System rejestracji dostarcza STS-TIMING

36. TORUŃ MARATON / PÓŁMARATON 2018

Lista startowa / Start List

Data imprezy
28.10.2018

Toruń Maraton

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1ABROMAITYTĖ ŠMAIŽĖ LINA1979VILNIUSINŽINERIJALIETUVA
2ABROMAITYTĖ ŠMAIŽĖ LINA1979VILNIUSINŽINERIJALIETUVA
3ADAMKIEWICZ MARIAN1955CIECHOCINEKPOLSKA
4AKHERRAZ ABDELLAH1984OULMESWASLMOROCCO
5ALEKSANDROWICZ RADOSŁAW1988GRUDZIĄDZPOLSKA
6BETLEJ HUBERT1982KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
7BIAŁEK DAWID1989NAKŁO NAD NOTECIĄKWP W BYDGOSZCZYPOLSKA
8BOGDANOWICZ BEATA1977GDAŃSKPOLSKA
9BOROWSKI BARTOSZ1978SZCZECINPOLSKA
10BORZĘCKI NORBERT1980KOSZALINPOLSKA
11BOUCHIKER KAMIL1998MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA
12BOUCHIKER KAMIL1998MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA
13BOUCHIKER KAMIL1998MIŃSK MAZOWIECKIPOLSKA
14BRANIA HIERONIM1968LENARTOWICETEAM PLESZEWPOLSKA
15BRONK MIREK1965GDYNIAPOLSKA
16BRZYKCY ADAM1976BĘDZINPOLSKA
17BUCZKOWSKA SYLWIA1992PRZEMYŚLPROJEKT ZDROWIE PRZEMYŚLPOLSKA
18BUDASZ TOMASZ1972GNIEZNOPIERWSZA STOLICA POLSKIPOLSKA
19BUKOWSKI MARCIN1980ŻELECHÓWSPARTANIE DZIECIOMPOLSKA
20CHMIELEWSKI SŁAWOMIR1975TORUŃPOLSKA
21CHMIELEWSKI SŁAWOMIR1975TORUŃPOLSKA
22CHOŚCIŃSKI PIOTR1977TORUŃYAKO TACOPOLSKA
23CHUDZIASZEK MATEUSZ1990WARSZAWAPOLSKA
24CIEPŁUCHA ARTUR1974TUMIDAJSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
25CZECHOROWSKI ANDRZEJ1975WIERUSZEWMARATHON TEAM KONINPOLSKA
26CZECHOWSKI MICHAŁ1980WARSZAWAPOLSKA
27CZYŻOWSKI MAREK1976HUTA MIŃSKARACEFIGHTERPOLSKA
28DEJEWSKI ARKADIUSZ1980TORUŃPOLSKA
29DELEWSKA DALIA1986GLIWICEMKS-MOS PŁOMIEŃ SOSNOWIEC/ REEBOK RUN CREWPOLSKA
30DESSELBERGER ANDRZEJ1969WŁOCŁAWEKENERGY TRI / TRI WŁOCŁAWEKPOLSKA
31DOMANSKI DARIUSZ1966MAKÓWKADOGOŃ GRODZISK MAZPOLSKA
32DOMBEK ROBERT1984TORUNPOLSKA
33DRYJAŃSKI MICHAŁ1985KLECZEWSOKÓŁ KLECZEWPOLSKA
34DUBA MICHAŁ1990BYDGOSZCZPOLSKA
35DULKIEWICZ MARIUSZ1989TORUŃPOLSKA
36DUZIAK JACEK2018CHEŁMNOCDIS SZPOLSKA
37DZEHTSIAROV VASILI1980MINSKVICTORIABELARUS
38DZEHTSIAROV VASILI1980MINSKVICTORIABELARUS
39DZEHTSIAROV VASILIY2018MINSKVICTORIABELARUS
40FERCHMIN ŁUKASZ1975POZNAŃMALTAŃSKA GRUPA BIEGOWAPOLSKA
41FILARECKA AGNIESZKA1986BYDGOSZCZATHLETICOMED/SPORTFACTORY/TRISPACEPOLSKA
42FIT TOMASZ1976MASŁOW PIERWSZYSTOKOWCZYKIPOLSKA
43GACKOWSKI KRZYSZTOF1973BYDGOSZCZIRON&ONE TEAMPOLSKA
44GAPIŃSKI DARIUSZ1969KLINISKA WIELKIEPROGDAR MARATHON TEAMPOLSKA
45GOLEC ALEKSANDRA1970ŻYWIECPTTK ŻYWIECPOLSKA
46GOLEC RYSZARD1969ŻYWIECKT ŻYWIECPOLSKA
47GOLUB VITALII1984KALININGRADRUSSIA
48GOŁAŚ ROBERT1976IŁAWAPOLSKA
49GOŚCINIAK LESZEK1955TORUŃPOLSKA
50GROCHOWSKI MARCIN1979PLOCKGROSZKI TEAMPOLSKA
51HILLAR JACEK1971KWIDZYNKWIDZYN BIEGAPOLSKA
52HOŁOWIŃSKI DANIEL1979ŁĘCZNASTARY FORDON BYDGOSZCZPOLSKA
53IBAKH VITALIY1996SUMYMK LUCHESK-LKB RUDNIKUKRAINE
54JAGIELSKI SZYMON1977ŁASINPOLSKA
55JANKOWSKI PRZEMYSŁAW1986LESZNOLESZNOPOLSKA
56JAROSZ ARTUR1982SZCZECINPOLSKA
57JARZĘBSKI GRZEGORZ1977WARSZAWAPOLSKA
58JASTRZEBSKI JAROSLAW1978WTELNOOLIMPIA WTELNOPOLSKA
59KACZMARSKI TOMASZ1978GDYNIASPARTAN PGPOLSKA
60KALECINSKI PIOTR1985BRWINÓWPOLSKA
61KALIŃSKI PRZEMYSŁAW1982WARSZAWABIEGAJ Z URSUSEMPOLSKA
62KAŁUŻA ARKADIUSZ1973BIERUNINŻYNIERIA BIEGANIAPOLSKA
63KAMIŃSKI MIROSŁAW1963GRUDZIĄDZPOLSKA
64KAMIŃSKI MIROSŁAW1963GRUDZIĄDZPOLSKA
65KAMIŃSKI RADEK1986TORUŃPOLSKA
66KANDYBA RUSLAN1981KRASNYJ LIMAN_UKRAINA
67KANDYBA RUSLAN1981KRASNYJ LIMAN_UKRAINA
68KAPTURSKI MARCIN1982WROCŁAWPOLSKA
69KAPUŚCIŃSKI ZBIGNIEW1972SZCZECINGRUPA AZOTY POLICEPOLSKA
70KAZUBOWSKI JACEK1967BIAŁE BŁOTA50PLUSPOLSKA
71KIELAK DANIEL1979WARSZAWAALBATROSYPOLSKA
72KLIMCZAK URSZULA1995MILANÓWEKPOLSKA
73KLIMKOWSKI ZDZISŁAW1980MALBORKPOLSKA
74KLONOWSKI MARIUSZ1982BIAŁE-BŁOTAPRIMIGENIUSPOLSKA
75KŁODZIŃSKI KAROL1977TORUŃKUJAWSKO-POMORSKIE.PLPOLSKA
76KŁOPOTEK MARCIN1975BARTKOWOEXTREME FAMILYPOLSKA
77KOŁB JAROSŁAW1965SKOKIOLORUNNERPOLSKA
78KOMAR TOMASZ1970SIEDLCEPOLSKA
79KOMENDA BARTOSZ1989TORUŃPOLSKA
80KOMENDA LECH1985CIECHANÓWKB TKKF PROMYK CIECHANÓWPOLSKA
81KONARZEWSKA MARTYNA1991DZIAŁDOWOUKS MOSIR DZIAŁDOWOPOLSKA
82KONARZEWSKA MARTYNA1991DZIAŁDOWOUKS MOSIR DZIAŁDOWOPOLSKA
83KONARZEWSKA MARTYNA1991DZIAŁDOWOUKS MOSIR DZIAŁDOWOPOLSKA
84KORDEK JAN1959SZCZECINPOLSKA
85KORDEK JAN1959SZCZECINPOLSKA
86KORDEK JAN1959SZCZECINPOLSKA
87KORDEK JAN1959SZCZECINPOLSKA
88KOT ADAM1973STASZÓWPOLSKA
89KOZŁOWSKI WOJTEK1968KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
90KRAWCZYK ROBERT1985POZNAŃPOLSKA
91KRÓL ADAM1960OPOLEPGE FENIKS ELEKTROWNIA OPOLEPOLSKA
92KRZEMIŃSKI ARKADIUSZ1978TORUŃPOLSKA
93KUCHYNSKAYA KATSIARYNA1992GRODNOBIAŁORUŚ
94KUCHYNSKAYA KATSIARYNA1992GRODNORUN4FUN.BYBELARUS
95KUJAWSKI GRZEGORZ1978PUCKPOLSKA
96KULESZO KAROL1983SUWAŁKIPOGRANICZE POLSKO-LITEWSKIEPOLSKA
97KUREK JACEK1972TYCHYŚWIETLIKOWOPOLSKA
98KURPIEWSKI ARTUR1975TORUŃPOLSKA
99KUSKOWSKI MAREK1978GOŁDAPIRYD GOŁDAPPOLSKA
100LASECKI PIOTR1984SKIERNIEWICEPOLSKA
101LASIUK ŁUKASZ1991NADARZYNPOLSKA
102LATOS PAWEŁ1985BYDGOSZCZPOLSKA
103LATOS PAWEŁ1985BYDGOSZCZPOLSKA
104LEMAŃSKA KAMILA1975GDYNIABIEGOTERAPIA.PLPOLSKA
105LESZCZYŃSKI PAWEŁ1960WARSZAWALASY WAWERSKIEPOLSKA
106LEWANDOWSKA MAŁGORZATA1966GNIEWKOWOT.G.SOKÒŁ GNIEWKOWOPOLSKA
107LEWANDOWSKI MIROSŁAW1978TORUŃPOLSKA
108LIPERTOWICZ GRZEGORZ1961TORUŃPOLSKA
109LIPKIEWICZ MARTYNA1988SZCZECINWIECZORNE BIEGANIE W SZCZECINIEPOLSKA
110MACHOŃ MARCIN1983KALETYKOSEK TEAM & O CO BIEGA W KALETACHPOLSKA
111MACIEJCZAK MATEUSZ1988WARSZAWAPOLSKA
112MAJCHER PAWEŁ1973PĘDZEWOPOLSKA
113MAJCHER PIOTR1972KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
114MAJONEK ARTUR1981JABŁONNAPOLSKA
115MAKOWSKI PIOTR1962PAPOWO TORUŃSKIEPOLSKA
116MAŁKOWICZ PIOTR1987STALOWA WOLAGO GO GOSIUNIAPOLSKA
117MAŁKOWICZ PIOTR1987STALOWA WOLAGO GO GOSIUNIAPOLSKA
118MANCHIA PAOLO1974WROCŁAWWKBPIASTWROCLAWPOLSKA
119MARTINES LIZA1999KATOWICENIE MAM TEAMPOLSKA
120MILCZAREK ANNA1982SOCHACZEWPOLSKA
121MITRĘGA DARIA1990BUDYŃPOLSKA
122MŁYNARCZYK PAWEŁ2000BYDGOSZCZPOLSKA
123MOLENDA TOMASZ1974WŁOCŁAWEKPOLSKA
124MUSZYŃSKI KRZYSZTOF1994RUDA ŚLĄSKAPWC SDC RUNNERS TEAMPOLSKA
125NIKITIN LEV1967MINSKBELARUS
126NOWAKOWSKI ANDRZEJ1970PRABUTYTRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYNPOLSKA
127NOWAKOWSKI MARCIN1986KOMORÓWPOLAND
128OKONSKI MACIEJ1979TORUNPOLSKA
129OLBRYŚ STANISŁAW ADAM1967NASIELSKPOLSKA
130OLSZYŃSKI SEBASTIAN1977BYDGOSZCZSPARTANIE DZIECIOMPOLSKA
131ORZEŁ MICHAŁ1981WARSZAWARK ATHLETICSPOLSKA
132PAŃCZUK ROBERT1974ELBLĄGDOM BROKERSKI NEGOCJATORPOLSKA
133PAWLAK KAROL1987WARSZAWAPOLSKA
134PEKOWSKI MARCIN1987BYDGOSZCZPOLSKA
135PEPLIŃSKI GRZEGORZ1976GDAŃSKPOLSKA
136PESTA RAFAŁ1972TORUŃNIEZRZESZONYPOLSKA
137PIECHOCKA BEATA1980TORUŃPOLSKA
138PILIPCZUK MARCIN1978WAŁBRZYCHPOLSKA
139PLISZCZYŃSKI MIROSŁAW1968UNISŁAWPOLSKA
140POLAK KRZYSZTOF1976OLIMPINPOLSKA
141PREWITT MAGGIE1990LEXINGTONUSA
142PRONOBIS MAREK1972WARSZAWAPOLSKA
143PRZERACKI MIROSŁAW1970BYDGOSZCZSZOSZONIPOLSKA
144PUCHAŁA EWELINA1986KATOWICEDA VINCI TEAMPOLSKA
145RADZIMIRSKA MAGDALENA1996WARSZAWAPOLSKA
146RODRIGUEZ ISIDRO RODRIGUEZ1983DANDRIDGERODRIGUEZUSA
147ROGGENSACK LEANN1990BRENTWOODUSA
148ROMAŃSKI KAZIMIERZ1964LEGIONOWOKB LEGIONOWOPOLSKA
149ROZENABJGIER JULIA199759-700POLSKA
150ROŻEJ DAMIAN1988WARSZAWAPOLSKA
151RUCZKA PIOTR1969KĘDZIERZYN-KOŹLEPOLSKA
152SADŁOŃ KRZYSIEK1984MECHOWOFOODSHARING SZCZECINPOLSKA
153SADZYŃSKI ADAM1990CIECHANÓWMAZOVIA PROACTIVPOLSKA
154SAVKO ALINA1997HRODNA-BELARUS
155SAWA PIOTR1981SZCZECINIRON TEAM SZCZECINPOLSKA
156SHUMIK ALENA1985BREST3.00.00BELARUS
157SHUMIK ALENA1985BRESTBELARUS
158SHUNKEVICH YAUHENI1979MINSKVICTORIABELARUS
159SIMIŃSKI MACIEJ1975BYDGOSZCZPOLSKA
160SIMIŃSKI MACIEJ1975BYDGOSZCZPOLSKA
161SIWAK RYSZARD1975DZIEKANOWICERYŚ SKI TEAMPOLSKA
162SIWIRSKA ANNA1989PODKOWA LESNAADIDAS RUNNERS WARSAWPOLSKA
163SKOWROŃSKI PAWEŁ1997TORUŃAKPB MARMEL TORUŃPOLSKA
164ŠMAIŽYS PAVEL PUIDAK2018MAŽEIKIAIPOLSKA
165SOŁTYSZEWSKI BARTOSZ1990TORUŃPOLSKA
166SOSZYŃSKI GRZEGORZ1966TORUŃTEAM SOSZYNSKIPOLSKA
167STACHOWICZ MARCIN1985WARSZAWAAZS SGHPOLSKA
168STAŃCZAK JÓZEF1970SKIERNIEWICEKM PSP SKIERNIEWICEPOLSKA
169STAWICKA JOANNA1976LIDZBARK WELSKIPOLSKA
170STAWICKA JOANNA1976LIDZBARK WELSKIPOLSKA
171STAWICKA JOANNA1976LIDZBARK WELSKIPOLSKA
172STEFANOWSKI DOMINIK1986KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
173STELMACH MARCIN1977TORUŃPOLSKA
174STUDNIK GRZEGORZ1981RYBNIKGLABAL RUNPOLSKA
175SZCZEPANIAK JADWIGA1965ALEKSANDRÓW ŁÓDZKIKS STASZEWSCYPOLSKA
176SZCZEPANKIEWICZ KRZYSZTOF1960KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
177SZEWCZYK MAREK1955POZNAŃCYBINA TEAMPOLSKA
178SZMYTKOWSKI BARTOSZ1984ŁÓDŹSUPERTEAMPOLSKA
179SZWEDA ROMA1988TORUŃPOLSKA
180ŚLESIŃSKI BARTOSZ1974TORUŃPOLSKA
181ŚWIĄTEK REMIK1976OWIŃSKA#JEBACTALENTTYLKOPRACAPOLSKA
182TESTOWY7 JAKUB1992RYPINPOLSKA
183TESTOWY7 JAKUB1993RYPINPOLSKA
184TRAFIAŁEK MIŁOSZ1988KATOWICEPOLSKA
185TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
186TYBUSZEWSKI JANUSZ1957TORUŃT.S. OPATRUNKI TORUŃPOLSKA
187VOICECHOVSKA INGRIDA1973VILNIUSLITHUANIA
188WALCZAK MACIEJ1978POZNAŃQUAY POZNAŃPOLSKA
189WALCZUK MARCIN1976BRZEŹNIOSIERADZBIEGA.PLPOLSKA
190WANAT WACŁAW1946WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA
191WANAT WACŁAW1946WROCŁAWPRO-RUN WROCŁAWPOLSKA
192WAŚKIEWICZ MAREK1998SIERPCPOLSKA
193WERESZCZYŃSKI TOMASZ1974PRZECŁAWPOLSKA
194WIĘCKOWSKI MAREK1960ŁÓDŹPOLIGRAF SPORTPOLSKA
195WIĘCZKOWSKI ROBERT1992BYDGOSZCZHARDCOROWE WYCHYLYLYBYMY BYDGOSZCZPOLSKA
196WINIARSKI GRZEGORZ1979ŚWIECIETHE RUNNERS ŚWIECIEPOLSKA
197WIŚNIEWSKI SZYMON1981LUBICZSPACE TEAMPOLSKA
198WIWATOWSKI MICHAŁ1979PRZYŁĘKINOKIA BYDGOSZCZPOLSKA
199WROBLEWSKI TOMASZ1979RÓŻNO PARCELEPOLKRYS TEAMPOLSKA
200WRÓBEL MICHAŁ1989GRUDZIĄDZPOLSKA
201YAKIMCHANKA ANATOLI1967MINSK03H 55MBELARUS
202YAKIMCHANKA ANATOLI1967MINSK03H 55MBELARUS
203ZIELIŃSKA MONIKA1984TORUŃDRUŻYNA SZPIKUPOLSKA
204ZIELIŃSKI TOMASZ1974SOLEC KUJAWSKISIG ACTIVEPOLSKA
205ZIELONKA ANDRZEJ1969WĄCHOCK----POLSKA
206ZIELONKA MARIAN1955OSTROW WIELKOPOLSKIKS.MARATON WLKP.POLSKA
207ZIELONKA MARIAN1955OSTROW WIELKOPOLSKIKS.MARATON WLKP.POLSKA
208ZIELONKA MARIAN1955OSTROW WIELKOPOLSKIKS.MARATON WLKP.POLSKA
209ZIELONKA MARIAN1955OSTROW WIELKOPOLSKIKS.MARATON WLKP.POLSKA
210ZIELONKA MARIAN1955OSTROW WIELKOPOLSKIKS.MARATON WLKP.POLSKA
211ZOZYUK IVAN1979RIVNERRCUKRAINE
212ŻYCIŃSKI JACEK1950WARSZAWAPOLSKA

Toruń Półmarataon

#NumerNazwisko i imięRok urodzeniaMiejscowośćKlubKraj
1AHMED NOURI1980BYDGOSZCZPOLSKA
2BAJKOWSKI BARTOSZ1986GDAŃSKPOLSKA
3BAJMLER ANNA1975TORUŃPOLSKA
4BAJMLER ANNA1975TORUŃPOLSKA
5BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
6BIERNACKA ANNA1979BYDGOSZCZPOLSKA
7BŁASZCZYK ARTUR1979ZĄBKIK.B. LEGIONOWOPOLSKA
8BODORA JACEK1984TARNOWSKIE GÓRYTRIATHLOMANIAKPOLSKA
9BOROWSKI ARTUR1977TORUŃAKTYWNY KASZCZOREKPOLSKA
10BRUZDOWSKI TOMASZ1987TORUŃPOLSKA
11BŹDZION KAMIL1989KOSTRZYN NAD ODRĄPOLSKA
12CECHOWSKI PIOTR1980BURZENINPOLSKA
13CHOWANIEC WOJCIECH1988ŚWIEBODZINPOLAND
14CICHOŃ MAREK1980INOWROCŁAWVINPLANPOLSKA
15CZUBA MICHAŁ1983LIGOTA ZAMECKAPOLSKA
16DEREZIŃSKI DANIEL1976TORUŃDANNPOLSKA
17DOMAŃSKI JACEK EXPEDYT1941WARSZAWAPOLSKA
18DRĄŻKOWSKA KATARZYNA1976TORUŃNEUCA RUNNING TEAMPOLSKA
19DRÓŻDŻ MAŁGORZATA1988BRZOZAPOLSKA
20DURAJ EWELINA1980BIELSKO-BIAŁADURAJKI TEAMPOLSKA
21FAŁKOWSKI JAROSŁAW1986GARDEJAGMINA GARDEJA BIEGAPOLSKA
22GAPYS DOROTA1984ŁÓDŹAKADEMIABIEGACZA.PL S.L. SALOS-WODNA ŁÓDŹPOLSKA
23GARCÍA LÓPEZ JAVIER1998VALDEPEÑASPOLSKA
24GARWOŁA PAWEŁ1974LEGIONOWOPOLSKA
25GERING MARIUSZ1983GDAŃSKDCT DRUŻYNA BIEGOWAPOLSKA
26GŁADYSIAK PRZEMYSŁAW1977KOMORNIKIPOLSKA
27GŁOWACKI WŁODZIMIERZ2018KOSZALINPOLSKA
28GOLUBSKI ROBERT1977MAŁA NIESZAWKATORUŃSKIE MORSYPOLSKA
29GOŚCINIAK MIROSŁAWA1957TORUŃPOLSKA
30GROCHOT KRZYSZTOF1973WIELICZKAESKADRA KRAKÓWPOLSKA
31HUZARSKI KAMIL1990TORUŃPOLSKA
32JACKIEWICZ MAREK1965KRUSZWICAPOLSKA
33JARZEMBOWSKA KASIA1985TORUŃPOLSKA
34JARZĘBSKI MACIEJ1986GDYNIAPOLSKA
35JEDRAS BARBARA1970ESSENTKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZDE
36JERECZEK MICHAŁ1994TORUŃAGROLOK SPORT TEAMPOLSKA
37KACZMAREK SYLWIA1976ZIELONA GÓRAPOLSKA
38KAMIŃSKI ARTUR1980JAJKOWICEGMINA SADKOWICEPOLSKA
39KARALIOU KIRYL1970MINSKVICTORIABELARUS
40KAZARIN DMITRIY1994MINSKMINSKRUNBELARUS
41KAZUBOWSKA MAŁGORZATA1968BIAŁE BŁOTA50PLUSPOLSKA
42KNYCHAS DAREK1973WARSZAWAPZU SPORT TEAMPOLSKA
43KOŁODZIEJCZAK ARTUR1974NEKLANIGHT RUNNERS NEKLAPOLSKA
44KORWIEL RAFAŁ1984OSTRÓDATEAM OSTRÓDAPOLSKA
45KOWALCZYK MONIKA2018TORUNIUAZS UMK TORUNIUPOLSKA
46KOWALSKI KRZYSZTOF1980KRUSZYN KRAJENSKIOCELOTY KRUSZYN KRAJENSKIPOLSKA
47KOZŁOWSKI RAFAŁ1972BARCINPOLSKA
48KRAJEWSKA JAGODA1986BYDGOSZCZPOLSKA
49KRASKA WLODZIMIERZ1946KRAKOWNIEZRZESZONYPOLSKA
50KRAWCZYK ANDRZEJ1971SIERADZANZUGAPOLSKA
51KRAWIEC KAROL1985GŁOGÓWPOLSKA
52KULIŃSKA EWELINA1994TORUŃPOLSKA
53KURUOGLU ONUR1982IZMIRKARSIYAKA ONE TEAMTURKEY
54KWASEK KAZEK1978BIBICEESKADRA KRAKÓWPOLSKA
55KWIATKOWSKI MARCIN1976TORUŃKWIATKOWSCYTEAMPOLSKA
56KWIATKOWSKI ŁUKASZ1979TORUŃPOLSKA
57LEMAŃSKI PAWEŁ1993TORUŃPOLSKA
58LEWANDOWSKI MIROSŁAW1978TORUŃPOLSKA
59LOBODA VIACHESLAV1978BYDGOSZCZPOLSKA
60LOBODA VIACHESLAV1978KREMENCHUGUKRAINA
61ŁOMNICKA BARBARA1979WROCŁAWSOBCZYK TEAMPOLSKA
62ŁOPATECKA KAROLINA1992TORUŃPOLSKA
63MARCHEL TOMASZ1989SOLEC KUJAWSKIPOLSKA
64MARTINES LIZA1999WYSHGORODUKRAINĄ
65MAZIARZ JOANNA1985WAGANIECPOLSKA
66MAZIARZ JOANNA1985WAGANIECPOLSKA
67MAZILIAUSKAS VYTAUTAS1961VILNIUSLITHUANIA
68MICHAJŁOW ROBERT1973MYSZYNIECMYSZYNIECPOLSKA
69MORGA BOGDAN1979BEDLNOCOKE RUNNERSPOLSKA
70MORGA IZABELA1978BEDLNOCOKE RUNNERSPOLSKA
71MYSZKA PAWEL1994TORUNPOLSKA
72NESTERUK BARTOSZ1982KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
73NOWAK MAŁGORZATA1990ŁÓDŹPOLSKA
74NOWIŃSKI ROBERT1991LIPNOPOLSKA
75OLSZEWSKI ADSM1963NOWY KOBRZYNIECKB LECH RYPINPOLSKA
76OLSZEWSKI ANDRZEJ1964ALEKSANDRÓW KUJAWSKIŚLĘZAK TEAMPOLSKA
77ORŁOWSKA KLAUDIA1975TORUŃCELEBRYTKIPOLSKA
78ORŁOWSKA KLAUDIA1975TORUŃCELEBRYTKIPOLSKA
79OSTROWSKI MARIAN1954ZŁOCIENIECSENIOR54POLSKA
80PAŁUBIŃSKI DAMIAN1983PŁOCHOCINADIFEED TEAM RUNNERSPOLSKA
81PANFIL PRZEMYSŁAW1977GDYNIAPOLSKA
82PAWLUS VIOLETTA1978SIECHNICEŚLĘZAK TEAMPOLSKA
83PIEKARCZYK WOJCICH1953SIERADZKS ŻEGLINAPOLSKA
84PIEKARCZYK WOJCICH1953SIERADZKS ŻEGLINAPOLSKA
85PIEKARCZYK WOJCICH1953SIERADZKS ŻEGLINAPOLSKA
86PIETRYKOWSKA KAMILA1997ALEKSANDROW KUJAWSKIPOLSKA
87PIOTROWSKI DAMIAN1993TORUNKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
88PIOTROWSKI DANIEL1994CHELMZAPOLSKA
89PNIEWSKI GRZEGORZ1965TORUNPOLSKA
90PNIEWSKI GRZEGORZ1965TORUNPOLSKA
91POLANOWSKA PAMELA1998TORUŃPOLSKA
92POSER-RICHET VICTOIRE1993VERNEUIL SUR SEINEFRANCE
93POŚNIK SYLWIA1991ŻYRARDÓWPOLSKA
94PROJS TOMASZ1965ŁUBIANKAKM TRUCHCIK ŁUBIANKAPOLSKA
95PRYMAKOWSKA BARBARA1943TARNÓWSOKÓŁ TARNÓWPOLSKA
96PYRKA ADAM1980TORUŃPOLSKA
97RESZKA HANNA1959ZIELONKAPOLSKA
98RODRIGUES MACHADO ADRIANA1995KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLONIA
99ROZMUS TOMASZ1986SZCZECINSZCZECINPOLSKA
100RUDEWICZ SANDRA1992KOWALEWO POMORSKIEKOWALEWO BIEGAPOLSKA
101RUTKOWSKI KRZYSZTOF1971GŁOGOWOCSAIUPOLSKA
102SHCHERBA MARYNA1991KYIVUKRAINE
103SIUDA SEBASTIAN1973BYDGOSZCZSOLECCY BIEGACZEPOLSKA
104SKAKLUK JAN1951LEGIONOWOKB LEGIONOWOPOLSKA
105SKIERESZ KRZYSZTOF1987KONINKJF RUNNINGPOLSKA
106SKOWRONSKI LUKASZ1976LUSOWONOWA ELEKTROPOLSKA
107SOBIECKI ROBERT1988BRODNICAPOLSKA
108STACHOWICZ MARCIN1985WARSZAWAPOLSKA
109STANIKOWSKI MARIUSZ1981RADOMPOLSKA
110STEMPEL TOMASZ1974WARSZAWAMARYSIN WAWERSKI BIEGAPOLSKA
111STEMPEL TOMASZ1974WARSZAWAMARYSIN WAWERSKI BIEGAPOLSKA
112STULGYS DAINIUS1960VILNIUSLITHUANIA
113SWAKOWSKI MATEUSZ1994TORUŃPOLSKA
114SZCZĘSNA ANNA1993KONINKLUB BIEGACZA T2/4POLSKA
115SZCZĘSNY PAWEŁ1979WARSZAWATENPO PRYMA SORTPOLSKA
116SZCZĘSNY PIOTR1990TORUŃNADAKTYWNI TORUŃPOLAND
117ŚLÓSAREK PIOTR LESZEK1956TORUŃSTUDIO NIERUCHOMOSCIPOLSKA
118TABAKA ZBIGNIEW1981GOSZCZANÓWPOLSKA
119TESTOWY7 JAKUB1993RYPINTEATPOLSKA
120TESTOWY7 JAKUB1983RYPINTEAMPOLSKA
121TOKARSKI BARTOSZ1995TORUŃPOLSKA
122TRUBKINA INA1972MINSKAMATARBELARUS
123TUROWSKA MARTA1993BYDGOSZCZPOLSKA
124TUROWSKI MACIEJ1988BYDGOSZCZPOLSKA
125TUSZYŃSKA KATARZYNA1979KRAKÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
126ULASZEWSKI BARTOSZ1986BYDGOSZCZUKW BYDGOSZCZPOLSKA
127WALIGÓRA MARIAN1966CZĘSTOCHWAPOLSKA
128WIECZOREK DARIUSZ1969LEGIONOWOKB PWK LEGIONOWOPOLSKA
129WINCENCIAK KRZYSZTOF1980DOJAZDÓWESKADRA KRAKÓWPOLSKA
130WIWATOWSKI WIESŁAW1971GDYNIAPOLSKA
131WOJCIECHOWSKA EWA1973WARSZAWAAEGONPOLSKA
132YAKIMCHANKA ANATOLI1967MINSKPOLSKA
133ZHANG WEIDING1983WARSZAWAKB UE POZNANPOLSKA
134ZIELINSKA MAŁGORZATA1987TORUNPOLSKA