System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Triathlon Susz 2018

Lista startowa / Start List

Data imprezy
23-24.06.2018

1/2 IM (1900m / 90km / 21,1km)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTONIUK ARTUR1980KRAŚNIKBARAN CYCLING TEAMPOLSKA
2AUGUSTYNIAK GRZEGORZ1972PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
3BANKIEWICZ DAMIAN1971CZĘSTOCHOWAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
4BEBELSKI RAFAŁ1977WARSZAWAKUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
5BEDNAREK ŁUKASZ1981NOWA WIEŚPLAYPOLSKA
6BIELENICA BEATA1982WYDMINYBBL WYDMINYPOLSKA
7BOHATER PIOTR1978WROCŁAWVERPALIN TRIATHLON TEAMPOLSKA
8BOROWICZ ADAM1985POZNAŃSKARBIEC SMAKÓWPOLSKA
9BOROWICZ ANNA1988PLEWISKASKARBIEC SMAKÓWPOLSKA
10BURNECKI ARTUR1977HAJNÓWKAHAJNÓWKA BIEGAPOLSKA
11CHYLEK WOJCIECH1982KRAKÓWŁUCZANOWICE KRAKÓWPOLSKA
12CIERZAN RAFAŁ1984KARSINTRIATHLON TRENING CENTERPOLSKA
13CWIRKO-GODYCKI ŁUKASZ1980MALBORKTRIATHLON MALBORKPOLSKA
14DĄBROWSKI TOMASZ1972WARSZAWATWISTER TEAMPOLSKA
15DRABOT ANDRZEJ1972WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
16DUDEK BARTŁOMIEJ1982WARSZAWA12TRI.PLPOLSKA
17FIEDOROW SZYMON1973DOBROSZÓW OLEŚNICKIPOLICJA WROCŁAWPOLSKA
18FURMAŃSKI KRZYSZTOF1976SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
19GARDENER JACEK1964ŁOWICZLKS VICTORIA ZABOSTÓWPOLSKA
20GĄSIOR KRYSTIAN1996SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
21GĄSIOR PIOTR1984SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
22GĄSIOR RAFAŁ1982SUSZROZBIEGANY SUSZPOLSKA
23GIBA GRZEGORZ1971JASTRZĘBIE ZDRÓJGALOPUJĄCE ŚLIMAKIPOLSKA
24GOMULEC TOMASZ1971KRAKÓWTACTICA TEAMPOLSKA
25GÓRSKI MARIAN1957SOLEC KUJAWSKIKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
26GRALIK ARTUR1987ELBLĄGOSTRA KORBAPOLSKA
27GRUDZIEŃ KAMIL1979LUBLINSTAY INSANEPOLSKA
28GRZĘDA TOMASZ1979MARKLOWICE GÓRNEPOLSKA
29IWANOW BARTOSZ1985SUSZ/GDANSKUKS TRS SUSZPOLSKA
30JAGA RADEK1972GRABINACELIRONMANPOLSKA
31JAGAS RADEK1972GRABINACELIRONMANPOLSKA
32JAGAS RADEK1972GRABINACELIRONMANPOLSKA
33JANCZEWSKI MAREK1979WIELICZKAPOLSKA
34JĄCZYK MAGDALENA1980PARKOSZOWICETRIATHLON X-TEAMPOLSKA
35KACZYŃSKI ALEKSANDER1982ŁAPYNADAKTYWNIPOLSKA
36KLEJNA WALDEMAR1994LUBAWAORKA MASTERS IŁAWAPOLSKA
37KLIMOWSKI PRZEMYSŁAW1977ELBLAGETTPOLSKA
38KOLSKI WOJCIECH1986GDANSKPOLSKA
39KOWALSKI TOMASZ1982ELBLĄGOSTRA KORBA TEAMPOLSKA
40KRZYSZTOFIK KACPER1977PIOTRKÓW TRYBUNALSKITRI AKTYWNY PIOTRKÓWPOLSKA
41KUKUCZ-LEGIEŃ MICHAŁ1983KRAKÓWKUKUCZSPORT.PLPOLSKA
42KUMOR TOMASZ1986WARSZAWAMBCPOLSKA
43KWIATKOWSKA AGNIESZKA1976ELBLĄGPOLSKA
44LANGE GRZEGORZ1978GOŁDAPKOLSPORT.PLPOLSKA
45ŁĄTKOWSKI SŁAWOMIR1976LUBAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
46MACHAJ TOMEK1974NOWY SĄCZWWW.PRIMEBOARDS.PLPOLSKA
47MAJKA LESZEK1967ŚRODA ŚLĄSKAPOLSKA
48MAJKA MICHAŁ1978ELBLĄGLABOSPORT TEAMPOLSKA
49MARKOWSKI MAREK1978LUBINLABOSPORT TEAM / ULTIMATE PETARDA SQUAD TEAM LUBINPOLSKA
50MASEWICZ ŁUKASZ1977SUCHY LASREXONA TRI TEAMPOLSKA
51MATUSZEWSKI DARIUSZ1967ŁOMIANKIŁOMIANKOWSKA GRUPA BIEGOWA TRIPOLSKA
52MĄCZYŃSKI CZESLAW1952SŁUPNOMCBIKEPOLSKA
53MICHALSKI PIOTR1979ROPCZYCEPOLSKA
54MICHALSKI PIOTR1979ROPCZYCEPOLSKA
55MISIASZEK JANUSZ1958KĘDZIERZYN-KOŹLELABOSPORT TEAMPOLSKA
56NEJMAN ANDRZEJ1982WARSZAWAVELOCITY WARSZAWAPOLSKA
57NIESPOREK ŁUKASZ1985CHORZÓWNAJMOWICZ TRIATHLONPOLSKA
58NOWAK KASIA1968WARSZWADRUZYNA TVNPOLSKA
59NOWAKOWSKI RAFAL1972WARSZAWASPIRIT OF POLANDPOLSKA
60ORLIK MATEUSZ1988PIEKARY ŚLĄSKIEOPP KATOWICE, OLIVKOVELOVEPOLSKA
61PASZEK JOANNA1986TYCHYPOLSKA
62PATALON PIOTR1969NOWE MIASTO LUBAWSKIEORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
63PATYNOWSKI SŁAWOMIR1972MYSIADŁOMYSIADŁO TEAMPOLSKA
64PLESS WOJCIECH1973ROGÓŹNOEKO-WIGORPOLSKA
65POPIEL GRAŻYNA1962TRZEBNICAPRZEBIEGLI MPPOLSKA
66RADCZUK MARCIN1981TUCHOMENDURE TEAMPOLSKA
67RUSINOWSKI GRZEGORZ1979KOZIENICEKOZIENICEPOLSKA
68RUTKA RADOSLAW1976KWIDZYNKTS IRONMANPOLSKA
69RUTKOWSKI PIOTR1971PRUSZCZ GDANSKIF3TEAMPOLSKA
70SIECIŃSKI EMILIAN1991SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
71SIWY SEBASTIAN1976MIKOŁÓWPOLSKA
72SKRZYDŁO JAROSŁAW1983WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
73SWINIARSKI JAROSŁAW1958GDYNIATRIDEA - TRI EAGLES GDYNIAPOLSKA
74SZAŁKOWSKI TOMASZ1973SUSZKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
75SZUL DANIEL1982SUSZUKS TRS SUSZ.KWP OLSZYYNPOLSKA
76SZYSZKA ŁUKASZ1990WARSZAWADRUŻYNA TVNPOLSKA
77TEMPSKI PATRYK1983BYDGOSZCZDRUŻYN TVN / TRINERGYPOLSKA
78TEMPSKI PATRYK1983BYDGOSZCZDRUŻYN TVN / TRINERGYPOLSKA
79TOMASZEWSKA WOJCIECH1970KWIDZYNPOLSKA
80TRACZYK PAWEL1979SUSZTRI TEAM RUMIAPOLSKA
81UTYKAŃSKI MICHAŁ1986EŁKSBR TEAM EŁKPOLSKA
82WĘGLIŃSKI SEBASTIAN1983MIŃSK MAZOWIECKIKS BARAKUDA MIŃSK MAZ.POLSKA
83WICIK ZBIGNIEW1977KWIDZYNKWIDZYNPOLSKA
84WILIŃSKI TOMASZ1975OLSZTYNLABOSPORT TEAMPOLSKA
85WILK CEZARY1986CHOTOMÓWGOGLINOGOPOLSKA
86WIŚNIEWSKA KATARZYNA2017WARSZAWAINDYWIDUALISTKAPOLSKA
87WOLF-CHOMA MAGDALENA1981KWIDZYNKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
88WÓJCIK IZABELA1988LUBICZWŁÓCZYKIJPOLSKA
89ZAJĄC PIOTR1984CHEŁMPOLSKA
90ZAWADZKA KATARZYNA1981WARSZAWATRINERGY / DRUŻYNA TVNPOLSKA

Sprint (750m / 20km / 5,750km) - Age Group

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BACHORSKI BOGDAN1975PRZASNYSZSUN RACE ROCK MACHINEPOLSKA
2BEDNARSKI MICHAŁ1978ROSANÓWPULS TRI TEAMPOLSKA
3BYDLIŃSKI PIOTR1974GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
4CIASTO SEBASTIAN1985PRZEZCHLEBIEPOLSKA
5CIEPIERSKI RAFAŁ1986RUMIAPOLSKA
6CYMBRYŁOWICZ JACEK1973GLIWICEPOLSKA
7DMOWSKI PAWEŁ1989WARSZAWAPOLSKA
8DOLEGA SZYMON1985GDAŃSK WRZESZCZSPORTEVOPOLSKA
9DWORACZEK GEZEGORZ1972BYTOMTRI DIVISION TRIATHLON TEAMPOLSKA
10EOLSKI MARCIN1989KRAKÓWWOLSCY BROTHERS TRIATHLON TEAMPOLSKA
11FILARECKA AGNIESZKA1986BYDGOSZCZTRISPACE BYDGOSZCZ TRIATHLON TEAMPOLSKA
12GÓRECKI TOMASZ1986PŁOCKPTT DELTAPOLSKA
13GUMIENNY TOMASZ1972SUCHY DWORPOLSKA
14HERMANOWICZ CEZARY1987EŁKSBR TEAM EŁKPOLSKA
15JACYNA MIROSLAW1964SZCZECIN DABIESZCZECINSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPOLSKA
16JASIŃSKI JAKUB1987KRAKÓWGO RIDE RACING TEAMPOLSKA
17JEŻ PAWEŁ1973JÓZEFOSŁAWPOLSKA
18KARBOWSKI MACIEJ1987GDYNIAPOLSKA
19KINCEL KRZYSZTOF1967KATOWICEUROVITA TEAMPOLSKA
20KŁOBUKOWSKA ANNA1981PRUSZCZ GDAŃSKIBABSKIE KRĘCENIE/SALTUS.PLPOLSKA
21KORCZ DANIEL1979JAWORZNOTRIATHLON X-TEAMPOLSKA
22KOWALCZYK MAGDALENA1987GDAŃSKPOLSKA
23KRUSZYŃSKI PIOTR1987WARSZAWAPOLSKA
24KUBACH BARTOSZ1988IŁAWAMOBILEKPOLSKA
25KUCIK RYSZARD1956GDYNIAPOLSKA
26LASKOWSKA AGNIESZKA1991BĘDZINPOLSKA
27ŁASZKIEWICZ TADEUSZ1956KOŁOMLUKS TRIATHLON KOŁOPOLSKA
28MAĆKIEWICZ CEZARY1995SUSZUKS TRS SUSZPOLSKA
29MALICKI ADAM1991TRUMIEJKIPOLSKA
30MASEWICZ MONIKA1977SUCHY LASMASEŁYPOLSKA
31MAŚKIEWICZ MICHAŁ1985IŁAWAPROSTO PRZED SIEBIEPOLSKA
32NOWAKOWSKI KRZYSZTOF1985WARSZAWAPOLSKA
33OBRAŁ JOLANTA1984KRAKÓWPOLSKA
34OLSZEWSKI MAREK1969LIDZBARK WARMIŃSKIKLUB BIEGACZA LIDZBARK WARMIŃSKIPOLSKA
35ORŁOWSKI PIOTR1978OLSZTYNTRI-DUNAJEKPOLSKA
36OTTO MARTA1983GRODZISK MAZ.KUŹNIA TRIATHLONUPOLSKA
37OWCZAREK TOMASZ1967CZĘSTOCHOWAPOLSKA
38POPOWICZ MATEUSZ1996POLANÓWPOLSKA
39PRASEK MAGDA1984IŁAWAORKA MASTERSPOLSKA
40PRUCHNIEWSKI SŁAWOMIR1979WARSZAWAASSECO ACTIVE TEAMPOLSKA
41RYBANDT ALICJA1962REDAPOLSKA
42SAMULSKA EWA1978WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
43SKUPIEŃ KONRAD1972ŁÓDŹKONRADSKUPIENTEAMPOLSKA
44STANISZEWSKA JOANNA1986GDAŃSKSPORTEVOPOLSKA
45STANISZEWSKI KRZYSZTOF1986MALBORKSPORTEVOPOLSKA
46STAŃCZYK KAROLINA1974WARSZAWADREAM RUNPOLSKA
47STRUK MACIEJ1979WROCŁAWĄ Ę TRI CLUBPOLSKA
48SZCZYKOWSKI MACIEK1982GDANSKDREAM TRI TEAMPOLSKA
49SZYPNIK MACIEJ1972IŁAWAORKAMASTERS IŁAWAPOLSKA
50TAMKUN-PAWŁOWSKA MAŁGORZATA1974BRANIEWOETT ELBLAG TRIATHLON TEAMPOLSKA
51TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
52TRACZYK PAWEL1979SUSZTRI TEAM RUMIAPOLSKA
53WIERNICKA PAULINA1989KWIDZYNKTS IRONMAN KWIDZYNPOLSKA
54WIŃSKI ANDRZEJ1970TORUŃMUCHY NA ZĘBACHPOLSKA
55WOŹNIAK MARIUSZ1977POWIERCIEPOLSKA
56ZIENTAL DAREK1967SITKÒWKA-NOWINYPOLSKA

Sprint (750m / 20km / 5,750km) - ELITE

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DZIK SZYMON2000IŁAWAORKA IŁAWAPOLSKA
2JUSZKOWIEC DANIEL1998WARSZAWAUKS G-8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA

Aquathlon - wyścig I: 10-13 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1SŁOTWIŃSKA WIKTORIA2005PUŁAWYWISŁA- PUŁAWYPOLSKA

Aquathlon - wyścig II: 14-15 lat, 16-17 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj