System rejestracji dostarcza STS-TIMING

Krakowski Bieg Niepodległości

Lista startowa / Start List

Data imprezy
11.11.2018

Krakowski Bieg Niepodległości

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ADAMCZYK TOMASZ1997GORENICEPOLSKA
2ADAMUS MACIEJ1978SUŁKOWICEPOLSKA
3AMBROZIŃSKI SEBASTIAN1980KRAKÓWGANG KRÓLEWSKICH MŁYNARZYPOLSKA
4ANDRULEWICZ MARIUSZ1984KRAKÓWWILD DOGS TEAMPOLSKA
5AUGUSTYN MARLENA1994ŁĘKI GÓRNEPOLSKA
6BAŃKA DOMINIK1993KRAKÓWPOLSKA
7BARTOSZ KATARZYNA1974KRAKÓWPENTELPOLSKA
8BARWINEK MAGDALENA1994KRAKÓW42 DO SZCZĘŚCIAPOLSKA
9BEDYCHAJ ANDRZEJ1990KRAKÓWX-MANI MARSZAŁKAPOLSKA
10BERDOWSKI DAWID1976LEDN8CA GÒRNAPOLSKA
11BIALEK MICHAL1993KRAKOWPOLSKA
12BOBULSKI JANUSZ1956BYTOMPOLSKA
13BOJARSKA BEATA1984KRAKÓWPOLSKA
14BOJARSKA EWA1989KRAKÓWDOTS SQUADPOLSKA
15BOMBA JUSTYNA1990KRAKÓWPOLSKA
16BOUFRAHI RYSIEK1978KRAKOWPOLSKA
17BUCZEK MAŁGORZATA1983CZERNICHOW#CAŁYWYŹRAŁBIEGAPOLSKA
18BUDZIK PIOTR1992KRAKÓWPOLSKA
19CAPIŃSKA ANNA1980STRÓŻANIGHT RUNNERSPOLSKA
20CHAIEB NATALIA1985LISZKIHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
21CHAIEB SEBASTIAN1981LISZKIHUSARIA RACE TEAMPOLSKA
22CHLEBDA ARKADIUSZ1989WRZASOWICEPOLSKA
23COTTER OLIVIA1976COUNTY CORKMALLOW ACIRELAND
24CZAPIEWSKA ELIZA1985KRAKÓWPOLSKA
25CZAPLA RENATA1979KRAKÓWPOLSKA
26DAKOWICZ KATARZYNA1982KRAKÓWDRUŻYNA BIEGOWA NC+POLSKA
27DANEK LESŁAW1988WIELICZKAPOLSKA
28DANEL MAGDALENA1985KRAKÓWNEED FOR SPEEDPOLSKA
29DRABIK JACEK1964KRAKOWPOLSKA
30DRĄG PIOTR1998KRAKÓWPOLSKA
31DUDA WERONIKA1993KRAKÓWPOLSKA
32DUDA ŁUKASZ1984CHORZÓWPOLSKA
33DUDEK JOANNA1983SMARDZOWICEWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
34DZIÓB RADOSŁAW1975WIELICZKAAKB CRACOVIAPOLSKA
35FALANDYSZ PIOTR1990TARNOGRÓDPOLSKA
36FILUCIAK DANIEL1982MYŚLENICEPOLSKA
37FIREK RAFAŁ1974KRAKÓWLACHO TEAMPOLSKA
38FLOREK ARTUR1978KALWARIA ZEBRZYDOWSKAPOLSKA
39FLOREK DARIUSZ1990KRAKÓWPOLSKA
40FLOREK MCHAŁ1976KRAKÓWPOLSKA
41GAWOR ARTUR1971STALOWA WOLAPOLSKA
42GAWOR MONIKA1972STALOWA WOLAPOLSKA
43GIERAS ANNA1987GARLICZKAPOLSKA
44GLEŃ NATALIA1997KRZESZOWICEPOLSKA
45GOĆWIN MARTA1963KRAKÓWPOLSKA
46GÓRSKA MAGDALENA1999KROCZYCEPOLSKA
47GROCHAL RAFAŁ1973KRAKÓWITMBWPOLSKA
48GRYGIEL MAREK1976KRAKÓWJACEKBIEGA RUNNING TEAMPOLSKA
49GRZESIAK MARZENA1981CZERNICHÓWPOLSKA
50GUZIK KATARZYNA1988RZESZOTARYPOLSKA
51HORBATIUK LIDIIA1986KRAKÓWPOLSKA
52HOSANIAK STANISŁAW1978NOWY TARGPZU SPORT TEAMPOLSKA
53HULOK MAGDALENA1984RUDA ŚLĄSKAPOLSKA
54JANIK ANNA1977KRAKÓWACTIVE RUNPOLSKA
55JANIK SZYMON1985KRAKÓWPOLSKAÓ
56JAWORSKI PIOTR1978KRAKÓWPOLSKA
57JEDYNAK ANNA1981KRAKÓWPOLSKA
58KAMIENIARZ KRYSTIAN1991TRZEBINIAWKURW_TEAMPOLSKA
59KAPICKI JAN1956MYSŁOWICEPOLSKA
