System rejestracji dostarcza STS-TIMING

VI Bieg STO-nogi Milanówek

Lista startowa / Start List

Data imprezy
10.06.2018

VI Bieg STO-nogi Milanówek

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMEK LUDWIK1983MILANÓWEKPOLSKA
2BACZKOWSKA IWONA1974STRZENIOWKAPOLSKA
3BARANSKI IRENEUSZ1965MILANOWEKPOLSKA
4BASIS MARCIN1974MILANÓWEKMILANOWSCY MIŁOŚNICY LEKKOATLETYKIPOLSKA
5BAZYLEWICZ HUBERT1982WARSZAWAPOLSKA
6BOGDAŁ ANDRZEJ1986WARSZAWASPORTOWEOBOZY.PLPOLSKA
7BOGUCKA ANETA1975OSOWIECPOLSKA
8BOGUCKI WLODZIMIERZ1961SĘKOCIN NOWYPOLSKA
9BORUC JACEK1984ZIELONKAPOLSKA
10BORUC JACEK1984ZIELONKAPOLSKA
11BORZEWSKI MICHAŁ1994GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
12CHMIELEWSKI MARIUSZ1979WARSAWWOJSKOWA AKADEMIA TECHNICZNA IM. JAROSŁAWA DĄBROWSKIEGOPOLSKA
13CHMURA TOMASZ1982BUDY ZAKLASZTORNEPOLSKA
14CHYŁKOWSKA DOMINIKA1978MILANÓWEKCYTRYNOWI BIEGACZE/DWÓJA BIEGAPOLSKA
15CHYŁKOWSKA DOROTA1973MICHAŁOWICECYTRYNOWI BIEGACZEPOLSKA
16CHYŁKOWSKI FILIP2001MICHAŁOWICECYTRYNOWI BIEGACZEPOLSKA
17DĄBROWSKI ANDRZEJ1957JÓZEFÓWPOLSKA
18DOBRZYŃSKI PAWEŁ1967BORZĘCIN DUŻYPOLSKA
19DOMANSKI DARIUSZ1966MAKÓWKADOGOŃ GRODZISK MAZPOLSKA
20DROSIO DOROTA1973JOZEFOWPOLSKA
21DUDEK PAULINA1992JÓZEFÓWKONIUCHY OCRPOLSKA
22DUDEK RADOSŁAW1976ODRANO-WOLADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
23DUMERACKI DANIEL1977PIASTÓWWPRUNNINGPOLSKA
24DŻUGANOWSKA AGONESZKA1973PIASTÓWROZBIEGANY PIASTÓWPOLSKA
25FERGIN KAROLINA1992GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
26FOJUD JUSTYNKA1980PRUSZKÓWWPRUNNINGPOLSKA
27FRYDRYCH BOŻENA1957WARSZAWAPOLSKA
28GASIUK SŁAWOMIR1971MILANÓWEKPOLSKA
29GŁĘBOCKA MARTA1972BRWINÓWE-PRZEMEK.PLPOLSKA
30GŁĘBOCKI PRZEMYSŁAW1973BRWINÓWE-PRZEMEK.PLPOLSKA
31GŁĘBOCKI STANISŁAW2004BRWINÓWE-PRZEMEK.PLPOLSKA
32GOLONKA ANNA1987PRUSZKÓWPOLSKA
33GÓRSKA ILONA1972GDYNIAPOLSKA
34GÓRSKI MARCIN1981WARSZAWAPOLSKA
35GÓRSKI MARCIN1981WARSZAWACOASPOLSKA
36GRABKOWSKI RAFAŁ1974ODRANO WOLADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
37GRUDZIŃSKA KAROLINA1994WARSZAWAPOLSKA
38GRZYWACZ RADOSŁAW1973MILANÒWEKPOLSKA
39HAŁACZEK JAGNA1968WARSZAWAPOLSKA
40HORSZCZARUK KRZYSZTOF1966MILANÓWEKKULAWELUMPY STUMBLERUNPOLSKA
41JAGIELSKA EWA1982OSTRÓW MAZOWIECKALKS OSTROWIANKAPOLSKA
42JAKUBIEC KONRAD1988MILANÓWEKPOLSKA
43JAKUBIEC MIKOŁAJ1996MILANÓWEKPOLSKA
44JAKUBIEC TADEUSZ1962MILANÓWEKPOLSKA
45JANISZEWSKA KATARZYNA1979NADARZYNPOLSKA
46JANISZEWSKA KATARZYNA1979NADARZYNPOLSKA
47JASTRZĘBSKA-MAJAK MARTA1993WARSZAWABIEGAJ POD OKIEM TRENERAPOLSKA
48KACZOROWSKI MICHAL1987KRAKOWAMERICAN AIRLINESPOLSKA
49KAMIŃSKI STANISŁAW1958NADARZYNGOS NADARZYNPOLSKA
50KAMIŃSKI STANISŁAW1958NADARZYNGOS NADARZYNPOLSKA
51KARCZEWSKA MAGDALENA1978PRUSZKÓWDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
52KAWKA IDA1975GRODZISK MAZOWIECKIDOBRZE NAM IDZIEPOLSKA
53KAWKA PAWEŁ1972GRODZISK MAOWIECKIDOBRZE NAM IDZIEPOLSKA
54KAŹMIERCZAK MARTA1981WARSZAWADOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
55KĄCKI PAWEŁ1975WARSZAWAKB RABARBARPOLSKA
56KERNER AGNIESZKA1969WARSZAWAGRUPA BIEGOWA UM W-WAPOLSKA
57KLONOWSKI DANIEL1978MILANÓWEKDWÓJKA BIEGAPOLSKA
58KLUSEK JOLANTA1970WARSZAWAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
59KOŁODZIEJSKA MAŁGORZATA1975ZĄBKIPOLSKA
60KOSSAKOWSKA JOANNA1981GRODZIS MAZOWIECKISTREFA FITPOLSKA
61KOTKOWSKI PIOTR1973WARSZAWAJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLSKA
62KOZIK MACIEJ1974GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
63KOZLOWSKI ŁUKASZ1986ŻYRARDÓWPOLSKA
64KRYSIŃSKI MARIUSZ1972WARSZAWAGGC GERIATRYCZNA GRUPA CYKLISTÓWPOLSKA
65KUCZKOWSKI JERZY1956OŻARÓW MAZOWIECKIKB OŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPOLSKA
66KUCZKOWSKI JERZY1956OŻARÓW MAZOWIECKIOŻARÓW MAZOWIECKI BIEGAPOLSKA
67KULPIK JACEK1970KOMORÓWWPRUNNINGPOLSKA
68KURAN PIOTR1969MSZCZONOWPOLSKA
69LARKOWSKI MICHAŁ1978OTRĘBUSYPOLSKA
70LEWANDOWSKI AREK1978MILANÓWEKNIEZAPOMINAJKI TEAMPOLSKA
71ŁAPIŃSKA KATARZYNA1967PODKOWA LEŚNADWÓJKA BIEGAPOLSKA
72MAJER IWONA1981BRWINÓWRUNEGATESPOLSKA
73MAJEWSKI MICHAŁ1987WARSZAWAPOLSKA
74MALIBORSKA-SZMULEWICZ GABRIELA2000BRWINÓWPOLSKA
75MARCINIAK IRENEUSZ1976MILANÓWEKPOLSKA
76MARCINIAK JANUSZ1960ŻÓŁWINWARSZAWIAKYPOLSKA
77MAREK HENRYK1947WARSZAWAPOLSKA
78MARKUSZEWSKI KRZYSZTOF1983MIĘDZYBORÓWMIĘDZYBORÓW PĘTLA TEAMPOLSKA
79MAŚLANKA JUSTYNA1983MILANÓWEKPOLSKA
80MATCZUK GRZEGORZ1971WŁODAWAPOLSKA
81MATCZUK GRZEGORZ1971PIASECZNOPOLSKA
82MATUSIAK MAŁGORZATA1990MILANÓWEKPOLSKA
83MATYSZCZAK KRZYSZTOF1978WARSZAWAKENKOPOLSKA
84MAZURKIEWICZ ADAM1985WARSZAWAPOLSKA
85MICHALSKA EDYTA1979GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃPOLSKA
86MILLER KACPER1999LESZNODYSTANS LESZNOPOLSKA
87MISZCZAK DAMIAN1974IMIELINIMIELIN-BIEGAPOLSKA
88MOSTOWSKA JOANNA1982WARSZAWAPOLSKA
89MOSZKOWICZ EUGENIUSZ1942WARSZAWAPOLSKA
