System rejestracji dostarcza STS-TIMING

3 x Śnieżka = 1 x Mont Blanc 2018

Lista startowa / Start List

Data imprezy
24.06.2018

MINI

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMIN ARTUR1968WAŁBRZYCHPOLSKA
2AUGUSTYNIAK DARIUSZ1991POZNAŃKRZESIŃSKI BIEGACZ :)))POLSKA
3BAŁĘCZNA-NOWACKA MAŁGORZATA1969SWARZĘDZKLUB LUDZI AKTYWNYCH SPORTOWO SWARZĘDZ SZPOT / POBIEDZISKA RUNNING TEAMPOLSKA
4BAREŁKOWSKA KATARZYNA1972POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
5BATRANIEC TOMASZ1982LEGNICAPOLSKA
6BĄBA DOROTA1970ŻUKOWOPOLSKA
7BĄDZIUL DOROTA1983RZESZÓWPOLSKA
8BEDNARSKI ADRIAN1989OSIECZNICASTAIRS UPPOLSKA
9BIELA KONRAD1991KOWARYGOPR KARKONOSZE / KOWARY BIEGAJĄ & KARPACZ SPORTPOLSKA
10BIELASIK ANNA1976KARPACZPOLSKA
11BIELEŃ BARTOSZ1980LUBOŃLUCKY LUZERSPOLSKA
12BISKUP-ADAMCZYK MONIKA1980JELENIA GÓRAVEGE RUNNERSPOLSKA
13BIZON MARIANNA2007BORKOWOSTOWARZYSZENIE NASZE BORKOWOPOLSKA
14BIZON WIKTORIA2002BORKOWOSTOWARZYSZENIE NASZE BORKOWOPOLSKA
15BIZON WOJCIECH1975BORKOWOSTOWARZYSZENIE NASZE BORKOWOPOLSKA
16BŁESNOWSKI KRZYSZTOF1984KOSZANOWOPOLSKA
17BOCZAR WALDEMAR1984WROCŁAWPOLSKA
18BOJKOWSKA KATARZYNA1988ŚWIERADÓW-ZDRÓJPOLSKA
19BOJKOWSKI PIOTR1988ŚWIERADÓW-ZDRÓJNADLEŚNICTWO ŚWIERADÓWPOLSKA
20BORUN ELZBIETA1984BERLINRAZ SZCZECINNIEMCY
21BRAUN TOMASZ1975STRYKOWOADRENALINA FITNESSPOLSKA
22BUDNA IZABELA1973GŁUCHOWOLUCKY LUZERSPOLSKA
23BUSZKIEWICZ OLIVIER2004KOŚCIANPOLSKA
24BUSZKIEWICZ TOMASZ1977KOŚCIANPOLSKA
25CHKHABERIDZE-SZCZEPAŃSKI GIORGI1983ZIELONA GÓRAZGZBPOLSKA
26CHMIELEWSKI PAWEŁ1988WARSZAWAPOLSKA
27CHMIELOWIEC TOMASZ1973KOŹLICEMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA
28CHRZĄSZCZ DAMIAN1981LUBINPOLSKA
29CHRZĄSZCZ KATARZYNA1985LUBINPOLSKA
30CHWIAŁKOWSKA ELŻBIETA1964SIEROSŁAWPOLSKA
31CHWIAŁKOWSKI DAREK1965SIEROSŁAWPOLSKA
32CHYŁEK AGNIESZKA1990TORUŃTORUŃ :)POLSKA
33CIESZYŃSKI HUBERT2004LĘBORKBEAUTY STUDIO LĘBORKPOLSKA
34CIPORA KATARZYNA1973WROCŁAWPOLSKAPOLSKA
35CIPORA MACIEJ1970WROCŁAWPOLSKA
36CUPRIAK JULIAN2007GRODKÓWAGRO-AS TEAMPOLSKA
37CUPRIAK MAŁGORZATA1971GRODKÓWAGRO-AS TEAMPOLSKA
38CZAPSKA AGNIESZKA1973PRZECŁAWPOLSKA
39CZAPSKI SŁAWOMIR1973PRZECŁAWPOLSKA
40CZOŁHAN DAMIAN1975ZIELONA GÓRAGALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRAPOLSKA
41DAMPS JACEK1976SKRZESZEWOPOLSKA
42DAMPS KATARZYNA1976SKRZESZEWOPOLSKA
43DĄBROWSKI ANDRZEJ1960KOBYŁKAOSTATNIA PROSTAPOLSKA
44DĄBROWSKI MICHAŁ1985KOBYŁKANASUCZAJPOLSKA
45DEKIERT AGNIESZKA1980LUBINPOLSKA
46DOMAGALSKI ADAM1978POZNAŃPOLSKA
47DROBNIAK KATARZYNA1984KRAKÓWZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLSKA
48DUL DARIUSZ1970WAŁBRZYCHMŁODE WILKIPOLSKA
49DYJA ROBERT1973KATOWICEPOLSKA
50DYMOWSKI TOMASZ1986ŁÓDŹVERS CPMPOLSKA
51DYTKO KRZYSZTOF1974LUBAWKAK2 MISZKOWICEPOLSKA
52DZIADKIEWICZ BERNARD1983ŻARYPOLSKA
53FAJFER JACEK1960GRUSZCZYNPOLSKA
54FILIPIAK KRZYSZTOF1953KARPACZKARPACZPOLSKA
55FILIPIAK-GUDZOWSKA BOŻENA1983PODGÓRZYNPOLSKA
56FRANKOWSKA AMELIA2004WALBRZYCHPOLSKA
57FRANKOWSKA POLA2007WALBRZYCHPOLSKA
58GERONO ALEKSANDER2008JELENIA GÓRAGERONO TEAMPOLSKA
59GŁOWACKI ARTUR1976GŁOGÓWZG RUNPOLSKA
60GŁOWACKI ARTUR1976GŁOGÓWZG RUNPOLSKA
61GOLONKA PAWEŁ1983NOWA SÓLPOLSKA
62GÓRECKA AGNIESZKA1987POZNAŃPOLSKA
63GÓRECKI MATEUSZ1987POZNAŃLOVE&RUNPOLSKA
64GÓRNY JAKUB1989GOSTYŃPOLSKA
65GÓRNY ROBERT1976OZIMEKPOLSKA
66GÓRSKA ALEKSANDRA2006TUCHOMPOLSKA
67GRABOWSKA ALICJA1977KARPACZPOLSKA
68GRABOWSKA ALICJA1977KARPACZPOLSKA
69GRABOWSKI BARTOSZ1980KARPACZPOLSKA
70GREGUŁA WOJCIECH1986CHOJNACHOJNAPOLSKA
71GROSZKOWSKI WIESŁAW1964WAŁBRZYCHPOLSKA
72GRYGIER MICHAŁ2006KOŚCIANPOLSKA
73GRZEMSKA AGNIESZKA1986WROCŁAWPOLSKA
74GUCWA MONIKA1975OPOLETYMCZASEM.INPOLSKA
75HADAM DARIUSZ1976KARPACZPOLSKA
76HAŁUPKA MAGDALENA1986POZNAŃMAMY BIEGAMYPOLSKA
77HENDZELEK TOMASZ1989WROCŁAWPOLSKA
78HICKIEWICZ LUDWIK1978ŚWIĘTOSZÓWBB RUNNERSPOLSKA
79IDCZAK MARTA1971ŁÓDŹPOLSKA
80JAGODIZŃSKI MIŁOSZ1987ROGIERÓWKOPOLSKA
81JANECKA ANNA1986ŁASKPOLSKA
82JANIK AGNIESZKA1981STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKA
83JANIK KAROLINA2000STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKA
84JANUSZKIEWICZ JOANNA1976FELIKSÓWPOLSKA
85JARZĘBSKA AGNIESZKA1991WROCŁAWPOLSKA
86JASIEWICZ TOMASZ1977ZIELONA GÓRAGALLOWAY TEAM ZIELONA GÓRAPOLSKA
87JASIŃSKI DANIEL1982ŁÓDŹRAZEM TRENUJEMY SPORTPOLSKA
88JAWORSKA AGNIESZKA1987ZIELONA GÓRAPOLSKA
89JOB WERONIKA1988STRÓZEPOLSKA
90JOCHYMEK PIOTR1987LUBAWKAWYSZEDLZDOMU.PLPOLSKA
91KACZUGA ŁUKASZ1985WAŁBRZYCHMŁODE WILKIPOLSKA
92KADŁUBOWSKI PIOTR1977BRZEGKOTWICA BRZEGPOLSKA
93KALIŃSKA- KOSIOREK EWA1980ZIELONA GÓRAZGZBPOLSKA
94KARCZYŃSKA JOANNA1974OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLSKA
95KARWACKI MACIEJ1995KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
96KASPERSKA SYLWIA1978CHOCIANÓWKB ZDYSZAAANI CHOCIANÓWPOLSKA
97KAWALEC ANNA1987SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPOLSKA
98KICZIŃSKA IZABELA1980BRODNICAPOLSKA
99KIERNOZEK MONIKA1986OPOLEPOLSKA
100KLIMCZAK BARTOSZ1986KARPACZKARPACZ SPORTPOLSKA
101KŁOSOWSKI KAMIL1984MECHLINMETALPRESSPOLSKA
102KOŁODZIŃSKI RADOSŁAW1993SULECHÓWPOLSKA
103KORCZAK MIROSŁAWA1963BARLINEKAMICUS ARPOLSKA
104KOWALCZYK AGNIESZKA1979ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLSKA
105KOWALEWSKA LUCYNA1982GORZÓW WLKP.POLSKA
106KOWALSKA IDA1982BRZEGPOLSKA
107KOWALSKI JAN2013BRZEGPOLSKA
108KOWALSKI MATEUSZ1987POZNAŃPOLSKA
109KOWALSKI PRZEMYSŁAW1984BRZEGPOLSKA
110KOZAJDA TOMASZ1982DESZCZNODESZCZNO WARRIORSPOLSKA
111KOZIEŁ DAMIAN1986KARPACZKARPACZ SPORTPOLSKA
112KRÓL MACIEJ1974RADOMPOLSKA
113KRZECZKOWSKI ROMAN1972ŚWIDNICABIEGOWA ŚWIDNICAPOLSKA
114KRZYSZTOFCZYK JAN2010WALBRZYCHPOLSKA
115KRZYSZTOFCZYK KRZYSZTOF2004WALBRZYCHPOLSKA
116KRZYSZTOFCZYK ŁUKASZ1980WALBRZYCHPOLSKA
117KRZYŻANOWSKA DOROTA1980NOWY DWÓR MAZOWIECKIROZBIEGAMY NOWY DWÓRPOLSKA
118KUKLIŃSKA NATALIA2003KARPACZPOLSKA
119KUKLIŃSKA RÓŻA1976KARPACZPOLSKA
120KUKOWIECKA KATARZYNA1992ŚREMPOLSKA
121KULIK KAROLINA1994SKWIERZYNAPOLSKA
122KULKIŃSKI TOMASZ1976KARPACZPOLSKA
123KUNA ROBERT1972ZANIEMYSLKLUB WESOŁEGO SZAMPANAPOLSKA
124KUREK PRZEMYSŁAW1974KARPACZGOPR KARKONOSZEPOLSKA
125KUŹMICKA AGATA2004WROCŁAWPOLSKA
126KUŹMICKI KAROL1965WROCŁAWPOLSKA
127KUŹMICKI PIOTR2006WROCŁAWPOLSKA
128LEMAŃSKI PIOTR1984LUBINPOLSKA
129LETKI PAWEŁ1980NAMYSŁOWLETASIKPOLSKA
130LIPUT PAWEŁ1987LUBAŃXRUNNERSPOLSKA
131LONGINUS KLEMENTYNA1990TORUŃMAXIPIZZAPOLSKA
132LUBAŃSKA ALICJA1968BUKOWICEZS BUKOWICEPOLSKA
133LUBOCH AGNIESZKA1977SZYDŁÓWTEAM DOBEERMANPOLSKA
134LUBOWIŃSKA ANNA1986KARPACZPOLSKA
135LUBOWIŃSKI PIOTR1981KARPACZPOLSKA
136LUPA ARKADIUSZ1992ŚCINAWAPOLSKA
137LUSTYK ANETA1983KARPACZLUSTYKTEAMPOLSKA
138ŁABUDA DOMINIKA1990KAMIENNA GÓRAKAMIENNOGÓRSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
139ŁASZCZYK AGNIESZKA1987GŁUSKROZBIEGAMY NOWY DWÓRPOLSKA
140ŁUCZKOWSKI ROMAN1983ŻAGAŃPOLSKA
141MACIASZCZYK MAGDALENA1975SZCZECINMACZAS TEAM SZCZECINPOLSKA
142MACIOŁEK RADOSŁAW1989RZESZÓWPOLSKA
143MACYNA TOMASZ1992GÓRAPOLSKA
144MAĆKOWIAK JOANNA1980PSARSKIEPOLSKA