60KARCZ BARBARA1988DOBCZYCEDZIEŁO POMOCY ŚW. OJCA PIOPOLSKA
61KARPIEL MACIEJ1976TUCHÓWPOLSKA
62KĘDER WŁODZIMIERZ1966KRAKÓWPOLSKI BIEGACZPOLSKA
63KOLACKA MARTYNA1989WODZISŁAW ŚLĄSKIGO APTIV!POLSKA
64KOŁEK MACIEJ1980WADOWICEZ BIEGANIEM NAM DO TWARZYPOLSKA
65KOŁEK RENATA1983WADOWICEZ BIEGANIEM NAM DO TWARZYPOLSKA
66KOMENZA MARCIN1974KRAKÓWPOLSKA
67KOWALIK DAWID1986NOWY SĄCZFIGHT HOUSE NOWY SĄCZPOLSKA
68KOWALSKI PIOTR1983KRAKÓWPOLSKA
69KRĘPA AGNIESZKA1991KRAKÓWWKURW_TEAM KRAKÓWPOLSKA
70KRYCIA KAMIL1993SANDOMIERZPOLSKA
71KSYTA MARTYNA1990KONSKIEX-MENPOLSKA
72KUCIEL ROBERT1982BOLĘCINRUNNING BOLĘCINPOLSKA
73KULA KLAUDIA1994KRZYSZTOFORZYCEPOLSKA
74KUMOREK ZBYSZEK1974KRAKÓWPOLSKA
75KUREK ANNA1979KRAKÓWPOLSKA
76KUREK JAN1980KRZESZOWICEWATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIEPOLSKA
77KURKIEWICZ GRZEGORZ1973KRAKÓWBEFIT24TEAMPOLSKA
78KURLETO JAROSŁAW1983ŚWIĄTNIKI GÓRNEPOLSKA
79KWIECIŃSKI MARCIN1976WĘGRZCE WIELKIEPOLSKA
80LATOCHA MARCELINA1987KRAKÓWBIEGAM BO LUBIĘPOLSKA
81LECH DOMINIKA1989MYSŁOWICEPOLSKA
82LORENS PIOTR1970KRAKÓWPOLSKA
83ŁUCZAK ANNA1979SŁOMNIKIPOLSKA
84MACHNO JANUSZ1970KRAKOWRU3AJ BIEGAPOLSKA
85MAKOWSKI PAWEŁ1980KRAKÓWPOLSKA
86MALINOWSKI MATEUSZ1981SKAWINAPOLSKA
87MARMURA MAREK1974CHORZÓWCHSBD W RUCHUPOLSKA
88MARMURA MAREK1974CHORZÓWCHSBD W RUCHUPOLSKA
89MARTYKA AGNIESZKA1981KRAKÓWCITYPOLSKA
90MICHAŁEK ŁUKASZ1981KRAKÓWNIEZATAPIALNI TEAMPOLSKA
91MIELNICZEK GRZEGORZ1970KRAKOWB.RUNNERPOLSKA
92MISZTAL GRZEGORZ1971JĘDRRZEJÓWPOLSKA
93MOLĄG MATEUSZ1976BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGA MOSUR RUDAWAPOLSKA
94MOLĄG MATEUSZ1976BOLECHOWICEZABIERZÓW BIEGA MOSUR RODAWAPOLSKA
95MOLIŃSKI TOMASZ1979DĄBROWA GÓRNICZAPOLSKA
96MOSKAŁA SŁAWEK1978STANISŁAW GÓRNYPOLSKA
97MOSZUMAŃSKA-KOLEGOWICZ KATARZYNA1978KRAKÓWPOLSKA
98MUSIAŁ JUSTYNA1987KRAKÓWPOLSKA
99MUSIAŁ SZCZEPAN1991TUCHÓWKLUB KIBICAPOLSKA
100MUSIAŁ WOJCIECH1966KRAKÓWPOLSKA
101NADKAŃSKA NATALIA1988KRAKÓWPOLSKA
102NOWORYTA GRACJAN1980CZYŻÓWKAAQUARIUM TEAMPOLSKA
103NOWOTARSKA PAULINA1991KRAKÓWPOLSKA
104O’NEILL AISLING1976COUNTY CORKMALLOW ACIRELAND
105ORLEF MARCIN1973KRAKÓWPĘDZĄCE IMADŁAPOLSKA
106ORZECHOWSKI MARCIN1980KRAKÓWPOLSKA
107OSIKA MARCIN1976KRAKÓW, POLSKAPOLSKA
108OTERMAN NATALIA1993KRAKOWAHOJPOLSKA
109PAMUŁA ZUZANNA1986KRAKÓWPOLAND
110PAPIEŻ SZYMON1987BIAŁKAMOCNI POMOCNIPOLSKA
111PESCHAK ALEKSANDRA1983KRAKÓWPOLSKA
112PIETRZYK MAGDALENA1995CHYBIEPOLSKA
113PILCH JOLANTA1970KRAKÓWPOLSKA
114PILCH JOLANTA1970KRAKÓWPOLSKA
115POCIĘGIEL GRZEGORZ1984WĘGRZCE WIELKIEHEKTORPOLSKA
116POLAK ALEKSANDRA1994KRAKOWPOLSKA
117POLASZEWSKI MARCIN1982KRAKÓWPOLSKA
118POLIT BERNADETA1979KRAKÓWPOLSKA
119PROĆ ANDRZEJ1968BALINREBELLION OF FREE RUNNERSPOLSKA
