System rejestracji dostarcza STS-TIMING

TRIATHLON GDAŃSK 2018

Lista startowa / Start List

Data imprezy
15.07.2018

Triathlon Gdańsk 2018

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ALVARADO CANO JUAN FELIPE1983SOPOTBIKE U UPPOLSKA
2ASDF ASDF1981ASDFW*URW TEAMPOLSKA
3BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA1969GDAŃSKGOODLUCKPOLSKA
4BADZIĄG PIOTR1987GDAŃSKOMIDA CYCLO TEAMPOLSKA
5BAŃCZEROWSKI KRZYSZTOF1980GDYNIATHOMSONREUTERSPOLAND
6BARANOWSKA KORNELIA1974GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
7BARAŃSKI GRZEGORZ1968BRODNICAKLUB KOLARSKI MASTERPOLSKA
8BEDNARCZYK ARKADIUSZ1976GDYNIATRIDEAPOLSKA
9BEDNARSKA MARTA1974GDANSKPOLSKA
10BERNAT KRZYSZOF1974BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
11BLEW MARCIN1991GDANSKPOLSKA
12BOGDAŃSKI ŁUKASZ1981GDAŃSKTHOMSON REUTERS TRIATHLON TEAMPOLSKA
13BONGOWSKI RYSZARD1960GDAŃSKPOLSKA
14BORYNA JAREK1965GDAŃSKPOLSKA
15BORZYSZKOWSKI MICHAŁ1984RZEPNICASZMONDAK TEAM BYTÓWPOLSKA
16BRUSKI DARIUSZ1963GDAŃSKELDARPOLSKA
17BUGIERA JACEK1988GDYNIPWC FCU RUN TEAMPOLSKA
18CBN SRGB1982GFHPOLSKA
19CHMIELEWSKI PIOTR1978WARSZAWAWARSAW MASTERS TEAMPOLSKA
20CHOROMAŃSKI ARTUR1987PIECKIPOLSKA
21CZAJKOWSKI PAWEŁ1981GDYNIABCT TEAM GDYNIAPOLSKA
22CZAPIŃSKI MICHAŁ1982REDAEUROPELL-BIKE U UPPOLSKA
23CZECZOT JACEK1987BĄKOWOCZECZOTPOLSKA
24CZERWIEC ARTUR1977RADOMVEGE RUNNERSPOLSKA
25CZERWIŃSKA MARTA1998GDAŃSKTORUS TRIATHLON TEAMPOLSKA
26CZUBAJ BARTOS1980SIANÓWBAD-TECHPOLSKA
27CZYŻ GABRIELA1976WŁADYSŁAWOWOOD-DECH.PL TRI - SEA WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
28DABROWSKA JOANNA1987REDAKOMENDZIAKIPOLSKA
29DAHMS ADAM1978BYDGOSZCZMEDI TEAMPOLSKA
30DĄBROWSKI MICHAŁ1977WARSZAWAPOLSKA
31DEREWECKI JAREK1974SKRZESZEWOGR3MIASTOPOLSKA
32DĘBIEC EWA1982GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
33DŁUŻNIEWSKI SŁAWOMIR1980CIECHANÓWRUNNERS TEAM CIECHANÓWPOLSKA
34DOMBROWSKA ELZBIETA1953GDANSKPOLSKA
35DOMBROWSKI JACEK1983GDANSKPOLSKA
36DOMITRZ MARIUSZ1981BIALYSTOKNADAKTYWNIPOLSKA
37DOWBOR MACIEJ1978WARSZAWATRINERGYPOLSKA
38DROZDEK RADOSŁAW1973GDAŃSKPOWERON3CITY.PLPOLSKA
39DROZDOWSKI MAREK1972WARSZAWAPOLSKA
