICZ PAWEŁ1974TORUŃANIRO RUN TEAMPOL
24GRZECHOWIAK TOMASZ1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
25GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
26GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKBIG BULLS RUNNERSPOL
27GUŹDZIOŁ JAROSŁAW1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
28JANISZEWSKI JAKUB1971TORUŃPOL
29JASTRZĘBSKA JOANNA1985CIECHOCINEKPOLSKA
30JAWORSKI BARTŁOMIEJ1992TORUŃSPCPOL
31JELIŃSKA DOROTA1967MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
32JOANNA ZOPOTH-LIPIEJKO1977TORUŃPOLSKA
33KACHNIARZ ARTUR1981TORUŃPOL
34KACZYŃSKI BOLESŁAW1984TORUŃPOLSKA
35KARWASZ PAULINA1992LUBIEWOPOL
36KASZYCKI MICHAŁ1989TORUŃPOL
37KILKOWSKA JOANNA1969WARSZAWAPOL
38KILKOWSKI JAROSŁAW1966TORUŃPOLSKA
39KITA ANNA1979TORUŃPOL
40KITA MACIEJ1976TORUŃPOL
41KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
42KOMÓR RAFAŁ1968TORUŃUMRKPOL
43KORYCKA MAGDALENA1984ŁYSOMICEPOLSKA
44KOSSAKOWSKI PAWEŁ1983TORUŃPOL
45KOT ALEKSANDRA1983TORUŃFITKOTPOL
46KOWALSKI PAWEŁ1971BRODNICAPOL
47KOWALSKI ŁUKASZ1985CHEŁMŻATRAIATHLON TEAM CIESIELSKIPOL
48KRAJEWSKI LESZEK1980PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOL
49KRZYWDZIŃSKA KAMILA1983KOWALEWO POMORSKIEPOL
50KRZYŻANOWSKA JOANNA1973TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
51KRZYŻANOWSKI PAWEŁ1972TORUŃPÓŁNOCNY EXPRESSPOL
52KUKIEŁA MICHAŁ1987TORUŃPOL
53LANKIEWICZ SEBASTIAN1979TORUŃPOL
54LECH ROBERT1976GOLUB-DOBRZYŃLECHPOL
55LESZCZYŃSKI MIKOŁAJ1992TORUŃAIS.PLPOL
56LEWANDOWSKA MAŁGORZATA1966GNIEWKOWOTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
57LEWANDOWSKI KAROL1984TORUNTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOL
58LEWICKI PIOTR1979TORUŃPOL
59LUBIŃSKI ROBERT1986BYDGOSZCZPOL
60ŁOŃSKI JERZY1962KĘSOWOPOL
61MADAJCZYK KAROLINA1982CIECHOCINEKPOL
62MAJEWSKA EDYTA1972TORUŃPOL
63MELKOWSKI ŁUKASZ1977TORUŃPOL
64MIERZWICKA ANNA1974TORUŃPOL
65MILO ADAM197287-100POLSKA
66MIRZEJEWSKI KRZYSZTOF1987LIPNOPOL
67MULARZ JACEK1965TORUŃOLD SNAKEPOL
68MURAWSKI PRZEMYSŁAW1970WARSZAWAPOLSKA
69NIEDBALSKA ANNA1970ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
70NIEDBALSKI PRZEMYSŁAW1972ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
71NOWAKOWSKI JERZY1977TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
72OGULEWICZ TOMASZ1990TORUŃPOLSKA
73OSINSKI GRZEGORZ1965TORUNPOL
74OSIŃSKI KRZYSZTOF1987ZAKRZEWOCSAIUPOL
75OTT ZANETA1979TORUŃPOL
76PETYK SYLWIA1976TORUŃAPTEKA BIEGAPOLSKA
77PNIEWSKI MACIEJ1976GOLUB-DOBRZYŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
78PODOLSKI MARIUSZ1973ŁAZIENIECPOL
79POTRZEBOWSKA AGATA1985BYDGOSZCZDEAFPOLSKA
80PÓŁGĘSEK RAFAŁ1972SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
81PRĄDZYŃSKI PIOTR1986TORUŃPROGRAMISTANASWOIM.PLPOL
82RADKIEWICZ AGNIESZKA1978CZARNE BŁOTOPOL
83RADKIEWICZ TOMASZ1976CZARNE BŁOTOPOL
84ROSZAK ZBIGNIEW1988GNIEWKOWOT. G SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
85RUAPR- ZAWADZKA MONIKA1977LIPNOBIEGAM BO LUBIĘPOL
86RYGIELSKI RAFAŁ1974LUBICZ GÓRNYMTB CONTROLTEC TEAMPOL
87SADOWSKA KATARZYNA1983STAJENCZYNKI:)POL
88SEROCKA KAROLINA1992TORUŃCSAIUPOL
89SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOL
90SŁUNIECKI TOMASZ1975TORUŃALUMASTER BIEGAPOLSKA
91SOBORSKI KRZYSZTOF1972DOBRZEJEWICEPOLSKA
92STAROŚCIAK LESZEK1971TORUŃPOLSKA
93STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
94STENBOROWSKI WŁODZIMIERZ1975CHEŁMŻAAIRFORCEPOL
95STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOL
96SUDZIŃSKI MARCIN1972TORUŃPOL
97SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCYBIEGACZEPOL
98SZLAG JOANNA1979TORUŃPOL
99SZYMAŃSKI MARCIN1981TORUŃPOL
100ŚLÓSAREK PIOTR, LESZEK1956TORUŃPOL
101ŚWIATOWY KRYSTIAN1981BARCINŚLIMAKI BARCINPOLSKA
102TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKOPECPOLSKA
103TURULSKA JOANNA1991TORUŃPOL
104TWAROWSKI ARKADIUSZ1978TORUŃPOL
105WANIEK MARIUSZ1968TORUŃPOL
106WASILKIEWICZ KAROLINA1983TORUŃNIGDY SIĘ NIE PODDAWAJPOL
107WINCZURA PIOTR1957TORUNORANGE POLSKAPOL
108WIŚNIEWSKI DARIUSZ1965TORUŃORANGE POLSKAPOL
109WOJDYŁO MARIUSZ1987BRODNICABRODNICA BIEGAPOL
110WROTEK ARTUR1969TORUŃPOLSKA
111ZAJĄC LESZEK1958TORUŃPOL
112ZIELIŃSKI MAREK1987PRZECZNOPOL
113ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOL

14.01.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOL
2BARSZCZ PATRYK1998TORUŃPOL
3BARTOSZYŃSKI MARCIN1976TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOL
4BŁASZKIEWICZ KATARZYNA1972TORUŃPOL
5BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
6BUDZYŃSK PAULA1991TORUŃPOL
7CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
8DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOL
9DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
10DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
11GAJEWSKA DOMINIKA1981KSIĄŻENICEPOL
12JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
13JAWORSKI JAROSŁAW1971TJAWORPOL
14JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
15JONATOWSKI GRZEGORZ1981SILNOPOL
16KAMIŃSKI STEFAN1947TORUŃREKREACJA-TORUNPOL
17KOLCZYŃSKA GRAŻYNA1959TORUŃPOL
18KOTER JOANNA1997TORUŃTORUŃPOL
19KOWALSKA MAŁGORZATA2017KUCZWAŁYHUSARIA RACE TEAMPOL
20KRZYŻANOWSKA JOANNA1988CIECHOCINEKPOL
21KUŁAKOWSKI MICHAŁ1971TORUNPOL
22LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOL
23LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOL
24LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃRUN TEAM WOMEN TORUŃPOL
25LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃROZBIEGANE PIERNIKIPOL
26MACIKOWSKI CEZARY1996TORUŃROZBIEGANY SUSZPOL
27MARCINKOWSKI ADAM1998TORUNBIEGAMBOLUBIEPOL
28MAZUR-HAPKA MONIKA1984TORUŃPOL
29MILO IWONA1979TORUŃPOL
30NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
31NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
32OLEWIŃSKI DAWID1993DOBRZYŃ NAD WISŁĄPOL
33PASIKOWSKA ANNA1979PŁOCKPOL
34PAWLAK JOLANTA1971TORUŃPOL
35PIELARSKA PAULINA2001TORUŃBIEGUSKIPOL
36PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
37PYPKOWSKA AGNIESZKA1971NIESZAWAPOL
38RAJCA-LASKOWSKA KASIA1976TORUNPOL
39SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
40SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPOL
41SOWIŃSKA JUSTYNA1971ŁOCHOWICESPÓJNIA BIAŁE BŁOTAPOL
42STACHOWSKA ANNA1980KIEŁBASINPOL
43STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
44STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
45SZULC JACEK1965STOLNOPOL
46ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
47TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOL
48TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
49TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
50TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
51TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
52TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
53TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
54TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
55TYMCZEWSKA ALICJA1998GNIEZNOPOL
56UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
57UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
58WARLIKOWSKA KAROLINA1995GOLUB - DOBRZYŃPOL
59WIERZBOWSKA SYLWIA2000TORUŃPOL
60WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOL
61ZIELASKOWSKI PIOTR1976TORUŃPOL
62ŻOŁNOWSKA MONIKA1984POLSKAPOL
63ŻURAWSKA MARTA1986BYDGOSZCZPOL

14.01.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKA ANIA1979BYDGOSZCZPOL
2BIEROWIEC MAGDA1984TORUŃBERKIPOL
3BYRTEK GRZEGORZ1975BYDGOSZCZCAŁY CZAS DO PRZODUPOL
4CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOL
5CHLEBICZ PAWEŁ1969SIERADZPOL
6CIEPCIELIŃSKI DAWID1985BRODNICABIEGAM BO BIEGAMPOL
7CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPOL
8CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAAKTYWNI ETRAVEL SAPOL
9DYLEWSKI KRZYSZTOF1954TORUŃKSC S.A. TORUŃPOL
10DZIERŻAWSKI ŁUKASZ1981WŁOCŁAWEKPOL
11FALKOWSKI MICHAŁ1985KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOL
12GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
13GLIWKA ARTUR1980INOWROCŁAW1.BLWLPOL
14GÓJSKA JOANNA1977WAGANIECPOL
15GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTKTPOL
16GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOL
17GUŚCIORA MONIKA1996RYŃSKBIG BULLS RUNNERSPOL
18GUTTFELD IGOR1967MŁYNIEC PIERWSZYPOL
19GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOL
20GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
21HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ1978TORUŃBIEGAJACA KURAPOL
22HUZARSKI KAMIL1990TORUŃPOL
23JASIŃSKI KRZYSZTOF1983TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
24KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOL
25KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
26KOLCZYŃSKI DAMIAN1986TORUŃPOL
27KONDRAT ALEKSANDRA1990TORUŃPOL
28KOSTECKA MARIOLA1980SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
29KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOL
30KURPIEWSKI ARTUR1975TORUNPOL
31LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
32LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃVENI, CUCURRI, VICIPOL
33LOREK MARCIN1971TORUNPOL
34LUBISZEWSKA KAROLINA1984TORUŃPOL
35LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPOL
36MAJCHER PAWEŁ1973PĘDZEWOPOL
37MASALSKI ROMUALD1967CZERNIKOWOPOL
38MAZUR-HAPKA MONIKA1984TORUŃPOL
39NIEMCZYK MIŁOSZ1983SULNOWOMILVERPOL
40NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
41NOWAKOWSKI JERZY1977TORUŃPOL
42ORŁOWSKA KLAUDIA1975TORUŃCELEBRYTKIPOL
43PADUCH GRAŻYNA2074TORUŃPOL
44PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
45PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
46POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOSOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
47POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOPOL
48PRÓCHNIAK NATALIA1983TORUŃMARMEL TORUŃPOL
49SCHMITT JULIAN1998WYMYSŁOWOL.WPOL
50SIMIŃSKI MACIEJ1975BYDGOSZCZPOL
51SKUCIŃSKA KAROLINA1982BYDGOSZCZPOL
52SOBIERAJSKI PRZEMYSŁAW1987TORUŃPOL
53SPYCHALSKI TADEUSZ1960TORUÑPOL
54SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOL
55SZYMAŃSKA ADRIANNA1988BYDGOSZCZPOL
56TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
57TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
58TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
59TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKM TRUCHCIK LUBIANKAPOL
60TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOL
61WALKIEWICZ JOANNA1978OLSZTYNPOL
62WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃPOL
63WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOL
64WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
65WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
66WASILKIEWICZ KRZYSZTOF1975TORUŃUCS UMKPOL
67WASZAK ROMAN1963RADZIEJOWWOPRPOL
68WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOL
69WIERZBOWSKI PIOTR1978BRZOZÓWKAŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOL
70WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃSPCPOL
71ZAWIEJA JAN1991TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POL
72ZIELIŃSKI ANDRZEJ1978TORUŃPOL
73ZIELIŃSKI SEBASTIAN1980TORUŃPOL

11.02.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOL
2BŁASZKIEWICZ KATARZYNA1972TORUŃPOL
3BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
4CIPKOWSKI RAFAŁ2001IMBIRKOWOPOL
5CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
6CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR1979MOGILNOPOL
7DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOL
8DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOLSKA
9DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
10DĘBOWSKA WERONIKA1995CHEŁMNOPOLSKA
11GAJEWSKA DOMINIKA1981KSIĄŻENICEPOL
12GOŁĘBIEWSKI ARKADIUSZ1980CIECHOCINEKPOLSKA
13GOSPODACZYK MAREK1975TORUNPOL
14GÓRNIAK MAREK2001INOWROCŁAWPOLSKA
15HEYMANN ALEKSANDRA1996TORUŃPOLSKA
16JAJEŚNICA ILONA1983ZAMEK BIERZGŁOWSKIPOLSKA
17JAWORSKI JAROSŁAW1971TJAWORPOL
18JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
19JERECZEK MICHAŁ1994TORUŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
20JĘDRYCZKA DOROTA1987BYDGOSZCZPOLSKA
21KILICH ANNA1978INOWROCŁAWPOL
22KOŁODZIEJ BARBARA1995LUBICZPOL
23KOSTECKA MAGDALENA1993TORUŃPOLSKA
24KOSTECKA-SZWERMER MAGDALENA1993TORUŃPOLSKA
25KOT FRANCISZEK1950INOWROCŁAWPOLSKA
26KOT FRANCISZEK1950INOWROCŁAWPOLSKA
27KOWALSKA MAŁGORZATA2017KUCZWAŁYHUSARIA RACE TEAMPOL
28KUBOWICZ PIOTR1967BYDGOSZCZPOL
29KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
30LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOL
31LEŚNIEWSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZPOL
32LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
33LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
34LIPKA RAFAŁ1995TORUŃPOL
35LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOL
36LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOLSKA
37MAJDAN ADAM1980ŁUBIANKAPOLSKA
38NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
39NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
40PASIKOWSKA ANNA1979PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
41PIĄTKOWSKI MICHAŁ1994TORUŃTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
42PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
43PROKOP MICHAŁ1985TORUŃPOLSKA
