System rejestracji dostarcza STS-TIMING

OCR Polska

Lista startowa / Start List

Data imprezy
8-9.09.2018

Bieg 15 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BARCIKOWSKI ŁUKASZ1982WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
2BĄK DANIEL1996GDAŃSKS HEROPOLSKA
3BENTKOWSKA MAGDALENA1987POZNAŃDIRTY SPARROWSPOLSKA
4BIELEC KINGA1983KRAKÓWHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
5BNKOWSKA NADIA1985POZNAŃDIRTY SPARROWSPOLSKA
6BORECKI KRZYSZTOF1977WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
7BRUSIŁO BARTOSZ1982WARSZAWAPOLAND
8BRZĘCZYSZCZYKIEWICZ GRZEGORZ1981GDYNIAXRUNNERSPOLSKA
9BUDZISZ KRZYSZTOF1977BYTOMSOCIOS SILESIAPOLSKA
10BUGAJSKI JAKUB1994MASŁÓWSCYZORYPOLSKA
11CIEŚLAK ARTUR1982SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
12DĄDELEWSKA JOANNA1980MALBORKPIĘKNI I BESTIEPOLSKA
13DD D1994DDJJHUSAPOLSKA
14GARLACZ JUSTYNA1989WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
15HANDKE JUSTYNA1987SZCZECINXRUNNERSPOLSKA
16JABŁOŃSKI ROBERT1977ŁASKKONIUCHYPOLSKA
17JAGODZIŃSKI KAROL1991WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
18JAGODZKI DANIEL1985KIELCESCYZORYPOLSKA
19JAROCKI JONATAN1994GDAŃSKBAUKRANE BUDOWNICTWOPOLSKA
20JASKÓŁKA MAGDALENA1980WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
21JASTRZĘBSKI PIOTR1988ZABRZESOCIOS SILESIAPOLSKA
22KAŁUŻNY MICHAŁ1990POZNAŃDIRTY SPARROWSPOLSKA
23KLEINA MICHAL1980GDYNIAPOLSKA
24KOZACZUK DARIUSZ1978BIAŁYSTOKPOLSKA
25KURAŚ BEATA1981GDAŃSKXRUNNERSPOLSKA
26LEHMANN DAWID1986GDAŃSKPOLSKA
27ŁUCZAK ŁUKASZ1985GDAŃSKXRUNNERSPOLSKA
28ŁUKASZEWSKI JAKUB1996POZNAŃPOLSKA
29MACIEJAK ANNA1992WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
30MAJCHER KRZYSZTOF1979LUBLINWW TEAMPOLSKA
31MAJER AGNIESZKA1986WARSZAWATRENER24H.COM.PLPOLSKA
32MAJOROWSKI KRZYSZTOF1979TCZEWCROSSELITEPOLSKA
33MALEŃCZYK SYLWESTER1980PRUSZKÓWPOLSKA
34MALEŃCZYK SYLWESTER1980PRUSZKÓWPOLSKA
35MARCULA EMIL1989STARACHOWICEHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
36MIODEK ADRIAN1983OPALENICADIRTY SPARROWSPOLSKA
37NYKIEL MARIUSZ1989MYSŁOWICESOCIOS SILESIAPOLSKA
38OŚLIZŁO TOMASZ1987GORZYCEXRUNNERSPOLSKA
39OTWINOWSKI MACIEJ1981KŁOBUCKSCYZORYPOLSKA
40OŹMINKOWSKA ALEKSANDRA1990POZNAŃDIRTY SPARROWSPOLSKA
41PAPLICKA KATARZYNA1982GORZÓW WIELKOPOLSKIDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLSKA
42PETELCZYC PIOTR1974TYCHYHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
43PIĘTKA MARCIN1983OTWOCKAHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
44PIOTROWSKI GRZEGORZ2000SMOLNICAXRUNNERSPOLSKA
45PIOTROWSKI ROMAN1982POZNAŃHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
46PIÓRKOWSKI ADRIAN1990WOLICAKONIUCHY OCRPOLSKA
47PRZYCHODA ANNA1987SIEMIANICEBALTIC SEALSPOLSKA
48PUDŁO MATEUSZ1992WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
49RÓŻYCKA HANNA1983WARSZAWAPOLSKA
50RYBARCZYK ILONA1989KOŁOPOLSKA
51RZEKIECKI ADRIAN1990PRZYGODZICEPOLSKA
52RZEKIECKI ADRIAN1990BOGUFAŁÓWPOLSKA
53STAMATEL SEBASTIAN1994RUDA ŚLĄSKASOCIOS SILESIAPOLSKA
54SZWARC JAGODA1984GDYNIAXRUNNERSPOLSKA
55SZYLKA MIROSŁAW1986GDAŃSKDIRTY SPARROWSPOLSKA
56TARKA ANDRZEJ1977ZELÓWXRUNNERSPOLSKA
57TESTOWY7 JAKUB1993RYPINDZIKIE DZIKI GORZÓWPOLSKA
58TESTOWY7 JAKUB1992RYPINHUSARIAPOLSKA
59TESTOWY7 JAKUB1982RYPINBEST BEASTSPOLSKA
60TRAPKOWSKI PRZEMYSŁAW1982GDAŃSKXRUNNERSPOLSKA
61WESOŁOWSKI SZYMON1988GNIEZNOXRUNNERSPOLSKA
62WIKTOROWICZ MARIUSZ1977ŁÓDŹWATAHAPOLSKA
63WINCZURA AGATA1984DZIERŻYSŁAWEKO OKNA RUNNERSPOLSKA
64WOJEWÓDKA KRYSTIAN1989SOŚNICOWICESOCIOS SILESIAPOLSKA
65WOŹNIAK MICHAŁ1979BIAŁOBRZEGIPOWER TRAININGPOLSKA
66WRÓBEL NIKODEM1987POZNAŃDIRTY SPARROWSPOLSKA
67ZABORSKA-JÓZEFIK IZABELA1971WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
68ZAKRZEWSKI GRZEGORZ1953WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
69ZGUTKA TOMASZ1973SZCZECINHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
70ŻYTAR PAWEŁ1985LUBLINWW TEAMPOLSKA

