System rejestracji dostarcza STS-TIMING

5. bieg do źródeł

Lista startowa / Start List

Data imprezy
09.06.2018

Bieg Główny 10 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BEDNARZ KAROL1972TRZCIANARAJ-TATRPOLSKA
2BEMBENNEK KAROLINA1993GDAŃSKPOLSKA
3BIERNACKI SEBASTIAN1986GDAŃSKJASNETPOLSKA
4BIEROŃ MARCIN1980BANINOPOLSKA
5BONIECKA IGA1988SOPOTLPP TEAMPOLSKA
6BORZĘCKI NORBERT1980KOSZALINKOSZALINPOLSKA
7DRAWSKA WIOLETA1984GDAŃSKMAGAZYNIERPOLSKA
8ELWART WALDEMAR1976GDANSKPOLSKA
9FIAŁEK DANUTA1992GDAŃSKLPP TEAMPOLSKA
10GIER WIKTOR1987GDAŃSKPOLSKA
11GÓRSKI ANTONI1948LĘBORKLĘBORKPOLSKA
12GUMKOWSKI SZYMON1999GDAŃSKZORZA GDYNIAPOLSKA
13JAKUBIEC-STAWICKA IZABELA1981PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA
14JARZĘBIŃSKI RAFAŁ1980GDAŃSKPOLSKA
15KARDACH MAGDALENA1980BYDGOSZCZWATAHA ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
16KARLINSKIY ANNA1982GDAŃSKPOLSKA
17KOCOŁ KAROLINA1980GDAŃSKPOLSKA
18KRASZEWSKA AGNIESZKA1980GDYNIAPOLSKA
19LEWANDOWSKA-STAŃCZAK ANNA1975GDAŃSKLPP TEAMPOLSKA
20MACHALICA AGNIESZKA1977GDAŃSKPOLSKA
21MAKARSKI MICHAŁ1983ZAJEZIERZEPOLSKA
22MALKOV IURII1986GDYNIAPOLSKA
23MANIAS MICHAŁ1979PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA
24MIROWICZ PIOTR1985GDAŃSK, POMORSKIEPOLSKA
25MROZIŃSKI RAFAŁ1985GDAŃSK#ROWEROWEPONIEDZIAŁKIPOLSKA
26NIWINSKI STANISLAW1934GDANSKPOM. KLUB WETERANOW L.A. W SOPOCIEPOLSKA
27OSKWAREK MAŁGORZATA1994GDAŃSKPOLSKA
28PACHUCKI ADAM1982GDAŃSKWKURW_TEAMPOLSKA
29PĘŚKO MICHAŁ1976GDAŃSKPOLSKA
30PIOTROWSKI PARTYK1987GDAŃSKBROKUŁ TEAMPOLSKA
31PUZDROWSKA DOMINIKA1995GDAŃSKPOLSKA
32RUDNIK DAGMARA1988PRUSZCZ GDAŃSKIPOLSKA
33RUMKOWSKI PIOTR1983GDYNIAPOLSKA
34SALEEM MONIKA1980GDAŃSKWATAHAPOLSKA
35SETA ANNA1990STRASZYNLPP TEAMPOLSKA
36STANKIEWICZ GRZEGORZ1981GDAŃSKPOLSKA
37STRZELECKA OLA1990GDAŃSKLPP TEAMPOLSKA
38SULIŃSKI JAN1989GDAŃSKSOPOCKI KLUB ŻEGLARSKIPOLSKA
39SUSZEK KRZYSZTOF1959GDAŃSKNIE MARNUJ TLENU GDANSKIE AUTOBUSY I TRAMWAJEPOLSKA
40SZCZEPAN MARCIN2018GDAŃSKPOLSKA
41SZULC JACEK1965STOLNOPOLSKA
42SZULC KAMILA1984GDYNIAPOLSKA
43TORŁOP MAŁGORZATA1962GDAŃSKGRUPA TRÓJMIASTOPOLSKA
44WALCZAK JOANNA1979ŚWIECIEBIEGAJĄCE CIACHAPOLSKA
45WALCZAK TOMASZ1977ŚWIECIEBIEGAJĄCE CIACHAPOLSKA
46WDOWICZ MONIKA1977GDAŃSKPOLSKA
47WIECZOREK TOMASZ1974GDAŃSKWATAHAPOLSKA
48WIŚNIEWSKI JAKUB2005GDAŃSKBELTA TEAMPOLSKA
49WOJCIECHOWSKA DOROTA1984GDAŃSKPOLSKA
50WOJDAN MIROSŁAW1975GDYNIABOOT CAMP POLSKA GDYNIAPOLSKA
51WOJTOWICZ MARCIN1976GDYNIABBL BAŁTYK GDYNIAPOLSKA
52WOLSKI KAMIL1996MŚCISZEWICEPOLSKA
53ZAKRZEWSKA RENATA1977GRUDZIĄDZPOLSKA
54ZAKRZEWSKI PAWEŁ1985GRUDZIĄDZPOLSKA
55ZDANOWICZ WIOLETA1988STAROGARD GDANSKIPOLSKA

Bieg Rodzinny 3 KM

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj