System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Bieg Nowalijkowy

Lista startowa / Start List

Data imprezy
08.07.2018

Bieg Nowalijkowy - 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
2BŁOŃSKI DARIUSZ1967TORUŃRC MŁYNIECPOLSKA
3CHMIELARZ KRZYSZTOF1992KRUSZWICACHMIELARZ TEAM KRUSZWICAPOLSKA
4CISKI PRZEMYSŁAW1984TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
5DOBRUCHOWSKA EMILIA1966INOWROCŁAWPOLSKA
6GRABARSKA MAGDALENA1986TORUŃMARMELPOLSKA
7GUŹDZIOŁ JAREK1978SOLEC KUJAWSKISOLECCY BIEGACZEPOLSKA
8JAŚKIEWICZ RAFAŁ1978WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYK WŁOCŁAWEKPOLSKA
9JEŻEWSKA EDYTA1993STOLNOPOLSKA
10JEŻEWSKI ŁUKASZ1987STOLNOPOLSKA
11KOBIELSKA ILONA1987KRUSZWICASOLDIERPOLSKA
12KONDRAT ALEKSANDRA1990TORUŃPOLSKA
13LASKOWSKA KAROLINA1983FABIANKIGKS FABIANKIPOLSKA
14LEWANDOWSKI MIROSŁAW1982BYDGOSZCZPOLSKA
15LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICEPOLSKA
16LUDWIK KRYSTYNA1966ŁYSOMICEPARKRUNPOLSKA
17MACIASZEK KRZYSZTOF1980TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
18MARCINKOWSKI PAWEŁ1968GRĘBOCINVIVA-TORUŃPOLSKA
19MATCZAK ANNA1987WŁOCŁAWEKWKB MARATOŃCZYKPOLSKA
20MOTOCZYŃSKI WOJCIECH1986BYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZPOLSKA
21NADOLNY PIOTR1977TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
22NIEMECZEK WALDEMAR1961JANIKOWOPOLSKA
23OLSZEWSKA EWA1979GNIEWKOWOT.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWOPOLSKA
24OLSZEWSKI ADAM1963NOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPOLSKA
25OLSZEWSKI RAFAŁ1981GNIEWKOWOT.G."SOKÓŁ"GNIEWKOWOPOLSKA
26PILARSKI KRZYSZTOF1980TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
27PILECKA KATARZYNA1979LISEWOAKTYWNE LISEWOPOLSKA
28PRYKANOWSKI MARCIN1978TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
29RUDNICKI KAROL1969INOWROCŁAWTG-SOKÓŁ GNIEWKOWOPOLSKA
30SITKO ARKADIUSZ1977KOŁODZIEJEWOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
31SITKO MARIUSZ1981JANIKOWOSZYBKIE RYSIE TEAMPOLSKA
32SOBKOWIAK OLGIERD1979TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
33SZAFKOWSKI ARKADIUSZ1974SOLEC KUJAWSKISOLECCYBIEGACZEPOLSKA
34SZCZEPANIAK EWA1981KRUSZWICAROZBIEGANA KRUSZWICAPOLSKA
35WIERSKI JAROSŁAW1972LIPNIKIKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
36ZAJĄC LESZEK1958TORUŃPOLSKA
37ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃ15POLSKA
38ŻOŁNOWSKA MONIKA1984TORUŃPOLSKA