Bieg 5 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BOGUSZ RAFAŁ1975WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
2BORUC TOMASZ1980WOŁOMINPOLSKA
3BURNUS AGNIESZKA1975WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
4BYCZEK IZABELA1982SIEMIANOWICE ŚLĄSKIECARBON OCR RACING TEAMPOLSKA
5CICHOCKI FILIP1987WARSZAWAPOWERTRAININGPOLSKA
6CIEŚLAK KALINA1980SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
7CZACHURSKI MATEUSZ1987BOCHNIAPOLSKA
8DANIELAK GOSIA1985WARSZAWAPOLSKA
9DOBRZYŃSKA JOANNA1981GDYNIAPOLSKA
10DYCZKOWSKI ANDRZEJ1978SYPNIEWOHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
11FILICZKOWSKA JOWITA1977SŁUPSKBEST BEASTSPOLSKA
12FURSEWICZ-WRÓBEL MONIKA1985SLUPSKBEST BEASTSPOLSKA
13GLONEK SEBASTIAN1984DĄBROWA GÓRNICZACARBON OCR RACINGTEAMPOLSKA
14GOLIŃSKI DOMINIK1989CZĘSTOCHOWAFORMA CROSS TEAM CZĘSTOCHOWAPOLSKA
15HAN KONRAD1983WŁOCŁAWEKOCR TEAM WŁOCŁAWEKPOLSKA
16JAKUBOWSKA KATARZYNA1989KRAKÓWHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
17KALMAN HUBERT1988WARSZAWALFCPOLSKA
18KOZICKI JACEK1979BYTOMBIEGI PRZESZKODOWEPOLSKA
19KUJAWA MAŁGORZATA1975OLSZTYNNAM BIEGAĆ NIE KAZANOPOLSKA
20LALEK BARTŁOMIEJ1994PIOTRKÓW TRYBUNALSKIHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
21LATUSHKIN DZMITRY1984WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
22LATUSHKIN DZMITRY1984WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
23LEWANDOWSKA-KULAK JOANNA1978GŁOBINOBALTIC SEALSPOLSKA
24MAJEWSKI MACIEJ1966LEGIONOWOBRAVEHEARTS LEGIONOWOPOLSKA
25MALIK JANUSZ1961BRZEG DOLNYAM ACTIVEPOLSKA
26MICHALAK MICHAŁ1988WAŁBRZYCHMAD RUNNERS WAŁBRZYCHPOLSKA
27MIERZWA ALEKSANDER1978RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
28MIRKOWSKA KAROLINA1990KONSTANCIN-JEZIORNAPOLSKA
29MUCHA ROBERT1977ZAŁUSKIBESTIE OCR LEGIONOWOPOLSKA
30ORANKIEWICZ KRZYSZTOF1992PŁOCKADRENALINE RUSH OCR TEAMPOLSKA
31OŚLIZŁO MAREK1997SKRZYSZÓWXRUNNERSPOLSKA
32OŚLIZŁO TOMASZ1987GORZYCEXRUNNERSPOLSKA
33PRZYCHODA ANNA1987SIEMIANICEBALTIC SEALSPOLSKA
34RUTKOWSKI MARIUSZ1983PLOCKPOLSKA
35SIERECKI ZBIGNIEW1977ŻELECHÓWPIĘKNI I BESTIEPOLSKA
36SOBOCIŃSKI JAKUB1993BRUKPIĘKNI I BESTIEPOLSKA
37SUCHOCKI ROBERT1991ŁÓDŹWATAHAPOLSKA
38SZULCEK PATRYK1992LINIABIGYELLOWFOOT ADVENTURE TEAMPOLSKA
39SZYMAŃSKI GRZEGORZ1979RUMIAPOLSKA
40ŚWIGOŃSKI PIOTR1982SZCZECINEKHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
41TESTOWY7 JAKUB1983RYPINPOLSKA
42TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
43TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
44TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
45TOŚKO TADEUSZ1977SZCZECINEKHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
46TOŚKO TADEUSZ1977SZCZECINEKPOLSKA
47URBANIAK ANIA1980KRZYWACZKAPOLSKA
48WEŁNA RAFAŁ1991STARGARDHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
49WESZKA SANDRO1985WRONKIDRAGON BALL WRONKIPOLSKA
50WIKTOROWICZ MARIUSZ1977ŁÓDŹWATAHAPOLSKA
51WOJDAN MIROSŁAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
52WOŹNIAK MICHAŁ1979BIAŁOBRZEGIPOWER TRAININGPOLSKA
53WOŹNIAK-KARCZEWSKA PATRYCJA1984KOBYLNICABEST BEASTSPOLSKA
54WRÓBEL NIKODEM1987POZNAŃDIRTY SPARROWSPOLSKA
55ZWARDOŃ MARCIN1980OPOLEPOLSKA
56ŻUŁAWSKI MARCIN1974GDYNIAPOLSKA

Pakiet (15 KM + 5KM + Rashguard)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BABICZ KAROL1990LUBLINHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
2BŁASZCZYK BRUNON1988WARSZAWAKONIUCHY OCRPOLSKA
3BŁĘDZKI ADAM1987LUBASZPOLSKA
4BRYL PIOTR1978ELBLAGBALTIC SEALSPOLSKA
5BURDZY DANIEL1995LEGIONOWOBESTIE OCR LEGIONOWOPOLSKA
6CEJKO DAWID1996SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
7CHRZĄSTEK MACIEK1985KRAKOWBEFIT24TEAMPOLSKA
8CHUDAŃSKI HUBERT1985MAKSYMILIANOWOSP PSP BYDGOSZCZPOLSKA
9CZERWIŃSKI MACIEJ1991SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
10DANIELKIEWICZ TOMASZ1986ŻUKOWICEXRUNNERSPOLSKA
11DANIELKIEWICZ TOMASZ1986ŻUKOWICEXRUNNERSPOLSKA
12DĄBROWSKI RADEK1980PABIANICEPOLSKA
13DEPTA MICHAŁ1985RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
14DOROMIEJCZUK ANDRZEJ1967KONSTANCIN-JEZIORNADZIADY OCRPOLSKA
15DUDACY ADAM1988RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
16DUDACY ADAM1988RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
17DUDKIEWICZ MARCIN1989WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
18DUDKIEWICZ MARCIN1989WARSZAWAHUSRIA RACE TEAMPOLSKA
19FARKOWSKI KONRAD1985MYSIADŁOKONIUCHY OCRPOLSKA
20FRONTCZAK IZABELA1987SZCZECINEKHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
21GĘBSKI MARIUSZ1978LIDZBARK WARMINSKISTG OLSZTYNPOLSKA
22GŁÓWCZAK GRZEGORZ1996BOJANÓWEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
23GOLIŃSKI DOMINIK1989CZĘSTOCHOWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
24GÓRSKI EMIL1992WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLAND
25GROBELNA ALEKSANDRA1997BRZEG DOLNYXRUNNERSPOLSKA
26GRZYWNA GRZEGORZ1992OLESNOWKB META LUBLINIECPOLSKA
27GUCIK PIOTR1986RACIBÓRZPOLSKA
28GUCIK PIOTR1986RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
29HANDKE JUSTYNA1987SZCZECINXRUNNERSPOLSKA
30JAKUBCZAK MARCIN1979BYDLINOBEST BEASTSPOLSKA
31JANISZEWSKI GRZEGORZ1967WARSZAWADZIADY OCRPOLSKA
32JANUSZEWSKI BARTOSZ1991ZIELONA GÓRAKONIUCHY OCRPOLSKA
33KACZMARCZYK PRZEMYSŁAW1993KOBIERZYCEWATAHA/MATNER RUNNING TEAMPOLSKA
34KALININ JAROSŁAW1996WROCŁAWXRUNNERSPOLSKA
35KAŁAN KLAUDIA1994GDYNIAPIĘKNI I BESTIEPOLSKA
36KARCZMARSKI MATEUSZ1987SKWIERZYNAALGRAF RACE TEAMPOLSKA
37KILIMNIK TOMASZ1988OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
38KILIMNIK TOMASZ1988OTWOCKHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMYPOLSKA
39KMIECIAK JAKUB1997SULECINEKDIRTY SPARROWSPOLSKA
40KNOT MARTYNA1986BORKOWOPIĘKNI I BESTIEPOLSKA
41KNOT MARTYNA1986BORKOWOPIĘKNI I BESTIEPOLSKA