90NASIEROWSKA MAGDALENA1973MILANÓWEKPOLSKA
91NITECKI LECH1984STARA WIEŚOGRODOSFERA.PLPOLSKA
92NOWAK PAWEŁ1979WARSZAWAPOLSKA
93NOWAK PAWEŁ1979WARSZAWAPOLSKA
94NOWAKOWSKI MICHAŁ1978GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
95NOWOCIEŃ JACEK1959PODKOWA LEŚNAPOLSKA
96OGÓREK SEBASTIAN1984MILANÓWEKPOLSKA
97OLESIŃSKA KASIA1986GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
98OSTROWSKA ELIZA1979STARE FASZCZYCEKREJZI TIM BŁONIEPOLSKA
99OSTROWSKA ELIZA1979STARE FASZCZYCEKREJZI TIM BŁONIEPOLSKA
100PACHOLSKI MARCIN1977BŁONIEKREJZI TIM BŁONIEPOLSKA
101PASTUSZKO PIOTR1970WARSZAWAPOLSKA
102PASTUSZKO PIOTR1970WARSZAWAPOLSKA
103PAWŁOWSKI PATRYK1979WARSZAWAKS. WOLNIPOLSKA
104PELC PAWEŁ1978GRODZISK MAZOWIECKIDOGOŃ GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
105PIEKARSKA JULIA2001PRUSZKÓW10KMPOLSKA
106PIELAK KATARZYNA1984WARSZAWALOT RUNNERS CLUBPOLSKA
107PLEJZNEROWSKI MARCIN1982OTWOCKPOLSKA
108PŁASKOCIŃSKI MAREK1976MILANÓWEKPOLSKA
109POLAK DOMINIKA1992WARSZAWAJET STORY RUNNING TEAMPOLSKA
110PYŚNIAK SEBASTIAN1976BŁONIEPOLSKA
111RADOŃSKA KAMILA1979PRUSZKÓWROZBIEGANY PIASTÓWPOLSKA
112RĘKAWEK SEBASTIAN1977KOMORÓWPOLSKA
113RODAK FILIP1991WARSZAWAPOLSKA
114ROSOŁEK MARIUSZ1982WARSZAWAPOLSKA
115SADOWY-SELKE PAULINA1987MILANÓWEKMORT!POLSKA
116SAS ALDONA1961PIASTÓWROZBIEGANY PIASTÓWPOLSKA
117SĄSIADEK JUSTYNA1994ROPCZYCEZABIEGANI ROPCZYCEPOLSKA
118SIANKOWSKI RAFAŁ1972RADOMPOLSKA
119SKIBNIEWSKI JACEK1976WARSZAWAPOLSKA
120SŁODOWY MAREK1982WARSZAWAKS. WOLNIPOLSKA
121SŁOWIŃSKI MICHAŁ1995WARSZAWADOBRZE NAM IDZIEPOLSKA
122SOWIŃSKA MAGDALENA1979BRWINÓWPOLSKA
123STANINISZEWSKI WALDEMAR1948WARSZAWATARCHOMIN WIEŚPOLSKA
124STYPA JERZY1963GRODZISK MAZOWIECKISTO-NOGI MILANÓWEKPOLSKA
125SZCZUROWSKI PATRYK1995WARSZAWAGGC GERIATRYCZNA GRUPA CYKLISTÓWPOLSKA
126SZOPA PAWEŁ1982PRUSZKÓWPOLSKA
127SZOPA PAWEŁ1982PRUSZKÓWPOLSKA
128TADZIK TOMASZ1992LESZNOKONIUCHY OCRPOLSKA
129TEST TEST1988TESTTTTPOLSKA
130TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
131WIDALSKA MARTA1976GRODZISK MAZOWIECKIBIEGI - GRODZISK MAZOWIECKIPOLSKA
132WISNIEWSKI HENRYK1947GRODZISK MAZ.AMATORPOLSKA
133WIŚNIEWSKI JANUSZ T.1952PIASTÓWPARKRUN PRUSZKÓWPOLSKA
134WITCZAK DOMINIKA1987MILANÓWEKPOLSKA
135WOJTYŁA BARTOSZ1988WARSZAWABIEGNIJ Z PROSERVICEPOLSKA
136ZARZYCKI MACIEJ1989ŻÓŁWINPOLSKA
137ZBRZEŹNIAK IGOR1995WARSZAWAPOLSKA
138ŻUPAŃSKI ARTUR1971GRODZISK MAZOWIECKITRAVEL SERVICE POLSKAPOLSKA