145MAĆKOWIAK KRZYSZTOF1982PSARSKIEPOLSKA
146MAĆKOWIAK MACIEJ1985PSARSKIEPOLSKA
147MAĆKOWIAK MICHAŁ1978ŚREMMAĆKOWIAKPOLSKA
148MADEJEK WOJCIECH1987SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPOLSKA
149MAJCHRZAK MACIEJ1989WROCŁAWPOLSKA
150MAJCHRZAK MONIKA1980ŚREMPOLSKA
151MAJCHRZAK TOMASZ1979DUBLINIRLANDIA
152MAKSYMOWICZ JAROSŁAW1978WARSZAWAPOLSKA
153MALINOWSKA BIZON ALEKSANDRA1976BORKOWOSTOWARZYSZENIE NASZE BORKOWOPOLSKA
154MARCIA OLIWIA1982PACZKOMAT WAW85A NICEJSKA 2 02-764 WARSZAWAMOUNTAIN FREAKSPOLSKA
155MARCIA OLIWIA1982WARSZAWAPOLSKA
156MARCINKOWSKA SYLWIA1978OBORNIKI WLKPPOLSKA
157MARUKIEWICZ MAREK1987JEŻÓW SUDECKIBIEGAMDLAZDROWIA.PLPOLSKA
158MASIUKIEWICZ JACEK1981SKWIERZYNAPOLSKA
159MASŁOWSKI MICHAŁ1984GDYNIABDG ALL DAYPOLSKA
160MAŚLIŃSKI ROBERT1983DREZDENKOFSD RUNPOLSKA
161MATCZUK-PISAREK MARTA1980ŁOZINAPISAREK ŁOZINAPOLSKA
162MATEJCZUK EMIL1990GŁOGOWBIEGAM BO LUBIĘ GŁOGÓWPOLSKA
163MATUSIAK MATEUSZ1999ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆPOLSKA
164MIKOŁAJCZAK BEATA1990GOLINAPOLSKA
165MISTERSKA KATARZYNA1974PRZEŹMIEROWOHERNIK TEAMPOLSKA
166MŁYNARCZYK TATIANA1984POLICEHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
167MOJEK-KIMBORT KATARZYNA1978KARPACZKARPACZ SPORTPOLSKA
168MORMUL ŁUKASZ1980NMAYSŁÓWLETASIKPOLSKA
169MRÓZ IZABELA2017POZNAŃWOLNE ŚLIMAKIPOLSKA
170MUREK PATRYK1978GÓRSKOHKS AZYMUT MOCHYPOLSKA
171MYKITA ADAM1976SZYDŁOWICE`POLSKA
172MYKITA ANTONINA2008SZYDŁOWICEPOLSKA
173NAWROT ARTUR1981TRZEBNICAPOLSKA
174NAWROT MAJA2009TRZEBNICAPOLSKA
175NAWROT MARTA1980TRZEBNICAPOLSKA
176NIEDZIELA WOJCIECH1990CZELADŹPOLSKA
177NOCULAK MICHAŁ1979LUBOŃLUCKY LUZERSPOLSKA
178NOGAJSKA MONIKA1981ŻYRARDÓWPOLSKA
179NOGAJSKA MONIKA1981ŻYRARDÓWPOLSKA
180NOWACKI ALEKSANDER2005SWARZĘDZPOLSKA
181NOWACKI MIESZKO1994SWARZĘDZPOLSKA
182NOWACZYK ZUZANNA1994POZNAŃPOLSKA
183NOWAK ANDRZEJ1974POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
184ODOLCZYK NATALIA1996WARSZAWABUTALIONYPOLSKA
185OKULEWICZ TOMASZ1996ŁAGODZINPOLSKA
186OLEJNICZAK PIOTR1980LESZNOPOLSKA
187OLEKSIUK LESZEK1982ZGORZELECEDI TEAM ZGORZELECPOLSKA
188OLSZEWSKI ANDRZEJ1985KARPACZPOCIĄGIEM W GÓRY!POLSKA
189OSMOLAK AGNIESZKA1988WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA
190OSTROWSKI PAWEŁ1984KRZESZOWICEREHMEDICA.PLPOLSKA
191PABISIAK JOLANTA1972ŁÓDŹPOLSKA
192PACHURA KINGA1976MSZANA DOLNAPOLSKA
193PACZKOWSKI GERARD1976STĘSZEWTEAM AKTYWNY STĘSZEW / DRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
194PALUSZKIEWICZ KAROLINA1978PSARSKIEMAĆKOWIAKPOLSKA
195PASTERNAK JUSTYNA1979ŁOMIANKIZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLSKA
196PASZKOWSKA MAGDALENA1998LUBINPOLSKA
197PIECZERAK AGNIESZKA1988WARSZAWAPOLSKA
198PIOTROWSKA KAROLINA1991ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆPOLSKA
199PISAREK ALICJA2006ŁOZINAPISAREK ŁOZINAPOLSKA
200PLOK ALEKSANDRA2005POLKOWICEPOLSKA
201PLOK KATARZYNA1972POLKOWICETEAM PLOKPOLSKA
202PLOK KRZYSZTOF1968POLKOWICETEAM PLOKPOLSKA
203PLOK SZYMON2010POLKOWICETEAM PLOKPOLSKA
204POCIEJOWSKI FRYDERYK1982ROGOŻKB FILIPPIDES PAIDEIAPOLSKA
205PODZIEMSKI TOMASZ1976LWÓWEK ŚLĄSKIPOLSKA
206POŁUKORD JOANNA1992CHOJNACHOJNAPOLSKA
207POPIELARZ RENATA1971ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆPOLSKA
208PRZYSIWEK MAGDALENA1987POZNAŃPOLSKA
209PTASZKIEWICZ EWA1971ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRA ZACZNIJ BIEGAĆPOLSKA
210PTASZYŃSKA JOANNA1968WROCŁAWPOLSKA
211PYKA ŁUKASZ1977OPOLEPOLSKA
212PYKA-ŻOŁNOWSKA ANNA1975OPOLEPOLSKA
213PYREK EWELINA1981NOWY DWÓR MAZOWIECKIBRITAPOLSKA
214PYTKO RYSZARD1953ZIELONA GÓRAZIELONA GÓRO ZACZNIJ BIEGAĆPOLSKA
215PYZIK KRZYSZTOF1988SWINOUJSCIEVEGESLONIK TEAM / FIZJOBIEGACZEPOLSKA
216RABCEWICZ MAREK1992LUBINBIEGAJĄCA KASTA MIEDZIOWEGO MIASTAPOLSKA
217RABURSKI MIRON1978KOSCIANPOLSKA
218RATAJCZAK ADRIAN2008DOLSKPOLSKA
219RATAJCZAK ANNA1976DOLSKPOLSKA
220ROGALA ADAM1995GRYFÓW ŚLĄSKIIM-MOTIONPOLSKA
221ROGIŃSKA KATARZYNA1964GDAŃSKWKURW_TEAMPOLSKA
222ROLBIECKI PIOTR1987GDAŃSKOK! ACTIVE GEOINGS POLSKAPOLSKA
223RÓG MAREK1975ŁOMIANKIZ BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLSKA
224RYBAKOWSKI MICHAŁ1983PACZKOMAT WAW85A NICEJSKA 2 02-764 WARSZAWAMOUNTAIN FREAKSPOLSKA
225SALWA EWELINA1983PIŁA4RUN TEAM PIŁAPOLSKA
226SENDECKI RAFAŁ1975WAŁBRZYCHPOLSKA
227SERŻYSKO SARA1992KARPACZPOLSKA
228SIEMIŃSKI DANIEL1992ŻYRARDÓWPOLSKA
229SIEMIŃSKI PIOTR1968ŻYRARDÓWPOLSKA
230SKORUPKA AGATA1984LESZNOSPEED FEET'16POLSKA
231SKRZESZOWSKI MACIEJ1973WARSZAWADZIOBAKI I NOSIAKIPOLSKA
232SKRZYPCZAK RADOSŁAW1977POZNAŃROUNDSPACE.PLPOLSKA
233SMOLEŃ MARCIN1992NAMYSÓWLETASIKPOLSKA
234STACHOWIAK JACEK1982DOMASZCZYNPOLSKA
235STACHOWIAK KRZYSZTOF1967PIASECZNOPOLSKA
236STASIK JĘDRZEJ2001BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPOLSKA
237STASIK KATARZYNA2010BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPOLSKA
238STASIK MAGDALENA1978BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPOLSKA
239STASIK MAŁGORZATA2006BABIMOSTPOLSKA
240STYPEREK MAKSYMILIAN2006PSARSKIEPOLSKA
241STYPEREK MARIANNA2011PSARSKIEPOLSKA
242STYPEREK PATRYCJA1981PSARSKIEPOLSKA
243SUCHOCKI GRZEGORZ1966NOWE MIASTECZKOPOLSKA
244SUPEŁ MARIA1959KARPACZPOLSKA
245SZAFKOWSKI JACEK1963BARLINEKPOLSKA
246SZAŁĘGA KASIA1980ZIELONA GÓRAPOLSKA
247SZCZEPANEK JOANNA1982SIEDLISKAPOLSKA
248SZCZEPANEK MAJA2008SIEDLISKAPOLSKA
249SZCZEPANIAK SŁAWOMIR1966KĘPNOPOLSKA
250SZELĄGIEWICZ MAGDALENA1986SZCZECINPOLSKA
251SZELĄGIEWICZ PATRYCJA2002SZCZECINPOLSKA
252SZOSTAK GRZEGORZ1958SZCZECINPOLSKA
253SZOSTAK MARCIN1988SZCZECINOSOM RUNNERSPOLSKA
254SZOSTAK MAŁGORZATA1962SZCZECINPOLSKA
255SZYMAŃSKA JOANNA1978ZIELONA GÓRAPOLSKA
256SZYMCZYK MICHAŁ1972SZPROTAWADRUŻYNA CHROBREGOPOLSKA
257TACIAK SEBASTIAN1976POZNAŃANTONINEK POZNAŃPOLSKA
258TACZALSKA JOANNA1967SZCZECINPOLSKA
259TETERYCZ-DYTKO KATARZYNA1979MISZKOWICEK2 MISZKOWICEPOLSKA
260TOMASZEWSKI ARTUR1984BOREK WIELKOPOLSKIKB MIŚ BOREK WIELKOPOLSKIPOLSKA
261TOMKÓW EWA1972NIEMODLINPOLSKA
262TOMKÓW MIKOŁAJ2006NIEMODLINPOLSKA
263TUREK MAGDALENA1981CZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMPOLSKA
264VAN KESSEL-PALUSZKIEWICZ MONIKA1974OIRSBEEKMAĆKOWIAKHOLANDIA
265WARCHOLIK MAREK1979KATOWICEPOLSKA
266WAWRUCH-RUSIELIK IRENA1964SZCZECINAMICUS ARPOLSKA
267WĄSOWICZ ARTUR1992SZCZYTNAWOLARZPOLSKA
268WEIDNER JOHNU1985ZIELONA GÓRANOTOJADZIEM ZIELONA GÓRAPOLSKA
269WIKTORSKI SEBASTIAN1981SKARBIMIERZYCEPOLSKA
270WIŚNIEWSKA ANNA1979WARSZAWAPOLSKA
271WIŚNIEWSKA JOANNA1980KOWARYKOWARY BIEGAJĄPOLSKA
272WIŚNIEWSKI MICHAŁ1987GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
273WIŚNIEWSKI PAWEŁ1983JELENIA GÓRARUN&BALANCEPOLSKA
274WITALA TOMASZ1977ŻORYPOLSKA
275WOJAK MALWINA1986WROCŁAWPOLSKA
276WÓJCIK RENATA1982LUBLINPOLSKA
277WÓJCIK WOJCIECH1973WROCŁAWPOLSKA
278WRÓBEL FRYDERYK1979JAROCINROZ.BIEG.ANE BIAŁE TYGRYSY JAROCINPOLSKA
279WUJEK FILIP2008GOSTYŃAKANT-REHPOLSKA
280WUJEK KROLINA1978GOSTYŃAKANT-REHPOLSKA
281WUJEWSKA PAULINA1985POZNAŃCIN TEAMPOLSKA
282ZAKRZEWSKA KATARZYNA1977MIŁKÓWPOLSKA
283ZASADA TOMASZ1971KRAKÓWMACZAS TEAM KRAKÓWPOLSKA
284ZAWADZKI MACIEJ1980POGWIZDÓWPIES TURYSTAPOLSKA
285ZEMŁA KRZYSZTOF1962MALINOWICEPOLSKA
286ZIELIŃSKACZERBNIAK IZABELA1977SKÓRZEWOTARNOWO PODGÓRNE BIEGAPOLSKA
287ZORAN MICHAŁ2000RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
288ZUZA AGNIESZKA1985CHOBIENICEBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPOLSKA
289ZUZA BARTOSZ2009CHOBIENICEBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPOLSKA
290ZUZA MARTYNA2005CHOBIENICEBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPOLSKA
291ŻYŁĄ BARTŁOMIEJ1982ZGIERZPOLSKA
292ŻYTOWIECKI MACIEJ1980PŁOCKWIĘCKOWSKI TEAMPOLSKA

ŚREDNI

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANTCZAK ARTUR1974GŁOGÓWMTS DRUŻYNA SZPIKU KGHMPOLSKA
2BABIAK BARTOSZ1986KONINPOLSKA
3BEBKO DANIEL1983SZCZECINPOLSKA
4BEDNARCZYK DARIA1976POZNANPOLSKA
5BIELECKI KRZYSZTOF1972WARSZAWAPRORUNNING PROMOTIONPOLSKA
6BIELEŃ BARTOSZ1980LUBOŃLUCKY LUZERSPOLSKA
7BORKOWSKI KRZYSZTOF1974BIAŁYSTOKPOLSKA
8BOROWIEC ARKADIUSZ1974CHEŁMCHEŁM BIEGAPOLSKA
9BOROWIK TOMASZ1980KRAKÓWATOMPOLSKA
10BORYSIUK ARKADIISZ1986KAMIEŃ POMORSKIKLUB BIEGACZA KAMIEŃ POMORSKIPOLSKA
11BRTGER PIOTR1978OTMUCHÓWPOLSKA
12CHMIELEWSKI MARCIN1976ŚCINAWAPOLSKA
13CIESLAK DAWID1985KOMORNIKIPOLSKA
14CIURASZKIEWICZ JUSTYNA1977WROCŁAWIRON4ULTRAPOLSKA
15CZARNECKI KRZYSZTOF1978KRAKÓWPOLSKA
16CZECH MATEUSZ1991NOWA SÓLPOLSKA
17CZECH MIROSŁAW1977KARPACZPOLSKA
18DARKOWSKI RAFAŁ1980WINNICALIDER WINNICAPOLSKA
19DEMCZUK MACIEJ1972POZNAŃMACIEJKIPOLSKA
20DOBROWOLSKA NATALIA1991LODZPOLSKA
21DROZDOWSKI DAWID1976KONINKB AKTYWNI KONINPOLSKA
22DWORZYŃSKI PATRYK1986ŚWIDNICAPOLSKA
23DYCZEK MARIUSZ1979ZDZIESZOWICEMORSY NA KOKSIEPOLSKA
24DYTKO KRZYSZTOF1974LUBAWKAK2 MISZKOWICEPOLSKA
25DZIADOŃ GRZEGORZ1979ZABIERZÓW BOCHEŃSKINIEPOŁOMICE BIEGAJĄPOLSKA
26FILABER PAWEŁ1975NOWE LIPINYPOLSKA
27FRĄCKOWIAK JACEK1978ŚREMRUNNER'S POWERPOLSKA
28FRYDRYCH MARCIN1978BIRMINGHAMUNITED KINGDOM
29GALA KAMILA1981WARSZAWAPOLSKA
30GERONO ARKADIUSZ1983JELENIA GÓRAGERONO TEAMPOLSKA
31GOLEC TOMASZ1979GDAŃSKBIEGNĘ,ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ/BIT TEAMPOLSKA
32GUCWA MIROSŁAW1979KRASNELET’S GO WILD!!!POLSKA
33GURGUL MATEUSZ1986KRAKÓWAROMAT NOGPOLSKA
34GURGUL SEBASTIAN1982KRAKÓWAROMAT NÓGPOLSKA
35HALSKI WALDEMAR1966SZCZECINPOLSKA
36HOFMAN PAWEŁ1985WROCŁAWPOLSKA
37IGNACZAK MARCIN1977ŻYCHLINPOLSKA
38ISKRZYCKI ANDRZEJ1974RZESZÓWPOLSKA
39JAGUSZEWSKA AGNIESZKA1989KARPACZFAT&FURIOUSPOLSKA
40JANCEWICZ DIANA1982BIAŁYSTOKPOLSKA
41JANIAK MAGDALENA1999KARPACZMKS KARKONOSZEPOLSKA
42JANIK RAFAŁ1978STRZELCE OPOLSKIEGMINA STRZELCE OPOLSKIEPOLSKA
43JANKOWSKI ROBERT1978DUBLINIRLANDIA
44JEDRZEJCZYK LUKASZ1985ZIELONA GORALUDZIE CHUDEGOPOLSKA
45JEKIEL BARTŁOMIEJ1995KARPACZKARPACZ SPORTPOLSKA
46JELEŃ TOMASZ1975ZGORZELECPOLSKA
47JEZUSEK PIOTR1981RACIBÓRZPOLSKA
48KACZMAREK KAROL1975RAWICZROZBIEGANY RAWICZPOLSKA
49KARAŚ MARCIN1981CISIECMARCIN ŚWIERC TEAMPOLSKA
50KARCZEWSKI IRENEUSZ1967WARSZAWAPOLSKA
51KĄCKI PAWEŁ1975WARSZAWABUTALIONYPOLSKA
52KIMBORT PIOTR1979KARPACZGOPR KARKONOSZE/KARPACZ SPORTPOLSKA
53KISIELEWSKI KONRAD1978KIELCEKROK PO KROKUPOLSKA
54KLEMKE DAWID1983ZBĄSZYŃSTOL-ART TEAMPOLSKA
55KLIMOWICZ MAREK1986JELENIA GÓRAZABIEGANI.COM.PLPOLSKA
56KOLASIŃSKA JOANNA1980CZARNOWOPOLSKA
57KOŁTOWSKI MICHAŁ1983WSCHOWAPOLSKA
58KONDYCKI ADAM1973ZGORZELECEDI TEAMPOLSKA
59KOPACKI GRZEGORZ1985WAŁBRZYCHFOLLOWME - ZMIENIAMYFINANSE.PLPOLSKA
60KORPAL AGNIESZKA1987POZNAŃPOCO LOCO ADVENTURE TEAMPOLSKA
61KOZIEŁ GRZEGORZ1982CHORZÓWSILESIA RUNNERS CLUBPOLSKA
62KRAWCZUK DAWID1977POZNAŃPOLSKA
63KROBSKI MICHAŁ1983BARANÓWPOLSKA
64KRÓL MACIEJ1980SIERPCPOLSKA
65KRUPA MAREK1986WROCŁAWPOLSKA
66KRZYWICKA JULITA1988GŁOGÓWPOLSKA
67KUBIK NORBERT1975ŚWIDNICAGTŻPOLSKA
68KULA KRZYSZTOF1996KRAKÓWPOLSKA
69KUNA WOJCIECH1989KRAKÓWPOLSKA
70KURIATA JANUSZ1976KIETRZGRYF KIETRZPOLSKA
71KURPAS MAREK1965KOŻUCHÓWŚWIAT MARATOŃCZYKA KOŻUCHÓWPOLSKA
72KURPAS MARTA1992KOŻUCHÓWPOLSKA
73KURPAS RAFAŁ2000KOŻUCHÓWPOLSKA
74KUŚNIERZ KAROLINA1993CISIECSALCESON BALERON TEAM POLSKAPOLSKA
75KUŹMIAK STANISŁAW1979ŻARYŻARY RUNNERS TEAMPOLSKA
76KWIECIŃSKI MARCIN1969ŚLESINPOLSKA
77LESZCZYŃSKI WACŁAW1963SWIEBODZICEPOLSKA
78LIPIŃSKI KRZYSZTOF1979PŁOCKNIE MA LIPYPOLSKA
79LUBOCH KRZYSZTOF1978SZYDŁÓWTEAM DOBEERMANPOLSKA
80ŁABĘDZKI MICHAŁ1991SULECHÓWSULECHÓW RUNNERSPOLSKA
81ŁABĘDZKI ŁUKASZ1988WROCLAWPOLSKA
82ŁAPCZYŃSKA MAGDALENA1977JELENIA GÓRAKARPACZ SPORTPOLSKA
83ŁUKOMSKI MACIEJ1974ŁÓDŹGANG CHÓDEGOPOLSKA
84MAJCHROWICZ WIKTOR1979ROGITA BESKIDYPOLSKA
85MASALSKA-PAWLAK AGATA1981RADWANICECHATA BIEGACZA K34 ZAKOPANEPOLSKA
86MATYJEWICZ LUIZA1976RÓŻYNIECPOLSKA
87MATYŚKIEWICZ RAFAL1971GOSTYŃDZIKA KUNAPOLSKA
88MEISSNER TOMASZ1985POZNAŃGRUPA MEISSNERPOLSKA
89MILCZAREK JACEK1979SKIERNIEWICEPEŁZACZ NIZINNYPOLSKA
90MOJEK MICHAŁ1980KARPACZKARPACZ SPORTPOLSKA
91MOKRZYCKI PATRYK1977KNURÓWSAINT-GOBAIN SQUADPOLSKA
92MOSTKOWSKI ŁUKASZ1989POLKOWICEZIUTEK TEAM POLKOWICEPOLSKA
93MURAS MICHAŁ1974CZARNOWO22. ODNPOLSKA
94MURASZKO TOMASZ1984LEGNICASPARTA LEGNICAPOLSKA
95NIEWIECZERZAŁ TOMASZ1989BEŁCHATÓWPOLSKA
96NIWOSZ DAWID1981POLKOWICEPOLSKA
97NOWAKOWSKI PAWEŁ1976JANKOWA ŻAGANSKASAINT-GOBAIN SQUADPOLSKA
98OLEK MARCIN1975SIEDLCEYULO RUN TEAMPOLSKA
99PACHURA KINGA1976MSZANA DOLNAPOLSKA
100PAŁYS MARCIN1986NOWA RUDA SŁUPIECAKTYWNA NOWA RUDAPOLSKA
101PASIEKA AGNIESZKA1988ŚWIDWINK. B. SPRINT ŚWIDWINPOLSKA
102PAWLAK EWELIAN1982PIASECZNOPOLSKA
103PIECHOWIAK PIOTR1969POZNAŃ1969POLSKA
104POMARANSKA JUSTYNA1986KARPACZPOLSKA
105POSŁUSZNY PAWEŁ1979WROCŁAWAWF WROCŁAWPOLSKA
106POTOCZNY MIROSŁAW1974JAWORZNONIGHTRUNNERS JAWORZNO/ Z BIEGANIEM MI DO TWARZYPOLSKA
107PURCZYŃSKI GRZEGORZ1979ZIELONA GÓRADRZONKOWIANKAPOLSKA
108PUTON TOMASZ1983BYDGOSZCZPOLSKA
109RABSKI TOMASZ1988ZGORZELECPOLSKA
110RADOŁA BŁAŻEJ1982GOSTYŃPOLSKA
111RADOŁA PIOTR1981KOŚCIANPM TEAM KOŚCIANPOLSKA
112RAKOWICZ RADOSŁAW1978KÓRNIKPOLSKA
113RANOSZ PIOTR1980LIMANOWAPOLSKA
114RAU URSZULA1986WOLSZTYNPOLSKA
115REJMAN GRZEGORZ1983WAŁBRZYCHDREAM RUNPOLSKA
116RESZKE MAREK1993GDAŃSKOPOLEBIEGAPOLAND
117ROGALA ADAM1995GRYFÓW ŚLĄSKIIM-MOTIONPOLSKA
118ROKICKI PIOTR1971POZNAŃ5XM4POLSKA
119ROSOŁOWSKI GRZEGORZ1972NOWE MIASTECZKODRUŻYNA SZPIKU SITECHPOLSKA
120RVGYDA RTAYU1938JEZIERNIKPOLSKA
121RYBAK ŁUKASZ1982LUBINKGHM POLSKA MIEDŹ S.A. O/ZG SIEOSZOWICE - POLKOWICEPOLSKA
122RYCZKOWSKI DANIEL1982KARPACZKARPACZSPORTPOLSKA
123SAGAN MARCIN1992CHÓOSTNIKPOLSKA
124SKROK DARIUSZ1973NAMYSŁÓWHARDCORE HOLIDAYSPOLSKA
125SMOTER DAMIAN1982WROCLAWPOLSKA
126SOCHAŃ DAREK1960WROCŁAWHOTEL KONRADÓWKAPOLSKA
127SOLIŃSKA KATARZYNA1990KRAKÓWCISOWIANKA TEAMPOLSKA
128SPYCHALSKA-WASZEK HANNA1981WROCŁAWSAMBOR TAEMPOLSKA
129STACHOWIAK KRZYSZTOF1967PIASECZNOPOLSKA
130STAŃCZAK EDMUND1953PŁOCKPŁOCK BIEGA NO AGE LIMITPOLSKA
131STASIK LESZEK1978BABIMOSTBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY BAKCYLPOLSKA
132STASZCZAK ŁUKASZ1979LUBAŃKWISA LUBAŃPOLSKA
133STĘPIEŃ ALICJA1973ZIELONA GÓRAPOLSKA
134STĘPIEŃ IRENEUSZ1969ZIELONA GÓRAPOLSKA
135SULEJ KAMIL1983KARPACZKARPACZ SPORTPOLSKA
136SZALA KRZYSZTOF1985ŁAZISKA GÓRNEBIEGAMGDZIECHCE.PLPOLSKA
137SZARF PAWEŁ1989KĘDZIERZYN-KOŹLEANTON TEAM / ZAŁOGA GÓRSKAPOLSKA
138SZARKO DARIUSZ1973BOGUSZOW GORCERONAL POLSKA RUNPOLSKA
139SZKODA DARIUSZ1980RUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIAPOLSKA
140SZRAMOWIAT MAREK1977LWÓWEK ŚLĄSKIBRITAPOLSKA
141SZTEFKO JÓZEF1965KOZYPOLSKA
142ŚLĘCZKOWSKI PIOTR1985NOWY SĄCZPOLSKA
143TERLIKOWSKI PIOTR1985WOLSZTYNPOLSKA
144TOMCZAK MARIUSZ1972MOSINAPOLSKA
145TRZECIECKA MAGDALENA1967ŁÓDŹBRAKPOLSKA
146TUREK PAWEŁ1972PIASECZNOPOLSKA
147TURSKI PAWEŁ1991SULECHÓWWYZWANIE90DNIPOLSKA
148URLICKI LECH1950NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPOLSKA
149URLICKI LECH1950NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPOLSKA
150VUCO IVO1977WARSZAWAMARATHON BROTHERSPOLSKA
151WASZEK SŁAWOMIR1980WROCŁAWKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLSKA
152WEGLEWSKI BARTŁOMIEJ1977MIŁKÓWCENTRUM SPORTÓW SOSNÓWKAPOLSKA
153WIELGOSZ LESZEK1963NOWA SÓLKB SPOCENI NOWA SÓLPOLSKA
154WINNICKA OLGA1988WROCŁAWPOLSKA
155WOJCIECHOWSKI WOJCIECH1971GLIWICEFOTOKULTURAPOLSKA
156WOJTYRA AGNIESZKA1979MAŁOMICE10BKPANCPOLSKA
157WUJTAK DOMINIK1983LUBINPOLSKA
158WYWŁOKA PAULINA1990WIERZBNAWWW.TRENINGFIZJOTERAPIA.PLPOLSKA
159ZAPART TOMEK1971WARSZAWAPOLSKA
160ZIATYK BARTŁOMIEJ1985KOZIEGŁOWYZIABAR TEAMPOLSKA
161ZIMNY PAWEŁ1974LUBOŃPOLSKA
162ZIÓŁKOWSKI KRZYSZTOF1953WROCŁAWPRO-RANPOLSKA
163ZYZAŃSKI ANDRZEJ1975WROCLAWPOLSKA

ULTRA

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABULEWICZ WOJCIECH1968WROCŁAWINNOVA SPORT CENTERPOLSKA
2AUGUSTYNIAK MARIUSZ1974SUSZXRUNNERSPOLSKA
3BARANOWSKI SZYMON1990POZNAŃSPUCHLAKI TEAM/ KSE ON-SIGHTPOLSKA
4BŁASZCZYK TOMASZ1979GÓRAPOLSKA
5BŁĘDKOWSKA KATARZYNA1984OPOLEPOLSKA
6BOREK PAWEŁ1984BIELSKO BIAŁAPOLSKA
7BOŻĘTKA RYSZARD1959ŚWIĘTOSZÓWPOLSKA
8BUMBUL LESZEK1983ZIELONA GÓRAPOLSKA
9BURZYŃSKI SEBASTIAN1979WARSZAWAMPK WYBIEGANIEPOLSKA
10CEBULA-SOŁTYSIAK EWELINA1972PROCHOWICEPOLSKA
11CIECHANOWSKI TOMASZ1979MIŁKOWICEPOLSKA
12CWOJDZIŃSKI MICHAŁ1978PUSZCZYKOWOGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
13ĆWIK IWONA1984TYCHYPOLSKA
14DAŁOMIS LESŁAW1977TRYŃCZAPOLSKA
15DARUL ARTUR1972STARGARDODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ SZCZECINPOLSKA
16DARUL ARTUR1972STARGARDODDZIAŁ ŻANDARMERII WOJSKOWEJ SZCZECINPOLSKA
17DAWIDOWSKI ROMAN1967PUCKL.K.S. ZIEMI PUCKIEJPOLSKA
18DAWIDOWSKI ROMAN1967PUCKL.K.S. ZIEMI PUCKIEJPOLSKA
19DEKAŃSKI MARIUSZ1964ŁĘKI SZLACHECKIEPOLSKA
20DOBIECKI TOMASZ1970KARPACZKARPACZ SPORTPOLSKA
21GAJLUSZ DAWID1985OLEŚNICABIEGIEM PO MARZENIAPOLSKA
22GŁÓD ŁUKASZ1990KRAKÓWKLUB BIEGACZA AZS UEKPOLSKA
23GRACZ NATALIA1993KATOWICEHERNIK TEAMPOLSKA
24GRYGIER TOMÁŠ1984HNOJNÍK!!!ČR
25HŁADKI SŁAWOMIR1981GORZÓW WIELKOPOLSKIBS HŁADKA TEAMPOLSKA
26HOŁDA MAREK1991SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
27JANIK PAULINA1985JELENIA GÓRAKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLSKA
28JANKOWSKI ROBERT1978DUBLINIRLANDIA
29JASTRZĘBSKI MARIUSZ1967ŚRODA ŚLĄSKAPOLSKA
30JAWORSKI PAWEŁ1989SZCZECINWEST SPORTS TEAMPOLSKA
31JĘDRZEJCZYK DOMINIKA1985ZIELONA GÓRALUDZIE CHUDEGOPOLSKA
32JURASZ MARCIN1977BIELSKO-BIAŁACROSSFIT43300POLSKA
33KACHNIARZ MIROSŁAW1976TRZEMESZNONO EXCUSES TEAMPOLSKA
34KARCZYNSKI DARIUSZ1976OLEŚNICAPOLSKA
35KARCZYNSKI DARIUSZ1976OLEŚNICACAŁA OLEŚNICA BIEGAPOLSKA
36KAROLAK ANIA1985SIEMIANICESTOPA SŁUPSKPOLSKA
37KELAR ŁUKASZ1991SZCZECINKB PIONIER SZCZECINPOLSKA
