System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Solankowy Koszmar

Lista startowa / Start List

Data imprezy
25.08.2018

Solankowy Koszmar Kids I - 3-5 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Solankowy Koszmar Kids II - 6-8 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CZERNIJ PRZEMYSŁAW2012INOWROCŁAWPOLSKA
2CZERNIJ PRZEMYSŁAW2012INOWROCŁAWPOLSKA
3JUCHACZ ANDŻELIKA2010INOWROCŁAWDZIKI Z BALCZEWAPOLSKA
4MIKOS BARTŁOMIEJ2011INOWROCŁAWPOLSKA
5NAJDOWSKA JULIA2011LIPNIKIPOLSKA
6ŚWIĘCH LENA2011MYŚLENICENEGRA-SPORTPOLSKA
7TRZECIAK WOJTEK2011KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA

Solankowy Koszmar Kids III - 9-12 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNAT MARCEL2008INOWROCŁAWBIERNATTEAMPOLSKA
2CZERWIŃSKI HUBERT2008INOWROCŁAWPOLSKA
3DRÓBKA WIKTOR2007KALISZZMASAKROWANIPOLSKA
4JAKUBOWSKI MIŁOSZ2010INOWROCŁAWPOLSKA
5PLACEK JAŚ2008INOWROCŁAWPOLSKA
6SZAFRAŃSKI ANTINI2008GNIEWKOWOPOLSKA
7URBANIAK MIKOŁAJ2008KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA
8ZYSK KLAUDIS2007ŻNINŻNINIOKIPOLSKA

Solankowy Koszmar Junior - 13-16 lat

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHWIŁOWICZ OSKAR2005INOWROCŁAWZWYCIĘSCYPOLSKA
2OCZKOWSKI ŁUKASZ2003ŁĄKOCINPOLSKA

10 KM - 09:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1RULEWSKI MICHAŁ1987BYDGOSZCZXRUNNERSPOLSKA
2TOCHA MICHAŁ1991SKÓRCZAKTYWNI KOCIEWIACYPOLSKA
3WALKOWIAK MICHAŁ1995INOWROCŁAWUNITED PANFILSPOLSKA
4WŁUDARSKI ŁUKASZ1990INOWROCŁAWPOLSKA
5ZMUDZIŃSKA AGATA1995INOWROCŁAWPOLSKA

10 KM - 09:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KRUSZYŃSKA PAULINA1984JANIKOWOBARBELL SQUADPOLSKA
2MICHALSKA KATARZYNA1980INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLSKA
3MICHALSKA KATARZYNA1980INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLSKA
4RUDNICKI KAROL1969INOWROCŁAWPOLSKA

10 KM - 10:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ARACH PRZEMYSŁAW1983BYDGOSZCZPOLSKA
2DRÓBKA FABIAN1982BYDGOSZCZZMASAKROWANIPOLSKA
3ŚWIĘCH RAFAŁ1974MYŚLENICENEGRA-SPORTPOLSKA
4TOCHA ZBIGNIEW1956SKÓRCZPOLSKA
5TOCHA ZBIGNIEW1956SKÓRCZPOLSKA
6WIŚNIEWSKA PATRYCJA1991BYDGOSZCZGRABNY TEAMPOLSKA

10 KM - 10:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ERWIŃSKI TOMASZ1992INOWROCŁAWSAIYAN WARRIORSPOLSKA
2KASPRZAK SANDRA1988STRZELNOPOLSKA
3UZDOWSKA MARTA1987WŁOCŁAWEKOCR TEAM WŁOCŁAWEKPOLSKA

5 KM - 11:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1CHMIELEWSKI WOJTEK1995INOWROCŁAW56BLOTPOLSKA
2PRZERACKI MIROSŁAW1970BYDGOSZCZSZOSZONIPOLSKA

5 KM - 12:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1JAKUBOWSKI JAKUB1994WOLA SKARBKOWAPOLSKA
2KAMIŃSKI ARKADIUSZ1984WARSZAWAPOLSKA
3LASKOWSKA KAMILA1993INOWROCLAWPOLSKA
4URBANIAK WIOLETA1985KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA

5 KM - 12:30

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KOŁODZIEJCZYK TOMASZ1976ŻNINPOLSKA
2PODOLSKI KAMIL1995TORZEWOPOCZĄTKUJĄCY BIEGACZEPOLSKA

5 KM - 13:00

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1KIRSZ KRZYSZTOF1992TORUŃPOLSKA
2KIRSZ KRZYSZTOF1992TORUŃPOLSKA
3KIRSZ KRZYSZTOF1992TORUŃPOLSKA
4RAKSZAWSKA DOROTA1984GNIEWKOWOPOLSKA
5WAGNER JULIA2001ZŁOTNIKI KUJAWSKIEBUDKA TEAMPOLSKA
6WAGNER JULIA2001ZŁOTNIKI KUJAWSKIEBUDKA TEAMPOLSKA