System rejestracji dostarcza STS-TIMING

OŚNO TRIATHLON WEEKEND 2018

Lista startowa / Start List

Data imprezy
11-12.08.2018

Crosstriathlon (300m / 11.5km / 2,5km) - MTB

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BONDARYK KAMILA1991CYBINKAOPONMAXPOLSKA
2CIPIŃSKI RAFAŁ1986SANTOCKOPOLSKA
3DZIEMIDOWICZ SZYMON1984OŚNO LUBUSKIEKERMITEAMPOLSKA
4HESIAK JANUSZ1970SŁUBICEPOLSKA
5MURDZA KRZYSZTOF1980SŁUBICEZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAMPOLSKA
6PAWLAK KRYSTIAN1981KOSTRZYN NAD ODRĄPOLSKA
7PIEPRZYK PATRYK1989SOWYSKUP ŻYWCA PIEPRZYKPOLSKA
8SADOWSKI WOJCIECH1960CHOJNICEMORSY CHOJNICEPOLSKA
9SADOWSKI WOJCIECH SADOWSKI1960CHOJNICEMORSY CHOJNICEPOLSKA
10SMYCZ MARIUSZ1981KOSTRZYN NAD ODRĄPOLSKA
11WĘSŁAWSKI RAFAŁ1973BACZYNAKLUB ROWEROWY KRZYWE KOŁAPOLSKA
12WÓJCIK DAMIAN1970DARŁOWORUNNERSWALDE DARŁOWOPOLSKA
13WÓJCIK KINGA1982ŻAGAŃBBL ŻAGAŃPOLSKA
14120ZAWADZKI MATEUSZ1980RZEPINSKF OMEGA RZEPINPOLSKA

1/8 IM (475m / 22,5km / 5,25km) - (szosa)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1GARCZYK DAMIAN1982OSNO LUBUSKIEMORSY OSNO LUBUSKIEPOLSKA
2HUBKO DOROTA1972SŁUBICECZAS APOKALIPSYPOLSKA
3KACZMAREK ŁUKASZ1986SZCZECINPOLSKA
4KRZYWAK ANNA1979GORZÓW WLKP.POLSKA
5MADEJ AGATA1987POZNANFABRYKA MAZAKOWPOLSKA
6MISIUKIEWICZ ARKADIUSZ1992OŚNO LUBUSKIEPATRIOTIC TRIATHLON TEAMPOLSKA
7ORŁOWSKI FILIP1982POZNAŃCITYZEN POZNAŃPOLSKA
8RADZIK KACPER1995KOWALÓWPOLSKA
9RAJCHEL PAWEŁ1985GORZÓW WLKP.POLSKA
10SADOWSKI SADOWSKI WOJCIECH1960HOJNICEJESTEM SAMPOLSKA
11SŁOMIŃSKI PIOTR1979GORLICEPOLSKA
12SZURMIEJ PIOTR1987OŚNO LUBUSKIEVITADENTPOLSKA
13TATAREWICZ KARINA1975SŁOŃSKPOLSKA
14TATAREWICZ KARINA1975SŁOŃSKPOLSKA
15TESTOWY7 JAKUB1998RYPINPOLSKA
16WÓJCIK DAMIAN1970DARŁOWORUNNERSWALDE DARŁOWOPOLSKA
17ZDANOWSKI MARCIN1980SZCZECINPOLSKA

1/4 IM (900m / 45km / 10,55km) - (szosa)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKI KRZYSZTOF1976GORZÓW WLKPADAMSPOLSKA
2ADAMSKI KRZYSZTOF1976GORZÓW WLKPADAMSPOLSKA
3BIERNACKI ŁUKASZ1969OŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIEPOLSKA
4CHLOSTA MAREK1975STRAUSBERGNIEMCY
5EWERT MATTHIAS1971WILDENBRUCHGERMANY
6GANCARZ PIOTR1984SZCZECINPOLSKA
7GREGULA WOJCIECH1986CHOJNASTRAZ POZARNAPOLSKA
8GREGULA WOJCIECH1986CHOJNASTRAŻ POŻARNAPOLSKA
9KUCAB GRZEGORZ1980CHOJNATELEMOND - HOLDINGPOLSKA
10KWIATKOWSKI RADOSŁAW1978KUNOWICEFRIENDSYPOLSKA
11LEBIEDZIEWSKI MACIEJ1986PRZECŁAWOGIEŃ Z DUPYPOLSKA
12MISIAK ARKADIUSZ1972SZCZECINHAWAJSKIE REKINYPOLSKA
13MISIAK ARKADIUSZ1972SZCZECINHAWAJSKIE REKINY / TT SZCZECINPOLSKA
14NOWAK ARTUR1973JÓZEFÓWTRI LEVELPOLSKA
15PILARSKI PAWEŁ1978SZCZECINDBKPOLSKA
16PRENDECKI RAFAŁ1980WAŁCZPOLSKA
17ROŻEK ŁUKASZ1984KOBYLANKASMT SZCZECINPOLSKA
18SADOWSKI JACEK1987LUBSKOPOLSKA
19SCHATZ THOMAS1965GRAMZOWVFB GRAMZOWGERMANY
20SŁABY TOMASZ1972GORZÓW WLKPPOLSKA
21STANASIUK EDYTA1986SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECIN / COOLBIKE.PLPOLSKA
22SZYGĘDA PAWEŁ1972GORZÓW WLKP.MASAŻ W GORZOWIEPOLSKA
23TRUDZIŃSKI NORBERT1974ŚWIEBODZINNEOSPORT.PL TRIATHLON ŚWIEBODZINPOLSKA
24WORONOWICZ KONRAD1991OŚNO LUBUSKIEPOLSKA
25WÓJCIKOWSKI CEZARY1975MIERZYNCKMARINE.PLPOLSKA
26ZAGUN JAROSLAW1968ZIELONA GORAKLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA "20-TKA "POLSKA
27ZAPŁATA MAREK1956KAMIENIECPOLSKA