System rejestracji dostarcza STS-TIMING

II Bieg Souvre

Lista startowa / Start List

Data imprezy
10.06.2018

5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AUGUSTYNOWICZ PIOTR1977CIECHOCINEKPOL
2BARANOWSKA KAMILA1992INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOL
3BARCZAK ANNA1988MOGILNOHUSARIA RACE TEAMPOL
4BISZ BARBARA1982INOWROCŁAWPOL
5BUDNIK BARTOSZ2002INOWROCŁAWPOL
6BUDNY BŁAŻEJ1986INOWROCŁAWBARBELL SQUAD INOWROCŁAWPOL
7BUDNY BŁAŻEJ1986INOWROCŁAWBARBELL SQUAD INOWROCŁAWPOL
8CIBORSKA DOROTA1989TORUŃCROSSFIT POLNAPOL
9CIESZKOWSKI KRZYSZTOF1976GARWOLINPOLSKARYBAKOLAGENPOL
10CUPRIAK WIESŁAWA1981INOWROCŁAWPOL
11CZERNAWSKI KAMIL1997KLUCZBORKPOL
12CZESAK ŁUKASZ1997GDÓWPOL
13DRELICH KRZYSZTOF1986LUDZISKOPOL
14FURGAŁ MICHAŁ1998JASTRZĘBIE ZDRÓJPOL
15GAJEK MAGDALENA1992BŁASZKIMUSZKIETERKIPOL
16GÓRNIAK DZIOBA DARIA1973WŁOCŁAWEKPOL
17GUGUŁA TOMASZ2000KRZĘCINPOL
18JAKUBOWSKI JAKUB1994WOLA SKARBKOWAPOL
19JANKOWSKA JOANNA1981INOWROCLAWICE STUDIOPOL
20JANUSZKIEWICZ KORNELIA1981BYDGOSZCZWATAHA BYDGOSZCZPOL
21KASIBORSKA KAROLINA1974INOWROCŁAWPOL
22KĘDZIERSKI ARKADIUSZ1977TRZEMESZNOPOL
23KIRMES DAWID1997WROCŁAWPOL
24KONDRATOWICZ AGNIESZKA1982WĄBRZEŹNOPOL
25KONIECZNY RAFAŁ1999SUŁÓWPOL
26KOŚCIELSKI BARTOSZ1999ŚCIBORZEINOWROCŁAWPOL
27KOTECKI MATEUSZ1993BYDGOSZCZPOL
28KOZIOŁ EMILIA1991WĘGRÓWPOL
29KUJAWA SEBASTIAN1975INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAW BIEGAPOL
30KUREK PRZEMYSŁAW2001SZCZEPANOWOPOL
31KUSTRA MATEUSZ1992JASTRZĘBIE-ZDRÓJSOUVREPOL
32LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
33MACHAJ ADRIANA1998MYŚLIBÓRZSZCZECINPOL
34MACHAJ ADRIANA1998MYŚLIBÓRZSZCZECINPOL
35MALINOWSKA EMILIA1977INOWROCŁAWPOL
36MAZUR DAMIAN1998RZESZÓWLIMP BIZKITPOL
37MAZUREK ANITA1975BYDGOSZCZPOL
38MODLIŃSKI ŁUKASZ1994CIECHRZPOL
39MONDRY WALDEMAR1965BYDGOSZCZPOL
40MUĆKO BARTOSZ2001BYDGOSZCZSOUVRE BYDGOSZCZPOL
41MUSIELAK MARTYNA1986INOWROCŁAWPOL
42MUSIELAK PIOTR1984INOWROCŁAWPOL
43MUSIELEWSKA DARIA1993BYDGOSZCZPOL
44NIJAK BEATA1969INOWROCŁAWPOL
45OKREGLICKA BARBARA1966BYDGOSZCZPOL
46PAWEŁOSZEK PATRYK1992INOWROCLAWPOL
47PAWŁOSKI MARCIN1978INOWROCŁAWSKB DZIKPOL
48PAWŁOWSKI MARCIN1978INOWROCŁAWSKB DZIKPOL
49PIETRYKOWSKA KAMILA1997ALEKSANDROW KUJAWSKIBIEGAM BO LUDZKOŚĆ MNIE WLURWIAPOL
50PIŃSKA SYLWIA1982INOWROCŁAWDO PRZODUPOL
51PIOTROWSKI MACIEJ1980GNIEWKOWOSPORT4LIFEPOL
52PRAŁAT DAWID2001INOWROCŁAWPOL
53PRZYGODZIŃSKI MIKOŁAJ1989INOWROCŁAWKKS INOWROCŁAWPOL
54RADKE MICHAŁ1996INOWROCŁAWINOWROCŁAWPOL
55RADLIŃSKA MAGDALENA1978INOWROCŁAWPOL
56RAKOWSKA MAŁGORZATA1987PAKOŚĆPOL
57ROSIŃSKA EWA1992INOWROCŁAWPOL
58RUSS JAKUB2001ŚWIEKATOWOPOL
59SEMENOVYCH NATALIIA1995KYIVУКРАИНА
60SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPOL
61SITKO MARIUSZ1981JANIKOWOSZYBKIE RYSIE TEAMPOL
62SLAVENSKI ILYA1984GOMIELACHILLES-LESZNOBLR
63SOŁECKI PAWEŁ1985TORUŃPOL
64SOSNOWSKI KAMIL1998GNIEWKOWORUNNERS TEAMPOL
65SROCZYNSKI WOJCIECH1984MOGILNOHUSARIA RACE TEAMPOL
66STRZYŻEWSKA JAGODA1986JERZYKOWOPOL
67SUCHOŻEBRSKA EWA1980SOKOŁÓW PODLASKIPOL
68SZALBIERZ ZUZANNA2001BYDGOSZCZPOL
69SZALBIERZ ZUZANNA2001BYDGOSZCZPOL
70SZCZEPANIAK EWA1981KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOL
71SZCZĘSNA MARTA1984SOSNOWIECPARTNER SOUVREPOL
72SZMELTER PRZEMYSŁAW1978INOWROCŁAWPOL
73SZYMURA DAWID1999PLESZEW#MATOSENSPOL
74SZYMURA DAWID1999PLESZEWMATOSENSPOL
75ŚLIWIŃSKA DOROTA1975NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOL
76TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOL
77TESTOWY7 JAKUB1983RYPINPOL
78TRZECIAK DOROTA1985KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOL
79URBAN STANISŁAW1962INOWROCŁAWDECATHLON TEAM INOWROCŁAWPOL
80URBAN STANISŁAW1962INOWROCŁAWTEAM DECATHLON INOWROCŁAWPOL
81WIECZOREK JUSTYNA1975INOWROCLAWBBL INOWROCŁAWPOL
82WIELICH HALINA1960INOWROCŁAWPOL
83WIELICH HALINA1960INOWROCŁAWPOL
84WOJCIŃSKI MARIUSZ1982INOWROCŁAWPOL
85ZDUNOWSKI ALEKSANDER2000INOWROCŁAWPOL
86ZIEMBA ROBERT1991TORUŃPOL

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERZAK MARCIN1973DĄBROWA33. BLTR POWIDZPOL
2BARTCZAK MAREK1976KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPOL
3BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOL
4BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOL
5CHOJNIAK WIESŁAW1973POZNAŃPOL
6DOMALEWSKA GRABOWSKA MONIKA1978TORUŃPOL
7FABIAŃSKI PIOTR1975KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOL
8GŁON MICHAŁ1990INOWROCŁAWPOL
9GOLUBSKI ROBERT1977MAŁA NIESZAWKAPOL
10GOLUBSKI ROBERT1977MAŁA NIESZAWKATORUŃSKIE MORSYPOL
11GOLUBSKI ROBERT1977MAŁA NIESZAWKAPOL
12GOMULAK JAN1948LUBANIEPOL
13GREGOR BŁAŻEJ1986PIECHCINSPWL POZNAŃPOL
14GUGUŁA TOMASZ2000KRZĘCINPOL
15GUMULA PAULINA1983POZNAŃBRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA NR 42 W POZNANIUPOL
16HEYKA JAROSAW1971LĘBORKMORSKA JEDNOSTKA RAKIETOWAPOL
17JANUSZKIEWICZ PIOTR1982ŁOCHOWOPOL
18JOANNA JANKOWSKA JOANNA1981INOWROCŁAWICEPOL
19KACZMARCZYK ŁUKASZ1988JASZOWICEPOL
20KOSIŃSKI MICHAŁ1996INOWROCŁAWPOL
21KSIĄŻEK SZYMON1986INOWROCŁAWPOL
22KUBIAK MAŁGORZATA1962INOWROCŁAWPOL
23KYEVA COSMAS MUTUKU1985MACHAKOSKENIA
24LEMKE SZYMON1998BYDGOSZCZPOL
25LEWANDOWSKA WIOLETA1995PAKOSCWIOLETAPOL
26LOREK JĘDRZEJ1992GORZÓW WLKP.KUŹNIA MANAGERÓW #SIWYDYMPOL
27LUBER JAKUB2001INOWROCŁAWKKMK TEAM PROPOL
28LUBER KRZYSZTOF1979INOWROCŁAWKKMK TEAM PROPOL
29LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
30ŁUCZAK RADOSŁAW1979TORUŃPARKRUN TORUŃPOL
31MACHURA ARKADIUSZ1876WOLA JEDLIŃSKAPOL
32MARUSZAK BARTOSZ1995MYŚLIBÓRZSZCZECIN SOUVREPOL
33MATCZAK ANNA1987WŁOCŁAWEKPOL
34MŁYNARSKI NORBERT1998ŁĄKOCINPOL
35MOKRZYCKI RAFAŁ1975INOWROCŁAWT.G. SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
36MUCIEK MATEUSZ1995NAŁĘCZÓWPOL
37MUSIELAK MARTYNA1986INOWROCŁAWPOL
38MUZIEWICZ MARCEL2000UNISŁAWPOL
39NOWICKI MARCIN1982ŚCINAWAPOL
40OKSENIUK OKSANA1988LUCKMK LUCHESK-LKB RUDNIKUKR
41OKSENIUK SERGII1980LUCKMK LUCHESK-LKB RUDNIKUKR
42OLEJNICZAK MARIUSZ1972NOWA SÓLNOWOSOLSKA GRUPA BIEGOWAPOL
43PECYNA MAREK1984KOŁONO NAME TEAMPOL
44PIECH KAROLINA1995MARKOTOW MAŁYPOL
45PIETRYKOWSKA KAMILA1997ALEKSANDROW KUJAWSKIPOL
46PINIARSKI MICHAŁ1981MOGILNOMOGILNO TEAMPOL
47RUDNICKI KAROL1969INOWROCŁAWTG-SOKÓŁ GNIEWKOWOPOL
48SDF SDF1979DFGDFGTESTPOL
49SEMENOVYCH NATALIIA1995KYIVУКРАИНА
50SEMENOWYCZ BOGDAN1986KIWSZOWATA1UKR
51SIKORSKA ANNA1977KONINKKS ENDORFINYPOL
52SIKORSKA ANNA1977KONINKKS ENDORFINYPOL
53SMYK PAWEŁ1968INOWROCŁAWPOL
54SPARZYŃSKI ADAM1980INOWROCŁAW1.BLWLPOL
55STACHOWSKI MICHAŁ1982PLEBANKAPOL
56STANKIEWICZ MATEUSZ1993INOWROCŁAWPOL
57STOLECKI PIOTR1979KURNOS DRUGIDRUŻYNA SZPIKUPOL
58STRACHANOWSKA JOANNA1990INOWROCŁAWPOL
59SZCZESNA MARTA1984SOSNOWIECPOL
60SZCZĘSNA MARTA1984SOSNOWIECPOL
61TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃTS OPATRUNKI TORUŃPOL
62TYJAS MAGDALENA1990INOWROCŁAWPOL
63WALCZAK-PECYNA MICHALINA1984KOŁONO NAME TEAMPOL
64WASIELEWSKA MALGORZATA1981CHELMZAPOL
65WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOL
66WOJTCZAK SŁAWOMIR1977INOWROCŁAWPOL
67ŻUCHELKOWSKI RAFAŁ1983BYDGOSZCZPOL