System rejestracji dostarcza STS-TIMING

TRIATHLON GDAŃSK 2018

Lista startowa / Start List

Data imprezy
15.07.2018

Triathlon Gdańsk 2018

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALVARADO CANO JUAN FELIPE1983SOPOTBIKE U UPPOLSKA
2BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA1969GDAŃSKGOODLUCKPOLSKA
3BAŃCZEROWSKI KRZYSZTOF1980GDYNIATHOMSONREUTERSPOLAND
4BARANOWSKA KORNELIA1974GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
5BEDNARCZYK ARKADIUSZ1976GDYNIATRIDEAPOLSKA
6BEDNARSKA MARTA1974GDANSKPOLSKA
7BERNAT KRZYSZOF1974BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
8BERNISZ MAGDALENA1994GDAŃSKF3TEAMPOLSKA
9BLEW MARCIN1991GDANSKPOLSKA
10BOGDAŃSKI ŁUKASZ1981GDAŃSKTHOMSON REUTERS TRIATHLON TEAMPOLSKA
11BORYNA JAREK1965GDAŃSKPOLSKA
12BORZYSZKOWSKI MICHAŁ1984RZEPNICASZMONDAK TEAM BYTÓWPOLSKA
13BRUSKI DARIUSZ1963GDAŃSKELDARPOLSKA
14BUGIERA JACEK1988GDYNIPWC FCU RUN TEAMPOLSKA
15CBN SRGB1982GFHPOLSKA
16CHMIELEWSKI PIOTR1978WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLSKA
17CHOROMAŃSKI ARTUR1987PIECKIPOLSKA
18CZAPIŃSKI MICHAŁ1982REDAEUROPELL-BIKE U UPPOLSKA
19CZECZOT JACEK1987BĄKOWOCZECZOTPOLSKA
20CZERWIEC ARTUR1977RADOMVEGE RUNNERSPOLSKA
21CZERWIŃSKA MARTA1998GDAŃSKTORUS TRIATHLON TEAMPOLSKA
22DABROWSKA JOANNA1987REDAKOMENDZIAKIPOLSKA
23DAHMS ADAM1978BYDGOSZCZMEDI TEAMPOLSKA
24DĄBROWSKI MICHAŁ1977WARSZAWAPOLSKA
25DEREWECKI JAREK1974SKRZESZEWOGR3MIASTOPOLSKA
26DŁUŻNIEWSKI SŁAWOMIR1980CIECHANÓWRUNNERS TEAM CIECHANÓWPOLSKA
27DOMBROWSKA ELZBIETA1953GDANSKPOLSKA
28DOMBROWSKI JACEK1983GDANSKPOLSKA
29DOMITRZ MARIUSZ1981BIALYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
30DOWBOR MACIEJ1978WARSZAWATRINERGYPOLSKA
31DROZDEK RADOSŁAW1973GDAŃSKPOWERON3CITY.PLPOLSKA
32DROZDOWSKI MAREK1972WARSZAWAPOLSKA
33DUDANIEC-TARKOWSKA AGNIESZKA1984GDAŃSKAMT GDAŃSK/ TRI LADIESPOLSKA
34DULAS TOMASZ1971CHWASZCZYNOBSI OFFSHOREPOLSKA
35DUNAJEWSKA JOANNA1973GDANSKPOLSKA
36DUNAJEWSKI PAWEL1973GDANSKPOLSKA
37DUTKIEWICZ SŁAWEK1972SOPOTIRONTEAM 3CITYPOLSKA
38FABIANOWICZ AGNIESZKA1983SOPOTPOLSKA
39FAC DAMIAN1980WARSZAWAPOLSKA
40FILIPP MATEUSZ1972GDYNIAPOLSKA
41FILIPP MATEUSZ1972GDYNIAPOLSKA
42GAST BARTŁOMIEJ1978GDYNIABLUE MEDIA TEAMPOLSKA
43GĄSIOROWSKI JACEK1970WROCLAWDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
44GRUŹLEWSKA ANNA1984GDAŃSKPOLSKA
45HAPKA TOMASZ1980DEBNICA KASZUBSKAPOLSKA
46HLADES MARCIN1976GDAŃSKPOLSKA
47INGLOT MICHAL1978GDANSKTHOMSON REUTERS TRIPOLSKA
48JANKOWSKI MACIEJ1976GDYNIAGR3MIASTOPOLSKA
49JANTA MAREK1981GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
50JAROCKI GRZEGORZ1970GDAÑSKLPP TEAMPOLSKA
51JASKUŁKE IREK1973PUCKPOLSKA
52JAZDZYK ALEKSANDER1980RAADALBERGEN TRIATHLON CLUBNORWEGIA
53JEZIERSKI ADAM1979ŁÓDŹPULS TRI TEAMPOLSKA
54KACPRZAK MARCIN1983GDAŃSKLOTOS TEAMPOLSKA
55KAFTAŃSKI LECH1955ŁEBIEŃPOLSKA
56KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA1988GDAŃSKPOLSKA
57KALINOWSKI KRZYSZTOF1975GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
58KAMIŃSKI TOMASZ1980MROCZAAMS TRIATHLONPOLSKA
59KARPOWICZ PAWEŁ1989GDYNIAPOLSKA
60KAWCXYNSKI PAWEL1982GDYNIATRIDEA TEMPOLSKA
61KĄCKI KAROL1979WARSZAWAPOLSKA
62KĘPA ŁUKASZ1995ŚWIDWINSPARTAKUS SWIDWINPOLSKA
63KILARSKI MAREK1975BIELSKO BIAŁAPOLSKA
64KISIELEWSKA AGATA1991TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPOLSKA
65KLAWITTER LESZEK1974GDYNIATORUS TRIATHLON TEAMPOLSKA
66KMENT RAFAL1979GDANSKBIKEYOUUPPOLSKA
67KOLWICZ DAMIAN1984GDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
68KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ1971REDAENDUREPOLSKA
69KONECKO IZABELA1967SOPOTSGS POLAND TEAMPOLSKA
70KOSEL MARIUSZ1967GDAŃSKKOSEL FAMILYPOLSKA
71KOSSOWSKI KACPER1977WARSZAWAPOLSKA
72KOSTYRA AGNIESZKA1990TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
73KOWALEWSKA DARIA1984GDAŃSKTHOMSON REUTERS TRIATHLON TEAMPOLSKA
74KOWALSKI MACIEJ1964GDAŃSKPOLSKA
75KRAUSE RYSZARD1963KAMIENICA KRÓLEWSKAPOLSKA
76KRÓLCZYŃSKI MACIEJ1980GRODZISK MAZOWIECKIKS. WOLNIPOLSKA
77KRYSTEK NATALIA1984PĘPOWOPOLSKA
78KUCHARSKA ANNA1988GDAŃSKPOLSKA
79KULESZA JOLANTA1983GDAŃSKPOLSKA
80KURCZEWSKI PRZEMEK1976ŁĘCZEPOLSKA
81KWIDZIŃSKI KRZYSZTOF1973GDYNIAELTORBUD TEAMPOLSKA
82LANGOWSKI PIOTR1974GDYNIAUKS TRS SUSZPOLSKA
83LEMKE EWA1992GDYNIAACTIVE LIFE/ SPORTEVOPOLSKA
84LEŚNIOWSKI MARIUSZ1975GDAŃSKRACE EVOLUTIONPOLSKA
85LETNIOWSKI MACIEJ1969KOWALEMASTERLEASETEAMPOLSKA
86LISZEWSKI TOMASZ1977GDYNIAPOLSKA
87ŁAGOWNIK MARTA1995GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
88ŁOPACIŃSKI TOMASZ1978GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
89MAMCARZ JAROSŁAW1967TCZEWWOPR TCZEWPOLSKA
90MAŚKIEWICZ MICHAŁ1985IŁAWAPROSTO PRZED SIEBIEPOLSKA
91MIROWICZ PIOTR1985GDAŃSKSPORT-EVOPOLSKA
92MIZIARSKI PAWEŁ1990REDATORUS- JEPPESENPOLSKA
93MIZIARSKI PAWEŁ1990REDATORUS- JEPPESENPOLSKA
94MORCZYŃSKA KATARZYNA1989GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKA FIT MAMAPOLSKA
95MROZIŃSKI ALEKSANDER1992GDAŃSKSPORT-EVOPOLSKA
96NACZYK MARTA1989GDYNIADIETETYK WWW.FORMANASZCZYT.PLPOLSKA
97NEJMAN ANDRZEJ1982WARSZAWAVELOCITY WARSOWPOLSKA
98NIETUPSKI MARCIN1974SOPOTJAMES BONDPOLSKA
99OHLER IZABELA1982GDYNIANORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
100OLEKSIEWICZ TOMASZ1978GDANSKTICK TEAMPOLSKA
101OLENDER PAWEŁ1977WARSZAWA/MRĄGOWOCAR4 PARTS - MRĄGOWOPOLSKA
102ORŁOWSKI PIOTR1978OLSZTYNTRI-DUNAJEKPOLSKA
103ORZOŁ KAMIL1983GDYNIANORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
104PAKURA PIOTR1978GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
105PANKOWSKI TOMASZ1974GDAŃSKBALTIC-STARPOLSKA
106PAWŁOWSKI MAREK1973GDAŃSKPOLSKA
107PAZDRĄG KAROLINA1988CIECHANÓWKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPOLSKA
108PERGOŁ BOGUSŁAW1972GDAŃSKSMARUJ NA TRENINGPOLSKA
109PONIATOWSKA ALEKSANDRA1982BANINOSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
110PTAK DARIUSZ1967WARSZAWALUFT TRI TEAMPOLSKA
111PULTOWICZ ŁUKASZ1983GDYNIAPOLSKA
112RACHWAL MARCIN1982GDAŃSKSYNERISEPOLSKA
113RENIECKI FRANCISZEK2000KWIDZYNUMKS KWIDZYNPOLSKA
114REUTER TOMASZ1971SOPOTHOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSKPOLSKA
115ROZMUS WIKTOR1982GDAŃSKNORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
116RUCINSKI JAKUB1975SOPOTBIKE U UPPOLSKA
117RULIŃSKI PRZEMYSŁAW1986GNIEWCZAJATRAININGSYSTEMPOLSKA
118SAGAN ANDRZEJ1963PIŁASALONSPORTOWY.COM.PLPOLSKA
119SIEDLECKI ARTUR1974GDYNIAMORSY GDYŃSKIEPOLSKA
120SIENKIEWICZ WOJCIECH1959OLSZTYNPOLSKA
121SMARUJ MONIKA1982GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
122SOKOŁOWSKA ALCIA1985SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSK/MASTERS SŁUPSKPOLSKA
123SPRZĄCZKOWSKI KRZYSZTOF1969GDYNIAPOLSKA
124SPYRA PIOTR1967GDAŃSKURZĄD MIEJSKIPOLSKA
125STANISZEWSKA JOANNA1986GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
126STARZAK KAROL1979GDAŃSKPOSSESSIONPOLSKA
127STARZAK KAROL1979GDAŃSKPOLSKA
128STEMPNIAK ZBIGNIEW1976HELREBELS LEGION TEAMPOLSKA
129STOLAREK DARIUSZ1973ROTMANKANORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
130SUKOW JERZY1973ELBLAGPOLSKA
131SWINIARSKI JAROSŁAW1958GDYNIATRIDEA - TRI EAGLES GDYNIAPOLSKA
132SZABŁOWSKA IWONA1984JUSZKOWOKUJAVIA3TEAMPOLSKA
133SZCZYKUTOWICZ TOMASZ1989GDAŃSKGDAŃSKI BIEGACZ/ SZALONY GDAŃSK BIEGAPOLSKA
134ŚRENIAWA-PISARSKI MICHAŁ1983GDAŃSKNORDEA TRAITHLON TEAMPOLSKA
135TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA1974BRANIEWOETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
136TARKOWSKI ALEKSANDER1974WARSZAWATRICLUBPOLSKA
137TEKIELI DOMINIK1975GDYNIAPOLSKA
138TOMCZAK KRYSTIAN1992POZNAŃPOLSKA
139TRACZYK MAREK1968WARSZAWATHE LUZERSPOLSKA
140TRZECIAK BARTŁOMIEJ1979GDAŃSKSZTAFETA NADZIEIPOLSKA
141TYCZYŃSKA JOANNA1970GDAŃSKPOLSKA
142TYCZYŃSKA JOANNA1970GDAŃSKPOLSKA
143WIECZOREK KRZYSZTOF1967BIAŁE BŁOTA50+POLSKA
144WIKIEŁ ADAM1966NOWY ŚWIATNORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
145WIKIERA MAREK1968GDAŃSKF3TEAM - KRWIOOBIEG.ORGPOLSKA
146WOJDA DOROTA1970GDAŃSKPOLSKA
147WRÓBLEWSKI JAROSŁAW1983GDYNIAKAROL ŻULIANPOLSKA
148WSZELAKI MARCIN1985REDAPOLSKA
149WYSOCKI PIOTR1988GDAŃSKF3TEAMPOLSKA
150ZAWIEJA BARTOSZ1976TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
151ZENGTELER ANDRZEJ1950GDAŃSKPOLSKA
152ZENGTELER ANDRZEJ1950GDAŃSKPOLSKA
153ZIELIŃSKI BARTOSZ1988GDYNIAECOFORLIFE24POLSKA
154ZIMMERMANN INGO1965BERLINSC BORUSSIA FRIEDRICHSFELDEDEUTSCHLAND
155ZIÓŁKOWSKI JULIAN1967GDAŃSKSTOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYPOLSKA
156ŻELAZOWSKI MARCIN1995GDAŃSKPOLSKA
157ŻYGENDA ROBERT1967GDYNIA"BRAPOL" WIESZ, NA CZYM STOISZ!POLSKA
158ŻYWNA MICHAŁ1984SOPOTARKA GDYNIAPOLSKA