System rejestracji dostarcza STS-TIMING

OŚNO TRIATHLON WEEKEND 2018

Lista startowa / Start List

Data imprezy
11-12.08.2018

Crosstriathlon (300m / 11.5km / 2,5km) - MTB

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1HESIAK JANUSZ1970SŁUBICEPOLSKA
2MICHAŁOWSKI MARCIN1980SZCZECINSZCZECIŃSKI KLUB ROWEROWY GRYFUSPOLSKA
3MURDZA KRZYSZTOF1980SŁUBICEZAHNKLINIK SŁUBICE CYCLING TEAMPOLSKA
4PAWLAK KRYSTIAN1981KOSTRZYN NAD ODRĄPOLSKA
5PIEPRZYK PATRYK1989SOWYSKUP ŻYWCA PIEPRZYKPOLSKA
6SADOWSKI WOJCIECH1960CHOJNICEMORSY CHOJNICEPOLSKA
7SADOWSKI WOJCIECH SADOWSKI1960CHOJNICEMORSY CHOJNICEPOLSKA
8SMYCZ MARIUSZ1981KOSTRZYN NAD ODRĄPOLSKA
9SPIRYDOWICZ PAWEŁ1994OŚNO LUBUSKIEKERMITEAMPOLSKA
10WĘSŁAWSKI RAFAŁ1973BACZYNAKLUB ROWEROWY KRZYWE KOŁAPOLSKA
11WÓJCIK DAMIAN1970DARŁOWORUNNERSWALDE DARŁOWOPOLSKA
12WÓJCIK KINGA1982ŻAGAŃBBL ŻAGAŃPOLSKA

1/8 IM (475m / 22,5km / 5,25km) - (szosa)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1HUBKO DOROTA1972SŁUBICECZAS APOKALIPSYPOLSKA
2KACZMAREK ŁUKASZ1986SZCZECINPOLSKA
3MADEJ AGATA1987POZNANFABRYKA MAZAKOWPOLSKA
4MISIUKIEWICZ ARKADIUSZ1992OŚNO LUBUSKIEPATRIOTIC TRIATHLON TEAMPOLSKA
5ORŁOWSKI FILIP1982POZNAŃCITYZEN POZNAŃPOLSKA
6RADZIK KACPER1995KOWALÓWPOLSKA
7RAJCHEL PAWEŁ1985GORZÓW WLKP.POLSKA
8SADOWSKI SADOWSKI WOJCIECH1960HOJNICEJESTEM SAMPOLSKA
9SŁOMIŃSKI PIOTR1979GORLICEPOLSKA
10SZURMIEJ PIOTR1987OŚNO LUBUSKIEVITADENTPOLSKA
11TATAREWICZ KARINA1975SŁOŃSKPOLSKA
12TATAREWICZ KARINA1975SŁOŃSKPOLSKA
13WÓJCIK DAMIAN1970DARŁOWORUNNERSWALDE DARŁOWOPOLSKA

1/4 IM (900m / 45km / 10,55km) - (szosa)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKI KRZYSZTOF1976GORZÓW WLKPADAMSPOLSKA
2ADAMSKI KRZYSZTOF1976GORZÓW WLKPADAMSPOLSKA
3BIERNACKI ŁUKASZ1969OŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIEPOLSKA
4CHLOSTA MAREK1975STRAUSBERGNIEMCY
5EWERT MATTHIAS1971WILDENBRUCHGERMANY
6GANCARZ PIOTR1984SZCZECINPOLSKA
7GREGULA WOJCIECH1986CHOJNASTRAZ POZARNAPOLSKA
8GREGULA WOJCIECH1986CHOJNASTRAŻ POŻARNAPOLSKA
9KUCAB GRZEGORZ1980CHOJNATELEMOND - HOLDINGPOLSKA
10KUREK DOMINIK1972DĘBNONETTO GB 42,195 DĘBNOPOLSKA
11KWIATKOWSKI RADOSŁAW1978KUNOWICEFRIENDSYPOLSKA
12MISIAK ARKADIUSZ1972SZCZECINHAWAJSKIE REKINYPOLSKA
13MISIAK ARKADIUSZ1972SZCZECINHAWAJSKIE REKINY / TT SZCZECINPOLSKA
14NOWAK ARTUR1973JÓZEFÓWTRI LEVELPOLSKA
15PILARSKI PAWEŁ1978SZCZECINDBKPOLSKA
16PRENDECKI RAFAŁ1980WAŁCZPOLSKA
17SADOWSKI JACEK1987LUBSKOPOLSKA
18SCHATZ THOMAS1965GRAMZOWVFB GRAMZOWGERMANY
19STANASIUK EDYTA1986SZCZECINFIZJOBIEGACZE SZCZECIN / COOLBIKE.PLPOLSKA
20SZARAPANOWSKI DAMIAN1978NOWA WIOSKAULTRA DIABŁY TEAM LUBRZA/AVIONPOLSKA
21SZYGĘDA PAWEŁ1972GORZÓW WLKP.MASAŻ W GORZOWIEPOLSKA
22TRUDZIŃSKI NORBERT1974ŚWIEBODZINNEOSPORT.PL TRIATHLON ŚWIEBODZINPOLSKA
23WORONOWICZ KONRAD1991OŚNO LUBUSKIEPOLSKA
24WÓJCIKOWSKI CEZARY1975MIERZYNCKMARINE.PLPOLSKA
25ZAGUN JAROSLAW1968ZIELONA GORAKLUB ZDROWEGO STYLU ŻYCIA "20-TKA "POLSKA
26ZAPŁATA MAREK1956KAMIENIECPOLSKA