# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BIEŃKOWSKI WOJCIECH | 2015 | RYPIN | POLSKA | ||
2 | KUCHNICKI ŁUKASZ | 2013 | RYPIN | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
3 | OLSZEWSKA JULKA | 2016 | GNIEWKOWO | T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO | POLSKA | |
4 | RZEPKA ALAN | 2012 | BRZOZIE | POLSKA | ||
5 | SZADKOWSKI ANTONI | 2015 | INOWROCŁAW | POLSKA | ||
6 | SZADKOWSKI ANTONI | 2012 | INOWROCŁAW | POLSKA |
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRÓZDA MILENA | 2011 | BRZOZIE | MKS HENRI LLOYD BRODNICA | POLSKA | |
2 | KUBIAK WESOŁOWSKI PIOTR | 2011 | GNIEWKOWO | T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO | POLSKA | |
3 | LADA AGNIESZKA | 2011 | ZALESIE | SP ZELGNO | POLSKA | |
4 | LADA WERONIKA | 2009 | ZALESIE | SP ZELGNO | POLSKA | |
5 | PILARSKI MICHAŁ | 2011 | GOLUB-DOBRZYŃ | POLSKA |
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUCZKOWSKA MARIA | 2007 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
2 | DANKOWSKA WERONIKA | 2008 | ZOSIN | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
3 | GŁADKOWSKA ZOFIA | 2007 | ADAMKI | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
4 | GOŁĘBIEWSKI MATEUSZ | 2007 | BRZUZE | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
5 | KALISKI MATEUSZ | 2006 | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | POLSKA | |
6 | KALISKI TYMOTEUSZ | 2007 | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | POLSKA | |
7 | LASKOWSKA MARTA | 2007 | WOJNOWO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
8 | ŁĘGOWSKA KINGA | 2008 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
9 | PAWLEWICZ KACPER | 2008 | WOJNOWO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
10 | PUCIŃSKI MARCEL | 2008 | OSTROWITE | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
11 | ROGOZIŃSKA NADIA | 2007 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
12 | RYKACZEWSKA OLIWIA | 2007 | ZOSIN | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
13 | RZESZOT MICHALINA | 2007 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
14 | SIEKLICKI ADRIAN | 2008 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
15 | SKOCZYK OLIWIER | 2006 | KLONOWO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
16 | STACHERSKA DOMINIKA | 2006 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
17 | STACHOWSKI KACPER | 2007 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
18 | TOMASZEWSKA JULIA | 2007 | ADAMKI | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
19 | WERETYCKI BARTOSZ | 2007 | ŁUKASZEWO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
20 | WESOŁOWSKI ADRIAN | 2006 | WOJNOWO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
21 | WOJCIECHOWSKI GRZEGORZ | 2006 | ADAMKI | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA |
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BULIK PATRYCJA | 2005 | IŁAWA | POLSKA | ||
2 | DANKOWSKA WIKTORIA | 2005 | ZOSIN | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
3 | DĄBROWSKI ADRIAN | 2004 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
4 | DĄBROWSKI KRYSTIAN | 2005 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
5 | SKOCZYK KORNELIA | 2004 | KLONOWO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
6 | ZGLENICKA ELŻBIETA | 2004 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA |
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ARCISZEWSKI ADRIAN | 2003 | SITNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
2 | BUCHALSKA AMELIA | 2003 | GNIEWKOWO | T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO | POLSKA | |
3 | DANKOWSKA WIKTORIA | 2005 | ZOSIN | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
4 | DĄBROWSKI ADRIAN | 2004 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
5 | DĄBROWSKI KRYSTIAN | 2005 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
6 | GABRIELCZYK WIKTORIA | 2003 | GLOUB-DOBRZYŃ | POLSKA | ||
7 | LEWANDOWSKA WERONIKA | 2003 | SOCHACZEW | KM AKTYWNI SOCHACZEW | POLSKA | |
8 | SKOCZYK KORNELIA | 2004 | KLONOWO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
9 | ZGLENICKA ELŻBIETA | 2004 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
10 | ZGLENICKA MAGDALENA | 2003 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
11 | ZGLENICKI KRZYSZTOF | 2003 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA |
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BUCZKOWSKI DAWID | 2002 | KLONOWO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
2 | CIPKOWSKI MATEUSZ | 2002 | IMBIRKOWO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
3 | CIPKOWSKI RAFAŁ | 2001 | IMBIRKOWO | POLSKA | ||
4 | JACHOWSKI SEBASTIAN | 2001 | ŁUKASZEWO | BRAK | POLSKA | |
5 | JACHOWSKI SEBASTIAN | 2001 | ŁUKASZEWO | BRAK | POLSKA | |
6 | KORBAL KACPER | 2001 | SKĘPE | BIEGAM DLA ZUZI | POLSKA | |
7 | MŁODZIANKIEWICZ EWELINA | 2002 | ZBÓJNO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
8 | OSTROWSKI KAMIL | 2002 | PRZYSTAŃ | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA | |
9 | TARANTOWICZ DANIEL | 2001 | KAZIMIERZEWO | ZESPÓŁ SZKÓŁ W ZBÓJNIE | POLSKA |
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | ANDRZEJCZAK RAFAŁ | 1986 | GRUDZIĄDZ | POLSKA | ||
2 | ANGIEL WŁADYSŁAW | 1937 | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | POLSKA | |
3 | ANZEL JERZY | 1966 | BRODNICA | BRODNICA BIEGA | POLSKA | |
4 | BALEWSKA IWONA | 1973 | TORUŃ | POLSKA | ||
5 | BALICKI ANDRZEJ | 1951 | GDYNIA | POLSKA | ||
6 | BANDURSKI JACEK | 1935 | SOPOT | SOPOT | POLSKA | |
7 | BIELEC ADAM | 1989 | SKĘPE | WKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEK | POLSKA | |
8 | BRÓZDA KATARZYNA | 1979 | BRZOZIE | MKS HENRI LLOYD BRODNICA | POLSKA | |
9 | BUDZIK KAZIMIERZ | 1953 | GRUDZIĄDZ | PROJKAZ | POLSKA | |
10 | BULIK GRAŻYNA | 1974 | IŁAWA | POLSKA | ||
11 | CHĄDZYŃSKA ZOFIA | 1963 | PŁOCK | POLSKA | ||
12 | CHOJNACKA KRYSTYNA | 1952 | SIERPC | TKKF KUBUŚ SIERPC | POLSKA | |
13 | CICHOŃCZUK ANTONI | 1949 | GDYNIA | AKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ | POLSKA | |
14 | CIEŚLIK JAKUB | 2003 | RADOMIN | POLSKA | ||
15 | CZAJKOWSKI PIOTR | 1989 | KOWALEWO POM. | AGROLOKSPORTTEAM/BCT TEAM | POLSKA | |
16 | CZERNIAK ELŻBIETA | 1954 | BORZYKOWO | KB KOSYNIER WRZEŚNIA | POLAND | |
17 | CZERNIAK HENRYK | 1948 | BORZYKOWO | KB KOSYNIER WRZEŚNIA | POLSKA | |
18 | DĘBSKI JAN | 1952 | SUCHARZEWO | SOŁTYS | POLSKA | |
19 | DŁONIAK EDMUND | 1945 | GNIEWKOWO | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | POLSKA | |
20 | FLOERKE PIOTR | 1976 | GOLUB-DOBRZYŃ | POLSKA | ||
21 | FRĄCZKOWSKI KRZYSZTOF | 1960 | ROGOZINO | POLSKA | ||
22 | GAPSKI ZBIGNIEW | 1953 | STAROGARD | ZBYSZEKBIEGA | POLSKA | |
23 | GIŻYŃSKA KAROLINA | 1981 | PŁOCK | TKKF PŁOCK | POLSKA | |
24 | GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW | 1979 | PŁOCK | TKKF PŁOCK | POLSKA | |
25 | GOCZYŃSKI KAZIMIERZ | 1951 | SIERPC | TKKF,, KUBUŚ" SIERPC | POLSKA | |
26 | GOLA GRZEGORZ | 1971 | MARKOWO | POLSKA | ||
27 | GOŁĘBIEWSKI JANUSZ | 1961 | ROGÓŹNO | POLSKA | ||
28 | GOŁKOWSKA MARLENA | 1973 | BRODNICA | BRODNICA BIEGA | POLSKA | |
29 | GROSZEWSKI RADOSŁAW | 1976 | OLSZTYN | ROWERYSPORTOWY.PL | POLSKA | |
30 | GUZOWSKI DARIUSZ | 1969 | TRZEBIELINO | TALEX BORZYTUCHOM | POLSKA | |
31 | HARTUNA ZENON | 1964 | PIECE | POLSKA | ||
32 | JASKULSKA MIRELA | 1965 | GRUDZIĄDZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIĄDZ | POLSKA | |
33 | JEDRASZEK TOMASZ | 1981 | GÓRZNO | TEAM KOPEĆ | POLSKA | |
34 | JURECKA EWA | 1965 | JABLONOWO POMORSKIE | NIE | POLSKA | |
35 | KALINOWSKA JOANNA | 1978 | RYPIN | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
36 | KALISKI KAMIL | 1983 | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | POLSKA | |
37 | KAMIŃSKI STEFAN | 1947 | TORUŃ | REKREACJA TORUŃ | POLSKA | |
38 | KAMIŃSKI TOMASZ | 1982 | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | POLSKA | |
39 | KARAŚ MAREK | 1961 | TORUŃ | PODGÓRZ TORUŃ | POLSKA | |
40 | KOCIMSKI JAN | 1948 | SOCHACZEW | POLSKA | ||
41 | KOŃPA KRZYSIEK | 1971 | BRODNICA | POLSKA | ||
42 | KUBIT IWONA | 1974 | MŁAWA | POLSKA | ||
43 | KUBIT TADEUSZ | 1974 | MŁAWA | POLSKA | ||
44 | KUCHARSKI MAREK | 1975 | GOLUB-DOBRZYŃ | SOSIK | POLSKA | |
45 | KUCHNICKA KATARZYNA | 1984 | RYPIN | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
46 | KUCIEJCZYK HENRYK | 1959 | SZYDŁOWO | TEMPO MŁAWA | POLSKA | |
47 | KUJAWA KRZYSZTOF | 1974 | PŁOCK | WIĘCKOWSKI TEAM | POLSKA | |
48 | KUTA KRYSTYNA | 1967 | SEROCK | LUKS SEROCK | POLSKA | |
49 | LADA PRZEMYSŁAW | 1984 | ZALESIE | STALE BIEGAM - NOVA TRADING | POLSKA | |
50 | LENC JANUSZ | 1953 | BYDGOSZCZ | TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ | POLSKA | |
51 | LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ | 1942 | WŁOCŁAWEK | POLSKA | ||
52 | LEWANDOWSKA MAŁGORZATA | 1966 | GNIEWKOWO | T.G."SOKÓŁ" GNIEWKOWO | POLSKA | |
53 | LIBAN ZYGFRYD | 1943 | TCZEW | POLSKA | ||
54 | ŁUCKA ANNA | 1976 | GRUDZIADZ | AKADEMIA BIEGANIA GRUDZIADZ | POLSKA | |
55 | MAJCHER JAN | 1950 | TORUŃ | POLSKA | ||
56 | MAJCHER PAWEŁ | 1973 | PĘDZEWO | POLSKA | ||
57 | MAJCHER STANISŁAW | 1948 | GOLUB-DOBRZYŃ | KB RYTM G-D | POLSKA | |
58 | MAJEWSKI JAN | 1945 | TORUŃ | TOWARZYSTWO MIAST PARTNERSKICH TORUNIA | POLSKA | |
59 | MAŁKOWSKI PAWEŁ | 1989 | RYPIN | RCS RYPIN | POLSKA | |
60 | MILEWSKI BENEDYKT | 1966 | GRĄŻAWY | SAMINDRUK BRODNICA | POLSKA | |
61 | NADOLSKI JERZY | 1950 | GOLUB-DOBRZYŃ | OGNISKO TKKF "RYTM" | POLSKA | |
62 | NOWODWORSKI BARTOSZ | 1986 | KOWALEWO POMORSKIE | BIG BULLS | POLSKA | |
63 | OLENDER TOMASZ | 1988 | GRUDZIĄDZ | POLSKA | ||
64 | OLSZEWSKA EWA | 1979 | GNIEWKOWO | T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO | POLSKA | |
65 | OLSZEWSKI ADAM | 1963 | ROGOWO | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
66 | OLSZEWSKI RAFAŁ | 1981 | GNIEWKOWO | T.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWO | POLSKA | |
67 | OSIECKI GRZEGORZ | 1951 | KISIELICE | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
68 | OSTROWSKI MARIAN | 1954 | ZŁOCIENIEC | SENIOR54 | POLSKA | |
69 | PACZKOWSKI ANDRZEJ | 1943 | SIERPC | POLSKA | ||
70 | PASZKOWSKI JANUSZ | 1956 | BRODNICA | BRODNICA | POLSKA | |
71 | PAWŁOWSKI MARIUSZ | 1976 | MARZĘCICE | KURZĘTNIK BIEGA | POLSKA | |
72 | PIASECKI RADOSŁAW | 1978 | GŁOGÓW | POLSKA | ||
73 | PIĄTKOWSKIPIATKOWSKI MARIUSZ | 1973 | GOLUB-DOBRZYŃ | URZĄD MIASTA GOLUB-DOBRZYŃ | POLSKA | |
74 | PIERZCHAŁA SŁAWOMIR | 1968 | GOLUB-DOBRZYŃ | POLSKA | ||
75 | PIETRZYK KRZYSZTOF | 1979 | KOLUSZKI | LKS KOLUSZKI | POLSKA | |
76 | PILARSKI ADAM | 1986 | GOLUB-DOBRZYŃ | POLSKA | ||
77 | PULKOWSKI SŁAWOMIR | 1969 | ROGÓŹNO | POLSKA | ||
78 | ROSIŃSKA JANINA | 1936 | PABIANICE | POLSKA | ||
79 | ROSZAK ZBIGNIEW | 1988 | GNIEWKOWO | T.G SOKÓŁ GNIEWKOWO | POLSKA | |
80 | RUCINSKI CEZARY | 1983 | PININO | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
81 | RYBARCZYK JAN | 1967 | DARŁOWO | POLSKA | ||
82 | RZEPKA EWA | 1977 | BRZOZIE | POLSKA | ||
83 | SERWACZAK GRZEGORZ | 1985 | GOLUB DOBRZYN | POLSKA | ||
84 | SOBIERAJSKI PAWEŁ | 1976 | RYPIN | RYPIN | POLSKA | |
85 | SOSNOWSKI WIESŁAW | 1972 | GNISZEWO | ACTIVE MALBORK | POLSKA | |
86 | SOWIŃSKI EDMUND | 1942 | PŁOCK | TKKF PŁOCK | POLSKA | |
87 | STECKIEWICZ EDMUND | 1973 | RYPIN | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
88 | SUDZIŃSKA MARIOLA | 1976 | OLSZTYN | POLSKA | ||
89 | SZADKOWSKA ANNA | 1957 | INOWROCŁAW | POLSKA | ||
90 | SZALATY ANDRZEJ | 1975 | BORZYKOWO | KB KOSYNIER WRZEŚNIA | POLSKA | |
91 | SZATKOWSKI JÓZEF | 1956 | GRUDZIĄDZ | MORSY Z GRUDZIĄDZA | POLSKA | |
92 | SZCZUTKOWSKI KAROL | 1983 | GOLUB-DOBRZYŃ | JW3537 | POLSKA | |
93 | SZEJKO WAWRZYNIEC | 1952 | CIECHANÓW | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | POLSKA | |
94 | SZYMAŃSKI JERZY | 1944 | KURZĘTNIK | POLSKA | ||
95 | TUCHALSKA MAŁGORZATA | 1982 | RYPIN | RCS RYPIN | POLSKA | |
96 | TUCHALSKI MAREK | 1955 | RYPIN | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
97 | UDZIŃSKI MARCIN | 1982 | GOLUB-DOBRZYŃ | JW 35-37 | POLSKA | |
98 | WAĆKOWSKI KRZYSZTOF | 1970 | CHEŁMONIE | POLSKA | ||
99 | WARLIKOWSKA KAROLINA | 1995 | GOLUB - DOBRZYŃ | POLSKA | ||
100 | WIĘCKOWSKI WOJCIECH | 1961 | NOWE MISZEWO | WIĘCKOWSKI TEAM | POLSKA | |
101 | WISNIEWSKI RYSZARD | 1941 | REMPIN | TKKF KUBUS SIERPC | POLSKA | |
102 | WIŚNIEWSKI DARIUSZ | 1978 | RYPIN | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
103 | WITT GRAŻYNA | 1953 | SOPOT | MARATONYPOLSKIE.PL TEAM | POLSKA | |
104 | WOJNOWSKI RADOSŁAW | 1983 | RYPIN | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
105 | WOŁYNIEC EMILIA | 1983 | GOŁDAP | ROWERYSPORTOWY.PL | POLSKA | |
106 | ZADYLAK JAKUB | 1991 | GOLUB-DOBRZYŃ | KP PSP GOLUB-DOBRZYŃ | POLSKA | |
107 | ZAREMBA JANUSZ | 1957 | BORZYKOWO | BIEGAJNIA POZNAŃ | POLSKA | |
108 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | 1965 | JANIKOWO | ZGUBIŁEM SPONSORA | POLSKA | |
109 | ŻYTOWIECKI DAWID | 1982 | RYPIN | POLSKA |
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|
# | Numer | Nazwisko i imię | Rok urodzenia | Miejscowość | Klub | Kraj |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | BAS PRZEMYSŁAW | 1989 | KOWALEWO POMORSKIE | AGROLOK SPORT TEAM | POLSKA | |
2 | BEREBECKI ROMAN | 1951 | RYPIN | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
3 | BIEŃKOWSKA SYLWIA | 1978 | RYPIN | POLSKA | ||
4 | BIEŃKOWSKA SYLWIA | 1978 | RYPIN | POLSKA | ||
5 | BLOKOWSKI PIOTR | 1976 | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK SPORT TEAM | POLSKA | |
6 | CHĄDZYŃSKA ZOFIA | 1963 | PŁOCK | POLSKA | ||
7 | CHĄDZYŃSKA ZOFIA | 1963 | PŁOCK | POLSKA | ||
8 | FLOERKE PIOTR | 1976 | GOLUB-DOBRZYŃ | POLSKA | ||
9 | GAPSKI ZBIGNIEW | 1953 | STAROGARD | POLSKA | ||
10 | GIŻYŃSKI PRZEMYSŁAW | 1979 | PŁOCK | TKKF PŁOCK | POLSKA | |
11 | JANICKI ARKADIUSZ | 1981 | JAROSŁAW | JAROSŁAWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁ JAROSŁAW | POLSKA | |
12 | JANOWICZ JERZY | 1957 | LESZNO | ACHILLES LESZNO | POLSKA | |
13 | JERECZEK MICHAŁ | 1994 | TORUŃ | AGROLOK SPORT TEAM | POLSKA | |
14 | KARPIŃSKI PAWEŁ | 1996 | GOLUB-DOBRZYŃ | AGROLOK | POLSKA | |
15 | KOCIMSKI JAN | 1948 | SOCHACZEW | POLSKA | ||
16 | KOCIMSKI JAN | 1948 | SOCHACZEW | POLSKA | ||
17 | KONIECZNA KRYSTYNA | 1974 | KOWALEWO POMORSKIE | KOWALEWO BIEGA | POLSKA | |
18 | KRÓLIKOWSKI ZBIGNIEW | 1964 | SIERPC | POLSKA | ||
19 | KUCHARSKI MAREK | 1975 | GOLUB-DOBRZYŃ | SOSIK | POLSKA | |
20 | KUCHARSKI MAREK | 1975 | GOLUB-DOBRZYŃ | GTR GOLUB-DOBRZYŃ | POLSKA | |
21 | KUCHNICKA KATARZYNA | 1984 | RYPIN | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
22 | LEŚNIEWSKI KAZIMIERZ | 1942 | WŁOCŁAWEK | POLSKA | ||
23 | LEWANDOWSKI SŁAWOMIR | 1977 | SOCHACZEW | KM AKTYWNI SOCHACZEW | POLSKA | |
24 | LEWANDOWSKI ZENON | 1952 | CIECHANÓW | KB TKKF PROMYK CIECHANÓW | POLSKA | |
25 | LIBAN ZYGFRYD | 1943 | TCZEW | POLSKA | ||
26 | LIBAN ZYGFRYD | 1943 | TCZEW | POLSKA | ||
27 | LIBAN ZYGFRYD | 1943 | TCZEWBIEGAJACY | POLSKA | ||
28 | OLSZEWSKI ADAM | 1963 | NOWY KOBRZYNIEC | KB LECH RYPIN | POLSKA | |
29 | OSIECKI GRZEGORZ | 1951 | KISIELICE | POLSKA | ||
30 | PAWŁOWSKI MARIUSZ | 1976 | MARZĘCICE | KURZĘTNIK BIEGA | POLSKA | |
31 | POKORA RAFAŁ | 1970 | SZPETAL GÓRNY | GKS FABIANKI | POLSKA | |
32 | PULKOWSKI SŁAWOMIR | 1969 | ROGÓŹNO | POLSKA | ||
33 | RZEPCZYŃSKI WIESŁAW | 1948 | RACIBÓRZ | NIEZRZESZONY | POLSKA | |
34 | ZALEWSKI JOZEF | 1947 | RYDZYNO | POLSKA | ||
35 | ZALEWSKI JOZEF | 1947 | RYDZYNO | TKKF WISLANIE SLUPNO | POLSKA | |
36 | ZALEWSKI JOZEF | 1947 | RYDZYNO | TKKF WISLANIE SLUPNO | POLSKA |