120PRYCHOCEN KAROLINA1993MIKOŁÓWPOLSKA
121PRZYBYLSKI TOMASZ1980DĄBROWA GÓRNICZAW POGONI ZA DUCHEMPOLSKA
122PRZYGODZKA ANNA1982NIEPOLOMICEPOLSKA
123PTAK MICHAŁ1984RZĄSKAPOLSKA
124PTASZEK IZABELA1975KRAKÓWPOLSKA
125PYTEL JAROSLAW1982JAWORZNOPARKRUN CHRZANÓWPOLSKA
126ROJEK MACIEJ1988KRAKÓWAUTOMATIONSTECHNIKPOLSKA
127RYŚ ŁUKASZ1979KRAKÓW;-)POLSKA
128SANCHEZ MARTINEZ JUAN1984KRAKOWPOLSKA
129SAWICKA MAŁGORZATA1979WODNICAPOLSKA
130SIEPRAWSKI JAKUB1987KRAKÓWEVENTARIATPOLSKA
131SLAWNIAK MAGDALENA1994ZIELONKIPOLSKA
132STOLORZ KATARZYNA1985TYCHYINŻYNIERIA BIEGANIAPOLSKA
133STROJEK ANDRZEJ1975BIBICEORANGE IRON TEAMPOLSKA
134SUCHOŃ KAROL1984KRAKÓWPOLSKA
135SUROWIAK MACIEJ1996ŻYWIECPOLSKA
136SYGUŁA KATARZYNA1973JAWORZNOKB MCKIS JAWORZNOPOLSKA
137SZAFRANEK MAŁGORZATA1991KRAKÓWPOLSKA
138SZCZĘŚNIAK SYLWIA1986KRAKÓWREHABILITANCI.ORG.PLPOLSKA
139SZCZUDŁO MARCIN1991KRAKÓWPOLSKA
140SZEWC BOGDAN1983KRAKÓWPOLSKA
141ŚLÓSARCZYK JAKUB1979KRAKÓWPOLSKA
142ŚLUSAREK MARTA1983KRAKÓWPOLSKA
143ŚWIERCZEK DAWID1984JADOWNIKIPOLSKA
144TARKOWSKI PIOTR1992RUDAWAPOLSKA
145TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
146TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
147TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
148TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
149TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
150TOMALA KATARZYNA1987SIEMIANOWICE ŚLĄSKIEPOLSKA
151TRACZ MACIEJ1974KRAKÓWPOLSKA
152TRELA KONRAD1979SECEMINWKURW_TEAMPOLSKA
153TURSUNKULOVA MADINA1984KRAKOWPOLSKA
154UDAŁA MAJA1988KRAKÓWPOLSKA
155ULIŃSKA WERONIKA1993KRAKÓWWYBIEGANA BLOGPOLSKA
156WAWRZEŃCZYK TOMASZ1981BRZEZINYPOLSKA
157WESOŁOWSKI ŁUKASZ1981CHMIELNIKRUN TEAM CHMIELNIKPOLSKA
158WOJTOWICZ PIOTR1974KŁOBUCKPOLSKA
159WOLAŃSKI HENRYK1969KRAKÓWPOLSKA
160WÓJCIK GRZEGORZ1974WIELICZKAPĘDZĄCE IMADŁAPOLSKA
161ZACHARA KATARZYNA1987KRAKÓWPOLSKA
162ZAJĄC PAWEŁ1985KRAKÓWCROSS HEROESPOLSKA
163ZALEWSKA KATARZYNA1990KRAKÓWPOLSKA
164ZASTAWNY TOMASZ1980KRAKÓWAZS AWF KRAKÓW MASTERSPOLSKA
165ZAWADA ANNA1983KRAKÓWREHABILITANCI.PLPOLSKA
166ZĄBCZYŃSKI DARIUSZ1974SŁOMNIKIPOLSKA
167ŻAK EWELINA1985PRZEGINIA DUCHOWNAPOLSKA
168ŻUREK SYLWIA1984KRAKÓWPĘDZĄCE IMADŁAPOLSKA
169ŻUREK-WÓJCIK JOANNA1978WIELICZKAPĘDZĄCE IMADŁAPOLSKA
170ŻYWIOŁEK MATEUSZ1993KRAKÓWPOLSKA

Bieg na 100m, dzieci do lat 6 (do 2012)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg na 300m, dzieci w wieku 7-9 lat (2009-2011)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg na 600m, dzieci w wieku 10-12 lat (2006-2008)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj

Bieg na 900m, dzieci w wieku 13-16 lat (2002-2005)

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj