System rejestracji dostarcza STS-TIMING

„Gdańsk na Piątkę”

Lista startowa / Start List

Data imprezy
14.04.2018

„Gdańsk na Piątkę”

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRYSZAK JUSTYNA1986GDAŃSKPROSTO Z MELANŻU RUNNING TEAMPOLSKA
2BIAŁKOWSKI KAROL1985GDAŃSKPOLSKA
3BLOCH SZYMON1989GDYNIAPOLSKA
4BOCEWICZ MARIA2000TORUŃPOLSKA
5BORYNA MARZENA1965GDAŃSKPOLSKA
6CBN SRGB1973GFHPOLSKA
7CZECZOT JACEK1990GDAŃSKDABROPOLSKA
8CZERWOŃSKI ARTUR1968ŁOMIANKIWIDŁOROGIPOLSKA
9DRÓŻDŻ ADRIAN1986CZĘSTOCHOWAKLUB BIEGACZY JYSKPOLSKA
10GARDECKI PIOTR1986GDAŃSKPOLSKA
11GŁOWACKA ANNA1973ELBLĄGPOLSKA
12GŁOWACKA ANNA1973ELBLĄGIKS ATAK ELBLĄGPOLSKA
13GOLEC-OKUNIEWSKA AGNIESZKA1982GDYNIAPOLSKA
14GOŁOFIT DOROTA1976GDAŃSKPOLSKA
15GRABIAS ALEKSANDRA1988GDAŃSKPOLSKA
16GUMOWSKA JUSTYNA1984BANINOINTEL RUNNERSPOLSKA
17GUMOWSKI MARIUSZ1983BANINOINTEL RUNNERSPOLSKA
18IWAN MALGORZATA1984GDANSKDRUŻYNA SZPIKU / MAJA TEAMPOLSKA
19IWAN PAWEŁ1982GDAŃSKMAJATEAMPOLSKA
20KACZMAREK KRZYSZTOF1974GDAŃSKBIEGACZE PÓŁNOCYPOLSKA
21KACZMAREK SYLWIA1973GDAŃSKPOLSKA
22KAŹMIERCZAK BEATA1990KOSAKOWOPOLSKA
23KOLK D1996GDAŃSKPOLSKA
24KONAROWSKA JULIA1992GDAŃSKPOLSKA
25KONAROWSKA JULIA1992GDAŃSKCZTERY NOGI W KROKIPOLSKA
26KOPIŃSKI ROBERT1974KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
27KOWALSKA KAMILA1982GDAŃSKPOLSKA
28KURAŚ BEATA1981GDAŃSKXRUNNERS / SALTUS SPORT TEAMPOLSKA
29LEWAŃCZYK- NOWAK MAŁGOSIA1983GDAŃSKPOLSKA
30LIS TOMASZ1968GDAŃSKPOLSKA
31LUBERDA KATARZYNA1983GDAŃSKTRIMAMA TEAMPOLSKA
32LUBERDA MARCIN1980GDAŃSKTRIMAMA TEAMPOLSKA
33ŁUGIEWICZ PRZEMYSŁAW1980GDAŃSKPOLSKA
34MACIEJEWSKA EDYTA1988KIELCE„BIEGNĘ, ŻEBY BARTEK MÓGŁ BIEGAĆ”POLSKA
35MAKARSKI MICHAŁ1983BORZESTOWOPOLSKA
36MENZIŃSKI PRZEMYSŁAW1987BARCZEWOBSB BARCZEWO BIEGAPOLSKA
37MONIKA BALCEREK1989PAMIĄTKOWOLINGOLABO.PLPOLAND
38NOWAKOWSKA MARZENA1989GDANSKPOLSKA
39NOWICKA TATIANA1974ŚWIECIEPOLSKA
40NOWICKI ANDRZEJ1973ŚWIECIEPOLSKA
41NOWICKI PRZEMYSŁAW1984GDAŃSKINTEL RUNNERSPOLAND
42PAKUŁA AGNIESZKA1979GDAŃSKPOLSKA
43PAPIERZ-RYKAŁA ALEKSANDRA1983MYŚLENICEPOLSKA
44PIESIK SŁAWOMIR1972STATOGARDSLAWEKPOLSKA
45RAŻEWSKI MACIEJ1999MALBORKRAŻA TRIATHLON TEAM/ MKS DELFIN MALBORKPOLSKA
46ROGAWSKA AGNIESZKA1981GDANSKINTEL RUNNERSPOLSKA
47SERTEL ULA1984RYCHLIKILOTOS TEAMPOLSKA
48SFGB SRGB1973FHNFNPOLSKA
49SIKORSKA ALEKSANDRA1979LUBISZEWOPOLSKA
50SIKORSKA ALEKSANDRA1979LUBISZEWOPOLSKA
51SKOWROŃSKA BEATA1976GDAŃSKARLA RUNNING TEAMPOLSKA
52SOBÓW WOJCIECH1969GDAŃSKINTEL RUNNERSPOLSKA
53STENCEL ŻEMEŁKA KAROLINA1975CHWASZCZYNOPOLSKA
54SZCZERBA ANNA1987GDAŃSKPOLSKA
55SZCZĘSNA MAGDALENA1985GDAŃSKPOLSKA
56SZPILMAN KATARZYNA1968GDYNIAPOLSKA
57ŚWIRSZCZ ANDRZEJ1986MAŁOGOSZCZUNIA MAŁOGOSZCZ/MATEJKIEWICZ KRZYSZTOF USŁUGI REMONTOWO BUDOWLANEPOLSKA
58ŚWIST MAGDALENA1987RYBOTYCZEPOLSKA
59TARCZYNSKA DOMINIKA1984WARSZAWAREAL MADRIDPOLSKA
60TOMASZEWSKI MIROSLAW1960GDYNIAPOLSKA
61TOMASZEWSKI MIROSLAW1960GDYNIAPOLSKA
62TOPOREK ALEKSANDRA1970PRZODKOWOTEAM DEAFPOLSKA
63TOPOREK RAFAŁ1977PRZODKOWOTEAM DEAFPOLSKA
64URBAŃSKA- GROSZ JUSTYNA1983PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA
65URTNOWSKI HENRYK1938GDAŃSKPOLSKA
66WARACZEWSKI NIKOLAOS1970GDYNIAPOLSKA
67WARAXZEWSKI NIKOLAOS1970GDYNIAPOLSKA
68ŹREBIEC KLAUDIA1994GDANSKTRIMAMAPOLSKA