System rejestracji dostarcza STS-TIMING

IV RUDZKI PÓŁMARATON INDUSTRIALNY

Lista startowa / Start List

Data imprezy
28.07.2018

Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKI DANIEL1987ZABRZEPOLSKA
2BĄK JANUSZ1982RUDA ŚLĄSKABIEG Z CHRYSTUSEMPOLSKA
3BONDARCZUK SYLWIA1976MIĘDZYRZECZE GÓRNESZYBKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
4CEBULA BOGDAN1961RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
5CZAPLA SEWERYN1983SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEBUYERS' WORLDPOLSKA
6DELEWSKA DOROTA1970ZABRZENIGHT RUNNERSDOPOLSKA
7DOLIŃSKA AGNIESZKA1990KATOWICEPOLSKA
8DRĄG GRZEGORZ1982TYCHYMAGNA FORMPOLPOLSKA
9DZIEDZIC PAWEŁ1971RUDA ŚLĄSKABIEG Z CHRYSTUSEM!POLSKA
10FRANKI MARCIN1981PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚPOLSKA
11FRONCZYK ADAM1987RUDA SLASKAPOLSKA
12FUS JULIA1995PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚPOLSKA
13GŁĄB MARIOLA1986GLIWICEPOLSKA
14GÓRECKI MICHAŁ1987IMIELINPOLSKA
15GRIMM TOMASZ1969KATOWICEAUGUSTEAMPOLSKA
16GRYCMAN GRZEGORZ1976KATOWICEADS MASNAPOLSKA
17GRZEGORZYCA DAMIAN1976RYBNIKGOODMANPOLSKA
18HERMAN JACEK1962RUDA SLASKAINDYWIDUALNYPOLSKA
19JANIEC EWA1964RADZIONKÓWWELLNESS BY ORIFLAMEPOLSKA
20JAREK AGATA1990MYSŁOWICEPOLSKA
21JĘDRZEJCZYK WOJCIECH1971CHORZÓWPOLSKA
22KACZKIEWICZ DAMIAN1974GLIWICENIGHT RUNNERS GLIWICEPOLSKA
23KALEMBA MAGDALENA1991BIELSKO-BIAŁAPOLSKA
24KANIA DOMINIK1987KATOWICER.R. MARTIN PISZ JUŻ TE KSIĄŻKI!POLSKA
25KASZTELAN-HUNIA EWA1971BYTOMWKURW_TEAMPOLSKA
26KAWA JOANNA1977MYSŁOWICEMIRAZ RACE TEAMPOLSKA
27KLASIK KRZYSZTOF1979RUDA SLĄSKAPOLSKA
28KLOSA MARTA1981KATOWICENATALCZYWI BIEGACZEPOLSKA
29KOKOT JUSTYNA1977RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
30KOKOT TOMASZ1974RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
31KOŁODZIEJ DARIUSZ1982DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
32KOMOR ZBIGNIEW1979RUDA ŚLĄSKALEIBER POLAND TEAMPOLSKA
33KOPROWSKA KASIA1993TYCHYBE HAPPYPOLSKA
34KOSZOWSKI MARCIN1975KATOWICEPOLSKA
35KOTALA ANNA1977RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
36KOWOLIK ŁUKASZ1987ZABRZEAMATORPOLSKA
37KOZIARZ PRZEMYSŁAW1991JANKOWICEPOLSKA
38KRUCZEK MONIKA1980TYCHYTEAM PAPRY 20POLSKA
39KUBAREK AGNIESZKA1981TRZEBINIAPOLSKA
40KULPA MAREK1981MIĘDZYRZECZE GÓRNE4QMPOLSKA
41LEBODA KATARZYNA1985KATOWICEPOLSKA
42LENART ANDRZEJ1994BYTOMBTMRUNNERSPOLSKA
43ŁOPATA MICHAŁ1978CHORZÓWPOLSKA
44MARCOL SEBASTIAN1988GASZOWICEAKTYWNI LYSKIPOLSKA
45MAREK FRANCISZEK1982KATOWICEENERGOPROJEKT KATOWICEPOLSKA
46MAREK ROBERT1973GLIWICEPROFES LEXPOLSKA
47MILBRANT KORNEL1983RUDA ŚLĄSKAADS MASNAPOLSKA
48NAWROCKI PRZEMEK1978KATOWICESILESIA MARATHON TEAMPOLSKA
49NOGA KRYSTIAN1982WODZISŁAW ŚLĄSKIFORMA WODZISŁAW ŚLĄSKIPOLSKA
50NOWAKOWSKI ADAM1976TYCHYPOLSKA
51OLEJNIK KRZYSZTOF1970NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKA
52OLEJNIK MALGORZATA1974NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKA
53OLEJNIK TOMASZ1990BYTOMPOLSKA
54OPIOŁA BARTEK1977RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
55OSADNIK MATEUSZ1990RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
56OSTASZEWSKI GRZEGORZ1982TYCHYPOLSKA
57OSTROWSKI DANIEL1978TYCHYTEAM PAPRYPOLSKA
58PAJĄK WOJCIECH1989KATOWICEPOLSKA
59PALUCHIEWICZ SZYMON1976PAWŁOWICEPOLSKA
60PANDER MAREK1977ORZESZEORZESZE TEŻ BIEGAPOLSKA
61PAWEŁCZYK ADAM1967KATOWICEBWMPOLSKA
62PETKIEWICZ TOMASZ1987MIKOŁÓWKIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
63POŁOŃSKI ANDRZEJ1966RADOMBIEGIEM RADOM!POLSKA
64PUKAS-STĘCLIK KAROLINA1983RYBNIKPOLSKA
65RAMS WOJCIECH1981RUDA SLASKAPOLSKA
66SĘDROWSKI MATEUSZ1990JAWORZNOSUPERAUTOPOLSKA
67SIERADZKA WERONIKA1991RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
68SKOP KRZYSZTOF1983RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
69SKOP MICHAŁ1970ZABRZECEWE / FOTOJOKER / BIEG OPOLSKIPOLSKA
70SKOWRONSKI BOGUSLAW1966WROCLAWPOLSKA
71SKUBACZ ANNA1985BOBROWNIKIPOLSKA
72SŁAWIAŃSKI WOJCIECH1978BYTOMPOLSKA
73SOŁTYSIK PRZEMEK1981TYCHYPOLSKA
74STALMACH DAMIAN1978PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚPOLSKA
75STANIROWSKI JAROSLAW1971MSTÓWPOLSKA
76STANISŁAWSKI MARCIN1987RUDA ŚLĄSKASZYBCY I WŚCIEKLI TEAMPOLSKA
77STASIAK MIROSŁAW1982GLIWICEROCKWELL AUTOMATIONPOLSKA
78SZABRAŃSKI SŁAWOMIR1976LĘDZINYW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
79SZALA DANIEL1991CHORZÓWPOLSKA
80SZUDY KATARZYNA1982RUDA ŚLĄSKAKRS TKKF JASTRZĄB RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
81SZYMSKI MARIAN1951IMIELINTRUCHTACZ-MYSŁOWICEPOLSKA
82ŚLĘK ANETA1985SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
83TUMIDAJEWICZ BEATA1977ZABRZEPOLSKA
84WDOWIK MARCIN1978RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
85WIERZBICKI ŁUKASZ1984RACIBÓRZVEGE RUNNERSPOLSKA
86WILK BARBARA1977RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
87WINIARSKA MONIKA1981ŻORYRUNTEAM PAWŁOWICEPOLSKA
88WOCHNIK BEATA1981KATOWICEPOLSKA
89WOJTASIŃSKI ROBERT1978BYTOMMIECHOWICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
90WRÓBEL MAREK1984BYTOMPOLSKA
91WRÓBEL WOJCIECH1977BYTOMSZOMBIERKI DREAM TEAMPOLSKA
92WRZESIŃSKI ANDRZEJ1961TYCHYKIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
93WRZESIŃSKI RAFAŁ1990TYCHYKIA ETRANS - STS BIEGATON MIKOŁÓWPOLSKA
94WYPYRSZCZYK ANNA1983RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
95ZAJĄC SYLWIA1980PILICAPOLSKA
96ZIMNICKI MARCIN1987ZABRZEPOLSKA
97ZIMOCH ZDZISŁAW1963WROCŁAWPOLSKA
98ZWIERZYŃSKI PIOTR1969RYBNIKUNATCOPOLSKA
99ZWOLIŃSKA KAMILA1983WROCŁAWPOLSKA
100ŻYDEK PIOTR1993CHORZÓWPOLSKA

8 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BUBAŁA DAWID1997RUDA ŚLĄSKATL "POGOŃ" RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
2DZIAŁKOWSKI ADAM1976ORNONTOWICE4ATTIVETEAMPOLSKA
3JASNY AGATA1988RUDA ŚLĄSKAADS MASNAPOLSKA
4KRZEMIŃSKA EWA1971SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
5LIGĘZA KAMILA1984RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
6MALCZYK ANNA1977SOSNOWIECPOLSKA
7MICHALSKA BEATA1967RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
8PIOTROWSKI ŁUKASZ1980RUDA ŚLĄSKAPOSEJDON TEAMPOLSKA
9SZAŁAŃSKI ŁUKASZ1991PIEKARY ŚLĄSKIELECYMY DURŚPOLSKA
10SZCZYGIOŁ DOROTA1982RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
11SZEWCZYK JOANNA1973CZESTOCHOWACZEWARUN TIMPOLSKA
12ŚCIERSKI ŁUKASZ1984BIERUŃ STARYSODEXO RUNNING TEAMPOLSKA
13TIAHNYBOK PAWEŁ1972KALETYSTREFA RUCHU TARNOWSKIE GÓRYPOLSKA
14TOMCZAK JACEK1988KATOWICEPOLSKA
15WIDERA KLAUDIA1988RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
16WYCISZKIEWICZ KARINA1974ZBROSŁAWICEPOLSKA
17ZADORA MACIEJ1987BYTOMPOLSKA
18ŻURAWSKA KATARZYNA1998RUDA ŚLĄSKAPOLSKA

NW

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMUS CZESŁAW1975CHORZÓWEKIPA NA KIJACHPOLSKA
2BADURA JACEK1974RUDA ŚLASKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
3BROLL JACEK1969RUDA ŚLĄSAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
4BROLL SABINA1969RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
5CZUB JAROSŁAW1969SOSNOWIECCZUBCLUBPOLSKA
6DALECKA KATARZYNA1976RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
7DALECKI SŁAWOMIR1976RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
8GRALIŃSKA AGNIESZKA1976RUDA ŚLASKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
9KAJCA MIROSŁAW1971ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKIE KARLUSYPOLSKA
10KOZIARZ JADWIGA1962KATOWICESTADION ŚLĄSKIPOLSKA
11KOZIARZ ROMAN1959KATOWICESTADION ŚLĄSKIPOLSKA
12LEWANDOWSKI JACEK1963CZĘSTOCHOWASTADION ŚLĄSKIPOLSKA
13ŁOSZAJĆ JUSTYNA1978SOSNOWIECCZUBCLUBPOLSKA
14MARSZAŁEK ANGELIKA1989ZABRZEWIOLA & ANGELA TEAM ZABRZEPOLSKA
15MIESZCZANIN JOANNA1977RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
16MIKA JOANNA1976RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
17MUCHOWSKA MARIA1951GLIWICEBYLE DO PRZODU MWPOLSKA
18NOWAK EWA1966CZĘSTOCHOWASTADION ŚLĄSKIPOLSKA
19NOWORZYN-PILCH EWA1969RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
20OSADNIK ADAM1972BYTOMCIASTEKTEAMPOLSKA
21POLACZEK MARTA1977DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
22RYGULSKI ANDRZEJ1954ŁAZISKA GÓRNEŁAZISKIE KARLUAYPOLSKA
23TAMIOLA GRAZYNA1964KATOWICESTADION ŚLASKIPOLSKA
24WISOWSKA BOŻENA1970RUDA ŚLĄSKAEKIPA NA KIJACHPOLSKA
25WOWER MARIA1957KATOWICECSC ADVENTURE ACADEMYPOLSKA