System rejestracji dostarcza STS-TIMING

31 OGÓLNOPOLSKI BIEG ZBĄSKICH 12 PÓŁMARATON

Lista startowa / Start List

Data imprezy
23.09.2018

Bieg Główny - Półmaraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BACHORZ AGNIESZKA1980KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
2BACHORZ AGNIESZKA1980KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
3BALCEREK MARCIN1978ZIELONA GÓRANOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
4BRZEZIŃSKI LESZEK1955ŻARYPOLSKA
5BUDZICZ PAWEL1982KRZYSZKOWOPOLSKA
6CHAŁUPKA MARCIN1968WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
7CHMIELEWSKA SYLWIA1970LEGNICAKARKONOSZ RUNNIG TEAMPOLSKA
8DEMBECKA DOBIESŁAWA1982POZNAŃMAMY-BIEGAMYPOLSKA
9DEMBECKA DOBIESŁAWA1982POZNAŃMAMY-BIEGAMYPOLSKA
10DERESZEWSKI PAWEŁ1984GUBINBIEGAMBOLUBIĘ GUBINPOLSKA
11DROŹDZIK PRZEMYSŁAW1977WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
12DUDA PAWEŁ1983POZNAŃROKIETNICA BIEGAPOLSKA
13DUDEK BARTOSZ1987LESZNO#BWMPOLSKA
14GACA DOMINIK1982DOPIEWIECPOLSKA
15GLUMIŃSKI BARTOSZ1980KOŚCIANCF KOŚCIANPOLSKA
16GOŚCINIAK ŁUKASZ1981ZBĄSZYŃPOLSKA
17GRACZ ROBERT1995WIOSKAWKURW_TEAMPOLSKA
18HAŁADEWICZ ANNA1973STANOWICEKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLSKA
19HAŁADEWICZ GRZEGORZ1976STANOWICEKARKONOSZ RUNNING TEAMPOLSKA
20HOFFMANN JAKUB1989ZBĄSZYŃPOLSKA
21HOFFMANN KATARZYNA1979GUBINBBL GUBINPOLSKA
22JASINOWSKA EMILIA1952MIĘDZYCHÓDPOLSKA
23JASIŃSKI TOMASZ1977PLESZEWHERNIK TEAMPOLSKA
24KACZ ADAM1985POZNAŃPOLAND
25KAMIŃSKI KRZYSZTOF1992WROCŁAWPOLSKA
26KASPERSKA LIDIA1977PRZEMĘTPOLSKA
27KASPERSKA LIDIA1977PRZEMETPOLSKA
28KASPERSKA LIDIA1977PRZEMĘTPOLSKA
29KASPERSKA LIDIA1977PRZEMĘTPOLSKA
30KASPERSKI TOMASZ1978PRZEMETPOLSKA
31KASPERSKI TOMASZ1978PRZEMETPOLSKA
32KASPERSKI TOMASZ1977PRZEMETPOLSKA
33KITTA PIOTR1999PRZYPROSTYNIAPOLSKA
34KOŁODZIEJCZAK-IDZIAK MAGDALENA1973POZNAŃPOLSKA
35KONIECZNY PIOTR1981NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚLPOLSKA
36KOZŁOWSKI MIROSŁAW1962DĄBROWAXPOLSKA
37KOŻUCH DARIUSZ1974ŁAGÓWPOLSKA
38KRAKOWIAN PATRYK1998KRĘCKOBABIMOJSKI KLUB BIEGOWY - BAKCYLPOLSKA
39KRAKOWIAN ZDZISŁAW1976KRĘCKOPOLSKA
40KRÓLIK ALICJA1998CHROŚNICAWMLKS NADODRZE POWODOWOPOLSKA
41KRUPIŃSKA MARTA1980GUBINBBL GUBINPOLSKA
42KUNYSZ ŁUKASZ1996TRZCIELKOLECTEAMPOLSKA
43KURZYŃSKI PIOTR1980ZBĄSZYNEKKOLECTEAM ZBĄSZYNEKPOLSKA
44KWIATEK WOJCIECH1989ZBĄSZYNEKKOLECTEAMPOLSKA
45LACHMAN KATARZYNA1979NOWE JASTRZĘBSKOPOLSKA
46LEWANDOWSKI MAREK1972ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹ ZBĄSZYŃ-KOLEJE WIELKOPOLSKIEPOLSKA
47ŁUCZAK ELZBIETA1971STARY TOMYŚLPOLSKA
48MAĆKOWSKI DOMINIK1979ZBĄSZYŃPOLSKA
49MAJEWSKI MICHAŁ1984BIERZGLINEKSPIN FORCE RUNNERSPOLSKA
50MATUSZEWSKI MACIEJ1981ZIELONA GÓRAPOLSKA
51MATUSZEWSKI TOMASZ1970WOLSZTYNPOLSKA
52MĄCZKA LECH1980MIĘDZYRZECZPOLSKA
53MĄCZKA LECH1980MIĘDZYRZECZPOLSKA
54MICHALSKA RENATA1977GRANOWOPOLSKA
55MICHAŁOWSKI PAWEŁ1979ZBĄSZYŃTKKF ŁABĘDŹPOLSKA
56MRUGALSKA-WAJS MONIKA1981WOLSZTYNWOLSZTYŃSKI KLUB BIEGOWYPOLSKA
57MUCHA JERZY1959MIĘDZYRZECZTEAM OLAPOLSKA
58MUSZYŃSKA MONIKA1986POZNAŃPOLSKA
59NIEMIEC PATRYCJA2000NĄDNIAPOLSKA
60NOWAK PAWEŁ1981GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
61NOWAK PAWEŁ1981GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
62NOWAK PAWEŁ1981GRODZISK WIELKOPOLSKIPOLSKA
63NOWAK TOMASZ1988ZBĄSZYŃPOLSKA
64NYCZKE ERYK1996BARCHLINPOLSKA
65OLEŚKÓW SŻŁAPKA JOANNA1977PLEWISKAMAMY BIEGAMYPOLSKA
66OLEŚKÓW SŻŁAPKA JOANNA1977PLEWISKAMAMY BIEGAMYPOLSKA
67PANIEŃSKI PAWEŁ1967POZNAŃPOLSKA
68PAWLAK MONIKA1983KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
69PODEMSKI WOJCIECH1981SZCZANIECPOLSKA
70PUCHACZ WOJCIECH1992POZNAŃPOLSKA
71RAU URSZULA1986WOLSZTYNTERLIKIPOLSKA
72RAU URSZULA1986WOLSZTYNTERLIKIPOLSKA
73ROESLER MAGDALENA1991LUBIECHOWOPOLSKA
74ROŚ-BRZEZIŃSKA EWA1963ŻARYPOLSKA
75RZEPA KAROLINA1996ZBĄSZYŃPOLSKA
76SAKOWICZ MAGDA1983ZIELONA GÓRAPOLSKA
77SCHWARZ MICHAŁ1982KOŚCIANKOŚCIAN TEAMPOLSKA
78SOLTYSIK ANDREW1965CANNOCKCHASE HARRIERSUNITED KINGDOM
79SOLTYSIK ROBERT1968MÜNCHENNIEMIEC
80SOLTYSIK ROBERT1968MÜNCHENNIEMCY
81SOWIŃSKI JAROSŁAW1963TULCEPOLSKA
82SROKA PIOTR1983BERZYNAPOLSKA
83STACHOWIAK MACIEJ1977POZNAŃPAKIECIARZE TEAMPOLSKA
84STACHOWIAK MICHAŁ1977WOJNOWICEPOLSKA
85STACHOWIAK MIROSLAW1963KAMIENIECNBS RAKONIEWICE SGBPOLSKA
86STANKIEWICZ ARKADIUSZ1982ŚWIEBODZINPOLSKA
87STASZYŃSKA KAROLINA1977TULCETERAZ TULCE MY BIEGAMY BIEGAJ Z NAMIPOLSKA
88STEFANIAK AGNIESZKA1976POZNANPOLSKA
89SZCZEPANIAK BARTOSZ1983OPALENICAPOLSKA
90SZCZEPANIAK MARIUSZ1986KOŚCIANLKS SANA KOŚCIANPOLSKA
91ŚLIWA PAWEŁ1980ŚWIEBODZINPOLSKA
92ŚWIATEK AGATA1993OPALENICAOSP OPALENICAPOLSKA
93ŚWIERZKO ARTUR1975GORZÓW WIELKOPOLSKIPOLSKA
94TERLIKOWSKI PIOTR1985SULECHÓWTERLIKIPOLSKA
95WACHOWSKA PATRYCJA1986GRÓJEC MAŁYTKKF „ŁABĘDŹ” ZBĄSZYŃPOLSKA
96WALKOWIAK BARTOSZ1984BOLESLAWIECRESET.PROPOLSKA
97WIŚNIEWSKI HUBERT1992NOWY TOMYŚLPOLSKA
98WITTHOLZ FILIP1978JASTRZĘBSKO STAREPHOENIX CONTACT WIELKOPOLSKAPOLSKA
99WOJCIECHOWSKI DARIUSZ1964ŚMIGIELŚTC ŚMIGIELPOLSKA
100WOŚ ŁUKASZ1976RAKONIEWICEPOLSKA
101WOŚ ŁUKASZ1976RAKONIEWICEPOLSKA
102WÓJCIK KINGA1982ŻAGAŃBBL ŻAGAŃPOLSKA
103WRÓBEL MARTYNA2000ŁOMNICAPOLSKA
104WYSOCKI JACEK1973POZNAŃPOLSKA
105ZARZECKI MACIEJ1985DŁUGIE,,WIKON''NOWA SÓLPOLSKA
106ŻELAZOWSKA OLA1985WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA
107ŻELAZOWSKA OLA1985WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA
108ŻELAZOWSKA OLA1985WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA
109ŻELAZOWSKA OLA1985WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA
110ŻELAZOWSKA OLA1985WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA