System rejestracji dostarcza STS-TIMING

V JANCZEWSKA DZIESIĄTKA(10KM) O MIECZ KASZTELANA SANTOCKIEGO ORAZ MARSZ NORDIC WALKING (5KM)

Lista startowa / Start List

Data imprezy
03.06.2018

Bieg Główny - 10KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BACHAN AGNIESZKA1981GORZÓW WIELKOPOLSKIONCOTEAMPOLSKA
2BOŻYK DAMIAN1985SKWIERZYNASTAL GORZÓWPOLSKA
3CZĄSTKA KAROL1980ŻAGAŃBBL ŻAGAŃPOLSKA
4CZERNICKI DAMIAN1998STRZELCE KRAJEŃSKIEAWF GORZÓWPOLSKA
5DAWIDOWICZ ANDRZEJ1954BLEDZEWSAMSEBIEGAMPOLSKA
6DYLEWSKA MONIKA1977BARLINEKDYLOFYPOLSKA
7DYLEWSKI ADRIAN1988BARLINEKDYLOFYPOLSKA
8DZIETCZYK KAMIL1983SZCZECINAKTYWNE CHOSZCZNOPOLSKA
9FITA ROMAN1954KOZUCHÓW WOJ LUBUSKIEBEZ KLUBUPOLSKA
10GORBATIUK PAVLO1991GORZOW WLKPPOLSKA
11JODKO MAŁGORZATA1986GORZÓW WLKP.POLSKA
12KLENTAK WOJCIECH1980GORZÓW WIELKOPOLSKIBBL GORZÓWPOLSKA
13KLENTAK WOJCIECH1980GORZÓW WIELKOPOLSKIBBL GORZÓWPOLSKA
14KLICZKA JAN1954WITNICA "GORZOWSKA"PIONIER WITNICAPOLSKA
15KOZŁOWSKA MARZENA1983JENINPOLSKA
16KUBASIK JACEK1985STARE POLICHNOPOLSKA
17KUNIK IWONA1987GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLSKA
18KUSIŃSKA ALICJA1975STARE POLICHNOPOLICHNO TEAMPOLSKA
19KUSIŃSKA ALICJA1975STARE POLICHNOPOLICHNO TEAMPOLSKA
20KUTEREBA EMILIAN1977GORZÓW WIELKOPOLSKINEW BALANCE ESKA TEAMPOLSKA
21ŁAŻEWSKA SYLWIA1976CHWALĘCICEPOLSKA
22MIKOŁAJCZYK MARTA1985GORZÓWPOLSKA
23ODEJ DARIUSZ1989GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
24PALCZARSKI MARCIN1988GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLSKA
25PALCZARSKI MARCIN1988GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLSKA
26PARKOŁA KRZYSZTOF1979GORZÓW WLKP.POLSKA
27PEŁECH KRZYSZTOF1979GORZÓWPOLSKA
28POCHRANOWICZ BARBARA1977DĘBNOSTOWARZYSZENIE MARATON DĘBNOPOLSKA
29PODSADA EDYTA1978GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
30PRZELAZŁY SYLWESTER1980GORZÓW WLKP.SYLWESTER RUNNER TEAMPOLSKA
31RYBIŃSKA ANNA1987JENINSĄSIADYPOLSKA
32RZECZYŃSKA ANNA1974GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
33SIEŃKO MARCIN1991GORZÓW WLKPPOLSKA
34SŁOWIŃSKI PRZEMYSŁAW1977GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
35STOLARZ MARIUSZ1973GORZÓW WLKP.POLSKA
36SZCZERBA MICHAŁ1981BARLINEKIMC PRO TEAMPOLSKA
37SZELIGOWSKI TOMASZ1979GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
38SZERMENT ERYK1980GORZOWBWM TEAMPOLSKA
39SZWEDEK ZBIGNIEW1963GORZÓW WIELKOPOLSKIGORZOWPOLSKA
40SZYDEŁKO JANUSZ1971GORZÓW WLKPDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLSKA
41SZYDEŁKO JANUSZ1971GORZÓWDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLSKA
42SZYMCZAK ALEKSANDRA1994SANTOKPOLSKA
43ŚWIĄTKOWSKA JOANNA1985GORZÓW WLKP.POLSKA
44ŚWIERZKO ARTUR1975GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
45TELATYŃSKA SYLWIA1977CHOSZCZNOAKTYWNE CHOSZCZNOPOLSKA
46WASZAK MAŁGORZATA1973GORZOW WLKPPOLSKA
47WIŚNIEWSKI MICHAŁ1987GORZÓW WLKPPOLSKA
48WÓJCIK KINGA1982ŻAGAŃBBL ŻAGAŃPOLSKA
49WYWROCKI MATEUSZ1993OŚNO LUBUSKIEMORSY OŚNO LUBUSKIEPOLSKA
50ZABAGŁO LESZEK1966GORZÓW WIELKOPOLSKIBBL GORZÓW WLKP.POLSKA
51ZIÓŁKOWSKA KAROLINA1995BOBRÓWKOPOLSKA

Nordic Walking - 5KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKA MONIKA1989GORZÓW WLKP.SISTERSPOLSKA
2BEDNAREK GABRIELA1954JANCZEWOPOLSKA
3BIELAWSKA ZOFIA1941SKWIERZYNASENIOR-WIGOR DOM DZIENNEGO POBYTUPOLSKA
4BIELECKA MONIKA1978STARGARDTUPTUP TEAMPOLSKA
5CZEKAJŁO BARBARA1957DREZDENKOREMIPOLSKA
6CZEKAJŁO FRANCISZEK1951DREZDENKOREMIPOLSKA
7GRODZKI IRENEUSZ1972GORZÓW WLKP.GRODZKI TEAMPOLSKA
8HELWICH STEFAN1956WIELENMUSZKIET WIELENPOLSKA
9JACZYŃSKA JADWIGA1955SKWIERZYNASENIOR-WIGOR DOM DZIENNEGO POBYTUPOLSKA
10KAŹMIERCZAK NORBERT1976STARGARDTUPTUP TEAMPOLSKA
11KRAJEWSKI SEBASTIAN1977GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
12KRÓLIKOWSKI TADEUSZ1949SKWIERZYNASENIOR-WIGOR DOM DZIENNEGO POBYTUPOLSKA
13STASIAK BARBARA1960SZCZECINPOLSKA
14WOŚ KAZIMIERZ1942SKWIERZYNAPOLSKA