System rejestracji dostarcza STS-TIMING

RUN TORUŃ – Zwiedzaj ze Zdrowiem 2018!

Lista startowa / Start List

10 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK ANDRZEJ1974TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
2ADAMKOWSKA BARBARA1975WŁOCŁAWEKPOLSKA
3ADAMOWICZ DANIEL1984SZCZECINKB PIONIER SZCZECINPOLSKA
4AGACIAK ELŻBIETA1976RZĘCZKOWO, POW. TORUŃSKIPOLSKA
5ALBEKIER KAROLINA1987GRUDZIĄDZPOLSKA
6ALEKSY MAŁGORZATA1972TORUŃAPATORPOLSKA
7ANTONIESKI PIOTR1974ŻUROMINPOLSKA
8ANTONIESKI PIOTR1974ŻUROMINPOLSKA
9ANTONIESKI PIOTR1974ŻUROMINPOLSKA
10BALCERZAK ROBERT1974PAJĘCZNOKLUB BIEGACZA WARTAPOLSKA
11BARCZAK ANNA1988MOGILNOHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
12BARNAŚ ILONA1982WARSZAWAPRETTYFITTYTEAMPOLSKA
13BARTOSZYŃSKA ALEKSANDRA1986TORUŃRAW-STUDIO REKLAMYPOLSKA
14BAS PRZEMYSŁAW1989KOWALEWO POMORSKIEAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
15BATKO MARIUSZ1978NOWA SÓLPOLSKA
16BĄKOWSKA JOLANTA1966WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLSKA
17BEDKOWSKA DARIA1975ELBLĄGEL-AKTYWNIPOLSKA
18BEDKOWSKA DARIA1975ELBLĄGEL-AKTYWNIPOLSKA
19BELZYT PIOTR1982UNISŁAWBELZYCIAK SQADPOLSKA
20BETKER WŁODZIMIERZ1978LUBICZ GÓRNYLUBICZPOLSKA
21BĘDKOWSKA DARIA1975ELBLĄGPOLSKA
22BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
23BINCZARSKI BARTOSZ1988WŁOCŁAWEKPOLSKA
24BONIECKI PIOTR1971CZARNE BŁOTOGEOGRAFJA WOJSKOWA TORUŃPOLSKA
25BOROWICZ ROBERT1972TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLSKA
26BOROWSKI JAKUB1993GOLUB-DOBRZYŃPOLSKA
27BOROWSKI ROBERT1979NIDZICATEAM KOPEĆPOLSKA
28BRĄŻKIEWICZ MACIEJ1980TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
29BROKOS TOMASZ1986GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLSKA
30BRZUCHALSKI MATEUSZ1987BYDGOSZCZPOLSKA
31BYLSKA AGNIESZKA1983GRONOWOPOLSKA
32CACKOWSKI BARTOSZ1992TORUŃCSAIUPOLSKA
33CECHOWSKI MARCIN1984TORUŃPOLSKA
34CĘCELEWSKI JAROSŁAW1970CISIEFIGLARZEPOLSKA
35CHAIM JERZY1959TORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPOLSKA
36CHMIELECKA BOŻENA1961KRUSZWICAPOLSKA
37CHMIELEWSKI MARCIN1976ŚCINAWABIEGAM BEZ SPINYPOLSKA
38CHOJNICKI GRZEGORZ1976TORUŃPOLSKA
39CHRZANOWSKA EMILIA1982KRZEMLINPOLSKA
40CHUDZIK KRZYSZTOF1989SZTUMSZTUM BIEGAPOLSKA
41CHYŁA AGNIESZKA1984GDYNIAPOLSKA
42CICHALEWSKI MARCIN1986LUBLINSKOWYR LUBLINPOLSKA
43CICHALEWSKI MARCIN1986LUBLINLUBLINPOLSKA
44CICHALEWSKI MARCIN1986LUBLINLUBLINPOLSKA
45CIEPŁUCH KAROLINA1986TORUŃCONTRAPOLSKA
46CISKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
47CYPARSKA ADRIANNA1980PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
48CZARKOWSKA MARZENA1988GRUDZIADZPOLSKA
49CZEKALSKA DARIA1985CHODZIEŻPCH_RUNPOLSKA
50CZĘŚCIK ALEKSANDRA1996PRZASNYSZPOLSKA
51CZUK PRZEMYSŁAW1986TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLSKA
52CZWOJDZIŃSKI MAREK1995KROTOSZYNTRI ENEA KROTOSZYNPOLSKA
53CZYŻEWSKA JUSTYNA1983BRZOZAPOLSKA
54DADELSKA BEATA1986LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
55DANKOWSKI JAROSŁAW1977TORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPOLSKA
56DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃPOLSKA
57DERESZ MARIUSZ1977TORUŃPOLSKA
58DEREZIŃSKI DANIEL1976TORUŃDANNPOLSKA
59DOBRZAŃSKA MARTA1988CIECHOCINEKPOLSKA
60DOBRZYŃSKA KATARZYNA1981BYDGOSZCZPOLSKA
61DOMALEWSKA GRABOWSKA MONIKA1978TORUŃPOLSKA
62DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT1941WARSZAWAPOLSKA
63DRĄŻKOWSKA KATZRYNA1976TORUŃPOLSKA
64DROŻDZYŃSKI DAWID1982WITKOWOPOLSKA
65DUNAJSKI PAWEŁ1991TORUŃAPATORPOLSKA
66DURKOWSKI MAREK1982ŁÓDŹPOLSKA
67DZIAŁDOWSKI ADAM1974TORUŃROSSMANNPOLSKA
68DZIEMIAN PAWEŁ1979TORUŃPOLSKA
69DZIĘCIELSKA AGNIESZKA1976POZNAŃPOLSKA
70ECHLER PAWEŁ1984WARSZAWALEGIA RUN CLUB / TRENERBIEGANIA.PLPOLSKA
71FABROWICZ KATARZYNA1976WARSZAWAPOLSKA
72FIJAŁ WOJCIECH1985TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLSKA
73FILOCHOWSKI DANIEL1976PRUSZKÓWNESSI TEAMPOLSKA
74FRANCKOWSKA MARTA1990ŚWIECIEWKURW_TEAMPOLSKA
75FRYDRYCHOWICZ MARLENA1989GRUDZIĄDZV-RUNNERPOLSKA
76GALA KAMILA1981WARSZAWANAPRZÓD MŁOCINYPOLSKA
77GARBIEC TOMASZ1975WARSZAWAVARSOPOLSKA
78GAWLIK JACEK1980ŁĘCZYCAPOLSKA
79GAWLIK KINGA1980ŁĘCZYCAPOLSKA
80GAZDA MICHAŁ1989TORUŃPOLSKA
81GEDOWSKI ARKADIUSZ1982TORUNPOLSKA
82GERING MARIUSZ1983GDANSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLSKA
83GIL WOJCIECH1971WARSZAWAWARSZAWAPOLSKA
84GOŁUŃSKI JERZY1960BYDGOSZCZPGB SPORTOWA PACZKAPOLSKA
85GONDEK BARBARA1985TORUŃCONTRAPOLSKA
86GORCZYCA MACIEJ1993BIELSKPOLSKA
87GOSTKOWSKI WIESŁAW1958KURZĘTNIKKURZĘTNIK BIEGAPOLSKA
88GÓRAL ANNA1993GÓROWATKIPOLSKA
89GRABIJAS ALEKSANDRA1992TORUŃPOLSKA
90GRABOWSKA JULITA1992TORUŃCSAIUPOLSKA
91GRABOWSKI JAROSŁAW1981DĘBLINDSS ORLĘTAPOLSKA
92GRACZYKOWSKA ANNA1986INOWROCŁAWPOLSKA
93GREGORCZUK EDYTA1982PLATEROWPOLSKA
94GRENDYSZ JUSTYNA1980TORUŃPOLSKA
95GROCHOWSKI GRZEGORZ1984TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
96GRONDZIK TOMASZ1981WARSZAWAADIDAS RUNNING TEAMPOLSKA
97GRZEJDA JAN1994TORUŃHEALTHY TEAMPOLSKA
98GRZESZCZAK BARTOSZ1984ŁUBOWOPOLSKA
99GRZĘDZICKI RAFAŁ1981GRUDZIĄDZPOLSKA
100GRZYBOWSKI MACIEJ1991OLSZTYNMUSHRUNPOLSKA
101GRZYBOWSKI MAREK1968WABRZEZNOPOLSKA
102GRZYWACZ MICHAŁ1992MAŁE BAŁÓWKIKURZĘTNIK BIEGAPOLSKA
103GUMKOWSKI ANDRZEJ1954OSTROŁĘKABIEGAM BO LUBIĘ/MORSY OSTROŁĘKAPOLSKA
104GUTOWSKA MONIKA1984ELGISZEWOPOLSKA
105GUTOWSKI GRZEGORZ1971ELGISZEWOOSP.ELGISZEWOPOLSKA
106GUTOWSKI MARIUSZ1983ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
107HACHAJ DAWID1981LISEWOVICIMPOLSKA
108HACHAJ DAWID1981LISEWOVICIMPOLSKA
109HEIDER ANNA1977GRUDZIĄDZPOLSKA
110HLOŻEK JOANNA1979SKOKIHART SKOKIPOLSKA
111HOFFMAN MAGDALENA1987ŚWIĘTOSZÓWPOLSKA
112HOLZ OSKAR1991TCZEWST.RUNNERSPOLSKA
113IRLA RADOSŁAW1982TORUŃPOLSKA
114ISBRANDT KAROLINA1979WĄBRZEŹNOWĄBRZEŹNOPOLSKA
115JABŁONKA MARIUSZ1974MYSŁOWICEBRAVEHEARTS LEGIONOWOPOLSKA
116JABŁOŃSKA-KOWALSA MARTA1979KROBIA/LUBICZFIZJODUETPOLSKA
117JAGAS PIOTR1990TORUŃPOLSKA
118JANKOWICZ KATARZYNA1987TORUŃPOLSKA
119JANKOWSKI TOMASZ1980TORUŃAPATORPOLSKA
120JARZĄBEK BARTOSZ1986DRUŻBICETURBO TEAMPOLSKA
121JASKUŁA DAWID1997TORUŃPOLSKA
122JASTRZĄBEK AGNIESZKA1984ŁÓDŹEVERRUNPOLSKA
123JAŚKIEWICZ RAFAŁ1978WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK KWANT HEPOLSKA
124JEGIERSKI DARIUSZ1975GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZ BIEGAPOLSKA
125JELIŃSKA DOROTA1967MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
126JURCZAK AGNIESZKA1983ŻARYCHROMA ŻARYPOLSKA
127JUREK KAROLINA1978BYDGOSZCZPOLSKA
128JUREK KAROLINA1978BYDGOSZCZPOLSKA
129JURKIEWICZ BEATA1977TORUŃINTERACTIVE ENGLISH SCHOOLPOLSKA
130JURKIEWICZ BEATA1977TORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPOLSKA
131KACZMAREK DAMIAN1975TORUŃPOLSKA
132KACZOROWSKA EWA1976WŁOCŁAWEKPOLSKA
133KACZOROWSKI MICHAŁ1984KORZENIEWOKWIDZYN BIEGAPOLSKA
134KALINOWSKA SYLWIA1985TORUŃPOLSKA
135KAŁASKA KRZYSZTOF1979CHEŁMŻAGWIAZDY NESTLE FITNESPOLSKA
136KARCZ ARTUR1979MRZEŻYNOPOLSKA
137KARCZEWSKI WIKTOR1978MARKIMARKOWI BIEGACZEPOLSKA
138KARNOWSKI MATEUSZ1991TORUNBRITPOLPOLSKA
139KASZUBSKI MARCIN1978OSTROWITEKB LECH RYPINPOLSKA
140KATANA KATARZYNA1974PRUSZKÓWROZBIEGANY PIASTÓWPOLSKA
141KAWAŁKO PATRYCJA1974NIDZICATEAM KOPEĆPOLSKA
142KAZIMIERCZAK LESZEK1980NIEKŁONICECSSP KOSZALINPOLSKA
143KISZEWSKI PAWEŁ1988TORUŃPOLSKA
144KLECHA GRZEGORZ1973TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLSKA
145KLEPAC NOEMI1990ZAKOPANEBUKOWINA HOTEL SPAPOLSKA
146KLEPACZ NOEMI1990ZAKOPANEPOLSKA
147KLUSEK JOLANTA1970WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
148KŁACZYŃSKI MARIUSZ1979GRUDZIĄDZPOLSKA
149KMIECIAK KRZYSZTOF1983KRĄPLEWICEPOLSKA
150KOLASA ROMAN1982TORUŃPOLSKA
151KOLAŚ ALEKSANDRA1978KWIDZYNPOLSKA
152KOŁODZIEJSKI DANIEL1985TORUŃPOLSKA
153KOŁPACKA ALEKSANDRA1997GRĘBOCINPOLSKA
154KOŁTONOWSKA AGNIESZKA1986GNIEWTRUNSFORMACJA GNIEWPOLSKA
155KONICKA GRAŻYNA1978TORUŃAPATORPOLSKA
156KORSAK MARCIN1978WARSZAWAPOLSKA
157KORZEC MATEUSZ1996TORUŃNORTH DRAGONSPOLSKA
158KOT ALEKSANDRA1983TORUŃPOLSKA
159KOWALCZYK BOGDAN1962WARSZAWAWARSZAWAPOLSKA
160KOWALCZYK PAWEŁ1974KĘTYKĘCKIE HARPAGANYPOLSKA
161KOWALEWSKI ŁUKASZ1983GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLSKA
162KOWALSKA ALEKSANDRA1987TORUŃPOLSKA
163KOWALSKI RAFAL1982TORUÑPACIFIC TORUŃPOLSKA
164KOZAK MICHALINA1983GDAŃSKBIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
165KOZICIŃSKI RADOSŁAW1976PŁOCKNIGHTRUNNERS PŁOCKPOLSKA
166KOZŁOWSKA AGNIESZKA1973TORUŃPOLSKA
167KOZŁOWSKI RAFAŁ1977KONINPOLSKA
168KOZŁOWSKI RAFAŁ F.1972BARCINPOLSKA
169KREDENS WIOLETA1988ŁASKPOLSKA
170KRZYŻANOWSKI DARIUSZ1985TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
171KUŚNIEREK BARTOSZ1987ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
172KWIATKOWSKI PAWEŁ1974TORUŃPOLSKA
173LACH AGNIESZKA1975SYPNIEWOPOLSKA
174LAMPARCZYK JAROSŁAW1972TORUŃPOLSKA
175LAMPARCZYK OSKAR2001TORUŃPOLSKA
176LAMPARCZYK TOMASZ1999TORUŃPOLSKA
177LANKIEWICZ SEBASTIAN1979TORUŃAPATORPOLSKA
178LASKOWSKI JAROSLAW1975MALA NIESZAWKA-POLSKA
179LEŚNIEWSKI TOMASZ1977BYDGOSZCZPOLSKA
180LEWANDOWSKI MIROSŁAW1978TORUŃPOLSKA
181LIBERACKA AGNIESZKA1978OKRĄGŁA ŁĄKAAMATORPOLSKA
182LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
183LOREK MARCIN1971TORUNPOLSKA
184LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOLSKA
185LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃTOP CROSS TORUŃPOLSKA
186LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃPOLSKA
187LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICESPCPOLSKA
188ŁEPEK TERESA1993PŁĄCHAWYV RUNNERPOLSKA
189ŁOCHACZ JAROSŁAW1968OLSZTYNAKM OLSZTYNPOLSKA
190ŁOMIŃSKA AGNIESZKA1988WARSZAWAPOLSKA
191ŁUBECKI PATRYK1990TORPOLSKA
192ŁUGOWSKA ALINA1981OŁAWAPOLSKA
193ŁUKOMSKA MAGDALENA1989TORUŃPOLSKA
194M ALEKSANDER1961GPOLSKA
195MAJCHRZAK JOANNA1986TORUŃPOLSKA
196MAJEWSKI ŁUKASZ1982TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
197MAJMESKU JACEK1978LUBICZ GÓRNYGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
198MALINOWSKI TOMASZ1981BYDGOSZCZPOLSKA
199MALISZEWSKA MAŁGORZATA1984KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
200MAŁANIN DOROTA1974CHEŁMNOPOLSKA
201MARCINIAK JUSTYNA1980BYDGOSZCZPOLSKA
202MARCINKOWSKI ALEKSANDER1961GRĘBOCINPOLSKA
203MARKIEWICZ MIREK1974TORUŃTEAM INTERACTIVE ENGLISH SCHOOLPOLSKA
204MARKIEWICZ MIREK1974TORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPOLSKA
205MAŚLANKA JOANNA1980DRUŻBICETURBO TEAMPOLSKA
206MAŚLANKA MIECZYSŁAW1980DRUŻBICETURBO TEAMPOLSKA
207MĄCZEWSKA MARZENA1969GRUDZIĄDZV RUNNERPOLSKA
208MELERSKA-ORZECHOWSKA AGNIESZKA1984TORUŃPOLSKA
209MELKOWSKI ŁUKASZ1977TORUŃAPATORPOLSKA
210MENDREK ADRIANNA1990ŁÓDŹWATAHAPOLSKA
211MICGNA OSKAR1978RADUNICARADUNICARUNPOLSKA
212MICHNA OSKAR1978RADUNICARADUNICARUNPOLSKA
213MIELCZARSKA IZABELA1992TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLSKA
214MIGDALCZYK MACIEJ1982CHODZIEŻLODOŻERCY CHODZIEŻPOLSKA
215MIKOŁAJCZAK KATARZYNA1989WŁOCŁAWEKPOLSKA
216MILDE PIOTR1969TORUŃTORUŃPOLSKA
217MIŁKOWSKI CZAREK2000GRABOWIECPOLSKA
218MITOWSKA DANUTA1971ŻUROMINPOLSKA
219MOCZULSKA MAGDALENA1985PLATERÓWPOLSKA
220MODZELEWSKA KAROLINA1983TORUŃSPCPOLSKA
221MORCZYŃSKA KATARZYNA1989GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKA FIT MAMAPOLSKA
222MOSIEJ IWONA1976CIECHANÓWKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPOLSKA
223MOŻEJKO ANNA1980KOSZALINBABECZKI KOSZALINPOLSKA
224MROZIŃSKI ALBERT1975ALEKSNADRÓW ŁÓDZKIPOLSKA
225MÜLLER ANNA1975TORUŃPOLSKA
226MURAWSKA GOSIA1982TORUŃPOLSKA
227MURAWSKI RADOSŁAW1980TORUŃPOLSKA
228MUSZYTOWSKI DAMIAN1979TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLSKA
229NAWROCKA BOGUMIŁA1975CHOJNICEPOLSKA
230NITSCHKE BARTOSZ1994TORUŃPOLSKA
231NOWAK DARIUSZ1987TORUŃPOLSKA
232NOWAK MACIEJ1992TORUŃALKOHOLIXPOLSKA
233NOWAK MAŁGORZATA1990ŁÓDŹPOLSKA
234NOWAK TOMASZ1978TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
235NOWICKA TATIANA1974ŚWIECIEPOLSKA
236NOWICKI ANDRZEJ1973TERESPOL POMORSKIPOLSKA
237NUNZEK AGNIESZKA1974BYDGOSZCZPOLSKA
238OGRODOWSKI PIOTR1975WŁOCŁAWEKPOLSKA
239OKUŃSKA-WEJDMAN ANETA1976ŁÓDŹNO NAME TEAMPOLSKA
240OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWOPOLSKA
241OLSZEWSKI ROMAN1973ELBLĄGELBAŻANTPOLSKA
242OLWERT MICHAŁ1985RYPINPOLSKA
243ORKISZ MARCIN1976TORUŃPOLSKA
244ORŁOWSKA KLAUDIA1975TORUŃCELEBRYTKIPOLSKA
245ORŁOWSKI PRZEMYSŁAW2001SKĘPEPOLSKA
246OSTROWSKA MONIKA1981BRODNICASZALONE BRODNICZANKIPOLSKA
247OSTROWSKA MONIKA1981BRODNICASZALONE BRODNICZANKIPOLSKA
248P MICHAŁ1970INOWROCŁAWPALACZE BIEGACZEPOLSKA
249PACZKOWSKI MACIEJ1971TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESS.POLSKA
250PACZKOWSKI PRZEMYSŁAW1983ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
251PALMA MIROSŁAW1959TORUŃPODGÓRZ TORUŃPOLSKA
252PANAS IWONA1984CHEŁMSGO GDAŃSKPOLSKA
253PANEK MICHAŁ1992TORUŃPOLSKA
254PAWELCZYK JAROSLAW1980WARSZAWABIEGAM NA TARCHOMINIEPOLSKA
255PAWLAK KRZYSZTOF1985TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
256PAWŁOWSKI MARCIN1978INOWROCŁAWSKB DZIK POLLICEPOLSKA
257PAYEK SYLWIA1983ZBYCHOWOPOLSKA
258PĘŚKO MICHAŁ1976GDAŃSKPOLSKA
259PIECHOCKA BEATA1980TORUŃPOLSKA
260PIERZCHAŁA SŁAWOMIR1968GOLUB-DOBRZYŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
261PIETRZYCKI SŁAWOMIR1971REDARUNEDAPOLSKA
262PILECKA KATARZYNA1979LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
263PILECKI MARCIN1982LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
264PIÓR KRZYSZTOF1979ŚWIECIEPOLSKA
265PLISZCZYŃSKA JOANNA1976UNISŁAWPOLSKA
266PLISZCZYŃSKA JOANNA1976UNISŁAWPOLSKA
267PŁAZA ŁUKASZ1979TORUŃPROJKET PIVKOPOLSKA
268PODLEWSKA PAULINA1990TORUŃPOLSKA
269POKOJSKI PIOTR1967TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
270POKORNIECKI TOMASZ1987TORUŃKENIA
271POLAKOWSKI JAROSŁAW1982TORUŃMARMELPOLSKA
272POLAKOWSKI JAROSŁAW1982TORUŃMARMELPOLSKA
273PONCYLIUSZ MONIKA1980JÓZEFÓWPOLSKA
274PONIATOWSKA AGATA1994ZŁOTORIAPOLSKA
275POTUCZKO MARCIN1994PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
276POŹDZIEJ ALEKSANDRA1991TORUNBRITPOLPOLSKA
277PÓLKOWSKA AGNIESZKA1978POSTOLISKABIEGAJĄCE 40-STKIPOLSKA
278PÓLKOWSKA AGNIESZKA1978POSTOLISKABIEGAJĄCE 40-STKIPOLSKA
279PRZERACKI MIROSŁAW1970BYDGOSZCZSZOSZONIPOLSKA
280PRZYBYLSKI BARTEK1987BYDGOSZCZRUN BYDGOSZCZPOLSKA
281PRZYBYLSKI PATRYK1979TORUŃPOLSKA
282PUDEŁEK KATARZYNA1981TORUŃPOLSKA
283REX PAWEŁ1982TORUŃREXMANPOLSKA
284REX PAWEŁ1982TORUŃREXMANPOLSKA
285REZMER DOROTA1980TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
286ROBINSON PAUL1953WLOCLAWEKPOLSKA
287RODZYŃSKI PATRYCJUSZ1979TORUŃPOLSKA
288ROGIEWICZ KRZYSZTOF1988CIECHOCINEKPOLSKA
289ROGOWICZ-SZMULEWICZ BARBARA1972PŁOCKACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
290ROJEWSKI PAWEŁ1987ŁÓDŹPOLSKA
291ROLBIECKI JERZY1980TORUŃPOLSKA
292RONATOWSKA ALICJA1977TORUŃJĘDZEPOLSKA
293ROSIAK ANNA1992TORUŃPOLSKA
294ROSIAK MARCIN1987SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
295ROSTKOWSKA BEATA1974ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
296ROSTKOWSKI RAJMUND1973ELGISZEWOOSP ELGISZEWOPOLSKA
297RPSINSKI MICHAL1985CHELMNOUKS TARPAN CHELMNO AND MOTHERWALLPOLSKA
298RUDNICKI KAROL1969INOWROCŁAWTG-SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
299RUMINSKA KATARZYNA1987WAŁDOWOPOLSKA
300RYBKA MAGDALENA1980DĄBROWA CHEŁMIŃSKAPOLSKA
301RYBKA ZUZANNA1998ŚWIĘTOSŁAWPOLSKA
302RZĄDCA MARCIN1979KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
303SABACIŃSKI PIOTR1984ZGIERZPOLSKA
304SADECKI ŁUKASZ1982ŁUBIANKAPOLSKA
305SALACH MAŁGORZATA1986KOWALEWO POMORSKIEBIG BULLSPOLSKA
306SASIN ANDRZEJ1973WOŁOMINPOLSKA
307SCHILLER BERNADETTA1986MIKOŁÓWSCHODY HISZPAŃSKIEPOLSKA
308SCHILLER FRYDERYK1974MIKOŁÓWSCHODY HISZPAŃSKIEPOLSKA
309SCHOOFS ALEXANDER1977TORUNPOLAND
310SCHÜTZ TOMASZ1972GDYNIABROWAR GDYNIAPOLSKA
311SEEGER JESSICA1994PIOTRKÓW KUJAWSKIPOLSKA
312SEKLECKA NATALIA1990WŁOCŁAWEKPOLSKA
313SHEVCHYSHYN ANDRII1990NAGIRIANKADCT DRUŻYNA BIEGOWAUKRAINA
314SIKORA KRZYSZTOF1955PYRZYCEPYRZYCE BIEGAJĄPOLSKA
315SIMIŃSKI MACIEJ1975BYDGOSZCZPOLSKA
316SKOWROŃSKI PAWEŁ1997TORUŃAKPB MARMEL TORUŃPOLSKA
317SKRZYŃSKI RAFAŁ1984NIEPOŁOMICEIRON RUNNERSPOLSKA
318SŁODKI GRZEGORZ1981PODŁĘŻEZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEPOLSKA
319SMOLIŃSKA DOMINIKA1987IZABELINIZABELI NA STARTPOLSKA
320SMYREK JOANNA1975TRZCINICAPOLSKA
321SOBIERAJSKI PRZEMYSŁAW1987TORUŃPOLSKA
322SOBOCZYŃSKI JANUSZ1976TORUŃSTOWARZYSZENIE HOSPICJUM ŚWIATŁOPOLSKA
323SOWA-OKRASA SYLWIA1977GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
324STADNIK TOMASZ1986TORUŃCSAIUPOLSKA
325STANISZEWSKA ANNA1987KŁODAWAPOLSKA
326STEC EDYTA1979KOSZALINBABECZKI KOSZALINPOLSKA
327STECKIEWICZ EDMUND1973RYPINKB LECH RYPINPOLSKA
328STĘPIEŃ ŁUKASZ1984TORUŃCSAIUPOLSKA
329STOLARSKA ZUZANNA1996SŁUŻEWOGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
330SYKUŁA MARCIN1982BUKOWIECWIATRAKOWE CHARTYPOLSKA
331SYKUŁA MARCIN1982BUKOWIECWIATRAKOWE CHARTYPOLSKA
332SZCZEPANEK MONIKA1990JANKÓW ZALEŚNYPOLSKA
333SZCZEPANIAK CEZARY1976BYDGOSZCZPOLSKA
334SZCZEPANKIEWICZ JUSTYNA1977GLIWICEJĘDZEPOLSKA
335SZCZEPANKIEWICZ MARIUSZ1972GLIWICEPOLSKA
336SZCZEPKOWSKI JAKUB1989TORUŃAPATORPOLSKA
337SZEMPLINSKI PIOTR1971WINDYKIPOLSKA
338SZOSTAK JAKUB1968POZNAŃPNBPOLSKA
339SZOTA PIOTR1990TORUŃT 2/4POLSKA
340SZTANGIERSKA KATARZYNA1986TORUŃPOLSKA
341SZUMSKI SŁAWOMIR1974TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
342SZYMAŃSKI ARTUR1973GÓRKI, GM. GĄBINACTIVE RUNNERS PŁOCKPOLSKA
343SZYSZKA KACPER2000KUTNOKUTNO BIEGAPOLSKA
344ŚWIGOŃSKA MAGDALENA1980TORUŃPOLSKA
345ŚWISTAK ILONA1985WARSZAWAGET RUNPOLSKA
346ŚWISTOWSKA KATARZYNA2000GRUPAZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH W GRUDZIĄDZUPOLSKA
347ŚWISTOWSKA MAŁGORZATA1972GRUPAPOLSKA
348TABAKA ZBIGNIEW1981GOSZCZANÓWSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
349TARASZKA IRENEUSZ1966GNIEWKOWOPOLSKA
350TARASZKA OLGA1994GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
351TARNOWSKI MACIEJ1978TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLSKA
352TERCJAK SEBASTIAN1976TORUŃPOLSKA
353TOMCZYK MAŁGORZATA1977ŁÓDŹPOLSKA
354TUMIŁOWICZ JERZY1951LICZETRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
355TUMIŁOWICZ JERZY1951KWIDZYNTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
356TURULSKA JOANNA1991TORUŃPOLSKA
357TUTAK SZYMON1990WYBCZPOLSKA
358TUTAK ŁUKASZ1984WYBCZCROSSFIT TORUŃPOLSKA
359VUCO IVO1977WARSZAWAMARATHON BROTHERSPOLSKA
360WAJTRYT KRZYSZTOF1977WARSZAWAHELAPOLSKA
361WALKIEWICZ JOANNA1978OLSZTYNPOLSKA
362WALTERSKI SŁAWOMIR1983TORUŃWALTER TEAM TORUŃPOLSKA
363WARACZEWSKI NIKOLAOS1970GDYNIAPOLSKA
364WASILEWSKI ADRIAN1992TORUŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
365WEJDMAN DARIUSZ1973ŁÓDŹNO NAME TEAMPOLSKA
366WERNER AGATA1991TORUŃPOLSKA
367WESOŁOWSKI PIOTR1976INOWROCŁAWPOLSKA
368WESOŁOWSKI RADOSŁAW1988CIECHOCINEKPOLSKA
369WICIK AGATA1984LESZNODYSTANS LESZNOPOLSKA
370WIECH MAGDALENA1977SKARBIMIERZ-OSIEDLEPOLSKA
371WIERNICKA PAULINA1989KWIDZYNRUNFITNESKA KWIDZYN /GMINAGARDEJABIEGAPOLSKA
372WILCZYŃSKI RAFAŁ1978TORUŃWILCZYRPOLSKA
373WINCZURA PIOTR1957TORUŃORANGE POLSKAPOLSKA
374WINCZURA PIOTR1957TORUNORANGE POLSKAPOLSKA
375WINIARSKI ŁUKASZ1985TORUŃTORUŃ PODGÓRZPOLSKA
376WISNIEWSKA JOLA1965TORUŃPOLSKA
377WIŚNIEWSKA KATARZYNA1971WARSZAWAINDYWIDUALISTKAPOLSKA
378WIŚNIEWSKI TOMASZ1982TORUŃAPATORPOLSKA
379WOJCIECHOWSKA ANNA1988TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLSKA
380WOJCIECHOWSKI WOJCIECH1982TORUŃPOLSKA
381WOJDAN MIREK1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
382WOJNAR ROBERT1976TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
383WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOLSKA
384WOŹNIAK PATRYK1984TORUŃPOLSKA
385WOŹNY AGNIESZKA1977OSIEKPOLSKA
386WRÓBLEWSKI MATEUSZ1994TORUŃGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
387WUDARCZYK TOMASZ1961WŁADYSŁAWOWOKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPOLSKA
388ZABOROWSKI MACIEJ1974JAROCINOSP MIESZKÓWPOLSKA
389ZABORSKI MIROSŁAW1980GRUDZIĄDZPOLSKA
390ZAJĄC MARTA1986LULKOWOPOLSKA
391ZAJĄCZKOWSKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
392ZAKOŚCIELNY KRZYSZTOF1965WIĘCBORKTKKF WODNIK WIĘCBORKPOLSKA
393ZAKRZEWSKI MARCIN1978TORUŃNADGOBPOLSKA
394ZAKRZEWSKI MARCIN1978TORUŃNADGOBPOLSKA
395ZAWIEJA JAN1991TORUŃKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
396ZEGOCKI ADAM1885TORUNBRITPOLPOLSKA
397ZIELINSKI MAREK1970TORUNGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
398ZIELIŃSKA MONIKA1984TORUŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
399ZIMNICKI MARCIN1987ZABRZEPOLSKA
400ZIÓLKOWSKI JÓZEF1958TORUŃPOLSKA
401ZIÓŁKOWSKA KATARZYNA1991CHEŁMŻAPOLSKA
402ZIÓŁKOWSKI JÓZEF1958TORUŃPOLSKA
403ZIÓŁKOWSKI SEBASTIAN1987TORUŃPOLSKA
404ZIÓŁKOWSKI SEBASTIAN1987TORUŃPOLSKA
405ŹRÒDLEWSKA ANNA1984OSTRÓW WIELKOPOLSKINIGHT RUNNERSPOLSKA
406ŻEGOCKI ADAM1985TORUNBRITPOLPOLSKA
407ŻOŁNOWSKA MONIKA1984POLSKAPOLSKA
408ŻUK MARCIN1975TORUŃPOLSKA
409ŻURAWSKI MARCIN1974WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA

5 KM RUN TORUŃ

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARSZCZEWSKA MARTA1987WARSZAWAGACA RUNPOLSKA
2BĄK ADAM1988NAKŁO NAD NOTECIĄPOLSKA
3BOCIEK MAGDALENA1988GRUDZIĄDZBOCIEK BIEGAPOLSKA
4BUJAK KAROLINA1999WARSZAWAPOLSKA
5CELEGRAT ANDRZEJ1981GRUPAPOLSKA
6CHOJNACKI MACIEJ1986CHODZIEŻPOLSKA
7CHOJNICKI PAWEŁ1990LIPNOPOLSKA
8CZARNECKA JOANNA1983TORUŃPOLSKA
9DANIELAK RADOSŁAW1973NIESZAWABIEGAM DLA RODZINYPOLSKA
10DEJNEKA PATRYCJA1986GDAŃSKPOLSKA
11DZIERŻAWSKI ŁUKASZ1981WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
12FÓRMAN DANIEL1974CHODZIEŻLODOŻERCY CHODZIEŻPOLSKA
13GAJEWSKA KATARZYNA1984CZARNE BŁOTOZAKAPIORPOLSKA
14GAJEWSKI ADAM1985CZARNE BŁOTOZAKAPIORPOLSKA
15GALUS JUDYTA1986STAWISKAPOLSKA
16GŁOWIŃSKI PAWEŁ1981RZĘCZKOWOAPATORPOLSKA
17GODLEWSKA WIESŁAWA1958WARSZAWAPOLSKA
18GÓRNIAK MAREK2001INOWROCŁAWPOLSKA
19GÓRZYŃSKA KATARZYNA1997TORUŃT2/4POLSKA
20GRZEŚKOWIAK TATIANA1996TORUŃPOLSKA
21GURSKI ROLAND1988GRUDZIĄDZPOLSKA
22HOFMAN MARTA1980OPOLEPOLSKA
23JAGODA EMILIA1991BIELAWYTEMPIO PIĄTKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
24JAMROŻY ANNA1966TORUŃPOLSKA
25JARUSZEWSKA JOWITA1976BYDGOSZCZPOLSKA
26JAWORSKA MONIKA1980SULNOWOJAWORYPOLSKA
27JAŻDŻYK KONRAD1997SIERPCTKKF KUBUŚPOLSKA
28JEGIERSKI DARIUSZ1975GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZ BIEGAPOLSKA
29JURKIEWICZ PAULINA2000TORUŃPOLSKA
30KAMIŃSKI PIOTR1978TORUŃKAMIKIPOLSKA
31KAMIŃSKI PIOTR1978TORUŃKAMIKIPOLSKA
32KANIEWSKA HALINA1968TORUŃPOLSKA
33KARASZEWSKA ELŻBIETA1986GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKA FIT MAMAPOLSKA
34KARWASZEWSKI JAKUB1999DOBRZEJEWICEPOLSKA
35KARWOWSKA ANGELIKA1984GRUDZIĄDZVIRTUAL RUNNERPOLSKA
36KASPROWICZ PIOTR1982BYDGOSZCZJW 1515POLSKA
37KASPROWICZ PIOTR1982BYDGOSZCZJW1515POLSKA
38KASZLUGA KATARZYNA1988WARSZAWA-POLSKA
39KIEŁBOWICZ PATRYCJA1999GOLUB-DOBRZYŃFLORETPOLSKA
40KIERYS MAGDALENA1984TORUŃPOLSKA
41KŁODA PRZEMYSŁAW1983GRUDZIĄDZPOLSKA
42KMIEĆ NORBERT1974ŁOCHOWICEPOLSKA
43KOCHAŃSKA ANNA1983BYDGOSZCZPOLSKA
44KOKOCKI PAWEŁ1990WIELKA NIESZAWKABIEGAJ Z DYMKIEMPOLSKA
45KOŁACZYŃSKA MARTA1990ŁOWICZPOLSKA
46KONIECZNA KRYSTYNA1974KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
47KOT FRANCISZEK1950INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLSKA
48KOZIELSKA SARA1994TORUŃGIEROY TEAMPOLSKA
49KRAJEWSKA ANGELINA1995ZŁAWIEŚ WIELKAPOLSKA
50KRASIŃSKI PIOTR1975BYDGOSZCZPOLSKA
51KRUSZYŃSKA ANNA1995ELBLAGPOLSKA
52KUŁAKOWSKI ROBERT1975TORUŃON THE MOVEPOLSKA
53KWIATKOWSKI ALEKSANDER1978TORUŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
54LEWANDOWSKA MARZENNA1971GRUDZIDZPOLSKA
55LEWANDOWSKI MIKOŁAJ2000OSIĘCINYKAMIKIPOLSKA
56LEWICKA KATARZYNA1983LUBAWALUBAWA KOCHA BIEGACPOLSKA
57LIBERA ALEKSANDRA1994TORUŃPOLSKA
58LISEWSKA KASIA1995PŁUŻNICAPOLSKA
59ŁAZARSKA ALICJA1982DZIAŁOWOPOLSKA
60MAJCHER PAWEŁ1973PĘDZEWOPOLSKA
61MAŁKUS ALICJA1976TORUŃPOLSKA
62MANELSKA BARBARA1990TORUŃPOLSKA
63MARCINIAK SEBASTIAN1980TORUŃPOLSKA
64MASZTALERZ PIOTR2001TORUNPOLSKA
65MAZIARZ JOANNA1985WAGANIECPOLSKA
66MIKOŁAJCZAK KATARZYNA1979TORUŃPOLSKA
67MIŁKOWSKA JOLANTA1969GDYNIATEAM DEAFPOLSKA
68MLECZKO ANNA1982WROCŁAWPOLSKA
69MODLIŃSKI ŁUKASZ1994CIECHRZPOLSKA
70MUCHA WOJCIECH1985TORUŃPOLSKA
71NOSKIEWICZ DOROTA1978PŁOCKPOLSKA
72NOWAK MARIOLA1970BYDGOSZCZPOLSKA
73NOWICKA PATRYCJA2000MAREZATRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
74NOWICKA TATIANA1974ŚWIECIEPOLSKA
75NOWICKI ANDRZEJ1973ŚWIECIEPOLSKA
76OBIDOWSKA AGNIESZKA1982MAZOWSZEAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
77OLSZANOWSKI MARCIN1979INOWROCŁAWPOLSKA
78OPATECKA-TOMSZA IWONA1986GRUDZIĄDZPOLSKA
79OPATECKA-TOMSZA IWONA1986GRUDZIĄDZGRUDZIĄDZKA FIT MAMAPOLSKA
80PĘK GRZEGORZ1973GRUPAŻOŁNIERZEPOLSKA
81PĘK GRZEGORZ1973GRUPAŻOŁNIERZEPOLSKA
82PIETRYKOWSKA KAMILA1997ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
83PIETRZAK MAŁGORZATA1996CHOCEŃPOLSKA
84PIOTROWSKA EWA1988TORUŃPOLSKA
85POGROSZEWSKA GABRIELA1993TORUŃPOLSKA
86PONCYLIUSZ RAFAŁ1986JÓZEFÓWPOLSKA
87RADEJ SYLWIA1981WARSZAWAREMBERTÓW TEAMPOLSKA
88REKSA SYLWIA1975SZTUMPOLSKA
89ROGOWSKA JULIA2000TORUŃPOLSKA
90ROSIŃSKA WERONIKA2000WIENIECPOLSKA
91RYCHWICKA EWA1983TORUŃPOLSKA
92SAK JOANNA1989INOWROCŁAWINOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
93SALA ANDRZEJ1963JUSZCZYNPOLSKA
94SALDAT MARTA1987TORUŃKASZEBEPOLSKA
95SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOKOŁODZIEJEWO BIEGAPOLSKA
96SKWARŁO PAWEŁ1986GDAŃSKPOLSKA
97SOBORAK JUSTYNA1985CIERPICEPOLSKA
98SOSNOWSKI KAMIL1998GNIEWKOWOPOLSKA
99STACHOWIAK DAWID1989TORUŃOLCIAKPOLSKA
100STACHOWIAK DAWID1989TORUŃOLCIACZEKPOLSKA
101STACHOWSKI MICHAŁ1982WĄBRZEŹNOPADŻEBANKA TEAMPOLSKA
102STÓJ PAULINA1984PYRZYCEPOLSKA
103SZCZUKOWSKA KATARZYNA1986GRUPAPOLSKA
104SZMIT PAULINA1991TORUŃPOLSKA
105SZTENDEREWICZ RENATA1982WŁOCŁAWEKPOLSKA
106ŚWIĄTKOWSKA ANITA1989TORUŃPOLSKA
107TRACZYK JOWITA1988TORUŃPOLSKA
108URBAŃSKI MATEUSZ1998OSÓWKA-KOLONIAPOLSKA
109WALIGÓRA MICHALINA1990KROTOSZYNPOLSKA
110WAŚKIEWICZ JOLANTA1980TORUŃPOLSKA
111WIĘZOWSKA MAŁGORZATA1984CHEŁMŻAAPATORPOLSKA
112WITKOWSKA ELŻBIETA1963TORUŃFRAUENTHAL AUTOMOTIVE TORUŃPOLSKA
113WOJCIECHOWSKA MAŁGORZATA1983TORUŃPOLSKA
114WOJCIECHOWSKA-BERDZIK MIRELA1977TORUŃPOLSKA
115WOJCIECHOWSKI KAROL1979CHEŁMONIEGWIAZDY NESTLE FITNESSPOLSKA
116WOJCIECHOWSKI KRZYSZTOF1985BYDGOSZCZPOLSKA
117WÓJCIK ANNA1981BYDGOSZCZPOLSKA
118WÓJCIK ANNA1981BYDGOSZCZPOLSKA
119WÓJCIK AREK1982GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
120WRONA KLAUDIUSZ1976GNIEZNOPOLSKA
121ZAKRZEWSKA-GRATYS AGNIESZKA1979SOCHACZEWLECĘ BO CHCĘPOLSKA
122ZAKRZEWSKI TOMASZ1979ŁOWICZPOLSKA
123ZIELIŃSKA AGATA1987CZĘSTOCHOWAPOLSKA
124ZIOBRO JOANNA1975GRUDZIĄDZPOLSKA
125ŻBIKOWSKA MAŁGORZATA1966TORUŃPOLSKA