System rejestracji dostarcza STS-TIMING

1 Kolarskie Grand Prix Pomorza Zachodniego

Lista startowa / Start List

Data imprezy
09.09.2018

MINI - jedno okrążenie - 46,5 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1BAJ KRZYSZTOF1977LIPIANYCYKLISTA LIPIANYPOLSKA
2BETYNA ROBERT1972PYRZYCEPYRZYCE PLUSPOLSKA
3HORNATKIEWICZ KRZYSZTOF1960PYRZYCESTOWARZYSZENIE ROWEROWE PYRZYCEPOLSKA
4JANKOWSKI DAREK1983LIPIANYCYKLISTA LIPIANYPOLSKA
5KACZMAREK ŁUKASZ1986SZCZECINPOLSKA
6KOTOWICZ PIOTR1973SZCZECINPPTEAM SZCZECINPOLSKA
7KRAUSE ALEKSANDRA1991SZCZECINGRYFUS SZCZECINPOLSKA
8KRÓL MIŁOSZ1991PYRZYCEPOLSKA
9KRÓL SŁAWOMIR1963PYRZYCEPOLSKA
10ŁYCZEK PIOTR1976STARGARDPOLSKA
11MACUDZIŃSKI ADAM1977BRZESKOROWEROWE PYRZYCEPOLSKA
12MADUZIA MARCIN1977PYRZYCEROWEROWE PYRZYCEPOLSKA
13MILEWSKI PATRYK1991PYRZYCEWARSZAWSKA TEAMPOLSKA
14PNIEWSKI EDWARD1959LIPIANYCYKLISTA LIPIANYPOLSKA
15RETECKI PAWEŁ1983BRZEZINPOLSKA
16SIKORA KRZYSZTOF1955PYRZYCESTOWARZYSZENIE ROWEROWE PYRZYCEPOLSKA
17STEMPIŃSKA ELŻBIETA1964SZCZECINATOS TEAM SZCZECINPOLSKA
18STEMPIŃSKI PAWEŁ1989SZCZECINATOS TEAM SZCZECINPOLSKA
19ZIÓŁKOWSKI ARKADIUSZ1975LIPIANYCYKLISTA LIPIANYPOLSKA

MEGA - dwa okrążenia - 93 km

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1DANIŁOWSKI WOJCIECH1971GORZÓW WIELKOPOLSKIMISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKIPOLSKA
2DĘBIŃSKI KRZYSZTOF1972MYŚLIBÓRZPOLSKA
3FIJOŁEK KRZYSZTOF1975POLICEGRYFUS SZCZECINPOLSKA
4GAJ MARCIN1978SZCZECINGRYFUS SZCZECINPOLSKA
5JANIC LUKASZ1989NOWOGARDSTC STARGARDPOLSKA
6KACZOR PIOTR1977MASZEWORATUSZ MASZEWOPOLSKA
7KACZYŃSKI DARIUSZ1963MIERZYNCUBICA RACING TEAMPOLSKA
8KORZENIEWSKA JUSTYNA1976GORZÓW WLKP.MISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKIPOLSKA
9KOWALSKI KRZYSZTOF1972PYRZYCEROWEROWEPYRZYCEPOLSKA
10KOZANECKA RENATA1975POZNAŃBUDCHEM POZNAŃPOLSKA
11KURLAPSKI MARIUSZ1975ŚWIDWINSTR ŚWIDWINPOLSKA
12KWAŚNIEWICZ GRZEGORZ1974GOLENIÓWJF DUET GOLENIÓWPOLSKA
13PLUTO-PRĄDZYŃSKI PIOTR1986SZCZECINPIOTRAS KLUSKA ENERGY TEAMPOLSKA
14SADKOWSKI SZYMON1961BABIMOSTPOLSKA
15SEŃ LESZEK1981GORZÓW WIELKOPOLSKIMISTRZOWSKIE ROWERY LECH PIASECKIPOLSKA
16SUJKOWSKI MATEUSZ1999ŁOCHOWOPOLSKA
17ZAWARDKA ROBERT1970BARLINEKBARLINECKA GRUPA KOLARSKAPOLSKA
18ŻYCIŃSKI ROMAN1982SZCZECINCUBICA RACING TEAMPOLSKA