System rejestracji dostarcza STS-TIMING

VIII SZAMOTUŁY SAMSUNG PÓŁMARATON

Lista startowa / Start List

Data imprezy
7.10.2018

Półmaraton (pakiet startowy bez torby i spodenek)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AUGUSTYN MONIKA1975CHLEWISKAZAPRAWIENI W BOJUPOLSKA
2BAGIŃSKA EWELINA1989GÓRZYCAPOLSKA
3BALLOUR ZEYAD1967WROCŁAW#SOBASTEAMPOLSKA
4BANASZYŃSKI MICHAŁ1992POZNAŃPOLSKA
5BARANIECKI ZBIGNIEW1958POZNAN100 MARATON CLUB POLANDPOLSKA
6BARTKOWIAK DAWID1974PIŁABIURO RACHUNKOWE TRADEMARK D.B. PIŁAPOLSKA
7BASZKO ARTUR1965POZNAŃPOLSKA
8BEKAS MARIUSZ1976ROKIETNICAPOLSKA
9BIAŁCZYK JAROSŁAW1979SZAMOTUŁYJAROSŁAW BIAŁCZYKPOLSKA
10BINKOWSKA MAGDALENA1984POZNAŃPOLSKA
11BOGUCKI PATRYK1991GNIEZNODRINK TEAMPOLSKA
12BOIŃSKI BARTOSZ1992DOBIEŻYNBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
13BOROWSKA-NAJDEREK PAULINA1980ROKIETNICAPOLSKA
14BRODOWICZ JAROSŁAW1977LUBOŃŚWIAT BIEGACZA FEHLAU RUN TEAMPOLSKA
15BUCŁAW PIOTR1985PIŁA4RUN TEAM PIŁAPOLSKA
16BUCZKOWSKI PRZEMYSŁAW1975CODZIEŻPCH RUNPOLSKA
17BYLEWSKI PRZEMYSŁAW1983CZERWONAKPOLSKA
18CEITEL LIDIA1975POZNAŃKIERSKI RUNNINGPOLSKA
19CEITEL MACIEJ1976POZNAŃKIERSKI RUNNINGPOLSKA
20CEJBA DOMINIKA1999GĄSAWYPOLSKA
21CHEBA ARIEL1991RAWICZNIGHT RUNNERS WROCŁAWPOLSKA
22CHODOROWSKI MACIEJ1978ZIELONA GÓRATEAM MARYSIAKPOLSKA
23CHORĄŻY DARIUSZ1969WAŁBRZYCHPOLSKA
24CICHOWLAS SYLWESTER1975POZNAŃJEŻYCE BIEGAJĄPOLSKA
25CZAJKA WALDEMAR1972POZNAŃPO RĄBAŃCYPOLSKA
26CZAPIEWSKI BARTOSZ1994MIĘDZYCHÓDPOLSKA
27CZAPLIŃSKI MARIUSZ1967MIĘKOWOPOLSKA
28DĄBROWSKI DAWID1990MUROWANA GOŚLINACZERWONAK BIEGAPOLSKA
29DEMBECKA DOBIESŁAWA1982POZNAŃMAMY-BIEGAMYPOLSKA
30DREGER MARCIN1977KIEKRZWETERUNPOLSKA
31DUDA PAWEŁ1983KIEKRZROKIETNICA BIEGAPOLSKA
32DWULIT MIROSŁAW1965PIŁAPOLSKA
33DZIAŁO BEATA1969GÓRAPOLSKA
34DZIAŁO PAWEŁ1969GÓRAPOLSKA
35ERKIERT RADOSŁAW1985SZCZECINPUSZCZYK BUKOWYPOLSKA
36FARAT KRYSTIAN1986POZNAŃPOLSKA
37FRĄCKOWIAK ANETA1982POZNAŃMAMY-BIEGAMYPOLSKA
38GANCZAREK MATEUSZ1986ZBĄSZYŃPOLSKA
39GAWĘCKA ANNA1985POZNAŃBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
40GERSTNER ANDRÉ1976CHYBYKIERSKI RUNNINGPOLSKA
41GERSTNER MARTA1979CHYBYKIERSKI RUNNINGPOLSKA
42GIEL JAROSŁAW1986NOWY TOMYŚLPOLSKA
43GIERSZEWSKA ANNA1981SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
44GLOWACKA MARZENA1994BUGAJPOLSKA