44RAK-BURBLIS KATARZYNA1964TORUŃPOLSKA
45RYCHARSKA SYLWIA1988TORUŃPOL
46SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
47STACHOWSKA ANNA1980KIEŁBASINPOL
48STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
49STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
50ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
51TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
52TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
53TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
54TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
55TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
56UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
57UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
58WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOL
59WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOL
60ZIELIŃSKA JUSTYNA1981SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
61ŻOŁNOWSKA MONIKA1984POLSKAPOL

11.02.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADRJAN DARIUSZ1960OPRZĘŻÓWBIEGNĄCE WIEPRZEPOLSKA
2BIERNACKA ANIA1979BYDGOSZCZPOL
3BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOL
4CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOL
5CHLEBICZ PAWEŁ1969SIERADZPOL
6CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPOL
7CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAAKTYWNI ETRAVEL SAPOL
8DOBRZAŃSKA MARTA1988CIECHOCIENEKPOLSKA
9DZIWIŃSKA AGATA1989ŁÓDŹPOL
10GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
11GOŁĘBIEWSKI MARCIN1980WARSZAWARK ATHLETICSPOLSKA
12GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTKTPOL
13GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOL
14GUTTFELD IGOR1967MŁYNIEC PIERWSZYPOL
15GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOL
16GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
17HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ1978TORUŃBIEGAJACA KURAPOL
18JASIŃSKI KRZYSZTOF1983TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
19JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
20KACZYŃSKI RAFAŁ1985TORUŃPLUSZOWE NORNICEPOLSKA
21KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOL
22KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
23KOWALSKI PAWEL1982TORUNPOL
24KRAJEWSKI LESZEK1980PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOL
25KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOL
26KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOLSKA
27LECHOWSKA AGNIESZKA1976ŁUBIANKAPOLSKA
28LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃVENI, CUCURRI, VICIPOL
29LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPOL
30MAŁKIŃSKI JÓZEF1957BYDGOSZCZPOLSKA
31MARCHEWKA MAREK1973TORUŃPOLSKA
32MICUN KATARZYNA1972TORUŃDO CELUPOLSKA
33MICUN KATARZYNA1972TORUŃPOL
34MICUN MEDARD1971TORUŃPOL
35MOGILNICKI DOMINIK1992KONSTANTOWOPOL
36NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
37ORLOWSKA KLAUDIA1975TORUŃCELEBRYTKIPOL
38PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
39POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOSOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
40POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOPOL
41RYBICKI ARTUR1984TORUŃTORUŃ MULTISPORT TEAMPOLSKA
42SKOWROŃSKI PAWEŁ1997TORUŃMARMELPOLSKA
43SKUCIŃSKA KAROLINA1982BYDGOSZCZPOL
44SOBIERAJSKI PRZEMYSŁAW1987TORUŃPOL
45STADNIK TOMASZ1986TORUŃCSAIUPOLSKA
46STADNIK TOMASZ1986TORUŃCSAIUPOLSKA
47SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOL
48TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
49TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
50TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
51TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
52TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
53TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKM TRUCHCIK LUBIANKAPOL
54TREPKOWSKI MATEUSZ1993GLOGOWOBRZOZÓWKAPOLSKA
55WALKIEWICZ JOANNA1978OLSZTYNPOLSKA
56WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOL
57WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
58WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
59WASIELEWSKA MALGOSIA1981CHELMZAPOLSKA
60WASILKIEWICZ KRZYSZTOF1975TORUŃUCS UMKPOL
61WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAPOL
62WEJMAN MONIKA1976TORUŃPOL
63WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOL
64WESOŁOWSKI RADOSŁAW1988CIECHOCINEKPOLSKA
65WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃSPCPOL
66WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOL
67ZALECH SŁAWOMIR1977SOLEC -KUJAWSKIPOL
68ZIELIŃSKI ANDRZEJ1978TORUŃPOL
69ZIELIŃSKI SEBASTIAN1980TORUŃPOL

11.03.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERAK MAGDALENA1977TORUŃPOL
2BARSZCZ PATRYK1998TORUŃPOLSKA
3BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
4BOCIEK PIOTR1962GRUDZIĄDZPOL
5BUBACZ ANNA1983GNIEZNOPOL
6CIBORSKA DOROTA1989TORUŃCROSSFIT POLNA :-)POLSKA
7CIPKOWSKI RAFAŁ2001IMBIRKOWOPOL
8CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
9DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOL
10DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
11DĘBOWSKA WERONIKA1995CHEŁMNOPOLSKA
12DRTGHEDRG AWDAWD1998TORUN5TEYRTYHTRPOLSKA
13FLOREK ŁUKASZ1984GRUPARUN TEAM FLORASYPOL
14FURKA BULLER DANIELA1989TORUŃPOLSKA
15GAJEWSKA DOMINIKA1981KSIĄŻENICEPOL
16GÓRNIAK MAREK2001INOWROCŁAWPOLSKA
17JANKOWSKA EWELINA1990TORUŃPOLSKA
18JAWORSKI JAROSŁAW1971TJAWORPOL
19JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
20JEŻEWSKA WERONIKA2000TORUŃPOL
21KILICH ANNA1978INOWROCŁAWPOL
22KOWALSKA MAŁGORZATA2017KUCZWAŁYHUSARIA RACE TEAMPOL
23KOWALSKI PAWEŁ1983TORUŃPOLSKA
24KRUCZKOWSKI JAROSŁAW1969ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOWIAT ALEKSANDROWSKIPOLSKA
25LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOL
26LEŚNIEWSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZPOL
27LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
28LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOL
29LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOLSKA
30ŁUKANOWSKI SŁAWOMIR1983MASZEWO DUŻEPOLSKA
31MALICKA-ZACNIEWSKA AGATA1988TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
32MASZTALERZ PIOTR2001TORUNPOL
33MICHALSKA ALEKSANDRA1972OLIMPINPOLSKA
34NAHAJOWSKI WOJCIECH1980ŁYSOMICEACROTEAMPOLSKA
35NALIŃSKI MAREK1983TORUŃPOLSKA
36NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
37NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
38PIETRYKOWSKI BARTOSZ1992TORUŃEZWPOLSKA
39PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
40PRZYBYLSKI DAWID1983MOGILNOPOLSKA
41RUDEWICZ SANDRA1992KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
42SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
43STACHOWSKA ANNA1980KIEŁBASINPOL
44STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
45STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
46ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
47TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
48TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
49TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
50UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
51UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
52WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOL
53WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOLSKA
54WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOL
55ZIELIŃSKA JUSTYNA1981SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
56ŻOŁNOWSKA MONIKA1984POLSKAPOL

11.03.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKA ANIA1979BYDGOSZCZPOL
2BINASZEWSKI ADAM1982TORUŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
3BŁASZKIEWICZ KATARZYNA1972TORUŃPOL
4BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOL
5CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOL
6CHLEBICZ PAWEŁ1969SIERADZPOL
7CHMIELEWSKI BARTOSZ1989RYPINPOLSKA
8CHMIELEWSKI BARTOSZ1989RYPINPOLSKA
9CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPOL
10CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAAKTYWNI ETRAVEL SAPOL
11DEREZIŃSKI DANIEL1976TORUŃDANNPOLSKA
12DOBRZAŃSKA MARTA1988CIECHOCIENEKPOLSKA
13DULSKA KATARZYNA1986TORUŃPOLSKA
14DZIWIŃSKA AGATA1989ŁÓDŹPOL
15GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
16GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTKTPOL
17GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOL
18GUTTFELD IGOR1967MŁYNIEC PIERWSZYPOL
19GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOL
20GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
21HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ1978TORUŃBIEGAJACA KURAPOL
22JASIŃSKI KRZYSZTOF1983TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
23JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
24KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOL
25KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
26KOSTECKA MARIOLA1980SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
27KRAJEWSKI LESZEK1980PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOL
28KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOL
29KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOLSKA
30KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOLSKA
31LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃVENI, CUCURRI, VICIPOL
32LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPOL
33MAŁKIŃSKI JÓZEF1957BYDGOSZCZPOLSKA
34MAZUR-HAPKA MONIKA1984TORUŃPOL
35MICUN KATARZYNA1972TORUŃPOL
36MICUN MEDARD1971TORUŃPOL
37MOGILNICKI DOMINIK1992KONSTANTOWOPOL
38NAPIERSKA MARLENA1978BRZOZIESIĘBIEGAPOLSKA
39NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
40PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
41POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOSOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
42POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOPOL
43PRZYBORKIEWICZ DOROTA1973TORUŃPOL
44SKUCIŃSKA KAROLINA1982BYDGOSZCZPOL
45SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOL
46TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
47TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
48TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
49TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
50TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKM TRUCHCIK LUBIANKAPOL
51TUTAK ŁUKASZ1984WYBCZCROSSFIT TORUŃPOLSKA
52WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOL
53WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
54WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
55WASILKIEWICZ KRZYSZTOF1975TORUŃUCS UMKPOL
56WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOL
57WESOŁOWSKI RADOSŁAW1988CIECHOCINEKPOLSKA
58WINIARSKI ŁUKASZ1985TORUŃWOJSKOWA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWAPOLSKA
59WINIARSKI ŁUKASZ1985TORUŃWOJSKOWA OCHRONA PRZECIWPOŻAROWAPOLSKA
60WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃSPCPOL
61WITKOWSKI PIOTR1974TORUŃPOL
62WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOL
63ZALECH BARBARA1978SOLEC -KUJAWSKIPOL
64ZALECH SLAWOMIR1977SOLEC -KUJAWSKIPOLSKA
65ZALECH SŁAWOMIR1977SOLEC -KUJAWSKIPOL
66ZIELIŃSKI SEBASTIAN1980TORUŃPOL

14.10.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZLUBICZPOLSKA
2BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
3CHOŚCIŃSKI PIOTR1977TORUŃPOLSKA
4CIBORSKA DOROTA1989TORUŃCROSSFIT POLNA :-)POLSKA
5CIBORSKA DOROTA1989TORUŃCROSSFIT POLNAPOLSKA
6CIPKOWSKI RAFAŁ2001IMBIRKOWOPOL
7CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
8CZAJKOWSKI PIOTR1989KOWALEWO POMAGROLOKSPORTTEAM/BCTTEAMPOLSKA
9CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR1979MOGILNOWINGS TEAMPOLSKA
10CZUBACHOWSKI SŁAWOMIR1979MOGILNOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
11DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOL
12DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
13DĘBOWSKA WERONIKA1995CHEŁMNOPOLSKA
14FLOREK ŁUKASZ1984GRUPARUN TEAM FLORASYPOL
15FURKA BULLER DANIELA1989TORUŃPOLSKA
16GAJEWSKA DOMINIKA1981KSIĄŻENICEPOL
17JAWORSKI JAROSŁAW1971TJAWORPOL
18JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
19KARPIŃSKA AGNIESZKA1970BRZOZÓWKAPOLSKA
20KILICH ANNA1978INOWROCŁAWPOL
21KOWALSKA MAŁGORZATA2017KUCZWAŁYHUSARIA RACE TEAMPOL
22KOWALSKI PAWEŁ1983TORUŃPOLSKA
23LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOL
24LEŚNIEWSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZPOL
25LEWANDOWSKA AGNIESZKA2018WŁOCŁAWEKPOL
26LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
27LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
28LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOL
29LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
30ŁUKANOWSKI SŁAWOMIR1983MASZEWO DUŻEPOLSKA
31MICHALEC KAMIL1998TORUŃKKB MOSIR KROSNOPOLSKA
32NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
33NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
34PIEŃKOSZ JAROSŁAW1987TORUŃPOLSKA
35PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
36RUDEWICZ SANDRA1992KOWALEWO POMORSKIEPOLSKA
37SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
38SÓJKOWSKI DARIUSZ1987GNIEWKOWOPOLSKA
39STACHOWSKA ANNA1980KIEŁBASINPOL
40STANISZEWSKA JOANNA1982TORUŃSPCPOLSKA
41STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
42STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
43ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
44TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
45TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
46TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
47TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
48TOMASZEWSKI WOJCIECH1964TORUNPOLSKA
49UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
50UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
51WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOL
52ZIELIŃSKA JUSTYNA1981SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL

14.10.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKA ANIA1979BYDGOSZCZPOL
2BŁASZKIEWICZ KATARZYNA1972TORUŃPOL
3BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOL
4CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOL
5CHLEBICZ PAWEŁ1969SIERADZPOL
6CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPOL
7CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAAKTYWNI ETRAVEL SAPOL
8DOBRZAŃSKA MARTA1988CIECHOCIENEKPOLSKA
9DYLEWSKI KRZYSZTOF1954TORUŃPOLSKA
10DZIWIŃSKA AGATA1989ŁÓDŹPOL
11GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
12GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTKTPOL
13GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOL
14GUTTFELD IGOR1967MŁYNIEC PIERWSZYPOL
15GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOL
16GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
17HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ1978TORUŃBIEGAJACA KURAPOL
18JASIŃSKI KRZYSZTOF1983TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
19JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
20KAMIŃSKI RADOSŁAW1979TORUŃPOLSKA
21KARPIŃSKA ADAM1968BRZOZÓWKA12WOGPOLSKA
22KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOL
23KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
24KRAJEWSKI LESZEK1980PIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOL
25KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOL
26LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃVENI, CUCURRI, VICIPOL
27LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
28LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPOL
29ŁĘCKA AGATA1969RADZANOWOACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
30MAŁKIŃSKI JÓZEF1957BYDGOSZCZPOLSKA
31MARACH PIOTR1974TORUŃAKPB MARMEL TORUŃPOLSKA
32MAZERSKI JAROSŁAW1985TORUŃPOLSKA
33MICUN KATARZYNA1972TORUŃPOL
34MICUN MEDARD1971TORUŃPOL
35MOGILNICKI DOMINIK1992KONSTANTOWOPOL
36NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
37OKOŃSKI MACIEJ1979TORUŃPOLSKA
38PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
39POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOSOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
40POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOPOL
41PRZYBORKIEWICZ DOROTA1973TORUŃPOL
42SKUCIŃSKA KAROLINA1982BYDGOSZCZPOL
43SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOL
44TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
45TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
46TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
47TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
48TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
49TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKM TRUCHCIK LUBIANKAPOL
50TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃT.S. OPATRUNKI TOTUŃPOLSKA
51WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOL
52WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
53WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
54WASILKIEWICZ KRZYSZTOF1975TORUŃUCS UMKPOL
55WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAPOLSKA
56WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOL
57WESOŁOWSKI RADOSŁAW1988CIECHOCINEKPOLSKA
58WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃSPCPOL
59ZALECH BARBARA1978SOLEC -KUJAWSKIPOL
60ZALECH SŁAWOMIR1977SOLEC -KUJAWSKIPOL
61ZIELEPUHA AGATA1998EŁKPOLSKA
62ZIELIŃSKI SEBASTIAN1980TORUŃPOL
63ŻOŁNOWSKA MONIKA1984POLSKAPOL

11.11.2018 - 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZLUBICZPOLSKA
2BOCHENEK JAROSŁAW1971TORUŃTKKF TORUŃPOL
3CHOŚCIŃSKI PIOTR1977TORUŃPOLSKA
4CIBORSKA DOROTA1989TORUŃCROSSFIT POLNA :-)POLSKA
5CIPKOWSKI RAFAŁ2001IMBIRKOWOPOL
6CZAIŃSKA MARIOLA1972TORUŃPOL
7DEMBKOWSKI RYSZARD1953TORUNOLD SNAKEPOL
8DĘBOWSKA WERONIKA1995CHEŁMNOPOLSKA
9FLOREK ŁUKASZ1984GRUPARUN TEAM FLORASYPOL
10FURKA BULLER DANIELA1989TORUŃPOLSKA
11GAJEWSKA DOMINIKA1981KSIĄŻENICEPOL
12JAWORSKI JAROSŁAW1971TJAWORPOL
13JAWORSKI JAROSŁAW1971TORUŃJAWORPOL
14KARPIŃSKA AGNIESZKA1970BRZOZÓWKAPOLSKA
15KILICH ANNA1978INOWROCŁAWPOL
16KOWALSKA MAŁGORZATA2017KUCZWAŁYHUSARIA RACE TEAMPOL
17KOWALSKI PAWEŁ1983TORUŃPOLSKA
18LADA PRZEMYSŁAW1984ZALESIESTALE BIEGAM - NOVA TRADINGPOL
19LEWANDOWSKA AGNIESZKA2018WŁOCŁAWEKPOL
20LEWANDOWSKA AGNIESZKA1981WŁOCŁAWEKPOL
21LEWANDOWSKI PAWEŁ1981WŁOCŁAWEKPOL
22LISZCZ EWA1997TORUŃEWCIAPOL
23LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOL
24ŁUKANOWSKI SŁAWOMIR1983MASZEWO DUŻEPOLSKA
25NAREWSKI ŁUKASZ1991FRANCISZKOWOPENDZONCY JELEŃPOL
26NIEWIADOMSKA-BOCHENEK MONIKA1974TORUŃMAMY RUSZAMYPOL
27PIEŃKOSZ JAROSŁAW1987TORUŃPOLSKA
28PODUFALSKI JACEK1970TORUŃPROLABPOL
29SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIETY I JAPOL
30SÓJKOWSKI DARIUSZ1987GNIEWKOWOPOLSKA
31STACHOWSKA ANNA1980KIEŁBASINPOL
32STANISZEWSKA JOANNA1982TORUŃSPCPOLSKA
33STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
34STAWICKI ROMAN1957KOWALEWO POMORSKIEPOL
35ŚWIĄTKOWSKI RADOSŁAW1994TORUŃPOL
36TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
37TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
38TESTOWY7 JAKUB1992RYPINSDFPOL
39TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
40TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
41TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
42TOMASZEWSKI WOJCIECH1964TORUNPOLSKA
43UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
44UTRACKI MICHAŁ1965GRUDZIĄDZPOL
45WOŹNIAK JAROSŁAW1980TORUŃPOL
46ZIELIŃSKA JUSTYNA1981SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL

11.11.2018 - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKA ANIA1979BYDGOSZCZPOL
2BŁASZKIEWICZ KATARZYNA1972TORUŃPOL
3BORUCIŃSKI JERZY1962GŁOGOWOPOL
4CETKOWSKI PRZEMEK1984TORUŃPOL
5CHLEBICZ PAWEŁ1969SIERADZPOL
6CIEPLIŃSKA MARTA1989TORUŃPOL
7CZAYKOWSKI WOJCIECH1980GDYNIAAKTYWNI ETRAVEL SAPOL
8DOBRZAŃSKA MARTA1988CIECHOCIENEKPOLSKA
9DYLEWSKI KRZYSZTOF1954TORUŃPOLSKA
10DZIWIŃSKA AGATA1989ŁÓDŹPOL
11GAZDULSKI KRZYSZTOF1968TORUŃPOL
12GRZYBOWSKI MICHAŁ1981TORUŃTKTPOL
13GRZYWACZ KAROLINA1984BYDGOSZCZPOL
14GUTTFELD IGOR1967MŁYNIEC PIERWSZYPOL
15GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKIPOL
16GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOL
17HAJDUKIEWICZ GRZEGORZ1978TORUŃBIEGAJACA KURAPOL
18JASIŃSKI KRZYSZTOF1983TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
19JASIŃSKI MAREK1988TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOL
20KAMIŃSKI RADOSŁAW1979TORUŃPOLSKA
21KARPIŃSKA ADAM1968BRZOZÓWKA12WOGPOLSKA
22KARWASIŃSKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃPOL
23KJKJ LLKL1988DFDSFD1231POLSKA
24KOC DARIUSZ1974GRĘBOCINPOL
25KULIŃSKA EWELINA1994TORUŃPOLSKA
26KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOL
27LEWANDOWSKI RAFAŁ1981TORUŃVENI, CUCURRI, VICIPOL
28LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
29LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPOL
30ŁĘCKA AGATA1969RADZANOWOACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
31MAŁKIŃSKI JÓZEF2018BYDGOSZCZPOLSKA
32MAZERSKI JAROSŁAW1985TORUŃPOLSKA
33MICUN KATARZYNA1972TORUŃPOL
34MICUN MEDARD1971TORUŃPOL
35MILEWSKI BENEDYKT1966GRĄŻAWYSAMINDRUK BRODNICAPOLSKA
36MOGILNICKI DOMINIK1992KONSTANTOWOPOL
37NIKOŁAJEW MONIKA1981BYDGOSZCZPOL
38OKOŃSKI MACIEJ1979TORUŃPOLSKA
39PETYK SYLWIA1976TORUNPOL
40POSADZY KAROL1973GNIEWKOWOPOL
41SKUCIŃSKA KAROLINA1982BYDGOSZCZPOL
42SYKUT WOJCIECH1988TORUŃCSAIUPOL
43TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
44TESTOWY7 JAKUB2017RYPINPOL
45TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
46TESTOWY7 JAKUB1991RYPINPOL
47TOMASZEWSKI MACIEJ1988TORUNKM TRUCHCIK LUBIANKAPOL
48TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃT.S. OPATRUNKI TOTUŃPOLSKA
49WAŁACH KAROLINA1986TORUŃPOL
50WASILKIEWICZ KRZYSZTOF1975TORUŃUCS UMKPOL
51WAWRZYNIAK PRZEMYSŁAW1988KROBIAPOLSKA
52WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOL
53WESOŁOWSKI RADOSŁAW1988CIECHOCINEKPOLSKA
54WIŚNIEWSKI WŁODZIMIERZ1961TORUŃSPCPOL
55ZALECH BARBARA1978SOLEC -KUJAWSKIPOL
56ZALECH SŁAWOMIR1977SOLEC -KUJAWSKIPOL
57ZIELIŃSKI SEBASTIAN1980TORUŃPOL
58ŻOŁNOWSKA MONIKA1984POLSKAPOL