System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Krakowski Bieg Niepodległości

Lista startowa / Start List

Data imprezy
11.11.2018

Krakowski Bieg Niepodległości

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK TOMASZ1997GORENICEPOLSKA
2ADAMUS MACIEJ1978SUŁKOWICEPOLSKA
3AMBROZIŃSKI SEBASTIAN1980KRAKÓWGANG KRÓLEWSKICH MŁYNARZYPOLSKA
4ANDRULEWICZ MARIUSZ1984KRAKÓWWILD DOGS TEAMPOLSKA
5AUGUSTYN MARLENA1994ŁĘKI GÓRNEPOLSKA
6BAŃKA DOMINIK1993KRAKÓWPOLSKA
7BARTOSZ KATARZYNA1974KRAKÓWPENTELPOLSKA
8BARWINEK MAGDALENA1994KRAKÓW42 DO SZCZĘŚCIAPOLSKA
9BEDYCHAJ ANDRZEJ1990KRAKÓWX-MANI MARSZAŁKAPOLSKA
10BERDOWSKI DAWID1976LEDN8CA GÒRNAPOLSKA
11BIALEK MICHAL1993KRAKOWPOLSKA
12BOBULSKI JANUSZ1956BYTOMPOLSKA
13BOJARSKA BEATA1984KRAKÓWPOLSKA
14BOJARSKA BEATA1984KRAKÓWPOLSKA
15BOJARSKA EWA1989KRAKÓWDOTS SQUADPOLSKA
16BOMBA JUSTYNA1990KRAKÓWPOLSKA
17BORUCKI KAROL1991KATOWICEPOLSKA
18BOUFRAHI RYSIEK1978KRAKOWPOLSKA
19BUCZEK BARTOSZ1977KRAKÓWBUCZEK TEAMPOLSKA
20BUCZEK MAŁGORZATA1983CZERNICHOW#CAŁYWYŹRAŁBIEGAPOLSKA
21BUDZIK PIOTR1992KRAKÓWPOLSKA
22BUGAJSKI ARTUR1972DĄBROWA GÓRNICZAJABIEGAMPOLSKA
23CAPIŃSKA ANNA1980STRÓŻANIGHT RUNNERSPOLSKA
24CHAIEB NATALIA1985LISZKIHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
25CHAIEB SEBASTIAN1981LISZKIHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
26CHLEBDA ARKADIUSZ1989WRZASOWICEPOLSKA
27CHOWANIEC MARIA1995MYŚLENICEPOLSKA
28COTTER OLIVIA1976COUNTY CORKMALLOW ACIRELAND
29CZAPIEWSKA ELIZA1985KRAKÓWPOLSKA
30CZAPLA RENATA1979KRAKÓWPOLSKA
31CZYŻ PIOTR1977RZĄSKAPOLSKA
32DAKOWICZ KATARZYNA1982KRAKÓWDRUŻYNA BIEGOWA NC+POLSKA
33DANEK LESŁAW1988WIELICZKAPOLSKA
34DANEL MAGDALENA1985KRAKÓWNEED FOR SPEEDPOLSKA
35DRABIK JACEK1964KRAKOWPOLSKA
36DUDA WERONIKA1993KRAKÓWPOLSKA
37DUDA ŁUKASZ1984CHORZÓWPOLSKA
38DURAŁEK RENATA1979KRAKÓWPOLSKA
39DZIÓB RADOSŁAW1975WIELICZKAAKB CRACOVIAPOLSKA
40FALANDYSZ PIOTR1990TARNOGRÓDPOLSKA
41FILICIAK TOM1967KRAKÓWPOLSKA
42FILUCIAK DANIEL1982MYŚLENICEPOLSKA
43FIREK RAFAŁ1974KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
44FLOREK ARTUR1978KALWARIA ZEBRZYDOWSKAPOLSKA
45FLOREK DARIUSZ1990KRAKÓWPOLSKA
46FLORKIEWICZ SŁAWOMIR1967SOSNOWIECPOLSKA
47FURMANIUK ARTUR1979CIESZYNPOLSKA
48GAWOR ARTUR1971STALOWA WOLAPOLSKA
49GAWOR MONIKA1972STALOWA WOLAPOLSKA
50GAWRON JAN1981WIELICZKAPOLSKA
51GIERAS ANNA1987GARLICZKAPOLSKA
52GLEŃ NATALIA1997KRZESZOWICEPOLSKA
53GŁĄBIŃSKI PIOTR1985KRAKÓW#ADAMCZERWIŃSKITEAMPOLSKA
54GOĆWIN MARTA1963KRAKÓWPOLSKA
55GÓRA RAFAŁ1974GDÓWPOLSKA
56GÓRA RAFAŁ1974GDÓWPOLSKA
57GÓRA RAFAŁ1974GDÓWPOLSKA
58GÓRA RAFAŁ1974GDÓWPOLSKA
59GÓRKIEWICZ MAGDALENA1989KRAKÓWPOLSKA
60GÓRSKA MAGDALENA1999KROCZYCEPOLSKA
61GROCHAL RAFAŁ1973KRAKÓWITMBWPOLSKA
62GRUSZKA MAŁGORZATA1969ŁOJKI60 MINUTPOLSKA
63GRYGIEL MAREK1976KRAKÓWJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLSKA
64GRZESIAK MARZENA1981CZERNICHÓWPOLSKA
65GRZYWACZ ANNA1994GORLICEPOLSKA
66GUZIK KATARZYNA1988RZESZOTARYPOLSKA
67HAZIOR BARTOSZ2000KRAKÓWPOLSKA
68HORBATIUK LIDIIA1986KRAKÓWPOLSKA
69HOSANIAK STANISŁAW1978NOWY TARGPZU SPORT TEAMPOLSKA
70HULOK MAGDALENA1984RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
71HUSZCZO MARTA1991KRAKÓWPOLSKA
72JABŁOŃSKA SYLWIA1982KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLSKA
73JANIK ANNA1977KRAKÓWACTIVE RUNPOLSKA
74JANIK SZYMON1985KRAKÓWPOLSKAÓ
75JEDYNAK ANNA1981KRAKÓWPOLSKA
76JUREK WERONIKA1996KRAKÓWTRIATHLON RADŁÓWPOLSKA
77KAMIENIARZ KRYSTIAN1991TRZEBINIAWKURW_TEAMPOLSKA
78KANTOR PAULINA1992KRAKÓWKANTORTEAMPOLSKA
79KAPICKI JAN1956MYSŁOWICEPOLSKA
80KARCZ BARBARA1988DOBCZYCEDZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIOPOLSKA
81KARPIEL MACIEJ1976TUCHÓWPOLSKA
82KĘDER WŁODZIMIERZ1966KRAKÓWPOLSKI BIEGACZPOLSKA
83KOLACKA MARTYNA1989WODZISŁAW ŚLĄSKIGO APTIV!POLSKA
84KOŁEK MACIEJ1980WADOWICEZ BIEGANIEM NAM DO TWARZYPOLSKA
85KOŁEK RENATA1983WADOWICEZ BIEGANIEM NAM DO TWARZYPOLSKA
86KOMENZA MARCIN1974KRAKÓWPOLSKA
87KOPEĆ ARTUR1970JAWORZNOPKP CARGOPOLSKA
88KOŚĆ KAROL1985KRAKÓWSTUKA PUKAPOLSKA
89KOWALIK DAWID1986NOWY SĄCZFIGHT HOUSE NOWY SĄCZPOLSKA
90KOWALSKI PIOTR1983KRAKÓWPOLSKA
91KRĘPA AGNIESZKA1991KRAKÓWWKURW_TEAM KRAKÓWPOLSKA
92KRYCIA KAMIL1993SANDOMIERZPOLSKA
93KRZYMOWSKI DARIUSZ1975CHORZÓWPOLSKA
94KSYTA MARTYNA1990KONSKIEX-MENPOLSKA
95KUCIEL ROBERT1982BOLĘCINRUNNING BOLĘCINPOLSKA
96KUKLA JANUSZ1985ŻEGOCINABOCHNIA BIEGAPOLSKA
97KULA KLAUDIA1994KRZYSZTOFORZYCEPOLSKA
98KUREK ANNA1979KRAKÓWPOLSKA
99KUREK JAN1980KRZESZOWICEWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
100KURKIEWICZ GRZEGORZ1973KRAKÓWBEFIT24TEAMPOLSKA
101KURLETO JAROSŁAW1983ŚWIĄTNIKI GÓRNEPOLSKA
102LATOCHA MARCELINA1987KRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
103LECH DOMINIKA1989MYSŁOWICEPOLSKA
104LELEŃ WOJCIECH1984KRAKOWPOLSKA
105LORENS PIOTR1970KRAKÓWPOLSKA
106ŁUCZAK ANNA1979SŁOMNIKIPOLSKA
107MACHNO JANUSZ1970KRAKOWRU3AJ BIEGAPOLSKA
108MACZEL ALEKSANDRA1991KRAKÓWPOLSKA
109MACZUGA JÓZEK1956MYSŁOWICEPOLSKA
110MAKOWSKI PAWEŁ1980KRAKÓWPOLSKA
111MAKOWSKI PAWEŁ1980KRAKÓWPOLSKA
112MARMURA MAREK1974CHORZÓWCHSBD W RUCHUPOLSKA
113MARMURA MAREK1974CHORZÓWCHSBD W RUCHUPOLSKA
114MARTYKA AGNIESZKA1981KRAKÓWCITYPOLSKA
115METZLER WŁADYSŁAW1963KRAKÓWPOLSKA