45GŁUSZAK BARTEK1999NEKLAUKS SZYBKI LOPES NEKLAPOLSKA
46GOŁEMBECKA BOGUMIŁA1979CHODZIEŻPCH_RUNPOLSKA
47GÓRSZCZYK JACEK1982POZNANJACKSHOWRUNPOLSKA
48GRAJ EWA1972POZNAŃPOLSKA
49GRANICZNY KRZYSZTOF1980DASZEWICEWRD KMP POZNAŃPOLSKA
50GRECHKO PETRO1991ZAPOROZZENO TEAMUKRAINE
51GRONOWSKI KAMIL1987POZNAŃSATAN PLAYS DISCOPOLSKA
52GUZEK MACIEJ1977POZNAŃDELOITTE ADVENTURE TEAMPOLSKA
53GZYL KRZYSZTOF1975WARSZAWAPOLSKA
54HALSKI MATEUSZ1994POZNAŃPOLSKA
55HALSKI WALDEMAR1966SZCZECINTRANSITER TEAMPOLSKA
56HAŁA MARTA1980TARNOWO PODGÓRNETARNOWO PODGÓRNE BIEGAPOLSKA
57HNAT RAFAŁ1972WAŁCZPSP WAŁCZPOLSKA
58HOLAK JAKUB1987POZNAŃPOLAND
59HORDYCH JAN1997SZAMOCINPCH_RUNPOLSKA
60IGNASIAK PIOTR1979BORUCHOWOPOLSKA
61IVERUK MYKHAYLO1975RIVNELKB RUDNIKUKRAINA
62JANASIAK KRZYSZTOF1976SZAMOTUŁYPOLSKA
63JANASIAK MAGDALENA1975SZAMOTUŁYPOLSKA
64JANICKA WIKTORIA1992WRONKIPOLSKA
65JANKOWIAK SANDRA1996SZAMOTUŁYPOLSKA
66JARMUSZKIEWICZ JOANNA1984POZNAŃPOLSKA
67JARMUSZKIEWICZ JOANNA1984POZNAŃPOLSKA
68JASICZAK AGNIESZKA1991POZNAŃPOLSKA
69KABZIŃSKA EWA1992POZNAŃPOLSKA
70KACZMAREK JAKUB1997MIĘDZYCHÓDPOLSKA
71KACZMAREK KRZYSZTOF1970SWARZĘDZBEAGLE TRIATHLON TEAMPOLSKA
72KAMIŃSKI JAROSŁAW1969POZNAŃHAVANA CLUBPOLSKA
73KAMIŃSKI MIKOŁAJ1979POZNAŃPOLSKA
74KASPERSKI TOMASZ1978PRZEMET1.044POLSKA
75KASPRZYCKI MAREK1976CHODZIEŻPCH_RUNPOLSKA
76KASZKOWIAK MATEUSZ1982OSTRORÓGOSTRORÓGPOLSKA
77KAŻMIERCZAK MARCIN1976POZNAŃPOLSKA
78KĘSY ANIA1972OBORNIKIKĘSY TEAMPOLSKA
79KILIARSKA VALENTYNA1990NIKOLAEVUKRAINE
80KILIARSKA VALENTYNA1990NIKOLAEVUKRAINE
81KOLENDA MATEUSZ1985PALĘDZIE, POLSKAPOLAND
82KOŁACZKOWSKA-SZCZEŚNIAK KATARZYNA1975POTASZEPOLSKA
83KORBAL DAMIAN1990OBORNIKIPOLSKA
84KORPIK KRZYSZTOF1979WRZEŚNIAPOLSKA
85KOTLINSKI TOMASZ1968OBRZYCKOPOLSKA
86KOWALCZUK TOMASZ1978ŻAGAŃKP PSP ŻARYPOLSKA
87KOWALSKA ROMA1983BYTKOWOPOLSKA
88KOZICZ LESZEK1968TARNOWO PODGÓRNETARNOWO PODGÓRNE BIEGAPOLAND
89KOZŁOWSKI MICHAŁ1974SZAMOTUŁYPOLSKA
90KRĘCISZ ZBIGNIEW1956RACIBÓRZAMATORPOLSKA
91KROVLAIDIS SERGII1978CZERNIGIWLKB RUDNIKUKRAINA
92KRZYWIECKI KRZYSZTOF1980NĄDNIATKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃPOLSKA
93KRZYŻAŃSKI REMIGIUSZ1962KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
94KUBIAK ROKSANA1989GOLINANIGHT RUNNERSPOLSKA
95KUCHARSKA ANNA1982DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLSKA
96KULA ŁUKASZ1991DĘBNOPOLSKA
97KULWAS KRZYSZTOF1985TARNOWKOPOLSKA
98KURZYK KAROLINA1979LUBOŃPOLSKA
99LASOCKI GRZEGORZ1973WAŁCZRUNNERS OF WAŁCZPOLSKA
100LASOTA MIROSŁAW1953WAŁCZPOLSKA
101LASZCZYŃSKI KAMIL1982WROCŁAWGAME OVERPOLSKA
102LEMBICZ MACIEJ1972LUBOŃDRUŻYNA MOCARZYPOLSKA
103LEWICKI WŁODZIMIERZ1959POZNAŃDZIADEK BIEGAPOLSKA
104LIBERKOWSKI JAKUB1989WRZEŚNIARUNFOLLOWMEPOLSKA
105ŁAKOMY WALDEMAR1959BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
106ŁAWIDA MARIAN1976OSTRORÓGPOLSKA
107MADAJ-FRĄCKOWIAK MARLENA1975MIĘDZYCHÓDPOLSKA
108MAŁECKI MAREK1975ORZECHOWOPOLSKA
109MAREK MAGDALENA1976ZAMOYSKIEGOWSZYSTKOOBIEGANIUPOLSKA
110MARUSZEWSKA AGATA1991POZNAŃPOLSKA
111MATAJ MARCIN1992WRONKIPOLSKA
112MATUSZEWSKA MAŁGORZATA1975ŚREMRUNNER'S POWERPOLSKA
113MATUSZEWSKI MAREK1972ŚREMRUNNER'S POWERPOLSKA
114MĄKOSZA PRZEMYSŁAW1988NOWA WIEŚKIBOLE W BIEGUPOLSKA
115MEISNEROWSKI ŁUKASZ1985SZAMOTUŁYPOLSKA
116MIASKOWSKI DAWID1980LESZNOMIASEK TEAMPOLSKA
117MIERZYŃSKA MARTA1993BOSZKOWOKOŁOWNIK WŁOSZAKOWICEPOLSKA
118MOCZULSKA MAŁGORZATA1976ŻARÓWŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
119MÓRAWSKI RAFAŁ1991SZAMOTUŁYPOLSKA
120MRÓZ ADRIAN1980WAŁCZKUMA WAŁCZPOLSKA
121MYSZKOWSKI JAN1958WAŁCZPOLSKA
122NADOLSKA-BOCHEŃSKA BARBARA1985MUROWANA GOŚLINASKS OBORNIKIPOLSKA
123NAWARA AGNIESZKA1973KIEKRZPSYCHODROPSYPOLSKA
124NIERYCHLEWSKI MACIEJ1976BEZRZECZEPOLSKA
125NOREK RAFAŁ1989PUSZCZYKOWOPOLSKA
126NOWAK AGNIESZKA1982OBORNIKIKĘSY TEAMPOLSKA
127NOWAK PIOTR1974SKÓRZEWOVELOCITYPOLSKA
128NOWICKI KACPER2000SZAMOTUŁYPOLSKA
129OLEK IZA2018STRZELCE KRAJEŃSKIEPOLSKA
130OWCZARZAK TOMASZ1989WITKOWOPOLSKA
131PAJĄK MONIKA1982SKÓRZEWOMAMY-BIEGAMYPOLAND
132PAJĄK MONIKA1982SKÓRZEWOMAMY-BIEGAMYPOLAND
133PAŁACH ADAM1980POZNAŃPOLSKA
134PELECHATY KRZYSZTOF1974NOWA WIES UJSKAPOLSKA
135PEŁECHATY EWELINA1979NOWA WIES UJSKAPOLSKA
136PETRUSENKO IVAN1990WRONKIPOLSKA
137PETZA MACIEJ1966POZNAŃMONTEMORO.PLPOLSKA
138PIEKARCZYK WOJCICH1953SIERADZKS ŻEGLINAPOLSKA
139PIERZCHLEWICZ BARTOSZ1981POZNAŃPOLSKA
140PIETRZYŃSKI WALDEMAR1983KRZYŻ WIELKOPOLSKIKB AKTYWNI KRZYŻ WLKP.POLSKA
141PISARCZYK GRZEGORZ1989POZNAŃPOLSKA
142PISARSKI BARTEK1996POZNAŃPOLSKA
143PLEWA PIOTR1973PIŁA4RUN TEAM PIŁAPOLSKA
144PLEWA PIOTR1973PIŁA4RUN TEAM PIŁAPOLSKA
145PLEWA SYLWIA1971PIŁARKS PIŁA PODLASIEPOLSKA
146POBŁOCKAA KATARZYNA2022LĘBORKUKS EKONOMIK MARATOŃCZYK LĘBORKPOLSKA
147PODSKARBI MACIEJ1984ŚRODA WIELKOPOLSKARODZINKAPOLSKA
148PODZI PIOTR1968WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
149PONCYLIUSZ ARTUR1975KIEKRZPOLSKA
150PRENTKI JAROSŁAW1968POZNAŃCITYZENPOLSKA
151PRUS ALEKSANDER1985POZNAŃPOLSKA
152PRZYBYŁO DAMIAN2078MROWINOPOLSKA
153RAJEWSKI GRZEGORZ1969POZNANPOLSKA
154RATAJCZAK RAFAŁ1976POZNAŃPOLSKA
155ROSZAK ROBERT1978PYSZĄCAOSPA ŚREMPOLSKA
156ROSZAK SANDRA1991DOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPOLSKA
157ROZYNEK MAŁGORZATA1978POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
158RÓJ MARCIN1994OBRZYCKOPOLSKA
159RUBAS PATRYK1995KALISZPOLSKA
160RYBALCHENKO OLEKSII1976KHARKOVACHILLES LESZNOUKRAINE
161RYBALCHENKO TETIANA1984KHARKOVACHILLES LESZNOUKRAINE
162SCHWARZ MICHAŁ1982KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
163SEMENOVYCH NATALIIA1995KIVCHOVATAУКРАИНА
164SIERSZULSKA EWA1982POZNAŃNATURAL BORN RUNNERSPOLSKA
165SIOMA KONRAD1983KRZYSZKOWOROKIETNICA BIEGAPOLSKA
166SKROBALA MARCIN1993ŁÓDŹPOLSKA
167SKRZYPCZAK ARTUR1975KOSCIANPOLSKA
168SŁAWIŃSKA PAULA1994POZNAŃ-POLSKA
169SMARSZ-MATYSIAK ANNA1986GRUSZCZYNMAMY BIEGAMYPOLSKA
170SMIECHNOW DYMITR1987POZNAŃPOLSKA
171SOLTYSIK SONIA1981POZNANPOLSKA
172SPYCHALA HUBERT1990SZAMOTUŁYCEDC OBORNIKIPOLSKA
173SPYCHAŁA RADOSŁAW1979CHRZYPSKO WIELKIECHRZYPSKO WIELKIEPOLSKA
174STEC JOLANTA1981OSTRORÓGPOLSKA
175STRYCHALSKA-RYSZ DANUTA1989GOLSNCZTEAM RUN GOŁAŃCZPOLSKA
176SZMATUŁA ROBERT1975SKÓRZEWOPOLSKA
177SZMYT PIOTR1977POZNAŃFOUR RUNNERS GROUPPOLSKA
178SZUBARGA TOMASZ1987ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA
179SZYDLIK KRZYSZTOF1972SKWIERZYNAPOLSKA
180SZYMAŃCZUK JACEK1986POZNAŃNARAMOWICE BIEGAJĄPOLSKA
181SZYMAŃSKA DONATA1971BUKPOLSKA
182SZYMAŃSKA DONATA1971BUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
183SZYMCZAK NORBERT1990PNIEWYPOLSKA
184SZYMCZAK NORBERT1990PNIEWYPOLSKA
185SZYMCZAK ZUZANNA1993WROCLAWMATNER RUNNING TEAMPOLAND
186ŚLEDZIK JULITA1994SZAMOTUŁYDRUŻYNA SZPIKU/ KB SZAMOTUŁYPOLSKA
187ŚWIERCZ SZYMON1989GŁOGÓWPOLSKA
188ŚWITALSKI KRYSTIAN1976POZNAŃWYBIEGAĆ MARZENIA TEAMPOLSKA
189TOMIKOWSKA PATRYCJA1993BUKPOLSKA
190TRAWIŃSKA EDYTA1982WIRYPOLSKA
191TROCZYŃSKI PRZEMEK1985POZNAŃSUPERPHARM POLSKA SP. Z O.O.POLSKA
192TROJANOWSKI TOMASZ1990DOBIEGNIEWZMĘCZENI NA STARCIE DOBIEGNIEWPOLSKA
193URBAŃCZYK GRZEGORZ1987POZNAŃFOR RUN TEAM & ADRUNALINEPOLSKA
194URBAŃSKI LESZEK1979PLEWISKAWATAHAPOLSKA
195VERETSKYI PAVLO1985NIKOLAEVUKRAINE
196VERETSKYI PAVLO1985NIKOLAEVUKRAINE
197WALCZAK ROBERT1988SZAMOTUŁYDRAGON BALL WRONKIPOLSKA
198WALTER ERYK1999GĄSAWYPOLSKA
199WASIEWICZ KRZYSZTOF1992PIASECZNOKONDYCJAPOLSKA
200WASILEWSKI MICHAŁ1979ZALASEWOPOLSKA
201WEGNER ŁUKASZ1981CZARNKÓWPOLSKA
202WESOŁY PIOTR1963BOLEWICEPOLSKA
203WEYMANN SEBASTIAN1982ROŻNOWOWATAHAPOLSKA
204WIATROWSKA ANETA1981DĘBNODĘBNOWSKIE CZŁAPAKIPOLSKA
205WIERZBOWSKI MARIUSZ1976SKÓRZEWOPOLSKA
206WILIŃSKI ADAM1971FAŁKOWOALTOM GNIEZNOPOLSKA
207WŁODARCZYK ŁUKASZ1980POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
208WOJNOWSKI BARTEK1983BIEDRUSKOFIZJO4FAMILYPOLSKA
209WOŹNIAK GRZEGORZ1985KRAJENKAAKTYWNA KRAJENKAPOLSKA
210WÓJTOWICZ EDYTA1972POLICELOVELASYPOLSKA
211WÓJTYCH ROBERT1972GOLANCZPOLSKA
212YAKIMCHANKA ANATOLI1967MINSK1-45BELARUS
213ZYWAR MICHAL1985POZNANPOLAND

Półmaraton (pakiet startowy z torbą i spodenkami)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZEWSKI MICHAŁ1997GAŁOWOPOLSKA
2ADRYCH PIOTR1992CHLUDOWOPOLSKA
3ARCHANIOŁOWICZ JOANNA1970POZNAŃMUAY RUNNING TEAMPOLSKA
4AUGUSTYNIAK PAWEŁ1984ROKIETNICAPOLSKA
5BANASZCZYK PIOTR1974KAŹMIERZBZ WBK RUNNERS TEAMPOLSKA
6BARAN MAREK1975SZAMOTUŁYPOLSKA
7BARANIAK BEATA1973DASZEWICEMAMY-BIEGAMYPOLSKA
8BARTKOWSKA LAURA1987POZNANPOLSKA
9BIEDNA DOROTA1978KISZEWOPOLSKA
10BIEDRZYCKI ANDRZEJ1957STARY BOREK / KOLOBRZEGOSP STARY BOREKPOLSKA
11BRZÓZKA SŁAWOMIR1972SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLSKA
12BUDZANOWSKA NATALIA1990POZNAŃWAKE PARK KÓRNIKPOLSKA
13CERANKA PIOTR1990POZNAŃOLIMPTEAMPOLSKA
14CHMIELEWSKI TOMASZ1974KALISZTRAWA TEAMPOLSKA
15CHUDZIŃSKI KRZYSZTOF1995POZNAŃKCINK.POLSKA
16CHWARŚCIANEK BOLESŁAW1955CZARNKÓWKB GMINA CZARNKÓWPOLSKA
17CIURAJ PAWEŁ1980SIERAKÓWPOLSKA
18DANKOWSKA EMILIA1983NOWY TOMYŚLPOLSKA
19DORNA KRZYSZTOF1975PAMIĄTKOWOPOLSKA
20DYMEK PAWEŁ1980DRAWSKOKB AKTYWNI KRZYŻ WIELKOPOLSKIPOLSKA
21ELMIS POTOCKA ANNA1975BOLECHÓWKOPOLSKA
22FORYŚ AGNIESZKA1980ŁÓDŹMOBICAPOLSKA
23FRĄCKOWIAK DOMINIK1988NIETĄŻKOWOFOGO ORZEŁ LIPNOPOLSKA
24FURSEWICZ-DALEK LUDMILA1973KALISZPOLSKA
25GŁUSZAK KRZYSZTOF1973PNIEWYPOLSKA
26GODLEWSKI ŁUKASZ1982MALBORKGODLEWSKI RUNNERSPOLSKA
27GORYNIA MARCIN1983POZNAŃPOLSKA
28GRACZ ROBERT1995WIOSKAWKURW_TEAMPOLSKA
29HALSKI MATEUSZ1994SZCZECINTRANSITER TEAMPOLSKA
30HAMROL ŁUKASZ1977ŚMIGIELPOLSKA
31ITKOWIAK ROBERT1969CZEMPIŃHERNIK TEAMPOLSKA
32IZBIŃSKA MONIKA1976SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAMPOLSKA
33IZBIŃSKI RAFAŁ1979SKARŻYSKO-KAMIENNACZARNECKI RUN TEAM /SZYMANOWSKI TRIATHLON TEAMPOLSKA
34JACIUK TOMASZ1980GRODZISK WLKP.POLSKA
35JAKUBIEC MARCIN1990POZNAŃPOLSKA
36JAKUBIEC MARCIN1990POZNAŃWAKE PARK KÓRNIKPOLSKA
37JANISZEWSKA KATARZYNA1979NADARZYNPOLSKA
38JARZYNA ROMAN1970STARGARDSZWLA STARGARDPOLSKA
39JASZCZOWSKA MONIKA2018ZIELECINMAMY BIEGAMYPOLSKA
40JAZIENICKI STANISŁAW1996SZAMOTUŁYPOLSKA
41JOCHANIAK MAREK1979KROTOSZYNPOLSKA
42JÓŹWIAK PAWEŁ1981ROKIETNICADHL TEAMPOLSKA
43KACZMAREK JAGODA1994WRONKKPOLSKA
44KALUS JACEK1990WAŁBRZYCHSUDECKIE WYCIECZKI BIEGOWEPOLSKA
45KAŁUŻNA MARTA1981NOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓLPOLSKA
46KAŁUŻNY PAWEŁ1978NOWA SÓLKB WIKON NOWA SÓLPOLSKA
47KAŃDUŁA RAJMUND1983ROGOŹNODRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
48KARAŚ RADOSŁAW1981SŁUPSKNIGHT RUNNERSPOLSKA
49KICIŃSKI MACIEJ1980POZNAŃNIGHT RUNNERSPOLSKA
50KIELAR PIOTR1985ROKIETNICAPOLSKA
51KIESLICH MARIUSZ1962POZNAŃPOLSKA
52KLAMA MACIEJ1981KALISZKKMPOLSKA
53KLEMKE DAWID1983ZBASZYNSTOL-ARTPOLSKA
54KLIMCZAK TOMASZ1991KALISZPOLSKA
55KLOCKIEWICZ ZBYSZKO1993SZAMOTUŁYPŁONĄCE RACICEPOLSKA
56KŁOS PIOTR1992POZNAŃPOLSKA
57KOCZOROWSKA MONIKA1985KROTOSZYNLAB.KROTOSZYNPOLSKA
58KOŁB JAROSŁAW1965SKOKIOLORUNNERPOLSKA
59KONIECZNY ADAM1992ZANIEMYŚLPOLONIA SRODA WLKPPOLSKA
60KOSIOREK DAREK1967POZNANPOLSKA
61KRAMER KRZYSZTOF1985SZCZECINSKB DZIKPOLSKA
62KRĄPIEC DARIUSZ1964OBORNIKISPORTPOLSKA
63KRUSZONA KRZYSZTOF1980SZAMOTUŁYPOLSKA
64KUBICA ANNA1983POZNAŃPOLSKA
65KUCZYŃSKI MATEUSZ1994SZAMOTUŁYPOLSKA
66KULESZA ADAM1983OBORNIKICSWL POZNAŃPOLSKA
67KWASIŻUR AGATA1983POZNANMUAY RUNNING TEAMPOLSKA
68LEWANDOWSKI BARTOSZ1992SZAMOTUŁYPOLSKA
69LEWANDOWSKI PIOTR1980POLICESKB DZIKPOLSKA
70LUFTMAN ARTUR1983PNIEWYOSP PNIEWYPOLSKA
71ŁAKOTA MARIUSZ1985SZAMOTUŁYPOLSKA
72ŁOBOCKI LESZEK1981GORZOW WLKPPOLSKA
73MACUDZINSKA MAGDALENA1991POZNAŃPOLSKA
74MAREK MAGDALENA1976ZALASEWOWSZYSTKOOBIOEGANIUPOLSKA
75MARUSZEWSKA AGATA1991POZNAŃPOLSKA
76MASŁOWSKI MARCIN1976GORZÓW WLKPPARKRUN GORZÓWPOLSKA
77MICHALSKA JOANNA1981GNIEZNOPOLSKA
78MILLER MICHAŁ1978POZNAŃWIEWIÓR TEAMPOLSKA
79MUCHA ROBERT1969DREZDENKOFSD RUN DREZDENKOPOLSKA
80MUSARZ PAWEŁ1998MIAŁYBIEGACZE JÓZEFA NOJIPOLSKA
81MUSIAŁ MAKSYMILIAN1990BYTKOWOPOLSKA
82NAPIERAŁA MARCIN1980KOZIEGŁOWYMUAY RUNNING TEAMPOLSKA
83NAWROT ANDRZEJ1978SWARZEDZPOLSKA
84NIEWIADA BŁAŻEJ1991MUTOWOZAWODOWI AMATORZYPOLSKA
85NOWAK DAMIAN (DIMAS)1981ZĘBOWOPIEKARNIA WIEJSKA W ZĘBOWIE /HERNIKTEAMPOLSKA
86NOWAK MICHAŁ1988POZNAŃPOLSKA
87ORDON IZABELA1978GORZÓW WLKP.REBELLION OF FREE RUNNERSPOLSKA
88OZIMEK AGATA1992POZNAŃPOLSKA
89PAJĄK KAROLINA1978SZCZECINPUSZCZYGÓRPOLSKA
90PASIEKA AGNIESZKA1988ŚWIDWINK.B. SPRINT ŚWIDWIN/21 BLTPOLSKA
91PAWLICKI TOMASZ1986KOSZALINPOLSKA
92PAWŁOWSKA MONIKA1978UJŚCIEPOLSKA
93PIECHOWIAK MIKOŁAJ1986PNIEWYDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
94PIETRUSZYŃSKI GERARD1958BIELSKOPOLSKA
95PLUCINSKA BERNADETA1969WRZEŚNIAPOLSKA
96PLUCIŃSKI ROMAN1969WRZEŚNIAKB KOSYNIER WRZESNIAPOLSKA
97PŁATNIKÓW MICHAŁ1987CHODZIEŻPOLSKA
98PONCYLIUSZ ARTUR1975KIEKRZPOLSKA
99POTOCKI REMIGIUSZ1976BOLECHÓWKOPOLSKA
100POWAŁOWSKA DANKA1978GNIEZNOSŁYNNI KENIJCZYCYPOLSKA
101PRZYBYSZ DOROTA1966GRODZISK WLKPGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
102RATAJCZAK TOMASZ1980POZNAŃRATAJ KILLAZ BOSSPOLSKA
103RECKZIEGEL RAFAŁ1981SWARZEDZPRO366POLSKA
104ROSZAK ADRIAN1986SZAMOTUŁYKB SZAMOTUŁYPOLSKA
105RUDZIŃSKI JACEK1969GRYFINOKB HERMES GRYFINOPOLSKA
106RUTKOWSKI MICHAŁ1979POLICESKB DZIKPOLSKA
107SAK JOANNA1989INOWROCŁAWDECATHLON TEAM INOWROCŁAWPOLSKA
108SALSKI JAROSŁAW1986WRONKIWRONIECKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
109SIELĄGOWSKI SEBASTIAN1979WŁOSZAKOWICEKOŁOWNIK WŁOSZAKOWICEPOLSKA
110SIKORSKI DANIEL1993WRONKIPOLSKA
111SKÓRSKI BOGDAN1965KRZESZYCE2.15POLSKA
112SKÓRSKI JANUSZ1974KRZESZYCEMOLEX TEAMPOLSKA
113SKRABURSKA IZABELA1978GNIEZNOTREPKO RUNNERSPOLSKA
114SKRZYPCZAK ŁUKASZ1984ŚWIEBODZINKP PSP ŚWIEBODZINPOLSKA
115SŁAPEK MARIA1978POZNAŃPOLSKA
116SMELA DAWID1999OBORNIKIPOLSKA
117SMOLIBOCKI BARTOSZ1998WRONKIPOLSKA
118STACHOWIAK DANUTA1974ROKIETNICAROKIETNICA BIEGAPOLSKA
119STACHOWICZ BARTOSZ1986POZNANPOLSKA
120STASZAK MARIUSZ1973WIERZYCEHAWLE/WIERZYCE MMNZPOLSKA
121STERNAL SEBASTIAN1976GRODZISK WIELKOPOLSKIGRODZISKI KLUB BIEGACZAPOLSKA
122STRYKOWSKI JAROSŁAW1967POZNAŃPOLSKA
123SZARZYŃSKA PAULINA1985ŚWIEBODZICEBZ TRAINING SYSTEM / ŚWIDNICKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
124SZYLAK PIOTR1975PNIEWY31. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO POZNAŃPOLSKA
125SZYMCZAK KRYSTIAN1987POZNAŃZGRUPKA TEAMPOLSKA
126ŚLOT BARTŁOMIEJ1997GOŁAŃCZPOLSKA
127ŚWIERKIEL NATALIA1978DUSZNIKIPOLSKA
128TEPPER MARCIN1977KÓRNIKPOLSKA
129TOMASZEWSKI ARTUR1986POZNAŃANAKONDA POZNAŃPOLSKA
130WACHOWIAK KAROL1984PNIEWYKIBOLE W BIEGU SEKCJA KAŹMIERZPOLSKA
131WACHOWSKA PATRYCJA1986GRÓJEC MAŁYTKKF "ŁABĘDŹ" ZBĄSZYŃPOLSKA
132WALKOWIAK ANNA1995SZAMOTUŁYPOLSKA
133WALUSZYŃSKI MICHAŁ1983DOPIEWOTUŚKA EMIL TYMONPOLSKA
134WIDEROWSKI MARIUSZ1975PEZINOHOLSTAR PĘZINOPOLSKA
135WITKOWSKA PAULINA1987SZAMOTUŁYPOLSKA
136WITKOWSKI MIKOŁAJ1990MUROWANA GOŚLINAGK ELEKTROPOLSKA
137WŁODARCZAK AGNIESZKA1976OBORNIKIOBORNIKIPOLSKA
138WOJDAN MIROSŁAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
139WOJDAN MIROSŁAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
140WOJTASIK KASIA1980DĘBNOPOLSKA
141WOJTKOWIAK GRAŻYNA1960POZNAŃSZYBKIE ŚLIMAKI / BABCIA BIEGA/ CÓRKA MNIE ZMUSIŁAPOLSKA
142WOJTKOWIAK JOANNA1991POZNAŃSZYBKIE ŚLIMAKI / BIEGNĘ Z MAMĄ!POLSKA
143WOLFF MARCIN1969OLSZTYNPOLSKA
144WOŹNIAK KATARZYNA1987POZNANPOLSKA
145ZADROŻNY ARTUR1987ŚREMARTURPOLSKA
146ZIMNICKI MARCIN1987ZABRZEPOLSKA
147ZIMNICKI MARCIN1987ZABRZEPOLSKA

Bieg Rodzinny

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KOZŁOWSKA IZABELA2000PAMIĄTKOWOPOLSKA
2SKROBALA MARCIN1990ŁÓDŹPOLSKA
3ZIOŁEK KINGA1986KAŹMIERZZIOŁKIPOLSKA

Nordic Walking (pakiet startowy z koszulką)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ETZEL JERZY1944POZNANKB.MANAC POZNANPOLSKA
2GRZYWOCZ IRENA1951MOSINAPOLSKA
3HELWICH STEFAN1956WIELENMKS MUSZKIET WIELENPOLSKA
4HIRSCHFELD ALEKSANDRA1976SZAMOTUŁYPOLSKA
5KOMISCHKE MONIKA1984POZNANPOLSKA
6KRYGIER-ŁĄCZKOWSKA AGNIESZKA1967SZAMOTUŁYPOLSKA
7LURA IRENA1951BABORÓWKOPOLSKA
8MALINOWSKI PAWEŁ1995KRAKÓWAZS-AWF KRAKÓWPOLSKA
9RYBARCZYK IWONA1975DOPIEWOPOLSKA
10STEFAŃSKA SYLWIA1982POZNAŃPOLSKA
11SZYMAŃSKA MAGDALENA1979ŚMIGIELŚMIGIELSKA GRUPA NORDIC WALKINGPOLSKA
12ZAWADZKA HALINA1951POZNAŃPOLSKA

Nordic Walking (pakiet startowy z torbą i spodenkami)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1WYCISLO ROMUALD1962PILADAJ RADOSC NIEPELNOSPRAWNYMPOLSKA