38KICINSKA DOROTA1986RAWICZROZBIEGANY RAWICZPOLSKA
39KIEŁBASA ARKADIUSZ1982ŻARYŻARY TEAMPOLSKA
40KLIMCZEWSKI ANDRZEJ1962ŁÓDŹFOREVER YOUNG ŁÓDŹPOLSKA
41KOLANKO MATEUSZ1986GLIWICEKISS OR KILLPOLSKA
42KOŁEK ADRIAN1986LEGNICAPOLSKA
43KORPUS-MIELCZARSKA KATARZYNA1982SŁAWKÓWSGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIEPOLSKA
44KOTWICKI MATEUSZ1990OŁAWAPOLSKA
45KOTWICKI MATEUSZ1990OŁAWAPOLSKA
46KOWALSKI ANDRZEJ1961WROCŁAWPOLSKA
47KRAKOWSKI PIOTR1990MIĘDZYRZECZKB PIAST MIĘDZYRZECZPOLSKA
48KRZESIŃSKI DARIUSZ1977WROCŁAWORANGE POLSKAPOLSKA
49KUCHARCZYK MACIEJ1976CHOSZCZNOPOLSKA
50KUPCZAK MARIUSZ1976ROGÓW SOBÓCKIKB SOBÓTKAPOLSKA
51KURIATA MARCIN1971WŁADYSŁAWOWOPOLSKA
52LUBIK ADAM1986POZNAŃKSE ON-SIGHT / SPUCHLAKI TEAMPOLSKA
53LUDWICZAK JACEK1972WARSZAWAMPK WYBIEGANIEPOLSKA
54LUDWICZAK JACEK1972WARSZAWAPOLSKA
55ŁOZIŃSKI ŁUKASZ1978SZCZECINTT SZCZECINPOLSKA
56MANTURA MAREK1980OTYŃKB WIKON NOWA SOLPOLSKA
57MAZUREK MICHAŁ1981GDAŃSKFABER TEAMPOLSKA
58MICHOŃ KRYSTIAN1990PUSTYNIA-POLSKA
59MIEDZIEJEWSKI ANDRZEJ1986PRUSZKÓWWPRUNNINGPOLSKA
60MIELCZAREK ALEKSANDRA1972MIKSTS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
61MILEWICZ DANIEL1984BOLESŁAWIECKLUB BIEGACZA BOLESŁAWIECPOLSKA
62MRÓZ JACEK1969ZŁOTORYJABART-MOT TEAMPOLSKA
63NAPORA PAWEŁ1973LEGNICAFITNESS PIEKARY LEGNICAPOLSKA
64NOWAK MICHAŁ1978WEŁNICAWEŁNICA BIEGAPOLSKA
65ODOLCZYK JERZY ODOLCZYK1961WARSZAWAPOLSKA
66OLAŃSKI KRZYSZTOF1973WROCŁAWPOLSKA
67PAPACZEK MAŁGORZATA1987NOWY TOMYSLPOLSKA
68PETTKE NIKODEM1992GDAŃSKPOLSKA
69PIERZCHALSKI SEBASTIAN1987RADOMSKOBIEGACZE W RADOMSKUPOLSKA
70PIŁKO MARCIN1983DĄBROWA GÓRNICZAKOCHAM BIEGAĆPOLSKA
71POSPIECH MICHAL1990LESZNOŁAJDAK TEAMPOLSKA
72PRĘCIKOWSKI RYSIEK1970WIELICZKAPOLSKA
73PUDŁO MATEUSZ1992WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
74ROGOWSKI MARCIN1993ŻARYSPELEOKLUB BOBRY ŻAGAŃPOLSKA
75RYNIEWICZ BARTŁOMIEJ1988PUSZCZYKOWOGB WIELKOPOLSCY BIEGACZEPOLSKA
76SADOWSKI PAWEŁ1990JANOWICE WIELKIEHUSARIA ZNAD DOLINY BOBRUPOLSKA
77SIKORSKI PIŁA1981PIŁA4RUN TEAM PIŁA/GIRO DI ZAWADAPOLSKA
78SIKUT ARKADIUSZ1974TORUŃ12WOGPOLSKA
79SIWA KINGA1984GDAŃSKPOLSKA
80SOBIŁO PAWEŁ1973KOŁOBRZEGPOLSKA
81SOJKA ADAM1980MIKOŁÓWDRA BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
82STOLARZ PIOTR1977DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
83STYPUŁKOWSKI DAREK1964WARSZAWABBL POLONEZPOLSKA
84SUCHCICKI KRZYSZTOF1974WROCŁAWPOLSKA
85SZCZEKUTOWICZ ADRIAN1991WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
86SZCZEPANIAK KAMIL1993KARPACZKARPACZ SPORTPOLSKA
87SZCZEPANIAK KAROL1975GŁOGÓWCROSS STRACEŃCÓW TEAMPOLSKA
88SZOTOWICZ SEBASTIAN1980SZCZECINSZWLA STARGARDPOLSKA
89SZUMLIŃSKI PIOTR1984KRAKÓWMARCIN SWIERC TEAMPOLSKA
90SZYGENDA WALDEMAR1963KONINPOLSKA
91SZYŁOWICZ DANIEL1983SZCZECINKLAUDIX.PLPOLSKA
92SZYMEROWSKI ŁUKASZ1981WEJHEROWOKASZUBSKIE DZIKIPOLSKA
93TRACZYK MAREK1968WARSZAWAMPK WYBIEGANIEPOLSKA
94TURLEJ WOJTEK1980WILCZYCEPOLSKA
95TUROŃ BARTOSZ1981KWIDZYNMTB KWIDZYN TEAMPOLSKA
96URBAŃSKI MACIEJ1966CHORZÓWPOLSKA
97WALCZAK FILIP1980JELENIA GÓRAGK GOPRPOLSKA
98WASILEWSKI MARCIN1987ZIELONA GÓRAPOLSKA
99WITKOWSKI MARCIN1986WROCŁAWPOLSKA
100WOJCIECHOWSKI PRZEMYSŁAW1984CZEMPIŃCHAMPIONMAN TEAMPOLSKA
101WOJDASIEWICZ TADEUSZ1986KĘPICEDECATHLON/TURYSTAPOLSKA
102WOJTCZAK MARIUSZ1975BRZEZINYPOLSKA
103WOZNA MONIKA1979DUSSELDORFRUNNIG TEAM GRAFENBERGDEUTSCHLAND
104WSUŁ MONIA1977SWARZEDZCHOSZCZEŃSKA 10POLSKA
105ZDUNEK JÓZEF1964SZCZYTNOKLUB BIEGACZA JURUND SZCZYTNOPOLSKA