40DULAS TOMASZ1971CHWASZCZYNOBSI OFFSHOREPOLSKA
41DUNAJEWSKA JOANNA1973GDANSKPOLSKA
42DUNAJEWSKI PAWEL1973GDANSKPOLSKA
43DUTKIEWICZ SŁAWEK1972SOPOTIRONTEAM 3CITYPOLSKA
44FAC DAMIAN1980WARSZAWAPOLSKA
45FARON PIOTR1977GDAŃSKPRIME TEAMPOLSKA
46FILIPP MATEUSZ1972GDYNIAPOLSKA
47FOMICHEV DMITRII1962GUSEV111CLUBRUSSIA
48GAST BARTŁOMIEJ1978GDYNIABLUE MEDIA TEAMPOLSKA
49GAWINEK KAROL1984GDYNIAMOTIVATION XBODYPOLSKA
50GĄSIOROWSKI JACEK1970WROCLAWDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
51GROMADA BARTOSZ1986KALISZK.S. ZIĘTEK TEAM KALISZ.SZKOŁA BOKSU I KICKBOXINGUPOLSKA
52GRUŹLEWSKA ANNA1984GDAŃSKPOLSKA
53GRZEGORCZYK MARCIN JOACHIM1991WŁADYSŁAWOWOTRI-SEA WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
54GRZEJSZCZAK JULITA1989GDAŃSKPOLSKA
55GRZYWACZ KAMIL1992GDAŃSKPOLSKA
56HAPKA TOMASZ1980DEBNICA KASZUBSKAPOLSKA
57HLADES MARCIN1976GDAŃSKPOLSKA
58INGLOT MICHAL1978GDANSKTHOMSON REUTERS TRIPOLSKA
59ISANGADIGHI KINGSLEY1980GDANSKPOLSKA
60JAKUBEK MARCIN1984GDAŃSKTRIATEAM OMEGACATERING.PLPOLSKA
61JANKOWSKI MACIEJ1976GDYNIAGR3MIASTOPOLSKA
62JASKUŁKE IREK1973PUCKPOLSKA
63JASZCZUK JAREK1977BRANIEWOOROPOLSKA
64JAZDZYK ALEKSANDER1980RAADALBERGEN TRIATHLON CLUBNORWEGIA
65JEZIERSKI ADAM1979ŁÓDŹPULS TRI TEAMPOLSKA
66JEZIERSKI TOMASZ1975TCZEWPOLSKA
67KACPRZAK MARCIN1983GDAŃSKLOTOS TEAMPOLSKA
68KAFTAŃSKI LECH1955ŁEBIEŃPOLSKA
69KALINOWSKA-BIEGAŁA MARTA1988GDAŃSKPOLSKA
70KARPOWICZ PAWEŁ1989GDYNIAPOLSKA
71KAWCXYNSKI PAWEL1982GDYNIATRIDEA TEMPOLSKA
72KĄCKI KAROL1979WARSZAWAPOLSKA
73KĘPA ŁUKASZ1995ŚWIDWINSPARTAKUS SWIDWINPOLSKA
74KISIELEWSKA AGATA1991TCZEWBIEGAJĄCY TCZEWPOLSKA
75KLAWITTER LESZEK1974GDYNIATORUS TRIATHLON TEAMPOLSKA
76KLIMKOWSKA AGNIESZKA1993LEGNICAPOLSKA
77KMENT RAFAL1979GDANSKBIKEYOUUPPOLSKA
78KOBYLARCZYK KRZYSZTOF1974MOSTYBIEGAM Z KAJĄPOLSKA
79KOLWICZ DAMIAN1984GDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
80KOŁAKOWSKI MIKOŁAJ1971REDAENDUREPOLSKA
81KONECKO IZABELA1967SOPOTSGS POLAND TEAMPOLSKA
82KORULCZYK OLA1988BAŁTÓWBIEGAJACA BIO MAMAPOLSKA
83KORULCZYK RAFAŁ1981BAŁTÓWPOLSKA
84KOSEL MARIUSZ1967GDAŃSKKOSEL FAMILYPOLSKA
85KOSSOWSKI KACPER1977WARSZAWAPOLSKA
86KOSTYRA AGNIESZKA1990TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
87KOWALEWSKA DARIA1984GDAŃSKTHOMSON REUTERS TRIATHLON TEAMPOLSKA
88KOWALSKI KAZIMIERZ1961TRZEBNICASEKCJA TRI AKADEMIA WOJSK LĄDOWYCHPOLSKA
89KOWALSKI MACIEJ1964GDAŃSKPOLSKA
90KRASIŃSKI BARTOSZ1987GDAŃSKCOPERNICUSTEAMPOLSKA
91KRAUSE RYSZARD1963KAMIENICA KRÓLEWSKAPOLSKA
92KRAWCZYK PAWEL1980GDYNIAPOLSKA
93KRÓLCZYŃSKI MACIEJ1980GRODZISK MAZOWIECKIKS. WOLNIPOLSKA
94KRYSTEK NATALIA1984PĘPOWOPOLSKA
95KUC MIROSŁAW1974BYSTRAPOLSKA
96KUCHARSKA ANNA1988GDAŃSKPOLSKA
97KULESZA JOLANTA1983GDAŃSKPOLSKA
98KURCZEWSKI PRZEMEK1976ŁĘCZEPOLSKA
99KWIATKOWSKI GRZEGORZ1975GDAŃSKF3TEAMPOLSKA
100KWIATKOWSKI RAFAL1980WARSZAWAKUZNIA TRIATHLONUPOLSKA
101KWIDZIŃSKI KRZYSZTOF1973GDYNIAELTORBUD TEAMPOLSKA
102LANGOWSKI PIOTR1974GDYNIAUKS TRS SUSZPOLSKA
103LATOCH TOMASZ1985GRUDAPOLSKA
104LATOCH TOMASZ1985BIRMINGHAMUNITED KINGDOM
105LATOCH TOMASZ1985GRUDAPOLSKA
106LATOCH TOMASZ1985BIRMINGHAMUNITED KINGTHOM
107LATOCH TOMASZ1985BIRMINGHAMUNITED KINGHTOM
108LATOCH TOMASZ1985GRUDAPOLSKA
109LEMKE EWA1992GDYNIAACTIVE LIFE/ SPORTEVOPOLSKA
110LEŚNIOWSKI MARIUSZ1975GDAŃSKRACE EVOLUTIONPOLSKA
111LIANA JOLANTA1977BANINORUNNERSI S7 BANINOPOLSKA
112LISZEWSKI TOMASZ1977GDYNIAPOLSKA
113ŁAGOWNIK MARTA1995GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
114ŁANEK DARIUSZ1961WLOCLAWEKPOLSKA
115ŁAWECKI DARIUSZ1964ROTMANKAPOLSKA
116ŁOPACIŃSKI TOMASZ1978GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
117ŁUCZAK JERZY1975GDAŃSKPOLSKA
118MAJ MAREK1979SOPOTPOLSKA
119MICKIEWICZ KONRAD1972GDANSKFABRYKA CZEKOLADY BAŁTYK/ SMARUJ NA TRENINGPOLSKA
120MIROWICZ PIOTR1985GDAŃSKSPORT-EVOPOLSKA
121MIZIARSKI PAWEŁ1990REDATORUS- JEPPESENPOLSKA
122MIZIARSKI PAWEŁ1990REDATORUS- JEPPESENPOLSKA
123MORCZYŃSKA KATARZYNA1989GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKA FIT MAMAPOLSKA
124MROZIŃSKI ALEKSANDER1992GDAŃSKSPORT-EVOPOLSKA
125NACZYK MARTA1989GDYNIADIETETYK WWW.FORMANASZCZYT.PLPOLSKA
126NAWROCKI MARCIN1976GDAŃSKROCK'N'ROLL CREWPOLSKA
127NEJMAN ANDRZEJ1982WARSZAWAVELOCITY WARSOWPOLSKA
128NIETUPSKI MARCIN1974SOPOTJAMES BONDPOLSKA
129NIEWIADOMY BOŻENA1971SOPOTDOMOPROFI SWIMTEAMPOLSKA
130NIKEL NATALIA1997SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
131OHLER IZABELA1982GDYNIANORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
132OLEKSIEWICZ TOMASZ1978GDANSKTICK TEAMPOLSKA
133OLENDER PAWEŁ1977WARSZAWA/MRĄGOWOCAR4 PARTS - MRĄGOWOPOLSKA
134ONOSZKO WOJCIECH1987CHMIELNOPOLSKA
135ORŁOWSKI PIOTR1978OLSZTYNTRI-DUNAJEKPOLSKA
136ORZOŁ KAMIL1983GDYNIANORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
137OWERCZUK ŁUKASZ1982GDANSKNOVEO INTERACTIVEPOLSKA
138PANKOWSKI TOMASZ1974GDAŃSKBALTIC-STARPOLSKA
139PATKOWSKA AGATA1992GDYNIAORKI Z MAJORKIPOLSKA
140PAWŁOWSKI MAREK1973GDAŃSKPOLSKA
141PAZDRĄG KAROLINA1988CIECHANÓWKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPOLSKA
142PĄCZEK WOJCIECH1979GDAŃSKPOLSKA
143PERGOŁ BOGUSŁAW1972GDAŃSKSMARUJ NA TRENINGPOLSKA
144PERZAN ANDRZEJ1969GDAŃSKPOLSKA
145PIĘTA SYLWESTER1988STRASZYNSPORT-EVOPOLSKA
146PISAŃSKA PAULINA1991GDAŃSKDRIMTRITEAM/ SMARUJ NA TRENINGPOLSKA
147PONIATOWSKA ALEKSANDRA1982BANINOSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
148PTAK DARIUSZ1967WARSZAWALUFT TRI TEAMPOLSKA
149PULTOWICZ ŁUKASZ1983GDYNIAPOLSKA
150RENIECKI FRANCISZEK2000KWIDZYNUMKS KWIDZYNPOLSKA
151REUTER TOMASZ1971SOPOTHOTEL CZTERY BRZOZY GDAŃSKPOLSKA
152ROZMUS WIKTOR1982GDAŃSKNORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
153RUCINSKI JAKUB1975SOPOTBIKE U UPPOLSKA
154RULIŃSKI PRZEMYSŁAW1986GNIEWCZAJATRAININGSYSTEMPOLSKA
155SAGAN ANDRZEJ1963PIŁASALONSPORTOWY.COM.PLPOLSKA
156SIENKIEWICZ WOJCIECH1959OLSZTYNPOLSKA
157SKUBICH MATEUSZ1989GDAŃSKPOLSKA
158SKWARCZAK MARIUSZ1987GDYNIA3ATHLETEPOLSKA
159SMARUJ MONIKA1982GDAŃSKSMARUJ NA TRENING TEAMPOLSKA
160SOKOŁOWSKA ALCIA1985SŁUPSKNIGHT RUNNERS SŁUPSK/MASTERS SŁUPSKPOLSKA
161SPRZĄCZKOWSKI KRZYSZTOF1969GDYNIAPOLSKA
162SPYRA PIOTR1967GDAŃSKURZĄD MIEJSKIPOLSKA
163STANISZEWSKA JOANNA1986GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
164STARZAK KAROL1979GDAŃSKPOLSKA
165STEMPNIAK ZBIGNIEW1976HELREBELS LEGION TEAMPOLSKA
166STOLAREK DARIUSZ1973ROTMANKANORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
167SUKOW JERZY1973ELBLAGPOLSKA
168SWINIARSKI JAROSŁAW1958GDYNIATRIDEA - TRI EAGLES GDYNIAPOLSKA
169SZABŁOWSKA IWONA1984JUSZKOWOKUJAVIA3TEAMPOLSKA
170SZARY PAWEŁ1975GDYNIADAF-TRIPOLSKA
171SZCZERBA MACIEJ1972NIEMCZFORTRIFIVE TEAMPOLSKA
172SZCZUKOWSKA MARTA1985JUSZKOWOPOLSKA
173SZCZUKOWSKA MARTA1985JUSZKOWOPOLSKA
174SZCZYKOWSKI MACIEJ1982GDAŃSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
175SZCZYKUTOWICZ TOMASZ1989GDAŃSKGDAŃSKI BIEGACZ/ SZALONY GDAŃSK BIEGAPOLSKA
176SZWED PRZEMEK1995GDAŃSKBIEGOWYŚWIAT.PLPOLSKA
177ŚRENIAWA-PISARSKI MICHAŁ1983GDAŃSKNORDEA TRAITHLON TEAMPOLSKA
178TALBIERZ SZYMON1987GDYNIAPOLSKA
179TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA1974BRANIEWOETT ELBLĄG TRIATHLON TEAMPOLSKA
180TARKOWSKI ALEKSANDER1974WARSZAWATRICLUBPOLSKA
181TEKIELI DOMINIK1975GDYNIAPOLSKA
182TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
183TOMCZAK KRYSTIAN1992POZNAŃPOLSKA
184TRACZYK MAREK1968WARSZAWATHE LUZERSPOLSKA
185TRZECIAK BARTŁOMIEJ1979GDAŃSKSZTAFETA NADZIEIPOLSKA
186TYCZYŃSKA JOANNA1970GDAŃSKPOLSKA
187TYCZYŃSKA JOANNA1970GDAŃSKPOLSKA
188WAKUŁA TADEUSZ1987GDAŃSKPOLSKA
189WAWRZYNIAK KAROL1988SIEMIANICEPOLAND
190WĄSOWSKI PIOTR1988GDAŃSKNARROWPOLSKA
191WIECZOREK KRZYSZTOF1967BIAŁE BŁOTA50+POLSKA
192WIKIEŁ ADAM1966NOWY ŚWIATNORDEA TRIATHLON TEAMPOLSKA
193WIKIERA MAREK1968GDAŃSKF3TEAM - KRWIOOBIEG.ORGPOLSKA
194WOJDA DOROTA1970GDAŃSKPOLSKA
195WOŁOSZYK KAMIL1993KOŚCIERZYNAJEPPESEN POLANDPOLSKA
196WÓJCIK DAMIAN1970DARŁOWORUNNERSWALDE DARŁOWOPOLSKA
197WRÓBLEWSKI JAROSŁAW1983GDYNIAKAROL ŻULIANPOLSKA
198WSZELAKI MARCIN1985REDAPOLSKA
199WYSOCKI PIOTR1988GDAŃSKF3TEAMPOLSKA
200ZAWIEJA BARTOSZ1976TORUŃTORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWYPOLSKA
201ZENGTELER ANDRZEJ1950GDAŃSKPOLSKA
202ZENGTELER ANDRZEJ1950GDAŃSKPOLSKA
203ZIELIŃSKI BARTOSZ1988GDYNIAECOFORLIFE24POLSKA
204ZIMMERMANN INGO1965BERLINSC BORUSSIA FRIEDRICHSFELDEDEUTSCHLAND
205ZIÓŁKOWSKI JULIAN1967GDAŃSKSTOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYPOLSKA
206ZIÓŁKOWSKI JULIAN1967GDAŃSKSTOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWYPOLSKA
207ŻAK ŁUKASZ1996KRUSZYNPOLSKA
208ŻELAZOWSKI MARCIN1995GDAŃSKPOLSKA
209ŻYGENDA ROBERT1967GDYNIA"BRAPOL" WIESZ, NA CZYM STOISZ!POLSKA
210ŻYWNA MICHAŁ1984SOPOTARKA GDYNIAPOLSKA