System rejestracji dostarcza STS-TIMING

V Janikowska DYSZKA

Lista startowa / Start List

Data imprezy
07.07.2018

Bieg – 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMSKA ANNA1985KŁECKOPOLSKA
2ANDRZEJEWSKI IRENEUSZ1978JANIKOWOBARBELL SQUADPOLSKA
3BARCZAK ANNA1988MOGILNOHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
4BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
5BIERNAT MAGDALENA1981INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLSKA
6BOROWSKA PATRYCJA1998GRONÓWKOPOLSKA
7BUDNIK BARTOSZ2002INOWROCŁAWPOLSKA
8BURZYŃSKA MAGDALENA1995GĄSAWAPOLSKA
9CHMIELEWSKI WOJTEK1995INOWROCŁAWWANTEDSPOLSKA
10CHRUŚCIEL KAMIL1988JANKOWO DOLNESMART FIZJOPOLSKA
11CIEŚLEWICZ TOMASZ1976JANIKOWOPOLSKA
12CZEKALA MARCIN1971WARSZAWAPOLSKA
13CZERWIŃSKI GRZEGORZ1960JANIKOWOPOLSKA
14ĆWIK DARIUSZ1963NADKANALEPOLSKA
15DĄBROWSKA KAMILA1998GRUDZIĄDZPOLSKA
16DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWOSOŁTYSPOLSKA
17DŁONIAK EDMUND1945GNIEWKOWOSOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
18DOMBROWSKA MARLENA1983STRZAŁKOWOSTRZAŁKOWSKA GRUPA BIEGOWA SOKÓŁPOLSKA
19DZIĘGIEL ANDŻELIKA1989TORUŃGKS FABIANKIPOLSKA
20DZIĘGIEL ANDŻELIKA1989TORUŃGKS FABIANKIPOLSKA
21GALUS JUDYTA1986MOGILNOPOLSKA
22GAWARECKI ANDRZEJ1963GNIEZNOPOLSKA
23GROBELNY TOMASZ1971STRZELNOSTRZELNO BIEGAPOLSKA
24GROBELNY TOMASZ1971STRZELNONATURAL TEAMPOLSKA
25GRZONKA KAMILA1986BYTONIASOKÓŁ ZBLEWOPOLSKA
26GUMIENNY TOMASZ1975GNIEZNOPOLSKA
27HELSZTAJN ROBERT1969ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
28HEPPNER ANNA1996PAKOŚĆPAKOŚĆ BIEGAPOLSKA
29JACKIEWICZ MAREK1965KRUSZWICAPOLSKA
30KALINOWSKI JERZY1948SŁUPNOTKKF WIŚLANIE SŁUPNOPOLSKA
31KANARKOWSKI STANISŁAW1962CZARNOWONIEZRZESZONYPOLSKA
32KASPRZAK SANDRA1988STRZELNOPOLSKA
33KIEŁCZYŃSKI RAJMUND1977LUBINPOLSKA
34KOLASIŃSKA JOANNA1980BYDGOSZCZPOLSKA
35KOTWICA HANNA1996GODAWYPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
36KOZŁOWSKA MAGDALENA1981KONINPOLSKA
37KRÓL KRYSTYNA1996TRZEMESZNOPOLSKA
38KRUBER KAROLINA1990BYDGOSZCZPOLSKA
39KRUSZYŃSKA PAULINA1984JANIKOWOBARBELL SQUADPOLSKA
40LORENC MIROSŁAW1960UŁĘŻLORENCPOLSKA
41MAĆKOWSKI MACIEJ1988ŻNINBRICO MARCHE ŻNINPOLSKA
42MAJEWSKI MICHAŁ1983DĄBROWA GÓRNICZAMAJMUSICPOLSKA
43MAZERSKI JAROSŁAW1985TORUŃPOLSKA
44MICHALEWSKI BARTOSZ1977BYDGOSZCZDFG TEAMPOLSKA
45MIŚ MICHAŁ1988PATEREKLUKS START NAKŁOPOLSKA
46MOTYLSKA ALEKSA1995MOGILNOMKS INOWROCŁAWPOLSKA
47NARTOWSKI KAMIL1984TORUŃDĄBROWSKI TEAMPOLSKA
48OCHOCKI KRZYSZTOF1973JANIKOWOJANIKOWO NA SPORTOWOPOLSKA
49OLCZAK PIOTR1993POZNAŃPOLSKA
50OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWOPOLSKA
51OLSZEWSKI ARKADIUSZ1988INOWROCŁAWINOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
52OLSZEWSKI RAFAŁ1981GNIEWKOWOT.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWOPOLSKA
53ORLIŃSKI DARIUSZ1980INOWROCŁAWDREAM TEAMPOLSKA
54PARADOWSKI BARTOSZ1991JANIKOWOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
55PŁOTALSKI PAWEŁ1979JANIKOWOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
56PODOBIEŃSKI ADAM1992MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
57PROT MICHAŁ1984BYDGOSZCZNATURAL TEAMPOLSKA
58PROT MICHAŁ1984BYDGOSZCZNATURAL TEAMPOLSKA
59PRZERACKI MIROSŁAW1970BYDGOSZCZSZOSZONIPOLSKA
60RUDNICKI KAROL1969INOWROCŁAWTG - SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
61RUTKOWSKI TADEUSZ1946STĘSZEWKOSKLEPBIEGACZAPOLSKA
62SKOCZYŃSKI TOMASZ1971INOWROCŁAWSAM RADĘ DAMPOLSKA
63SKRZYPEK JAKUB1996KOŚCIELECPOLSKA
64SURMACEWICZ PAULINA1984TORUŃANIRO RUN TEAMPOLSKA
65SZAJDA TOMASZ1979GNIEZNOKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLSKA
66SZEWCZYKOWSKI GRZEGORZ1981BYDGOSZCZBYDGOSKIE ŻÓŁWIEPOLSKA
67TARASZKA OLGA1994GNIEWKOWOJRG 1 INOWROCŁAWPOLSKA
68TUCHOLSKI MIKOŁAJ1991ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
69TUCHOLSKI MIKOŁAJ1991ŻNINPAŁUKI RUNNING TEAMPOLSKA
70WIŚNIEWSKA ELWIRA1987MAMLICZPOLSKA
71WŁODARCZYK WOJCIECH1964BYDGOSZCZCZARNE STOPY.SMPOLSKA
72WYSOCKI MARCIN1978POZNANMALTA POZNANPOLSKA
73ZAGÓRNY MARCIN1988POLSKATOMATO KROSNO ODRZAŃSKIEPOLSKA
74ZAGÓRNY MARCIN1988KROSNO ODRZAŃSKIETOMATO KROSNO ODRZAŃSKIEPOLSKA
75ZAJĄC LESZEK1958TPOLSKA
76ZALEWSKI PAWEŁ1982INOWROCŁAWIKKGPOLSKA

Nordic walking – 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWOPOLSKA
2DĘBSKI JAN1952SUCHARZEWOPOLSKA
3GRACZYK BRYGIDA1964BRZOZAPOLSKA
4KACZMAREK JAROSŁAW1966SICIENKOPOLSKA
5KĄKOLEWSKA MONIKA1997JANIKOWOPOLSKA
6KOLBERG KAMILA1980ZIELEŃKIJKOWE TRZEMESZNOPOLSKA
7KOWALSKA ILONA1972JANIKOWOPOLSKA
8RADOMSKI MARCIN1976PŁOCKBIEGAM W SFETSZEPOLSKA
9WIŚNIEWSKI ARTUR1974SŁOŃSKOFROGUŚPOLSKA
10ZWOLENKIEWICZ JOANNA1972GASAWAKS SOKÓŁ GĄSAWAPOLSKA