System rejestracji dostarcza STS-TIMING

II Bieg Souvre

Lista startowa / Start List

Data imprezy
10.06.2018

5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARANOWSKA KAMILA1992INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLSKA
2BARANOWSKI TOMASZ1973INOWROCŁAWPOLSKA
3BRZOZOWSKA HENRYKA1974INOWROCŁAWPOLSKA
4BUDNY BŁAŻEJ1986INOWROCŁAWBARBELL SQUAD INOWROCŁAWPOLSKA
5BUDNY BŁAŻEJ1986INOWROCŁAWBARBELL SQUAD INOWROCŁAWPOLSKA
6CIESZKOWSKI KRZYSZTOF1976GARWOLINPOLSKARYBAKOLAGENPOLSKA
7CZERNAWSKI KAMIL1997KLUCZBORKPOLSKA
8DROŻDŻ ANNA1975INOWROCŁAWPOLSKA
9FRONTCZAK IWONA1972INOWROCŁAWINOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
10FURGAŁ MICHAŁ1998JASTRZĘBIE ZDRÓJPOLSKA
11GAJEK MAGDALENA1992BŁASZKIMUSZKIETERKIPOLSKA
12GALUS JUDYTA1986MOGILNOPOLSKA
13GIERJATOWICZ MARIA1978BYDGOSZCZPOLSKA
14GÓRNIAK DZIOBA DARIA1973WŁOCŁAWEKPOLSKA
15GRACZYKOWSKA ANNA1986INOWROCŁAWPOLSKA
16JASIŃSKA EWELINA1982INOWROCŁAWPOLSKA
17KĄKOLEWSKA JUSTYNA1972INOWROCŁAWPOLSKA
18KIRMES DAWID1997WROCŁAWPOLSKA
19KŁACZYŃSKA EWA1971INOWROCŁAWINOWROCŁAWPOLSKA
20KŁACZYŃSKI WOJCIECH1966INOWROCŁAWINOWROCŁAWPOLSKA
21KONIECZNY RAFAŁ1999SUŁÓWPOLSKA
22KOŚCIELSKI BARTOSZ1999ŚCIBORZEINOWROCŁAWPOLSKA
23KOTECKI MATEUSZ1993BYDGOSZCZPOLSKA
24KRUKOWSKI RAFAŁ1984INOWROCŁAWPOLSKA
25KUBACIK HANNA1964LESZNOPOLSKA
26KUJAWA SEBASTIAN1975INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAW BIEGAPOLSKA
27KUSTRA MATEUSZ1992JASTRZĘBIE-ZDRÓJSOUVREPOLSKA
28MALINOWSKA EMILIA1977INOWROCŁAWPOLSKA
29MAZUREK ANITA1975BYDGOSZCZPOLSKA
30MICHAŁOWSKI KRZYSZTOF1971JACEWOPOLSKA
31MODLIŃSKI ŁUKASZ1994CIECHRZPOLSKA
32MUĆKO BARTOSZ2001BYDGOSZCZSOUVRE BYDGOSZCZPOLSKA
33MURAWSKA AGNIESZKA1999BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKA
34MUSIELAK MARTYNA1986INOWROCŁAWPOLSKA
35MUSIELAK PIOTR1984INOWROCŁAWPOLSKA
36PIETRYKOWSKA KAMILA1997ALEKSANDROW KUJAWSKIPOLSKA
37PIŃSKA SYLWIA1982INOWROCŁAWDO PRZODUPOLSKA
38PIOTROWSKI MACIEJ1980GNIEWKOWOSPORT4LIFEPOLSKA
39PODCZASKA KATARZYNA1989ALEKSANDRÓW KUJAWSKIPOLSKA
40POZNAŃSKA BOŻENA1949INOWROCŁAWPOLSKA
41RADKE MICHAŁ1996INOWROCŁAWINOWROCŁAWPOLSKA
42RADLIŃSKA MAGDALENA1978INOWROCŁAWPOLSKA
43RAKOWSKA MAŁGORZATA1987PAKOŚĆPOLSKA
44RUSS JAKUB2001ŚWIEKATOWOPOLSKA
45SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOPOLSKA
46SITKO MARIUSZ1981JANIKOWOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
47SKOWROŃSKA JOANNA1974DĄBROWA BISKUPIAPOLSKA
48STACHOWIAK JOWITA1980INOWROCŁAWBARBELL SQUAD INOWROCŁAWPOLSKA
49STRZYŻEWSKA JAGODA1986JERZYKOWOPOLSKA
50SZATKOWSKA ANNA1979INOWROCŁAWPOLSKA
51SZATKOWSKI KRZYSZTOF1979INOWROCŁAWPOLSKA
52SZCZEPANIAK EWA1981KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA
53SZCZĘSNA MARTA1984SOSNOWIECPARTNER SOUVREPOLSKA
54SZUDZIK SARA1992INOWROCŁAWPOLSKA
55SZYMURA DAWID1999PLESZEW#MATOSENSPOLSKA
56ŚLIWIŃSKA DOROTA1975NOWY DWÓR MAZOWIECKIPOLSKA
57ŚWIERGIEL SYLWIA1991DAMASŁAWEKPOLSKA
58TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
59URBAN STANISŁAW1962INOWROCŁAWDECATHLON TEAM INOWROCŁAWPOLSKA
60WIELICH HALINA1960INOWROCŁAWPOLSKA
61WIŚNIEWSKA ELWIRA1987MAMLICZPOLSKA
62WOJCIŃSKA NATALIA1984INOWROCŁAWPOLSKA
63ZIELIŃSKA ANIA1982INOWROCŁAWPOLSKA
64ZŁOTUCHA MATEUSZ1998BYDGOSZCZBYDGOSZCZPOLSKA

10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BALCERZAK MARCIN1973DĄBROWA33. BLTR POWIDZPOLSKA
2BARTCZAK MAREK1976KRUSZWICADRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
3BIERNAT MAGDALENA1981INOWROCŁAWBBL INOWROCŁAWPOLSKA
4CYBULSKI MARIUSZ1978JELCZ-LASKOWICESAINT-GOBAIN SQUAD, @BIEGAJZMANKIEM, CREATE TOGETHERPOLSKA
5DOMALEWSKA GRABOWSKA MONIKA1978TORUŃPOLSKA
6GLIWKA ARTUR1980INOWROCŁAWGLIWEKPOLSKA
7GŁON MICHAŁ1990INOWROCŁAWPOLSKA
8GOLUBSKI ROBERT1977MAŁA NIESZAWKAPOLSKA
9GÓRNIAK MAREK2001INOWROCŁAWPOLSKA
10KACZMARCZYK ŁUKASZ1988JASZOWICEPOLSKA
11KARWASZ PAULINA1992LUBIEWOPOLSKA
12KLIMEK RAFAŁ1999WISZNICEPOLSKA
13KOTLAREK MARIUSZ1996INOWROCŁAWPOLSKA
14KUBACIK WACŁAW1965LESZNOPOLSKA
15KWIATKOWSKI PIOTR1983BOŻEJEWICEPOLSKA
16LENARTOWICZ PAWEŁ1997KOŁOUKS G8 BIELANY WARSZAWAPOLSKA
17LEWANDOWSKA DOROTA1977KOŚCIELECDORA BIEGAPOLSKA
18LIPIŃSKI MAREK1978TORUŃPOLSKA
19LUBOCKA PATRYCJA2001TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
20ŁONIEWSKI MICHAŁ1985INOWROCŁAWPOLSKA
21MAJEWSKI ZDZISŁAW1959TORUŃPARKRUN TORUŃPOLSKA
22MŁYNARSKI NORBERT1998ŁĄKOCINPOLSKA
23MUSIELAK MARTYNA1986INOWROCŁAWPOLSKA
24MUZIEWICZ MARCEL2000UNISŁAWPOLSKA
25PIETRYKOWSKA KAMILA1997ALEKSANDROW KUJAWSKIPOLSKA
26RUDNICKI KAROL1969INOWROCŁAWTG-SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
27RYBSKI KAMIL1982TORUNREEBOK RUN CREWPOLSKA
28SIKORSKA ANNA1977KONINKKS ENDORFINYPOLSKA
29SIKORSKA ANNA1977KONINKKS ENDORFINYPOLSKA
30SMYK PAWEŁ1968INOWROCŁAWPOLSKA
31STRACHANOWSKA JOANNA1990INOWROCŁAWPOLSKA
32SZCZESNA MARTA1984SOSNOWIECPOLSKA
33SZCZĘSNA MARTA1984SOSNOWIECPOLSKA
34SZUDZIK ŁUKASZ1993INOWROCŁAWPOLSKA
35WESOŁOWSKI PIOTR1976INOWROCŁAWBARBELL SQUADPOLSKA
36WOJTCZAK SŁAWOMIR1977INOWROCŁAWPOLSKA