System rejestracji dostarcza STS-TIMING

XI BIEG PIASTOWSKI - 12 MAJA 2018

Lista startowa / Start List

Data imprezy
12.05.2018

Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BURZYŃSKA KATARZYNA1986POZNAŃPOLSKA
2DOBRUCHOWSKA EMILIA1966INOWROCŁAWTG. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
3FORTUNA KINGA1997JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPOLSKA
4GŁON MICHAŁ1990INOWROCŁAWPOLSKA
5GUMULA PAULINA1983POZNAŃBRANŻOWA SZKOŁA 1 STOPNIA NR 42 W POZNANIUPOLSKA
6JACKIEWICZ MAREK1965KRUSZWICAPOLSKA
7KALISKI MARCIN1978INOWROCŁAWPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
8KOWALIKOWSKI DANIEL1990CHOJNICEPOLSKA
9KOWALSKI KRZYSZTOF1973INOWROCŁAWPOLSKA
10KRÓL CEZARY1996ORNETAIKS,,SMOK"LOTOS,ORNETAPOLSKA
11LISOWSKI ANDRZEJ1979JEZIORA WIELKIEPOLSKA
12LUBER KRZYSZTOF1979INOWROCŁAWKKMK TEAM PROPOLSKA
13ŁYSZCZARZ RADOSŁAW1977BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
14MACIEJEWSKA KAMILA1981BARCINŚLIMAKI BARCIN/NATUR HOUSEPOLSKA
15MAREK JACKIEWICZ1965KRUSZWICAPOLSKA
16MATUSIAK DAWID1986POZNAŃPOLSKA
17MATUSZEWSKI PRZEMYSŁAW1986OSIECZNAROZWIŃ Z NAMI SKRZYDŁAPOLSKA
18MELKOWSKI ŁUKASZ1977TORUŃPOLSKA
19MICHALSKA GRAŻYNA1981INOWROCLAWPOLSKA
20MOKRZYCKI RAFAŁ1975INOWROCŁAWT.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
21NITKA IRENEUSZ1973NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKA
22OLSZEWSKI ARKADIUSZ1988INOWROCŁAWINOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
23PACZKOWSKI JACEK1966STRZELNOSTRZELNOPOLSKA
24PUDLIS MONIKA1977ORNETAIKS,SMOK"LOTOS,ORNETAPOLSKA
25ROSIŃSKI PRZEMYSŁAW1994INOWROCŁAWPOLSKA
26RUDNICKI KAROL1969INOWROCŁAWTG-SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
27RYNARZEWSKA SYLWIA1976INOWROCŁAWCZEŚĆ TERESKA!POLSKA
28WILCZYŃSKI JAROSŁAW1978WĄGROWIECIKS SMOK ORNETAPOLSKA
29WITKOWSKI PIOTR1974TORUŃPOLSKA
30WITKOWSKI PIOTR1974TORUŃPOLSKA
31ŻOŁEK JACEK1977PŁOCKTKKF PŁOCK / RYKOWISKOPOLSKA

5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHRZANOWSKA WIOLETTA1962KOŁOBUD-REM KOŁOPOLSKA
2CHRZANOWSKI ADAM1985KOŁOBUD-REM KOŁOPOLSKA
3KŁOSIŃSKA MONIKA BEATA1964PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKAP
4KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃON THE MOVEPOLSKA
5PIŃSKI ROBERT1974INOWROCŁAWPOLSKA
6RADOMSKI MARCIN1976PŁOCKBIEGAM W SFETSZEPOLSKA
7SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOKOŁODZIEJEWO BIEGAPOLSKA
8WASZAK AGNIESZKA1978INOWROCLAWTOTEM - DRUKARNIA CYFROWAPOLSKA

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHRZANOWSKI KRZYSZTOF1957KOŁOBUD-REM KOŁOPOLSKA
2GRYLEWICZ TOMASZ1982BYDGOSZCZPOLSKA
3JANKOWSKI RYSZARD1943WROCŁAWWKB PIASTPOLSKA
4KUBSKI MICHAŁ1994INOWROCŁAWPOLSKA
5ŁĘCKA AGATA1969RADZANOWOACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
6PIŃSKI ROBERT1974INOWROCŁAWPOLSKA
7REJNOWSKI JAKUB1984GDAŃSKTOTEM.COM.PLPOLSKA
8ROGOWICZ-SZMULEWICZ BARBARA1972PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
9WOŹNIAK MAREK1961KOŁOFLORIAN CHOJNICEPOLSKA