System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Triathlon Kozienice

Lista startowa / Start List

Data imprezy
19.08.2018

Aquathlon (10 - 15 lat)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BRZÓSKA JAN2005KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
2FILIP RYSIŃSKI2006KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
3KASZUBA JAN2006KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
4KOS DAWID2006KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
5KOS WIKTORIA2005KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
6MAJ ZUZANNA2004KOZIENICEPOLSKA
7MARCINEK NATALIA2008LUBLINPOLSKAPOLSKA
8MAZURKIEWICZ TYMON2005KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
9MISZTAL KRZYSZTOF2006KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
10ROZMUS KACPER2008RADOMPOLSKA
11SIEŃKO ŁUKASZ1992KOZIENICEPOLSKA
12SIERADZAN NATANIEL2006KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
13SIERADZAN OLGA2003KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
14STASZCZYK MAJA2005KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
15SZCZEŚNIAK OLEG2008KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA
16ZATORSKI JAKUB2007KIELCETS AKWEDUKT KIELCEPOLSKA

Triathlon Kozienice

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ANDRZEJCZAK MARCIN1974SZCZYNOPOLSKA
2AUGUSTYNIK MARIUSZ1979WYSZKÓWPOLSKA
3BACHANEK RENATA1982KOZIENICEKOZIENCEPOLSKA
4BANASZKIEWICZ MARCIN1981NASIELSKLIDER WINNICAPOLSKA
5BOJANOWICZ PATRYCJA2000RADOMPOLSKA
6DOMAŃSKI PAWEŁ1976KOZIENICETEXASPOLSKA
7DRAPCZYŃSKI ROMAN1989WARSZAWAPOLSKA
8GAŁĄZKA AGNIESZKA1987WARSZAWATEAM KARAŚPOLSKA
9GAWLAS MATEUSZ1981WARSZAWAPOLSKA
10GONTARZ JAROSLAW1977KOZIENICETRI ENGINES / OLIMPIUS.PLPOLSKA
11GUJSKI MARCIN1981MIŃSK MAZOWIECKITRIPAKAPOLSKA
12JAROSZYŃSKI PAWEŁ1967GRÓJECAKTYWNI GRÓJECPOLSKA
13KABELIS MONIKA1984WARSZAWAPOLSKA
14KASZUBA ROBERT1973ZAGNAŃSKZAGNAŃŚKIE STOWARZYSZENIE ROWEROWE POD BARTKIEMPOLSKA
15KIELBASA MIECZYSŁAW1962ŚWIDNIKSZKOŁA PŁYWANIA WODNIKPOLSKA
16KIEŁBASA ROBERT1987LUBLINSZKOŁA PŁYWANIA WODNIK/ BIKE ROOMPOLSKA
17KOZŁOWSKI MARCIN1985PUŁTUSKLIDER WINNICAPOLSKA
18KROPIEWNICKA AGNIESZKA1982WARSZAWAPOLSKA
19MICHALSKI GRZEGORZ1975GOMULINBRAKPOLSKA
20OKOŃ RAFAŁ1986NOWA WOLAŁUCZYNOWSKI MANIFEST SIŁYPOLSKA
21OLCZAK ANNA1982WARSZAWAPOLSKA
22OLESIEJUK ANTONI1954LUBARTOWMORSY LUBARTÓWPOLSKA
23OSTROWSKI WOJCIECH1989ŻNINPOLSKA
24PASIERBIŃSKI PIOTR1968KANIETRIPASIKPOLSKA
25POLAK KRZYSZTOF1958JASTKOWICEPOLICJAPOLSKA
26PRUSZCZAK BARTLOMIEJ1974KONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA
27REMBOWSKI MICHAL1975KONSTANCIN JEZIORNAUB 40 TEAMPOLSKA
28SARNA ROBERT1973WARSZAWAHATOR TEAMPOLSKA
29SKIBA PIOTR1990MOTYCZBILLENNIUMPOLSKA
30STAROŃ ŁUKASZ1988WARSZAWAORTOREHPOLSKA
31STRUSIŃSKA KATARZYNA1982MIŃSK MAZOWIECKIMIŃSKA GRUPA ROWEROWAPOLSKA
32SZATECKI MAKSYMILIAN1996WARSZAWAI-SPORTPOLSKA
33SZKUTA MARCIN1976PIASECZNOKUZNIA TRIATHLONUPOLSKA
34SZYMAŃSKI SEBASTIAN1974KONSTANCIN-JEZIORNASTART WROCŁAWPOLSKA
35TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
36TROJANOWSKI MICHAŁ1983PIASECZNOHATOR TEAMPOLAND
37WALUSINSKI JAROSLAW1991PUŁAWYPOLSKA
38WEGIERA ANDRZEJ1974ABRAMOWICE PRYWATNETRIATHLON LUBLIN TEAMPOLSKA
39WÓJCIK WOJTEK1975KIELCEPOLSKA
40ZABIEGALOWSKI JERZY1959WILGASOJOPOLSKA
41ZAWADZAK ZBIGNIEW1962WARSZAWALUFT TRI TEAMPOLSKA
42ZIELIŃSKI JAROSŁAW1982RADOMHAPPY TRI TEAMPOLSKA