System rejestracji dostarcza STS-TIMING

II SUPERMARATON ROWEROWY SPECTRUMBIKE NOWOGARD im. Pawła Zugaja

Lista startowa / Start List

Data imprezy
23.06.2018

TOWARZYSKI - 38 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ELJASIK PIOTR1991SZCZECINSZCZECINPOLSKA
2SAWINSKI KRZYSZTOF1985SZCZECINPOLSKA
3TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA

MINI - 70 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAKOWSKI MAREK1979SZCZECINGRYFUS SZCZECINPOLSKA
2CIECHANOWSKI WOJCIECH1956SZCZECINROWERY-TUROWSKIPOLSKA
3DOBRZAŃSKI PAWEŁ1980NOWOGARDLIPA TEAM NOWOGARDPOLSKA
4DUDEK KS. JÓZEF1965PNIEWOVIVA CRISTO REY!POLSKA
5ELBIŃSKI DOMINIK1999ŚWINOUJŚCIEKS UZNAM ŚWINOUJŚCIEPOLSKA
6FELD MACIEJ1956BYDGOSZCZBZ WBK RUNNERS TEAMPOLSKA
7GONERA ANTONI1947CHOSZCZNOKTR VOYAGERPOLSKA
8GRUCA PRZEMYSŁAW1975KOBYLANKASTC STARGARDPOLSKA
9HEBDA DARIUSZ1964NOWOGARDMIDASPOLSKA
10JAKUBOWICZ WIGOSŁAW1954POZNAŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
11KAMIŃSKI PRZEMYSŁAW1983GRYFICEK.R GRYFLANDPOLSKA
12KLEBOWSKI HUBERT C.1979STADTSTEINACHGRYFUS SZCZECINNIEMCY
13KOTOWICZ PIOTR1973SZCZECINRIDERSCLUB KIJEWO-SZCZECINPOLSKA
14KOZANECKA RENATA1975POZNAŃBUDCHEM POZNAŃPOLSKA
15KOZANECKI KRZYSZTOF1956CHYBYKK TARNOVIAPOLSKA
16LIPIŃSKI SŁAWOMIR1969NOWOGARDLIPA TEAM NOWOGARDPOLSKA
17PANKOWSKI ANDRZEJ1959PRUSZOWICEPOLSKA
18PARASZCZAK ALEKSANDER1965WĘGORZYNOSTC STARGARDPOLSKA
19PAWŁOWSKI PIOTR1977STARGARDPOLSKA
20PORZUCEK TADEUSZ1950GOSTYŃGKR GOSTYŃPOLSKA
21PYTEL ARKADIUSZ1971CHOSZCZNOCHOSZCZNOPOLSKA
22SERASZEK CZESŁAW1959KOŹMI WLKP.AGK-KOŹMIN WLKP.POLSKA
23STEMPIŃSKA ELŻBIETA1964SZCZECINATOS TEAM SZCZECINPOLSKA
24STEMPIŃSKI PAWEŁ1989SZCZECINATOS TEAM SZCZECINPOLSKA
25SZEWCZYK MARIUSZ1977MOSTYCUBE RACING TEAMPOLSKA
26SZYSZKA ARTUR1972NOWOGARDSZYSZKAPOLSKA
27WOŁEK ARKADIUSZ1980BABIMOSTPOLSKA

MEGA - 111 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK PIOTR1977ŚWINOUJŚCIEPOLSKA
2ANDRZEJEWSKI LUKASZ1975POZNAŃFTI RACING TEAMPOLSKA
3BEDNARZ ROMAN1977SZCZECINPOLAND
4BIŁAT WŁODZIMIERZ1953KOŁOBRZEGPOLSKA
5BRODZIŃSKI PAWEŁ1980WĘGORZYNOGRYFUS SZCZECINPOLSKA
6BUREWICZ TADEUSZ1962NOWOGARDLKK NOWOGARDPOLSKA
7CEBULAK DARIUSZ1975TRZEBIATÓWAT-AKTYWNY TRZEBIATÓWPOLSKA
8CHRZAN PIOTR1973SZCZECINKOLARZE Z GÓRKI „CIŚNIJ” TEAMPOLSKA
9DANIELSKI MATEUSZ1980ROIETNICAKIBOLSKI KSPOLSKA
10DRABIK MAREK1985GRYFICEK.R GRYFLANDPOLSKA
11FECAK GRZEGORZ1975NOWOGARDNOWOGARDPOLSKA
12FRĄCKOWIAK WALDEMAR1962REWALK.R. GRYFLAND GRYFICEPOLSKA
13GAJ MARCIN1978SZCZECINGRYFUS SZCZECINPOLSKA
14GAŁAŻEWSKI ROMUALD1956PIŁAPOLSKA
15GONERA ARTUR1973SZCZECINSTC STARGARDPOLSKA
16JÓŹWIAK PAWEŁ1981ROKIETNICADHL TEAMPOLSKA
17KLUSEK TOMASZ1981KAMIEŃ POMORSKIPOLSKA
18KRAUSE ALEKSANDRA1991SZCZECINGRYFUS SZCZECINPOLSKA
19KRAUSE MARIUSZ1967SZCZECINGRYFUS SZCZECINPOLSKA
20KRAWCZUK ADAM1966ŚWINOUJŚCIEKS UZNAMPOLSKA
21KRUPA ROMAN1950PRZYBIERNÓWKO-POLSKA
22KRZEŚNIOWSKI MARCIN1978SZCZECINGRYFUS SZCZECINPOLSKA
23KUBICKA MAŁGORZATA1966NOWOGARDNTS KONA NOWOGARDPOLSKA
24KURLAPSKI MARIUSZ1975ŚWIDWINSTR ŚWIDWINPOLSKA
25LITAROWICZ ADAM1959DRAWSKO POMORSKIEPOLSKA
26LUBIŃSKI ZBIGNIEW1956ŚWINOUJŚCIEKS UZNAMPOLSKA
27MAZIARZ RYSZARDA1956TRZCIANKAGRYFLAND-GRYFICEPOLSKA
28MICHAŁOWSKI MARCIN1980SZCZECINGRYFUS SZCZECINPOLSKA
29MOSIŃSKI TOMASZ1973KROTOSZYNONETEAMSKY KROTOSZYNPOLSKA
30MUCHA PIOTR1971NIECHORZENTS KONA NOWOGARDPOLSKA
31OPIELEWICZ MACIEJ1961KOŹMIN WIELKOPOLSKIAGK KOŹMIN WIELKOPOLSKIPOLSKA
32PRZYBYŁEK GRZEGORZ1985GRYFICESTC STARGARDPOLSKA
33REŃSKI KRZYSZTOF1989KLĘPCZEWOSTR ŚWIDWINPOLSKA
34SZALEWICZ MAŁGORZATA1966SZCZECINSZYBCIEJ NIE MOGĘPOLSKA
35SZYMAŃSKA ANNA1958GOLENIÓWROZBIEGANY GOLENIÓWPOLSKA
36TARNAWSKI ZENON1951ŚWINOUJŚCIEKS UZNAMPOLSKA
37TARNAWSKI ZENON1951ŚWINOUJŚCIEKS UZNAMPOLSKA
38TOKŁOWICZ MARCIN1975BIELAWYKTK IMAGE CYCLING TEAMPOLSKA
39WESOŁOWSKI JAN1948ŚWINOUJŚCIEKS UZNAMPOLSKA
40WITKOWSKI JERZY1952ŚWIDWINSTR ŚWIDWINPOLSKA
41ZAROSA KAROL1969GRYFICESAMOTNY WILKPOLSKA
42ŻURAWSKA WIOLETTA1976SZCZECINKOLARZE Z GÓRKI „CIŚNIJ” TEAMPOLSKA