116MICHAŁEK ŁUKASZ1981KRAKÓWNIEZATAPIALNI TEAMPOLSKA
117MIELNICZEK GRZEGORZ1970KRAKOWB.RUNNERPOLSKA
118MOLĄG MATEUSZ1976BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGA MOSUR RUDAWAPOLSKA
119MOLĄG MATEUSZ1976BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGA MOSUR RODAWAPOLSKA
120MOLIŃSKI TOMASZ1979DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
121MOSKAŁA SŁAWEK1978STANISŁAW GÓRNYPOLSKA
122MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ KATARZYNA1978KRAKÓWPOLSKA
123MUSIAŁ JUSTYNA1987KRAKÓWPOLSKA
124MUSIAŁ SZCZEPAN1991TUCHÓWKLUB KIBICAPOLSKA
125MUSIAŁ WOJCIECH1966KRAKÓWPOLSKA
126NADKAŃSKA NATALIA1988KRAKÓWPOLSKA
127NIEDOWÓZ MICHAŁ1994CHRZANÓWPOLSKA
128NOWORYTA GRACJAN1980CZYŻÓWKAAQUARIUM TEAMPOLSKA
129NOWOTARSKA PAULINA1991KRAKÓWPOLSKA
130O’NEILL AISLING1976COUNTY CORKMALLOW ACIRELAND
131ODRZYWOŁEK MACIEJ1981KRAKÓWPOLSKA
132OLBRYCH BARTŁOMIEJ1987BINAROWAMAŁOPOLSKA POLICJAPOLSKA
133ORLEF MARCIN1973KRAKÓWPĘDZĄCE IMADŁAPOLSKA
134ORZECHOWSKI MARCIN1980KRAKÓWPOLSKA
135ORZEŁ KONRAD1996MĘCINAPOLSKA
136OSIKA MARCIN1976KRAKÓW, POLSKAPOLSKA
137OTERMAN NATALIA1993KRAKOWAHOJPOLSKA
138PABIAN AGNIESZKA1971NIEDOMICEOCR TEAM MASTER'S GYMPOLSKA
139PAMUŁA ZUZANNA1986KRAKÓWPOLAND
140PAPIEŻ SZYMON1987BIAŁKAMOCNI POMOCNIPOLSKA
141PESCHAK ALEKSANDRA1983KRAKÓWPOLSKA
142PĘKALSKI MICHAŁ1984KRAKÓWPOLSKA
143PIETRZYK MAGDALENA1995CHYBIEPOLSKA
144PILCH JOLANTA1970KRAKÓWPOLSKA
145PILCH JOLANTA1970KRAKÓWPOLSKA
146POCIĘGIEL GRZEGORZ1984WĘGRZCE WIELKIEHEKTORPOLSKA
147POLAK ALEKSANDRA1994KRAKOWPOLSKA
148POLASZEWSKI MARCIN1982KRAKÓWPOLSKA
149POLIT BERNADETA1979KRAKÓWPOLSKA
150PROĆ ANDRZEJ1968BALINREBELLION OF FREE RUNNERSPOLSKA
151PRYCHOCEN KAROLINA1993MIKOŁÓWPOLSKA
152PRZEBINDA KRYSTIAN1993KRAKÓWPOLSKA
153PRZEBINDA KRYSTIAN1993KRAKÓWPOLSKA
154PRZYGODZKA ANNA1982NIEPOLOMICEPOLSKA
155PTAK MICHAŁ1984RZĄSKAPOLSKA
156PTASZEK IZABELA1975KRAKÓWPOLSKA
157PYTEL JAROSLAW1982JAWORZNOPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
158ROJEK MACIEJ1988KRAKÓWAUTOMATIONSTECHNIKPOLSKA
159RYŚ ŁUKASZ1979KRAKÓW;-)POLSKA
160SADOWSKI ALEKSANDER1974BRZOZOWAGT KONAPOLSKA
161SANCHEZ MARTINEZ JUAN1984KRAKOWPOLSKA
162SAWICKA MAŁGORZATA1979WODNICAPOLSKA
163SHEPPARD AGNIESZKA1974MANCHESTERANGLIA
164SIEMASZKO ELIZA1996KRAKÓWPOLSKA
165SIEPRAWSKI JAKUB1987KRAKÓWEVENTARIATPOLSKA
166SLAWNIAK MAGDALENA1994ZIELONKIPOLSKA
167SŁOMKA KEVIN1993KRAKÓWSWD TEAMPOLSKA
168SOWA TOMASZ1974KRAKÓWITMBW KRAKÓWPOLSKA
169STAFIEJ ALEKSANDRA1998BOROWAPOLSKA
170STOLORZ KATARZYNA1985TYCHYINŻYNIERIA BIEGANIAPOLSKA
171STROJEK ANDRZEJ1975BIBICEORANGE IRON TEAMPOLSKA
172STYLA KAMIL ALEKSANDER1987KRAKOWLOS PILOTOSPOLSKA
173SUCHOŃ KAROL1984KRAKÓWPOLSKA
174SUROWIAK MACIEJ1996ŻYWIECPOLSKA
175SWATEK MATEUSZ1900STASZÓWPOLSKA
176SYGUDA ANITA1983KRAKÓWPOLSKA
177SYGUŁA KATARZYNA1973JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLSKA
178SZAFRANEK MAŁGORZATA1991KRAKÓWPOLSKA
179SZALAK ANDRZEJ1952PUŁAWYMELRUNNING PUŁAWYPOLSKA
180SZCZEKOCKI PAWEL1957KRAKOWPOLSKA
181SZCZĘŚNIAK SYLWIA1986KRAKÓWREHABILITANCI.ORG.PLPOLSKA
182SZCZUDŁO MARCIN1991KRAKÓWPOLSKA
183SZEWC BOGDAN1983KRAKÓWPOLSKA
184SZTERLEJA SZYMON1983ZABIERZÓWPOLSKA
185SZUBERT MICHAŁ1979ZABIERZÓWZABIERZÓW BIEGAPOLSKA
186SZYMKIEWICZ KRZYSZTOF1993KRAKÓWPOLSKA
187ŚLUSAREK MARTA1983KRAKÓWPOLSKA
188ŚWIERCZEK DAWID1984JADOWNIKIPOLSKA
189TARKOWSKI PIOTR1992RUDAWAPOLSKA
190TEST TEST1998KRAKÓW444POLSKA
191TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
192TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
193TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
194TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
195TOMALA KATARZYNA1987SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
196TRELA KONRAD1979SECEMINWKURW_TEAMPOLSKA
197TURSUNKULOVA MADINA1984KRAKOWPOLSKA
198UDAŁA MAJA1988KRAKÓWPOLSKA
199ULIŃSKA WERONIKA1993KRAKÓWWYBIEGANA BLOGPOLSKA
200WACŁAWEK MICHAŁ1991BĘDZINPOLSKA
201WAWRZEŃCZYK TOMASZ1981BRZEZINYPOLSKA
202WESOŁOWSKI ŁUKASZ1981CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKPOLSKA
203WOJDA PIOTR1978KRAKOWPOLSKA
204WOLAŃSKI HENRYK1969KRAKÓWPOLSKA
205WÓJCIK BOGUSŁAW1972KRAKÓWTREKO LASERPOLSKA
206WÓJCIK GRZEGORZ1974WIELICZKAPĘDZĄCE IMADŁAPOLSKA
207WÓJCIKOWSKI MARCIN1983TARNÓWPOLSKA
208ZACHARA KATARZYNA1987KRAKÓWPOLSKA
209ZAJĄC PAWEŁ1985KRAKÓWCROSS HEROESPOLSKA
210ZASADA TOMASZ1971KRAKÓWPOLSKA
211ZASTAWNY TOMASZ1980KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
212ZAWADA ANNA1983KRAKÓWREHABILITANCI.PLPOLSKA
213ZĄBCZYŃSKI DARIUSZ1974SŁOMNIKIPOLSKA
214ZIELEN PAWEL1994JERZMANKIPOLSKA
215ŻAK EWELINA1985PRZEGINIA DUCHOWNAPOLSKA
216ŻMIGRODZKI RYSZARD1958SŁOMNIKIPOLSKA
217ŻURAWIK DANIEL1984JAWORZNOPPI SYSTEMY-GRZEWCZEPOLSKA
218ŻUREK SYLWIA1984KRAKÓWPĘDZĄCE IMADŁAPOLSKA
219ŻUREK-WÓJCIK JOANNA1978WIELICZKAPĘDZĄCE IMADŁAPOLSKA
220ŻYWIOŁEK MATEUSZ1993KRAKÓWPOLSKA

Bieg na 100m, dzieci do lat 6 (do 2012)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg na 300m, dzieci w wieku 7-9 lat (2009-2011)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg na 600m, dzieci w wieku 10-12 lat (2006-2008)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg na 900m, dzieci w wieku 13-16 lat (2002-2005)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj