System rejestracji dostarcza STS-TIMING

NIDEC X Bieg w pogoni za żubrem o Puchar Burmistrza Miasta Niepołomice

Lista startowa / Start List

Data imprezy
24.06.2018

Bieg dzieci do lat 6 (100m)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BATKO BARTOSZ2014NIEPOŁOMICEDEBIUT TEAMPOLSKA
2BIEŃKOWSKA JULIA2016KRAKÓWPOLSKA
3DAŃDA NATALIA2013KRAKÓWPOLSKA
4DUDA KARLINA2012WIELICZKAPOLSKA
5JAŚKOWIEC JOANNA2015KRAKÓWPOLSKA
6JAŚKOWIEC JULIA2014KRAKÓWPOLSKA
7KOSIOROWSKA NATASZA2012KRAKÓWPOLSKA
8KURELA WIKTOR2013ZAKRZÓWPOLSKA
9M KUBUŚ2014KRAKÓWMRUCZKIPOLSKA
10MIĘDZIK TOMASZ2018KRAKÓWKRWAWE SUTYPOLSKA
11OPAŁEK WOJCIECH2014KRAKÓWKRWAWE SUTY RUN&BIKEPOLSKA
12PROTASIEWICZ JAKUB2013ZABIERZÓW BOCHEŃSKIFC KALINEXPOLSKA
13ŻELAZKO JAKUB2013KRAKÓWIRONS TEAMPOLSKA

Bieg dzieci 7-9 lat (200m)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIEŃKOWSKI ALEKSANDER2011KRAKÓWPOLSKA
2DURACZ AMELIA2011ŻEROSŁAWICEPOLSKA
3DURACZ LILIANA2011ŻEROSŁAWICEPOLSKA
4JAŚKOWIEC JAN2011KRAKÓWPOLSKA
5KĘDZIOR MAGDALENA2011KRAKÓWPOLSKA
6KOSIOROWSKA KAROLINA2009KRAKÓWPOLSKA
7MARZEC BARTŁOMIEJ2009WOLA BATORSKAMARZEC BIEGAPOLSKA
8MARZEC MILENA2010WOLA BATORSKAMARZEC BIEGAPOLSKA
9MRUK ALEKS2009KRAKÓWMRUCZKIPOLSKA
10MUCHA MAGDALENA2010SKAWINASZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W SKAWINIEPOLSKA
11OPAŁEK NATASZA2011KRAKÓWKRWAPOLSKA
12OSMAŁEK SZYMON2010KRZYSZKOWICEZAWADAPOLSKA
13RAPACZ NADIA2010SKAWINAPOLSKA
14RYTEL NELA2010NIEPOŁOMICEPOLSKA
15SROKA KARINA2010WĘGRZCE WIELKIEUKS LIDERPOLSKA
16WOŹNIAK OLIVIER2011KRAKÓWPORANNY PATROLPOLSKA

Bieg dzieci 10-12 lat (600m)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DAŃDA KAROLINA2008KRAKÓWPOLSKA
2DRZAZGA FILIP2008PODŁĘŻEPOLSKA
3DRZAZGA FILIP2008PODŁĘŻEPOLSKA
4DULBA AMELIA2007NIEPOŁOMICEPOLSKA
5DULBA AMELIA2007NIEPOŁOMICEPOLSKA
6JURKIEWICZ MARTYNA2006KRAKOWNOWOHCKI KOMBINAT SPORTOWYPOLSKA
7KĘDZIOR KACPER2008KRAKÓWPOLSKA
8KOMENZA JULIA2008KRAKÓWPOLSKA

Bieg dzieci 13-16 lat (900m)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DULBA KAROL2005NIEPOLOMICEPOLSKA
2DULBA KAROL2005NIEPOŁOMICEPOLSKA
3KĘDZIOR KRZYSZTOF2004KRAKÓWPOLSKA
4POLAR KAROL2004WARSZAWAPOLSKA

8 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMEK JOANNA1992KRAKOWMISIEPOLSKA
2AUGUSTYŃSKI SYLWESTER1981KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
3BAŁUSZYŃSKI SŁAWOMIR1975KRAKÓWPOLSKA
4BATKO JOANNA1984NIEPOŁOMICEBATKO TEAMPOLSKA
5BATKO MARIUSZ1984NIEPOŁOMICEBATKO TEAMPOLSKA
6BIELA ALEKSANDRA1988KRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
7BIELSKI PIOTR1980KRAKÓWPOLSKA
8BILSKA ANNA1992KRAKÓWPOLSKA
9BOCZKOWSKA EWA1973KRAKÓWPOLSKA
10BÓL BENITA1989WIĘCKOWICENIGHT RUNNERSPOLSKA
11BÓL BENITA1989WIĘCKOWICENIGHT RUNNERSPOLSKA
12BRONISZEWSKI PIOTR1994STARY SĄCZSZOST TEAMPOLSKA
13BULARSKA OLIWIA2001NIEPOLOMICEPOLSKA
14CEBO MARCIN1987NIEPOŁOMICEPOLSKA
15CHMURA PAWEŁ1978OLESNOPOLSKA
16CICHOŃ KONRAD1997SKAWINAPOLSKA
17CIEBIEŃ MARCIN1985WIELICZKAPOLSKA
18CIURUŚ BARTŁOMIEJ2002BRZESKOPOLSKA
19CIURUŚ KAMIL1999BUCZEPOLSKA
20CIURUŚ PATRYK2000BRZESKOPOLSKA
21CIURUŚ PIOTR1984MOKRZYSKAPOLSKA
22CIURUŚ ZYGMUNT1977BUCZEPOLSKA
23DAJTROWSKI ŁUKASZ1978WIELICZKAPOLSKA
24DAŃDA PAWEŁ1978KRAKÓWPOLSKA
25GONDEK KAZIMIERZ1980BOCHNIAPOLSKA
26GORCZYCA KATARZYNA1981KOCMYRZÓWPOLSKA
27GRUCA KRYSTIAN2001ZABIERZÓW BOCHEŃSKIPOLSKA
28JAGLARZ ADRIAN2001KRAKÓWPOLSKA
29JAKUBIEC MARIA1959KŁAJKŁAJ - NA PRZEŁAJPOLSKA
30JANICZKO MACIEJ1995KRAKÓW-POLSKA
31JANICZKO MACIEK1995KRAKÓW-POLSKA
32JANUSZEWSKI PIOTR1990KRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
33JARGUZ JOANNA1963ZAKOPANEI TYLE NAS WIDZIELIPOLSKA
34KAMIŃSKA-WOLAK GABRIELA1977OŁAWABISPOLSKA
35KOHUT AGNIESZKA1982KRAKÓWSAMI TEGO CHCIELIŚMYPOLSKA
36KOMENZA MARCIN1974KRAKÓWPOLSKA
37KOPTA JERZY1945KRAKÓWCWAŁUJĄCE DZIADKIPOLSKA
38KRAJ-GAWLIK ANETA1977WIELICZKAPOLSKA
39KUCHARCZYK LESZEK1952KRAKOWPOLSKA
40KULISA DAGMARA2001RADZIEMICEPOLSKA
41KUŁYNYCZ DARIUSZ1974NIEPOŁOMICEQŁYNYCZ TEAMPOLSKA
42KURELA IWONA1990ZAKRZÓWPOLSKA
43LEM MONIKA1968KRAKÓWPOLSKA
44ŁACH PRZEMYSŁAW1985NIEPOŁOMICEPOLSKA
45MACHNIK MICHAŁ1979KRAKÓWPOLSKA
46MARSZALEK JAN1989KRAKOWDZIKI TEAMPOLSKA
47MĄDRZYK MARTA1973KRAKÓWUKS SZKOŁA RAJSKAPOLSKA
48MECCH MARCIN1979KOCMYRZÓWHTTP://MECHSZYMON.BLOGSPOT.COM/POLSKA
49MĘŻYK ALEKSANDRA1989KRAKÓWPOLSKA
50MRUK MAGDALENA1985KRAKÓWMRUCZKIPOLSKA
51NAWICKI ADAM2000RUDA ŚLĄSKAKRZON TEAMPOLSKA
52NIESZKOWIECKI DOMINIK1995WIELICZKATECHNIKAM TEAMPOLSKA
53OLENDER GRZEGORZ1967PROSZOWICEPOLSKA
54OSMAŁEK ŁUKASZ1977KRZYSZKOWICEZAWADAPOLSKA
55PAWELEC SEBASTIAN1973SOSNOWIECHARPAGAN SOSNOWIECPOLSKA
56POTAŚ DARIUSZ1965KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
57PRZEJCZOWSKI RAFAŁ1984SPYTKOWICESPYTAKTIVPOLSKA
58PUDZISZ RYSZARD1967LUDŹMIERZPOLSKA
59PUDZISZ RYSZARD1967LUDŹMIERZPOLSKA
60PUDZISZ RYSZARD1967LUDŹMIERZPOLSKA
61RADZIK MARTA1974NIEPOLOMICEABBPOLSKA
62RAKOWSKA PIETRZYK ANNA1982NIEPOŁOMICEPOLSKA
63RUMIN MARTA1983KRAKÓWM&MPOLSKA
64RYTEL RAFAŁ1973NIEPOŁOMICEPOLSKA
65SADOWSKA JAGODA1991KRAKÓWABB BS RUNNING TEAMPOLSKA
66SERWIN JACEK1985STANIĄTKISTUDIO SHOCKPOLSKA
67SKALSKA PATRYCJA1999MOKRZYSKABUDMAXPOLAND
68SKOCZEŃ JOANNA1993WOLBROMPOLSKA
69STAWIARSKA MARTA1962ZAKOPANEI TYLE NAS WIDZIELIPOLSKA
70SZCZUDŁO PIOTR1984WIĘCKOWICENIGHT RUNNERSPOLSKA
71SZPIŁYK-BIEŃ KATARZYNA1988WIELICZKAABB BS RUNNING TEAMPOLAND
72USZYŃSKA-ŻELAZKO BASIA1982KRAKÓWIRONS TEAMPOLSKA
73WOLAK MICHAŁ1975OŁAWABISPOLSKA
74WÓJCIK ADRIAN1992GDÓWPOLSKA
75WÓJCIK ADRIAN1992GDÓWPOLSKA
76WÓJCIK GRZEGORZ1974KRAKÓWWKS WAWELPOLSKA

15 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMEK KAMIL1991KRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
2AUGUSTYŃSKI SYLWESTER1981KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
3BAŁA MARCIN1984RZESZOTARYPOLSKA
4BAŁUSZYŃSKI SŁAWOMIR1975KRAKÓWPOLSKA
5BĄCZEK NATALIA1994KRAKÓWAROMAT NÓGPOLSKA
6BOGUSZ JAROSŁAW1986BRZESKOLEON TEAMPOLSKA
7BOUFRAHI RYSIEK1978KRAKOWPOLSKA
8CABAN DOMINIKA1987SZCZEKOCINYMAŁAMANIAZNOWUCHORAPOLSKA
9CAPIŃSKA ANNA1980STRÓŻAPOLSKA
10CIAPAŁA SZYMON1971KRAKÓWDZIKIE ŻYCIE RUN TEAMPOLSKA
11CIASTOŃ PIOTR1973KRAKOWABB BS RUNNING TEAMPOLSKA
12CZARNIECKA KAROLINA1983KRAKÓWPOLSKA
13CZARNY ŁUKASZ1983KRAKOWWKURW_TEAMPOLSKA
14CZECH KRZYSZTOF1991KRAKÓWPOLSKA
15DAŃDA PAWEŁ1978KRAKÓWPOLSKA
16DYREK MARCIN1983KRAKÓWPOLSKA
17DZIÓB RADOSŁAW1975WIELICZKAAKS CRACOVIAPOLSKA
18EKIERT MARLENA1983KRAKOWPOLSKA
19FIREK PAWEŁ1983KATOWICEPOLSKA
20FLIS MAGDALENA1978KRAKOWAZS AWF MASTERS KRAKOWPOLSKA
21FRĄCZEK KATARZYNA1986PROSZOWICEPOLSKA
22GARBACKI ANDRZEJ1973KRAKÓWPOLSKA
23GOŁDAS DOROTA1990KRAKÓWPOLSKA
24GROCHOT KRZYSZTOF1973STANIATKIJOKER LINEPOLSKA
25GRYGIEL MAREK1976KRAKÓWJACEKBIEGA RUNNNING TEAMPOLSKA
26HOLEWA GRZEGORZ1986WIELICZKACROSS HEROESPOLSKA
27HORNIK PIOTR1982MYSŁOWICEPOLSKA
28JANAS PAWEŁ1967KRAKÓWPOLSKA
29JANISZEWSKI MARCIN1976KRAKÓWPOLSKA
30JARECKI GRZEGORZ1997SZARÓWPOLSKA
31JAWORSKI MIKOŁAJ1993MASZKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
32JELEŃ MAREK1973TRZEBINIAPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
33JONAK KATARZYNA1983RZEZAWALOS TREPOS COMPANIEROSPOLSKA
34KACZMARCZYK WOJCIECH1980PROSZOWICEPOLSKA
35KACZMAREK MAGDALENA1990WIELICZKAPOLSKA
36KASPERCZYK TOMASZ1977KRAKÓWZILPOLSKA
37KASZOWSKI ROBERT1967WIELICZKAPOLSKA
38KASZOWSKI ROBERT1967WIELICZKAPOLSKA
39KOKOSZKA ZYGMUNT1977KRAKÓWVEGE RUNNERSPOLSKA
40KONARSKA AGATA1976WĘGRZCE WIELKIEWKRĘCENI 3POLSKA
41KOPACZ PIOTR1974RADOMYŚL WIELKIPERFEXMIELECPOLSKA
42KOWALCZYK KRZYSIEK1982BOCHNIAPOLSKA
43KOZAKIEWICZ KATARZYNA1984KRAKÓWKRAKOWSKIE SARENKIPOLSKA
44KOZERSKA-STANEK ANNA1971PROSZOWICEPOLSKA
45KOZIELSKA MAGDALENA1996MSZANATWOJA STARA TEAMPOLSKA
46KRYCZEK PIOTR1979DĄBROWA GÓRNICZAGYM EL TORO RUNINNG TEAMPOLSKA
47KRZON ANDRZEJ1980RUDA ŚLĄSKAKRZON TEAMPOLSKA
48KRZYSZEWSKA AGNIESZKA1987KRAKÓWABB BS RUNNING TEAMPOLSKA
49KUCHARCZYK PAWEŁ1974KRAKÓWTATA OSZALAŁPOLSKA
50KUCMIERCZYK GRZEGORZ1976RZASKAWISLA KRAKOWPOLSKA
51KUNZ TOMASZ1969KRAKÓWPOLSKA
52KUNZ TOMASZ1969KRAKÓWPOLSKA
53KUREK MACIEJ1983KRAKÓWPOLSKA
54KURKIEWICZ KRZYSZTOF1978MICHAŁOWICEPOLSKA
55LIS TOMASZ1993KRAKOWPOLSKA
56LIS TOMASZ1993KRAKOWPOLSKA
57LITWORA SEBASTIAN1978PODŁĘŻEJOKER LINEPOLSKA
58LUTY ELIZA1975KRAKÓWPOLSKA
59ŁOPATA MICHAŁ1978CHORZÓWPOLSKA
60ŁUKASZCZYKIEWICZ PAWEŁ1981STARE KOZLEANTONTEAMPOLSKA
61MAJKA TOMASZ1985KRAKÓWTOMASZ MAJKAPOLSKA
62MAKOWSKI PAWEŁ1980KRAKÓWPOLAKA
63MAKUCH SZYMON1989KRAKÓWUNLIMITED SPORT & LIFESTYLEPOLSKA
64MARKOWSKI SYLWESTER1989DĄBROWA GÓRNICZABREMBOPOLSKA
65MATLUCH AGATA1977KRAKÓWPOLSKA
66MAZUR ŁUKASZ1979KRAKÓWMAZI RUN TEAMPOLSKA
67MAZUREK MARCIN1971KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
68MICHAŁEK DARIUSZ1967KRAKÓWPOLSKA
69MIELEC ANDRZEJ1969MAŁA WIEŚPOLSKA
70MIERNIK JAKUB1991SKAWINAPOLSKA
71MOROŃSKI PIOTR1981KRAKÓWPOLSKA
72NAPORA MIECZYSŁAW1948PIŃCZÓWKL PONIDZIEPOLSKA
73NIEMCZYK DOMINIK1986KRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
74NOCUŃ ADAM1970KRAKÓWPOLSKA
75NOWAK MICHAŁ1982KRAKÓWTWOJA STARA TEAMPOLSKA
76NOWAK MICHAŁ1982KRAKÓWTWOJA STARA TEAMPOLSKA
77OSOBA MAGDALENA1985KRAKÓWPOLSKA
78PALUCH PAWEŁ1983KRAKÓWJOKER LINEPOLSKA
79PERNAL MATYLDA1977KRAKÓWPOLSKA
80PEZDA DANUTA1985KRAKÓWPOLSKA
81PIETRUSZKA JÓZEF1962RUDAWAZABIERZÓW BIEGIAPOLSKA
82PIKULSKI MIECZYSŁAW1943PIŃCZÓWKL PONIDZIEPOLSKA
83PILCH ŁUKASZ1983KRAKÓWABB BS RUNNING TEAMPOLSKA
84POPILOWSKI IGOR1978WIELICZKAPOLSKA
85PORĘBSKI MICHAŁ1986WOLA BATORSKAPOLSKA
86POTAŃCZYK WOJCIECH1993KRAKÓWPOLSKA
87PROTASIEWICZ PIOTR1982ZABIERZÓW BOCHEŃSKIFC KALINEXPOLSKA
88RADZIKIEWICZ JOANNA1980KRAKOWPOLSKA
89REGUŁA IZABELA1981WIELICZKAPOLSKA
90RENKIEL TOMASZ1974GLIWICEPOLSKA
91ROBBE GROSKAMP JOCHEM1985KRAKOWPOLSKA
92ROBUSTELLI SALVATORE1987KRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMITALY
93ROBUSTELLI SALVATORE1987KRAKOWEUROCLEAR RUNNING TEAMITALY
94ROJEK MACIEJ1988KRAKÓWAUTOMATIONSTECHNIKPOLSKA
95ROKITA ANDRZEJ1978ĆMIELÓWPOLSKA
96RUCIŃSKI JAKUB1985KRAKÓWRPOLSKA
97RUMIN MAREK1982KRAKÓWM&MPOLSKA
98RYBACKI MATEUSZ1988STARY WIŚNICZPOLSKA
99SALA RAJMUND1986KRZYSZKOWICELECĘ BO CHCE !!!POLSKA
100SERĘGA ANNA1980BOLĘCINWKURW_TEAMPOLSKA
101SERĘGA TOMASZ1974BOLĘCINWKURW_TEAMPOLSKA
102SKOTNICZNY MICHAŁ1990KRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
103SKRZYCKI MICHAŁ1984KRAKÓWEUROCLEAR RUNNING TEAMPOLSKA
104SKUTA PAWEŁ1985KRAKÓWPOLSKA
105SOLARZ SZYMON1985KRAKÓWABB BS RUNNING TEAMPOLSKA
106SROKA KRZYSZTOF1962KRAKÓWWOLA WEST KRAKÓWPOLSKA
107STACCHETTU LUCA1975SIEWIERZBREMBOPOLSKA
108STASIK BEATA1970KRAKÓWBEFIT24TEAMPOLSKA
109SZLACHETKA JAREK1971ZAKLICZYNDKMSPOLSKA
110TAJAK TOMASZ1974KRAKOWHRMAXPOLSKA
111TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
112TRZEBUNIA ALICJA1979ZAKOPANEPOLSKA
113TURCZA PIOTR1964KRAKÓWKOLEGIUM SĘDZIÓW KRAKÓWPOLSKA
114TURCZA PIOTR1964KRAKÓWKOLEGIUM SĘDZIÓW KRAKÓWPOLSKA
115VALLEJO EDUARDO1985KRAKÓWJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLSKA
116WIATR SYLWIA1987ŁĘG TARNOWSKIGANG ŚCIGACZYPOLSKA
117WILK TOMASZ1985STRZELCE WIELKIEHARDCOREPOLSKA
118WOJTASZEK MALWINA1988KRAKÓWPOLSKA
119WÓJCIK KAZIMIERZ1961KRAKÓWPOLSKA
120WYPYIŃSKI DANIEL1986DĄBROWA GÓRNICZABREMBOPOLSKA
121ZABRZAŃSKI ALFRED1954CHRZANÓWPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
122ZAGAJA MIROSŁAW1977KRAKÓWETISOFT RUNNING TEAMPOLSKA
123ZAJĄC ANNA1980SKAWINAPOLSKA
124ZAKRZYŃSKI PAWEŁ1981NOWY TARGPOLSKA
125ZAWADZKI PIOTR1975KRAKÓWPOLSKA
126ZIELIŃSKA BARBARA1979KRAKÓWPOLSKA
127ZIELONKA ROMAN1973BLACHOWNIABREMBOPOLSKA
128ZIELONKA ROMAN1973DĄBROWA GÓRNICZABREMBOPOLSKA
129ZYCHAL MAREK1989WOLA ZABIERZOWSKAZAKRZOWIEC TEAM CHALLENGEPOLSKA
130ŻELAZKO RAFAŁ1982KRAKÓWCOMARCHPOLSKA
131ŻMUDZIŃSKI KRZYSZTOF1964KRAKÓWPOLSKA
132ŻUK WOJCIECH1987KRAKÓWPOLSKA
133ŻUREK SYLWIA1984KRAKÓWPĘDZĄCE IMADŁAPOLSKA