42KOHUT IVAN1992WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
43KUBERA KAJETAN1994USTKABALTIC SEALSPOLSKA
44KUBERA KAJETAN1994USTKABALTIC SEALSPOLSKA
45KUCIEWICZ JAROSŁAW1984PIEKARY ŚLĄSKIESZTURMPOLSKA
46KULAK RAFAŁ1978GŁOBINOBALTIC SEALSPOLSKA
47KURAŚ BEATA1981GDAŃSKXRUNNERSPOLSKA
48KURAŚ BEATA1981GDAŃSKXRUNNERSPOLSKA
49KWIATKOWSKI HUBERT2000NOWY TARGGORĄCY POTOK TEAMPOLSKA
50MACHTYL ZYGMUNT1974BIERKOWOBEST BEASTSPOLSKA
51MAŃSKI TOMASZ1989SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
52MAŃSKI TOMASZ1989SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
53MARKIEWICZ ARKADIUSZ1973MALBORKPIĘKNI I BESTIEPOLSKA
54MAZUREK WOJCIECH1990OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKIFIREEAGLES OCRPOLSKA
55MAZUREK WOJCIECH1990WARSZAWAFIREEAGLESOCRPOLSKA
56MICZEK MICHAŁ1981RACIBÓRZEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
57MIERZICKI MARCEL1982WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
58MILEWICZ SYLWIA1986WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
59MIŁOSZ IZABELA1987WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
60MÓRAWSKI MIESZKO1988WARSZAWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
61PALIGA ANNA1992MYSZKOWICESAINT-GOBAIN SQUADPOLSKA
62PŁATEK KATARZYNA1969WARSZAWADZIADY OCRPOLSKA
63PODGÓRSKI MAREK1981WARSZAWAPOLSKA
64POKRZYWIŃSKI ZBIGNIEW1987POLICEXRUNNERSPOLSKA
65RACZEK RADOSŁAW1994PISARZOWAGORĄCY POTOK TEAMPOLSKA
66RACZYŃSKA ANNA1980SŁUPSKBALTIC SEALSPOLSKA
67SALAMON MATEUSZ1990KIELCEPOWER TRAININGPOLSKA
68SŁADEK PATRYK1993BEŁKPOLSKA
69SOBOCIŃSKI KAROL1990DZIERZGOŃPIĘKNI I BESTIEPOLSKA
70SOKOŁOWSKI JAROSŁAW1987WROCŁAWWATAHAPOLSKA
71SZYMAŃSKA JOLANTA1997STARA KISZEWAHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
72ŚWIDZIŃSKI WOJCIECH1991ROGOŻANYEKO-OKNA RUNNERSPOLSKA
73ŚWIĘTEK BARTOSZ1996NOWE BRZESKOGORĄCY POTOK TEAMPOLSKA
74TOBIS MARCIN1988SŁUPSKPOLSKA
75TUCZAPSKI PIOTR1992RZESZÓWXRUNNERSPOLSKA
76TUWALSKI BERNARD1969WARSZAWAPOWER TRAININGPOLSKA
77WLAŹLAK DAMIAN1992KSAWERÓWHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
78WRÓBEL NIKODEM1987POZNAŃDIRTY SPARROWSPOLSKA
79ZEMŁA KINGA1995OŚWIĘCIMPOLSKA
80ZGUTKA TOMASZ1973SZCZECINHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
81ZIĘTARA DAWID1999REDZIKOWOBALTIC SEALSPOLSKA

Bieg Przyjaźni (mężczyźni)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1JANIK PAWEŁ1987WROCŁAWXRUNNERSPOLSKA
2WILCZEK LUKASZ1982CIESZYNPOLSKA

Bieg Przyjaźni (kobiety i dzieci)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj